Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

22. septembra 2023

Milí priatelia,

chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať!

Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou vakcínou proti ochoreniu COVID-19.

Ide o vakcínu Comirnaty Omicron XBB.1.5.

Očkovať sa ňou začne od 25. 9. vo vybraných očkovacích centrách.

JUDr. Štefan Harabin

Vážne obavy prof. Turáneka z blížiacej sa kovidovej totality:

Profesor Jaroslav Turánek – imunológ, farmakológ, vakcinológ, vysokoškolský pedagóg, autor a spoluautor množstva odborných textov, držiteľ niekoľkých recenzných patentov prezradil svoje obavy z použitia očkovacieho patoku počas kovidšialenstva, ktorý nazvali „vakcína“ proti covidu, ale nespĺňal parametre očkovacej látky. Upozorňuje na „Torontské protokoly“ pomaly napĺňajúce sa a odporúča každému prečítať si ich.

Neurológovia hovoria o mnohých neurologických poruchách, ktoré sa objavujú a množia po vakcinácii u množstva hlavne mladých ľudí, kto bude sa toto zodpovedný? Lekári, ŠÚKL, Minister zdravotníctva a ľudia pod nim? Komu zostane čierny Peter v ruke? Bezkoncepčnosť a miliónové dlhy…

Zákony Bohatství

TORONTSKÉ PROTOKOLY zhrnuté do 15 bodov:

 1. Je potrebné posilniť „spoločnosť zábavy“, ktorá nám doteraz preukazovala veľkú službu. Uspokojenie individuálnych očakávaní ľudí riadené ich prvotnými pudmi je slabé, pričom výsledkom sú ovplyvniteľné a manipulovateľné generácie. V záujme toho, musíme využiť všetky výdobytky audiovizuálnej technológie, a ich prostredníctvom vychovávať ľudí (s dôrazom na mládež) k individualistickému svetonázoru, pretože človek budúcnosti, má byť taký. Sebecký človek nemá ideály, nemá sny a ani vnútorné charakterové držanie.
 2. Posilňovať rozširovanie anarchistických ekologických názorov, s dôrazom na poslucháčov univerzít a vysokých škôl, pretože oni sú nepriateľmi národných štátov. Takzvané myslenie „ochrany prírody“ a „Zelene“ sú našimi prirodzenými spojencami (ale len taktickými), ale len dovtedy, kým útočia na systém národného štátu.
 3. Nami ovplyvňovanú duševnú chudobu musíme vyvážiť falošnou virtuálnou technologickou masou, ktorá sa bude zdať ako vedecká. Najvhodnejším priestorom na to je školský systém, kde klasické humánne vzdelanie musíme nahradiť rovnakým pragmaticky technickým spôsobom náhľadu na svet.
 4. Musíme iniciovať medzinárodne slobodné obchodovanie, odstrániť ekonomické a politické hranice a dane, ktoré zaťažujú zahraničný obchod, pretože tým národné štáty stratia jednu zo svojich najsilnejších zbraní. Národné a vlastenecké cítenie sa stanú čím ďalej tým smiešnejšie, čo napomôže globalizácii. Slobodný obchod bez hraníc, napomôže zvyšovaniu nezamestnanosti, menšie národné štáty stratia konkurencieschopnosť a tradičné odvetvie národných ekonomík sa vyčerpá a stratí svoje trhy.
 5. Naši ľudia a sympatizanti v prvom rade obsadia oblasti v národných štátoch, a to na ministerstvách zahraničia, na migračných úradoch a v medzinárodných migračných agentúrach. Ich úlohou je, aby brány vyspelých krajín otvorili čo najviac pre migrantov prichádzajúcich z krajín tretieho sveta (hlavne z Afriky a Ázie), pretože tak sa zvýrazní napätie medzi domácimi a prisťahovalcami. Manipulovaním tlače ovplyvňovať verejnú mienku nami požadovaným smerom, spôsoby ktoré zodpovedajú našim záujmom a vždy rozširovať také správy, ktoré masy postrčia nami požadovaným smerom. V krajinách tretieho sveta vznietia ozbrojené konflikty a vojny, pretože pod vplyvom týchto udalostí, potom migranti hromadne budú prichádzať pred brány Západu.
 6. Výrobu veľkých priemyselných komplexov fungujúcich v západnom svete, postupne premiestniť do tých štátov, ktoré ešte veria vo všemocnosť trhového hospodárstva a ich hlad po devízach, zatlačia do pozadia aj tie najzákladnejšie protiopatrenia: do krajín Východnej Európy, krajiny Stredomoria a Južnej Ameriky. Samozrejme, nadnárodné spoločnosti tam zostanú len dovtedy, kým im pracovnú silu môžu ponúknuť za otrockú cenu. Akonáhle to bude nutné a politické zmeny to umožnia, treba ísť ďalej na východ: Sovietsky zväz, Čína a ostatné ázijské krajiny. Hostiteľskej krajine je nutné nahovoriť, aby brali úvery od medzinárodných menových inštitúcií (od IMF a Svetovej banky, ktoré je v našom vlastníctve). Keby sa zdráhali úverov, treba zakolísať s ich ekonomikou, vyvolať krízu, nahnať ich do špirály zadlženosti, potom nepriamo ich nútiť, aby prechádzali z jedného krízového rozpočtu do druhého krízového rozpočtu.
 7. Vytvoríme globálne hospodárstvo (Económia globálne), nad ktorým nebudú môcť vykonávať žiadnu kontrolu ani národné štáty, ani odbory. Globálne hospodárstvo skôr – či neskôr vytvorí svoju (tiež globálnu) politiku, dôsledkom ktorej sa vytvorí nutnosť znovu organizovania politických systémov, a pri jeho zrode budeme my.
 8. Dôsledkom globálneho hospodárstva je globálna masová kultúra, do ktorej opatrne a vyvážene musíme dať z každého náboženstva, z každej národnej kultúry, tradície, zvykov a trochu aj z vedy, aby každý bol spokojný. Prostredníctvom tlačových a elektronických médií upevníme uniformované (a nami predpísané) reklamy, ktoré vytvárajú vkus.
 9. Musíme osmeľovať mierové operácie a mierové misie (hlavne pod záštitou OSN a NATO), ktoré podľa možnosti pred verejnosťou sa musia javiť ako humanitárne akcie (pozri ešte role médií). Títo ozbrojenci v podstate slúžia tomu cieľu, aby naši ľudia, ktorí sú umiestnení v týchto organizáciách, mali pod dohľadom záujmové miesta sveta a ovplyvňovali tamojšiu situáciu. Miesta mierových operácií potom postupne preberú sily okamžitej reakcie a neskôr aj jednoduchá prevencia môže poslúžiť na ozbrojený zásah v ľubovoľnej krajine sveta. Ku všetkému je ale potrebné pretvorenie základných dokumentov OSN a ďalších medzinárodných vojenských organizácií (okrem existujúcich medzinárodných vojenských síl), aby skôr či neskôr boli k dispozícii aj medzinárodné policajné sily.
 10. So všetkými prostriedkami treba zabrániť národným štátom, aby samostatne zmodernizovali svoje hospodárske oblasti. Z tohto hľadiska si osobitnú pozornosť zasluhujú odvetvia energetiky, finančníctva, poľnohospodárstva a nové technológie. To sú tie neurologické body, ktoré treba vybrať z národnej kontroly a prednostne ich dať pod globálnu kontrolu.
 11. Tam, kde je možné pracovnú silu nahradiť strojmi, robotmi – podľa možností a vývoju technológií – nahradiť aj počítačmi.
 12. Jednotlivcom čím ďalej tým viac zvyšovať ich bezmocnosť, a to v oblasti hospodárskej, ideologickej a citovej. Je potrebné zvyšovať hranicu dôchodkového veku, zvyšovať v ľuďoch neistotu v ich pracovných miestach (musia byť stotožnení s tým, že kedykoľvek môžu byť prepustení), postupne treba znižovať nákupné sily ich mzdy (napríklad prostredníctvom umelo vyvolávanej inflácie), pritom je potrebné zabezpečiť možnosť vymývania mozgov jednotlivcov (primitívne televízne programy, manipulované vzdelávanie, riadená tlač, centrá konzumnej spoločnosti atď.). Oplatí sa zvážiť, aby sa vyvolávali také závažné trestné činy, ktoré vyvolajú také veľké pobúrenie a ohlasy u ľudí, že ľudia sami budú volať po väčšej bezpečnosti a prítomnosti príslušníkov polícii a tajných služieb.
 13. Vytvoriť čím ďalej tým viac databáz – rozmanitými spôsobmi, v závislosti na vývoji technológií a zhromažďovať čím ďalej tým viac údajov o jednotlivcoch. Tieto údaje v prípade potreby musia byť prepojené a ich údržba a kontrola musia spadať pod národnú zvrchovanosť. Ich potrebu treba ľuďom odôvodňovať prevenciou kriminality a bojom proti zločinnosti. Súbežne s týmito krokmi, čo najviac sprísniť právne podmienky držania zbraní u jednotlivcov.
 14. Národné štáty, ktoré sa nám vzoprú, treba potrestať finančnými a hospodárskymi metódami, ideologickým znemožnením a v konečnom dôsledku takými extrémnymi metódami ako elektromagnetickými zbraňami, ktoré vyvolajú a riadia zemetrasenia, zmeny klímy a počasia, znižovanie plodnosti mužov a žien (úplnou alebo čiastočnou sterilizáciou), atď.
 15. Jednotlivci, ktorí svojimi činmi alebo slovami ohrozujú vytvorenie Nového svetového poriadku (NWO), je potrebné znemožniť, treba ich označiť, zosmiešniť ich a v konečnom dôsledku ich aj fyzicky zlikvidovať.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Pozvánky

Výstava obrazov "Nezabyvaj" v Alekšinciach

V Slovanskom dvore Slavica možno vzhliadnuť v najbližšiu nedeľu 24.9.2023 výstavu obrazov autora Tomáša Olijára „NEZABYVAJ“

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...