Chazarská mafia sa snaží kapitulovať v priebehu druhej americkej revolúcie. Deep State je v panike…

14. januára 2021

Týždenný komentár Benjamina Fulforda – hovorcu Spoločnosti Bieleho draka

Udalosti minulého týždňa a nadchádzajúcich týždňov vstúpia do histórie ako jedny z najväčších, revolúcii v histórii. Nehovoríme len o páde korporácie United States of America. Hovoríme o konci systému otroctva, ktorý trvá tisíce rokov.

Americká armáda je teraz oficiálne na vojnovej križovatke. Niekoľko amerických vojakov, ako sú generáli Michael Flynn a Thomas McInterney, sú jedni z mnohých, ktorí zaznamenali priebeh druhej americkej revolúcie.

Máme tiež správu od zdrojov zo slobodomurárskej lóže P3 a ruskej FSB, že chazarská mafia (konkrétne zoskupenie Davos a európska čierna šľachta) oslovila spoločnosť Bieleho draka a ich spojencov, aby vyjednala kapituláciu.

Ako hovorí lóža P3: „Deep State je v panike, chcú vyjednávať a na najvyššej úrovni chápu, čo sa skutočne stalo a boja sa.“

Bude to chvíľu trvať, pretože to bude znamenať zložité výmeny dokumentov

a uskutočnení osobných schôdzí (nielen prostredníctvom počítačových sietí).Pamätajte, že toto sú skryté rodiny, ktoré súkromne vlastnia také inštitúcie ako OSN, MMF, Banku pro medzinárodné vyrovnanie a Svetovú banku. Preto nemožno očakávať, že realizácia riadneho prechodu prebehne cez noc. Čokoľvek to nahradí, musí byť demokratické, meritokratické a viditeľné pro všetkých.

Čím ďalej však Chazari odďaľujú svoju kapituláciu, tým je pravdepodobnejšie, že budú visieť na stĺpoch verejného osvetlenia, namiesto aby boli nôtení hovoriť s výborom pre pravdu a uzmierenie.

Majte tiež na pamäti, že americký prezident Donald Trump, či už ho milujete nebo nenávidíte, je skutočným človekom zvoleným skutočnými ľuďmi Spojených štátov. Jeho politický protivník Joe Biden (často teraz viditeľný ako počítačová grafika) predstavuje nevolenú skupinu Cabal, ktorá sa skrýva pred zrakmi verejnosti.

Podľa posledného svedectva je pápež František mŕtvy, jeho osobný lekár zomrel minulý týždeň na „Covid-19.“ Pravdepodobne bol zabitý, aby mu zabránili povedať svetu o smrti pápeža.

Kráľovná Alžbeta bola nahradená, pretože na rozdiel od predchádzajúcich rokov sme neobdržali žiadne analógové dokumenty s jej podpisom ako dôkaz, že je nažive. Nové správy navyše teraz taja, že ona a jej manžel dostali vakcínu proti neexistujúcemu „viru“ Covid-19.

Zdroje MI6 vravia, že toto oznámenie bolo veľmi neobvyklé, a je neslýchané, aby sa niekedy verejne zmieňovali akékoľvek podrobnosti o zdraví.

Pokiaľ je kráľovná preč, znamená to, že teraz je Trump a americká armáda všetko, kto chráni ľudstvo pred zotročením zo strany skrytých a zlomyseľných síl. Obdŕžali sme početné protichodné správy o tom, kde sa Trump nachádza, ale všetci sa zhodujú, že on a jeho rodina sú na vojenskej základni niekde na juhu USA.

Lin Wood predal správu o tom, čo príde, a za roky boja s chazarskou mafiou, môžem nezávisle potvrdiť a dokázať, že to, čo hovorí, je pravda.

Tieto skryté sily sa musia volať skryté, pretože ich je málo, slabnú a spoliehajú na úplatky, lži a vraždy, aby zostali pri moci, pretože by boli okamžite zabití v otvorenom a spravodlivom boji.

Americké vojenské sily bojujúce za záchranu svojej zeme musia správne identifikovať ich ciele v odvetných opatřeniach-

Spúšťačom náhlej eskalácie tejto pokračujúcej vojny boli udalosti vo Washingtonu DC dňa 6. januára 2021. Jednalo sa o veľmi skutočný pokus odstrániť posledného skutočného ľudského vodcu veľkej mocnosti.

Generál Thomas McInerney na nahrávke hovorí, že špeciálne jednotky získali počítače členov Kongresu, včítane šéfky Snemovne Nancy Pelosi. Tie sú plné usvedčujúcich dôkazov o krádeži volieb atď…

Máme nepotvrdené správy zo zdroja CIA, že Nancy Pelosiová bola následne zatknutá na kanadských hraniciach.

Vlastenci teraz musia identifikovať správne ciele. Vzhľadom k tomu, že Facebook, Twitter a ďalšie odstránili účty úradujúceho prezidenta, dopustili sa velezrady. Za normálnych okolností to znamená, že vedúci pracovníci týchto spoločností by mali čeliť smrti zastrelením. Generál McInerney a ďalší hovoria to samé.

Teraz musia byť vyslané špeciálne jednotky do ústredia Google, Amazon, Facebook a ďalších, aby zatkli príslušné osoby a zastavili šírenie atráp (deep fake, počítačovo vytvorené postavy, pozn. pr.) a ďalších dezinformácii.

Obyčajní ľudia môžu pomôcť bojovať s technologickými gigantmi nasledujúcimi krokmi, ako vidíte v tabuľke nižšie:

(Píšem o tom už dlho. Ku všetkým službám BigTech existujú alternatívy. Používaním BigTech služieb rastie ich moc. Pozn. pr.)

Z oficiálneho Trumpovho účtu pred zmazaním:

Ako už dlho hovorím, Twitter išiel v zákaze slobody prejavu ďalej a ďalej a dnes večer sa zamestnanci Twitteru koordinovali s demokratmi a radikálne ľavicou v odstránení môjho účtu z ich platformy, aby ma umlčali – a VÁS, tých 75 000 000 skvelých Patriotov, ktorí ma volili. Twitter je možná súkromná spoločnosť, ale bez vládneho daru Sekcia 230 by dlho neexistovali. Predvídal som, že sa to stane. Vyjednávame s niekoľkými ďalšími webmi a čoskoro urobíme veľké vyhlásenia, zatiaľ čo tiež skúmame možnosť vybudovať v blízkej budúcnosti vlastnú platformu. Nebudeme umlčaní! Twitter nie je o slobode slova. Je o plnej podpore platformy Radikálna ľavica, kde je niektorým z najbrutálnejších ľudí dovolené voľne sa vyjadrovať.

Zostaňte naladení.  A toto je zo stránky Fox 32 Chicago: Prezident Trump potvrdil, že ′′rokuje s rôznymi inými stránkami′′ a pozerá sa na ′′možnosti vybudovania vlastnej platformy v budúcnosti.“ 
WASHINGTON – Prezident Donald Trump po tom, čo dostal v stredu po stredajšom nepokoji v americkom Kapitole zákaz vstupu z Twitteru, uviedol, že uvažuje o tom, že jeho hlas bude počuť aj inými platformami sociálnych médií, a dokonca si môže vytvoriť aj svoj vlastný.   

Veľké mediálne spoločnosti samozrejme musia byť obsadené vojenskou silou. Netreba dodávať, že politici a ďalší, ktorí pretláčajú krádež volieb, celoštátne karantény a vakcíny, sú jasnými cieľmi.

Zdroje FSB však varujú, že väčšina z týchto zjavných cieľov sa už presunula do bunkrov. Navrhujú, že aj keď sa skrývajú, mali by sme sa zmocniť súčasné elitárskej agendy a zároveň vykonať zásadné zmeny, aby sme odstránili zlomyseľné pokusy. Napríklad jeden zdroj FSB a člen SBD hovorí, že ruské vakcíny, súčasne propagovane, sú „bežné vakcíny proti chrípke“ a že prijatie tých vakcín (i keď sa nepoužívajú) by bol spôsob, ako odvrátiť tlak na používanie nebezpečných vakcín pretlačovaných deep state cabal.

Berieme tiež na vedomie americké vojenské operácie v Pakistane, Taliansku, Nemecku a na iných miestach súvisiacich s pokusom o krádež amerických volieb. Tu je prezident spoločnosti Leonardo, ktorého satelity sa podieľali na krádeži volieb.

Bez ohľadu na to však zdroje Pentagonu hovoria „Prezident Trump je posledným prezidentom Korporácie USA Inc. Miesto toho sa Trump 4. marca stane prvým prezidentom Novej republiky,“ uvádzajú zdroje.

Čo však americkí vlastenci a americká armáda musia pochopiť, je to, že i keď bude vyhlásená Nová republika a vzdá sa dlhov americkej korporácie bude i naďalej musieť vyjednať novú dohodu so zbytkom sveta. Alternatívou bude obrovský kolaps životnej úrovne v USA a uzatvorenia všetkých zámorských amerických vojenských základní kvôli nedostatku finančných prostriedkov.

Nezabudnite, že v bankrote sú tiež občania USA, nie len vláda USA. Teraz asi 40% Američanov nie sú schopní platiť nájom a ani hypotéku. Falošná pandémia nechala tiež skrachovať 110 000 reštaurácii!

Americký priemysel bol väčšinou presunutý do Číny a nemožno ho prestavať cez noc, bude to trvať mnoho rokov, či desaťročí.

Američania sa môžu možno upokojiť tým, že väčšina zvyšku sveta je tiež v bankrote,

Bloomberg napísal: „Najväčšie ekonomiky sveta s rekordnou dlhovou záťažou sa chystajú čeliť nevítanému odkazu finančnej krízy: dlhovej faktúre vo výške 13 biliónov dolárov.

Napríklad brazílsky prezident pripustil, že jeho zem je v bankrote. Dokonca i Čína čelí výpadkom kvôli nedostatku uhlia.

To znamená, že sú nevyhnutné jednania o jubileu a riadny prechod k lepšiemu systému riadeniu planéty. Tieto jednania prebiehajú, ale pohnúť sa z miesta znamená, že musia zrýchliť. Inak sa dočkáme pádu do chaosu, boja a masového utrpenia.

Zdroj: benjaminfulford.net HraJ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Noli tangere circulos meos

Mediálny priestor na Slovensku je gravidný a zavalený lavínou „zaručene“ oficiálnych  a jedine pravdivých  a správnych názorov, ale aj  takých,  ...

Nasledujúci článok

Názor

POZOR, LÁSKA!

Mnohých mojich známych a priateľov sa tento pohľad asi bolestivo dotkne. Ak nájdu odvahu prečítať si ho, budú možno konfrontovaní ...
Aktualizované 27.9. 19:42
Spravodajstvo

Všetko, čo si myslíte a snívate, bude zaznamenané

„Viem, že niekde je zaznamenané všetko, čo robím, myslím a snívam“ Cieľom jedného svetového superštátu je úplná totalitná kontrola, kde ...
Aktualizované 27.9. 00:09
Spravodajstvo

Hrdý Slovák, René Balák: výnimočne vzácna osobnosť, odvážny, nebojácny a mimoriadne umný

Spomienka na Reného Bláka, výnimočného a vzácneho človeka, národovca, vlastenca, Slováka, ktorý nám ukázal cestu svojou odvahou k zdravej ľudskej ...
Aktualizované 27.9. 01:47
Spravodajstvo

A je to tu! Zavedenie digitálnej meny centrálnej banky a úplne „bezhotovostná“ spoločnosť už v decembri?

Ďalšia „konšpirácia“ mediálnej alternatívy by sa podľa článku z webu sheeple.news (ovce) mohla už tento december, konkrétne je spomenutý dátum ...
Aktualizované 28.9. 00:48
Spravodajstvo

Kto ťaží z útoku na Nord Stream

Krízové ​​stretnutie na švédskom ministerstve zahraničia – nórski seizmológovia hovoria o „sto kilogramoch TNT“. Dánsko rozhadzuje rukami a naznačuje sabotáž. Bezprecedentné, podľa ...
Aktualizované 27.9. 00:43
Spravodajstvo

Revolúcia vedomia

To, čo sa deje momentálne na planéte Zemi, je viac ako neúnosné. Všetci si to uvedomujú, ale nikto nevie, ako ...
Spravodajstvo

Vodkový biznis spája bratislavského župana Drobu s Hegerom a Sulíkom! Ľudia protestujú proti takejto vláde!

V utorok 20. septembra sa konal protivládny protest za účasti niekoľko desiatok tisíc nespokojných občanov Slovenska a debatu na pódiu ...
Spravodajstvo

Harabin vyzýva podvodnú advokátku v úrade prezidenta zverejniť pozvánku Ricmanovi do Británie!

Čaputo-súložníkovi, Ricmanovi, platili náklady spojené s pohrebom Alžbety II. slovenskí občania? Iba na podklade budúcej normalizácie vzťahov s Ruskou federáciou, ...
Aktualizované 27.9. 18:51
Spravodajstvo

Whistleblowerovi USA Edwardovi Snowdenovi Putin udelil ruské občianstvo a zároveň pripomenul svetu špinavosti USA

Prezident Putin v pondelok 26. septembra podpísal dekrét, na základe ktorého bolo Edwardovi Snowdenovi, niekdajšiemu spolupracovníkovi tajných služieb USA, udelené ...
Spravodajstvo

Vladimír Putin odtajnil archívy ZSSR o Mníchovskej zrade a o úlohe Poľska...

Vladimír Putin odtajnil archívy ZSSR o Mníchovskej zrade a o úlohe Poľska pri rozbití Československa! Zatiaľ čo sa blížilo 75. ...
Aktualizované 27.9. 21:50
Spravodajstvo

Krok Nemecka stať sa vojenskou veľmocou bude samovražednou pilulkou pre Berlín aj EÚ

Scholz a jeho kolegovia sa obávajú, že Putin nevyhrá. Majú obavy z nemysliteľného. Putin prehral. Otázka úlohy Nemecka v militarizovanej Európe nezmizne. Stále ...