Chazarská mafia sa snaží kapitulovať v priebehu druhej americkej revolúcie. Deep State je v panike…

14. januára 2021

Týždenný komentár Benjamina Fulforda – hovorcu Spoločnosti Bieleho draka

Udalosti minulého týždňa a nadchádzajúcich týždňov vstúpia do histórie ako jedny z najväčších, revolúcii v histórii. Nehovoríme len o páde korporácie United States of America. Hovoríme o konci systému otroctva, ktorý trvá tisíce rokov.

Americká armáda je teraz oficiálne na vojnovej križovatke. Niekoľko amerických vojakov, ako sú generáli Michael Flynn a Thomas McInterney, sú jedni z mnohých, ktorí zaznamenali priebeh druhej americkej revolúcie.

Máme tiež správu od zdrojov zo slobodomurárskej lóže P3 a ruskej FSB, že chazarská mafia (konkrétne zoskupenie Davos a európska čierna šľachta) oslovila spoločnosť Bieleho draka a ich spojencov, aby vyjednala kapituláciu.

Ako hovorí lóža P3: „Deep State je v panike, chcú vyjednávať a na najvyššej úrovni chápu, čo sa skutočne stalo a boja sa.“

Bude to chvíľu trvať, pretože to bude znamenať zložité výmeny dokumentov

a uskutočnení osobných schôdzí (nielen prostredníctvom počítačových sietí).Pamätajte, že toto sú skryté rodiny, ktoré súkromne vlastnia také inštitúcie ako OSN, MMF, Banku pro medzinárodné vyrovnanie a Svetovú banku. Preto nemožno očakávať, že realizácia riadneho prechodu prebehne cez noc. Čokoľvek to nahradí, musí byť demokratické, meritokratické a viditeľné pro všetkých.

Čím ďalej však Chazari odďaľujú svoju kapituláciu, tým je pravdepodobnejšie, že budú visieť na stĺpoch verejného osvetlenia, namiesto aby boli nôtení hovoriť s výborom pre pravdu a uzmierenie.

Majte tiež na pamäti, že americký prezident Donald Trump, či už ho milujete nebo nenávidíte, je skutočným človekom zvoleným skutočnými ľuďmi Spojených štátov. Jeho politický protivník Joe Biden (často teraz viditeľný ako počítačová grafika) predstavuje nevolenú skupinu Cabal, ktorá sa skrýva pred zrakmi verejnosti.

Podľa posledného svedectva je pápež František mŕtvy, jeho osobný lekár zomrel minulý týždeň na „Covid-19.“ Pravdepodobne bol zabitý, aby mu zabránili povedať svetu o smrti pápeža.

Kráľovná Alžbeta bola nahradená, pretože na rozdiel od predchádzajúcich rokov sme neobdržali žiadne analógové dokumenty s jej podpisom ako dôkaz, že je nažive. Nové správy navyše teraz taja, že ona a jej manžel dostali vakcínu proti neexistujúcemu „viru“ Covid-19.

Zdroje MI6 vravia, že toto oznámenie bolo veľmi neobvyklé, a je neslýchané, aby sa niekedy verejne zmieňovali akékoľvek podrobnosti o zdraví.

Pokiaľ je kráľovná preč, znamená to, že teraz je Trump a americká armáda všetko, kto chráni ľudstvo pred zotročením zo strany skrytých a zlomyseľných síl. Obdŕžali sme početné protichodné správy o tom, kde sa Trump nachádza, ale všetci sa zhodujú, že on a jeho rodina sú na vojenskej základni niekde na juhu USA.

Lin Wood predal správu o tom, čo príde, a za roky boja s chazarskou mafiou, môžem nezávisle potvrdiť a dokázať, že to, čo hovorí, je pravda.

Tieto skryté sily sa musia volať skryté, pretože ich je málo, slabnú a spoliehajú na úplatky, lži a vraždy, aby zostali pri moci, pretože by boli okamžite zabití v otvorenom a spravodlivom boji.

Americké vojenské sily bojujúce za záchranu svojej zeme musia správne identifikovať ich ciele v odvetných opatřeniach-

Spúšťačom náhlej eskalácie tejto pokračujúcej vojny boli udalosti vo Washingtonu DC dňa 6. januára 2021. Jednalo sa o veľmi skutočný pokus odstrániť posledného skutočného ľudského vodcu veľkej mocnosti.

Generál Thomas McInerney na nahrávke hovorí, že špeciálne jednotky získali počítače členov Kongresu, včítane šéfky Snemovne Nancy Pelosi. Tie sú plné usvedčujúcich dôkazov o krádeži volieb atď…

Máme nepotvrdené správy zo zdroja CIA, že Nancy Pelosiová bola následne zatknutá na kanadských hraniciach.

Vlastenci teraz musia identifikovať správne ciele. Vzhľadom k tomu, že Facebook, Twitter a ďalšie odstránili účty úradujúceho prezidenta, dopustili sa velezrady. Za normálnych okolností to znamená, že vedúci pracovníci týchto spoločností by mali čeliť smrti zastrelením. Generál McInerney a ďalší hovoria to samé.

Teraz musia byť vyslané špeciálne jednotky do ústredia Google, Amazon, Facebook a ďalších, aby zatkli príslušné osoby a zastavili šírenie atráp (deep fake, počítačovo vytvorené postavy, pozn. pr.) a ďalších dezinformácii.

Obyčajní ľudia môžu pomôcť bojovať s technologickými gigantmi nasledujúcimi krokmi, ako vidíte v tabuľke nižšie:

(Píšem o tom už dlho. Ku všetkým službám BigTech existujú alternatívy. Používaním BigTech služieb rastie ich moc. Pozn. pr.)

Z oficiálneho Trumpovho účtu pred zmazaním:

Ako už dlho hovorím, Twitter išiel v zákaze slobody prejavu ďalej a ďalej a dnes večer sa zamestnanci Twitteru koordinovali s demokratmi a radikálne ľavicou v odstránení môjho účtu z ich platformy, aby ma umlčali – a VÁS, tých 75 000 000 skvelých Patriotov, ktorí ma volili. Twitter je možná súkromná spoločnosť, ale bez vládneho daru Sekcia 230 by dlho neexistovali. Predvídal som, že sa to stane. Vyjednávame s niekoľkými ďalšími webmi a čoskoro urobíme veľké vyhlásenia, zatiaľ čo tiež skúmame možnosť vybudovať v blízkej budúcnosti vlastnú platformu. Nebudeme umlčaní! Twitter nie je o slobode slova. Je o plnej podpore platformy Radikálna ľavica, kde je niektorým z najbrutálnejších ľudí dovolené voľne sa vyjadrovať.

Zostaňte naladení.  A toto je zo stránky Fox 32 Chicago: Prezident Trump potvrdil, že ′′rokuje s rôznymi inými stránkami′′ a pozerá sa na ′′možnosti vybudovania vlastnej platformy v budúcnosti.“ 
WASHINGTON – Prezident Donald Trump po tom, čo dostal v stredu po stredajšom nepokoji v americkom Kapitole zákaz vstupu z Twitteru, uviedol, že uvažuje o tom, že jeho hlas bude počuť aj inými platformami sociálnych médií, a dokonca si môže vytvoriť aj svoj vlastný.   

Veľké mediálne spoločnosti samozrejme musia byť obsadené vojenskou silou. Netreba dodávať, že politici a ďalší, ktorí pretláčajú krádež volieb, celoštátne karantény a vakcíny, sú jasnými cieľmi.

Zdroje FSB však varujú, že väčšina z týchto zjavných cieľov sa už presunula do bunkrov. Navrhujú, že aj keď sa skrývajú, mali by sme sa zmocniť súčasné elitárskej agendy a zároveň vykonať zásadné zmeny, aby sme odstránili zlomyseľné pokusy. Napríklad jeden zdroj FSB a člen SBD hovorí, že ruské vakcíny, súčasne propagovane, sú „bežné vakcíny proti chrípke“ a že prijatie tých vakcín (i keď sa nepoužívajú) by bol spôsob, ako odvrátiť tlak na používanie nebezpečných vakcín pretlačovaných deep state cabal.

Berieme tiež na vedomie americké vojenské operácie v Pakistane, Taliansku, Nemecku a na iných miestach súvisiacich s pokusom o krádež amerických volieb. Tu je prezident spoločnosti Leonardo, ktorého satelity sa podieľali na krádeži volieb.

Bez ohľadu na to však zdroje Pentagonu hovoria „Prezident Trump je posledným prezidentom Korporácie USA Inc. Miesto toho sa Trump 4. marca stane prvým prezidentom Novej republiky,“ uvádzajú zdroje.

Čo však americkí vlastenci a americká armáda musia pochopiť, je to, že i keď bude vyhlásená Nová republika a vzdá sa dlhov americkej korporácie bude i naďalej musieť vyjednať novú dohodu so zbytkom sveta. Alternatívou bude obrovský kolaps životnej úrovne v USA a uzatvorenia všetkých zámorských amerických vojenských základní kvôli nedostatku finančných prostriedkov.

Nezabudnite, že v bankrote sú tiež občania USA, nie len vláda USA. Teraz asi 40% Američanov nie sú schopní platiť nájom a ani hypotéku. Falošná pandémia nechala tiež skrachovať 110 000 reštaurácii!

Americký priemysel bol väčšinou presunutý do Číny a nemožno ho prestavať cez noc, bude to trvať mnoho rokov, či desaťročí.

Američania sa môžu možno upokojiť tým, že väčšina zvyšku sveta je tiež v bankrote,

Bloomberg napísal: „Najväčšie ekonomiky sveta s rekordnou dlhovou záťažou sa chystajú čeliť nevítanému odkazu finančnej krízy: dlhovej faktúre vo výške 13 biliónov dolárov.

Napríklad brazílsky prezident pripustil, že jeho zem je v bankrote. Dokonca i Čína čelí výpadkom kvôli nedostatku uhlia.

To znamená, že sú nevyhnutné jednania o jubileu a riadny prechod k lepšiemu systému riadeniu planéty. Tieto jednania prebiehajú, ale pohnúť sa z miesta znamená, že musia zrýchliť. Inak sa dočkáme pádu do chaosu, boja a masového utrpenia.

Zdroj: benjaminfulford.net HraJ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Noli tangere circulos meos

Mediálny priestor na Slovensku je gravidný a zavalený lavínou „zaručene“ oficiálnych  a jedine pravdivých  a správnych názorov, ale aj  takých,  ...

Nasledujúci článok

Názor

POZOR, LÁSKA!

Mnohých mojich známych a priateľov sa tento pohľad asi bolestivo dotkne. Ak nájdu odvahu prečítať si ho, budú možno konfrontovaní ...
Aktualizované 27.10. 00:02
Spravodajstvo

Soros si kupuje a podpláca sudcov aj poslancov EÚ a národných vlád.

Vo februári 2020 Európsky súd pre ľudské práva (ESĽP) zverejnil správu o mimovládnych organizáciách a sudcoch ESĽP, ktorá sa stala ...
Aktualizované 26.10. 23:04
Spravodajstvo

Harabin označil Rostasa za prvého právoplatne odsúdeného občana Slovenska za citovanie výrokov nášho národného buditeľa a tvorcu spisovného jazyka Ľudovíta Štúra. Exminister spravodlivosti hovorí o likvidácii slovenskej štátnosti

Najvyšší súd SR odsúdil šéfredaktora Zem&Vek Tibora Eliota Rostasa za hanobenie židov, keď ako novinár citoval vo svojom článku výroky ...
Aktualizované 26.10. 16:27
Spravodajstvo

PSK bude spolupracovať so Slovenským paralympijským výborom

Spoločne budú vychovávať para športovcov Prešovský samosprávny kraj a Slovenský paralympijský výbor podpísali Memorandum o vzájomnej spolupráci. Ich cieľom je spoločne vytvárať ...
Aktualizované 24.10. 21:57
Spravodajstvo

Štefan Harabin – exkluzívne: Diskusia o vypustení paragrafu 363 je účelová a politicky motivovaná

„Generálny prokurátor Žilinka v kauze Petra Brhela postupoval bez najmenších pochybnosti správne, keď aplikoval ustanovenie § 363 ods. 1 Trestného ...
Aktualizované 25.10. 22:56
Spravodajstvo

PRÍPRAVA NA BLACKOUT! ČO SA STANE, AK V CELEJ EURÓPE NASTANE VÝPADOK ELEKTRICKÉHO PRÚDU A INFRAŠTRUKTÚRY?

Verejná doprava stojí, vlaky, metro, či v tuneloch alebo po zemi. Doprava, najmä vo väčších mestách sa zastaví, zlyhajú semafory ...
Spravodajstvo

Harabin o rúcajúcom sa americkom impériu, strachu ruských zradcov slúžiacich americkému panáčikovi, o Putinovi, ktorý prinavrátil Rusku plnú suverenitu a zvrchovanosť a rusko-slovenských vzťahoch

Exminister spravodlivosti a bývalý šéf Najvyššieho súdu Štefan Harabin poskytol rozhovor pre ruský spravodajský portál Regnum. Karine Gevorgyan z ruského ...
Spravodajstvo

Poslanec Taraba čelí kritike za zverejnenú fotografiu prezidentkinej dcéry.

Aktualizácia: Televízia Slovan Celé vysielanie z 20. 10. 2021 s Ing. Mgr. Tomášom Tarabom …horúca téma o slobode slova a ...
Aktualizované 26.10. 12:18
Spravodajstvo

VYJADRENIE PAVLA FORISCHA Z VӒZBY V NÓRSKU

V najbližších týždňoch a mesiacoch uvidíme či aj naďalej zostane Nórsko najdemokratickejšou krajinou na svete a či ostane nepoškvrnená jeho povesť ...
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Spravodajstvo

Kotleba: brutálny zákrok policajtov na invalida len tak nenechá, žiada parlament o pozvanie Harabina

Sociálnymi sieťami sa raketovou rýchlosťou šírilo video z klientskeho centra v Prievidzi, kde invalidný dôchodca odmietal opustiť priestory a nasadiť ...