Arcibiskup Viganò prináša dôležitý odkaz celému svetu

29. januára 2023

(Foto/Video: Rumble)

„Ak je kriminálny útok na ľudstvo globálny, odpor musí byť tiež globálny.“ 

Arcibiskup Viganò vyzýva svetových vodcov, politikov a ďalších jednotlivcov z dôležitých sektorov a inštitúcií, ktorým záleží na dobre svojich občanov, na vstup do medzinárodnej antiglobalistickej aliancie.

Bývalý apoštolský nuncius USA, bývalý generálny sekretár Vatikánskeho mestského štátu odhalil finančnú korupciu vo Vatikáne a tiež sa postavil proti sexuálnemu zneužívaniu pápežom Františkom a ostatných cirkevných predstaviteľov má dôležitý odkaz pre svet.

Nech už je vaše presvedčenie akékoľvek, táto správa je určená VŠETKÝM:

Vážení priatelia, už dva roky sme svedkami veľkého globálneho prevratu, v ktorom finančná a ideologická elita uspela, prevzatie kontroly nad časťou národnej vlády, verejných a súkromných inštitúcií, médií, súdnictva, nad politikmi a náboženskými predstaviteľmi.

Tí všetci bez rozdielu sa stali otrokmi týchto nových Pánov, ktorí im zaisťujú moc, peniaze a spoločenské potvrdenie pre svojich komplicov. Zo základných práv, ktoré až do včerajška boli prezentované ako nedoceniteľné boli pošliapané v mene núdzového stavu. Dnes je to zdravotný núdzový stav, zajtra ekologický núdzový stav, potom internetový núdzový stav.

Tento globálny prevrat zbavuje občanov možnosti akejkoľvek obrany. Pretože zákonodarná, výkonná a súdna moc sa spolupodieľajú na porušovaní zákona spravodlivosti a účelu pre ktorý existujú. Jedná sa o globálny prevrat, pretože tento kriminálny útok na občanov sa vzťahuje na celý svet až na veľmi vzácne výnimky.

Je to svetová vojna proti všetkým, a aj tým, ktorí nechcene ešte nepochopili význam toho, čo sa deje. Nie je to vojna so zbraňami, ale s nelegitímnymi pravidlami, zlou ekonomickou politikou a neprijateľným obmedzovaním prirodzených práv. Nadnárodná organizácia veľkou mierou financovaná konšpirátorom tohto prevratu, hrubo zasahuje do vlády jednotlivých národov, do životov, vzťahov a zdravia miliárd ľudí.

Robia to pre peniaze, ale ešte viac pre to, aby centralizovali moc a aby bola nastolená planetárna diktatúra. Je to veľký reset svetového ekonomického fóra (WEF), Agendy 2030 pod vedením Organizácie spojených národov. Je to plán Nového svetového poriadku v ktorom „univerzálna republika“ zotročí každého a naše náboženstvo ľudstva zruší vieru v Krista.

Tvárou v tvár tomuto globálnemu prevratu je nevyhnutné vytvoriť medzinárodnú antiglobalistickú alianciu, ktorá združuje všetkých, ktorí sa chcú postaviť diktatúre, ktorí nemajú ochotu stať sa nejakými otrokmi štátu bez tváre, ktorí nechcú zrušiť svoju vlastnú identitu, vlastnú individualitu a vlastnú náboženskú vieru. Pokiaľ je útok globálny, tak aj obrana musí byť globálna.

Vyzývam vládcov, politikov, náboženských vodcov a intelektuálov, všetkých ľudí dobrej vôle vyzývam, aby sa zjednotili v alianciu, ktorá zaháji antiglobalistický manifest a krok za krokom sa odkloní od tejto dystopie NWO a navrhne konkrétne alternatívy politického programu inšpirovaného spoločným dobrom, morálnymi princípmi, tradičnými hodnotami, ochranou života a prirodzenej rodiny, ochranou podnikania a práce, podporou vzdelania a výskumu a s úctou k stvoreniu. Táto antiglobalistická aliancia bude musieť spojiť národy, ktoré budú chcieť uniknúť tomuto pekelnému jarmu tyranie a potvrdiť vlastnú suverenitu, ktorí zdieľajú ich spoločné princípy, spoločnú túžbu po slobode, spravodlivosti a dobre. Pomôže odsúdiť zločiny elít a identifikovať tých, ktorí sú za zločiny zodpovední, odsúdiť ich pred medzinárodnými tribunálmi, obmedziť ich nadmernú moc a škodlivý vplyv. Pomôže zabrániť pôsobeniu lobistov predovšetkým tým, že zabráni korupcii štátnych úradníkov a tých, ktorí pracujú v informačnom priemysle. A formulácií, že sa jedná o kapitál, ktorý sa používa k destabilizácii spoločenského poriadku.

V krajinách, kde je vláda podriadená elite, budú schopní zaviesť ľudové hnutia odporu a spoločenstvo národného oslobodenia. Včítane zástupcov všetkých spoločenských vrstiev, ktorí navrhnú radikálnu reformu politiky inšpirovanú obecným blahom a rozhodným postavením sa proti neomaltheziánskemu projektu globalistickej agendy. Vyzývam všetkých, ktorí chcú brániť tradičnú kresťanskú spoločnosť, aby sa spoločne stretli na medzinárodnom fóre konajúcom sa čo najskôr, na ktorom sa stretnú zástupcovia jednotlivých národov, aby predstavili vážny, konkrétny a jasný návrh. Môj apel je určený politickým predstaviteľom a vládcom, ktorým záleží na dobre a blahu svojich občanov. Žiť bokom od starého politického systému a logikou vnútenou systémom k zotročeniu pre moc a peniaze.

Zvolal som kresťanské národy od východu na západ, vyzývam hlavy štátov a zdravé sily inštitúcií ekonomiky práce, univerzít, zdravotníctva, informácií, aby sa pripojili k spoločnému projektu. Narušiť starý systém a odložiť nepriateľstvo, ktoré nepriateľ ľudstva vytvoril v mene rozdelenia a ovládnutia.

Neprijímame pravidlá protivníkov, pretože sú vytvorené práve preto, aby nám zabránili reagovať a zorganizovať účinnú a dôraznú opozíciu.

Vyzývam národy a ich občanov, aby sa spojili pod krížom nášho Pána Ježiša Krista, jediného Kráľa a spasiteľa. Princa mieru.

Založme túto antiglobalistickú alianciu. Dajme jej jednoduchý a jasný program. Osloboďme ľudstvo od totalitného režimu, ktorý v sebe spája hrôzy najhorších diktatúr všetkých dôb. Pokiaľ budeme aj naďalej otáľať, pokiaľ nebudeme chápať hrozbu, ktorá sa nad nami všetkými vznáša a pokiaľ nebudeme reagovať tým, že sa zorganizujeme do pevného a odvážneho odporu, tak tento pekelný režim, ktorý sa zavádza všade, nebudeme schopní zastaviť. Všemohúci Bože pomáhaj nám a chráň nás.

JE TO VOJNA PROTI CELÉMU ĽUDSTVU

V tejto zložitej dobe globálnej krízy je dôležité, aby sme sa nerozdeľovali kvôli rôznym presvedčeniam. Musíme sa spojiť proti tejto univerzálnej hrozbe, ktorá by mohla navždy zničiť náš svet. Nejde o boj o náboženstvo o politiku alebo názory. JE TO VOJNA PROTI CELÉMU ĽUDSTVU.

Spojte sa prosím s dobrými ľuďmi na celom svete, spojme sa v jeden celok. Globalisti chcú zotročiť každú dušu na Zemi.

Klaus Schwab zo Svetového ekonomického fóra (WEF) vysvetľuje svoj plán úplne jasne: „Nebudete vlastniť nič, nebudete mať súkromie a budete šťastní“ Vskutku, pretože im bude patriť všetko a nám ukradnú všetky naše práva.

POKIAĽ BUDEME MLČAŤ, TAK ONI USPEJÚ

Nenarodili ste sa však preto, aby ste boli otrokmi zlých pánov. NARODILI STE SA, ABY STE BOLI SLOBODNÍ. Pomôžte brániť svabodu ľudstva. Mnoho ľudí si vôbec neuvedomuje, čo ich čaká. Sú zaslepení médiami, ktoré ovláda zločinecká elita.

JE NA NÁS, ABY SME INFORMOVALI NAŠE KOMUNITY. Akonáhle ľudia zistia pravdu, prestanú sa podriaďovať a Nový svetový poriadok padne.

ZVÍŤAZÍME!

AC24.CZ

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Temný proces v pozadí - vládnuci chcú všetko, a preto musia občanov zbaviť majetku a slobôd

Pred troma rokmi, v januári 2020, sme si, ešte nič zlé netušiac, čítali články o prípadoch covidu-19 v Číne. Prvé nakazenia ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Ako prezident by som ako prvé navštívil Rusko

Štefan Harabin: Ako prezident by navštívil Ruskú federáciu a nadviazal výhodnú spoluprácu pre Slovensko práve tam JUDr. Štefan Harabin dostal ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Aktualizované 29.9. 14:26
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...