Apokalypsa odvetného útoku na US základne na Slovensku: „Naďov jadrový bumerang“

20. januára 2022

Čo hrozí z útočnej zmluvy s najväčším svetovým vojnovým štváčom a teroristom USA? Tak by to vyzeralo, pri spätnom útoku o sile 5M.

Spádové zóny zásahov: Zabitých alebo postihnutých 400 000 Slovákov v okruhu cieľa Sliač. Zabitých alebo postihnutých 1 200 000 Slovákov v okruhu cieľa Kuchyňa

USA A NATO SA ROZHODLI ÍSŤ CESTOU ESKALÁCIE NAPÄTIA!

Dnes som tu už písal o tom, že sa NATO po rokovaniach o bezpečnostných zárukách s RF rozhodlo začať ešte silnejšie provokovať Rusko do vojny. Najskôr Británia v pondelok vyhlásila, že dodá Ukrajine ľahké obranné systémy kvôli možnému ohrozeniu zo strany Ruska. Potom prišla správa z Kanady o tom, že v týchto dňoch rozmiestnila svoje špeciálne sily na Ukrajine a podľa viacerých zdrojov aj na Donbase. Viac som o tom písal TU

A pred malou chvíľou prišli informácie z USA o tom, že USA v rámci vojenskej pomoci plánujú Ukrajine poskytnúť vrtuľníky, ktoré boli stiahnuté z Afganistanu.

A nezostalo len pri slovách, dnes na Ukrajine pristáli už tri britské vojenské transportné lietadlá s nákladom neznámych zbraní! Napriek skoršiemu vyhláseniu, že ide o dodávky ľahkých protitankových systémov, môže ísť o klamstvo a na palube sa môžu nachádzať aj iné zbrane. Niektorí experti tvrdia, že ide aj o rakety Brimstone. Okrem príchodu samotných zbraní bola na Ukrajinu premiestnená aj malá skupina britského vojenského personálu. Na pozadí vyslania kanadských špeciálnych síl na Ukrajinu to môže naznačovať skutočnosť, že NATO v tejto krajine buduje svoje zoskupenie, ktoré sa pripravuje na špeciálnu operáciu na dobytie Donbasu. Odborníci sa obávajú, že po prijatí značného množstva protitankových systémov môžu ozbrojené sily Ukrajiny začať útočiť na civilné obyvateľstvo v DĽR a LĽR. Šéf Doneckej ľudovej republiky Denis Pušilin však dnes uviedol, že Donbass je pripravený odraziť akúkoľvek provokáciu alebo útok ukrajinských okupantov.

Británia vyslala na Ukrajinu tri lietadlá s neznámymi zbraňami a armádou

Tretie britské vojenské lietadlo priviezlo na Ukrajinu neznáme zbrane a vojenský personál.

Na dané informácie reagovalo takmer okamžite aj Rusko a nechalo sa slovami Putinovho hovorcu Dmitrija Peskova počuť, že považuje dodávky zbraní na Ukrajinu od západných štátov, vrátane prenosných systémov protivzdušné obrany (MANPADS), za mimoriadne nebezpečné! Tieto kroky podľa neho povedú len k zvýšeniu napätia v regióne.

No práve o to Západu ide! Okrem toho uviedol, že obeh MANPADS je samostatná kapitola, ktorá je regulovaná medzinárodným právom. Rusko ďalej potvrdilo, že začalo z územia Ukrajiny sťahovať diplomatov, hlavne ich rodiny. Rusi už mali evakuovať desiatky ruských diplomatov z veľvyslanectva v Kyjeve a konzulátu vo Ľvove.

V reakcii na provokatívne akcie NATO dnes prišli aj informácie týkajúce sa presunov ďalšej ruskej techniky do Bieloruska. Rusko presunie na územie susedného Bieloruska min. 12 stíhačiek Su-35, dve divízie systému protivzdušnej obrany S-400 „Triumf“ a divíziu protiraketového systému „Pancir-S“. To umožní plnú kontrolu nad vzdušným priestorom krajín ako Poľsko, Litva, Lotyšsko či Ukrajina, kde sú v súčasnosti rozmiestnené veľké sily NATO. Okrem toho samozrejme ďalej posilňuje aj svoju západnú hranicu. USA a NATO sa teda očividne rozhodli ísť cestou eskalácie napätia! Asi takto nejako si predstavujú svoje bezpečnostné záruky pre Rusko…

Kanada rozmiestňuje na Ukrajine špeciálne jednotky v čase rastúceho napätia s Ruskom

Autor: Alex Boutilier , Mercedes Stephenson & David Baxter  

Kliknutím spustíte video: „Exkluzívne: Kanada nasadzuje špeciálne jednotky na Ukrajinu, pretože napätie s Ruskom eskaluje“

Kanada posiela vojakov do Donbasu a ďalších oblastí Ukrajiny

Kanadská vojenská Ukrajina

Martin Bago 

NATO začalo rozmiestňovať svoje jednotky na Ukrajine.

Na rozdiel od vyhlásení krajín NATO, že jednotky Aliancie nebudú rozmiestnené na území Ukrajiny, vyšlo najavo, že Kanada rozmiestnila svoje špeciálne sily na Ukrajine (a podľa viacerých zdrojov aj na Donbase). Údaje o tejto téme poskytuje kanál Global News s poznámkou, že hovoríme o malej skupine vojenského personálu, pravdepodobne v počte niekoľkých desiatok ľudí.

„Vojaci kanadských špeciálnych síl boli nasadení na Ukrajinu uprostred rastúceho napätia medzi vojenskou alianciou NATO a Ruskom.“ Nasadenie malého kontingentu kanadského pluku špeciálnych operácií prišlo v čase, keď diplomatické rozhovory zamerané na zabránenie ozbrojenému konfliktu na Ukrajine uviazli a na hraniciach s Ukrajinou zostáva táboriť približne 100 000 ruských vojakov. Prítomnosť kanadských špeciálnych síl je súčasťou pokusu spojencov NATO obmedziť ruskú agresiu na Ukrajine a určiť spôsoby, ako pomôcť ukrajinskej vláde. Jednotka má tiež za úlohu pomôcť vypracovať plány evakuácie kanadského diplomatického personálu v prípade rozsiahlej invázie , uviedli zdroje.

Kanada zo zrejmých dôvodov nedáva k tejto záležitosti žiadne oficiálne vyhlásenia, zverejnenie vyslania kanadských jednotiek na Ukrajinu však nevyhnutne povedie k odvetným opatreniam zo strany Ruska, vrátane rozmiestnenia ruských mierových síl na Donbase.

aviapro
Rusko evakuuje veľvyslanectvo na Ukrajine – médiá

Rusko evakuuje veľvyslanectvo na Ukrajine – médiá

S rastúcim napätím na ruskej hranici s Ukrajinou začala Moskva sťahovať svojich diplomatov a ich rodiny zo svojho veľvyslanectva v Kyjeve a konzulátu v Ľvove, uviedol New York Times s odvolaním sa na anonymných predstaviteľov.

V správe zverejnenej v pondelok noviny tvrdili, že 5. januára opustilo Ukrajinu 18 ľudí, predovšetkým deti a manželky ruských diplomatov. Ďalších 30 ľudí údajne odišlo v priebehu dvoch týždňov po tom a diplomati z dvoch ďalších ruských konzulátov (Charkov a Odesa) údajne dostali pokyn, aby sa pripravili na odchod z krajiny.

Kremeľ označil plány Západu poskytnúť Ukrajine zbrane za mimoriadne nebezpečné

Dmitrij Peskov. 
Foto: kremlin.ru

Kremeľ považuje za „extrémne nebezpečnú“ možnosť dodávok zbraní Ukrajine od západných partnerov vrátane prenosných systémov protivzdušnej obrany (MANPADS). Rusko verí, že takéto kroky prispejú k rastu napätia v regióne.

Informovala o tom agentúra Interfax s odvolaním sa na tlačového tajomníka prezidenta Ruskej federácie Dmitrija Peskova .

„Toto je všetko v súlade s našimi obavami v súvislosti s rozvojom územia Ukrajiny rôznymi dodávateľmi zbraní, ktoré sú často nielen obranné, ale aj útočné, najmä tu, ako hovoríte, boli spomenuté MANPADS. MANPADS je samostatná látka, ktorá je regulovaná medzinárodným právom,“ povedal Peskov.

Dodávka takýchto zbraní je podľa neho „extrémne nebezpečná“. 

„Je to mimoriadne nebezpečné, nepomôže to znížiť napätie,“ povedal Dmitrij Peskov. 

Pripomeňme, že britský minister obrany Ben Wallace oznámil dodávku ľahkých protitankových zbraní Ukrajine na obranné účely vzhľadom na situáciu s koncentráciou ruských jednotiek v blízkosti jej hraníc.

Okrem toho sme písali, že 17. januára pristáli na letisku Boryspil dve dopravné lietadlá RAF C-17A Globemaster III, ktoré pravdepodobne dodali ľahké protitankové obranné systémy .

Demokrati amerického Senátu už skôr pripravili návrh zákona, v ktorom navrhujú nielen uvaliť sankcie na Ruskú federáciu v prípade ruskej invázie na Ukrajinu, ale aj poskytnúť Ukrajine núdzovú pomoc vo výške 500 miliónov dolárov . Prihláste sa na odber telegramu Politika Strana a získajte jasné, zrozumiteľné a rýchle analýzy o politickom dianí na Ukrajine.

USA varujú pred jadrovými zbraňami v Bielorusku

USA varujú pred jadrovými zbraňami v Bielorusku

Rusko by mohlo umiestniť jadrové zbrane v susednom Bielorusku v súlade s podmienkami nového návrhu minskej ústavy, tvrdil vysoký predstaviteľ amerického ministerstva zahraničia, keďže Washington a Moskva sa snažia uzavrieť dohodu o európskych bezpečnostných zárukách.

Nemenovaný americký predstaviteľ v utorok na mimoriadnom brífingu za zatvorenými dverami vyjadril obavy, že predložené zmeny môžu „naznačovať plány Bieloruska umožniť rozmiestnenie konvenčných aj jadrových ruských síl na svojom území“.

Podľa vysokopostaveného predstaviteľa by takýto krok predstavoval výzvu pre európsku bezpečnosť a môže si vyžadovať reakciu západných predstaviteľov.

Predstaviteľ tiež uviedol, že „správy o pohyboch ruských jednotiek smerom k Bielorusku, ktoré sú údajne pod záštitou pravidelne plánovaných spoločných vojenských cvičení, sa týkajú“. Bieloruský vodca Alexander Lukašenko v pondelok oznámil, že jeho krajina a Rusko uskutočnia vo februári spoločné vojenské cvičenia v blízkosti východných hraníc NATO a Ukrajiny .Čítaj viac Bielorusko by mohlo hostiť jadrové zbrane

Belarus could host nuclear weapons

„Je pozoruhodné, že keď sa to presne stane, určite to vyvoláva obavy, že Rusko môže mať v úmysle rozmiestniť sily do Bieloruska pod zámienkou cvičení, aby potenciálne zaútočili na Ukrajinu zo severu,“ uviedol zástupca ministerstva zahraničných vecí. „Zapojenie Bielorusov do takéhoto útoku by bolo úplne neprijateľné.“

Vladimir Džabarov, prvý podpredseda Moskvy vo výbore Rady federácie pre medzinárodné vzťahy, však v stredu uviedol, že v súčasnosti neexistujú žiadne plány na rozmiestnenie atómových zbraní na bieloruskom území.

„Lukašenko už navrhol, aby v prípade potreby boli na území Bieloruska rozmiestnené ruské jadrové sily. Ale pokiaľ viem, nepokročilo to v minulých rozhovoroch, neprebiehajú žiadne rokovania,“ povedal.

Obavy z Washingtonu prichádzajú po tom, čo Bielorusko minulý mesiac oznámilo svoje navrhované zmeny základných zákonov krajiny. Zdá sa, že pasáž zo súčasnej ústavy, ktorá stanovuje, že Bielorusko „sa usiluje o to, aby sa jeho územie stalo zónou bez jadrových zbraní a štát bol neutrálny“, sa zdá byť odstránená. V najnovšom návrhu však bola táto časť nahradená klauzulou, ktorá „vylučuje vojenskú agresiu zo svojho územia proti iným štátom“, čím sa otvára špekulácia, že Minsk by mohol povoliť umiestnenie atómových hlavíc v krajine.

Koncom novembra predstaviteľ Bieloruska povedal, že Rusko by malo rozmiestniť atómové hlavice na území jeho krajiny, ak budú jadrové zbrane NATO postupovať cez Európu na východ.

Tragický omyl Slovenska a ďalších krajín z post Sovietskeho priestoru. Slovensko a ďalšie bývalé krajiny z tohto priestoru úplne zbytočne vstúpili do NATO. Kolektívna obrana? Americký blud a podvod alebo úplne zbytočná zmluva medzi USA a Slovenskom. Po tieto dni na Slovensku rezonuje ponižujúca zmluva medzi pojašenou a pobláznenou vládou SR a USA alebo ako čuráci Naď, Korčok a Čaputová zaviedli Slovensko na pokraj katastrofy. Ten šuhaj s veľkou dutou hlavou Naď ( pravdepodobne i s Modrou knižkou ako jeho šéf Matovič) úplne zbytočne zatlačili Slovensko do prípadného konfliktu s Ruskou federáciou. Výrok ministra vojny Naďa, ktorý pravdepodobne zľudovie. V prípade vojenského konfliktu vydržíme tri dni a potom nám vojska NATO prídu na pomoc… No, vážený tulipán. Na pomoc nám nepríde nikto, lebo v prípade vojenského stretu NATO a Ruskej federácie na strane NATO nezostane nikto. Otázka. Prečo? Pozrime si rozmiestnenie Ruských rakiet Iskander M v Kaliningradskej oblasti a inde..! Na dostrel majú prakticky všetko. Pár rakiet Iskander je schopných do 30 min. zničiť kompletne 40 000 armádu so všetkým čo k nej patrí. Raketa má váhu 3 800 kg a hlavica ma váhu 800 kg konvenčnej nálože. Hlavica môže rôzne operovať do výšky 50 km a meniť smer, vyhýbať sa protiraketovým systémom. A tam kde dopadnú tieto rakety nezostane nič, ani topánky po vojnových štváčoch Naďa, Korčoka, Čaputovej i Krupovi a podobným avanturistom. Pre totálnu blbosť úplne nekompetentných ľudí sa Slovensko dostalo spolu s ostatnými bývalými socialistickými krajinami na úplný okraj priepasti. Pán Naď. Koľko, že ma Slovenská armáda členov?? Cca 19 000. A výzbroj? Slušne pomlčím. Vy chcete vydržať tri dni? Za 30 minút budeme všetci klopať sv. Petrovi na Nebeskú bránu… Takáto je krutá realita, keď sa k moci na Slovensku dostali zjavní idioti… Nie je lepšie obchodovať, vyrábať povedzme autá a tešiť sa zo života..??? A Američania??? No tí nech si žerú svoj Mac Donald a pijú Coca colu a svetu nech dajú raz a navždy pokoj…

Toto je naša vôľa, nás občanov Slovenskej republiky, naše územie a vaša povinnosť rešpektovať vôľu tohto národa. Nikto z vás nedostal mandát na odovzdanie územia SR a ohrozenie bezpečnosti Slovenska, nech TO nazývate akýmkoľvek spôsobom,  ide o naše životy a budúcnosť.

Naša jasná vôľa znie NIE k uzavretiu Dohody o obrannej spolupráci s USA, nechceme tu amerických ani žiadnych iných okupantov a vojnové pole!!! Raz sme tu už okupáciu zažili!

Ste povinní:

–  Konať v súlade s našou vôľou – a tá znie NIE DOHODE.

–  Konať v prospech Slovenska a jeho národa.

–  Konať v súlade so slovenským právnym poriadkom, Ústavou SR a legislatívou EÚ.

–  Dodržiavať rozsah dočasného mandátu, ktorý vám voliči zverili na základe vášho volebného programu.

–  Zachovať suverenitu a národnú zvrchovanosť Slovenska.

–  Zachovať bezpečnosť každého občana Slovenska.

–  Zachovať zvrchovanosť a vlastníctvo územia Slovenska bez cudzích vojsk.

–  Spravovať majetok Slovenska v prospech všetkých jeho obyvateľov.

Odignorovali a zmarili ste:

–  Informovanosť verejnosti o  zámere uzavrieť takúto Dohodu.

–  Verejnú diskusiu.

–  Všetky hromadné pripomienky.

–  Legislatívny proces.


Na základe vyššie uvedeného jasne a nad všetku pochybnosť prejavujeme našu vôľu, ktorú vám dávame na vedomie a vyzývame každého jedného z vás k jej naplneniu a rešpektovaniu, panie poslankyne, páni poslanci a pani prezidentka.

V prípade, že našu jasne a jednoznačne prejavenú vôľu nebudete rešpektovať a v súlade s našou vôľou nebudete konať, sa vedome dopúšťate aktu vlastizrady.

ZAMYSLENIE: Uzavreli by ste takúto dohodu vy, týkajúcu sa vášho vlastného domu a tvrdili svojej  rodine, že je to pre vás výhodné, tak ako sa to snažíte za každú cenu urobiť s naším spoločným domovom – našou vlasťou?  

KOHO POŠLEME BOJOVAŤ NA UKRAJINU ?


Obávam sa, že časť našich žoldnierov už tam niekde nacvičuje víťazný pochod na
Moskvu. Ich rovnako intelektuálne talentovaní spolubojovníci z NATO robia to isté.
A počúvajú plamenné reči o tom, akí sú dôležití. Ako budú vracať Ukrajine integritu,
slobodu, demokraciu a ľudské práva. A že celý svet na nich, aj na ich hroby, bude hrdý.
Už len zanôtiť, pokiaľ je čas: slovenské mamičky pekných synov máte! Ale sprostých.
Koho ešte k nim? No tých, čo po vojne a zomieraní tak túžia: Čaputová, Leško,
Korčok, Naď, Klus a ďalší šialenci z vlády, parlamentu, a hlavne z našich nezávislých
médií. Pravda, spolu s nimi by do boja za euroatlantické hodnoty mali ísť aj ich voliči.
To by bola jednotka! Najvyššie vzdelanie, ak by sa urobil priemer, by možno stúpol na
šiesty ročník základnej školy. A to len preto, že poradca Leško a spol. majú za sebou aj
VUML z čias socializmu.
Približne v čase keď prišiel na svet veľký znalec vojenstva, Fridrich Engels, iný
veľký znalec tejto oblasti z tohto sveta odchádzal, Carl von Clausewitz. Ako prvý
vysvetlil čo je vojna, ako vzniká. Žiaden boží trest, žiadna osudovosť, či iné výmysly:
vojna je pokračovaním politiky inými prostriedkami. Ak sa Spojeným štátom nedarí
dosahovať politické ciele v danej krajine (regióne), vymyslí sa dôvod, príčina – aby tam
následne vkročila ich horda. A vojna je na svete. A vojensko-priemyslový komplex
predáva svojmu štátu svoj smrtonosný tovar. A zisky, a isté (!), sa len sypú. Sypú sa aj
mŕtvi, ale to je plebs, masa žoldnierov. Nič. Ak sa nájdu, pochováme, vyhlásime Deň
veteránov, položíme vence kvety, a ide sa ďalej. Že mamy, rodiny, deti? To nie sú straty.
Stratami by boli doláre, ak by sa vojna neuskutočnila: Kórea, Vietnam …celé tucty;
teraz Rusko, aj s nami?
NATO založili už v roku 1949, štyri roky po holokauste Slovanov a Židov. Jeho
protipól, Varšavská zmluva, vznikla až v roku 1955, keď do spolku pričlenili NSR. Kto
začal provokovať a hroziť agresiou? Pomaly a postupne USA zaťahovali do svojich
vojen aj ďalších členov gangu. Zločin má inú váhu, ak si do obete strelí každý člen
mafie, však. Podstatu NATO a USA, ukazuje vojna v Iraku, doslova názorne, až školsky.
Oficiálny dôvod, teatrálne prednesený aj na pôde OSN, bol, že krajina vlastní (vyrába)
ZHN, a má prepojenie na najväčších teroristov sveta, Al Kajdu. Pri všetkej snahe
a mase peňazí sa im, demokratom sveta, tieto klamstvá nepodarilo vyfabrikovať. Nič.
Dokonca šéf medzinárodnej komisie, švédsky diplomat, ktorá bola na inšpekcii v Iraku
sa vyjadril o „bastardoch z Washingtonu“. Aký nátlak na nich musel byť vyvíjaný?
Podľa tohto receptu je naplánovaná aj Ukrajina. Asi aj divadlo s vakcínou
Sputnik Päť nie je náhodou. A bolo zosnované v rámci tejto hry. Náš užitočný idiot, nič
netušiac, sa stal jej súčasťou. Ako spochybniť ruský liek? Ako svojou troškou do mlyna
prispieť k vytváraniu psychózy, chaosu a iných potrebných maskovacích úkonov, než sa
všetko na útok proti Rusku pripraví? Presuny vojsk, tony techniky a tony hlupákov,
propaganda, výzvy o mier, snaha o rokovanie. Atď. Mníchovská klasika. Plánovači tejto
agresie si myslia, že aj na druhej strane sú rovnakí ľudia ako sú oni; maximálne
s maturitou, a s odpísanou diplomovkou. A hlavne, že pustia do gatí, len čo nedôstojný, a
poľutovaniahodný pán prezident vypľuje urážku na Putina.
Skutočný problém, a nie len Slovenska, je v tom, že vojna je reálnou. Rusko
dávno dalo najavo, že rok 1941 sa už nikdy nezopakuje! Z krajiny, z ktorej vzíde útok,
jeden jediný výstrel, Tam bude zacielená zničujúca odveta. Aj preventívne. Zem sa
zatrasie, ale nie ako pri milovaní. Fotografie Kuchyne, Bratislavy, Sliača, Popradu raz
môžu mať cenu zlata.

Ak by naši šialenci čítali aspoň Remarquea, Hemingwaya, keby videli Picasovu
Guernicu, vedeli by, čo nevedia. Ale oni nevedia, ani čo bol holokaust, oni len vedia, že
sa nesmie spochybňovať. Lebo nabehne NAKA.
Rusko je agresor, lebo nesedí so založenými rukami, a nečaká kedy nakopené
hordy NATO, na viacerých smeroch, prekročia jeho hranice. S touto schémou môžu
mať úspech v USA, kde majú desiatky miliónov negramotných, či pologramotných;
u nás tak u svojich voličov. Možno.
Riešenie je pomerne jednoduché. Naložme ich do lietadiel, veď už viac ako rok
dokazujú, že štát môže fungovať aj bez nich; a rovno do prvej línie, medzi svojich.
A garantujem im, že len čo zaznie prvý výstrel, prvý výbuch granátu, a je jedno z ktorej
strany, že zažijú zázrak! Nie len spodnú bielizeň, ale aj módne rúška na tvári, budú mať
naraz (!) zaplavené hmotou z vlastného análu. Aby na to nikdy nezabudli, ale aj pre
Ústav pamäti národa, si môžu urobiť – ak stihnú – aj spoločné selfíčko: pani prezidentka
v strede, Korčok a Leško zľava, Naď a Klus sprava; lebo inak budú k nerozoznaniu.
Hlupákom stačí kapitalizmus. Múdri a čestní ľudia chcú viac.

  1. apríla 2021 PhDr. Michal Dieneš, CSc., pplk. v.v.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Hollywood Burger v Trnave neuznáva apartheid

Trnavskú reštauráciu Hollywood Burger podporil aj Štefan Harabin, pretože tam apartheid na stravníkov neplatí Rozdeľujú tu ľudí výlučne na hladných ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

ZUZANA ČAPUTOVÁ PODVIEDLA SLOVENSKO A UROBILA SI Z NEHO DOBRÝ DEŇ

Eduard Chmelár Prezidentka republiky dnes zradila Slovensko tým najnehanebnejším a najzbabelejším spôsobom a niet pochýb o tom, že svojím rozhodnutím ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...