Americký senátor Richard Black vyhlásil, že kancelár Scholz musel dať súhlas americkej CIA a Pentagonu na zničenie oboch vetví plynovodu Nord Stream! 

4. októbra 2022

Jeho názor podporil americký profesor a autor ruskej šokovej ekonomickej transformácie z 90. rokov Jeffrey Sachs, keď vyhlásil, že existujú dôkazy o tom, že americké vrtuľníky z Gdansku krúžili nad miestami, kde neskôr došlo k explóziám plynovodu!

Bývalý americký senátor Richard Black vyjadril názor, že nemecký kancelár musel dať CIA povolenie na zničenie plynovodov. Americký ekonóm a profesor Jeffrey Sachs odpálil na Bloombergu ďalšiu bombu: Za sabotážou na plynovody Nord Stream stoja USA spolu s Poľskom. V českých školách sa medzitým energetická kríza rozbehla naplno, ruské médiá priniesli video z českej školy, kde študenti nafasovali deky!

Energetická situácia v Európe začína napĺňať tzv. Murphyho zákon schválnosti. Európske centrum pre strednodobé predpovede počasia (ECMWF) totiž oznámilo 1 ] , že tohtoročná zima by ako naschvál mala byť chladnejšia ako predchádzajúce zimy, malo by padať menej snehu, má byť viac holomrazov a spolu s tým má aj menej fúkať vietor, takže nemecké veterníky na výrobu elektriny budú k ničomu.

Nedostatok lacného ruského plynu, ktorý sa v Európe okrem kúrenia používa aj na výrobu elektriny v plynových elektrárňach, tak povedie k najhoršej zime od II. sv. vojny, resp. od zimy 1944/45 v Nemecku, kedy Vodca nariadil zákaz vykurovania v domoch mimo časových okien od 18:00 hodín do 23. hodiny. Hliadky Volkssturm to potom kontrolovali počas pochôdzok po uliciach, či z niektorých komínov nestúpa dym mimo povolené hodiny.

Profesor Jeffrey Sachs

Tento teror sa znovu tento rok vráti do Nemecka a ministerstvo vnútra pripravuje 2 ] desiatky tisíc policajtov a prebieha ich výcvik na potláčanie nepokojov mrznúceho obyvateľstva. Architektom mrznutia v Európe je podľa posledných informácií práve nemecký kancelár Olaf Scholz, ktorý čelí podozreniu z vlastizrady a na nemeckých sociálnych sieťach sa vedú diskusie, či sa nájde niekto, kto by ho zatkol.

Unikli totiž informácie, že Scholz má niečo spoločné s explóziami plynovodov Nord Stream a vydal súhlas americkej CIA s Pentagonu s likvidáciou plynovodu v majetku nemeckej firmy. Informácie sa šíria na nemeckých sieťach už niekoľko dní a nemecká polícia má najvyššiu pohotovosť, pretože informácia je nielen dôveryhodná, ale dáva zmysel od začiatku až do konca. A už to nie je iba špekulácia, začínajú o tom hovoriť aj americkí analytici.

VIDEO: Za explóziami Nord Stream plynovodov stojí CIA

Bývalý americký senátor Richard Black totiž v poslednom vystúpení vyhlásil, že v bezpečnostných kruhoch v USA sa šíria informácie, že za explóziami Nord Stream 1 a 2 stojí americká CIA, ktorá zrejme spolupracovala s Pentagonom a s ministerstvom zahraničia. Zároveň senátor uvádza názor, že kancelár Olaf Scholz musel o explóziách vedieť dopredu a musel s nimi vysloviť súhlas, musel dať CIA povolenie na likvidáciu plynovodov, pretože podľa Blacka by CIA neriskovala medzinárodnú diplomatickú krízu, ak by niektorý nemecký orgán zistil, kto za zničením plynovodov stojí a začal by konať mimo vymedzeného a dopredu dohodnutého rámca.

Oba plynovody sú v majetku nemeckej firmy Wintershall Group AG, čo je menšinový akcionár v spoločnosti Nord Stream AG. Hoci plynovody vznikli v spolupráci s ruským Gazpromom, kvôli európskej smernici o energetickej bezpečnosti EÚ nesmú producenti plynu vlastniť súčasne plynovody, takže vlastníctvo plynovodov prešlo na nemeckého menšinového akcionára. Čiže útok na plynovody je útokom proti nemeckej firme a nemeckému majetku. A keď sa pozriete, že kancelár Scholz mlčí ako zarezaný, nezastáva sa nemeckej firmy, ktorá prišla o majetok, tak je každému jasné, čo to znamená. Scholz s tým súhlasí, všetko bolo dopredu dohodnuté a dosť možno aj Wintershall bol o tom informovaný, pretože sa nezdá, že by robil veľké vlny.

Hlavným cieľom EÚ po covidovej kríze je vojna proti Rusku, nie oživenie zbedačenej európskej ekonomiky po 2 rokoch lockdownov

Jedinou obeťou tak sú obyčajní Nemci, ktorí budú mrznúť cez zimu. A s nimi bude mrznúť aj zvyšok Európy, pretože hlavným cieľom EÚ je teraz vojna proti Rusku. Zatiaľ čo ešte koncom minulého roka bol hlavným cieľom Bruselu boj proti covidu a pandémii, nič nebolo dôležitejšie, tak teraz je to boj proti Rusku a znova nič nie je dôležitejšie ako tento boj. A to aj za cenu toho, že ľudia prídu vplyvom obrovskej mamutej inflácie o všetky životné úspory. Práve o tom hovoril senátor Richard Black vo svojom programe, ako Nemecko tlačí obrovské kvantá nekrytých peňazí, nekrytých EUR. Ľudia v zime vyrazia do ulíc a budú nenávidieť svoje vlády. Budú volať o pomoc Vladimíra Putina.

Teplo = Rusko! Zima = EU & NATO!

Nenávisť k Európskej únii ak vládam európskych krajín deň odo dňa utešene rastie, to je dobrá správa, pretože to znamená, že obyvateľstvo je ešte pri zmysloch a nie je preprogramované, dokáže sa ešte pri pohľade do prázdneho nákupného vozíka mobilizovať. A keď ľuďom niekto vezme teplo domova, naozaj sa tým niečo zmení. Ľudia stratia ilúzie o svojej vláde a začnú ju úprimne a zo srdca nenávidieť. Ako v zime 1944/45 obrovsky klesla Hitlerovi podpora medzi Nemcami.

Práve preto nemecké vnútro pripravuje desiatky tisíc policajtov do nemeckých miest, pretože demonštrácie sa preklopia do generálnych štrajkov, protestov a do mrznúcich pochodov proti vláde. Dodávky zbraní na Ukrajinu budú potom v ostrom kontraste mrznúceho obyvateľstva, ktoré si uvedomia, že zradcovská vláda radšej posiela za miliardy EUR či korún ďalšie zbrane na Ukrajinu, ale ľudia doma musia mrznúť. Táto reflexia sa stane rozbuškou ľudových nepokojov a v niektorých temperamentnejších krajinách začnú pogromy na politiky. Zima bude baľšaja!

VIDEO: Bývalý Jeľcinov poradca a americký profesor šokoval moderátorov Bloomberg TV, keď odhalil americké helikoptéry z Gdansku nad plynovodmi krátko pred explóziami

Americký ekonóm a profesor Jeffrey Sachs, ktorý je v Rusku inak neslávne známym autorom šokovej ekonomickej transformácie Ruska z 90. rokov, keď bol poradcom Borisa Jeľcina, podporil výrok senátora Richarda Blacka a na americkej televízii Bloomberg vyhlásil [ 3 ], že za útokom na plynovody Nord Stream stoja naozaj USA, pretože radarové dáta ukazujú, že nad miestom explózií krátko predtým krúžili americké vojenské helikoptéry, ktoré vyštartovali zo základne v Gdansku.

A rovnako aj americký prezident Joe Biden krátko pred ruskou inváziou na Ukrajinu vyhlásil, že USA nedovolia sprevádzkovanie Nord Stream 2, že jednoducho ten projekt zničí tak či onak 4 ]. A dokonca americký minister zahraničia Antony Blinken minulý týždeň vyhlásil 5 ], že zničenie oboch plynovodov je príležitosťou pre amerických producentov LNG plynu, aby túto situáciu využili a vyviezli do Európy čo najviac svojho plynu za súčasných vysokých cien. Chápete?

Európski politici privedú Európu do najväčšej inflácie za niekoľko posledných dekád, prinesú ľuďom hrozivé faktúry za energie, prinesú im zimu, privedú Európu do vymyslenej vojny s Ruskom, proti ktorému občania EÚ nič nemajú, Rusko európskym občanom nič nevykonalo zlého ( Ukrajina si sama môže za súčasnú situáciu ), ale v mene ukronacistickej junty v Kyjeve ženú celú Európu do ekonomického a energetického kolapsu. Fabriky v krajinách EÚ sú na pokraji krachov, šíria sa informácie z centrály VW, že Volkswagen chce ukončiť výrobu v Strednej Európe, a to kvôli vysokým cenám plynu a elektriny a presunúť výrobu na juhozápad a sever Európy, kde majú LNG terminály. A v tejto situácii politici ponúkajú ľuďom svetre! A nielen svetre, tie sú totiž drahé, novo sú v kurze lacné deky!

VIDEO: Študenti v českej škole nabalení v dekách sa stali hitom ruských médií

Ruské médiá a dokonca aj ruská televízia priniesla krátke video z jednej bližšie neurčenej českej školy alebo gymnázia, kde sú študenti nabalení do diek počas vyučovania. Prevádzkovatelia školy totiž nemajú v rozpočtoch peniaze na platenie enormných faktúr za plyn a elektrinu, takže škola nakúpila deky a rozdala ich študentom. Deky totiž vyjdú lacnejšie ako faktúry od českého pološtátneho ČEZu alebo od dodávateľov plynu. Deky sú použiteľné do určitej teploty, ale ak sa škola rozhodne nekúriť dlhšie, steny budovy prechladnú a získajú akumulačný záporný koeficient, čo je vysoko nebezpečné a pozná to každý skúsený správca veľkých budov.

Vychladnuté steny, keď sa niekoľko dní nekúri, získajú akumulačný efekt a pri následnom zakúrení začnú pohlcovať všetko teplo ako huba, takže o to viac paliva sa spotrebuje na odstránenie negatívneho teplotného potenciálu stien v budove. Správcovia českých škôl sa s týmto fenoménom ešte nestretli, pretože nemali od konca II. sv. vojny príležitosť. Tento rok ale príležitosť mať budú. Pokiaľ česká vláda neznárodní ČEZ a elektrárne v ČR, a pokiaľ nepodpíše priamy kontrakt s Gazpromom, bude mať vláda v polovici januára na krku povstanie v uliciach. A je potom jedno, či bude na teplomeri mínus 5 alebo mínus 15, pretože ľudia budú hnevom na tých uliciach rozpálení dobiela. Deky a ani svetre už potom vláde nepomôžu.

-VK- Šéfredaktor AE News

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Máme našliapnuté na ťažkú diktatúru - Eduard Chmelár - Bez cenzúry

„Nežijeme v demokratickom štáte, ak hovorenie nepohodlných informácií sa považuje za zločin,“ hovorí, okrem iného Eduard Chmelár, hosť relácie Bez ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Harabin: Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa

Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa. Vysvetľuje sudca Štefan HARABIN Diskusné štúdio Miroslava Kantnera v rozhovore s ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Spravodajstvo

JUDr. Štefan Harabin hosťom v TV Slovan

Štefan Harabin o nových pozitívnych aktuálnych rozhodnutiach na súde voči antirúškarom, ktorí nepodľahli koviddiktatúre a správali sa podľa toho ako ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Aktualizované 29.9. 14:26
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...