Ako kedysi Hitler, teraz Matovič k neobmedzenej moci prišiel…

29. decembra 2020


Keď sa ľudia nemôžu brániť proti nepráviu súdnou cestou, začnú tiež používať násilie.

28.12.2020 na návrh vlády parlament prijal Zákon o bezpečnosti štátu, ktorým umožnil vláde predlžovať núdzový stav donekonečna. V tomto zákone parlament umožnil hociktorému nevolenému úradníkovi (napr. hygienikovi) svojvoľne obmedzovať ľudské práva všetkým osobám na Slovensku, najmä slobodu pohybu, zhromažďovania, práva na vzdelanie a práva na vierovyznanie.

Vládny úradník tak môže rozhodnúť svojou vyhláškou hocikedy, bez obmedzenia. Môže nariadiť aj nútené práce, ako aj zrušiť vlastníctvo nehnuteľností a iných vecí.

Podobne, krátko po vymenovaní Hitlera za predsedu vlády, nemecký parlament prijal 23.3.1933 tzv. Ermächtigungsgesetz (Zmocňovací zákon), na základe ktorého mohol Hitler a jeho úradníci vládnuť rovnako pomocou vyhlášok. Tak isto, ako zákon prijatý dnes v NR SR, aj Hitlerov zákon vstúpil do platnosti hneď nasledujúci deň.

Ústavný súd tento nový Zákon o bezpečnosti štátu nesmie preskúmať, vládna väčšina mu to zakázala pred pár dňami. Nikto sa už na súd obrátiť nemôže.

Možno to nevedomým Slovákom ešte nedochádza, ale žiadne protesty ešte nikdy žiadnemu štátu nepomohli zbaviť sa tyranskej vlády sociopatov. Preto každý čo si o sebe myslí, že je veľký hrdina, že chodí alebo chodil na protesty je v skutočnosti iba jedna nevedomá úbohá duša, ktorá sa na nič iné v stave zúfalosti nezmôže.

Každý mysliaci človek, s ktorým som kedy hovoril jasne povedal, že kričanie fuj fuj odstúúpiť, alebo hajzel, alebo do basy, tak toto kričať nepomôže. A nepomôže ani to, ak to ľudia budú robiť sto rokov v kuse bez prestávky a nepomôže ani to, ak by na ulice vyšlo doslova aj celé Slovensko.

Každý sa vráti domov a na druhý deň bude aj tak všetko po starom. Vláda to dobre vie, že kričať môžete koľko len chcete. Ako vidíte nevadí im ani to čo ste doteraz robili. Nevadí im ani to, ako ich mnohí preklínajú a ako škaredo ich urážajú ako Matoviča, keď národ kričí a spieva Matovič je „kokot skurvený“ (citácia). Zdá sa niekomu, že by sa báli ? Alebo, že by im to nejak moc vadilo? Nie. Práve naopak. Ešte viac a viac vás všetkých týrajú a obmedzujú. Ešte viac pritvrdili a berú vám slobodu.

Ak ste si to ešte nevšimli, tak nám vládnu pravý satanisti a to doslova. Matovič nie je satanista. On medzi nich nepatrí. On je iba sociopat a duševne chorý. On sa lieči od malička na psychiatrii v Rakúsku. Práve preto si ho elity našli a sledovali ho roky. Použili ho ako nástroj lebo vedia, že je cvok a labilný. A hlavne vedia, že je bez empatie, svedomia a súcitu. Matovič týral svoju matku celé roky a polícia na ich dvere chodila sústavne. Matka sa ho bála.

A Matovič práve teraz hrá divadlo na národ a povedal, že on použije dve ženy svojho života na to, aby národ videl a veril, že vakcína je dobro. Povedal, že jeho matka a jeho žena dostanú vakcínu. K tomu len toľko, že aj keby dostali tú pravú vakcínu smrti, jemu to je jedno. Lebo matku nikdy nemal rád a týral ju a ženu rád ani nemá. Sociopati nevedia čo je mať rád a milovať. On ženu iba využíva a jej sa to páči, lebo moc a peniaze zakalia myseľ skoro každému.

Jediné čo dá vládu satanistov dole, nie je národ. Ale je to zásah vojska SHAEF, hnutia odporu a špeciálnych jednotiek vyslaných Trumpom a Putinom. Keď prídu a oni prídu, tak títo bastardi a satanisti v jednom pôjdu s našej vlasti navždy preč do zabudnutia. Podľa toho čo viem, tak elity a ich poskokov čakajú inteligentné gilotíny.

Národ Slovákov je kompletne zdegenerovaný a maximálne naivný a primitívny. Existuje iba pár ľudí kam patrím aj ja, ktorí ovládajú skutočnú pravdu a vedia ako všetko funguje. Ostatní sa iba hrajú na to, že niečo vedia a niečomu chápu a zvyšok národa sú len zúfalí , pomätení komparzisti. Zúfalosť zviaže každému ruky aj nohy a hlavne zatemní myseľ a vedomie.

Po uliciach nám behajú trosky a týraní ľudia. Nešťastní, zúfalí, utrápení. Behajú ako roboti, ako zvieratká a žijú pudovo. V strachu a v zúfalstve. Ľudia sú zničení a veľa ľudí prišlo o energiu a ich tváre vyzerajú ak atrapy a sú škaredí a zdevastovaní. Toto nie je výsmech ani nenávisť. Mne to nie je jedno. Ale mám oči a vidím a cítim. Toto je realita vážení. Videli ste na ulici niekoho doslova krásneho? Ja už roky nie. Keď sa nejaké baby nezmaľujú tonami chemického svinstva, tak ani tie nevyzerajú dobre. Pod svetlom hnusných neónov v MHD najlepšie vidieť kto ako vyzerá.

Náš národ, ako aj iné národy sa stali otrokmi a sú týraní, mučení, otrávení jedmi a otrávení aj psychicky a duševne cez média. Nemôžeme sa čudovať, že toto je realita, ako ľudia vyzerajú, ako sa cítia a ako dopadli. Temné sily mali systém nastavený tak, že každý s ľudí a to aj ja, sme boli okrádaní o našu životnú energiu. Boli sme ich potrava ako batéria, s ktorej oni majú pokrm. Ak je vaše bio pole aj vaša aura zničená a vy ste neustále v panike, v strachu, v boji o prežitie, a neustále deň čo deň ste bombardovaní strachom a negatívnymi správami tak sa netreba čudovať. Takto každý žil od narodenia až do smrti. Nikto z toho nemohol uniknúť. Nikto.

Bratia a sestry ja osobne Vám garantujem, že toto navždy skončí. Viem to. Je ťažké vydržať. Každý je nedočkavý. Temné sily sú v riti. Toto, čo sa deje na Slovensku je už iba práca ich poskokov a zotrvačník. Vláda má moc. Sú to však iba trosky a ľudia. Ale obyčajní ľudia ich nevedia dať dole. Polícia sú tak isto iba trosky a ľudia. Ale polícia slúži iba na to, aby ľudia nemohli dať dole vládu. Vláda to vie a vie aj polícia.

Pritom národu nikto v láske a v šťastí nestojí len tento hnusný systém. Len pokyny vlády a polícia. Ale nestojí nám v ceste už nikto iný. Pretože elity kapú a sú zabíjané každý deň hnutím odporu a spoločnosťou bieleho draka. Toto, ako hovorím je už iba zotrvačník. Ak sa rozmontuje ich riadenie vo Švajčiarsku a to temná skupina OCTAGON a jezuiti a čierna šľachta a pár posledných vládcov zo skupiny chiméra tak skončí čoskoro Korona podvod aj týranie, aj zlo ako celok na Zemi.

Ako posledné uvediem, že ľudia ako Jurečka, aj občiansky tribunál sú dobrí a bojujú, ale aj oni sa iba hrajú na to, že niečo veľké robia. V skutočnosti nedokázali vôbec nič a ani nedokážu. Oni ich nedajú dole nikdy. Oni nechápu vôbec nič. Len sa sami sfanatizovali a sú v tom, že oni sú veľkí bojovníci. Sú v istom zmysle, ale nič nedokázali. Každý koho vláda pozná, ako sa volá a kde býva je stratený. Potom skončia v base, vo väzbe, potom sa im vláda vyhráža, aj ich rodine…, potom veľa ľudí takto skončí s dierou v hlave alebo zaliaty v betóne. Ja už dávno hovorím, že každý, kto sa ukazuje je blázon a cvok. Praví bojovníci sa neukazujú. O nich nikto nevie, kde bývajú a ako vyzerajú a ako sa volajú. Praví bojovníci, ako hnutie odporu a spoločnosť bieleho draka neoznamujú nepriateľovi svoje kroky, ale konajú. Oni zabíjajú elity a Vatikán, Rotschildovcov, čiernu šľachtu a všetkých satanistov. Takže naši bratia typu Jurečka a občiansky tribunál sú iba zúfalý komparzisti. Sú dobrý a milujúci. Myslia to dobe, ale hovno dokážu a hovno dokázali. Oni Zem neoslobodia nikdy. Ale aspoň robia tisíc krát viac, ako celý národ za počítačom. Národ iba plače a kvíli a čaká, ako ich niekto oslobodí. Národ si svoju slobodu nezaslúži vôbec a to čo sa mu deje, mu právom aj patrí.

Národ nevedomých trosiek si bude chcieť zadarmo užívať svoju slobodu bez námahy keď príde oslobodenie Zeme a deň D. Podľa toho čo viem, každý bude odmenený za zásluhy. Kto bojoval, bude odmenený a aj podľa stupňa závažnosti a toho, čo tým v skutočnosti dosiahol pre skutočné oslobodenie Zeme.

Vláda vie, že pokým im nikto nedrží krk naživo, tak sa vám iba smejú. Minule som mal viac rozhovor s ľuďmi a aj oni povedali, že vláda sa iba smeje pokým, ju niekto nedrží za krk. Každý to vie, kto má rozum. Preto hovorím národ to nedokáže. Vojska SHAEF a hnutie odporu prídu v deň D a potom sa dosmejú zbastardení sociopati. Už pani Krajníková viac krát dala najavo, že Čaputová, Krajčovič a spol. sú ťažkí satanisti a sociopati vyšinutí. Je to armáda diabla. Nie akože, ale naozaj a doslova. Títo hybridi obetujú ľudí aj celý národ bez mihnutia oka a to bez súcitu a bez empatie.

Neexistuje štát, v ktorom by vo vláde neboli satanisti, ktorí obetujú ľudí a nie iba ako cez kovid teraz a cez týranie a obmedzovanie, ale obetujú aj priamo fyzicky a to vtedy, keď robia satanistické krvavé rituály s deťmi aj s ľuďmi. Je medzi nimi veľa takých v každom štáte a sú aj pedofili, nekrofili a kanibali zároveň. Je to už blízko a celý svet sa tieto veci dozvie. V deň D budú média patriť silám svetla a vtedy to celé začne.

Sily svetla nikdy nepovedia, kedy ten deň príde a satanisti nebudú pripravení. Vážení je to blízko už. Vláda SR nech si nemyslí, že urobí genocídu národa cez vakcínu smrti. Ak zájdu ďaleko, prídu pre nich aj hneď. Takto to povedali s hnutia odporu. Nejde len o vládu SR, ale o všetky satanistické vlády, ktoré vraždia vlastný národ. To divadlo, ako satanistka Čaputová a spol. si dávajú vakcíny, tak to je dojemné a platí to iba na choré mozgy. Každý múdry vie, že oni si pravú vakcínu smrti nedávajú. Ak zájdu ďaleko a začnú umierať ľudia, tak to uvidí každý s nás aj ich rodiny. Preto hovorím, môže sa im iba snívať, že zabijú celý národ a obetujú týchto ľudí temným silám.


Hnutie odporu – Saša Fedorov.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Slovenská verzia charakteristiky vakcíny sa líši od jej pôvodnej verzie!

Po eufórii zaočkovaných politikov a krízového štábu prichádza studená sprcha od slovenského lekára Pijáka: Slovenská verzia charakteristiky vakcíny sa líši ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Bude očkovanie referendom o smrti?

Rok 2020 bude mať nezmazateľný punc roka, v ktorom sa na človeka sypalo zo všetkých strán jediné: korona a všetko okolo nej. ...
Aktualizované 5.10. 00:18
Spravodajstvo

Harabin: Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa

Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa. Vysvetľuje sudca Štefan HARABIN Diskusné štúdio Miroslava Kantnera v rozhovore s ...
Aktualizované 4.10. 23:22
Spravodajstvo

Masoví vrahovia – vakcinačná mafia platená Big Pharmou ide po krku lekárom Liptákovi a Jancovi pre upozornenie ľudí na podvodnú plandémiu a odhalenie vražedného Covid „očkovania“

foto: Lekár Peter Lipták v roku 2020 na jednom z občianskych protestov proti pandemickým opatreniam vlády. (Foto: Pavol Kel) Štátne orgány ...
Aktualizované 5.10. 00:08
Spravodajstvo

Americký senátor Richard Black vyhlásil, že kancelár Scholz musel dať súhlas americkej CIA a Pentagonu na zničenie oboch vetví plynovodu Nord Stream! 

Jeho názor podporil americký profesor a autor ruskej šokovej ekonomickej transformácie z 90. rokov Jeffrey Sachs, keď vyhlásil, že existujú ...
Spravodajstvo

Premiér plače na zlom hrobe - Dana Meager

Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. ...
Aktualizované 5.10. 22:10
Spravodajstvo

Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu

Mike Adams, Natural News Ruský prezident Vladimír Putin v plamennom prejave, ktorý udáva tón ruskému postoju proti západnému „Impériu lží“, odhalil ...
Aktualizované 4.10. 00:50
Spravodajstvo

Prejav Sergeja Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy 3. októbra 2022

Vystúpenie oficiálneho zástupcu prezidenta Ruskej federácie ministra zahraničných vecí Ruskej federácie S. V. Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy Federálneho ...
Aktualizované 5.10. 23:32
Spravodajstvo

Návrat ruských krajín a svätá vojna

Veľký geopolitický posun po víťazstve na Ukrajine Autor: Vadim Rogozhin Prijatie dvoch regiónov Ukrajiny do Ruskej federácie je osudovou historickou udalosťou ...
Aktualizované 5.10. 21:05
Spravodajstvo

Lipšic je spolupáchateľom Dušana Dedečka

FB Jano Stanko Štefan Harabin: vyjadrenie vo videu k dopravnej nehode, ktorá bola spáchaná agresívnym opitým vodičom, sekretárom generálneho riaditeľa ...
Aktualizované 4.10. 00:01
Spravodajstvo

Aljaška patrí Rusku! Zatiaľ čo Biden v záchvate poblúznenia hovoril pri tlačovke s mŕtvymi, vplávala spojená rusko-čínska flotila do vôd USA!

Zatiaľ čo ste demonštrovali koncom septembra na Václaváku proti Fialovej Drahote, diali sa vo svete veci, z ktorých ide rozum ...
Aktualizované 5.10. 21:30
Spravodajstvo

Celoslovenské stretnutie Okrúhly stôl 2

DRUHÉ CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE NÁRODNÉHO OBRODENIA V sobotu 1.októbra 2022 sa v Pribinovej dvorane pri Nitre uskutočnilo druhé zasadnutie okrúhlehostola v ...