Ako duchovne funguje Zem a tento vesmír – Kapitola 2 – Časť 2.2

28. septembra 2023

Sen o Duchu

Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 2

Časť 2.2

Z knihy Demokracia je principiálny omyl (DjePO) preberám túto kapitolu, pretože je v mojej teórii o duchovnej energii a hmotnej energii a ich duálneho vzťahu veľmi dôležitá. Teda vzťahu Ducha a Hmoty, podľa západnej filozofie, ktorá neustále mylne rieši, čo bolo skôr, či duch, alebo hmota. Ja tvrdím, že v tomto vesmíre Boh stvoril súčasne aj Ducha a aj Hmotu. Opakujem, aj duchovnú energiu a aj hmotnú energiu. Pretože hmota je v skutočnosti len vychladnutá (zamrznutá) energia – teda hmotná energia. Na začiatku, po Veľkom tresku, to bol len tok plazmy, teda hmotnej energie a postupne, ako táto energia chladla, tak sa vytvárala hmota. Ale ja pochybujem aj o tom, či bol nejaký Veľký tresk? Však v tom prípade by za tých 14 miliárd rokov vznikla obrovskú guľa bez hmoty a energie a celý vesmír by bol len na obvode tejto gule!….  Súčasní naši „primitívni“ vedci taký guľový priestor vo vesmíre bez hmoty zatiaľ nenašli… Musíte tiež konečne pochopiť základné veci:

  • Sú dva druhy myslenia: kauzálne (teda príčinné) a abstraktné. Kauzálne myslenie majú aj všetky zvieratá, hmyz a dokonca ja tvrdím, že aj rastliny… Čítajte ďalej. Abstraktné myslenie má však len človek! Ale skutočne trochu lepšie abstraktné myslenie majú len určité ľudské rasy a národy a aj medzi nimi len cca 5-15 % populácie schopných abstraktného myslenia!! Napr. černosi, araby aj indiáni…. majú podstatne slabšie abstraktné myslenie, ako my Slovania!
  • Správne abstraktné myslenie je nelineárne, teda exponenciálne! Tak, ako aj vývoj vesmíru je nelineárny a teda exponenciálny. Avšak mozog človeka dokáže myslieť len lineárne!! Teda ľudské abstraktné myslenie je najprimitívnejšie a najjednoduchšie v tomto vesmíre. Teda toto lineárne abstraktné myslenie musí viesť vždy k chybným záverom o vesmíre a filozofii, ľudskej existencii, ich duše… Preto my ľudia nikdy nesmieme veriť svojim názorom, ideológiám …. a musíme si uvedomovať neustále, že … Je tu vážny problém s našim mozgom!! Len výnimočne schopní ľudia sú schopní tento „smrteľný“ hendikep prekonať a len takých počúvajte!! … Názory ostatných nielen že sú bezcenné, ale dokonca sú smrteľne nebezpečné nielen pre jednotlivca, ale hlavne pre celý národ a rasu a ľudský druh!!
  • Človek nevznikol vývojom z opice, ako hovoria židia Chazari – Turkická genetika – sionisti s ich pomätencom Darwinom, človeka vytvorili mimozemšťania. Podrobne to dokazujem hlavne v knihe „Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru.“
  • Súčasná židovská sionistická Chazarská „turkická“ politika a ideológia ich moci vedie celú planétu k zničeniu. Ale je jasné, že pred zničením Zeme, mimozemšťania zničia celú túto zdegenerovanú ľudskú civilizáciu, ako predtým zničili už viacero civilizácii na Zemi. V knihe „Obroda Slovanov“ píšem, že nič nie je život, len myslenie… A len myslenie dokáže zlepšovať kvalitu Hmoty a teda kvalitu mozgu… Súčasné ľudstvo s ich demokraciou, všetkými súčasnými úmyselne sfalšovanými náboženstvami, s ich slobodnou tržnou ekonomikou… to sú čistí blázni!! A mimozemšťania nikdy týchto bláznov – súčasné ľudstvo – nepustia z tejto planéty, pretože by všetko zničili! Kde by títo ľudia-blázni prišli, tam by všetko zničili!!… Tak, ako sa ukazuje vo vynikajúcom filozofickom filme AVATAR…. Myslím prvý diel! A teraz si premyslite, koľko ľudí na Slovensku, v EU, v USA, v Afrike, v Číne…. budú chápať tento môj sen, v ktorom ukazujem, ako funguje DUCH tohto vesmíru…?

Ten, kto vytvoril film AVATAR, kde na tej planéte sa ich obyvatelia napájali cez vlasy na Ducha tej planéty, ktorému hovorili, že je to žena Eywa, tak má dobré informácie!! … Ale je v tom chyba, ten skutočný Duch tohto vesmíru nie je žena, ale je to muž!… Naši starí predkovia Sloveni, ktorí podľa genetických dôkazov žili na Slovensku už pred 8000 rokmi, sa vyznačovali tým, že nielen ženy, ale hlavne muži si nechávali dlhé vlasy a česali si ich a splietali do vrkočov…. Podľa ich viery vlasy zabezpečovali im spojenie s vesmírnym Duchom!! Vlasy boli akoby antény. Ešte v stredoveku, pred 200-300 rokmi, si pozrite na obrazoch, že muži na dedinách mali vlasy spletené do viacerých malých vrkôčikov!! Aj to je dôkaz toho, že my Sloveni sme potomkovia predkov, starých asi 8000 rokov? Preto je jasné, že starí Sparťania, ktorí porazili Peržanov, neboli Gréci, pretože tiež si nechávali rásť dlhé vlasy, ako Sloveni v Panónii a Karpatsku… Sparta, bola vojenská posádka Slovenov na Peloponéze, aby sme udržali tých zločincov a pirátov Grékov ako tak na uzde! Takže ako je to s tým Avatarom?… Autori veľmi dobre vedeli od nás Slovenov a ako fungovala naša stará viera a filozofia predtým, ako Satanová myseľ obsadila Vatikán a predtým Rímsku ríšu (pôvodne Slovanskú, však Etruskovia boli Slovania a ich slovanské písmo a slovanská svastika v rímskych stavbách sú toho jasným dôkazom), predtým Egypt… a mezopotámska ríša, … atď.!!

My Slováci, teda Sloveni, potomkovia slávnych Duchovných Slovenov sme možno „duchovne“ stále najschopnejšia genetika a národ!!… Musíme obnoviť naše pôvodné náboženstvo a pokúsiť sa zachrániť túto duševne chorú ľudskú rasu… Ale je jasné, že bez likvidácie všetkých súčasných Satanských náboženstiev, ako vatikánske kresťanstvo, Islam, Budhizmus… sa to nepodarí… Je potom už len na mimozemšťanoch, že nám Slovenom pomôžu v tomto titanskom diele a údele!!… Ako sme my Sloveni zničili Rímsku ríšu, tak teraz musíme zničiť nielen Vatikán, ale aj Korán, Budhizmus, Hinduizmus… A Boh a Duch s nami… My to dokážeme!! Mor ho!! Viete, ako sa šíri myšlienka raz vypovedaná?… nezávisle „kvantovo“ po celej planéte?… Čítali ste v mojej knihe „Obroda Slovanov“ o tých ovciach, ktoré odrazu po stovkách rokov prešli cez valiace sa valce!!?? Ak tieto moje myšlienky prečíta aspoň 5-6 ľudí (matematicky to viem dokázať, prečo ich musí byť min. 5), tak sa to okamžite už valí duchovne po celej planéte!!

  Ďalej prepis môjho vešteckého sna z vyššie uvedenej knihy.

            Včera 17. 8. 2010 som mal sen. Bol som prítomný na nejakom rokovaní. Okolo pozdĺžneho stola sedelo asi 20–30 mužov a žien. Mali oblečené odevy, ktoré som odhadol do obdobia okolo 1600 až 1650 nášho letopočtu, španielske oblečenie. Ľudia emocionálne diskutovali a potom sa všetci rozčúlení zdvihli od stola a odišli. Cítil som sa tu, ako prítomný pozorovateľ tohto divadla.

Bol prestrih v sne a ocitol som sa znova v tej istej miestnosti, zasa pri jednaní. Teraz to už bolo jasné. Ja som uvedeným ľuďom rozprával a oni ma počúvali. V sne som cítil, že mám asi 25 rokov a je tam so mnou aj môj už starší otec. Samozrejme som cítil, že ide o môj minulý život a nejakú dôležitú udalosť. Už som vedel, že sa dej odohráva niekde v Karibskej oblasti, najskôr som mal pocit, že na Haiti, ale potom som nadobudol prevládajúci pocit, že asi skôr na Kube. Bol to sen z tých druhov sna, kedy som jasne uvažoval, že snívam, že som v sne, že sa môžem zobudiť a sen prestane. Ale to som nechcel, chcel som dopozerať, čo to zasa bude? Ale aj keď som si všetko toto uvedomoval, nemohol som nič zmeniť. Vedel som, že keby som chcel niečo nasilu zmeniť, ten sen by skončil a ja by som sa zobudil. Takéto veštecké sny – ja im hovorím Jungovské sny – neznášajú násilie. Sen musí plynúť a vy môžete byť len pozorovateľom.

Pri stole bol „guvernér“ alebo nejaký úradný vládca oblasti a jeho podriadení štátni úradníci so svojimi manželkami. Okrem toho tam boli dvaja cirkevní predstavitelia. Boli dosť tuční. Dobre som videl tvár toho „guvernéra“. Bol štíhly, vysoký, mal vyčnievajúce lícne kosti, veľký, dlhý a nezvyčajne ostrý nos. Na hlave mal kučeravú bielu parochňu. Mal asi tak 50–60 rokov? Rozprával som im asi toto : „Tento nástroj alebo prístroj, máme od kmeňa indiánov…. Je to neuveriteľný prístroj“. Ukázal som to. Bola to trúbka z nejakého dreva priemeru asi 10–15 cm, dlhá asi 150 až 170 cm. Na jednom konci mala malý nátrubok pripevnený kolmo na túto trúbku. Vyzeralo to, ako hrubá fujara – slovenský ľudový hudobný nástroj. Akurát cez nátrubok sa nefúkalo, ale pozeralo.

Vysvetľoval som, že tento nástroj odhaľuje nejaké zvláštnosti na živých organizmoch. Indiáni z tohto kmeňa tomu hovorili. „Tači svetlá“. Ak ste sa pozreli na nejakého človeka cez tento nástroj, tak z kútikov obidvoch očí mu svietilo krásne zelené svetlo. Lúče boli neuveriteľne krásnej zelenej farby. Farba bola tak jasne zelená, že by som povedal ako tyrkysová. Pozeral som cez prístroj na nejakého sluhu, ktorý práve prišiel do miestnosti a oči mu jasne svietili týmto svetlom. Tači svetlá. Neviem, prečo to indiáni volali svetlá, v množnom čísle, keď ja by som povedal svetlo. Pretože tie svetlá boli vždy rovnakej farby a len sa menila intenzita tohto svetla. To všetko som hovoril prítomným : „Zistil som, že rôzni ľudia majú rôzne množstvo týchto Tači svetiel. U niekoho boli svetlá len slabé a u niekoho podstatne silnejšie. Zaujímavé je, že vlky nemajú žiadne Tači svetlá“. V sne som rozmýšľal, ako je možné, že vlky? Veď na Kube ani na Haiti nie sú žiadni vlci. Len som pri hovore začal tŕpnuť, čo ak sa ma niekto z prítomných opýta, že ako to viem o vlkoch, keď tu na tomto ostrove nie sú žiadne vlky. Neviem. Ale nikto sa nič nespýtal.

Hovoril som ďalej. „Zistil som, že veľmi málo Tači svetiel majú papagáje. Ľudia majú Tači svetiel najviac. Potom sú to domáce zvieratá a z nich majú najviac Tači svetiel psi.“

Guvernér sa ma zlostne spýtal, že koľko má „Tači svetiel“ on. Pozrel som sa do tohto prístroja na guvernéra a povedal som mu vážne, že má „Tači svetiel“ niečo medzi psom a papagájom. Bolo vidieť, že je urazený, ale aj nahnevaný. Spýtal sa, koľko Tači svetiel mám ja. Odpovedal som mu, že ja sa do tohto prístroja nemôžem pozrieť na seba. To sa nedá. Ale pozerali sa na mňa moji sluhovia a známi, a tí mi tvrdia, že mám veľmi veľa toho svetla, že to svetlo mi ide nielen z očí, ale aj z líc, z nosa, z čela, z celej hlavy. Ponúkol som mu, aby sa pozrel sám. Guvernér pozrel do toho prístroja na mňa. Keď odstúpil, bolo vidieť v jeho tvári úžas, strach a zlosť… a po nejakom čase som si uvedomil, aj výraz odhodlania. Akého odhodlania? Ostatným som ďalej vysvetľoval, že zaujímavé je, že keď sa pozriem na rastliny, tak žiadne Tači svetlá nevidieť. Ale keď sa ráno pred východom slnka pozriem cez prístroj nad les, tak z lesa ide táto jemná zelená žiara – slabé jemné rozptýlené Tači svetlá. Zaujímavé je, že večer pred západom slnka ani nikdy nad tým istým lesom nie je vidieť nič. Ako keby les po celodennej práci bol unavený a len ráno, pred novým dňom znova vysiela svoju energiu?

Ďalej som hovoril o tom, ako sa táto vláda veľmi zle zachovala k miestnym indiánom, a že kmeň, ktorý vynašiel takýto úžasný prístroj, už skoro celý vyhubili a pozabíjali. Musíme zachrániť týchto posledných príslušníkov indiánskeho kmeňa, aby sme vedeli vyrobiť takýto prístroj. Rozmýšľal som v sne, prečo ten prístroj nerozoberiem, aby som zistil, čo je vo vnútri a že podľa toho, by som to potom predsa vyrobil sám. Ale v sne som získal odpoveď sám od seba, že som pocítil, že keď ho rozoberiem, nezistím tajomstvo tohto prístroja, ani nikto z bielej rasy a súčasne zničím posledný prístroj.

Všetci prítomní, okrem môjho otca pozerali na mňa apaticky a videl som, že nemajú žiadny záujem o takýto prístroj. Na záver guvernér ukončil toto rokovanie s tým, že budú o tom mojom návrhu uvažovať. Keď však odišli, jasne som si uvedomil, že guvernér aj všetci prítomní urobia všetko preto, aby tento prístroj definitívne zničili. Urobia všetko preto, aby ho odo mňa získali a zničili. Musím rýchlo vymyslieť ako a kde prístroj skryjem a zachránim. Musím ho zachrániť. V myšlienkach sa mi objavil obraz, ako sa lúčim s nejakými indiánmi, ktorí sedia na člne a odchádzajú na more. Idú z ostrova preč. A ten muž, ktorý mi kýval, povedal, že sa už nevrátia a mám posledný ich prístroj na „Tači svetlá“.

Sen sa skončil, ja som otvoril oči, zobudil som sa rozmýšľajúc, čo sa mi snívalo. Už veľakrát som rozmýšľal, prečo sa v rôznych knihách píše, že aura človeka má rôzne farby. Asi tá „živá a večná energia“ sa u človeka prejavuje farebne rôzne podľa jeho emocionálneho stavu, podľa jeho myšlienok? Nezdalo sa mi to. Teraz, na základe tohto sna si myslím, že to s aurami nesedí. Výsledok tohto sna je takýto. Každý živý tvor má rôzne množstvo tejto večnej energie podľa toho, na akom stupni vývoja je. Ak je na nízkom stupni, má „Tači svetiel“ málo. Má málo tejto živej a večnej energie. Čím je na vyššom stupni vývoja, tým má energie viac.

Táto energia sa dá zmerať. Raz sa ľudia naučia ju merať, ale ľudia s nízkou energiou urobia všetko preto, aby tento prístroj vždy zničili. Lebo ináč ich tento prístroj odhalí a skončí ich vláda hlúposti a priemeru. Často krát sa hovorí o „lúze–chamradi“. Luza je podpriemer a nízka duchovná úroveň. Avšak si musíte uvedomiť, že to znamená, že títo ľudia budú hlavne tí, ktorých základným životným cieľom je mať dosť peňazí a moc nad svojím okolím. To sú hlavne tí bohatší a bohatí. Hlavne oni vyvíjajú maximálnu snahu po týchto statkoch. Preto musíme hodnotiť ľudí dôslednejšie a komplexnejšie. V Biblii sa hovorí, niečo ako: „skôr prejde slon cez ucho ihly, ako bohatý do neba“. Neverte tomu. Je to nezmysel, presnejšie zjednodušenie reality. Neverím, že by to platilo ani v dobe, keď to vzniklo. Nerozhoduje bohatstvo alebo chudoba. To je nevedomosť. Rozhoduje, koľko máte „Tači svetiel“. Ak ich máte veľa, tým lepšie, ak ste aj bohatý…

Teda „Tači svetlá“ sú tá „živá a večná energia“… A ja som presvedčený, že je to to isté, ako nemecký filozof Arthur Schopenhauer píše vo svojej knihe „Svet ako vôľa a predstava“, že všetko má svoju vôľu. Od anorganickej hmoty, cez rastliny až po človeka. U človeka je sila tejto vôle však iná ako u anorganickej hmoty. Hierarchicky sa tá vôľa (sila) zásadne mení a u človeka sa zvyšuje podľa duchovnej úrovne daného človeka.

Dokiaľ sa „znova“ neobjaví tento prístroj, ktorý dokonale odhalí a zistí duchovné schopnosti každej živej bytosti, navrhujem prechodný systém zisťovania pravdy o duchovnosti konkrétneho človeka. Každý človek sa odhaľuje svojim myslením. Myslenie daného človeka je okno do jeho duše. Myslenie každého prezradí. Ale ako zistiť, ako dotyčný myslí? Ťažko. Ale vysoké duchovné reinkarnácie (z poľa B) to zistia ľahko. Nižšie duše „z poľa A“ a ich spôsob myslenia sa duchovne vysokému vždy ľahko prezradia. A už vôbec nie je možné zatajiť „zaostalé, alebo zločinecké“ myslenie niektorých pred ľuďmi z poľa B!! To nie je možné! Takže je tu už len problém, ako „odhaliť“ a objaviť ľudí z poľa B medzi sebou? Ktorí budú sudcovia a rozhodcovia, kto je schopný a kto nie je… Akýkoľvek človek z poľa B (ak sú jasne preukázané jeho duchovne nadradené schopnosti) ľahko nájde svojich… (Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá).

V zásade platí aj to, že ten kto nevie v matematike riešiť derivácie, integrály a nechápe geometrickým exponenciálnym vzťahom, teda nevie logicky myslieť, tak nesmie zastávať vyššie politické a mocenské posty!! Takže je jasné, že jednostranne len humanitne a politicky vzdelaní, sú nedostatoční … a určite nemôžu byť v poli B. Títo nedostatoční priemerní z poľa A sa nesmú dostať do mocenských pozícii štátu a ani obce alebo mesta! Oni nerozumejú, oni len môžu slúžiť. Pretože ten, kto je vysoká duchovná reinkarnácia, sa ľahko naučí derivácie aj integrály a iné matematické vedomosti, aj psychológiu a filozofiu… Vysokej reinkarnácii z poľa B je toto prirodzenosť! Naopak, priemerným to nebolo už od ich narodenia dané. Im bolo určené, že majú počúvať a slúžiť duchovne nadriadeným. Ale to neznamená, že pracovitý človek z poľa A sa nedostane do poľa B. Ja som bol tiež asi až do svojho veku 30-35 rokov len v poli A.

Kto neprejde týmto prísnym vedomostno-genetickým a hlavne duchovným sitom, nesmie sa dostať do politiky a nesmie kandidovať za žiadnu politickú stranu. Toto samozrejme všetko platí aj na komunálnej úrovni a pre akékoľvek regionálne mocenské pozície! Moc nesmie mať v rukách zločinec. Z ľudí z poľa A, ktorí získajú moc, sa nakoniec pod vplyvom moci a ich slabosti vždy stanú zločinci!

Tento sen sa mi sníval v roku 2010. Odvtedy som stále rozmýšľal, ako zistiť, zmerať množstvo tejto „neutrálnej energie“ u každého človeka. Myslel som si, že to do konca svojho života nezistím. Ale stal sa opak. Včera večer (15.5.2017) som nemohol zaspať a od 23:00 hod som neustále premýšľal nad informáciou, ktorú mi pred 2 dňami povedal jeden vedúci pracovník spolupracujúcej firmy, že jeho podriadená pracovníčka je „mačacia žena“…, pretože chová dve mačky. Spomenul som si okamžite na svoje dva zvláštne zážitky s mačkami.

V roku 1997 som bol na pracovnej ceste na Ukrajine v meste Ľvov. Po jednaní mi môj obchodný partner povedal, že má v meste dlhoročného priateľa a že ho ide navštíviť, aby som s ním išiel aj ja. Súhlasil som. Prišli sme do bytu jeho priateľa a v obývačke som sa stretol s obrovským kocúrom. Vraj to bola nejaká sibírska rasa. Mal krásnu dlhú srsť a skutočne bol pre mňa neuveriteľne veľký. Usadili ma do sedačky, odkiaľ som sledoval kocúra, ako sa pomaly prechádzal predo mnou po koberci. Asi po jednej až 2 minútach prišiel k sedačke, vyskočil na ňu a ľahol si mi na stehná. A zostal úplne kľudne takto na mne ležať. Všetci členovia rodiny sa zbehli v obývačke a emocionálne medzi sebou ticho diskutovali a gestikulovali. Nevedel som, čo urobiť, len som sa priblblo usmieval. Ale po chvíli som sa rozhodol, zobral som kocúra rukami pod brucho a položil som ho na podlahu vedľa mňa. Kocúr zasa prešiel kolečko okolo gauča popred mňa a keď prišiel ku mne, bez okolkov si mi ľahol zasa na koberci na nohy. Celá rodina opäť vzrušene vypliešťala oči, čo sa deje s ich kocúrom. Opäť som zľahka kocúra odsunul z mojich nôh. Teraz už kocúr vyzeral trochu namrzelo. Rýchlo prešiel ďalšie kolečko, vyskočil na gauč a ľahol si na hornom okraji gauča pri stene, asi na úrovni mojich očí asi 20 cm vľavo od mojej hlavy. Keď som sa pozrel vľavo, tak sa nám stretli pohľady. Vyzeral kľudne a ja som ho už odtiaľto nemohol zahnať preč. A tam zostal aj ležať myslím po celý čas mojej návštevy. Keď sme asi po 15 minútach pili čaj a niečo jedli, tak mi povedali, že toho kocúra majú už asi 10 rokov a vždy, keď prišla nejaká návšteva, zmizol z obývačky a nikto ho nedonútil, aby zostal v prítomnosti iných ľudí. Veľa priateľov rodiny k ním chodia pravidelne a trvalo, ale kocúr vždy odíde z obývačky, keď je tam niekto iný, ako rodinní príslušníci. Až ja som prvý človek, u ktorého sa ich kocúr takto nezvyčajne chová…?

Druhá príhoda sa mi stala (myslím) na jeseň v roku 2015. Jedného dňa na jeseň som sa zastavil autom pod lesom v obci susediacej s mojou rodnou obcou a išiel som do lesa na huby. Približne po 15 minútach, ako som vošiel do lesa, uvidel som asi 5 metrov predo mnou za stromom mačku. Bola celá oranžová… Nie ryšavá, ale doslova oranžová. Nikdy som nevidel takú farbu mačky. Nebola to ešte dospelá mačka, bolo to mláďa, ale už trochu väčšie. Kývol som na ňu a povedal, „ako sa má?“ Chvíľu sme sa na seba pozerali. Ja som obdivoval jej krásnu farbu, ale zdala sa mi bojazlivá, tak som sa otočil a pokračoval som v hľadaní húb opačným smerom, ako bola ona. Asi po 5 minútach som si všimol, že ide 2-3 metre za mnou. Za ďalších 5 minút sa mi už motala popod nohy, mraučala na mňa a musel som dávať pozor, aby som na ňu nestúpil. Tak sme chodili po lese asi pol hodiny. Húb bolo len málo. A tak som sa rozhodol zrušiť hubačku a vrátil som sa k autu. Pri aute som mačke hovoril, že už sa musíme rozlúčiť, pretože ja idem do mesta a v meste ju nemôžem zobrať do bytu. Otvoril som auto, položil na sedačku košík a mačka skočila za košíkom do auta tiež a ľahla si na podlahu… To som nečakal, taká odvaha? Však ma nepozná…? To aj ženy sa ma boja a do auta mi nevlezú.

Rozmýšľal som čo s tým. Asi 3 km odtiaľ bola moja rodná dedina a tak som sa rozhodol, že mačku doveziem rodičom. Matke sa bude páčiť, ona kŕmi občas nejakú mačku, ktorá sa u nej zastaví. Prišiel som k rodnému domu, zastavil auto, otvoril som dvere a mačka ako dobre cvičený pes vyskočila z auta a postavila sa vedľa mňa, čo urobím. (Nepovedal som dôležitú vec, že bola vychudnutá, asi ju bývalý majiteľ vyhodil do lesa a už sa o ňu nechcel starať.) Prešli sme spolu cez cestu a do dvora pred vchod do domu. Mačka poslušne išla vedľa mojej pravej nohy. Za otcovou garážou som sa otočil doprava a sledoval som ju. Išla doslova 10 cm od mojej pravej nohy a neuhla ani o decimeter vedľa – mal som strach, aby som jej nestúpil na lapky. Potom som sa vrátil ku chodníku a prišiel som k domu – mačka stále vedľa mojej pravej nohy. Zazvonil som a vyšla matka. Mačka sa jej páčila. Sranda bola, že mi stále stála pri pravej nohe a pozerala raz na ňu a raz na mňa, čo bude. Keď matka doniesla misku s mliekom, tak najskôr „dlho“ pozrela na mňa (asi mala zlé skúsenosti z jej predchádzajúceho mačacieho života) a potom na znak môjho „spravodlivého pohľadu“ okamžite pochopila …. Ako začala jazykom piť mlieko, naznačil som matke, že odchádzam, pomaly som sa otočil a odišiel po chodníku k bránke. Ešte som pri bránke videl, že mačiatko chlípalo mlieko nerušene ďalej. Nastúpil som do auta, naštartoval a odišiel.

Volal som matke na druhý deň, čo je s mačkou. Bola sklamaná, pretože ako som naštartoval auto, mačka prestala piť a keď videla a počula odchádzajúce auto, rozbehla sa cez záhradu za mnou a už neprišla. To mi bolo vtedy strašne ľúto, pretože táto mačka sa chovala ako človek. Hovoril som jej v lese a aj v aute a mal som pocit, keď som videl, ako sa na mňa pozerá, že ma počúva viac a rozumie mi lepšie, ako ľudia okolo mňa… Okrem toho,…. od mladosti bola moja najobľúbenejšia farba oranžová, alebo sýto žltá (ako farba slnka) a jej farba srsti bola presne taká… Až teraz viem, že som nepochopil a následne nevyužil veľkú duchovnú príležitosť, ktorú mi osud ponúkol.

            Čo sa v obidvoch prípadoch stalo? Obidve mačky sa ku mne správali nezvyčajne priateľsky. V noci asi okolo 1:30 hod., 16.5.2017, sa mi „rozsvietilo“. Oni cítili moje „Tači svetlá“. Oni vedia vyhodnotiť kvantum tejto živej a večnej energie, ktorou konkrétny človek disponuje, ale v rôznom množstve. Však už starý Egypt mal mačku za špeciálne božstvo! Jasné. Už v starom Egypte prví vládcovia používali mačky, určite špeciálne šľachtené, na zisťovanie duchovného potenciálu každého človeka. Údajne prví faraóni boli bielej rasy – vraj Slovania. Ja som presvedčený o tom, že to boli Slovania. Slovanskí spravodliví a múdri vládcovia ostatným duchovne nižším vadili – prekážali im v ich egoistických motiváciách vládnuť, klamať, koristiť, ničiť. Prekážalo im, že ich mačky tak ľahko identifikujú a preto keď zločinci prevzali moc v Egypte a bielych duchovných vládcov vyvraždili, z mačky urobili len nič nehovoriace božstvo. A tak sa stratila strategická informácia, čo mačky dokážu. Potom zločineckí noví vládcovia Egypta zámerne zlikvidovali akékoľvek informácie a písomné údaje o schopnostiach mačiek.

Tak, ako u ľudí sú obrovské rozdiely v duchovných schopnostiach (pole A a B), je len logické, že aj u zvierat a teda aj u mačiek sú obrovské rozdiely v ich schopnostiach cítenia duchovnej energie „Tači svetlá“. Som si istý, že ako u mačiek je to podstatne viac aj u tigrov, levov, jaguárov,…. medveďov. Všetky tieto zvieratá určite cítia túto „neutrálnu energiu“. Takže, ak duchovne vysoký človek vojde do klietky s hladným tigrom, tak tiger si „nedovolí“ niečo urobiť (ale človeka z poľa A určite zabije). Myslím si, že medveď je prechod medzi tigrom a vlkom… Samozrejme, že priemerných ľudí tiger aj medveď zabije! Viete prečo? Pretože títo vrcholoví dravci majú aj vrcholové schopnosti „mozgové“. A oni chápu existenciu tohto vesmíru lepšie než „masové“ zvieracie bylinožravce. Chápete? Alebo budem musieť byť „duchovne agresívny“? V súčasnosti už nie je možné nechať v klietke s ussurijskými tigrami roztrhať demokratických politikov. Oni by medzi tigrov určite nevošli… Vedia, že sú duchovne najnižší – že sú duchovný odpad a tigre sibírske by ich všetkých zabili.

Pre súčasný svet navrhujem vytvoriť štandardizovaný test na určenie duchovných schopností ľudí, ktorí chcú byť štátni úradníci s využitím „mierumilovných“ mačiek. Ako to nakoniec robili aj v starom Egypte. A len tí, ktorí budú chcieť neobmedzene vládnuť, budú sa musieť podrobiť aj testu „divých mačkovitých šeliem“ v klietke. Nie nejakých cirkusových! Ak nejaký štát, národnostná skupina, alebo rasa nebude mať vrcholových predstaviteľov moci, ktorí prejdú skúškou smrti medzi divokými tigrami, jaguármi, leopardmi a levmi v klietke, tak títo musia byť duchovne, ekonomicky, vojensky podriadení duchovne nadradenej entite! Predsa slaboch – duchovne nízky – nemôže mať rovnaké práva, ako duchovne vyspelý!

Mačky, ktoré boli „zbožňované“, kvôli ich schopnostiam, boli vyberané, šľachtené a kultivované. Procedúra šľachtenia bola určite po generácie zlepšovaná, až dokiaľ „slovanských vládcov“ Egypta, nezavraždili iní…

Podľa mňa procedúra výberu a šľachtenia musí akceptovať nasledujúce zásady:

  • Vyberá sa mačka z druhu, ktorý je „neznášanlivý“, rastom veľký, odolný drsným klimatickým podmienkam – vysoké teploty a sucho, alebo naopak veľmi nízke teploty a dážď, sneh a voda….
  • Schopné druhy mačky sa dajú výrazne vyšľachtiť duchovne tak, že človek s nízkymi pudmi tieto mačky bude biť a trýzniť. Čím väčšie strasti „prežijú“ tieto nami úmyselne šľachtené mačky s pomocou „gaunerov“, tým väčšie duchovné schopnosti sa u nich rozvinú!!
  • Šľachtené mačky budú žiť v prostredí duchovne vyspelých ľudí, ale zlo pre tieto mačky sa bude vytvárať mimo dosah týchto kultivovaných ľudí. Tak sa takejto mačke znásobí rozdiel medzi „dobrými“ a „zlými“.
  • Takto vytvorené „duchovné osobnosti“ mačky, budú žiť v nejakej konkrétnej „duchovne vyspelej“ rodine, a skúšaní budú musieť prísť do tejto rodiny, aby prešiel požadovaným duchovým hodnotením jeho schopností pre prácu na pozícii štátnej moci. Ak mačka odíde z miestnosti, kde sa nachádza testovaný adept, tak skúškou neprešiel. Ak mačka príde k testovanému, je to znak jeho vysokej energie „Tači svetlá“.

Kvalifikované a vycvičené mačky spoľahlivo určia, ktorí ľudia sú stále len v poli A, ktorí sú už v poli B a viac. Tak jednoduché! Už nikto nikdy nezíska dôležité pozície moci, koho nepotvrdia pre danú pozíciu mačky… ha, ha.

Chcete mať spoľahlivú ochranku? tajné služby?…. Kto nie je v poli B (určené mačkami), tomu neverte. Priemerní ľudia z poľa A sú absolútne nespoľahliví. V dôležitých prípadoch treba vyskúšať 3 mačky, nie jednu – môžu klamať a podvrhnúť „neschopnú“ mačku! Alebo urobia iný podvod pre zločineckých adeptov, ktorí by nikdy neprešli žiadnymi mačkami…. Ten, kto je v poli B prejde skúškou cez všetky mačky. Nečlovek určite neprejde cez tento test!!

A vyskúšajte mačací test nielen na všetkých politikoch, ale aj na kňazoch rôznych cirkví, náboženských vodcoch… ha, ha, to len bude sranda! Myslím si, že rovnaké schopnosti, ako mačkovité šelmy majú aj medvede!

Počul som, že je možné fotografovať auru človeka. Neviem. Je asi pravdepodobné, že množstvo tejto „živej a večnej energie“ bude vytvárať rôzne farebné odtiene aury. Asi, čím viac energie bude v aure nejakého človeka, tým svetlejšia a jasnejšia bude jeho aura? A naopak, tam kde je nedostatok tejto energie, bude aura tmavých farieb až skoro čierna…

Neviem. Možno to bude naopak podľa vlnovej dĺžky a teda fialová farba bude vyššia duchovná energia, než iné farby!?

Poteší nás, ak Vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Filozofia P.P. Kysuckého Obroda Slovenov

Ako duchovne funguje Zem a tento vesmír - Kapitola 2 - Časť 2.1

Ako sa prejavuje Boh – zdroj energie – v našom vesmíre Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 2 Časť 2.1 Boh je prítomný ...
Filozofia P.P. Kysuckého Obroda Slovenov

Princípy Satanského (neslovenského) kresťanstva - Kapitola 2 – časť 2.4

  Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 2 Časť 2.4 . Princípy Satanského (neslovenského) kresťanstva . Na svätej omši vo Vatikánskom kostole ...
Filozofia P.P. Kysuckého Obroda Slovenov

Základné zákony tohto vesmíru - Kapitola 1

Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 1 . . Základné zákony vo vesmíre sú dualita a hierarchia. V západnej civilizácii sú všeobecne známe 3 ...
Filozofia P.P. Kysuckého Obroda SlovenovKNIHY

Obroda kresťanstva Slovenov

Vatikánske kresťanstvo a Biblia sú sfalšované. Prví kresťania boli Ariánisti a boli Sloveni. Cesta „Duchovného bojovníka“ Slovena. Najdôležitejšia kniha Predslov ...
Filozofia P.P. Kysuckého Obroda Slovenov

Aký je Satan v našom vesmíre - Kapitola 2 - časť 2.5

Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 2 Časť 2.5 Aký je Satan v našom vesmíre V predchádzajúcej kapitole sa podrobne vysvetľuje, ako funguje Boh ...
Filozofia P.P. Kysuckého Obroda Slovenov

Náš „Dvojkríž Slovenov“ nemá nič spoločné s Vatikánskym jednoduchým krížom - Kapitola 2 - časť 2.3

ilustračný obrázok: pictures.4ever.eu Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 2 Časť 2.3 Náš „Dvojkríž Slovenov“ nemá nič spoločné s Vatikánskym jednoduchým krížom Na ...