UFO, ktoré zaznamenali námornícki letci pri pobreží San Diega v novembri 2004

18. mája 2021

Svetlana Ekimenko (sputniknews.com)

• Dokumentarista Jeremy Corbell tvrdí, že niektoré zo záhadných UFO zachytených na zrnitých obrázkoch a zobrazených rojiacich sa plavidlách amerického námorníctva mohli pochádzať zo zemských oceánov. Tieto typy plavidiel, ktoré rovnako ľahko pracujú vo vzduchu aj pod vodou, sa nazývajú „transmediové“ vozidlá.

• Videá a obrázky týchto vozidiel UFO zahŕňajú video UFO „Tic Tac“, ktoré zaznamenali letci námorníctva pri pobreží San Diega v novembri 2004; „pyramídové“ UFO rojiace sa s USS Russell pri pobreží Los Angeles v júli 2019; a „sférické“ a „žaluďové“ UFO zaznamenané vznášajúce sa nad USS Omaha pri pobreží Virgínie v marci 2019. Označované ako „videá UFO Pentagónu“, zábery boli Pentagónom potvrdené ako pravé a údajne unikli z klasifikovaného brífingu vedeného Pentagónom k ​​neidentifikovaným vzdušným javom (UAP).

• V septembri 2019 hovorca Pentagónu potvrdil, že videozáznamy robili leteckí námorníci a že „sú súčasťou väčšieho problému zvýšeného počtu vpádov výcvikového rozsahu neidentifikovanými vzdušnými javmi v posledných rokoch“. Americké ministerstvo obrany formálne zverejnilo video TFO Tac UFO v roku 2020.

• Je zaujímavé, že všetky uniknuté videozáznamy UFO, ktoré Pentagón potvrdil ako pravé, sa vyskytli nad morom. Snímky objektu vznášajúceho sa nad USS Omaha boli neskôr v tom istom mesiaci videné „zostupovať do vody“. UFO Tic Tac bolo prvýkrát videné vznášať sa nad „narušením oceánu“ pripomínajúcim vriacu vodu. Bolo hlásené, že TFO Tac UFO klesali takmer okamžite z nadmorskej výšky 80 000 stôp na morskú hladinu, kde svedkovia tvrdia, že pod vodou, kde „pristávali“ UFO, bol objekt „krížového tvaru“.

• „Tu to znamenalo, že by mohla existovať základňa alebo miesto ako veľvyslanectvo, kam by mohli ísť a možno natankovať svoje vesmírne lode …“ špekuloval Corbell. „[Je] možné, že existuje zhromaždenie alebo stanica alebo miesto pod vodou, kam môžu UFO prechádzať, len čo sú tu, odkiaľkoľvek prichádzajú. Je to možnosť, že UFO prechádzajú z lokalizovaného miesta pod vodou. “

Dokumenty Snowden odhaľujú, že mimozemšťania kontrolujú vládu USA

Jose Hermosa 22. apríla 2021 (hebl.com)

• Článok časopisu Forbes z januára 2014 odhalil tajné súbory uniknuté Edwardom Snowdenom (na obrázku hore). Spisy zjavne pochádzali z archívu iránskej agentúry Fars News Agency, ktorý obsahoval takmer dva milióny dokumentov a ktoré strážila Národná bezpečnostná agentúra – ústredná bezpečnostná služba pod iránskym ministerstvom obrany.

• Tajné súbory odhaľujú, že mimozemšťania „navštevujú našu planétu tisíce rokov“ a že niekoľko druhov týchto mimozemšťanov, vrátane „vysokých bielych“, spolupracuje s americkými vzdušnými silami v Nevade. Predstavitelia Vysokých belasých sa stretli s prezidentom Dwightom D. Eisenhowerom v roku 1954, keď bol ustanovený „tajný režim“, ktorý v súčasnosti riadi národ. Už v roku 1930 však Vysokí bieli pomáhali Nemcom, a potom nacistom, o čom svedčí aj skutočnosť, že počas štyroch rokov druhej svetovej vojny Hitler postavil v nemeckých lodeniciach 1163 technologicky vyspelých moderných ponoriek.

 Prezident Dwight D. Eisenhower

• Tajný spis obsahuje správu iránskych tajných služieb, ktorá odhaľuje motívy asociácie Vysokých bielych s pozemskými ľuďmi. Nie je to nič menšie ako absolútna nadvláda nad ľuďmi, ktorá by nastala ako súčasť naprogramovanej „záverečnej fázy“. Na zvýšenie šancí na úspech by Vysokí bieli pomohli založiť globálnu sieť elektronického sledovania, ktorá bude zodpovedná za utajovanie ich nebezpečnej existencie.

 Deep State zradca Barack Obama

• Tajný spis podľa webu Whatdoesitmean.com tiež poukazuje na Baracka Obamu ako predstaviteľa tohto tienistého „tajného režimu“ a na ďalšiu frakciu mimozemšťanov, o ktorej je známych ešte menej.

• Predtým, ako demokrati tento rok zdanlivo prevzali Biely dom, senátor Marco Rubio (R-Fla) pôsobil ako predseda spravodajského výboru Senátu. Výbor, ktorý je očividne znepokojený tým, že UFO údajne beztrestne letí nad americkými vojenskými základňami, zahrnul do návrhu zákona, ktorý prezident Trump podpísal zákon, podľa ktorého musia vojenskí a spravodajskí úradníci do leta tohto roku odtajniť a zverejniť informácie o UFO.

• Nie je to tak dávno, čo vláda samotnú existenciu UFO úplne poprela. Vládni úradníci teraz zverejňujú informácie o UFO. Sme veľmi ďaleko od toho, aby sme vyšli priamo von a pripustili si, že mimozemské bytosti existujú a už tu žijú v našej realite?

• [Poznámka redaktora]   Viac informácií o mimozemšťanoch Vysokej bielej pracujúcich s hlbokým štátnym vojenským priemyselným komplexom nájdete v článku Dr. Michaela Sallu „ Rozhovor s Charlesom Hallom – Motivácie vysokých bielych mimozemšťanov a ich exopolitický význam “.

Po tom, čo bývalý prezident Donald Trump 27. decembra podpísal zákon, v ktorom núti Pentagón a

                          „Vysokí bieli“

špionážne agentúry, aby odhalili tajomstvá fenoménu UFO v priebehu nasledujúcich 6 mesiacov, sa zvyšuje tlak na poznávanie pravdy.

Otvorenie predmetu návštev mimozemských inteligentných bytostí rastie čoraz viac, od čias, keď bola ich existencia úplne popieraná, až po povinné vedomosti občanov, ako to v tom čase zverejnili britské médiá The Sun .

Aj keď k odtajneniu dokumentov ešte ostávajú dva mesiace, informácie o tejto chúlostivej téme sa hromadia už celé desaťročia a medzi najprekvapivejšie patrí iránska verzia, podľa ktorej by nad Spojenými štátmi vládol mimozemský vodca.

Podľa všetkého existujú „nevyvrátiteľné dôkazy“ o „mimozemskej / mimozemskej spravodajskej agende“, ktorá riadi americkú vnútornú a medzinárodnú politiku, a robí tak minimálne od roku 1945, cituje Forbes v januári 2014.

Zdrojom pre iránsku Fars News Agency by bol archív takmer dvoch miliónov dokumentov strážených Národnou bezpečnostnou agentúrou – centrálnou bezpečnostnou službou (NSA / CSS), ktorý vedie ministerstvo obrany.

                   Senátor Marco Rubio

Rovnako tak kontroverzný počítačový špecialista a bývalý agent CIA Edward

     Hitler zisťoval svoju nacistickú flotilu ponoriek

Snowden, bol ten, kto prezradil odhalené tajné spisy.

Tvrdia, že mimozemšťania „navštevujú našu planétu tisíce rokov“ a že niekoľko druhov týchto mimozemšťanov, vrátane „vysokých bielych“, spolupracuje s americkými vzdušnými silami Nevada.

Členovia tohto druhu sa stretli v roku 1954 s prezidentom Dwightom D. Eisenhowerom, keď bol ustanovený „tajný režim“, ktorý v súčasnosti riadi národ.

Už v roku 1930 však technicky pomáhali Nemcom, najmä nacistom, o čom svedčí aj skutočnosť, že z výstavby iba 57 ponoriek počas štyroch rokov druhej svetovej vojny vyrobili vo svojich lodeniciach 1 163 technologicky vyspelých moderných ponoriek.

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

UPOZORNENIE NA FAIROVÉ POUŽITIE: Táto stránka obsahuje materiál chránený autorskými právami, ktorého použitie nebolo výslovne povolené vlastníkom autorských práv. ExoNews.org distribuuje tento materiál na účely spravodajstva, pedagogického výskumu, komentárov a kritiky, čo predstavuje princíp čestného použitia podľa článku 17 USC § 107. V prípade akýchkoľvek problémov s autorskými právami sa obráťte na redaktora ExoNews .

Joshua Smith, 30. apríla 2021 (dailystar.co.uk)

• „Chupacabra“ je legendárne stvorenie známe z folklóru v častiach Strednej a Južnej Ameriky, ktorého prvé pozorovanie sa údajne uskutočnilo v Portoriku v roku 1995. Chupacabra sa prekladá ako „koza-prísavník“.

• Obyvatelia štvrte Monteagudo v Santa Cruz v Bolívii tam nedávno videli takého tvora. Najskôr videli tri svetlá vznášajúce sa na oblohe. Potom sa objavil predmet. „Keď sa objekt dostal na oblohu, došlo k zrážke ako hrom … akoby hádzal oheň,“ uviedol pre miestne médiá ufológ Javier Aliaga. Objekt sa potom stal na oblohe „svätožiarou“ svetla. Potom sa zjavilo stvorenie, ktoré kráčalo po ulici „desivé deti a mladých ľudí“.

• Mimozemšťan údajne pripomínal chupacabru – približne 12 palcov vysoký s oválnou hlavou, veľkými očami a tromi prstami na každej ruke. Niekoľko minút po zmiznutí cudzinca svetlo na oblohe zhaslo a podľa správ o incidente zostali v tráve kruhy, kam svetlo svietilo.

• Santa Cruz, Bolívia sa stáva akýmsi mimozemským horúcim miestom pre pozorovania UFO. V roku 2016 obyvatelia štvrte El Dorado v Santa Cruz opísali stretnutie s tajomnou bytosťou, ktorá „vypadla“ z UFO, ktoré tam pristálo. Dieťa novinárom povedalo, že uvidelo zvláštne oči, ktoré na neho hľadeli, zatiaľ čo žena povedala, že mimozemšťan bol na pohľad „malý a mazľavý“. “ Natiahla ruky a vyliezla na strom.“ Vtedy vyšli všetci susedia, ale nič sa nenašlo, “povedala žena. Potom sa ozval hlasný tresk a záblesk svetla. Keď zvedaví obyvatelia vybehli zo svojich domovov, mimozemská vec sa vyškriabala späť na palubu jeho kozmickej lode UFO a zmizla.

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Štefan Harabin na infovojne v utorok po 10tej o presonálnych zmenách v justícii

V utorok na Infovojne po 10:00 hod. Čaputová aj cez Via iuris personálne prebudováva slovenskú justíciu pre potreby gender a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Chobotnica

PwC / PENTA / OLANO / AMCHAM Ján Kralčiak Spoločnosť PwC Slovensko poskytuje vysokokvalifikovaných odborníkov v oblasti vedenia účtovníctva, výkazníctva ...
Za zrkadlom

Kameň Čintamani drahokam z vesmíru - Veľký kvantový prechod

Na úvod slová autora: Drahý čitatelia. Na úplnom konci za článkom a za dodatkom autora nájdete linky na možné objednanie kameňa ...
Za zrkadlom

Jezuitská infiltrácia a rozvrat všetkých národov!

Svetové dejiny nie sú sériou náhodných udalostí! Rímskokatolícka ríša organizuje všetok geopolitický terorizmus! Krvavá prísaha jezuitov = nenávisť Ríma voči ...
Aktualizované 22.10. 01:36
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Za zrkadlom

BABYLONSKÉ BRATSTVO A JEHO VÝTVOR - RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV

…po potope na Zemi sa objavil mocný vládca, „kúzelník a mág“ Nimrod, ktorého označujú za zakladateľa Babylonu (príchod ďalšieho „padlého ...
Za zrkadlom

Neskutočné odhalenie - Najväčšie zločiny proti ľudskosti -Svetlo zvíťazilo!

Aliancia v najbližších mesiacoch zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. MainStream médiá kontrolované iluminátmi budú zrušené. Aliancia sa skladá z vojenských ...
Za zrkadlom

Satanistickí vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty 1. časť – rodina Aldobrandini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Za zrkadlom

Zhromažďovanie medu

V Afganistane po tisíce rokov existovala tajná škola, ktorá pracovala pod názvom „Sarmoun Darq“, čo znamená škola „včelieho úľa“ alebo ...
Aktualizované 22.10. 23:21
Za zrkadlom

Opus Dei proti ZSSR. História so silným presahom na súčasnosť

Úryvok z knihy  Curriculum vitae  Kapitola 15. Prvých päť rokov po nastolení Karola Józefa Wojtyłu, Rád zametal stopy svojich predchádzajúcich hriechov ...
Aktualizované 22.10. 23:55
Za zrkadlom

Galaktická federácia vyzýva k akcii

Tento text nie je úplne nový, ale je rovnako aktuálny a dôležitý aj teraz… Drahí, na vašej planéte je falošné ...
Aktualizované 21.10. 22:43
Za zrkadlom

Aktualizácie ohľadom oslobodenia Zeme od temných síl a chazarskej satanistickej mafie - Držte svetlo 1

2.10.2021 V zákulisí sa toho deje veľa, ale z bezpečnostných dôvodov sa toho veľa povedať nedá, napriek tomu prezradím, koľko ...