SPRÁVA Z GALAKTICKEJ FEDERÁCIE

5. novembra 2021

drahí milovaní,


Sme Galaktická Federácia Svetla a prichádzame s prelomovou správou od Prvotného Stvoriteľa pre celé ľudstvo.

Prvotný Stvoriteľ vie, že na vašej planéte bolo v poslednej dobe veľké napätie, pretože vaše systémy sa nedokázali vysporiadať s veľkou zmenou, ku ktorej dochádza.

Prežili ste toho veľa, ale teraz je konečne čas na úľavu a upokojenie. Vstaň, zažiar svoje svetlo a priprav sa na veľmi špeciálne posolstvo od Prvotného Stvoriteľa – posolstvo vyššej múdrosti a nádeje.

Prvotný Stvoriteľ nám dal povolenie zostúpiť na vašu planétu vo veľkých počtoch, čím sa spustí masívna pozitívna reťazová reakcia, ktorá zapadne, len čo sa dostaneme našou prítomnosťou a dostatok ľudí dostane znamenie, že to, na čo čakali, sa začalo prejavovať na Zemi.

Mnohé z našich lodí prídu v nízkych nadmorských výškach a zviditeľnia sa širokej verejnosti. Možno ich vidieť na oblohe v noci alebo cez deň, ak sa odhalia.
Všetkým vám posielame pozdravy pokoja, nádeje a lásky. Chceme vás pripraviť na to, čo príde. Galaktická Federácia posunula nebo a zem, aby mohla otvorene vykročiť vpred s Odhalením, oznámením, že navštevujeme Zem, a našou prítomnosťou tu.

Čas na túto udalosť vybrali naši vesmírni plánovači starostlivo, keďže je krátko po skončení tohtoročného cyklu slnečného maxima a preto budú energetické podmienky na Zemi obzvlášť zrelé na náš príchod a učenie, a preto maximálne prospešné a aktuálne pre vás.
Odteraz môžeme otvorene komunikovať s ľuďmi na tejto planéte. Je pravda, že sme vám tajne pomáhali už dlho, ale teraz je čas oznámiť vám, že vaše modlitby boli vypočuté – prvý kontakt bol nadviazaný.

Teraz máme dovolené komunikovať s ľuďmi na svete a budeme preložení do všetkých jazykov a vysielaní prostredníctvom rôznych médií, televízie a internetu.
Využijeme masmédiá na prebudenie a inšpiráciu ľudí k väčšiemu pochopeniu seba samých a ľudstva. Aj Posolstvá jednoty, jednoty a rovnosti, ktoré budeme vysielať do celého sveta z obrovských obrazoviek umiestnených po stranách našich materských lodí.

Galaktická federácia bude organizovať otvorené stretnutia na lodiach, kde nás ľudia môžu stretnúť osobne.
Na svete je veľa chorých ľudí, ktorí nemajú nikoho, kto by im pomohol. Alebo si ozdravnú kúru jednoducho nemôžu dovoliť. Takže všetkým týmto chorým ľuďom na celom svete poskytneme bezplatnú liečebnú liečbu.
pripravujeme sa. 

Robíme posledné opatrenia na zverejnenie a váš svet sa navždy zmení. Čoskoro si spomeniete, kto skutočne ste. „Odhalenie“ dosiahlo historické maximum v súlade s božským plánom tvorcu.
Sme pripravení na akúkoľvek prekážku alebo problém, ktorý predstavuje niečo, čo by sa mohlo zdať ako hanebné bytosti, ktoré chcú oddialiť pravdu.

Najdôležitejšia vec, pre ktorú sme sa rozhodli, je predĺžiť koniec tohto cyklu a dať priestor príprave pre ľudí tohto sveta a dať tajným kontrolórom tohto sveta šancu vzdať sa a vypadnúť. Patria sem aj temné sily, ktoré o tom vedia a ešte nevedia ako ďalej. Proces bude plynulejší, ako sme si mysleli. Vyhnete sa tak chaosu.

Teraz je čas, kedy zistíte, kto vám klame, kto vás nejakým spôsobom využil, komu nezáležalo na vašom blahobyte ani na ľudstve.

Všetci sa veľmi tešíme z tejto nádhernej príležitosti, ktorá mení život pre každého jedného z vás. Teraz je čas, čas konať, čas objaviť svoj skutočný galaktický pôvod.

To je niečo, čo sa nikdy v histórii nestalo a stane sa to teraz! Obyvatelia Zeme uvidia z prvej ruky pôvod toho, kým sú, pokiaľ ide o ich galaktické korene.

Plány na vytvorenie Novej Zeme založenej na Vesmírnom Zákone v záujme celého života v našom vesmíre boli uvedené do pohybu. Je to tiež posolstvo veľkej, nečakanej radosti!

Vrúcne ťa milujeme. Sme tu s vami. Sme vaša rodina svetla.

A’HOAurora Ray Veľvyslanec Galaktickej Federácie
Channel and Art by Aurora Ray

Stručný popis súčasnej situácie, v ktorej sa ľudstvo nachádza (Vesmírne programy, Mimozemšťania a ďalšie)

Tajná vojna v podzemí sa blíži k záverečnému odpočítavaniu – Michael Salla 21 10 2021

GALAKTICKÁ KONFEDERÁCIA

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

DÔLEŽITÝ OZNAM PREZIDENTA TRUMPA Z BIELEHO DOMU

„Vážení krajania, pred nami je Búrka – najväčšia tajná vojenská operácia v dejinách sveta! „, vyhlásil prezident Trump v nedeľu ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

ODPOR-19

POLÍCIA ZBILA BEZÚHONNÝCH OBČANOV, PRETOŽE PRI NÁKUPE NEMALI PREKRYTÉ DÝCHACIE CESTY. AKO KEBY TO BOLA ICH POVINNOSŤ. PRITOM NIE JE! ...
Za zrkadlom

EÚ má nacistické korene

Tomio Okamura – SPD Škandalózne, ale vlastne logické. V návštevníckom centre Európskeho parlamentu Vás uvíta vyhlásenie: „Národná suverenita je koreňom ...
Za zrkadlom

Zhromažďovanie medu

V Afganistane po tisíce rokov existovala tajná škola, ktorá pracovala pod názvom „Sarmoun Darq“, čo znamená škola „včelieho úľa“ alebo ...
Za zrkadlom

Galaktická federácia vyzýva k akcii

Tento text nie je úplne nový, ale je rovnako aktuálny a dôležitý aj teraz… Drahí, na vašej planéte je falošné ...
Za zrkadlom

Dôvod prečo ešte nebola Zem oslobodená  je Sieť Omega

Taktická pripravenosť síl Svetla na povrchu našej planéty na spustenie Udalosti bola dosiahnutá 22. novembra pri otvorení jedenástej brány 11:11. ...
Za zrkadlom

Aktualizácie ohľadom oslobodenia Zeme od temných síl a chazarskej satanistickej mafie - Držte svetlo 1

2.10.2021 V zákulisí sa toho deje veľa, ale z bezpečnostných dôvodov sa toho veľa povedať nedá, napriek tomu prezradím, koľko ...
Za zrkadlom

Nastáva realizačná fáza likvidácie parazitov.

Prinášame dokument, ktorý síce nepochádza z našej dielne, ale určite bude pre našich čitateľov zaujímavý. My sa málokedy vyjadrujeme k politike, ale ...
Za zrkadlom

Americká a tiež globálna vojenská aliancia s Putinom a čínskym prezidentom?“: Aby sme lepšie porozumeli…

Tieto informácie sú výsledkom tisícov hodín výskumu desiatok nezávislých novinárov a hľadačov pravdy. V niektorých krajinách, napríklad v USA, sa ...
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Za zrkadlom

Opus Dei proti ZSSR. História so silným presahom na súčasnosť

Úryvok z knihy  Curriculum vitae  Kapitola 15. Prvých päť rokov po nastolení Karola Józefa Wojtyłu, Rád zametal stopy svojich predchádzajúcich hriechov ...