SPRÁVA Z GALAKTICKEJ FEDERÁCIE

5. novembra 2021

drahí milovaní,


Sme Galaktická Federácia Svetla a prichádzame s prelomovou správou od Prvotného Stvoriteľa pre celé ľudstvo.

Prvotný Stvoriteľ vie, že na vašej planéte bolo v poslednej dobe veľké napätie, pretože vaše systémy sa nedokázali vysporiadať s veľkou zmenou, ku ktorej dochádza.

Prežili ste toho veľa, ale teraz je konečne čas na úľavu a upokojenie. Vstaň, zažiar svoje svetlo a priprav sa na veľmi špeciálne posolstvo od Prvotného Stvoriteľa – posolstvo vyššej múdrosti a nádeje.

Prvotný Stvoriteľ nám dal povolenie zostúpiť na vašu planétu vo veľkých počtoch, čím sa spustí masívna pozitívna reťazová reakcia, ktorá zapadne, len čo sa dostaneme našou prítomnosťou a dostatok ľudí dostane znamenie, že to, na čo čakali, sa začalo prejavovať na Zemi.

Mnohé z našich lodí prídu v nízkych nadmorských výškach a zviditeľnia sa širokej verejnosti. Možno ich vidieť na oblohe v noci alebo cez deň, ak sa odhalia.
Všetkým vám posielame pozdravy pokoja, nádeje a lásky. Chceme vás pripraviť na to, čo príde. Galaktická Federácia posunula nebo a zem, aby mohla otvorene vykročiť vpred s Odhalením, oznámením, že navštevujeme Zem, a našou prítomnosťou tu.

Čas na túto udalosť vybrali naši vesmírni plánovači starostlivo, keďže je krátko po skončení tohtoročného cyklu slnečného maxima a preto budú energetické podmienky na Zemi obzvlášť zrelé na náš príchod a učenie, a preto maximálne prospešné a aktuálne pre vás.
Odteraz môžeme otvorene komunikovať s ľuďmi na tejto planéte. Je pravda, že sme vám tajne pomáhali už dlho, ale teraz je čas oznámiť vám, že vaše modlitby boli vypočuté – prvý kontakt bol nadviazaný.

Teraz máme dovolené komunikovať s ľuďmi na svete a budeme preložení do všetkých jazykov a vysielaní prostredníctvom rôznych médií, televízie a internetu.
Využijeme masmédiá na prebudenie a inšpiráciu ľudí k väčšiemu pochopeniu seba samých a ľudstva. Aj Posolstvá jednoty, jednoty a rovnosti, ktoré budeme vysielať do celého sveta z obrovských obrazoviek umiestnených po stranách našich materských lodí.

Galaktická federácia bude organizovať otvorené stretnutia na lodiach, kde nás ľudia môžu stretnúť osobne.
Na svete je veľa chorých ľudí, ktorí nemajú nikoho, kto by im pomohol. Alebo si ozdravnú kúru jednoducho nemôžu dovoliť. Takže všetkým týmto chorým ľuďom na celom svete poskytneme bezplatnú liečebnú liečbu.
pripravujeme sa. 

Robíme posledné opatrenia na zverejnenie a váš svet sa navždy zmení. Čoskoro si spomeniete, kto skutočne ste. „Odhalenie“ dosiahlo historické maximum v súlade s božským plánom tvorcu.
Sme pripravení na akúkoľvek prekážku alebo problém, ktorý predstavuje niečo, čo by sa mohlo zdať ako hanebné bytosti, ktoré chcú oddialiť pravdu.

Najdôležitejšia vec, pre ktorú sme sa rozhodli, je predĺžiť koniec tohto cyklu a dať priestor príprave pre ľudí tohto sveta a dať tajným kontrolórom tohto sveta šancu vzdať sa a vypadnúť. Patria sem aj temné sily, ktoré o tom vedia a ešte nevedia ako ďalej. Proces bude plynulejší, ako sme si mysleli. Vyhnete sa tak chaosu.

Teraz je čas, kedy zistíte, kto vám klame, kto vás nejakým spôsobom využil, komu nezáležalo na vašom blahobyte ani na ľudstve.

Všetci sa veľmi tešíme z tejto nádhernej príležitosti, ktorá mení život pre každého jedného z vás. Teraz je čas, čas konať, čas objaviť svoj skutočný galaktický pôvod.

To je niečo, čo sa nikdy v histórii nestalo a stane sa to teraz! Obyvatelia Zeme uvidia z prvej ruky pôvod toho, kým sú, pokiaľ ide o ich galaktické korene.

Plány na vytvorenie Novej Zeme založenej na Vesmírnom Zákone v záujme celého života v našom vesmíre boli uvedené do pohybu. Je to tiež posolstvo veľkej, nečakanej radosti!

Vrúcne ťa milujeme. Sme tu s vami. Sme vaša rodina svetla.

A’HOAurora Ray Veľvyslanec Galaktickej Federácie
Channel and Art by Aurora Ray

Stručný popis súčasnej situácie, v ktorej sa ľudstvo nachádza (Vesmírne programy, Mimozemšťania a ďalšie)

Tajná vojna v podzemí sa blíži k záverečnému odpočítavaniu – Michael Salla 21 10 2021

GALAKTICKÁ KONFEDERÁCIA

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

DÔLEŽITÝ OZNAM PREZIDENTA TRUMPA Z BIELEHO DOMU

„Vážení krajania, pred nami je Búrka – najväčšia tajná vojenská operácia v dejinách sveta! „, vyhlásil prezident Trump v nedeľu ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

ODPOR-19

POLÍCIA ZBILA BEZÚHONNÝCH OBČANOV, PRETOŽE PRI NÁKUPE NEMALI PREKRYTÉ DÝCHACIE CESTY. AKO KEBY TO BOLA ICH POVINNOSŤ. PRITOM NIE JE! ...
Za zrkadlom

Putin odhalil staré mapy veľkej Tartárie

15. januára 2013 ruský prezident Vladimír Putin v Ruskej geografickej spoločnosti slávnostne otvoril nový archív, kde sú verejnosti sprístupnené mapy ...
Za zrkadlom

Satanistickí vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  7. časť – rodina Theodoli

Rodina Theodoliovcov je mocná a veľmi zlá krvná línia čiernej šľachty, ktorá je prepojená s Vatikánom a pápežskými štátmi. Zmiešali ...
Za zrkadlom

Satanistickí vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty 8. časť – Deviaty kruh - Hádova spoločnosť

POZOR! POZOR! Na konci článku za linkami na čiernu šľachtu nájdete linky o 9 kruhu. Deviaty kruh – Hádova spoločnosť Spoločnosť Ježišova, ...
Za zrkadlom

Kde a aké časy to žijeme?

Môj dobrý priateľ žijúci vo *Vinči* pri Belehrade v Srbsku sa ma nedávno opýtal… kde a aké časy to žijeme? ...
Za zrkadlom

Na britskom kráľovského dvore sa konajú satanské rituály: „Pijú krv a jedia ľudské mäso”

Photo by Geoff Pugh – WPA Pool /Getty Images Pracovníčka britského kráľovského dvora hovorí o rituáloch kráľovskej rodiny: „Pijú krv ...
Za zrkadlom

ROTHSCHILD A ROCKEFELLER SA HO BÁLI  

Bernard Baruch   FAKTY O TIEŇOVOM VLÁDCOVI A AKO ZÍSKAVAL SILU Keď počujeme o tom, že svet ovláda vládnuca elita – ...
Za zrkadlom

Satanistickí vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty 6. časť – rodina Colonna

Rod Colonna v súčasnosti zastáva dedičnú pozíciu asistentov pápežského trónu vo Vatikáne. Hlásia sa k juliovsko-klaudiovskej dynastii starovekého Ríma a ...
Za zrkadlom

SPOZNAJME SKUTOČNÉ POZADIE DIANIA SÚČASNÉHO SVETA

Generálny tajomník NATO: Ukrajina bude musieť nevyhnutne urobiť územné ústupky vo vzťahu k Rusku!  Jens Stoltenberg to vyhlásil na stretnutí ...
Za zrkadlom

Ing. Jaroslav Tichý: Nový finančný systém a GESARA sa blíži

NESARA / GESARA V PRAXI: Vysielané naživo 7. 7. 2022 okrem pozemských záležitostí si ľahko naznačíme, ako fungujú spoločnosti ľudských ...
Za zrkadlom

Masky spadli a neustále padajú

…..je krutá doba. Doba odhalenia všetkého. Na druhú stranu ale vek priam skvelý. Začína totálne odhalenie všetkých klamstiev, pretvárok. Sami to pozorujete vo svojom ...