Satanistický vládcovia sveta – rodiny čiernej šľachty  9. časť – rodina Orsini a Rosenberg

27. októbra 2022

Rodina Orsini a Rosenberg – Alchymistická mafia

Rodina Orsini z Ríma, rodina Orsini-Rosenberg z Rakúska a rodina Roseneberg z Čiech vytvorili a riadia ružokrížovcov alebo Rád ružového kríža, čo je tajná spoločnosť alchymistov. Rodina Orsiniovcov vlastní zločineckú rodinu Cleveland, mafiánsky klan Ursino z Kalábrie, frakcie izraelskej mafie a modernej židovskej mafie a riadi politických zločincov Orsoniovcov na Korzike. Taliansky Američan Robert Pera je agentom Orsiniovcov a vlastní tím NBA Memphis Grizzlies a jeho majetok sa pohybuje okolo 7 miliárd eur. Pera tiež založil spoločnosť Ubiquiti Networks v New Yorku, čo je bezdrôtová komunikačná spoločnosť, ktorá sa zaoberá aj elektronickým obťažovaním.

Orsini pochádza zo slova Urso, čo znamená medveď, podobne ako medveď grizly. Orsini-Rosenbergovci majú vo svojom erbe medveďa. Alchýmia je manipulácia s ľudskou psychikou a biológiou prostredníctvom chemických látok a je formou chemickej vojny.

Všetky tieto rody používajú na svojom erbe ružu. Rád ruženín sa nazýva aj Rád ružového kríža. Spolupracujú s rodinou Merckovcov, ktorá vytvorila a čiastočne vlastní farmaceutickú spoločnosť Merck Group, ktorá vytvára vakcíny. Rodina Merckovcov je stará nemecká šľachta a vo svojom erbe má 3 ruže. Kathrein-Werke je nemecká anténna a elektronická spoločnosť založená v Rosenheime v Nemecku. Rosenheim používa vo svojom erbe ružu. Miliardár Anton Kathrein mladší je generálnym riaditeľom a majiteľom spoločnosti Kathrein-Werke a agentom Rosenbergovcov, ktorí používajú antény a elektroniku na svoj elektronický boj proti spoločnosti.

Princ Alois-Konstantin z Lowenstein-Wertheim-Rosenbergu nedávno pôsobil ako riaditeľ spoločnosti Merck Finck & Co, čo je súkromná nemecká banka, ktorá počas druhej svetovej vojny prevzala rakúsku banku Rothschildovcov. Otec princa Aloisa-Konstantina bol nacista a člen SA, rímsky maltézsky rytier, vatikánsky rytier, bavorský rytier, habsburský rytier a prusko-nacistický rytier. Matthias Schellenberg je v súčasnosti generálnym riaditeľom banky Merck Fink & Co, pričom členom výkonnej rady je Olivier Kuetgens. Stefan Oschmann je predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom skupiny Merck.  Ernesto Bertarelli je taliansko-švajčiarsky podnikateľ s majetkom približne 8 miliárd eur a založil spoločnosť Serono, ktorú predal skupine Merck a vytvoril tak jej divíziu Merck Serono. FDA a väčšina potravinárskych a farmaceutických spoločností je infiltrovaná ružovými križiakmi. Komisárom FDA je Scott Gottlieb, ktorý je rozenkruciánom vyštudovaným v alchýmii. Vplyvný rapový producent menom Alchymista je agentom Orsiniovcov a je to židovský mafián vyškolený v alchýmii a zapojený do chemickej vojny proti spoločnosti. Alchymista spolupracuje s rapovým manažérom a židovským mafiánom Paulom Rosenbergom.

Rodina Orsini stojí za propagandou eboly a vyvinula smrtiace vakcíny proti ebole. Tvorca Georgia Guidestones, ktorého cieľom je regulovať populáciu ľudstva, používal meno RC Christian ako pseudonym a v skutočnosti bol Robert C. Cook americký genetik zapojený do kontroly populácie a eugeniky.

RCC ako Rímskokatolícka cirkev a ako Ružový kríž. Ružokrídlovci natočili na YouTube video, na ktorom umiestnili časovú kocku s MM a 16. MM znamená rok 2000 a 16 spolu znamenalo rok 2016.  V roku 2016 mali v úmysle rozpútať falošnú epidémiu, aby zničili Spojené štáty a zacielili na spoločnosť svoje smrtiace vakcíny. Plánovali zájsť až do karantény miest a vnútiť spoločnosti tieto smrtiace vakcíny kvôli falošnej epidémii. Zobrazenia, na ktorých je vírus ebola zobrazený pod mikroskopom, vyzerajú ako dve osmičky. 8+8=16. V japonskom filme s názvom Virus bol použitý vírus s názvom MM88, ktorý navrhol americký eugenik. Používanie takýchto filmov, médií a čísel je formou čarodejníctva určeného na podprahovú manifestáciu ich programov. Keď sa toto všetko odhalilo, propaganda eboly sa skončila do týždňa. Sú aj za zikou. Všetky vakcíny by sa mali považovať za nebezpečné.

Vakcíny sú jedným z najničivejších nástrojov, ktoré títo tyrani používajú na ľudstvo, a sú určené predovšetkým na to, aby zasiahli nervový systém a oslabili duchovný pancier alebo elektromagnetický štít človeka. Mnohé vakcíny používajú aj živé vírusy, ktoré spôsobujú choroby. Mnohé z týchto skorumpovaných potravinárskych a farmaceutických spoločností používajú výskum ako svoju zásterku na vytváranie chorôb. Za čierny mor sú zodpovedné aj rodiny Orsiniovcov a Rosenbergovcov. Najali si ľudí, aby otrávili vodu zo studní s cieľom rozšíriť chorobu.

Pieseň Ring O Roses sa vracia do čias čierneho moru. Používali sa okvetné lístky ruží, aby sa zamaskoval zápach smrti. Našiel som aj dvoch ľudí s menom Rosenberg, ktorí dnes pracujú na vysokých pozíciách v spoločnosti Bayer. Zeev Rosenstein je izraelský mafián a medzinárodný obchodník s extázou, ktorý spolupracoval s Gambinovcami v Spojených štátoch. Extáza alebo MDMA je nebezpečná syntetická droga, ktorú vyvinula a patentovala spoločnosť Merck v roku 1913.

Orsiniovci a Rosenbergovci sú spolumajiteľmi izraelských mafií a boli spolumajiteľmi židovských mafií v Spojených štátoch. Chris Rosenberg bol v 70. a 80. rokoch židovským členom zločineckej rodiny Gambino. Del Balsovci sú taliansko-americká rodina, ktorá v 30. až 60. rokoch 20. storočia vlastnila stavebné impérium v New Yorku a stavala mosty, cesty a metro. Vybudovali newyorské podsvetie, ktoré sa využíva na tajné obchodovanie s ľuďmi. Del Balsovci bývali na Park Avenue 740 spolu s Rockefellerovcami.

Orsiniovci mali pobočku s názvom Orsini Del Balzos. Francesco Del Balso je taliansky mafián, ktorý pôsobí v Kanade rovnako ako Ursiniovci. Orsiniovci vlastnia klan Ursino z Ndranghety nazývaný aj klan Lo Presti, ktorého členmi sú Luciano Ursino a Giuseppe Ursino, ako aj Luigi Ursino. Dnes sú Orsiniovci spoluvlastníkmi Clevelandskej zločineckej rodiny alebo zločineckej rodiny Liccavole, ktorá je úzko prepojená s detroitskou mafiou. Clevelandský taliansko-americký mafián James Licavole úzko spolupracoval so židovskou mafiou Purpurový gang. Paul Rosenberg je generálnym riaditeľom a prezidentom spoločnosti Def Jam a pochádza z Detroitu a je zločineckým spolupracovníkom detroitskej mafie a agentom Orsiniovcov a Rosenbergovcov. Paul Rosenberg je mimoriadne zlý a úzko spolupracuje s Eminemom.

Detroitskú mafiu vlastní rodina Odescalchiovcov a Odescalchiovci a Orsiniovci sú navzájom zosobášení. Neistý veľmi malý gang prenasledujúci fanatik a ohovárač kanibalov v mojom regióne menom Jimmy Laccavole pracuje pre Orsinisovcov a ich mafiánov Licavole. Jimmy Laccavole je mimoriadne zlý a zvrhlý a je to psychotický lživý žalobca, ktorý falošne obviňuje iných zo svojich zvrhlých zločinov. Uctieva satanistické čarodejnice a kanibalky.

Rodina Colonna z Ríma úzko spolupracuje s rodinou Orsiniovcov a zaoberá sa aj farmaceutickým priemyslom. Stefano Colonna vyvinul epoxidáciu Julia-Colonna, ktorú dnes používajú spoločnosti Bayer a Evonik. Taliansky miliardár Stefano Pessina, ktorý vlastní spoločnosť Walgreens, je agentom Orsiniovcov a Colonnovcov. Epoxidácia Julia-Colonna sa používa na viazanie toxických chemických látok s ľudskými enzýmami.

Herec Aaron Stanford je sadistický alchymistický terorista, ktorý pracuje pre Orsiniovcov a na mučenie ľudí používa bio-neuro-hackerský softvér. Amber Rose je agentkou Orsinis a je hlavnou vrahyňou detí. Rodiny Orsiniovcov a Rosenbergovcov používajú na svojom erbe aj medveďa. Akkadské slovo pre medveďa je Urso, ktoré používajú aj Latiníci. Orsiniovci pochádzajú z kmeňa Urartu, ktorý sa nachádzal na severe Akkadskej ríše.

Rodiny Orsiniovcov a Rosenbergovcov dohliadajú na chemické spoločnosti ako Bayer, Evonik a Merck a využívajú rosekruciánov na riadenie a infiltráciu potravinárskych a farmaceutických spoločností. Princezná Isabella Orsini je talianska herečka a je vydatá za belgického princa Edouarda de Ligne, ktorého otec sa stretol s izraelským prezidentom Reuvinom Rivlinom. V Belgicku sa vyrába veľké množstvo extázy. Princ Domenico Orsini, Don Benedetto Orsini, princ Raimondo Orsini a princ Lelio Orsini sú členmi tejto zlej a deštruktívnej rodiny.

Princ Karl z Lowensteinu-Wertheimu-Rosenbergu, princ Felix z Lowensteinu-Wertheimu-Rosenbergu, princ Michael z Lowensteinu-Wertheimu-Rosenbergu, princ Dominik Lowenstein-Wertheim-Rosenberg a sadistický tyran princ Alois Konstantin z Loewensteinu-Wertheimu-Rosenbergu sú rakúsko-nemeckí členovia tohto skazonosného klanu mafiánov a chemických travičov.

Princ Domenico Napoleon Orsini je majiteľom izraelskej mafie, clevelandskej zločineckej rodiny a zločineckej rodiny Ursino. Princ Domenico je najvyšším dozorcom rádu ružencových križiakov. Princ Domenico je mimoriadne zlý a deštruktívny.

Rodina Lo Presti z Bardonecchie, známa ako I Maneja, je „ndrina pôvodom z Marina di Gioiosa Ionica, spriaznená so zločineckou rodinou Mazzaferro, ktorá pôsobila v Bardonecchii v Piemonte viac ako 50 rokov.

V roku 1993 bol v Bardonecchii zatknutý synovec Giuseppe Ursino spolu s ďalšími 15 osobami za obchodovanie so zbraňami a drogami. Zapojení a zatknutí sú aj exponenti Cataldo ‚ndrina z Locri.

Od roku 2000 sa zločinecké štruktúry v Bardonecchii zmenili. Lo Presti vymenoval svojich nástupcov, svojich obľúbených synovcov, bratov Luciana a Giuseppeho Ursinovcov. Krátko nato Luciano Ursino vstúpil do obchodných vzťahov s bratmi Adolfom a Aldom Cosimo Crea, pochádzajúcimi zo Stilo v Kalábrii, novými bossmi ‚Ndranghety v Turíne.

Vodca(-ovia) Luciano Ursino, Giuseppe Ursino

Odsúdený mafiánsky boss Giuseppe (Pino) Ursino sa mdlo usmieval, keď ho vo štvrtok v Toronte odsúdili na 11 a pol roka väzenia za obchodovanie s drogami.

Giuseppe Ursino je vysokopostaveným členom ‚Ndranghety

Údajný vodca montrealskej mafie Francesco „Chit“ Del Balso

Stále si odpykáva 11-ročný trest, ktorý dostal v októbri 2008 po tom, ako sa priznal k pašovaniu kokaínu a obvineniu z gangsterstva v súvislosti s tým, ako v rokoch 2002 až 2006 pôsobil ako vodca organizácie Rizzuto.

Za 75 rokov od otvorenia budovy 740 Park Avenue sa v nej vystriedala výnimočná skupina nájomníkov

Anthony M a Mary Del Balso

On: Del Balso Construction 1950-1964

John D. Jr. a Martha Baird Rockefeller

Standard Oil 1947-1971

FRANK DEL BALSO – Štyridsaťpäť rokov v oblasti výkopových prác a stavebníctva prinieslo Frankovi Del Balsovi veľký úspech. pokladník spoločnosti Frank Del Balso & Sons, Inc., č. 1662 Boston Road, Bronx, New York City. Na veľkú časť starších, ako aj novších stavieb v tejto rýchlo sa rozvíjajúcej časti New Yorku môže tento koncern poukázať ako na výsledok svojej dobrej práce. Frank Del Balso, zakladateľ spoločnosti, sa narodil 23. februára 1865 v Campobasso v Taliansku ako syn Antonia a Angeliny Del Balso, ktorí zomreli v Taliansku.

Orsini del Balzo (alebo Del Balzo Orsini  bol šľachtický rod zo štrnásteho a pätnásteho storočia, ktorý založil Raimondo „Raimondello“ Orsini, ktorý zdedil po grófovi zo Soleta Raimonda del Balzo, brata ava Sveva del Balzo, musel zdediť majetok a na pamiatku voči tomuto predkovi spojil svoje priezvisko s priezviskom Del Balzo.  Rod vymrel už v dvoch generáciách, legitímnym sa stal v roku 1463 smrťou Giovanniho Antonia Orsiniho del Balzo, Raimondovho syna.

Princ Lelio Orsini so svojím otcom princom Raimondom Orsinim sú vlastníkmi clevelandskej zločineckej rodiny, niektorých klanov Ndranghety a izraelskej mafie prostredníctvom obchodníka s extázou Zeeva Rosensteina.
Princ Domenico Napoleon Orsini s talianskou herečkou, princeznou Isabellou Orsini, ktorá je vydatá za belgického princa Edouarda de Ligne. Belgicko je významným vývozcom extázy.

Vodca medzinárodného drogového syndikátu, ktorý cez Belgicko a Francúzsko prepravoval tisíce tabletiek extázy do Denveru a Boulderu, bol tento týždeň odsúdený na 11 rokov väzenia.

Simion a jeho spolupáchatelia inzerovali na darknetových internetových trhoviskách vrátane Silk Road a Silk Road 2.0 pod menom predajcu „ItalianMafiaBrussels“.

Princezná Isabell Orsini s belgickým manželom princom Edouardom de Ligne

Otec princa Edouarda princ Michel Charles Lamoral de Ligne počas prejavu v Izraeli s Reuvinom Rivlinom, súčasným prezidentom Izraela.

Zeev Rosenstein je izraelský mafián a medzinárodný obchodník s extázou.

58-ročný Rosenstein svoju žiadosť opiera najmä o svoj zdravotný stav, liečbu ťažkej choroby v posledných rokoch a utrpenie, ktoré podľa svojich slov prežil vo väzbe v Spojených štátoch, kde bol pôvodne súdený a odsúdený za obchodovanie s 1 miliónom tabletiek extázy.

Zeev Rosenstein je podozrivý z účasti na distribúcii viac ako 1 milióna tabletiek Extázy v Spojených štátoch, väčšinou v New Yorku a Miami.

Najčastejšie sa objavujú odhady, že izraelskí zločinci kontrolujú nie menej ako 75 % trhu s extázou v USA.

Popri drobnochovateľoch boli zatknutí aj niektorí Izraelčania na najvyšších miestach v biznise s extázou – najmä Jacob „Cookie“ Orgad, ktorý kontroloval trh v Los Angeles, a Ilan Zarger, ktorý bol dodávateľom extázy pre známu mafiánsku postavu Salvatoreho (Sammyho Býka) Gravana zo zločineckej rodiny Gambino.

Princ Alois-Konstantín z rodu Lowenstein-Wertheim-Rosenberg s manželkou princeznou Anastáziou, ktorá pochádza z rodu Hohenzollernovcov. Otec princa Aloisa-Konstantina bol maltézsky rytier, člen nacistickej SA a predseda Ústredného výboru pre nemeckých katolíkov. Princ Alois-Konstantin nedávno pôsobil ako riaditeľ rakúskej banky Merck Finck & Co, ktorú založila rodina Merckovcov.

Rodina Merckovcov založila a vlastní aj veľkú farmaceutickú spoločnosť Merck Group, ktorá vytvorila extázu alebo MMDA.

Karl Friedrich knieža Löwenstein-Wertheim-Rosenberg (narodený 8. februára 1904 v Kleinheubachu , † 23. augusta 1990 tamže) bol v rokoch 1948 až 1967 predsedom Ústredného výboru nemeckých katolíkov. Zemepán, ktorý sa narodil ako knieža na Löwenstein-Wertheim-Rosenberg , vystupoval do otcovej smrti v roku 1952 ako jeho knieža, potom ako knieža na Löwenstein-Wertheim-Rosenberg.

Na Katholikentagu v Norimbergu v roku 1931 sa vyznal zo svojho obdivu k niektorým aspektom politiky fašistického režimu v Taliansku.

Počas nacistickej éry bol však Löwenstein vtedy členom SA a v roku 1934 požiadal študentov Unitas, aby nasledovali jeho príklad.

Na túto rodinnú tradíciu nadviazal aj Karlov syn Alois Konstantin, ktorý od roku 2001 pôsobí ako člen predstavenstva Fóra nemeckých katolíkov

Alois Konstantin Fürst zu Löwenstein-Wertheim-Rosenberg  (narodený 16. decembra 1941 vo Würzburgu) je nemecký právnik, manažér a šéf domu Löwenstein-Wertheim-Rosenberg..

Zastával vedúce pozície vo Frankfurte nad Mohanom a v Mníchove v súkromnej banke Merck Finck & Co a v LGT Bank Lichtenštajnského kniežacieho rodu. Do roku 2005 bol výkonným riaditeľom spoločnosti „Federated Asset Management GmbH“ vo Frankfurte nad Mohanom.

Löwenstein sa angažuje v rôznych sociálnych projektoch vo Svätej zemi. V roku 1971 bol vymenovaný za rytiera Jazdeckého rádu Svätého hrobu v Jeruzaleme.

rytierom Rádu zlatého rúna

rytierom Maltézskeho rádu

Železný kríž (EK I)

1955: Veľký spolkový kríž za zásluhy s hviezdou a náramennou páskou Rádu za zásluhy Spolkovej republiky Nemecko

1955: Bavorský záslužný rad

1955: Gregora , Pápežského rádu sv. Gregora Veľkého

Naša archívna analýza potvrdila, že MDMA bol v skutočnosti filtrovaný v spoločnosti Merck už v roku 1912, čo dokazujú dva dokumenty, ktoré explicitne opisujú výrobu MDMA. Prvým je nemecký patent s číslom 274350, z ktorého sa podarilo získať pôvodnú patentovú listinu („Patent-Urkunde“) aj patentovú špecifikáciu („Patentschrift“) (obr. 1). Druhým je výročná správa za rok 1912 (Jahresbericht für 1912) Merckovho „Scientific Laboratory“ (nemecké výrazy sú priame citácie z dokumentov a anglické citácie sú priamymi prekladmi z nemeckých originálov).

Princ Dominik Lowenstein-Wertheim-Rosenberg je synom princa Aloisa-Konstantina.

Princ Dominik je mimoriadne zlý veliteľ gangu prenasledovateľov a alchymistický mučiteľ, ktorého treba okamžite odsúdiť a popraviť. Riadi niektoré frakcie židovskej a izraelskej mafie.

Knieža Dominik Lowenstein-Wertheim-Rosenberg riadi zlomyseľného a kanibalistického stalkera gangov menom Jacob Scott Ballard, ktorý má na YouTube trollí kanál s názvom Cringe Bear. Meno Orsini pochádza zo slova Urso, čo znamená medveď.

…..

Jacob Scott Ballard

Je extrémne zlý, nechutný, klamlivý, prasácky, kanibalistický prenasledovateľ gangov a požierač exkrementov, ktorý pracuje pre rodinu Orsini-Rosenberg a jezuitov.

Hovorí, že jeho meno je Jacob Scott Ballard z jeho videí. Nižšie je uvedený jeho kanál na YouTube s názvom Cringe Bear. Tento diabol musí byť odsúdený a popravený.

Cringe Bear

Anton Kathrein Jr. (narodený 1983/1984) je nemecký miliardár a podnikateľ.

Je majiteľom spoločnosti Kathrein-Werke KG, nemeckého výrobcu káblov, antén a prijímačov, ktoré umožňujú prenos signálu mobilných telefónov po celom svete. Spoločnosť bola pôvodne založená v Rosenheime v roku 1919

Knieža Felix z Lowensteinu-Wertheimu-Rosenbergu je majiteľom židovskej a izraelskej mafie a veliteľom rádu ruženín.

Knieža Felix je ohovárač a pedofil zapojený do kruhov obchodujúcich s deťmi. Princ Felix spravuje rodinný majetok, ktorého súčasťou je veľká farma, kde pestuje bylinky a koreniny. Alchymisti používajú bylinky, rastliny, jedy a koreniny na manipuláciu s ľudskou mysľou a telom.

Felix Prinz zu Löwenstein sa narodil v roku 1954 v severorýnsko-vestfálskom Weeze pri holandských hraniciach. V Mníchove vyštudoval poľnohospodárske vedy na TU. Na Haiti pracoval od roku 1983 tri roky ako rozvojový pracovník. V roku 1986 prevzal poľnohospodársky a lesný majetok rodičov v južnom hesenskom Otzbergu, ktorý rodina vlastní už 500 rokov.

V roku 1991 prešiel na ekologickú výrobu a špecializoval sa na pestovanie byliniek a korenín.

Knieža Michael z Lowensteinu-Wertheimu-Rosenbergu

Je majiteľom židovskej a izraelskej mafie a autoritou rádu ružencových križiakov.

Alchymisti používajú chemické látky, ktoré poškodzujú ľudské telo a myseľ, napríklad spôsobujú úzkosť, bolesti hlavy, únavu, ochabnutie svalov, bolesti kĺbov, ako aj choroby.

História chémie

Prototypu chémie, alchýmie, sa nepodarilo vysvetliť podstatu hmoty a jej premeny. Alchymisti však vykonávaním pokusov a zaznamenávaním ich výsledkov pripravili pôdu pre modernú chémiu. Rozdiel sa začal objavovať, keď jasnú diferenciáciu medzi chémiou a alchýmiou urobil Robert Boyle vo svojom diele Skeptický chymista (1661). Zatiaľ čo alchýmia aj chémia sa zaoberajú hmotou a jej premenami, chemici sú vnímaní ako tí, ktorí pri svojej práci uplatňujú vedecké metódy.

Knieža Karl z Lowensteinu-Wertheimu-Rosenbergu je majiteľom židovskej a izraelskej mafie, ktorý velí aj rádu ružencových križiakov.

Rád rosikruciánov AMORC je medzinárodne známy pod svojím tradičným a autentickým názvom Ancient Mystical Order Rosae Crucis, z ktorého je odvodená skratka „AMORC“. Ancient Mystical Order Rosae Crucis je latinská forma názvu organizácie, ktorá sa doslova prekladá ako Starobylý mystický rád ružového kríža.

V celej stredovekej Európe bolo mystické poznanie často nevyhnutne zakomponované do symboliky alebo zamaskované a skryté v ľúbostných piesňach trubadúrov, formulároch alchymistov, symbolickom systéme známom ako Qabala a rituáloch rytierskych rádov.

Keď v Európe prepukla renesancia s bleskom nového záujmu o umenie a vedy, záhadná publikácia vytlačená v Nemecku v 17. storočí a nazvaná Fama Fraternitatis predznamenala obnovený záujem o rosikruciánstvo v celej Európe. Fama predstavuje Christiana Rosenkreuza, mýtickú postavu, ktorá údajne cestovala do centier vzdelanosti na Blízkom východe a ktorá zosobňovala oživený záujem o ezoterické štúdiá a mystické učenie.

Erb Orsini s ružou
Erb Rosenbergu s ružou

Erb spoločnosti Merck s mužom držiacim tri ruže
„Ebola“ pod mikroskopom v tvare číslice 8 alebo 88.

Virus (復活の日 Fukkatsu no hi) (doslovný preklad: Deň vzkriesenia) je japonský postapokalyptický sci-fi film z roku 1980, ktorý režíroval Kinji Fukasaku.

V roku 1982 dochádza k podozrivému obchodu medzi východonemeckým vedcom Dr. Krausom a skupinou Američanov. Vyjde najavo, že MM88 je smrtiaci vírus, ktorý náhodne vytvoril americký genetik

Robert Christian, pseudonym muža, ktorý vytvoril Georgia Guidestones, napísal knihu o vyľudňovaní s názvom Common Sense Renewed (Obnovený zdravý rozum) a podpísal ju osmičkou pod svojím menom.

Georgia Guidestones je žulový monument postavený v roku 1980 v okrese Elbert v štáte Georgia v Spojených štátoch amerických.

V júni 1979 sa muž používajúci pseudonym Robert C. Christian obrátil na spoločnosť Elberton Granite Finishing Company v mene „malej skupiny lojálnych Američanov“ a objednal stavbu.

Robert C. Cook, 92-ročný demograf, genetik a autor, ktorý medzi prvými varoval pred nebezpečenstvom preľudnenia, zomrel 7. januára na zápal pľúc v Collington Retirement Community v Mitchellville.

Pán Cook bol od roku 1922 do roku 1962 redaktorom časopisu Journal of Heredity Americkej genetickej asociácie a v tejto funkcii začal v 30. rokoch 20. storočia uverejňovať články, v ktorých obhajoval kontrolu pôrodnosti a varoval, že nekontrolovateľný rast populácie bude mať katastrofálne následky.

V rokoch 1959 až 1968 bol prezidentom Population Reference Bureau, súkromnej neziskovej organizácie, ktorá zhromažďovala a šírila informácie o populačných otázkach, a počas svojho pôsobenia bol častým svedkom pred kongresovými výbormi v otázkach súvisiacich s preľudnením.

Jeho hlavná práca na túto tému, „Ľudská plodnosť: Moderná dilema“, ktorá vyšla v roku 1951. „Popri atómovej bombe je najzlovestnejšou silou v súčasnom svete nekontrolovaná pôrodnosť,“ tvrdil v knihe pán Cook.

Na Georgia Guidestones je napísané „Udržať ľudstvo pod 500 miliónov v trvalej rovnováhe s prírodou“.

Paul Rosenberg

Je židovský mafián a manažér hudobných nahrávok, ktorý úzko spolupracuje so satanistickým raperom Eminemom. Paul Rosenberg je spolupracovníkom clevelandskej zločineckej rodiny a agentom šľachtických rodín Orsiniovcov a Rosenbergovcov z Talianska a Nemecka.

Paul D. Rosenberg (narodený 1. augusta 1971) je americký hudobný manažér, známy svojím spojením s hip-hopovými umelcami Eminemom, The Knux, DJ AM, Action Bronsonom a pop-punkovou skupinou Blink-182.

Dňa 1. augusta 2017 bol vymenovaný za predsedu a generálneho riaditeľa spoločnosti Def Jam Recordings

Pôvod: Detroit, Michigan, Spojené štáty americké

V prvom októbrovom týždni roku 1977 sa clevelandský mafián James Licavoli, prezývaný „Blackie“ a „Jack White“, nachádzal na lodi pri jazere Mosquito asi 50 míľ východne od Clevelandu.

Blackie sa presťahoval do Detroitu, kde sa pridal k neslávne známemu Purpurovému gangu. V Detroite ho zatkli ešte mnohokrát a za pašovanie drog si odsedel istý čas vo federálnom väzení.

Purpurový gang, známy aj ako Sugar House Gang, bol zločineckou skupinou pašerákov a únoscov, ktorej členmi boli prevažne Židia. Pôsobili v Detroite v štáte Michigan v 20. rokoch 20. storočia a stali sa dominantným zločineckým gangom v Detroite, ale nakoniec nadmerné násilie a vzájomné boje spôsobili, že gang sa v 30. rokoch 20. storočia sám zničil.

Eminem s Paulom Rosenbergom a Alchemistom úplne vpravo. Alchemist alebo Daniel Alan Maman je rapový producent a raper, ktorého otec bol Izraelčan. Achemist je židovský mafián a pracuje pre dom Orsini, ktorý spravuje alchymistické kulty a izraelskú mafiu.

Alchymista spolupracuje aj s raperom Actionom Bronsonom, ktorý je albánsko-židovsko-moslimského pôvodu a najvyšším šéfom albánskej zločineckej skupiny Hellbanianz so sídlom v Londýne, ktorá pôsobí aj v Spojených štátoch.

Alchymista je vysokopostavený židovský mafiánsky boss, ktorý spolupracuje s rôznymi afroamerickými gangsterskými rapermi, ktorí sú napojení na pouličné gangy, a Alchymista im poskytuje kontakty na drogové siete, najmä na extázu. Orsiniovci riadia mnoho malých neistých horlivých psychopatov, ako je Alchymista.

Daniel Alan Maman (narodený 25. októbra 1977), profesionálne známy ako The Alchemist (alebo jednoducho Alchemist), je americký hudobný producent, diskdžokej (DJ) a raper[3].

V súčasnosti pôsobí ako DJ v spolupráci s Action Bronsonom.

Alchemist je Eminemov oficiálny DJ

Alchemist sa narodil ako Alan Maman v Beverly Hills v Kalifornii. Jeho otec je obchodník izraelského pôvodu.

Aaron Stanford je jedným z najhorších členov Hollywoodu.

Rod Stanfordovcov založil Stanfordovu univerzitu, ktorá riadi Silicon Valley. Silicon Valley vyvíja technológie používané na elektronické obťažovanie Američanov.

Aaron Stanford je očividný psychopat a alchymistický mučiteľ. Je to malý zlodejský diabol a jeden z najpomýlenejších a najneistejších členov Hollywoodu. Je to agent Orsiniovcov. Aarona Stanforda treba odsúdiť, popraviť a vymazať z tvorby existencie.

Amber Rose je agentkou Orsiniovcov a je masovou vrahyňou detí.

Tajne sa chváli, že kanibalizovala desiatky malých chlapcov. Myslím, že tvrdí, že kanibalizovala 40 chlapcov. V jednej z reklám na svoju šou na VH1 na videu hovorí, že podporuje kanibalov.

Robert Pera je mimoriadne zlý agent Orsiniovcov, ktorý sa podieľa na manipulácii zápasov NBA.

Financuje veliteľov gangov ako Dwight Howard a mučí ľudí pomocou elektronických a bezdrôtových frekvencií.

Predkovia Roberta Pera pravdepodobne pochádzajú zo sefardskej rodiny Pereira z Portugalska pred migráciou do severného Talianska. Pera aj Pereira znamenajú hrušku a Pera je taliansky variant slova Pereira. Pera di Fassa je talianska obec v Trentine.

Robert J. Pera (narodený 10. marca 1978) je zakladateľ spoločnosti Ubiquiti Networks, Inc. globálnej spoločnosti v oblasti komunikačných technológií, ktorú Pera v roku 2011 uviedol na burzu. V októbri 2012 sa Pera stal aj majiteľom profesionálneho basketbalového tímu Memphis Grizzlies, keď kúpil franšízu Národnej basketbalovej asociácie od Michaela Heisleyho. vo veku 36 rokov si Pera vyslúžil miesto v zozname 10 najmladších miliardárov sveta podľa časopisu Forbes.

Čistý majetok 7,2 miliardy USD (2019)

Autor tohto veľkolepého diela:

Neznámy bojovník svetla zo Síria

 

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

SLOVEN, RUS a najstarobylejšie hlavné mesto Rusi "SLOVENSK"

Rozprávanie o skýtskych bratoch „Slovenovi, Rusovi a o meste Slovensk“ väčšina historikov považuje za literárnu fikciu. Ale napriek tomu, že o ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Protest 28. 10. 2022 v Košiciach ukáže, či máme silu niečo zmeniť – Ján Baránek

Aktualizácia: SLOVENSKO NA 1. MIESTE VIDEOZÁZNAM Z CENTRA DIANIA PROTESTU V KOŠICIACH 28.10.2022 Hostia so svojimi veľmi silnými, pôsobivými vystúpeniami ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...