Satanistickí vládcovia sveta – rodiny čiernej šľachty  3. časť – rodina Massimo

16. apríla 2022

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu zverejnené budú pre väčšinu ľudstva priam až šokujúce a neznesiteľné. Na povrch vyplávajú všetky detaily. Všetci budú v nemom úžase ak sa odhalí, kto všetko slúži temným silám a kto vykonáva satanistické krvavé rituály. Na konci článku nájdete príhovor autora a neskutočne silné linky o čiernej šľachte, ktoré aj s týmto dielom vytvárajú kompletnú skladačku. Poprosím čitateľov o pardon ak sa nájdu gramatické či iné chyby nakoľko v mojom vedomí je viac ak 16 veľmi ťažkých jazykov, ktorými hovorím a niekedy sa  mi to mieša. Organizácia XY kam patrím vlastní úplne všetky informácie na Zemi a budú zverejňované pre dobro ľudstvo.

Rodina Massimo – Maximus Mafia

Rodina Massimo je najväčšie zlo na Zemi a žiadna iná rodina čiernej šľachty sa jej nemôže rovnať v moci, v bohatstve a v krutosti.

Rodina Massimovcov je najdominantnejšou krvnou líniou čiernej šľachty, ktorá vedie agendu Nového svetového poriadku a jej cieľom je úplné zotročenie. Massimovci vlastnia desiatky mafií a dohliadajú na Kabalu a Klub pekelného ohňa.

Don Fabrizio Massimo-Brancaccio je najvyšším vlastníkom Vatikánu a najvyšším vlastníkom sicílskej mafie a taliansko-americkej mafie. Takmer každá mafia, či už ide o ruskú mafiu, írsku mafiu, srbskú mafiu, albánsku mafiu alebo mexické drogové kartely, vzdáva Massimovi hold.

Knieža Fabrizio vlastní klan Corleonisi s rodinou Riina a ešte viac rodina Graviano z Brancaccia ako ich mafiánski agenti, ktorí spolupracujú so zločineckým syndikátom Gambino. Benedetto Graviano je najvyšším členom mafie Corleonisi v Brancacciu. Gravianovci sú najlepší vrahovia a nájomní vrahovia Cosa Nostry. Frank Cali, ktorý bol zastrelený v roku 2019, bol vysokopostaveným šéfom zločineckej rodiny Gambino a riadil ich zločinecké operácie v Kalifornii.

Massimovci vlastnia veľkú pevnosť v Arsoli a ďalší hrad v Kampánii. Don Fabrizio je knieža Triggiano neďaleko Bari, ktoré má na starosti obchodovanie s ľuďmi, do ktorého je zapojená apulská mafia a albánska mafia. Bari sa nachádza na opačnom konci Albánska. V Triggiane je zdokumentovaná sieť obchodovania s ľuďmi, ktorú riadia albánski mafiáni. Princ Fabrizio je vrah detí, ktorý obchoduje s neplnoletými dievčatami. Massimovia používajú na svojom erbe leva, podobne ako Corleone, Sicília používa leva na svojej vlajke. Vo svojom paláci v Ríme majú sochy levov. Rodina Massimovcov často používa meno Leone, čo znamená lev. Brancaccio je štvrť na Sicílii, kde vznikla Cosa Nostra a ktorá je pomenovaná podľa rodiny Brancaccio, ktorá sa neskôr spojila s rodinou Massimo. Massimovci používajú násilie, hrozby, terorizmus, vydieranie ako svoje hlavné nástroje kontroly. Roberto Spada je rímsky mafián a vynútiteľ, ktorý pracuje pod Massimosom.

Massimovci sú jednou z najstarších rímskych rodín a hlásia sa k starobylej dynastii Fabii-Maximus. Pravdepodobne majú časť Maximusových predkov. Pápež je titulovaný ako Pontifex Maximus. Massimo alebo Maximus znamená mohutný alebo latinský význam najväčší. Rod Fabiovcov bol známy používaním vojenskej taktiky „spálenej zeme“ počas Rímskej ríše. Spálená zem je nemilosrdná taktika, pri ktorej spália všetko, čo môže pomôcť nepriateľovi, napríklad potraviny, zdroje a ľudí. Komunistická Fabiánska spoločnosť používa vlka v ovčom rúchu ako svoje logo a Bernie Sanders je jej členom. Fabii sa páči Fabián. Bernie Sanders je socialista a tajný člen Fabiánskej spoločnosti.

Rodina Massimo je zosobášená s kráľovskými rodmi ako Savojská, Wettinská, Bourbonská a šľachtická rodina Osorio, ktorá má rodinnú vetvu v Galícii v Španielsku. Wettinovia vytvorili Sasko-Koburgovský a Gótsky rod, ktorý je panovníkom v Nemecku, Británii, Bulharsku a Belgicku. Rodina Osorio používa vo svojom erbe vlkov. Princ Carlo Massimo je ženatý s princeznou Elisou Osorio z rodu Moscoso a Estagna. Amancio Ortega pochádza z Galície a pracuje ako dvorný faktor a práč peňazí pre španielsku šľachtu vrátane rodu Osorio. Amancio Ortega je jedným z najbohatších miliardárov a má majetok v hodnote viac ako 60 miliárd eur a riadi niektoré galícijské mafie.

Amancio Ortega vlastní spoločnosť Inditex so sieťou obchodov Massimo Dutti, ktorá sa zaoberá špičkovou módou. Názov Massimo Dutti odkazuje na ich povinnosť alebo záväzok voči Massimovi, ktorý je hlavou organizovaného zločinu. Massimovia berú podiel od kráľovských a šľachtických rodín v Španielsku, ktoré vlastnia drogové kartely v Mexiku a Latinskej Amerike. Don Facundo Bacardi Masso bol španielsky podnikateľ a šľachtic, ktorý bol príbuzným Massimovcov. Don Facundo Bacardi Masso založil spoločnosť Bacardi, ktorá vo svojom logu používa netopiera. Facundo L. Bacardi je súčasným riaditeľom spoločnosti Bacardi. V Taliansku tiež žije šľachtická rodina Massa, ktorá je príbuzná Massimovcov a vlastní vinice. Massimovci kúpili vilu od rodiny Giustiniani z Janova a Benátok a Giustinianiovci sa nedávno zosobášili s Massovcami.

Princ Stefano Massimo sa priženil do britskej rodiny Foxwellovcov a je módnym fotografom s rezidenciou v Londýne. Matkou princa Stefana bola anglická herečka Dawn Addams. Taliansky miliardár Remo Ruffini vlastní módnu spoločnosť Moncler a je agentom Massimovcov v Londýne. Taliansky miliardár Silvio Scaglia vlastní modelingovú agentúru Elite World a bol vyšetrovaný za daňové podvody. Scalgia je tajne zapletený do prostitúcie na vysokej úrovni. Scaglia má sídlo v Londýne a pracuje pre Massimosovcov v Londýne. Rodina Massimovcov Roccasecca vlastní londýnsku mafiu Clerkenwell, nazývanú aj zločinecká rodina Adamsovcov, a je spoluvlastníkom rôznych írskych mafií. Clerkenwellská mafia vymáha zlato z korunného trezoru prostredníctvom spoločnosti zlatníkov, ktorá sa nachádza v Clerkenwelli. Štvrť Clerkenwell je známa ako londýnske „Malé Taliansko“.

Rupert Murdoch, ktorý vlastní Fox News, je vatikánskym rytierom Rádu svätého Gregora. Spoločnosť Fox bola tajne pomenovaná podľa Foxwellu. Líška sa považuje za ľstivé zviera. Fox News je propagandistický stroj Vatikánu.

Princ Valerio Massimo založil so svojím obchodným partnerom vojvodom Edwardom Spencer-Churchillom spoločnosť SCM Capital Partners a leteckú spoločnosť Auctus Industries. Massimovci, Spencerovci a Windsorovci majú úzke spojenectvo. Massimovci založili írsky šľachtický klan Baronov Massyovcov a sú majiteľmi írskej mafie a riadia klub Hell Fire. Knieža Tancredi Massimo spolupracuje s aukčnými domami a Christie’s a je majiteľom gangu Rathkeale Rover. Írski Rathkeale Rovers sa špecializujú na vysoké krádeže v aukčných domoch a múzeách a pôsobili v Spojenom kráľovstve. Meno Tancredi je odvodené od mena Thankrath. Rath-keale a Thank-rath. Izraelský rapový manažér Lyor Cohen sa oženil s Xin Li, zástupkyňou predsedu predstavenstva Christie’s Asia. Lyor Cohen je spolupracovníkom Gambinovcov a dohliada na rôznych gangsterských raperov, ktorí sú zároveň skrytými šéfmi pouličných zločineckých gangov.

Rodina Massimo sa zosobášila s rodinami Lucchesi-Palli, Savoy-Genovese a Bourbon. Všetky tieto rodiny sú vlastníkmi mafie. Rodina Massimo má úzke spojenectvo s rodinou Borghese, pričom princezná Barbara Massimo-Brancaccio je vydatá za princa Scipione Borghese. Massimovci tiež úzko spolupracujú s rodinami Corsini, Lancellotti, Breakspear a Pierleoni.

Pierleoni rodina je stará katolícka rodina zapojená do Vatikánu a bankových transakcií. Oni ovládajú  kabalu a ich  spoločnosti s Princom Massimo Pierleoni ako top vedúci  a architekti. Massimovci a Pierleoniovci teda riadia kabalu. Mojžiš de León bol zakladateľom modernej kabaly a pochádzal zo španielskeho Leónu. Miliardárska rodina Bulgariovcov z Ríma pracuje pre rodinu Massimo. Rodina Bulgari a jej šperkárska spoločnosť boli nedávno vyšetrované pre daňové úniky a ich newyorská pobočka bola tiež zapletená do daňových únikov a prania špinavých peňazí. Niektoré klenotnícke spoločnosti sú zapojené do prania špinavých peňazí tým, že určujú ceny šperkov. Rodina Bulgari pochádza z Bulharska, ktoré používa erb s dvoma levmi podobný erbu Massimo.

Čierna farba v slove Black Nobility odkazuje na Čierne more pozdĺž východného pobrežia Bulharska, kde sídlili niektorí Góti. Slová mass a bulge môžu byť synonymami. Massimovia sú skryté hlavy kráľovských gótskych klanov, ktoré sa nachádzali v okolí Čierneho mora. Massimovia boli hunskí Góti. Čierne more sa nazýva Čierne more kvôli vysokému obsahu sírovodíka, ktorý spôsobuje, že voda je tmavšia.

Massimovci ukrývajú svoje bohatstvo na súkromných bankových účtoch vo Švajčiarsku a Lichtenštajnsku. Massimovci sa zosobášili s rodom Wettinovcov. Lichtenštajnská kráľovská rodina má na svojom kráľovskom erbe erb Wettinovcov. Princ Francesco Massimo žije vo Francúzsku a vzdeláva sa na škole urýchľovača CERN: Plazma Wake Acceleration. Massimovci majú určitú autoritu v CERN-e.

Rod Massimo je jadrom čiernej šľachty. Sú hlavnými vlastníkmi Svätej stolice. Massimovci majú skrytý pôvod so starobylým španielskym rodom Burgundov a španielskou dynastiou Astur-Leonézovcov, ktorá založila aj sicílsku šľachtu ako rod Leone. Novodobým zakladateľom Massimovcov bol Leone di Maximus z 10. storočia.

Holandská kráľovná Maxima sa hlási k burgundskému pôvodu. Douglas Leone je americký miliardár s majetkom vyše 3 miliárd, narodil sa v talianskom Janove a spolu s jezuitom donom Valentinom, ktorý získal vzdelanie vo Fordhame, založil spoločnosť Sequoia Capital. Douglas Leone je agentom princa Carla Massima, ktorého matka pochádzala zo savojsko-janovskej rodiny. Sequoia Capital investuje v Silicon Valley a má investície v Izraeli a Číne. Liotta je variant Leotta ženská verzia Leone. Ray Liotta, ktorý hral mafiána Henryho Hilla vo filme Goodfellas, je Massimov agent a psychopat pijúci krv. Domnievam sa, že barón August von Senarclens de Grancy, ktorý mal pomer s bádenskou princeznou Wilhelmine, bol príbuzný rodiny Massimo, a preto rod Hesse vytvoril meno Battenberg pre podozrivé potomstvo Senarclensovcov, ktoré sa neskôr priženilo do kráľovských rodín Ruska, Španielska, Švédska a Anglicka. Syn princeznej Márie z Battenbergu sa volal gróf Maximilián a ďalším podozrivým Senarclensom bola princezná Maximiliána Wilhelmína Augusta Žofia Mária Hesenská. Princ Carlo Massimo dohliada na Zvrchovaný vojenský rád Maltézskeho rádu ako predseda Talianskej asociácie Maltézskeho rádu. Maltézsky rád sa zúčastňoval na rôznych vojnách a viacerí najvyšší vojenskí a spravodajskí predstavitelia v Spojených štátoch, ako napríklad Alexander Haig, William Colby a John McCone, boli maltézskymi rytiermi. Vicekancelár nacistického Nemecka Franz von Papen a nacistická rodina Boeselagerovcov boli maltézskymi rytiermi. Pacellovci uzavreli spojenectvo medzi Vatikánom a nacistami a Massimovci uzavreli spojenectvo s Pacellovcami. Tony Ressler spoluzakladateľ spoločnosti Apollo Global Management je jezuitsky vzdelaný Massimov rytier a velí súkromnej armáde Constellis, ktorá kúpila Blackwater.

Za falošnými vlajkami v Spojených štátoch stojí Constellis spolupracujúci so zločincami vo federálnej vláde a členmi mafie. Židovskí miliardári Leon Black a Tony Ressler ju pomenovali Apollo podľa Massimovcov s matkou kniežaťa Giacoma Leoneho Massimo-Branccaccio, ktorá pochádza z rodiny Solariovcov, a kniežaťa Fabrizia, ktorý je kniežaťom Arsoli. Solari, Ar-soli a Apolón sa vzťahujú na Slnko.

Rád solárneho chrámu je medzinárodná tajná spoločnosť so sídlom vo Francúzsku a Švajčiarsku, ktorá bola zapletená do masových vrážd a samovrážd. Rodina Massimovcov má moc nad frakciou jezuitov prostredníctvom svojho Inštitútu Massimiliana Massima a bývalého jezuitského kolégia Nobile Collegio Mondragone, ktoré malo päť Massimovcov za prezidentov.

Princ Ferdinando Massimo bol čestným prezidentom tohto uzavretého kolégia. Mondragone používa ako svoj symbol draka. Čierna šľachta využíva jezuitov ako rímsku rozviedku a infiltrátorov. Rímsky rodák Mario Draghi je prezidentom Európskej centrálnej banky a Draghi získal vzdelanie na Massimovom inštitúte.

Čierna šľachta má kontrolu nad obrovským bohatstvom prostredníctvom súkromného švajčiarskeho bankovníctva. Na Rím sú napojení traja riaditelia predstavenstva Banky pre medzinárodné zúčtovanie vrátane Maria Draghiho, Fabia Panettu a Ignazia Visca.

Veľmi zlý princ Giacomo Massimo-Brancaccio pracoval v Banca Finnat sídliacej v Palazzo Altieri v Ríme, ktorá bola vyšetrovaná pre pranie špinavých peňazí, daňové úniky a manipuláciu s trhom, pričom spolupracovala s finančnými inštitúciami Vatikánu. Princ Placido Gabrielli bol zakladateľom Banca di Roma a jeho tituly prešli na rodinu Massimo spolu s jeho skrytými podielmi v Bank of Rome.

Massimovci sú základom globálneho zločineckého syndikátu a sú zapletení do všetkých možných zločinov vrátane vojnových zločinov, terorizmu, vrážd, vydierania, vyhrážok, obchodovania s ľuďmi, prania špinavých peňazí a ďalších.

Rodina Massimovcov riadi aj organizovaný zločin v Ríme ako mafia Magliana a bola jednou z rodín stojacich za neofašistickou skupinou Nuclei Armati Rivoluzionari na čele s ich agentom Massimom Carminatim, ktorý bol odsúdený v roku 2017. Massimovci sú teroristi. Táto rodina má podiel na vlastníctve rôznych mafií vrátane klanu Corleonisi, mafie Magliana, zločineckej rodiny Gambino, mafie Clerkenwell, zločineckej rodiny Lanza, mafie Philly, írskej mafie a zločineckej rodiny Boston. Rapová skupina Wu-Tang je spojená s Gambinos a jej členovia ako Ghostface Killah a Raekwon sú členmi novodobej drogovej rady, afroamerickej mafie obchodníkov s drogami. Wu-Tang má skladbu s názvom Wu-Gambinos. Väčšina mafiánov spláca poplatky rodine Massimo prostredníctvom svojho klanu Corleonisi. Jednotlivé mafiánske rodiny zarábajú miliardy ročne.

Massimov palác má podzemný tunel, ktorý sa spája so suterénom Vatikánu, čím si udržali kontrolu. Donna Alessandra Malesci pracuje s princom Fabrizio Massimom pri riadení ženských členov Cosa Nostry a je to psychopatická vrahyňa detí. Alessandra Malesciová je čisté zlo.

Massimovci sa nedávno zosobášili s rodinou Carpegna-Falconieri-Gabrielli, ktorá funguje ako ich podpora s grófom Antoniom di Carpegna Falconieri Gabrielli a grófom Tommasom di Carpegna Falconieri Gabrielli ako súčasnými členmi. Philip Falcone je agentom rodiny Capregna-Falconieri-Gabrielli a je investičným bankárom v USA, ktorý vytvoril spoločnosť Harbinger Capital a bol vyšetrovaný za rôzne finančné zločiny. Falcone vyplatil americkej Komisii pre cenné papiere a burzy 18 miliónov za trestné činy, ktoré spáchal na iných osobách, aby ich prinútil stiahnuť obvinenia. Mike Santomassimo je príbuzný rodiny Massimo a je finančným riaditeľom spoločnosti BNY Mellon, ktorá bola zapojená do rozsiahleho prania špinavých peňazí s Ruskom. Santo-Massimo znamená svätý Massimo. Ruská mafia v New Yorku vzdáva hold zločineckej rodine Lucchese a Massimovci sú zosobášení s rodinou Lucchesi-Palli, ktorá Luccheseovcov vlastní. Massimo Brancaccio, ktorý vystupoval pod menom Billy More, bol talianskym dragsterom.

Massimovci sú zapletení do transsexualizmu, transvestitizmu, pedofílie a buzerantstva. Buzerantstvo je nástroj používaný fašistami a ide o bisexuálnych mužov, ktorí znásilňujú iných mužov kvôli dominancii. To je to, čo je v skutočnosti buzerant.

Medzi členov zločineckej rodiny Massimo patria princ Fabrizio Massimo-Brancaccio, Donna Alessandra Malesci, princezná Barbara Massimo-Brancaccio, princ Giacomo Leone Massimo-Brancaccio, princ Carlo Massimo, princ Francesco Massimo, princ Stefano Massimo z Roccasecca, princ Valerio Massimo z Roccasecca (Foxwell) a jeho manželka princezná Alexandra Massimo, princ Cesare Massimo z Roccasecca, princ Tancredi Massimo z Roccasecca, princ Ferdinando Massimo, princ Ascanio Massimo, princezná Lavinia Massimo, princ Lucovico Massimo-Lancellotti, princ Ascanio Massimo-Lancellotti a princ Filippo Massimo-Lancellotti.

Skutočný a nemenovaný otec princa Giacoma Massimo-Brancaccio je ďalším vysokopostaveným a dobre stráženým členom tejto zlej rodiny a pravdepodobne žije vo Francúzsku, Francúzskej Polynézii a alebo v Belgicku. Jeho meno by mohlo byť Fabrizio. Možno existujú dvaja Fabrizio Massimos.

Rodina Massimo je najväčším zdrojom zla na Zemi

Princ Fabrizio Massimo-Brancaccio s donnou Alessandrou Malesci.

Coat of arms of the House of Massimo.svg

Knieža Fabrizio Massimo-Brancaccio je hlavným vlastníkom Vatikánu a Cosa Nostry a má spoluvlastnícky podiel na každej významnej mafii na svete. Princ Fabrizio je bezohľadný a pomätený psychopat, ktorý na svojom zámku Arsoli v Taliansku vraždí deti. Jeho priateľka Alessandra Malesciová je vysokopostavená ženská mafiánka, ktorá riadi feministické kulty wiccanov a amazoniek.

Alessandra Malesciová je bezohľadná vrahyňa detí a ženská gangsterka. Čarodejnica Meghan Parsonsová často pracuje pod Alessandrou Malesciovou a v jej okolí ju zločinecky financuje finančná firma Massaro. Rodina Massimovcov financuje prenasledovateľov gangu prostredníctvom zahraničných účtov, na ktorých sa používajú pseudonymy mien.

Keď gang stalkerov zarobí dosť, odchádzajú do dovolenkových rezortov prevádzkovaných mafiánmi, kde si kupujú deti, ktoré znásilňujú, vraždia a kanibalizujú, a platia za to zo svojich príjmov z gang stalkingu uložených na zahraničných účtoch. Massimovci kontrolujú gangové prenasledovanie prostredníctvom organizovaného zločinu.

Kniežací rod reprezentuje Fabrizio Massimo-Brancaccio, princ di Arsoli a princ di Triggiano (nar. 1963)

Taliansko a Albánsko: 43 zatknutých za obchodovanie s drogami

Z Bari a jeho okolia vrátane Sicílie, Kampánie, Kalábrie a Abruzz pôsobili dve silné skupiny organizovaného zločinu zložené z talianskych a albánskych štátnych príslušníkov, do ktorých bolo zapojené aj Albánsko. Logistiku zabezpečovala Apúlia v Taliansku, zatiaľ čo výrobu, balenie, triedenie a prepravu drog z Albánska do Talianska zabezpečovala albánska operácia.

Albánska mafia a UCK Crime & Terror

Mafia pašuje ženy utečencov do sexuálneho otroctva

Albánec ju odviezol na pobrežie, odkiaľ ju v noci spolu s ďalšími nelegálnymi prisťahovalcami prepašoval na motorovom člne cez Jadran. Pristála niekde na pobreží južného Talianska, kde sa s ňou stretli štyria albánski muži.

Odviezli ju do dediny Triggiano, ktorá sa nachádza južne od prístavu Bari. Tam, ako neskôr povedala talianskej polícii, ju zatvorili do nevetranej miestnosti s rozlohou 16 metrov štvorcových v schátralom dome spolu s ďalšími tromi mladými ženami – 25-ročnou Shpresou z kosovskej Drenice a dvoma Albáncami. Ženy sa museli deliť o dva roztrhané matrace a kŕmili ich len konzervami a chlebom.

Jej štyria strážcovia, ktorí sa s ňou delili o vedľajšiu spálňu, ju pod sprievodom púšťali von len v noci. „Už som oplakávala stratu manžela a syna a teraz som bola nútená predávať svoje telo,“ povedala Alina. „Albánci mi povedali: ‚Urob to, alebo ťa zbijeme; urob to, alebo ťa zabijeme‘. „

Albánske gangy sú známe najmä ako dodávatelia detských prostitútok. Väčšinu obetí albánskych gangov tvoria mladé ženy, mnohé z nich sú len dievčatá, ktoré osireli alebo sú členkami veľkých vidieckych rodín; dievčatá sú zvádzané do obchodu so sexom prísľubom legálnej práce v zahraničí. Namiesto toho ich na člnoch odvezú do južného Talianska a potom ich taxíkom, vlakom alebo nákladným autom prevezú na sever, kde sú nútené pracovať ako prostitútky. Podľa nedávnych správ Scotland Yardu a Europolu sú tieto gangy údajne mimoriadne násilné a dobre vyzbrojené a majú významné zastúpenie aj v londýnskom podsvetí, ktoré obchoduje s heroínom.

Benedetto Graviano je najvyšším šéfom rodu Corleonisis a Gravianos z Brancaccia na Sicílii.

Gravianos z Brancaccia sú agentmi Massimo-Brancaccia a dostávajú príkazy priamo z Ríma. Považujú sa za jedných z najvražednejších členov sicílskej mafie a boli zapletení do viacerých vrážd. Gravianos neslúžia sicílskym zločineckým bossom. Pracujú pod rímskou mafiou a Massimosom.

Medzi zatknutými bol aj Benedetto Graviano, brat vrahov otca Pina Puglisiho. Tento muž žil v Ríme, ale z hlavného mesta naďalej viedol nezákonné aktivity gangu Brancaccio. Vyšetrovatelia vysvetlili, že po zatknutí bossa Giuseppeho Guttadaura chcela mafiánska rodina zo Santa Maria di Gesù rozšíriť hranice svojho územia. Bernardo Provenzano však zasiahol a „investoval“ Benedetta Graviana ako novú hlavu klanu Brancaccio.

TU SÚ VRAHOVIA DONA PUGLISIHO

Otec Puglisi by sa snažil brániť bratom Gravianovcom, ktorí boli absolútnymi pánmi Brancaccia, „ozbrojeného krídla“ Totò Riina, a ktorí podmieňovali všetky hospodárske aktivity, zmocňovali sa verejných zákaziek a vnucovali šnúrky desiatkam obchodníkov.

Nedávno zosnulý Frank Cali bol najvyšším šéfom zločineckej rodiny Gambino, ktorý mal právomoc nad ich kalifornskou frakciou v Los Angeles.

Massimovci sú hlavnými vlastníkmi Gambinovcov. Strýko Franka Caliho Rosario Gambino je najvyššou autoritou nad zločineckým syndikátom Gambino spolu so synom Tommasom Gambinom a dcérou Annou Gambino. Princ Fabrizio je na nože, odkedy bol zabitý jeho najvyšší mafiánsky boss.

Cali, ktorý sa narodil na Sicílii, má hlboké väzby na mafiu. S členmi organizovaného zločinu na Sicílii je spriaznený manželstvom; jeho manželka je neterou Gambinovho kápa Johna Gambina a jeho brat Joseph a švagor Peter Inzerillo sú údajne Gambinovými vojakmi.

Massimo Carminati bol uväznený v roku 2017 a bol najvyšším zločineckým bossom v Ríme ako vodca NAR a tajný šéf mafie Magliana.

Massimo Carminati je agentom rodiny Massimo. Predpokladalo sa, že Massimo Carminati spolupracoval aj s talianskou spravodajskou agentúrou SISMI. NAR bola zodpovedná za bolonský masaker, pri ktorom zahynulo viac ako 80 ľudí.

Pre rímsku mafiu znamená viac utečencov viac peňazí

Talianska mafia je známa po celom svete svojou brutalitou a všadeprítomnosťou na juhu krajiny. Súdne dokumenty teraz odhalili prekvapivé podrobnosti o zdrojoch príjmov tejto organizácie v Ríme. Podľa talianskej tlačovej agentúry ANSA mafiánska sieť, ktorú riadil Massimo Carminati – v Taliansku známy ako „posledný kráľ Ríma“

Princ Giacomo Leone Massimo-Brancaccio s Tatianou Pouille de Balkany a Alexis Pouille de Balkany vo Francúzsku.

Balkányovci sú kresťansko-židovskí bankári a politici vo Francúzsku, ktorí sa zosobášili s talianskou kráľovskou rodinou Savojského rodu. Matka princa Carla Massima pochádzala z janovského rodu Savojských. Balkanyovci sú v súčasnosti francúzski politici a investiční bankári pôvodom z Balkánu pri Čiernom mori a Bulharska. Julien Balkany vlastní spoločnosť Nanes Balkany Partners New York. Princ Giacomo pracoval pre Banca Finnat v Ríme, čo bolo uvedené na jeho profile na LinkedIn, ktorý po mojom odhalení stiahol. Predseda Banca Finnat Giampietro Nattino bol vyšetrovaný za používanie vatikánskych bankových účtov na manipuláciu s trhmi a akciami svojej banky, ako aj za pranie špinavých peňazí.

Knieža Giacomo Massimo je slizký úchylák, pedofil, uctievač  satana  a kanibalistický  vrah detí, ktorý sa rád necháva ohýbať kniežaťom Fabriziom a jeho priateľkou Alessandrou Malesci.

The Balkan region according to Prof. R. J. Crampton

Balkán, známy aj ako Balkánsky polostrov, je geografická oblasť v juhovýchodnej Európe s rôznymi definíciami a významami, vrátane geopolitických a historických.[Názov regiónu je odvodený od pohoria Balkán, ktoré sa tiahne celým Bulharskom od srbsko-bulharských hraníc až po pobrežie Čierneho mora.

Julien Balkany.jpg

Julien Balkany (narodený 29. januára 1981 v Neuilly-sur-Seine, Francúzsko) je francúzsky podnikateľ a investor pôsobiaci v Londýne. Je mladším nevlastným bratom bývalého francúzskeho poslanca a starostu mesta Levallois Patricka Balkanyho. Je spoluzakladateľom súkromnej investičnej spoločnosti Nanes Balkany Partners so sídlom v New Yorku.

Balkany Patrick cropped.JPG

Patrick Balkany (narodený 16. augusta 1948) je poslancom Národného zhromaždenia Francúzska, zastupoval 5. volebný obvod departementu Hauts-de-Seine a je členom strany Republikáni, je maďarského, lotyšského a ukrajinského židovského pôvodu.

Princezná Mária Gabriela Savojská

Princess Maria Gabriella of Savoy

Vydala sa za Roberta Zellingera de Balkany (4. augusta 1931, Ichlod, Rumunsko – 19. septembra 2015, Ženeva, Švajčiarsko) 12. februára 1969 v Sainte-Mesme.

Taliansko zmrazilo aktíva bankára obvineného z využívania Vatikánu na manipuláciu trhu

Rím (TASR) – Vyšetrujúci sudcovia v Taliansku v utorok zmrazili majetok v hodnote miliónov eur patriaci významnému talianskemu bankárovi, ktorý podľa nich využíval Vatikánsku banku a ďalšie finančné oddelenie Svätej stolice na manipuláciu s trhom.

Polícia pre finančné zločiny vo svojom vyhlásení uviedla, že vykonala príkaz sudcov a zhabala budovy, akcie a pozemky v hodnote 2,5 milióna eur (2 milióny Sk) patriace Giampietrovi Nattinovi, šéfovi Banca Finnat Euramerica SpA.

V Massimo Palazzo v Ríme sa nachádza socha leva. Uprostred stojí princ Carlo Massimo. Massimovcov založil Leo di Maximus približne pred 1000 rokmi.

Viacerí Massimovia prijali meno Leon, čo znamená lev. Spravujú sicílsku rodinu Leone, ktorá má nešľachtických rímskych členov, ako napríklad zosnulého filmového režiséra Sergia Leoneho, herečku Rafaellu Leone a umelkyňu Francescu Leone.

Rodina Massimo sa niekedy považuje za jeden z najstarších šľachtických rodov v Európe. Podľa diela „De Gente Maxima“, ktoré v roku 1556 napísal augustiniánsky historik Onofrio Panvinio (1530 – 1568), rodina pochádza po otcovskej línii zo starého „Gens Fabia“ alebo „Maximi“ Rímskej republiky a Quinta Fabia Maxima Verrucosusa (asi 275 pred n. l. – 203 pred n. l.), nazývaného Cunctator („ten, ktorý mešká“). Keď sa Napoleon opýtal princa Massima (s ktorým rokoval o Tolentinskej zmluve), či rodina pochádza z rodu Fabius Maximus, odpovedal: „Nemôžem to skutočne dokázať, je to len fáma, ktorá sa v našej rodine traduje už dvesto rokov.“

Rodina Massimovcov je známa aj tým, že poskytla katolíckej cirkvi dvoch pápežov, oboch svätých: (zomrel v roku 401), ktorý odsúdil origenistickú herézu, a pápeža Paschala I. (zomrel v roku 824), ktorý sa postavil proti franským kráľom a zapojil sa do jedného z prvých pokusov o christianizáciu Škandinávie.

Najlepšie zdokumentovaná história súčasného rodu siaha k istému Massimovi, ktorý prosperoval do roku 950 a ktorý je v roku 1012 identifikovaný ako Leo de Maximis. Odvtedy rodina zvyšovala svoj vplyv medzi rímskymi barónmi a v dejinách mesta v stredoveku zohrala významnú úlohu, keďže z nej vzišlo množstvo kardinálov, veľvyslancov a civilných a vojenských vodcov.

Douglas Leone sa narodil v talianskom Janove a ako šéf spoločnosti Sequoia Capital, ktorá sa špecializuje na financovanie technologických spoločností v Silicon Valley a Izraeli, má hodnotu viac ako 3 miliardy eur.

Douglas Leone je zástupcom rodín Leone a Massimo a financuje elektronické obťažovanie Američanov.

Väčšina modernej elektroniky vyžaruje neuro-bio hackerský softvér ako GENISIS, BRIAN a NEURON, čo sú „neurologické a biologické simulátory“ a v skutočnosti ide o programy určené na nabúranie sa do ľudského mozgu a biológie prostredníctvom elektronických emisií a bezdrôtových frekvencií. GENISIS alebo General Neural Simulation System vyvinul jezuita James Bower. Hacker môže tieto programy spúšťať prostredníctvom elektroniky iných ľudí.

Douglas M. Leone (narodený v Janove 4. júla 1957) je americký miliardár a investor rizikového kapitálu spoločnosti Sequoia Capital.

Leone bol zodpovedný za investície vrátane spoločností ServiceNow, Aruba, Meraki, Rackspace, Netezza, Arbor/Hyperion, RingCentral a MedExpress. Je členom predstavenstva spoločností PlanGrid, NuBank, Medallia, ZirMed, ActionIQ, Numerify a Lattice Engines.

Čistý majetok 3,8 miliardy USD  – Forbes február 2018.

PlanGrid je softvér na zvýšenie produktivity v stavebníctve. Platforma poskytuje aktualizácie v reálnom čase a bezproblémovú synchronizáciu súborov cez Wi-Fi a mobilné siete.

Sequoia Capital je americká spoločnosť rizikového kapitálu, ktorá sídli v Menlo Parku v Kalifornii a zameriava sa najmä na technologický priemysel. Podporila spoločnosti, ktoré v súčasnosti kontrolujú celkovú trhovú hodnotu akcií vo výške 1,4 bilióna dolárov. Spoločnosť Sequoia spravuje viacero investičných fondov vrátane fondov špecifických pre Indiu, Izrael a Čínu.

Sequoia Capital od roku 1972 investovala do viac ako 250 spoločností vrátane spoločností Apple, Google, Oracle, PayPal, Stripe, YouTube, Instagram, Yahoo! a WhatsApp.

Princ Francesco Ruspoli s rímskou umelkyňou Francescou Leone a ona je vrahyňou detí. Ruspolovci sa v 19. storočí zosobášili s Massimovcami.

Giovanni Nepomucene Ruspoli, 5. knieža z Cerveteri

Oženil sa v Ríme 16. mája 1832 s Barbarou dei Principi Massimo

Coat of arms

Rod Leone (sicílska vetva) je šľachtický sicílsky rod, ktorého zakladateľ Filippo Leon, bol v roku 1282 investovaný do šľachtického stavu kráľom Pietrom Aragónskym. Neskôr rodina dostala od Martina I. Aragónskeho v roku 1401 titul grófa a pána z Naro.

Súčasný držiteľ

Daniele Ignazio Marchello Castellana Leone

Giacomo Leone Massimo-Brancaccio

Mojžiš de León (asi 1240 – 1305), v hebrejčine známy ako Moše ben Šem-Tov (משה בן שם-טוב די-ליאון), bol španielsky rabín a kabalista, ktorý sa považuje za autora alebo redaktora Zoharu.

Narodil sa v španielskom Leóne, v Leónskom kráľovstve, ktoré bolo vtedy spojené s Kastílskou korunou.

Gróf Massimo Pierleoni je architekt kabaly a vrcholový manažér Kabalistického centra rodiny Massimo.

Rodina Pierleoni bola rímska židovská rodina, ktorá konvertovala na katolicizmus a dala 1 antipápeža a pracovala aj ako bankári pre šľachticov, kým nebola povýšená do šľachtického stavu. Gróf Massimo Pierleoni je mimoriadne skazený, zákerný a nenávistný psychopat.

Astúrska alebo astursko-leónska dynastia (dinastía asturiana alebo astur-leonesa), známa v arabčine ako Beni Alfons alebo Banu Alfonso („Alfonzovi synovia“), bola vládnucim rodom Astúrie, Galície a Leónu približne od roku 740 do roku 1037.

Kabalistické centrum používa vo svojom logu leva Leoneho.

Roberto Spada je rímsky mafián, ktorý bol odsúdený na 6 rokov za napadnutie.

Ďalší rímsky mafián Massimiliano Spada bol nedávno odsúdený na 12 rokov väzenia. Rodina Spada bola rímskou šľachtou, ktorá sa rozvetvila a založila veľký mafiánsky klan tiež s názvom Spada. Meno Spada znamená meč.

Sú to zbrane, ktoré používala čierna šľachta. Zločinecká rodina Spada pôsobí v Ríme a Laziu a je súčasťou klanu Casamonica, ktorý pôsobí v rámci mafie Magliana a vlastní ho väčšina pokrvných rodov Čiernej šľachty vrátane Massimovcov, Lucchesovcov, Ruspolovcov, Del Dragovcov, Pallavicinovcov, Sforzovcov a Gaetanovcov, ktorí ich používajú ako svoj štít a meč. Mafiánsky klan Spada sú rómski Cigáni.

Klan Casamonica je zločinecká organizácia prítomná v Ríme a pôsobiaca v oblasti Castelli Romani a na pobreží Lazia.

Skupinu teda tvoria členovia týchto rodín s príležitostnými vzťahmi s inými sintskými rodinami, ako sú Barovero (Piemont), Cena (Turín), De Rosa, Di Guglielmo, Di Rocco, Ciarelli, Di Lauro, Laudicino, Zini, Spada a Spinelli; spoliehajú sa aj na Seferovičovcov bosnianskeho pôvodu.

Princ Carlo Massimo bol predsedom Talianskej asociácie Maltézskeho rádu.

Rodina Massimo je hlavným vlastníkom Zvrchovaného vojenského maltézskeho rádu. Väčšina členov čiernej šľachty nie je pasovaná na rytierov ničoho, pretože neslúžia ničomu inému než sebe. Sú primárnymi vlastníkmi kráľovského a rehoľného systému.

Medzi členmi delegácie rádu boli veľkokomandér Frey Ludwig Hoffmann von Rumerstein, veľvyslanec rádu v Talianskej republike Giulio di Lorenzo Badia a predseda Združenia talianskych rytierov princ Carlo Massimo.

Rodina Pacelliovcov uzavrela počas druhej svetovej vojny v mene Vatikánu spojenectvo s nacistami. Princezná Giorgia Pacelli je jednou z najvyššie postavených čarodejníc v spoločnosti a čarodejnice ako ona poskytujú sexuálne služby zločincom, ako je princ Carlo Massimo, aby ich prinútili obchodovať s deťmi. Mafie a zločinecké zložky v armáde sú obchodníkmi s ľuďmi.

Giusy Morrigi s princeznou Giorgiou Pacelliovou. Tieto dve sú mimoriadne zlé čarodejnice, ktoré vraždia deti. Princezná Giorgia riadi satanistickú čarodejnicu a vraha detí Jamieho Cahilla-Baileyho.

Princ Ascanio Pacelli je vysokopostavený nacistický veliteľ a dozorca nacistickej propagandy.

Keď je čierna šľachta odhalená, financuje a velí nacistickej propagande na celom internete, pričom komentátori zovšeobecňujú a obviňujú všetkých Židov zo všetkého zla a ak s nimi niekto nesúhlasí pre ich zovšeobecnenia, falošne ho obvinia, že pracuje pre Židov. Títo ľudia, ktorí zovšeobecňujú a obviňujú všetkých Židov zo všetkého zla, nikdy nemenujú skutočných zločineckých Židov. Knieža

Ascanio je pravnuk Eugenia Pacelliho alebo pápeža Pia XII, ktorý uzavrel spojenectvo s nacistami nazývané Reichskonkordat. Nacisti zhromaždili každého, kto sa postavil proti ich fašistickému režimu, a všetkých označili za Židov. Nacisti skutočne upaľovali ľudí zaživa v peciach. Práve to je holokaust. Holokaust znamená úplne spálená obeť.

Reichskonkordat („Konkordát medzi Svätou stolicou a Nemeckou ríšou“ je zmluva dojednaná medzi Vatikánom a vznikajúcim nacistickým Nemeckom. Podpísali ju 20. júla 1933 kardinál štátny sekretár Eugenio Pacelli, ktorý sa neskôr stal pápežom Piom XII. v mene pápeža Pia XI. a vicekancelár Franz von Papen v mene prezidenta Paula von Hindenburga a nemeckej vlády.

Princ Filippo Massimo-Lancellotti je rímsky šľachtic a vrcholný architekt rôznych foriem čarodejníctva vrátane druidizmu, kabalizmu, iluminizmu a wiccy. Princ Filippo je najvyšším čarodejníkom Vatikánu.

Otcom princa Filippa bol princ Paolo Massimo-Lancellotti, ktorý sa narodil v Nemecku a cez otca pochádzal z rímskeho šľachtického rodu Massimo-Lancellotti a cez matku z belgickej šľachtickej rodiny Merode. Princ Paolo bol talianskym veľvyslancom pri Svätej stolici a rytierom Rytierskeho rádu Svätého hrobu v Jeruzaleme.

Princ Ludovico Massimo-Lancellotti spolu so svojím bratom princom Filippom navrhuje a vnucuje spoločnosti ilúzie a podvody a je matematickým architektom programov na kontrolu mysle.

Princ Ludovico Massimo-Lancellotti je pedofil a vrah detí. Riadi počítačových hackerov, ako je vrah detí a vládny hacker Matt Ayasse. Massimo-Lancellotti riadi aj skupiny ako Anonymous vrátane Q Anon, ktorá sa snaží uniesť opozíciu proti Novému svetovému poriadku a kradne a začleňuje do nej prvky skutočných ľudí, ktorí odhaľujú týchto zločincov.

Q Anon je jezuitmi riadený program DARPA zameraný na napodobňovanie a uctievanie Trumpa. S Trumpa robia nadčloveka a skoro až Boha a hlavne to, čím vôbec nie je.

Vždy, keď sa šíria články o tom a nové informácie, títo hackeri zmrazia počítač alebo cenzurujú stránku, na ktorej sa zverejnené informácie nachádzajú a bľabocú o tom, že tieto informácie zverejnia ako prví. Takí sú psychotici.

Knieža Ascanio Massimo-Lancellotti je majiteľom sicílskej mafie a zločineckej rodiny Lanza a dohliada aj na rodinu Odescalchi.

Matkou princa Ascania bola princezná Anna Odescalchi, čo z neho robí bratranca princa Carla Odescalchiho. Massimo-Lancellottiovci majú skryté podiely v Lancia Automobiles, ktoré vlastní Fiat a Agnelli-Elkannovci, ktorí sú miliardárskymi agentmi čiernej šľachty. Lanzovci z južného Talianska sa usadili v Ríme ako Lancellottiovci a spojili sa s Massimovcami, čím vznikol rod Massimo-Lancellotti.

Castello di Lauro Massimo-Lancellotti v regióne Kampánia na juhu Talianska je stále vo vlastníctve Massimo-Lancellotti.

Lancellottiovci sú príbuzní sicílskej rodiny Lanza di Scalea a majú podiel na vlastníctve zločineckej rodiny Lanza so sídlom v San Franciscu, ktorá sa rozšírila po celej krajine a bola zapojená do falošnej streľby v Sandy Hook.

Sanfranciská zločinecká rodina, známa aj ako Lanzova zločinecká rodina, bola americkým mafiánskym zločineckým syndikátom v San Franciscu. Syndikát zorganizoval na začiatku 30. rokov 20. storočia Francesco „Frank“ Lanza. Sanfranciská rodina bola malá organizácia s 20 – 25 vyrobenými členmi.

Massimo Brancaccio alebo Billy More bol taliansky drag queen a príbuzný rodiny Massimo-Brancaccio.

Okultisti sú posadnutí ženami s mužskými pohlavnými orgánmi, ktoré znásilňujú, vraždia a kanibalizujú deti, takže si na to najímajú mužov, ktorí sa prezliekajú za ženy a robia to. Sú tým posadnutí a sú ochotní večne zomierať za svoj úbohý pokus o dosiahnutie tohto démonického cieľa. Každý člen okultizmu je týmto úplne posadnutý. Je veľmi pravdepodobné, že Massimo Brancaccio svoju smrť predstieral. Urobili to s Princom aj drag queen alebo transvestiti, hoci ho z nejakého dôvodu za takého nepovažujú.

Spevák Prince naozaj predstieral svoju smrť a skrýval sa na ostrovoch a obetoval deti. Prince bol v Kostarike a možno sa presťahoval na francúzske polynézske ostrovy, ako je Bora Bora, alebo mohol byť stále v Kostarike. Princ Fabrizio Massimo-Brancaccio je naozaj zvrhlý a riadi kulty transvestitov.

Massimo Brancaccio, známy aj pod umeleckými menami Max Coveri a Billy More (3. februára 1965 – 14. augusta 2005), bol taliansky drag queen a hudobný umelec pôsobiaci v Miláne.

Knieža Ferdinando Massimo je čestným prezidentom jezuitského kolégia Nobile Collegio Mondragone a na tomto jezuitskom kolégiu pre rímskych šľachticov bolo asi 5 Massimov. Táto Massimova vetva je zapojená do cirkvi, vlády a politiky, zatiaľ čo Massimovci-Brancacciovci sú viac zapojení do organizovaného zločinu, bankovníctva a armády.

Princezná Lavinia Massimo je dcérou princa Ferdinanda.

Mario Draghi je prezidentom Európskej centrálnej banky, narodil sa v Ríme a jezuitské vzdelanie získal na Inštitúte Massimiliana Massima. Draghi je členom Skupiny 30, pracoval pre Goldman Sachs a je členom predstavenstva Banky pre medzinárodné zúčtovanie, ktorá je známa ako „banka pre centrálne banky“.

Mario Draghi OMRI (talianska výslovnosť: [ˈmaːrjo ˈdraːɡi]; narodený 3. septembra 1947) je taliansky ekonóm, ktorý od novembra 2011 zastáva funkciu prezidenta Európskej centrálnej banky. V rokoch 2009 až 2011 pôsobil ako predseda Rady pre finančnú stabilitu a v rokoch 2005 až 2011 ako guvernér talianskej centrálnej banky.

Draghi predtým pracoval v Goldman Sachs v rokoch 2002 až 2005 a v decembri 2005 sa stal guvernérom Bank of Italy, kde pôsobil do októbra 2011. V roku 2014 bol Draghi časopisom Forbes zaradený na ôsme miesto v rebríčku najmocnejších ľudí na svete.

Narodil sa v Ríme. Jeho otec Carlo nastúpil v roku 1922 do Banca d’Italia, neskôr do IRI a nakoniec do Banca Nazionale del Lavoro. Jeho matka Gilda Manciniová bola lekárka. Mario je prvým z troch detí: Andreina, historička umenia, a Marcello, podnikateľ. Študoval na Inštitúte Massimiliana Massima a absolvoval Univerzitu La Sapienza

Vo funkcii guvernéra talianskej centrálnej banky bol členom Rady guvernérov a Generálnej rady Európskej centrálnej banky a členom Rady riaditeľov Banky pre medzinárodné zúčtovanie.

V decembri 2011 Draghi dohliadal na trojročný úverový program ECB pre európske banky v hodnote 489 mld. eur (640 mld. USD).

Draghi je členom Skupiny tridsiatich, ktorú založila Rockefellerova nadácia.

MassimoRome.png

Inštitút Massimiliana Massima (Istituto Massimiliano Massimo) je jezuitská škola v Ríme. Považuje sa za jednu z najprestížnejších a najexkluzívnejších škôl v Ríme.

V roku 1873 však páter Massimiliano Massimo (po ktorom je inštitút pomenovaný) zdedil Palazzo Peretti a v roku 1879 ho dal k dispozícii jezuitom na znovuzaloženie školy, ktorá by pokračovala v práci rímskeho kolégia v oblasti stredoškolského vzdelávania.

Paolo Bulgari a jeho brat Nicola Bulgari majú každý hodnotu viac ako 1 miliardu.

Bulgari bol v 80. rokoch minulého storočia vyšetrovaný pre daňové úniky v New Yorku a nedávno bol ich majetok zabavený pre daňové úniky v Taliansku. Rodina Bulgariovcov a ďalší klenotníci tiež perú zisky z trestnej činnosti pre mafie, a to tak, že svoje šperky označujú maržou, ktorá predstavuje vypraný zisk z trestnej činnosti. Šperky nemajú vždy pevne stanovenú hodnotu, čo uľahčuje tento postup v porovnaní s inými výrobkami.

Firma Bulgari sa priznala k daňovým únikom

NEW YORK – Vedenie klenotníctva priznalo vinu v podvode s daňami z predaja, pri ktorom zľavili nákupy Henry Kissinger, Frank Sinatra, Mary Tyler Moore, Donald Trump a ďalší zámožní zákazníci.

Vedenie luxusného klenotníctva Bulgari na Piatej avenue sa priznalo, že nezaplatilo dane z predaja šperkov v hodnote 1,5 milióna dolárov. Podľa úradov musia zaplatiť pokuty a penále vo výške takmer 2 milióny dolárov.

O niekoľko mesiacov skôr sa vnuci zakladateľa Bulgari ocitli v menej oslnivej situácii: talianska daňová polícia – Guardia di Finanza – zhabala kanceláriu Bulgari na Via Condotti, ktorá v roku 2013 skonfiškovala majetok v rámci zabavenia majetku v hodnote 46 miliónov eur (33 miliónov GBP) po obvineniach z daňových únikov. Taliansky sudca nariadil Nicolovi a Paolovi, aby sa postavili pred súd na základe obvinení, že sa spolu s ďalšími 11 osobami v rokoch 2006 až 2010 vyhýbali plateniu daní. Podľa hovorcu spoločnosti Bulgari obaja obvinenia odmietajú.

V prípade Bulgari vyšetrovatelia tvrdia, že niektorí z vedúcich pracovníkov spoločnosti sa vyhli plateniu daní vo výške stoviek miliónov eur z príjmov vo výške približne 3 miliardy eur, ktoré boli dosiahnuté v Ríme, tým, že presunuli jej zisky do dcérskych spoločností s nízkymi daňami, ako sú Švajčiarsko, Írsko a Holandsko.

Polícia v čase zabavenia majetku v roku 2013 vo vyhlásení uviedla, že odhalila „stratégiu úniku“ v spoločnosti Bulgari, ktorá využívala írsku dcérsku spoločnosť na obchádzanie talianskeho daňového systému.

Roma, Piazza Nicosia, 20.jpg

Bulgari (/ˈbʊlɡəri/, taliansky: [ˈbulɡari]; štylizované ako BVLGARI) je talianska luxusná značka známa svojimi šperkami, hodinkami, vôňami, doplnkami a koženým tovarom.

Značka sa zvyčajne píše BVLGARI klasickou latinkou a je odvodená od priezviska zakladateľa spoločnosti Sotiriosa Voulgarisa (1857 – 1932; grécky: Σωτήριος Βούλγαρης, vyslovuje sa [soˈtirʝos ˈvulɣaris]).  Koreň priezviska Voulgaris je Βούλγαρ (Voulgar), čo v gréčtine znamená „Bulhar“, v Taliansku si ho zmenil na Bulgari, čo sa do taliančiny vhodne prekladá ako „Bulhari“.

Erb rodu Massimo s dvoma zlatými levmi držiacimi štít.

Bulharsku vládol rod Mountbattenovcov, ktorý vznikol vďaka princeznej Wilhelmine Bádenskej, ktorá mala pomer s maltézskym rytierom Augustom von Senarclensom de Grancy, ktorý bol skutočným otcom niekoľkých jej detí, a to je skutočný dôvod, prečo sa pre týchto potomkov nakoniec ustálilo meno Mountbatten. Gran ako Grancy znamená v španielčine, taliančine a katalánčine Veľký alebo Veľký a meno Massimo znamená Najväčší. Domnievam sa, že August von Senarclens de Grancy bol švajčiarsky príbuzný Massimovcov, a preto niekoľko potomkov Senarclensovcov de Grancy prijalo meno Maximilián, nemeckú verziu Massimiliano, vrátane Senarclensovej dcéry princeznej Maximiliány Wilhelmíny Augusty Žofie Márie, ruskej cárovnej, a tiež jeho vnuka grófa Maximiliána z Erbachu-Schonbergu.

gran zo starošpanielskeho grant, grand, apokryfné tvary grande („veľký“).

Massimo

Z latinského Maximus, z maximus („najväčší“), superlatívna forma magnus („veľký, veľký“).

August Ludwig, barón von Senarclens de Grancy (19. augusta 1794 – 3. októbra 1871) sa narodil ako Auguste Louis de Senarclens de Grancy na zámku d’Etoy v kantóne Vaud vo Švajčiarsku (rodové sídlo rodu de Loriol) ako prvorodený syn z troch synov a štyroch dcér Césara Augusta, baróna von Senarclens de Grancy, (nar. 1763) a manželky Élizabeth Claudine Marie-Rose de Loriol (nar. 1773). Údajne bol dlhoročným milencom Wilhelminy Bádenskej, veľkovojvodkyne consorty z Hesenska, a jej skutočným otcom ruskej cárovnej consorty Márie Alexandrovny a princa Alexandra Hesenského, predkov súčasných kráľovských rodín v Bulharsku, Nemecku, Rumunsku, Srbsku, Španielsku, Švédsku a Spojenom kráľovstve.

Mária Alexandrovna (rusky: Мария Александровна), rodným menom princezná Mária Hesenská a Rýnska (8. augusta 1824 – 3. júna 1880) bola ruská cárovná ako prvá manželka cára Alexandra II.

Cisárovná Mária Alexandrovna sa narodila ako princezná Maximiliána Wilhelmína Augusta Žofia Mária Hesenská a Rýnska 8. augusta [o. c. 27. júla] 1824 v Darmstadte[2][3], počas pobytu v Darmstadte sa volala Wilhelmína, rovnako ako jej matka, ale bola známa ako Mária

Arms of Battenberg-Mountbatten.svg

Rodina Battenbergovcov

Arms of Bulgaria 1880-1887.svg

Princ Alexander (1823 – 1888) bol tretím synom veľkovojvodu Ľudovíta II. z Hesenska a Porýnia a Wilhelminy Bádenskej, no otvorene sa hovorilo, že jeho biologickým otcom bol v skutočnosti barón August de Senarclens, komorník jeho matky.

Princezná Mária Karolína z Battenbergu (nemecky Prinzessin Marie Karoline von Battenberg; 15. februára 1852 – 20. júna 1923) bola princezná z Battenbergu a na základe manželstva princezná z Erbach-Schönbergu.

Gróf Maximilián z Erbach-Schönbergu

Alexander Jozef GCB (bulharsky: Александър I Батенберг; 5. apríla 1857 – 23. októbra 1893), známy ako Alexander z Battenbergu, bol prvým kniežaťom (knyaz) Bulharského kniežatstva od roku 1879 až do svojej abdikácie v roku 1886.

Erb Bulharska s dvoma zlatými levmi držiacimi štít podobný erbu Massima.

Ďalším potomkom Senarclensa de Grancy bol knieža Alexander Battenberg, knieža Bulharska. Battenbergovci sa zosobášili s kráľovskými rodinami Ruska, Švédska, Veľkej Británie, Grécka a Španielska. Massimovci sú ako vatikánska kráľovská rodina. Meno Battenberg sa vzťahuje na netopiera. Práve Don Facundo Bacardi Masso založil spoločnosť Bacardi, ktorá používa netopiera vo svojom logu. Netopier je symbol spojený s Gótmi a gotickou architektúrou, ako napríklad chrliče s netopierími krídlami.

Don Facundo Bacardí Masso (katalánsky: Facund Bacardí i Massó, IPA: [fəˈkund bəkəɾˈði j məˈso]; 14. október 1814 – 9. máj 1886) bol španielsky podnikateľ, ktorý v roku 1862 založil rovnomenný liehovar Bacardi.

Bacardí sa narodil v Sitges (provincia Barcelona, Španielsko).

Princ Carlo Massimo so svojou španielskou manželkou princeznou Elisou Osorio z Moscosu a Estagny.

Rodina Osorio má v Španielsku niekoľko šľachtických vetiev s rezidenciami v Galícii, kde žije Amancio Ortega a vedie svoju firmu Inditex so sieťou obchodov Massimo Dutti. Ortega je autoritou nad galícijskou mafiou, ktorá je mimoriadne utajená a pôsobí v Spojených štátoch. Názov Massimo Dutti sa vzťahuje na povinnosť, pretože Massimo je staršina organizovaného zločinu a dostáva výpalné od mafií z celého sveta.

Amancio Ortega má ako majiteľ odevnej spoločnosti Inditex hodnotu 70 miliárd eur a žije v Galícii, kde sídli galícijská mafia.

Ortega prepiera zisky z trestnej činnosti mexických a juhoamerických drogových kartelov, ako aj zisky z trestnej činnosti galícijskej mafie pre svojich majiteľov, španielsku kráľovskú rodinu a šľachtu, a časť ako daň alebo tribút odvádza Massimovi. Galícijský klan Os Lulus pôsobí v meste A Coruna v Galícii, kde sídlia spoločnosti Ortega a Inditex.

Amancio Ortega Gaona (španielska výslovnosť: [aˈmanθjo oɾˈteɣa ɣaˈona], narodený 28. marca 1936) je španielsky miliardár a podnikateľ. Je zakladateľom a bývalým predsedom predstavenstva módnej skupiny Inditex, ktorá je známa najmä svojou sieťou obchodov s oblečením a doplnkami Zara. Koncom septembra 2018 mal Ortega majetok v hodnote 70 miliárd dolárov, čo z neho robí druhého najbohatšieho človeka v Európe po Bernardovi Arnaultovi a šiesteho najbohatšieho na svete.

Ortega je tiež najbohatším maloobchodným predajcom na svete.

O svojom osobnom živote veľmi mlčí, od roku 2012 poskytol novinárom len tri rozhovory. V roku 1966 sa oženil s Rosaliou Merou, rozviedli sa v roku 1986. Mera zomrela v auguste 2013 vo veku 69 rokov. So svojou druhou manželkou Florou sa oženil v roku 2001. Má tri deti, od roku 2017 žil so svojou manželkou v meste A Coruña v Španielsku.

A Coruña (galícijsky: [ɐ koˈɾuɲɐ]; špan: La Coruña [la koˈɾuɲa];[a] historická angl: Corunna) je mesto a obec v Galícii v Španielsku.

Industria de Diseño Textil, S.A. (Inditex; /ˌɪndɪˈtɛks/, španielsky: [indiˈteks]; doslova Textilný dizajnový priemysel) je španielska nadnárodná odevná spoločnosť so sídlom v Arteixe (A Coruña) v Galícii.

Vlajkovou loďou spoločnosti je Zara, ale vlastní aj reťazce Zara Home, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Stradivarius a Uterqüe.

Galicijské klany sú skupiny pašerákov drog v španielskom regióne Galícia. Vďaka aktivitám týchto klanov sa Galícia často uvádza ako hlavné európske miesto vstupu kolumbijského kokaínu.

Os Lulús

Klan so sídlom v Muxía, ktorý kontroluje obchod s kokaínom v regióne A Costa da Morte. V súčasnosti sa považuje za najmocnejší klan[20].

Muxía (galícijská výslovnosť: [muˈʃi.ɐ]) je pobrežné mesto a obec v provincii A Coruña v autonómnom spoločenstve Galícia na severozápade Španielska.

Princ Giacomo Massimo-Brancaccio s lady Ameliou Windsorovou. Massimovci a Windsorovci majú úzke spojenectvo. Vatikán a britská koruna úzko spolupracujú.

Mike Santomassimo je súčasným finančným riaditeľom Bank of New York Mellon, ktorú čiastočne založil slobodomurár Alexander Hamilton, ktorý pracoval pre britskú korunu. Santo-Massimo znamená svätý Massimo a je tajným príbuzným rodiny Massimo. Bank of New York Mellon sa podieľala na praní viac ako 7 miliárd eur z Ruska.

Mike Santomassimo je finančným riaditeľom spoločnosti BNY Mellon, do funkcie nastúpil 1. januára 2018. Zodpovedá za funkcie kontrolóra, pokladnice, vzťahov s investormi, strategického plánovania, rozvoja spoločnosti a daní, ako aj za jej lízingové činnosti.

Mike má viac ako 20 rokov rôznorodých skúseností v oblasti bankovníctva a investícií v spoločnostiach JPMorgan a Smith Barney.

Rusko dosiahlo urovnanie s Bank of New York Mellon v súvislosti so žalobou na banku vo výške 22,5 miliardy USD, ktorá vyplýva zo schémy prania špinavých peňazí jedného z jej manažérov v 90. rokoch, uviedol v stredu minister financií Alexej Kudrin.

Rusko na základe dlho očakávanej mimosúdnej dohody dostane najmenej 14 miliónov dolárov na súdne trovy, uviedol Kudrin, čo je len zlomok z požadovaných miliárd. Vláda však podľa neho dostane od banky aj zvýhodnenú pôžičku vo výške 4 mld. dolárov, čo je „akt dobrej vôle“.

Dva roky trvajúci súdny spor vychádza z desať rokov starého škandálu, v ktorom bola viceprezidentka Bank of New York a jej manžel odsúdení za nelegálne prevody 7,5 miliardy dolárov z ruských peňazí na účty v banke.

Marat Balagula bol bývalým šéfom ruskej mafie a bol tiež spolupracovníkom zločineckej rodiny Lucchese. Keď sa bývalý mafián Michael Franzese nemohol dohodnúť s Nayfeldom, pokúsil sa potom pretlačiť Balagulu.  Balagula sa spolu s Nayfeldom obrátil o pomoc na Anthonyho Cassa.  Päť mafiánskych rodín sa rozhodlo, že bude lepšie, keď všetci zarobia, než keď sa jedna rodina pokúsi zatriasť ruskou mafiou. Preto sa rozhodli pre daň 2 centy za galón z každého predaného galónu. Mafii to prinieslo milióny a nebol to vynález Michaela Franzeseho.

Principe Camillo Massimo di Francesco Arsoli (Massimo-Arsoli)

Syn dona Carla Alberta Camilla X Massima, Principe d’Arsoli a donny Francescy di Paola Lucchesi-Palli dei Principi di Campofranco

Princ Valerio Massimo z Roccasecca s Frederickom Windsorom, synom princa Michaela z Kentu, veľmajstrom murárskeho rádu Mark Master.

Princ Valerio Massimo spolupracuje s vojvodom Edwardom Spencer-Churchillom, bratrancom princa Williama, ktorého matka princezná Diana bola Spencerová. Princ Valerio a vojvoda Edward Spencer-Churchill sú spoluzakladateľmi spoločností Auctus Industries a SCM Capital Partners. Massimovci, Windsorovci a Spencerovci majú úzke spojenectvo.

Princ Vittorio Emanuele Massimo, zosnulý otec princa Stefana Massima.

Princ Stefano Massimo z Roccasecca je majiteľom zločineckého syndikátu Clerkenwell v Londýne a je to bezohľadný, skazený a vražedný terorista, ktorý je ako horiaca vyrážka zla, ktorá sa snaží šíriť ako mor.

Massimovci sú najväčší teroristi na planéte a riadia celosvetový program prenasledovania gangov a stoja za väčšinou teroristických organizácií a sú to oni, kto stojí za väčšinou vládnych operácií pod falošnou vlajkou. Knieža Stefano Massimo je zlomyseľný psychopatický červ, ktorý bez prestania chrlí hrozby, ohováranie, falošné obvinenia a dementné lži. Princ Stefano je mimoriadne neistý kvôli skutočnosti, že je genetický podčlovek. Tvrdí, že je hlavou NWO, je však prisluhovačom svojho príbuzného princa Fabrizia.

Knieža Valerio Massimo z Roccaseccy je sadistický taktik Massimovcov a Windsorovcov a veľký pedofil a vrah detí.

Taktika, ktorú Massimovci používajú, spočíva v tom, že na veci, ktorých by sa mali báť, ako napríklad odhalenie, že sú vrahovia detí, reagujú drzosťou a psychotickým úškrnom. Knieža Valerio je bisexuál a transvestita, ktorý túži znásilňovať, vraždiť a kanibalizovať malých chlapcov. Je nehorázne zženštilý a je na to hrdý. Princ Valerio bude odsúdený a popravený za zločiny proti ľudskosti ako všetci sociopati z jeho rodiny čo páchajú tieto psychotické beštiálne deviácie a zločiny. Ani nie je možné publikovať voľne na internete čo s nimi chcú urobiť isté frakcie skupín oslobodzujúce Zem od zla ak ich chytia do rúk. Najviac drastický horor aký kedy bol natočený je proti tomu ružová záhrada. Asi toľko.

VALERIO MASSIMO di ROCCASECCA

Spoluzakladateľ

Londýn a Los Angeles

Valerio dokončil viacero transakcií v rôznych odvetviach vrátane spotrebiteľského, mediálneho, zdravotníckeho a priemyselného sektora a medzi kľúčové transakcie patria Pizza Express/Ask Central (cca 500 miliónov GBP EV, 77,5 % IRR, 6x MM), Eutelsat (4 miliardy EUR EV, 100 % IRR, 4x MM), fúzia Smurfit-Kappa (cca 5 miliárd EUR EV) a Avio (2,57 miliardy EUR EV, viac ako 1 miliarda EUR kapitálového zisku s ďalšími 300 – 400 miliónmi EUR, ktoré sa majú realizovať z predaja obchodnej jednotky Avio Space).

Valerio v roku 2011 spoluzakladal spoločnosť SCM Capital Partners s Edwardom Spencerom Churchillom a v roku 2013 spoločnosť Auctus Industries.

Valerio vyhľadal spoločnosť Shimtech, podieľal sa na jej akvizícii v rámci vlastnej/obojstrannej transakcie „mimo trhu“ a je členom jej predstavenstva.

Princ Cesare Massimo z Roccasecca je majiteľom zločineckého syndikátu Clerkenwell a je to nemilosrdný tyran.

Cesare Camillo Alessandro Massimo di Roccasecca dei Volsci

*Veľký Londýn, Londýn, 19.12.1977

Princ Stefano Massimo so svojím synom princom Tancredim Massimom v umeleckej galérii v roku 2007.

Princ Tancredi Massimo z Roccasecca je hlavným majiteľom medzinárodného írskeho zločineckého syndikátu Rathkeale Rovers, ktorý sa špecializuje na krádeže v múzeách a aukčných domoch.

Princ Tancredi pracuje pre medzinárodnú spoločnosť Christie’s, ktorá sa zaoberá aukciami. Meno Tancredi je odvodené od mena Thankrath. Rath-keale ako Thank-rath.

Tancredi Massimo. Tancredi je odhadca v oddelení nehnuteľností, odhadov a oceňovania v spoločnosti Christie’s. Je tiež jedným z kurátorov, ktorí viedli minuloročnú fantastickú výstavu „Christie’s Curates“ Emerging Art.

https://news.artnet.com/art-world/rathkeale-rovers-convicted-of-museum-raids-438080

Írsky syndikát uznaný vinným zo sprisahania s cieľom ukradnúť muzeálne artefakty v hodnote 79 miliónov dolárov

Úrady spájajú skupinu Rathkeale Rovers, ktorá pochádza z grófstva Limerick v stredozápadnom regióne Írska, s podobnými krádežami v aukčných domoch, múzeách a súkromných zbierkach po celej Európe, ktoré sa datujú do roku 2009, uvádza Independent. Zločinecká skupina údajne operuje v 16 krajinách.

Baron Massy z Duntrileague v grófstve Limerick je titul v írskom peerage. Bol vytvorený v roku 1776 pre Hugha Massyho, ktorý predtým zastupoval grófstvo Limerick v írskej Dolnej snemovni.

Kopec Mount Pelier (írsky Cnoc Mount Pelier)[2] je 383 metrov vysoký kopec v írskom grófstve Dublin[1], ktorý sa bežne označuje ako Hell Fire Club.

Panstvo prešlo v roku 1880 dedičstvom na rodinu Massyovcov a John Thomas Massy, 6. barón, hojne využíval dom a pozemok na organizovanie streleckých večierkov a spoločenských stretnutí.

Sieť Rathkeale Rovers, ktorej názov je odvodený od mesta Co Limerick, tvoria členovia niekoľkých kočovných rodín. Je zapojená do obchodovania s drogami, podvodov a krádeží predmetov vysokej hodnoty v Írsku aj v zahraničí a niektoré policajné zložky považujú tento gang za jeden z najbohatších na svete.

Tancred alebo Tankred je mužské meno germánskeho pôvodu, ktoré pochádza zo slov thank- (myšlienka) a -rath (rada), čo znamená „dobre premyslená rada“.

Lyor Cohen je Američan izraelského pôvodu, ktorý pracoval pre zločineckú sionistickú banku Leumi a ako vplyvný rapový manažér spolupracoval s rôznymi gangsterskými rapermi vrátane Irva Gottiho, ktorý vedie Murder Inc. a Wu-Tang, ktorí majú pieseň s názvom Wu-Gambinos, rovnako ako Massimovci sú hlavnými vlastníkmi zločineckého syndikátu Gambino a Gotti.

Manželka Lyora Cohena Xin Li je podpredsedníčkou Christie’s Asia rovnako ako Prince Tancredi pracuje pre Christies. Lyor Cohen je izraelský mafián, ktorý spolupracuje so zločineckou rodinou Gambino ovládanou v Los Angeles.

Lyor Cohen (hebrejsky: ליאור כהן; narodený 3. októbra 1959) je americký manažér hudobného priemyslu. Cohen sa viac ako 30 rokov aktívne angažoval v hip-hope v rôznych nahrávacích spoločnostiach.

Cohen sa narodil v roku 1959 v New Yorku izraelským prisťahovalcom, vyrastal v Los Angeles. V roku 1981 získal titul v odbore globálny marketing a financie na univerzite v Miami, potom krátko pracoval v pobočke banky Leumi v Beverly Hills.

Pod vedením PolyGramu a Cohena spoločnosť Def Jam prosperovalal. Cohen spolupracoval s úplne novým zoznamom úspešných raperov, ako napríklad Redman, Method Man, Jay-Z, DMX, Ja Rule, Ludacris a Kanye West. Zároveň Cohen dohliadal na vlastné zmluvy s vydavateľstvami Roc-a-Fella, Murder Inc, Ruff Ryders a Disturbing Tha Peace.

V auguste 2016 sa Cohen znovu oženil, vzal si osobnosť sveta umenia Xin Li, čínsku bývalú basketbalistku a modelku, ktorá je v súčasnosti podpredsedníčkou Christie’s Asia.

Ghostface Killah a Raekwon z mafiánskej rapovej skupiny Wu-Tang sú vysokopostavenými afroamerickými zločineckými bossmi a členmi novodobej Drogovej rady.

Ghostface a Raekwon pracujú pod zločineckou rodinou Gambino prostredníctvom taliansko-amerického gangsterského rapera a mafiána Mikea Penniniho, ktorý vystupuje pod rapovým menom The Shark. Shark úzko spolupracoval s Raekwonom aj Ghostfaceom a spoločne vytvorili piesne. Otcom Mikea Penniniho bol Thomas Pennini, ktorý bol vysokopostaveným mafiánom úzko prepojeným s Gambinovcami, Lucchesovcami, Bonannovcami, Genovcami a Johnom Gottim. Thomas Pennini bol odsúdený a uväznený za obchodovanie s heroínom. Ghostface nahral album s názvom Apollo Kids a Apolón sa v gréckych mýtoch spája so slnkom, hudbou a poéziou. Slnko Ghostface je raper s menom Sun God (Boh Slnka). Raekwon a Ghostface konvertovali na islam a pôsobia aj v rámci kresťansko-etiópskeho kráľovského rodu Šalamúnovcov.

Matkou princa Giacoma Massima je Natalia Coppa-Solari. Solari znamená slnečný. Princ Fabrizio Massimo je princ Arsoli. Ar-soli ako solárne alebo slnečné. Massimovci sú hlavou Apolónovho kultu.

Only Built 4 Cuban Linx… je sólový debutový album amerického rapera a člena Wu-Tang Clanu Raekwona, ktorý vyšiel 1. augusta 1995 vo vydavateľstvách Loud Records a RCA Records.. Album bol voľne komponovaný tak, aby sa hral ako film, v ktorom Raekwon vystupuje ako „hviezda“, jeho kolega z Wu-Tangu Ghostface Killah ako „hosťujúca hviezda“ a producent RZA ako „režisér“.

Vďaka dôrazu na narážky na americkú mafiu a organizovaný zločin je album všeobecne považovaný za priekopníka subžánru mafiánskeho rapu.

Skladba „Wu-Gambinos“ bola jednou z prvých piesní nahraných na album

Apollo Kids je deviaty štúdiový album amerického rapera a člena Wu-Tang Clanu Ghostface Killaha, ktorý vyšiel 21. decembra 2010 vo vydavateľstve Def Jam Recordings.

Ghostface, podobne ako jeho kolega z Wu-Tang Clanu Raekwon, konvertoval k islamu, pričom konvertoval v roku 2004. Ghostface je otcom raperov Sun God, Supreme a speváka Infinite.

Apolón (attická, iónska a homérska gréčtina: Ἀπόλλων, Apollōn (GEN Ἀπόλλωνος); latinsky: Apollō) je jedno z najdôležitejších a najkomplexnejších olympských božstiev v klasickom gréckom a rímskom náboženstve a gréckej a rímskej mytológii.

Národné božstvo Grékov Apollón bol rôzne uznávaný ako boh lukostreľby, hudby a tanca, pravdy a proroctva, liečiteľstva a chorôb, slnka a svetla, poézie a ďalších.

Sol je latinský názov pre Slnko.

Matka princa Giacoma je Natalia Coppa-Solari a on je najvyšším členom Apolónovho kultu.

Rodina Solariovcov je talianska šľachtická rodina, ktorá má približne 900 rokov. Skutočným otcom princa Giacoma je známy nevlastný brat princa Fabrizio Massimo-Brancaccio, ktorý sa pravdepodobne tiež volá Fabrizio.

Giacomo Leone Massimo Brancaccio

Rodičia

Fabrizio Massimo Brancaccio

Natalia Coppa-Solari

Z rodu Solara, Solaro alebo Solari, to bol jeden z najvýznamnejších patricijských rodov stredoveku, ktorý patril do skupiny „casane astigiane“, ktorá rozšírila svoju ekonomickú a politickú váhu po pôžičke meny a obchodu.

Leon Black je židovský miliardár s majetkom takmer 7 miliárd eur a spoluzakladateľ spoločnosti Apollo Global Management.

Títo zločinci sa často organizujú prostredníctvom mien ako Leon Black a Giacomo Leone Massimo a to ostatným zločincom vrátane konkurentov napovedá, kto s kým spolupracuje a ako je organizovaný. Ak teda niekto ide po Leonovi Blackovi, vie, že ide aj po rodine Massimo.

Leon David Black (nar. 1951) je americký investor a zberateľ umenia. Špecializuje sa na výkupy s využitím pákového efektu a súkromný kapitál. V roku 1990 založil súkromnú investičnú spoločnosť Apollo Global Management.

Black je ženatý s Debrou Resslerovou  broadwayskou producentkou a sestrou spoluzakladateľa spoločnosti Ares Management Antonyho Resslera.

Čistý majetok 6,9 miliardy USD  (2018)

Tony Ressler je židovský podnikateľ, ktorý má ako spoluzakladateľ spoločnosti Apollo Global Management hodnotu približne 1 miliardy.

Tony Ressler je pravdepodobne taliansky Žid, keďže jeho meno Tony alebo Antony je talianske meno. Tony Ressler je švagrom Leona Blacka a Ressler získal jezuitské vzdelanie na Georgetownskej univerzite na School of Foreign Service a je riaditeľom správnej rady Georgetownu. Georgetown School of Foreign Service je skrytým sídlom Suverénneho vojenského maltézskeho rádu v Spojených štátoch a Ressler je skrytým maltézskym rytierom.

Spoločnosť Apollo Global Management vlastní spoločnosť Constellis Holdings, ktorá vlastnila žoldniersku spoločnosť Blackwater, ktorá bola predtým zapojená do zabíjania civilistov v Iraku a obchodovania so zbraňami.

Ressler založil aj spoločnosť Ares Management pomenovanú podľa gréckeho božstva vojny Área. Massimovci sú tiež vrcholovými manažérmi moderného Árovho kultu, pričom princ Carlo Massimo je talianskym prezidentom Maltézskeho rádu. Árijci sú v skutočnosti Áresove deti a majú zvyčajne ryšavé vlasy ako princ Carlo, princ Stefano, princ Valerio a princ Tancredi.

Antony P. Ressler (narodený 16. júla 1959) je americký podnikateľ. V roku 1990 spoluzakladal súkromnú kapitálovú spoločnosť Apollo Global Management; v roku 1997 spoluzakladal súkromnú kapitálovú spoločnosť Ares Management. Ressler a Grant Hill sú majiteľmi klubu Atlanta Hawks. Kúpili tím 24. júna 2015 za odhadovanú sumu 730 miliónov dolárov – 850 miliónov dolárov.

Ressler sa narodil v roku 1959 v židovskej rodine a bol jedným z piatich detí, ktoré sa narodili Dorothy a Irovi Resslerovcom. Jeho otec bol právnik a významný veterán druhej svetovej vojny. Ressler vyštudoval bakalársky titul na Georgetown University’s School of Foreign Service a získal titul MBA na Columbia University’s Graduate School of Business.

Rád slnečného chrámu, známy aj ako Ordre du Temple Solaire (OTS) vo francúzštine a Medzinárodná rytierska organizácia slnečnej tradície alebo jednoducho ako Slnečný chrám, je tajná spoločnosť a sekta, ktorá sa hlási k ideálom templárov. OTS založili Joseph Di Mambro a Luc Jouret v roku 1984 v Ženeve ako l’Ordre International Chevaleresque de Tradition Solar (OICTS) a neskôr ju premenovali na Ordre du Temple Solar.

O niekoľko dní neskôr [potrebné objasnenie] Di Mambro a dvanásť jeho nasledovníkov vykonali rituálnu Poslednú večeru. Niekoľko dní nato [potrebné objasnenie] sa uskutočnili zjavné masové samovraždy a vraždy v Cheiry a Salvane, dvoch dedinách v západnom Švajčiarsku, a na Morinských výšinách. 15 členov vnútorného kruhu spáchalo samovraždu jedom, 30 bolo zabitých guľkami alebo udusením a 8 ďalších bolo zabitých z iných príčin. Vo Švajčiarsku sa mnohé obete našli v tajnej podzemnej kaplnke obloženej zrkadlami a inými predmetmi s templárskou symbolikou.

Ďalší prípad masovej smrti súvisiaci s OTS sa odohral v noci z 15. na 16. decembra 1995. Dňa 23. decembra 1995 bolo vo francúzskom pohorí Vercors objavených 16 tiel vo hviezdicovom útvare. Neskôr sa zistilo, že dvaja z nich zastrelili ostatných a potom spáchali samovraždu strelnou zbraňou a usmrtením.

Existovali aj dôkazy, že mnohé z obetí vo Švajčiarsku boli pred zastrelením zdrogované. Ďalšie obete sa našli v troch lyžiarskych chatách; niekoľko mŕtvych detí ležalo spolu.

Toto zlé stvorenie, princ Fabrizio, si myslí, že sa vyrovná stvoriteľovi. Fabrizio znamená Tvorca a Massimo znamená Najväčší. Princ Fabrizio Massimo je Najväčší fabrikant lží a zla. Ak je na Zemi diabol, potom je to princ Fabrizio Massimo-Brancaccio.

Knieža Fabrizio Massimo-Brancaccio na svojom hrade Castello Massimo Arsoli vraždí ľudí vrátane mladých dievčat ako obetí.

Príhovor autora tohto článku pre ľudstvo:

Všetci ľudia na Zemi trpia tisícky rokov a sú vystavení čistému zlu. Všade navôkol zažívajú ľudia toto.

Mizéria, utrpenie, zúfalstvo, beznádej, plač a strach. 

Nikdy to zlo nekončí.

Vojny, genocídy, vraždenie, únosy ľudí, korupcia, mafie, drogy, alkohol, porno, hazard, obchodovanie s orgánmi, prostitúcia, znásilnenia, vydieranie, obchodovanie s ľuďmi, ekonomická likvidácia štátov aj rodín a jednotlivcov.

Nič s toho vymenovaného si ľudstvo nerobí samo. Obyčajní ľudia si to nespôsobujú. Príčinou všetkého zla na Zemi a prečo zlo nekončí sú satanistický sociopati, ktorý ovládajú Zem 26 000 rokov. Tieto hybridné temné bytosti si nárokujú túto planétu za svoj majetok a ľudstvo považujú iba za dobytok, pokusné králiky, laboratórne potkany, a hlavne za svojich otrokov. Otroctvo nikdy neskončilo. Je tu stále aj teraz len mreže a okovy zamenili za skrytý teda okultný sotisfikovaný spôsob. Väčšina ľudstva to ani nevníma a netuší. Väčšina ľudstva podľahla špecifickému programovaniu mysle a vedomia, ktoré sa skladá zo 7 častí a každá s častí je úzko prepojená jedna s druhou.

Títo satanistickí sociopati dosadili svojich ľudí do celého sveta a sú všade infiltrovaný.

Polícia, úrad vlády, prezidenti, poslanci, lekári, sestričky, súdy, prokuratúra, firmy, nadnárodné spoločnosti. OSN, Vatikán, všetky náboženské organizácie, vojsko a kopa iných.

Majú ľudstvo úplne pod kontrolou. Vlastnia všetko a aj jedlo, ktoré ľudia jedia. Aby ho nevlastnili, ak sú majiteľmi všetkého na Zemi kam patria aj potravinové koncerny ako aj všetky iné koncerny a priemysel. Lekári ľudstvo zabíjajú. lebo sú naprogramovaní ich metódami a postupmi. Tabletky v lekárni sú čisté jedy a cesta na urýchlenie do truhly. Jedlo, ktoré ľudia jedia sú jedy. To je masová genocída. Na oblohe sa deje rovnako a každý deň. Nonstop na ľudstvo striekajú jedy, známe ako postreky smrti alias chemtrails. Manipulácia s počasím cez chemtrails a HARP.

Médiá a celý školský systém vlastnia rovnako. Preto sa netreba čudovať, ak je ľudstvo od narodenia tupé, čiže žijúce v nevedomosti na základe dezinformácií zvaných hovorovo aj bludy. Napokon teraz každý človek na Zemi vidí kam až sú schopní zájsť. Umelo vytvorená pandémia a podvod s názvom covid-19. Na ich príkaz ľudstvo týra aj vlastná vláda, ich vlastný prezident, ich vlastní lekári a sestričky, ich vlastní policajti. Nevedomí ľudia majú za nepriateľa prebudených a prebudení za nepriateľa nevedomých. Všetci sa urážajú, nenávidia a aj udávajú navzájom. Elity vytvárajú celú históriu ľudstva vždy neexistujúceho nepriateľa a potom na toho nepriateľa vždy ponúknu cez svoj systém aj riešenie. To riešenie je vždy čistým zlom a cestou do truhly. Berú ľudstvu všetky slobody a práva na existenciu. Každému nič netušiacemu otrokovi sa pomaly ale isto uťahuje slučka na šibenici na krku. Vtedy ak sa človek prebudí už je pozde zo slučkou na krku. Prebudiť sa treba ešte dovtedy, dokým tú slučku človek nemá na krku.

Už niet cesty späť  pre ľudstvo ak chce byť slobodné raz a navždy. Sily svetla galaktická konfederácia, aliancia  na čele s Putinom, hnutie odporu, spoločnosť bieleho draka a iní oslobodia Zem od týchto sociopatov. Dovtedy budú prebúdzať ľudstvo v plnej maximálnej možnej miere. Informácie o týchto sociopatoch budú zverejňované stále viac a viac a to do úplných detailov.

Všetci ľudia zatiaľ žijúci v nevedomosti ak tieto veci počujú prvý krát by si mali naštudovať tieto články, na ktoré prikladám linky. Tam je všetko čo ľudstvo potrebuje o archónoch, inak zvaný aj čierna šľachta, vedieť. Na celom internete nie je možné nájsť nič lepšie, ako tie články a aj tento, ktorého séria odhalí všetky rodiny čiernej šľachty a vyzlečie ich úplne do nahoty.

Vtedy ľudstvo zvolá Kráľ je nahý!

Oslobodenie Zeme čiže deň D sa blíži. Do vtedy odporúčam každému človeku na Zemi, aby prestal pozerať raz a navždy televízor. Aby sa prestal zaujímať o politiku a celkovo o zlo. Je potrebné uzavrieť sa do svojho vnútra, Do svojho vlastného stredu a vo svojom vedomí si vytvoriť čistú úprimnú nekonečnú lásku a svetlo zdrojovej energie. Každý s vás si môže pred spaním hovoriť vo svojom vedomí, som nekonečne šťastný. Napĺňa ma láska, čisté svetlo a pokoj. Nikdy som nebol šťastnejší.

Každý deň sa smejte a správajte sa ako malé nevinné deti. Nevinnosť, smiech, radosť a láska sú zbraňou pre šťastný život. Všetko iné v podobe negatívnych emócií je cesta do truhly.

Je dôležité zbaviť sa raz a navždy strachu, nenávisti a iných negatívnych emócií ako nadávky, urážky, zúfalstvo, beznádej, závisť a iné. Zbaviť sa fajčenia, alkoholu, drog, úchylností a inej deviácie. Všetky tieto vymenované veci ničia a rozkladajú človeka ako zvnútra tak zvonku. Je na každom s vás akou cestou pôjde a akou cestou skončí. Kto sa raz prebudí a urobí s tým niečo, to sa už nikdy nedá zastaviť. Len tak môže človek byť vyslobodený s kolobehu nám umelo vytvoreného utrpenia.

Na záver linky na sľúbené články:

Archonti a skupina Chiméra sú zodpovední za zlo, ktoré na Zemi nikto nedokázal zastaviť odkedy ľudia existujú

V Ríme je kľúč na odblokovanie planetárnej karantény. To by viedlo k oslobodeniu 7 miliárd utýraných otrokov, žijúcich v biede, vo vojnách, v nevedomosti a hlavne v babylonskom finančnom otroctve

   

Autor tohto veľkolepého diela: 
Neznámy bojovník svetla zo Síria

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:SK80 7500 0000 0040 1415 4359

 

 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

FILOZOFIA BYTIA

HOVORY O DUŠI

Pjér la Šé’z: „Duša je nepostrádateľným fenoménom, ktorý do života vnáša zmysel“ klinický psychológ, psychoterapeut, spisovateľ, herec a hudobník Petr ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

OBSE napomáha banderovcom vraždiť civilistov

OBSE pomáhala nacistickým banderovcom vraždiť civilistov na Donbase. Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) rozmiestnila na Ukrajine stovky ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...