Metódy manipulácie chazarskej satanistickej mafie a Rotschildovskej elity

30. júna 2021

Sú dve metódy a keď im porozumieme začneme vidieť svet úplne iným spôsobom.

Prvá metóda z nich sa volá problém – reakcia – riešenie. Je to zničujúca metóda, zničujúca je vo svojej efektivite a používajú ju na nás stále. Chcete zmeniť spoločnosť alebo svet takýmto spôsobom, ktorý keď verejne vyhlásite: toto chceme urobiť, vyvolá to silný antiodpor. Takže to verejne nevyhlásite, jednoducho to urobíte čo chcete spraviť. V prvej fáze vytvoríte problém. Môže to byť vojna, teroristický útok, pád ekonomiky, ktorý ste zmanipulovali. Čokoľvek urobíte čo je potrebné, aby ste z ľudí dostali reakcie, strach, pobúrenie alebo niečo iné. 

Ľudia povedia: ach, máme strach, robte niečo, čo budeme robiť? A tak tí, ktorí skryte vytvorili ten problém a už teraz poznajú reakciu verejnosti, aby niečo niekto robil s vyvolaným problémom, potom otvorene ponúknu riešenie problémov, ktoré sami vytvorili. Tie riešenia môžu byť zmeny v legislatíve aj celej spoločnosti. Tá sa tak či tak priblíži centralizáciou moci a policajným štátom. Pochádza to zo sloganu 33. stupňa slobodomurárstva, ktoré hovorí: ,,ordo ab chao“ – poriadok z chaosu. Vytvor chaos, vyvolaj reakciu, ponúkni poriadok z chaosu, nový svetový poriadok. Na toto celé je najlepší príklad 11. september 2001.

Vytvorili problém  útokom v Amerike na mrakodrapy a svetové centrum. Už minúty na to začali mainstreamové média kŕmiť tým, že to celé urobil Usama Bin Ladin z nejakej jaskyne v Afganistane. Potom následkom strachu, obáv ľudí a ich reakcií dosiahli otvorenú myseľ ľudí, ktorí tomu všetkému uverili a tým ľuďom ponúkli riešenie. Riešenia ako následok 11. septembra premenili tento svet. Viac a viac kontroly, sledovania pod záštitou antiterorizmu, legislatívy atď.

Oni vždy všetko naplánujú dopredu a vedia, že to príde. Príbeh 11. september je dobrý vtip. Je to urážka inteligencie, všetkých ľudí na svete a devastovanie všetkých dobrých hodnôt a ľudí, ktorí pátrajú po naozajstnej pravde. Bludy, ktoré šírili ľuďom, že sa tie budovy zrútili kvôli ohňu sú smiešne. Existujú piloti aj inžinieri, vedci a to takí, ktorí sú na dobrej strane a všetci sa jednostranne zhodujú, že je to podvod, ktorý smrdí. Je to úplná blbosť. V Amerike sa tomu hovorí Bulshit. Elity dali príkaz médiám a tie dali verejnosti jednu jedinú verziu príbehu pretože verili, že tá oficiálna verzia je pravda a preto ju opakovali. Novinári, mainstreamové média toto všetko stále dookola opakovali, až 90% z nich. Všetky tieto bludné klamstvá nonstop šírili ľuďom bez toho, aby poznali skutočnú pravdu.

Nikto nepoznal skutočnosti ani tie informácie nemali overené. Nikto tam osobne nebol, ale všetci šírili tieto klamstvá celé dni v kuse. Média nie sú novinárska činnosť, ale je to záležitosť propagandy pre vládne verzie udalostí. Tak prostredníctvom tohto systému ukážete ľuďom aké existujú teroristické skupiny, ktoré ste sami vytvorili. Cez média informujú ľudí o teroristoch a sami tých teroristov vlastnia, financujú a vyrábajú. Svoje vládne argumenty používajú na ustanovenie legislatívy, ktorá popiera slobodu následkom týchto udalostí, ktoré oni sami zabíjaním vytvorili.

Taký istý priebeh sa odohral tiež 11. septembra a pochádzal z Nemecka od Hitlera. Ten navrhol zriadenie gestapa v nacistickom Nemecku. Povedal presne toto: ,, Existuje zlo, ktoré ohrozuje každého muža, ženu i dieťa tohto skvelého národa. Musíme preto podniknúť opatrenia, aby sme zaistili domácu bezpečnosť a ochránili našu Zem“. Hneď na to vytvoril gestapo. Všetko čo sa deje vo svete ako 1. svetová vojna, 2. svetová vojna, 11. september je stále to isté. Je to problém – reakcia – riešenie. Tieto rodiny a rodové línie, ktoré ovládajú svet riadili takto aj sovietsky komunizmus, tie tzv. kapitalistické štáty ako Anglicko, Amerika atď. riadili taktiež nacistov a pomáhali im k moci. Pri vojnách a takýchto problémoch im ide o to docieliť fyzické, emočné a duševné vyčerpanie ľudstva.

Druhá metóda manipulácie je žiadny problém – reakcia – riešenie. Nepotrebujete žiadny problém, stačí keď docielite manipuláciou, aby ľudstvo problémy vnímalo pretože to postačí. To znamená, že robia veľmi malé kroky smerom k ich cieľom, čomu sa hovorí chodiť po špičkách. 
Ak urobíte veľký krok tak aj tí sprostejší si to uvedomia. Európska únia je toho najväčším príkladom. Krok po kroku ako malým myšacím krokom kráčajú k úplnej totalite nad celím svetom. Ich cieľom je vytvoriť fašizmus tak, aby si to ľudia ani neuvedomovali. To dosiahnu postupnými krokmi na viac fáz schovanými za ekonomické dôvody, ktoré ale nakoniec a nezvratne budú smerovať k federácií. Toto všetko a tieto kroky sa pred našimi očami odohrávajú každý deň. Oni manipulujú celou históriou. Lisabonská zmluva je iba jedným z posledných krokov k tej nenávratnej federácií.
Preto neusporiadali referendum po celej Európe pretože vedeli, že by to ľudia odmietli. Európska únia je symbol fašizmu kde ho riadia zo stredu konkrétne elity, ktoré ovládajú svet.
Presne toto sa deje. Vyhovovalo im doteraz, aby bol svet rozdelený na východ a západ, ale teraz už chcú spojiť svet do jednej centralizovanej moci. Takto ďaleko ešte v histórií nezašiel nikto na svete, aby sa mu podarilo zjednotiť celý svet, ovládať ho a mať ho úplne pod kontrolou. Vážení bratia a sestry to sa nazýva absolútna tyrania. My sa musíme spoločnými prostriedkami, osvetou a šírením týchto informácií dopracovať k tomu, aby ich choré, šialené, psychopatické plány nikdy nevyšli. Boh nám k tomu pomáhaj. Ak budeme jednotní a súdržní tak to zlo spoločne zastavíme. Pýtam sa vás všetkých, nestačilo to zlo, tie genocídy čo sme videli doteraz? Sami dobre vidíme, že oni sa nezastavia pred ničím a pred nikým. Viete prečo? Preto, lebo nemajú žiadne empatie ani súcit a chýba im svedomie.
Sú to neľudské, beštiálne bytosti. Bytosť, ktorá nemá empatie ani súcit sa volá sociopat. Takýto sociopati hýbu svetom a my sme ich otroci a ľahká  korisť k nastoleniu ich zvrátených satanistických plánov.

My obyčajní ľudia nechceme deštrukciu, nechceme strach a ani nechceme obavy o svoje rodiny každý deň. Musím slová nazvať tak ako to je a preto hovorím, že realita je úplne iná ako nám hovoria média.
Aj keď nám ide doslova o holé prežitie a tento chorý plán pokračuje závratnou rýchlosťou tak média sa tvária opačne ako keby bol život znesiteľný a celý svet pekný okrem toho, že občas sa stane vojna, že občas je blízko k 3. Svetovej vojne, že občas vybuchne nejaký štát, že občas umiera príliš veľa ľudí, padá príliš veľa lietadiel a vzniká príliš veľa teroristických skupín. Toto slovo občas by som musel citovať a používať veľa krát lebo toto všetko sa deje stále ale média sa tvária, že svet je v pohode a nič moc sa nedeje.
Takto isto sa tvárili v čase keď bola v perzskom zálive vojna a tak isto sa tvárili keď Amerika bezohľadne  bombardovala Juhosláviu, aby ju zničila pre svoj cieľ. Pokiaľ si dobre pamätám tak vtedy nás ani neinformovali o tom čo sa deje a to nám nad hlavami každý deň lietali plne naložené bombardéry. Až vtedy keď  sa verejnosť vzbúrila a videla, že sa niečo silné a veľké deje až vtedy začali hovoriť o tom, že vedľa nás a veľmi blízko bombardujú Juhosláviu. Takže čo z toho plynie ako pointa?

Média a moderátori sú zradcovia a predovšetkým zradili sami seba a zapredali svoju dušu aj svoje vlastné rodiny diablovi lebo týmto činom napomáhajú dezinformácii a genocíde aká nemá obdobu. Každý kto sa na tom podieľa od priameho nasadenia až po nepriame a to akokoľvek, by mal byť odsúdený a niesť za to následky.


Tento muž vedel veľmi dobre čo robí a  kto ho platí. Bol len jednou bábkou v  rukách Rotschildovcov.

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Chceš podnikať? Objednaj si Tornádo!!

aktualizácia: EKOALARMIZMUS je jedným z viacerých paralelných procesov, ktoré sú globálne koordinované a majú spoločné, zvrátené ciele… ekoalarmizmus je politické ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Vianoce, všetky sviatky, náboženstvá sú archónske programy smrti a kontrola vedomia ľudstva.

Ani Vám nemôžem želať sviatky šťastné a veselé Vianoce lebo všetky sviatky na Zemi sú podvod. Satanisti teda chazarská mafia ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...