Chceš podnikať? Objednaj si Tornádo!!

29. júna 2021

aktualizácia:

EKOALARMIZMUS je jedným z viacerých paralelných procesov, ktoré sú globálne koordinované a majú spoločné, zvrátené ciele… ekoalarmizmus je politické hnutie, ale má svoju vedecko-technickú základňu a sem patrí aj geoinžinierstvo, ktoré je zneužívané na deštrukciu (umelé zemetrasenia, iniciácia vulkanickej činnosti, manipulácia počasia,…)   

… ďalšími súbežnými (paralelnými) procesmi sú DIGITALIÁCIA (zneužitie IT technológií na dohľad, kontrolu a nakoniec riadenie ľudstva v digitálnom otroctve)…

alebo aktuálna PSEUDOPANDÉMIA (zneužitie poznatkov medicíny – molekulárnej biológie a genetiky, na depopuláciu)… a spolu s využitím poznatkov robotiky, nanotechnológií, umelej inteligencie,… prelína s DIGITALIZÁCIOU   

…príkladom môžu byť Muskove neuroimplantáty, či nanočipy,… alebo jeho 5G satelity na geostacionárnych dráhach zeme, ktoré tam už dopravuje svojimi privátnymi raketami…

…ďalším paralelným procesom (momentálne prebiehajúcim na pozadí) je nelegálna MIGRÁCIA a ISLAMIZÁCIA Európy (vedecké riadenie tokov migrantov a zneužitie boja ideológií a náboženstiev)… alebo šírenie GENDERIDEOLÓGIE, hnutia LGBTI (zneužitie sociológie, psychológie, výchovy a vzdelávania, ale aj „šoubiznisu“… pre rozklad rodiny, a nakoniec aj národných štátov, v ilúzii falošného cieľa – tzv. svetoobčianstva)…  

PROJECT CUMULUS

Ohľadne prírodnej katastrofy na Morave si od samého začiatku kladiem otázku v súvislosti s „Project Cumulus“. Už v roku 1952 boli oficiálne potvrdené manipulácie s počasím zo strany britského vojska, kedy boli zničené oblasti Devonu a zahynulo tam 35 ľudí. Písal som o tom v roku 2012 v knihe Mlčanie. A dozviete sa to aj v The Guardian: „Britské experimenty s manipuláciou počasia v tom čase predznamenávali súčasnú prax v USA. Cieľom bolo zamerať sa na „superchladné“ mraky a zvýšiť objem zamŕzajúcich častíc vodnej pary. Väčšina metód zahŕňala streľbu častíc soli, suchého ľadu alebo jodidu strieborného do oblakov, a to buď z lietadla, alebo z horákov na zemi. Mraky by sa potom zrážali, stiahnuté pod bod mrazu ďalšou váhou hustých častíc, čo spôsobilo, že bude pršať skôr a hustejšie – jodid strieborný môže spôsobiť lejak až do vzdialenosti 300 míľ. Mnoho krajín teraz používa túto technológiu, ktorá sa za posledných 50 rokov výrazne zlepšila. „Študujme, uvažujme, hľadajme odpovede. Napríklad aj na otázku: čo sa bude v najbližšom období stavať v postihnutých oblastiach na Morave. 

ZEM&VEK

ZDROJ: theguardian.com

Keď chcete vyľudniť územie na podnikanie, objednáte si firmu na Tornádo .

Striekanie chemikálií nad Hodonínom.  Meteoradar zachytáva použitie rádiofrekvenčného modifikátora počasia pred vznikom tornáda na Morave?

Celý systém ako to funguje objasňuje odborník.

Striekajú nad našimi hlavami postreky smrti. Elita satanistických sociopatov robí túto masovú genocídu na celom svete. Najkomplexnejšie ucelené dielo o NWO, CHEMTRAILS, HARP-e a všetkých skrytých ich zločinoch.

Svet sa delí na 3 skupiny ľudí čo sa týka informovanosti o smrteľných postrekoch zvaných chemtrails a šialených geo-inžinierskych plánov, HARP-e, NWO, sociopatov zvaných ilumináti-sionisti.

  1. Prvá skupina ľudí a ich je väčšina na celom svete sú ľudia žijúci v nevedomosti. Ide o ľudí, ktorí každý deň sadajú za televízne obrazovky a sú každý deň od svojho narodenia až do svojej smrti klamaní cez média úplne o všetkom čo kedy počuli a videli. Sú klamaní o všetkom čo sa na svete deje. Ilumináti zámerne so zlým úmyslom cez média týchto ľudí programujú, aby rozmýšľali na základe toho čo kedy televízia odvysielala. Takto z ľudí robia poslušných otrokov, ktorí rozmýšľajú tak ako oni potrebujú, aby rozmýšľali.

Všetci ľudia rozmýšľajú od svojho narodenia len tak ako videli od systému. Do toho systému patria všetky média ako televízie, noviny, časopisy, školy, knihy, ideológie, náboženstvá, hnutia atď. Každý, kto sa narodí, rozmýšľa na základe toho, čo mu systém ukazuje a čo ho učí. Prečo? Lebo v nevedomosti žijúcich ľudí ani vo sne nenapadne, že by svet mohol vyzerať a fungovať inak, ako im je ukázané a učené. V nevedomosti žijúci ľudia nevedia, ako sa brániť a nepoznajú ani svojho sofistikovane skrytého nepriateľa. Tak isto nevedomí ľudia nemôžu poznať skutočnú pravdu a  nemôžu sa búriť, aby pravda vyšla najavo pre všetkých ľudí sveta. Preto nevedia, že sú poslušní a odovzdaní otroci iluminátskeho systému nazývaného demokracia, riadená úzkou skupinou majiteľov korporácií. Nevedomí nevidia a keď im povedia skutočnú pravdu, nepočujú, sú hluchí a slepí. Nám ničia domovskú planétu, drancujú suroviny, lesy, vodu, vzduch, pôdu a vraždia svet pred očami aj naše rodiny a oni majú klapky na očiach.

2. Potom je tu druhá skupina ľudí, ktorí sú informovaní o týchto zločinoch sionistických iluminátov a dobre o nich vedia. Poznáme ich pod skupinami, ktoré presadzujú zotročenie sveta a zavedenie Nového svetového poriadku – NWO, slobodomurárskych lóží, skupina Bilderberg & spol. a oficiálne  svetové organizácie aj nadnárodné korporácie, ktoré držia v rukách prezidentov, politikov cez banky, podplácanie a vydieranie. Medzi nimi sa však delia ľudia na dve skupiny. Tí, ktorí vedia a niečo s tým robia. Bojujú každý deň ako ja. Prebúdzajú svoje okolie aj rodiny. Každý deň neúnavne šíria tieto informácie kde sa dá. Tá druhá skupina vie tieto veci, ale nič s tým nerobí. Vie tieto veci, ale je im to jedno. Nie sú v stave urobiť ani jeden pozitívny krok a držia si tieto informácie len pre seba. Vo svojich hlavách si myslia, že oni sa do toho starať nebudú a nechajú to tak. Táto skupina ľudí nám škodí svojou nečinnosťou. Namiesto toho, aby pomáhali tieto veci šíriť a aj osobne proti tomu bojovali, nerobia vôbec nič.

3. Nakoniec je tu ešte tretia skupina ľudí a tá je zo všetkého najhoršia. Sú to samotní ilumináti, ktorí tieto zločiny páchajú na národoch a ich nasadení zaslepení trollovia. Títo nasadení trollovia a agenti NWO sú platení iluminátmi na to, aby tieto zločiny popierali na internete. Ich prácou je každý jeden článok aj video o týchto iluminátoch a ich zločinoch zosmiešňovať, zhadzovať a napádať. Majú za úlohu na sociálnych sieťach uraziť, ponížiť každého človeka, ktorý tieto články a videá či už šíri alebo osobne píše alebo natáča. Robia to preto, aby všetkých ľudí oklamali a zmiatli a tým odviedli od pozornosti skutočnej podstaty a pravdy. Snažia sa vyvolať chaos a paniku v mysliach nič netušiacich ľudí teda obetí. My všetci na celom svete sme obete.  Aj tí zaslepení trollovia a posluhovači, novinári a ich rodiny a deti. Je jedno či ste vedomí alebo nevedomí. Je jedno či ste dobrí alebo zlí. Slnko tak isto svieti na všetkých ľudí zlých aj dobrých. Matka Zem nosí a trpí taktiež všetkých ľudí na sebe bez výnimky. Každý živý tvor je obeť iluminátskych zločinov a ich posluhovačov a vykonávateľov.  Neexistuje človek, ktorého sa to netýka. Jedy, ktoré na nás každý deň striekajú pôsobia na každý živý organizmus na Zemi. Manipulácia s počasím a hranie sa na Bohov to je najväčší zločin, aký kedy kto mohol spáchať. Tento môj článok vznikol len preto, aby som mohol komplexnejšie nadviazať na to čo som už raz dávno o chemtrails začal.

Chemtrails páchajú na nás masovú genocídu – návod ako môžete bojovať za svoje životy a vzoprieť sa Iluminátom. Byť v EU je podpísanie zmluvy z diablom.


Odvážny nemecký novinár, ktorý priznal, že médiá tvrdo manipulujú verejnú mienku a spravodajstvo ovplyvňujú tajné služby, náhle zomrel

Utajené efekty – Nový svetový poriadok (Mediálna manipulácia 4. časť)

Kto sú ilumináti?

Ilumináti sú ľudia, ktorí 26 000 rokov ovládajú našu Zem.  Sú to ľudia vykonávajúci rituálny satanizmus. Ide o 13 satanských pokrvných dynastií.
Ak budeme rátať aj ich poskokov, vrahov, nájomných zabijakov, trollov, agentov NWO, tak medzi ľudí, ktorí ničia a ovládajú svet patrí len 1 percento ľudí sveta. Ilumináti sa medzi sebou nenazývajú iluminátmi. Ten výraz zaviedli len na zmetenie ľudstva a na to, aby sa mali začo schovávať. Naozajstní ilumináti sa skladajú z týchto 3 hlavných skupín: Jezuiti, slobodomurári a rosenkruciáni a sionisti. Ilumináti sú ľudia, ktorí vytvorili umelo genocídou štáty ako USA, Izrael, Austrália, Nový Zéland. Tieto štáty aj ovládajú cez pôžičky svetovej banky, FED,  OSN, mimovládne organizácie a podplácaním politikov a vydieraním.

Globálny financmajster George Soros (AP Photo/Kin Cheung)

Uniknuté dokumenty ukazujú, ako George Soros rozvracia Európu. Jeho ľudia majú manipulovať aj na Slovensku

VIDEO: Sóroš zaplatil 500,000 USD novinárom v Európe, aby hľadali dôkazy o tzv. Ruskej stope v Európe! Uniknuté emaily dokazujú, že vplyv jeho fondu je ešte horší, než sa myslelo! [CZ Titulky]

V Hodoníne by malo v budúcnosti vzniknúť obrie prekladisko s prístaviskom pre lode

28. 4. 2016 Hodonín: Logistické centrum, kam by tovar putoval po ceste, železnici i vode, chce vybudovať súkromný investor pri Hodoníne. Prekladisko kontajnerov má najskôr niekoľko rokov fungovať na suchu, dopravu obstarajú vlaky a nákladné autá. Prípravy na splavnenie Moravy zaberú celkom asi desať rokov. Prístavisko v Hodoníne môže byť prvým krokom k prepojeniu Labe, Dunaja a Odry, ktoré podporuje prezident Miloš Zeman.

Najväčším plavidlom na rieke Morave je v súčasnej dobe pätnásťmetrová Konstancia. V budúcnosti by na dolnom toku mohla stretávať lode i viac než osemkrát väčšie. Asi tri kilometre za jazerom chce súkromný investor postaviť prekladiska kontajnerov. Uprostred zóny by malo byť kilometrové kotvisko a obratiská pre lode. Firma má v pláne prepravovať tovar medzi Ďalekým východom a strednou Európou. Bránou je pre nich rumunský prístav Constanta. S lodnou dopravou firma počíta v druhej fáze, najskôr by kontajnery putovali po súši.

„Päťsto tisíc kontajnerov by pricestovalo a rovnaký počet odišlo. Je to finálna fáza, nábeh môže byť postupný. Pokiaľ sa týka kapacity železničnej trate, tak počítame s jedným plným vlakom za hodinu a pol, „vysvetľuje plány projektový manažér spoločnosti Jan Vlček.

Firma plánuje obchvat, Riaditeľstvo ciest a diaľnic o ničom nevie

Z projektu vyplýva, že by malo dôjsť k významnému navýšeniu dopravy. Firma preto plánuje obchvat Hodonína. Cez neho sa autá s kontajnermi dostanú na cestu 55 a na pätnásť kilometrov vzdialenú diaľnicu D52. Riaditeľstvo ciest a diaľnic ale so žiadnym obchvatom nepočíta. Prípravu jeho stavby pozastavilo. „Nemáme žiadne informácie o tom, že by sa v Hodoníne alebo v jeho blízkosti mal pripravovať nejaký logistický projekt,“ hovorí hovorca Riaditeľstva ciest a diaľnic Jan Rýdl.

Hodonín je pre firmu jednou z možných variantov umiestnenia. Celková plocha centra je podľa plánov osemdesiat hektárov. Šesťdesiat hektárov zaberie samotné prekladisko, dvadsať potom priemyselná zóna. Splavnenie rieky Moravy počíta s vybudovaním umelého kanála cez Slovensko. Od Hodonína k Dunaju meria úsek cez osemdesiat kilometrov. Na českej strane by sa rieka musela vyčistiť a museli by sa na nej vybudovať takzvané priepustné hate, ktoré zaistí dostatok vody. V projekte je aj turistické prístavisko alebo cyklotrasy okolo rieky. Náklady na splavnenie sú asi 19 miliárd korún.

Logistické centrum by malo podľa firmy priniesť dva a pol až tri tisícky pracovných miest. Na Hodonínsku je teraz bez práce vyše deväť tisíc ľudí. Podiel nezamestnaných je zhruba o dve a pol percenta vyššia ako republikový priemer.

Projekt je potrebné zapísať do Zásad územného rozvoja

Pred stavbou bude potrebné zmeniť územný plán Hodonína a tiež zakresliť logistické centrum do Zásad územného rozvoja Juhomoravského kraja. Tie by mali byť hotové do októbra. Podľa radného Antonína Tesaříka však úrad nemá dosť informácií na to, aby teraz zámer do dokumentu zahrnul. „Máme iba jednoduché informácie, schematický nákres. Ale už z tých jednoduchých podkladov vyplýva, že môže dochádzať k stretom či už z hľadiska ochrany prírody, alebo napríklad možnosti vyvolaných investícií správcu vodného toku Morava. Domnievame sa, že je potrebné zámer úplne jasne definovať. Najlepšie formou územnej štúdie, „konštatuje hodonínsky radca Antonín Tesařík (KDU-ČSL).

stanislav chovanec

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Cestovanie v čase

26.6.2021 InfoVojna – Slovenské Pravno – video TU Dr. Adriana Krajníková Pred chvíľkou som sa vrátila z akcie usporiadanej InfoVojnou ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Metódy manipulácie chazarskej satanistickej mafie a Rotschildovskej elity

Sú dve metódy a keď im porozumieme začneme vidieť svet úplne iným spôsobom. Prvá metóda z nich sa volá problém – reakcia ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...