Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

18. júna 2023

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho systému. Podľa Gibsona sa ho už hollywoodske elity pokúsili zrušiť, umlčať a zničiť jeho kariéru – nič z toho nefungovalo, pretože my, ľudia, chápeme, že hovorí pravdu.

Mel Gibson v roku 2017 rozzúril establišment tým, že odsúdil Hollywood ako „brloh parazitov“ , ktorí si „pochutnávajú na krvi detí “.

Mainstreamové médiá sa rýchlo vrhli na Gibsonove odhalenia, nasadili kontrolórov faktov vrátane Snopes.com (web na overovanie faktov), aby vyhlásili komentáre za falošné správy, a pristúpili k vymazaniu každého videa a článku z internetu. Orwell nás varoval, že v budúcnosti elity „vykopú“ nepohodlné informácie. A presne to urobili elity s Gibsonovými odhaleniami o Hollywoode.

Skrátka, hlas Mela Gibsona stíchol.

Teraz, o šesť rokov neskôr, Mel Gibson vyhlásil, že „už nemá čo stratiť“ a je odhodlaný zohrať svoju úlohu pri odstraňovaní zla elitnej pedofílie a obchodovania s deťmi – bez ohľadu na osobné následky.

Sound of Freedom rozpráva príbeh Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, ktorý opustil prácu špeciálneho agenta pre vnútorné bezpečnostné vyšetrovanie. Prvé správy naznačujú, že film odhaľuje VIP pedofíliu a obchodovanie s deťmi.

Tim Ballard nedávno povedal davu na výročnom zjazde Utah Eagle Forum 2023, že štvordielne dokumentárne filmy, ktorých výkonným producentom je Tony Robbins, sa blížia k dokončeniu, a tiež prezradil, že Gibson zasvätil svoj život záchrane detí pred elitnými pedofilmi.

Mainstreamové médiá sú z Gibsonovej novej úlohy vydesené a robia všetko pre to, aby zavádzali masy. Podľa kontrolórov faktov nie je Mel Gibson zapojený do Sound of Freedom. Dokonca tvrdia, že svoju účasť poprel – samozrejme prostredníctvom nemenovaného anonymného zdroja.

Prečo tak nehanebne klamú o Gibsonovej úlohe vo filme Sound of Freedom? Pretože sú vydesení z toho, čo sa chystá odhaliť.

Podľa Gibsona kryjú temné sily, ktoré sú odhodlané ho umlčať. Sú tak odhodlaní ho umlčať a potlačiť tento film, nechcú, aby mainstreamové publikum vôbec tušilo, že film existuje.

Kari Lake sa stretla s Gibsonom a rozprávali sa o hroznom obchodovaní s deťmi, ktoré sa deje po celom svete.

Musíme sa pripojiť k odvážnym vlastencom, ako je Kari Lake, v odmietnutí krčiť sa pred elitou a ich útočnými psami v mainstreamových médiách.

Obchodovanie s deťmi je špinavé tajomstvo Ameriky a elita nechce, aby ste poznali celý rozsah epidémie.

Každý rok zmiznú milióny detí, státisíce len v USA, pričom mnohé z nich sa dostanú do rúk predátorov, ktorí ich obchodujú prostredníctvom pedofílií, kde deti trpia nepredstaviteľnými hrôzami.

Sexuálne obchodovanie – najmä pokiaľ ide o nákup a predaj mladých dievčat – sa v Amerike stalo veľkým biznisom. V roku 2011 to bol najrýchlejšie rastúci biznis  v oblasti organizovaného zločinu a  po drogách a zbraniach druhá najlukratívnejšia komodita, s ktorou sa nelegálne obchodovalo.

Zvážte toto:  každé dve minúty je v sexuálnom priemysle vykorisťované jedno dieťa.

Ako poznamenáva investigatívna novinárka Amy Fine Collins: „ Predávať poddajných tínedžerov sa stalo lukratívnejším a oveľa bezpečnejším ako drogy alebo zbrane. Libra heroínu alebo AK-47 sa dá predať raz, ale mladé dievča sa môže predať 10 až 15-krát denne – a „spravodlivý“ pasák skonfiškuje 100 percent jej zárobku.

Ako zdôrazňuje Ernie Allen z Národného centra pre nezvestné a zneužívané deti: Jediný spôsob, ako to v žiadnom americkom meste nenájdete, je jednoducho to nehľadať.

Kde sa vzala táto chuť na malé deti?

Pozrite sa okolo seba.

Deti sú už roky sexualizované v hudobných videách, na billboardoch, v televíznych reklamách a v obchodoch s oblečením, ako je Target. Obchodníci vytvorili dopyt po mladom mäse a pripravenú ponuku hypersexualizovaných detí.

Ako povedal hollywoodsky veterán James Woods, Hollywood je „stokrát väčšie zlo“, ako sa obávate.

A Hollyweird, ako Gibson vždy vedel, je srdcom zla v tomto svete. Na rozdiel od väčšiny hviezd, Gibson nebol zvedený zlom. Tu je po rokoch a stále sa odmieta nechať kúpiť zlým systémom.

Po oddychu sa Gibson vrátil a rozhodol sa, že už nebude hrať podľa hollywoodskych pravidiel. Vzoprel sa štúdiovému systému a vytvoril epické Umučenie Krista. A teraz to robí opäť spoluprácou s Timom Ballardom a Jimom Caviezelom a natáčaním Sound of Freedom.

Zábavný priemysel a mainstreamové médiá pracujúce v mene elít sú odhodlané držať epidémiu pedofílie pod pokrievkou. Sú odhodlaní naďalej popierať, že tu existuje problém, napriek dôkazom o tom, že milióny detí každý rok zmiznú.

Odvážni patrioti ako Mel Gibson, Tim Ballard a Jim Caviezel sú odhodlaní vyniesť túto epidémiu na svetlo.

Niet pochýb o tom, že mainstreamové médiá sa pokúsia Mela Gibsona zrušiť znova. Ak ho nedokážu umlčať týmto spôsobom, ako sa domnieva, potom by nebezpečenstvo pre Gibsona mohlo byť oveľa vážnejšie.

Je dôležité, aby sme ho a jeho prácu podporovali a nenechali sa mainstreamovými médiami špiniť klamstvami a fake news.

Tu v Hlase ľudu sme odhodlaní pokračovať v informovaní o skutočných správach. Potrebujeme však vašu pomoc.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Potravinovú krízu vo svete nespôsobuje NWO, povedal Putin

V. V. Putin, prezident Ruskej federácie začal v Petrohrade rokovania o ukrajinskom vyrovnaní s delegáciou zloženou z hláv štátov afrických ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Harabin: Stanovisko k nahliadnutiu do spisu po podaní obžaloby

JUDr. Štefan Harabin zverejňuje podanie Stanoviska, potrebného k nahliadnutiu do spisu po podaní obžaloby na kanceláriu advokáta JUDr. Jána Foltána, ...
Za zrkadlom

Vesmír v hľadáčiku korporátnych dravcov

 VESMÍR V HĽADÁČIKU KORPORÁTNYCH DRAVCOV Aj tým menej vnímavým Európanom začína po roku trvania vojny proti Rusku na Ukrajine dochádzať, ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...