Epifýza a čakra tretieho oka

11. apríla 2021

Čo je to epifýza?

Epifýza je žľaza veľkosti hrachu v tvare šišky, ktorá sa nachádza uprostred mozgu. Kedysi uctievaný nástroj prorokov a mystikov je v súčasnosti prevažne nečinný, jeho božský účel sa čiastočne stratil v priebehu vekov. Je to orgán najvyššieho univerzálneho spojenia a jeho význam sa objavuje v každej kultúre na celom svete.

Epifýza a čakra tretieho oka

Čakrový systém je spôsob, akým sa duch pohybuje vo fyzickom tele – ako duch oživuje formu. Čakry si možno predstaviť ako kolesá energie, ktoré majú zostať vyvážené a otvorené pre optimálne fungovanie človeka. Ak sa v čakrovom systéme objaví stagnácia, bude fyzické telo postihnuté nepokojom, depresiami alebo dokonca chorobami.

Čakry sú energetické centrá, zatiaľ čo orgány majú definované polohy. Čakrám vládnu orgány, ale nie sú obmedzené na konkrétne miesto. Napríklad srdcová čakra je v strede hrudníka, zatiaľ čo fyzické srdce je na ľavej strane. Podobne je čakra tretieho oka umiestnená v strede čela blízko epifýzy.

Epifýza je známa ako čakra tretieho oka alebo ajna čakra v hinduistickom systéme. Uzavretá ajna údajne vedie k zmätku, neistote, cynizmu a pesimizmu.

Každá ezoterická tradícia ohlasovala tretie oko ako naše spojenie s duchom. Je to priestor medzi ľuďmi a Bohom, ktorý nás posúva z izolácie prežívanej v ľudských podmienkach. Cez otvorené a živé tretie oko nachádzame náš najvyšší zdroj éterickej energie. Návrat k Bohu sa ponúka, keď človek pracuje na rozširovaní vedomia tretieho oka.

Význam epifýzy bol v priebehu vekov potlačovaný a dlho sa odmietal ako zakrpatený orgán. Gréci tvrdili, že vládne v myslení, zatiaľ čo René Descartes ho považoval za sídlo duše. Epifýza bola – a je – niečím ako záhadou.

Takáto polemika o niečom tak malom naznačuje jeho mimoriadny odkaz.

Zatiaľ čo fyzické oči vnímajú fyzický svet, tretie oko vidí pravý svet – zjednotený celok s nepoddajným spojením s Bohom. Týmto spôsobom funguje tretie oko ako kapitánske sídlo našej duše.

Žľazy

Biologicky povedané, môžeme vidieť, ako funkcie epifýzy prispievajú k metafyzickému vesmíru.

Dizajn žľazy vylučuje dôležité hormóny. Melatonín je produkovaný epifýzou, riadi naše denné rytmy a reprodukčné hormóny. Vďaka tomu je šišinka hlavným regulátorom času, ktorý ovplyvňuje nielen naše spánkové vzorce, ale aj sexuálne dozrievanie. Nielen regulácia spánku, ale aj uvoľňovanie melatonínu ovplyvňuje náš stres a schopnosť prispôsobiť sa meniacemu sa svetu. Jednoducho, naše šťastie a pohoda je priamo ovplyvnená harmóniou v epifýze.

DMT

Aj keď funkcia epifýzy stále zostáva nepolapiteľná, niekoľko nedávnych tvrdení spája dimetyltryptamín (DMT) s epifýzou. DMT je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá prináša živý vizuál a hlboké psychické stretnutia. Sú to dvere k Bohu zvnútra a sú predmetom veľkého vzrušenia.

Niektoré rastliny tiež obsahujú DMT a sú konzumované slávnostne po celom svete na pomoc pri rozširovaní vedomia . Takýto prístup k Božiemu je veľmi žiadaný a v súčasnosti zažíva oživenie pre úprimných duchovných hľadajúcich. Dôsledky toho, že je to v nás, už otvárajú ešte viac intríg, čo naznačuje, ako málo toho vieme.

Ak je šišinka sídlom duše, je príliš príhodné, že tam žije aj DMT.

Epifýza nie je len u ľudí

Väčšina zvierat má epifýzu. Descartes vo svojich slávnych štúdiách o epifýze falošne tvrdil, že tento posvätný orgán nesie iba človek. To sa ukázalo ako nepravdivé a v súčasnosti existuje podozrenie, že epifýza zvieraťa im dáva inštinkt. V skutočnosti je šišinka zvieraťa často oveľa väčšia ako u ľudí. To dáva zmysel, pretože ich zdroje potravy a vody neboli upravené fluoridom rovnako ako tie naše.

Ak sa nepoužíva, akýkoľvek sval alebo orgán sa stáva atrofovaným. U ľudí, bez skutočného spoliehania sa na šišinku, sme umožnili, aby sa stala neaktívnou. Na druhej strane sa zvieratá pri zachovaní života stále spoliehajú na svoju epifýzu.

Boli sme tiež svedkami toho, ako skupiny zvierat fungovali ako jedna myseľ. Napríklad keď husi lietajú spolu, robia to svorne a telepaticky komunikujú, kam sa majú pohnúť. Škorce poskytujú silnú ilustráciu tohto konceptu jednej mysle. Toto je tiež funkcia šišinky, ktorá im umožňuje byť v okamžitej telepatii navzájom. Neexistuje žiadna individualita myslenia, skôr všetci pracujú ako kolektívny celok pre blaho skupiny.

Keby sme boli schopní zachytiť to isté zjednotené vedomie pre ľudí, rýchlo by sme prešli do jednoty a hlboko by sme prijali skutočné pole jednoty, vediac, že ​​sme všetci prepojení. A nejaká telepatia (ďalšie požehnanie epifýzy) by určite urýchlila rýchlosť, akou možno zdieľať tieto nové učenia vedomia!

Duchovný význam tretieho oka

Povesť tretieho oka spočíva ďaleko za jeho fyzikálnymi vlastnosťami a stáva sa transcendentnou v jeho duchovných dôsledkoch.

Rozvoj tretieho oka je bránou ku všetkým psychickým veciam – telepatii, jasnovidectvu, jasnému snívaniu a astrálnej projekcii . Je to tichý priestor, v ktorom sa môžeme dotknúť Boha. Ilúzia odlúčenia sa rozplynie, keď sa naučíme ovládať ďalekosiahle nástroje epifýzy. Pretože je to v mozgu, ale mimo myseľ, vzniká paradox, ktorý vytvára medzeru v úniku z rozpore s touto realitou. Egypťania učili, že keď môžeme tento paradox obsiahnuť, dosiahne sa sloboda.

Každá škola záhad učila metafyzické spôsoby bytia: ako byť prebudení vo sne, kráčať medzi skutočnosťami a prekonávať obmedzenia ľudstva. Žiadne učenie nie je bez doktrín tretieho oka, pretože je prvým stavebným prvkom všetkých psychických schopností.

Bez dôkladného zvládnutia tejto čakry nie sú možné žiadne duchovné spojenia a sme zaradení do prežívania iba pozemského života v tretej dimenzii.

V časoch starovekého Egypta, keď vrcholil psychický vývoj, sa vyvinuli určité epifýzové cvičenia. Namiesto veľkosti hrášku sa hovorí, že epifýza mala veľkosť broskyne!

Potlačenie epifýzy

Ak chcete ovládnuť masy, kŕmite ich strachom a potláčanou nádejou. Deaktivácia epifýzy by potom bola vynikajúcou taktikou, ktorá zabezpečí, že sa nikto nebude môcť dotknúť Boha, ale musí ísť cez sankcionované brány; vo väčšine prípadov cirkev.

Najskôr sa eliminuje dôležitosť tejto žľazy, potom sa implementujú spôsoby, ako ľudí odradiť od prístupu k tomuto zdroju vedomostí. Kalcifikácia epifýzy je bežná, ak sa tretie oko nepoužíva. Je tiež známe, že niektoré potraviny a fluorid prispievajú k jeho kalcifikácii. Načerpajte preto ľudí fluoridom a vyzdvihnite dôležitosť vápniku v každej strave: tým sa určite zahladí účinnosť epifýzy.

A rýchlo! Väčšina ľudí vo veku nad 18 rokov má teraz kalcifikovanú epifýzu, kde sa okolo žľazy vytvára tvrdá škrupina a náš prístup do sfér mimo túto realitu je skutočne vypnutý.

Choďte po ceste Pine Cone Trail

Epifýza má tvar šišky. Aby sme podporili tvrdenia o organizovanom úsilí zničiť našu šišinku, môžeme sa pozrieť na snímky šišky po celom svete. Je to prekvapivo bežný motív v sakrálnom umení .

Prečo každé náboženstvo vychvaľuje obraz šišky? Vyzdvihujú význam šišinky pre masy a ďalej učia tajomstvá pre pár vyvolených. Je to efektívna smerácka kampaň a môžem vďačne povedať, že sa končí.

Našťastie väčšina rituálnych umení stále nesie silné učenie, ktoré nemožno tak ľahko uhasiť. Zvážte Horovo oko – doslovné zobrazenie epifýzy ležiacej vo vnútri ľudského mozgu. Egypťania, Mayovia, Kahunovia a ďalší nám stále ukazujú tradičné spôsoby práce s tretím okom, ak dokážeme rozlúštiť starodávne náznaky.

Bočné porovnanie Eye of Ra a prierezu mozgu, kde sa nachádza epifýza

Prineste svetlo tretieho oka

Aby sme znovu získali cestu k našim vnútorným dverám do extatickej blaženosti a spojenia so zdrojom, musíme dokončiť dva kroky.

Prvý krok: Odvápnenie

Vyhýbajte sa fluoridom

Takmer 80% miest v Spojených štátoch zavádza fluorid do vody. Na odstránenie tejto chemikálie je možné dokúpiť špeciálne filtre alebo si môžete kúpiť vodu s reverznou osmózou z obchodu so zdravou výživou. Uvedomte si tiež fluorid, ktorý sa nachádza v zubnej paste.

Vyvarujte sa nadbytočnému vápniku

Teraz sa naznačuje, že doplnky vápnika sú viac škodlivé ako prospešné pre naše zdravie.

Možnosti stravovania

Zatiaľ čo niektoré potraviny epifýzu brzdia, iné ju pomôžu odvápniť. Chlorella, jablčný ocot a jód – to všetko prispieva k zdravej šišinke .

Druhý krok: Aktivujte tretie oko

Akonáhle odvápnite epifýzu, je čas začať ju používať na pomoc pri všetkých vašich duchovných snaženiach.

Aktivácia

Mnoho učiteľov ponúkne spôsoby, ako aktivovať tretie oko. Drunvalo Melchizedek je tiež rešpektovaným zdrojom a zdieľa techniku ​​na zvýšenie šišinky nazývanú Beams of Light .

Zámer

Pevne verím v úmysel. Stanovte svoj zámer, s ktorým ste schopní pracovať, a rozšírte svoju epifýzu a aby vám slúžil na videnie väčšieho sveta, ako je vnímanie okolo vás.

Modlitba

Modlitba je náš obchvat k Bohu. Egypťania pomocou modlitby aktivovali tretie oko a rozpustili ilúziu odlúčenia. 100 000-krát skandujte „Ua Hua“, aby sa rozpustili všetky bariéry medzi vami a vesmírom (100 000! Stále na tom pracujem!)

Jóga

Jogínski majstri vedeli, ako si ctiť vrodeného ducha tela. Ich tradície a osvedčené princípy ponúkajú spôsoby, ako otvoriť tretie oko .

Intuícia

Len čo začnete pracovať so svojím tretím okom, začnete dostávať vodiace správy a vízie. Musíte mať odvahu nadviazať na to, čo ponúka vaša intuícia, aby ste si ľahko upevnili epifýzu.

Meditácia na otvorenie tretieho oka

Nájdite tichý a pohodlný priestor na aktiváciu tretieho oka pomocou intuície. Vyskúšajte majstrovskú triedu kundaliní alebo cvičenie šiestej čakry jogou, aby ste prebudili svoje tretie oko.

O treťom oku budete počuť čoraz viac. Namiesto toho, aby ste to nechali iba ako zaujímavú tému, ste povzbudení všetkou benevolenciou v galaxii, aby použili tento, váš najposvätnejší spôsob spojenia s Bohom. Je to vaše tajné požehnanie, najistejší spôsob, ako sa stať všetkým, o čom ste snívali a predstavovali si. Vaše vedomie tretieho oka je vaše prvorodenstvo a spôsob, ako môžete vo svojom vnútri spoznať nesmiernu lásku tohto nepoškvrneného vesmíru.

Andye Murphy

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

JOGA

Doska: Phalakasana:

Phalakasana (fall-ack-AHS-anna) je základnou pozíciou pre silné cvičenie jogy. Držanie pólovej polohy zlepší vašu vytrvalosť a svalový tonus, pomôže vyvinúť silu ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Štefan Harabin na infovojne o nespornej trestnej činnosti policajtov

Práve teraz som na mail adresu generálneho prokurátora maros.zilinka@genpro.gov.skpodal Trestné oznámenie na policajného prezidenta Petra Kovařika a policajta Okresného riaditeľstva PZ ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...