Americká a tiež globálna vojenská aliancia s Putinom a čínskym prezidentom?“: Aby sme lepšie porozumeli…

21. novembra 2021

Tieto informácie sú výsledkom tisícov hodín výskumu desiatok nezávislých novinárov a hľadačov pravdy. V niektorých krajinách, napríklad v USA, sa informácie poskytujú, ale stále skorumpované francúzske médiá nehovoria nič. Ľudia, ktorí by nikdy neverili, že ľudia sa po stáročia dopúšťali takej krutosti a korupcie voči iným ĽUĎOM, budú mať čoskoro k dispozícii dôkaz. Naša história je z veľkej časti falošná, pretože elity sa po tisícročia, a najmä sionisti od roku 1706, snažili všetko zmanipulovať a zmeniť, aby nás mohli úplne ovládať, manipulovať a zotročiť, ale to všetko je už minulosť. Pravdu odhaľuje a chápe každý deň čoraz viac ľudí, ktorí sa pomaly, ale isto prebúdzajú.

PREBIEHA VEĽKÉ PREBUDENIE ĽUDSTVA A NIČ HO NEMÔŽE ZASTAVIŤ!

Macron zomrel 21. decembra 2018 na sepsu. Odvtedy sme videli tucet dvojníkov alebo hologramov jeho osoby. Jeho bývalí ministri boli popravení, ďalší sú vo väzení, najmenej skorumpovaní sú pod kontrolou. Všetky svetové elity sú popravené alebo vo väzení. Keď sa objavia v médiách, vidíme namiesto nich desiatky hercov a dvojníkov. Tieto informácie sú kľúčom k pochopeniu minulých, súčasných a budúcich udalostí. Kto bola Emmanuelle Macronová, alebo skôr Emmanuelle de Rothschildová? Macron sa narodil ako „DIEVČA“ a volal sa Emmanuelle de Rothschild, dcéra sionistického bankára Davida de Rothschilda, ktorý bol popravený ako všetky sionistické elity. Do satanizmu ju v roku 1983 ako šesťročnú zasvätila Brigita, jeho budúca „falošná“ manželka, a to znásilnením a zasvätením do satanistických rituálov.

Sionisti a satanisti „de Rothschild“ praktizovali rodinné orgie s cieľom získať dvojčatá alebo trojčatá s nádejou, že budú mať transgenderové dieťa. Tieto rituály sú súčasťou ich satanistických zvykov a pomáhajú regulovať budúce zrodenie. Sionisti vždy chceli vytvoriť „antikrista“, t. j. najvyššieho predstaviteľa satanistických lóží vo svete: skrátka symbol absolútneho zla: Macron bol na to ideálnym dievčaťom po zasvätení do satanizmu, sexuálnej premene a vynesení na najvyššiu úroveň krajiny, ktorá obsahuje „tajomstvá ľudstva“: Francúzska. Macron podstúpil niekoľko sexuálnych operácií, aby vyzeral mužnejšie, ale jeho posledná operácia v októbri 2018 sa podľa správneho rozhodnutia vesmíru infikovala a on 21. decembra 2018, len 41 rokov po narodení, zomrel na sepsu.

Všetky dátumy sú symbolmi pre satanistov, ale aj pre vesmír, ktorý je spravodlivý. Macrona do prezidentského kresla posunula jeho rodina Rothschildovcov, a to podvodom vo voľbách vďaka softvéru DOMINION, rovnakému softvéru, ktorý umožnil vyhrať americké voľby aj zosnulému Bidenovi (tie voľby vyhral Trump a on nám to čoskoro povie). Macron sa v prezidentských voľbách v roku 2017 umiestnil na 4. mieste, takže mal byť zvolený François FILLON. Hneď ako bude „falošný Macron“ (jeho dvojník) zosadený, tieto informácie budú zverejnené.

Covid 19 je zámienkou na radikálnu zmenu nášho ľudstva. Neexistuje žiadna Covidova pandémia (okrem bežnej sezónnej chrípky), ani žiadna skutočná zdravotná diktatúra: všetko je falošné v tom, čo vidíme v skorumpovaných médiách. Sme svedkami obrovského filmu, gigantickej inscenácie vojenskej aliancie, ktorá ovláda svet a ktorá umožňuje médiám, nemocniciam, lekárom a niektorým laboratóriám, aby nám ukázali svoju skazenosť. Táto inscenácia je potrebná, aby nás prebudila, znechutila starý svet a prinútila nás chcieť lepší svet. Naša skutočná vláda neexistuje od marca 2020, pretože ju vtedy prevzala armáda!

Takmer všetky vysoké svetové elity boli popravené, niektoré sú stále vo väzení na Guantáname, ktoré Trump rozšíril, alebo v európskych väzniciach. Armáda inscenuje túto obrovskú operáciu, ktorý 60 rokov pripravovali Kennedy, admiráli a generáli, aby nás prebudili, zničila starý svet a pripravila nás na nový, ktorý bude krásny pre naše deti.

Je dôležité si uvedomiť, že sme zažili dve obdobia Covid 19:

Prvé obdobie od roku 2018 do marca 2020:

Macron a sionistickí miliardári stále ovládajú svet a chcú šíriť vírus s jediným cieľom – zastrašiť nás, aby dokončili naše zotročenie, pričom naše totálne zotročenie sa začalo najmä pred 50 rokmi a od 300 rokov veľmi pomaly príchodom sionizmu do Švajčiarska (Sion a Zürich ), potom Yale v USA a Izraeli. Nanešťastie pre nich tento vírus nebol o nič nebezpečnejší ako chrípka, ale ich klamstvá vyvolali náš strach, pretože sme boli naučení im veriť.

Televízia, filmy a reklama nás tiež naučili im veriť: to bol kľúč k ich úspechu po celé desaťročia. Ich machiavelistický plán by sa podaril okolo roku 2030, keby Macron a jeho priatelia nezomreli. Chceli zaviesť „nový svetový poriadok“ založený na masívnom znížení počtu obyvateľov a našom úplnom zotročení (očkovaní, čipovaní a dobre poslušní).

Druhé obdobie Covid: od marca, apríla 2020 do dnešného dňa:

Výnimočná vojenská aliancia už 60 rokov sleduje tento „hlboký štát“ a bojuje proti nemu v tieni. Táto vojenská aliancia zatkla a popravila tisíce týchto skorumpovaných a najmä pedofilných elít, odkedy Trump nastúpil do úradu. V skutočnosti Trump tajne vládol s armádou, aby za štyri roky zničil všetky vysoké elity, ktoré dostávali naše ľudstvo do stále väčšieho otroctva. Bidenovu inauguráciu zinscenovali Trump a armáda. Vojnový stav platí v USA, rovnako ako vo Francúzsku, a v mnohých krajinách diskrétne, aby nevznikla panika.

Táto americká a európska vojenská aliancia od apríla 2020 kontroluje a riadi Francúzsko, ako aj väčšinu veľkých krajín sveta. Aby nás nešokovali, namiesto popravených alebo väznených ľudí postavili stovky ich dvojníkov. To nám umožňuje plynulo meniť našu ľudskosť: covid bol teda zámienkou na radikálnu zmenu našej ľudskosti, najprv negatívnu s Macronom, potom pozitívnu s vojenskou alianciou. Korupcia médií, nemocníc, niektorých lekárov, laboratórií sa nám ukazuje každý deň a čoskoro ju odhalí a oficiálne odsúdi armáda.

Prečo boli elity odstránené vojenskými súdmi? Za tri storočia, a najmä za posledných 50 rokov, dosiahli bývalé elity (sionisti a satanisti) takú úroveň skazenosti, zvrátenosti v drogách, v pedofílii, vo všeobecnom satanizme, že vesmír povedal STOP. Vesmír nie je sám v tejto radikálnej zmene nášho ľudstva.

Americká vojenská aliancia a tiež svetová aliancia s Putinom a čínskym prezidentom sa podieľajú na tomto pláne na odstránenie starého sveta a obnovenie nového sveta založeného na LÁSKE, úcte k Zemi a našej ľudskej suverenite. A nakoniec, každý z nás sa môže a musí podieľať na tomto pozdvihnutí nášho ľudstva svojimi myšlienkami a činmi vo vysokých vibráciách, aby sme tomuto vzostupu pomohli. Môžeme zostať ukotvení a pokojní, pretože tento božský a pozemský plán sa plní bez ohľadu na všetko. Čím skôr sa prebudíme, tým skôr sa oslobodíme od obmedzení, ktoré nám ukladá armáda, a oni konečne urobia odhalenia. Vojenská aliancia, ktorá vládne svetu, je samozrejme na našej strane, ale prečo potom pokračuje v diktatúre zosnulého Macrona a elít? Dôvodov je niekoľko:

Vojenská aliancia vo veľmi krátkom čase sprísnila liberticídne zákony, aby nám ukázala, čo chcel Macron a jeho priatelia urobiť do roku 2030. A vďaka tomuto veľmi krátkemu času konečne vidíme ich plán. Musíme to vidieť, aby sme tomu uverili. Táto súčasná diktatúra je samozrejme falošná. Len čo preukážeme svoju suverenitu, armáda nás prestane mučiť a urobí „VEĽKÉ“ odhalenia o činoch a korupcii bývalých elít. Vojenská aliancia chce, aby sme sa vzbúrili a konečne ukázali svoju suverenitu ako slobodní ľudia, a to sa jej darí: búrime sa, pretože je to nevyhnutné. V novom svete, ktorý sa vytvára, bude každý človek úplne slobodný, preto bude nevyhnutné, aby bol najprv suverénny, aby mohol riadiť svoj vlastný život bez toho, aby sa spoliehal na nejakého politického pána.

Vojenská aliancia vykonáva vo Francúzsku od marca 2020 obrovskú prácu: Spomeňte si na vtedajšie vylodenie americkej armády: Nešlo o manévre, ale o operáciu „Mušketier“ počas prvého zadržiavania. Toto zadržiavanie bolo potrebné, aby armáda zatýkala našich francúzskych vodcov a elity vo všetkej diskrétnosti, bez toho, aby ich niekto videl alebo zasahoval. Odvtedy armáda uskutočnila niekoľko ďalších operácií. Každé z nasledujúcich zatknutí bolo zároveň zámienkou na zatýkanie skorumpovaných a pedofilných ľudí po celom Francúzsku a Európe, pričom sa uskutočnilo niekoľko dobre cielených vojenských operácií. Boli objavené tajné tunely elity, ktoré sa hľadali, aby sa oslobodili uväznené deti. Pápež a kardináli boli tiež zatknutí a väčšina z nich je popravená, rovnako ako všetky koruny sveta. Anglická kráľovná zomrela pred dvoma rokmi na infarkt počas zatýkania armádou. Hviezdy ako Lady Gaga, Celine Dion, Tom Hanks, Spielberg a stovky ďalších boli tiež popravení, pretože praktizovali pedo-satanizmus a jeho mnohé zneužívania.

Náš starý svet bol iluzórny a úplne umelý:

Staré elity nás udržiavali v strachu a v ilúzii úspechu prostredníctvom peňazí: boli to ich dva kľúče, ako nás manipulovať a zotročiť. Presvedčili nás, že musíme pracovať a nadmerne konzumovať, aby sme im zarobili veľa peňazí. Postarali sa o to, aby naše životy boli tak zamestnané pretekmi o peniaze, že sme nemali čas vidieť ich excesy, ani naše rastúce otroctvo, ani skutočný zmysel našej existencie, ktorý je oveľa krajší. Naše peniaze použili na investovanie do tajných, nepomenovaných programov. Človek napríklad nikdy neletel na Mesiac: falošné misie sa natáčali v nevadskej púšti. Za peniaze na tieto misie vybudovali tisíce kilometrov tunelov s vysokorýchlostnými vlakmi pod zemou po celom svete, aby uľahčili obchodovanie s drogami a ľuďmi. Postavili aj lietajúce taniere s cieľom „pre istotu“ sa vysťahovať na iné planéty, ale to sa nedalo počítať s ostražitosťou našich vysoko vyvinutých mimozemských priateľov, ktorí tomu zabránili.

Pedosatanizmus, peniaze a totálna moc boli tromi hnacími silami starých elít: Elity mali po celom svete siete únoscov, ktorí unášali deti a dospelých na obchod s orgánmi, embryami, krvou a ľudským mäsom: V každom unesenom človeku sa využívalo všetko, dokonca aj utrpenie, aby sa znížili naše vibračné frekvencie. Ich satanistické rituály spočívali v „čiernych omšiach“, ktoré mali znížiť naše frekvencie, a v obetovaní detí na oltároch, pričom sa mali zabíjať dýkou, rozrezávať, jesť orgány a piť krv. Všetci sme jedli ľudské mäso v niektorom z reťazcov potravín alebo fastfoodov: nabádali nás ku kanibalizmu, ktorý je z dlhodobého hľadiska návykový. Milióny unesených detí boli uložené v klietkach, ukryté v ich tuneloch.

Odhaduje sa, že za 50 rokov bolo unesených, znásilnených, mučených a obetovaných 100 až 200 miliónov detí a dospelých! Krv týchto mučených obetí sa používala na výrobu ich obľúbenej drogy: adrenochrómu, ktorý sa vyrába z adrenalínu uvoľneného v krvi počas znásilnenia alebo mučenia. Tento adrenochróm sa predával za 10 000 eur za gram svetovým hviezdam a elite, ktoré verili, že jeho užívaním získavajú elixír mladosti a dlhého života.

Tajné podzemné laboratóriá sa nachádzajú po celom svete a armáda ich objavuje v priebehu niekoľkých mesiacov. Tunely hrôzy sa už roky nepretržite objavujú v USA a posledné dva roky aj vo Francúzsku, dokonca pod Elyzejským palácom. Armáda skúma a čistí tisíce kilometrov tunelov a objavuje absolútnu hrôzu. Mnohé deti zomreli a iné boli nájdené živé a boli liečené v „MED BED“, stále tajných kvantových lekárskych postelí. Niektorí vojaci sa na týchto lekárskych lôžkach liečia aj preto, aby sa im z mysle vymazali určité spomienky. Mnohí vojaci spáchali samovraždu po tom, čo videli a zažili tieto hrôzy v tuneloch.

Odhalenia prídu hneď, ako povieme „NIE“ falošnej diktatúre, v ktorej žijeme. Stane sa to čoskoro. Rozšírený pedostanizmus našich bývalých elít sa ukáže na fotografiách a videách, inak by spiaci ľudia, ktorými sme boli, nikdy neuverili, že iní ľudia sú schopní takej krutosti s našimi deťmi. (Falošný) zdravotný preukaz je zámienkou z dvoch hlavných dôvodov:

Aby nás prebudili a pomohli nám získať späť našu suverenitu. Vojenská aliancia čaká, kým preukážeme svoju suverenitu, aby nás konečne oslobodila. Pripomínam, že žiadna pandémia neexistuje.

Druhou zámienkou je odvrátiť nás od materializmu, masovej distribúcie, zbytočného oddychu, luxusu a zbytočného cestovania. Všetky obmedzenia sú uložené v tomto zmysle. Sme pozvaní vrátiť sa k spôsobu života blízkemu prírode, uprednostňovaním krátkych obchodných okruhov, výmenou a vzájomnou pomocou. Naša ZEM sa blíži k samému koncu 12 000-ročného cyklu, približne v rokoch 2022 až 2025. Posledných sedem rokov cyklu nášho ľudstva sa nazýva „Apokalypsa“, čo znamená Zjavenie a očista prostredníctvom chaosu.

Všetko musí byť odhalené:

Pozrite sa pozorne na katastrofy a nezvyčajné výkyvy počasia na celej Zemi. Je to súčasť veľmi intenzívneho prirodzeného očisťovania, ktoré Zem vykonáva každých 12 000 rokov, striedavo vodou a ohňom. Vesmír má všetko pod kontrolou a pomáha mu niekoľko vysoko vyvinutých mimozemských rás s bezpodmienečnou láskou, ktorých jediným cieľom je, aby sme spolu s našou Zemou dosiahli úspech v tomto vzostupe našej mladej ľudskej civilizácie. Ľudská populácia sa v posledných rokoch enormne zmenšuje a na konci cyklu zostane len veľmi málo ľudí. To všetko je prirodzené. Po týchto dátumoch sa začne nový cyklus 12 000 rokov so „zlatým vekom.“

Naša budúca správa vecí verejných sa bude veľmi líšiť od toho, čo poznáme: Budeme vedení, nie riadení „duchovnou bytosťou“ a radami múdrych ľudí, ktorí budú zvolení, len čo odídu poslední skorumpovaní. Armáda je tu dočasne, aby zabezpečila plnenie PLÁNU, a bude ticho hneď, ako bude zavedené naše nové „VODSTVO“. Politici, ako ich poznáme, zmiznú, a mnohí z nich už skutočne zmizli. Vedenie si vyžaduje, aby bol každý človek suverénny, a armáda nám pomáha so súčasnými obmedzeniami.

Tieto informácie sú výsledkom tisícov hodín výskumu desiatok nezávislých novinárov a hľadačov pravdy. V niektorých krajinách, napríklad v USA, sa informácie poskytujú, ale stále skorumpované francúzske médiá nehovoria nič. Ľudia, ktorí by nikdy neverili, že ľudia sa po stáročia dopúšťali takej krutosti a korupcie voči iným ĽUĎOM, budú mať čoskoro k dispozícii dôkaz. Naša história je z veľkej časti falošná, pretože elity sa po tisícročia, a najmä sionisti od roku 1706, snažili všetko zmanipulovať a pozmeniť, aby nás úplne ovládli, zmanipulovali a zotročili, ale to všetko je už minulosť. Pravdu odhaľuje a chápe každý deň čoraz viac ľudí, ktorí sa pomaly, ale isto prebúdzajú.

Aby ste pochopili, prečo sú elity satanistické a také zlé na ľudí (ako na zvieratá na bitúnkoch), je to preto, že sú to mimozemšťania pochádzajúci z konfederácie, ktorá chcela anektovať Zem ako ôsmu planétu predtým, ako sme sa pripojili ku Galaktickej konfederácii. Keďže ľudia veria, že myslia mozgom, ktorý je v skutočnosti tlmičom nárazov pre myseľ (95 % vody), ktorá je sídlom myslenia a emócií, nemali problém rozdrviť myseľ, ktorá pôvodne ovládala telá kľúčových postáv planéty, a prevziať nad nimi kontrolu! Hollywood často nakrúca filmy, ktoré zosmiešňujú našu duchovnú nevedomosť. Film „Zoznámte sa s Joe Blackom“ ukazuje, ako môžete rozdrviť ducha, ktorý sa zmocnil tela pri narodení, a prevziať nad ním kontrolu. Ďalší presne ukazuje, ako existuješ medzi životmi („Ghost“)…

Títo mimozemšťania prichádzali na Zem mnohokrát ako sedem archanjelov vyvoleného národa (nimi) a masovo od začiatku 18. storočia, povestný stále chromý „X“ (Adam Weishaupt) si vzal na seba telo niekoho, kto bol vzdelaný jezuitmi (armáda čierneho pápeža), ktorý bol 1. mája 1776 (pamätný sviatok maskovaný ako Sviatok práce) zakladateľom bavorských iluminátov, ktorí sa infiltrovali do slobodomurárstva. Priniesli na Zem komunizmus, psychiatriu s jej elektrošokovou terapiou, TEROR „francúzskej“ a „ruskej“ revolúcie, aby experimentovali s psychickou kontrolou ľudí. Pre Covid to fungovalo dobre…

Napokon, čierni duchovia, ktorí vo filme Duch berú so sebou zloduchov, našťastie nie sú len výmyslom scenára. Keď vieme, že na Zemi sú zástupcovia tých, ktorí nás chcú anektovať a ktorí majú vždy možnosť ovládnuť telo iných, môžeme sa čudovať, že po vojenskom súde je záujem ich popraviť. Mali by ste vedieť, že Galaktická hliadka má prvky, ktoré ich zachytávajú elektronickými prostriedkami, využívajúc mentálnu masu vzbury okolo nich a dočasne ich umiestňujú do Faradayových klietok, kým nebudeme mať čas sa s nimi vysporiadať…

Zdroj

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Taká slovenská CovidMafia?

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: Tieto informácie pokladám za tak dôležité, že by nemali zapadnúť prachom. Ba práve naopak, oni majú potenciál doslova ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Republika, SMER, spýtajte sa svojho hygienika – Aktualizácia

Dnes budem písať len krátko, dám priestor nezvyčajnému hosťovi. Občianskej odbornej komisii. Očividne vzali do hrsti a prepracovali českú akciu Žlutého ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

ODTAJNENÉ! Ako je skutočne riadený tento svet?

Dokumentárny film „Sad… rastie sám?“ vám dá odpoveď Čo je globálny prediktor? Čo si vlastne predstaviť pod týmto pojmom? Niekto ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...