Aktualizácia situácie s chimérou – oslobodenie Zeme od temných síl

29. septembra 2022

Sily svetla dosiahli významný pokrok pri čistení skupiny Chiméra.

Vyčistili všetky podzemné jamy s prítomnosťou Chiméry okrem hlavnej jamy Chiméry pod vojenskou základňou Urim v Izraeli. Dvanásť členov hlavného vojenského velenia Chiméry (poslední zostávajúci členovia podfrakcie Chiméry Orion) žijúcich v tejto jame ovláda sieť biočipov a implantátov
povrchového obyvateľstva prostredníctvom fyzického / éterického kvantového superpočítača.

Svetelné sily začali s operáciou čistenia biočipov a implantátov povrchového obyvateľstva plnou silou, pričom zaviedli pokročilé technológie kvantového dela Mjolnir. Táto operácia bude trvať určitý čas, ale bude mať veľmi priaznivý účinok na deprogramovanie povrchového obyvateľstva a po jej dokončení sa očakáva masívne duchovné prebudenie povrchového obyvateľstva.

Technológie Mjolnir sa používajú aj na vyčistenie mikro čiernych dier z aurických polí éterických, astrálnych, mentálnych a kauzálnych tiel povrchového ľudstva. Tieto mikro čierne diery boli do ľudských aurických polí vnútené exotickými temnými technológiami počas traumatických disociačných udalostí a sú jedným z hlavných prvkov temného matrixu za posledných 25 000 rokov. Tieto mikro čierne diery spolu s väčšími čiernymi dierami v implantátoch deformujú nefyzický časopriestor okolo povrchových ľudí v súlade s Kerrovou metrikou: https://en.wikipedia.org/wiki/Kerr_metric

Lurker je vyhladovaný jednoducho vyčerpaním zásobníka neprejavenej subkvantovej anomálie, čo sa opäť robí pomocou pokročilej technológie Mjolnir, ktorá vyvoláva neprejavenú subkvantovú anomáliu, aby sa prejavila ako kvantové fluktuácie, ktoré sa potom ľahko vyčistia.

Jeden čitateľ tohto blogu celkom presne opísal Lurker:

Jediné jamy, ktoré v súčasnosti zostali, sú asi 300 jám patriacich povrchovým iluminátom, a tie sú tu veľmi presne opísané:
Bohužiaľ, v niektorých z týchto jám sa stále nachádzajú plejáďania ako rukojemníci v zajatí. V systéme na povrchu planéty sú stále infiltrovaní niektorí veľmi mocní členovia Chiméry v telách ľudských klonov, patriaci do subfrakcie Andromeda, a ich štruktúra vyzerá približne takto:

Bývalý člen iluminátov napísal priznanie, v ktorom načrtáva, čo si notoricky známa tajná spoločnosť pripravila pre ľudstvo v najbližších rokoch.

Plánom najvyšších členov Kabaly je teraz zničiť povrchovú civilizáciu svetovou vojnou a zničením dodávateľských reťazcov a potom sa presunúť do podpovrchových jám, aby prežili kolaps a následný slnečný záblesk. Po očiste plánujú znovu osídliť povrch. Netreba dodávať, že ich plán má niekoľko zásadných chýb a NEBUDE úspešný:

Vojna s Ruskom; Vojna s Čínou; Občianska vojna – Kongres sa doslova SNAŽÍ zničiť túto krajinu, pretože sú na mizine a potrebujú odpustenie dlhov

Váš miestny člen Kongresu Spojených štátov (snemovne a/alebo Senátu) sa snaží VÁS a VAŠU RODINU zabiť, pretože ON je na mizine a potrebuje odpustenie dlhov. Áno, tí priateľskí členovia Kongresu, ktorých vidíte vo svojich komunitách, ako si radi podávajú, pliaskajú, trasú si ruky a bozkávajú deti, majú skutočný problém: Oni a ich kamaráti v Kongrese minuli toľko peňazí, tak dlho to nevedia splatiť. Urobili to preto, lebo túžili po moci. Majú skutočnú moc a snažia sa ju udržať. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je rozdávať peniaze v hotovosti voličom. Sociálna starostlivosť, zdravotná starostlivosť/medicaid, potravinové lístky, Obamove telefóny, dotácie na bývanie podľa § 8, dotácie na verejné služby a podobne sú spôsoby, ako prinútiť malomyseľných, lenivých a neužitočných jedákov, aby ich ďalej volili. Keďže to nie sú ICH peniaze, ktoré míňajú, vo svete ich nezaujíma, do akej miery zadlžujú krajinu. Takto je to už desaťročia. Až teraz majú skutočný problém. Minuli toľko, tak dlho, kupovaním hlasov od nemysliacich, lenivých, zbytočných, hlúpych ľudí, že peniaze už nedokážu vrátiť. Úroky z dlhu berú takmer všetky daňové príjmy. Teraz to logicky môžu vyriešiť znížením výdavkov a splatením dlhu. Ale ak znížia výdavky, títo zbytoční, hlúpi a leniví ľudia ich nebudú voliť a prídu o svoju pohodlnú a mocnú prácu. Pre politickú triedu je strata moci podobná, ako keď narkomanovi dôjde droga; tak to bolí, urobia čokoľvek, aby dostali viac. Čo nás privádza k dnešku; keďže nemôžu znížiť výdavky zo strachu, že prehrajú znovuzvolenie, a sú v bode, keď takmer nie sú schopní splácať úroky z toho, čo minuli, POTREBUJÚ cestu von. Jediné východisko, ktoré môžu vymyslieť, je . . . vojna.

POTREBUJÚ, aby americké mestá zbombardoval cudzí Bogeyman. POTREBUJÚ, aby amerických občanov zabil – v miliónoch – cudzí strašiak. Ak to dostanú, môžu ísť za bankármi a ďalšími, ktorým dlhujú nejakých 31 biliónov dolárov, a s plačom krokodílích sĺz povedať: „Naše mestá sú rozbité. Naši ľudia sú mŕtvi. Nemáme žiadnu nádej, že splatíme peniaze, ktoré ti dlhujeme, potrebujeme odpustenie dlhov.“

Bankári a iní veritelia sa na vlastné oči presvedčia, že mestá sú v skutočnosti rozbité a milióny Američanov sú v skutočnosti mŕtve, a uvedomia si, že v skutočnosti neexistuje žiadna nádej na vrátenie peňazí; tak poskytnú odpustenie dlhu, pretože nemajú inú možnosť. Potom títo istí politici vykĺznu z jadrových bunkrov, ktoré sme pre nich postavili, a začnú celú sračku odznova. So sebou, samozrejme, pri moci! Pre nich je problém vyriešený. Všetko, čo my ostatní musíme urobiť, aby sme dosiahli toto uznesenie, je . . . zomrieť.

Preto ich vidíte posielať miliardy a zbrane a vojenské spravodajstvo na Ukrajinu. CHCÚ vyvolať 3. svetovú vojnu s Ruskom. PRETO ich vidíte robiť neoprávnené cesty na Taiwan, posielať na tento ostrov zbrane a pomoc. CHCÚ vyvolať 3. svetovú vojnu s Čínou. PRETO ich vidíte odstúpiť od jadrovej dohody s Iránom a vyjednávať v BAD FAITH o reštrukturalizácii dohody. CHCÚ vyvolať 3. svetovú vojnu na Blízkom východe.

…a napokon, PRETO ich teraz vidíte nazývať „MAGA“ Američanmi, „extrémistami, ktorí sú hrozbou pre krajinu“. CHCÚ vyvolať skutočnú, krvavú občiansku vojnu tu v Spojených štátoch. Každá z vyššie uvedených položiek by sama osebe mala za následok zničené americké mestá a milióny mŕtvych Američanov. Každá jedna z vecí, ktoré v súčasnosti sledujú, dosiahne svoj cieľ. A všetko, čo musíte urobiť VY, VAŠA RODINA, Ja a moja rodina. . . je zomrieť. TAM sa nachádzame, siedmy septembrový deň 2022. 

Dostali sme sa sem, pretože samotní členovia Kongresu, usmievajúci sa, veselí, fackujúci a bozkávajúci sa bábätká v našich komunitách, POTREBUJÚ nás mŕtvych. A aktívne pracujú na tom, aby sme boli mŕtvi.

Ak sa im skutočne podarí niektorú z týchto vojen rozpútať a krajinu zasiahnu jadrové bomby alebo vypukne občianska vojna, spomeňte si na tento článok, aby ste vedeli, kto to urobil, urobil to úmyselne a je vinný ako hriech. Keď uvidíte, ako sa vinníci plazia zo svojich úkrytov pred bombami, dajte im to, čo si podľa vás tak bohato zaslúžia za to, čo urobili.  

Pokúšajú sa zosnovať novú svetovú vojnu využitím energií rozkolu Rímskej ríše, ku ktorému došlo v roku 395 po smrti Teodózia, hlavného archontského rímskeho cisára, ktorý zničil mystériá bohyne a presadil kresťanstvo ako hlavné a jediné prijateľné náboženstvo:

Najvyššie rodiny čiernej šľachty chcú teraz rozdrviť bohatú západnú os USA/EÚ/Austrália, ktorá pochádza zo západnej časti Rímskej ríše a ktorá je pod priamym Rothschildovým vedením. Ľudia na Západe sa na ich vkus stali príliš nezávislými a príliš šťastnými:

Macron varuje pred „koncom hojnosti“, keďže Francúzsko čelí ťažkej zime

Zdá sa, že za peniaze sa dá predsa kúpiť šťastie…

Počas celej histórie bola snaha o šťastie starosťou ľudstva.

Samozrejme, my ľudia sa neuspokojujeme len s meraním vlastného šťastia, ale aj šťastia vo vzťahu k ľuďom okolo nás – a dokonca aj k iným ľuďom  na celom svete. K tomu nám pomáha výročná správa World Happiness Report, ktorá využíva údaje z globálnych prieskumov na informovanie o tom, ako ľudia hodnotia svoj vlastný život vo viac ako 150 krajinách.
Faktory, ktoré prispievajú k šťastiu, sú rovnako subjektívne a špecifické ako miliardy ľudí, ktorých ovplyvňujú, no je niekoľko takých, ktoré v priebehu času stále rezonujú.
  • Rodina
  • Láska
  • Účel
  • Bohatstvo
Ako uvádza Nick Routley z Visual Capitalist nižšie, prvé tri príklady sa ťažko merajú, ale tie možno analyzovať na základe údajov. Naozaj si za peniaze kúpite šťastie? Poďme zistiť…

Bohatstvo a šťastie

Aby sme čísla zhrnuli, pozreli sme sa na údaje z Credit Suisse, ktoré uvádzajú priemerné bohatstvo na dospelého v rôznych krajinách sveta.
Tabuľka nižšie zobrazuje 146 krajín podľa ich skóre šťastia a bohatstva na dospelého:
Aj keď výsledky s konečnou platnosťou nepoukazujú na bohatstvo prispievajúce k šťastiu, vo všeobecnosti existuje silná korelácia. Všeobecne povedané, najchudobnejšie krajiny sveta majú najnižšie skóre šťastia a najbohatšie krajiny uvádzajú, že sú najšťastnejšie.

Regionálne pozorovania a pozorovania na úrovni krajiny

Zatiaľ čo mnohé z krajín sledujú zjavný trend (viac bohatstva = viac šťastia), existujú nuansy a odľahlé hodnoty, ktoré stojí za to preskúmať.
  • V  Latinskej Amerike ľudia sami uvádzajú viac šťastia, ako by predpovedal trend medzi bohatstvom a šťastím.
  • Na druhej strane, mnohé štáty na  Blízkom východe  hlásia o niečo menej šťastia, ako by úroveň bohatstva predpovedala.
  • Politické nepokoje, hospodárska kríza a ničivá explózia v Bejrúte spôsobili, že  Libanon  dosiahol oveľa horšie skóre, než by sa očakávalo. Za posledné desaťročie sa skóre krajiny prepadlo takmer o dva celé body.
  • Hongkong  už roky zaznamenáva klesanie skóre šťastia. Nerovnosť, protesty, nestabilita a teraz prepuknutia COVID-19 umiestnili región do nezvyčajnej zóny na grafe: bohatý a nešťastný…. viac TU

Teraz presadzujú Nový svetový poriadok pod čínskou kontrolou a Rusko ako hlavného čínskeho podhubia (kultúrne sa zhoduje s východnou časťou Rímskej ríše):

Rusko propaguje Čínu a Nový svetový poriadok v RT News

S čínskym vplyvom, ktorý sa potichu šíri všade: Čína vytvára „digitálne dvojča“ Američanov: Expert na kybernetickú bezpečnosť

TikTok je „vojenská aplikácia so zbraňami“ v rukách našich detí: Casey Fleming

Medzitým sa Čína pripravuje na slnečný záblesk: Čína buduje obrovský prstenec ďalekohľadov na štúdium erupcií na Slnku s najnovšími vedeckými štúdiami, ktoré potvrdzujú, že slnečné supersplny sa vyskytujú každých niekoľko tisíc rokov, čo má nastať práve teraz: Štatistické vlastnosti superflares na hviezdach slnečného typu: Výsledky využívajúce všetky údaje primárnej misie Keplera

Mimozemšťania sú už za rohom: Kongres naznačuje, že UFO nemá ľudský pôvod

A hoci je naša súčasná povrchová civilizácia falošná a hlúpa: Celá naša civilizácia je falošná a hlúpa

Cez trhliny v Matrixe už presvitá Svetlo. Tomuto Svetlu môžete pomôcť očistením povrchu planéty pomocou meditácie s fialovým plameňom: Meditácia fialového plameňa

Víťazstvo Svetla!

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

EÚ: Riadená demolácia

Keď si prečítam množstvo denných spravodajských článkov o Rusku, Ukrajine, NATO a EÚ, je stále ťažšie uniknúť myšlienke, že prebieha ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Mrzni, porazíš Putina a zachrániš svetový mier! A niekto neviditeľný zariadi, aby si mrznúť mohol...

Anna Belousovová na svojom FB statuse krátko, jasne a výstižne vysvetlila, o čo ide v našom reálnom živote, ak by ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...