Aktivácia Božieho Zásahu 21.12.2021

7. decembra 2021

Na 21. Decembra je opäť naplánovaná obrovská celosvetová meditácia, tentokrát so zámerom spustiť Prvý Kontakt s benevolentnými civilizáciami vo vesmíre a dovoliť Boží Zásah – teda zásah „zhora“ do situácie na Zemi. Ak mám povedať svoj názor, iné východisko z tejto situácie ako vonkajší zásah momentálne nevidím.

Na Slovensku sa bude meditácia konať presne o 17:00 21.12.2021.

Meditácia sa bude skladať z dvoch častí, prvou je podpísanie petície za Prvý Kontakt a Boží Zásah, ktorá ak dosiahne 144,000 podpisov, mala by dovoliť určité udalosti v exopolitckej sfére.


Meditácia bude o 17:00 21.12.2021

Tu je jej priebeh v textovej forme:

1. Použite svoju vlastnú techniku, aby ste dosiahli stav uvoľneného vedomia.

2. Vyjadrite svoj zámer použiť túto meditáciu ako nástroj na spoluvytvorenie spúšťača, ktorý začne proces Prvého Kontaktu s priateľskými Galaktickými bytosťami a Boží Zásah.

3. Privolajte Fialový Plameň z jeho primárneho zdroja, aby okolo vás vytvoril ochranný kruh, počas a po meditácii. Požiadajte ho, aby premieňal všetko, čo nie je nápomocné Svetlu.

4. Vizualizujte si stĺp briliantovo bieleho Svetla, ako vychádza z Kozmického Centrálneho Slnka a rozdeľuje sa do Centrálnych Sĺnk všetkých galaxii v tomto vesmíre.

Potom si vizualizujte toto svetlo, ako vstupuje cez naše Galaktické Centrálne Slnko, prechádza cez našu Galaxiu, potom vstupuje do našej Slnečnej Sústavy a prechádza cez všetky bytosti Svetla v našej Slnečnej Sústave a potom cez všetky bytosti na povrchu planéty a tiež všetky bytosti pod povrchom, taktiež cez vaše telo, do stredu Zeme.

5. Vyjadrite svoju vôľu a rozhodnutie pre Prvý Kontakt a Boží Zásah vyslovením (nahlas, ak je to možné) oboch dekrétov trikrát:
    1. Nariaďujem a prikazujem fyzický Prvý Kontakt s benevolentnými Galaktickými bytosťami teraz!         Nariaďujem Boží Zásah teraz!
    2. Nariaďujem a prikazujem fyzický Prvý Kontakt s benevolentnými Galaktickými bytosťami teraz!         Nariaďujem Boží Zásah teraz!
    3. Nariaďujem a prikazujem fyzický Prvý Kontakt s benevolentnými Galaktickými bytosťami teraz!         Nariaďujem Boží Zásah teraz!

6. Vizualizujte si benevolentné Galaktické bytosti ako na tieto dekréty odpovedajú a fyzicky kontaktujú vás a ďalších, ktorí tieto dekréty vykonali.

Vizualizujte si Zdroj, ako priamo zasahuje do situácie na Zemi, spúšťajúc intenzívnu liečiacu transformáciu ľudstva.

Vizualizujte si Svetlo ako premieňa všetku zostávajúcu temnotu na Zemi, lieči všetky nerovnosti, odstraňuje chudobu a prináša hojnosť celému ľudstvu.

Vizualizujte si začínajúci nový veľký kozmický cyklus Veku Vodnára, prinášajúc čisté Svetlo, Lásku a Šťastie všetkým bytostiam na Zemi.

Audio meditácia v angličtine (Slovenská verzia bude doplnená čoskoro.)

Nechajme sa prekvapiť aké budú výsledky meditácie a teším sa na všetkých, ktorí sa rozhodnú zúčastniť.

Pridávam ešte preložený text od Cobru:

Je čas znovu konať!

Je čas zobrať osud nášho sveta do našich rúk!

Všetci sa zhodneme, že proces planetárneho oslobodenia trvá príliš dlho. 

Tu je naša šanca kolektívne tento proces urýchliť.

Preto využijeme príležitosť slnovratu 21. Decembra, na vytvorenie portálu, cez ktorý zjednotíme naše vedomie a spustíme proces, ktorý nás prvedie o krok bližšie k oslobodeniu planéty.

Urobte to virálnym! Zdieľajte to po celom svete! Pridajte to prosím na svoje weby a blogy.

Pozvite spirituálne skupiny, aby sa k nám pridali. Ak poznáte alternatívne médiá, pošlite im to.

Môžete vytvoriť udalosť na Facebooku pre vašu lokálnu skupinu ľudí vo vašej časti sveta.

Taktiež potrebujeme jednu hlavnú skupinu na Facebooku pre túto udalosť. Môžete vytvoriť video a pridať ho na YouTube.

Vedecké štúdie potvrdili pozitívne účinky spoločných meditácií a aktivácií na ľudskú spoločnosť, takže každý z vás, ktorí sa zúčastní tejto aktivácie, môže skutočne pomôcť priblížiť k nám planetárne oslobodenie.

Táto aktivácia pomáha silám Svetla uzemniť energiu Svetla na povrchu planéty, aby ďalej stabilizovala pozitívnu časovú os.

Počet ľudí, ktorí uskutočňujú túto aktiváciu, je hlavným najvplyvnejším faktorom v moci povrchovej ľudskej populácie na urýchlenie tohto procesu.

Môžeme dosiahnuť kritické množstvo 144 000 ľudí, ktorí robia túto aktiváciu! Môžeme dokonca dosiahnuť milión! Takto sa vytvorí rozsiahla liečivá reťazová reakcia v energetickom poli na celom svete.

V tejto Galaxii je veľa priateľských civilizácii. Žijú na vysokej úrovni spirituálneho rozvoja a majú silné a priame spojenie so Zdrojom.

Chceli by, aby sa ľudstvo pripojilo ku Galaktickej rodine, ale potrebujú čistý, silný, jednotný signál od povrchovej populácie o tom, že si želá kontakt.

Ak sa dosiahne kritický počet 144,000 ľudí spojených v tejto meditácii, pošleme silný signál a podľa Galaktických zákonov to začne proces prijatia našej planéty do Galaktickej rodiny.

Samotný proces bude vyžadovať určitý čas, ale prvý a dôležitý krok bude vykonaný, s ďalekosiahlymi exopolitickými a geopolitickými dôsledkami.

Aktiváciu Božieho Zásahu budeme vykonávať presne v najvhodnejšom okamihu, ktorý bude mať maximálny pozitívny efekt na ľudstvo, v presný moment slnovratu 21. decembra 2021. Presný moment bude teda o 8:00 am PST v Los Angeles, 9:00 am MST v Denveri, 10:00 am CST v Chicagu, 11:00 am EST v New Yorku, 4:00 pm GMT v Londýne, 5:00 pm SEČ v Paríži, 6:00 pm EET v Káhire následne prejdeme do Stredy 22. Decembra vo východných časových zónach: 00:00 am (polnoc) CST Tchaj-pej a Pekingu, 1:00 am JST v Tokiu a 3:00 am AEDT v Sydney. Na slovensku čas meditácie vychádza na 17:00 večer. 

zdroj:

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

VAROVANIE! Potravinári kontrolou vo výrobku našli ZAKÁZANÚ látku, nejedzte TO!

Prof. MVDr. Jozef Bíreš, DrSc. Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) objavila počas posledných kontrol v obchodoch potravinu, ktorá obsahovala ...

Nasledujúci článok

Názor

Pandémia: psychické týranie a nátlak

8 kritérií Charty Biderman Vážený čitateľ, čo keby som vám povedal, že tlak médií a vlád počas pandémie je hodný ...
Za zrkadlom

Aktualizácia situácie s chimérou – oslobodenie Zeme od temných síl

Sily svetla dosiahli významný pokrok pri čistení skupiny Chiméra. Vyčistili všetky podzemné jamy s prítomnosťou Chiméry okrem hlavnej jamy Chiméry ...
Za zrkadlom

EKLIPS MESIACA… UTOROK 8/11… NÁHODA!??

Dnes vám hovorím, že sa od 8. novembra ďalej mení scenár. Chystajú sa zvrhnúť americké voľby v polovici obdobia a vojnový ...
Za zrkadlom

Ukradnutá kráľovská krvná línia, TAJNÁ SLUŽBA PROTI ĽUĎOM, S CHASOM CARTEROM A CHARLIE WARDOM

KRÁĽOVSKÁ KRVNÁ LINIA JE UKRADNUTÁ. PRINC WILAM JE SYNOM ŠPANIELSKÉHO KRÁĽA JUANA CARLOSA. Charlie Ward vo svojom podcaste zo 14. ...
Za zrkadlom

Bengálsky hladomor: Ako Briti zosnovali najhoršiu genocídu v histórii ľudstva za účelom zisku

Autor: Rakhi Chakraborty „Nenávidím Indov. Sú zverský národ so zverským náboženstvom. Hladomor bol ich vlastnou vinou, že sa množili ako králiky.“ ...
Za zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  9. časť – rodina Orsini a Rosenberg

Rodina Orsini a Rosenberg – Alchymistická mafia Rodina Orsini z Ríma, rodina Orsini-Rosenberg z Rakúska a rodina Roseneberg z Čiech ...
Za zrkadlom

OSCAR či SOCAR... aká zhoda náhod?

Foto: The Hollywood Reporter (soška Oscara) Nečakaná zhoda náhod! Zlatá soška Oscar Americkej filmovej akadémie, takmer presne kopíruje egyptského Boha ...
Za zrkadlom

Inscenácie o priebehu III. svetovej vojny z r.1873 sú stále platné?

peterdavidbeter Dr. P. D. Beter sa stal známym vďaka svojej najpredávanejšej knihe The Conspiracy Against the Dollar. Po knihe nasledovala séria ...
Za zrkadlom

SLOVEN, RUS a najstarobylejšie hlavné mesto Rusi "SLOVENSK"

Rozprávanie o skýtskych bratoch „Slovenovi, Rusovi a o meste Slovensk“ väčšina historikov považuje za literárnu fikciu. Ale napriek tomu, že o ...
Za zrkadlom

Aliancia ohavných vládnucich elít umožňuje svetovú vojnu

Keď s hrôzou reagujeme na oživenie fašistických, nacistických a japonských imperiálnych ideológií, nevidíme, že svetovú vojnu nevyvolali oni, ale vládcovia, ...
Za zrkadlom

Príznaky hviezdnych semien spôsobené 5d prebudením a aktiváciou DNA

Emma Raisa Fatali Vedzte, že hoci sa náš evolučný proces spolu s Novými vyššími energiami veľmi zrýchľuje, všetci tieto zmeny ...