Ako funguje hra v Matrixe

21. apríla 2021

Doteraz sa väčšina ľudstva nezobudila. Existujú medzi nami jedinci, ktorí síce „prebudení sú,“ ale málokto sa s nimi stretol. A keď sa stretol, nevedel vlastne s kým sa stretol. Nedajú to o sebe vedieť. Možno len náznaky. To isté platí o 144.000 svetelných bytostiach, ktoré sa medzi nami nachádzajú.
Takže prosím pokoj, celá hra sa chýli ku koncu. Možno to mnohí z Vás už cíti a preniklo to až do špiku kostí…

Celá situácia je veľmi zložitá, ale budem sa Vám ju Vážení čitatelia snažiť jednoducho vysvetliť. Vysvetlenie rozoberiem v 5 alebo v 4 článkoch. Popremýšľate, či by tri stačili, ale to, čo sa chystám popísať bude veľmi náročné na premýšľanie.
Preto Vás všetci čitateľa prosím a žiadam, aby ste pri čítaní premýšľali, a keď Vám nie je všetko jasné, vrátili sa späť a znova čítali. Ďakujem…

Ak sa pozrieme do akejkoľvek sféry na planéte Zem, napríklad do odvetví priemyslu, obchodu, vedy, školstva, výchovy detí v škôlkach a jasliach, jednoducho povedané kamkoľvek, zistíme, že všetko v dnešnej dobe je úplne nelogické a zároveň postavené na hlavu. Otočené o 180 °, dnes bez povšimnutia a bez hanby. Dokonca presadzované ľuďmi, od ktorých by sme niečo také nečakali.

Zhrnieme všetko jednou vetou: PRAVDA JE LOŽ, LOŽ JE PRAVDA A LOGIKU DNES V NIČOM NENÁJDETE!

Len krátke vysvetlenie. Všetko sa teraz otáča proti konštruktívnej sile vesmíru a ľuďom. Počítače dostali autonómiu, nezávislosť na ľuďoch. Je im naprogramované, že sú dokonalejšie než ľudia a rozhodovanie dôležitých a kritických situácií majú riešiť primárne namiesto ľudí. Program im hovorí: ĽUDIA SÚ blbci a podradní, preto primárne rozhodnutie preberajú naprogramované, chytré systémy počítačov (UI). Výsledkom sú katastrofy. Stačí sa pozrieť na kauzu Boeing 737 MAX, s autonómiou počítačového systému a ukradnutú technológiu odhmotnenie lietadla. Výsledok bol strmhlavý let s úplnou deštrukciou lietadla a všetkých cestujúcich, a to hneď pri dvoch lietadlách. UI prevzala nad ľuďmi moc. Našťastie zatiaľ iba v obmedzenej sekvencii, ktorá stála mnoho ľudských životov. (No aj keď je to inak, na konci všetkých článkov pochopíte)…

Politici idú proti svojmu národu (a to vo všetkých smeroch) a vyzdvihujú iné entity na výslnie. Vo väčšine častí sveta.
Výchova detí proti prirodzenosti prírody a zavádzajúce systémy dvoch otcov či dvoch matiek. Zaujímavé…
Povolenie pedofílie vo všetkých smeroch, a dokonca podpora svetovými organizáciami…
Ľudia likvidujú vedome sami seba, a to bez premýšľania. Farmácie s očkovacím priemyslom a spol…
Pokračovanie a vymenovanie všetkého by zaplnilo knihu o viac než „milióna“ stránok. Zvyšok si prosím môžete domyslieť sami.

Skoro všetci mysliaci ľudia si hovoria, že sa svet zbláznil. Stojí hore nohami. Nechápu, ako je niečo také možné. Všetko sa prieči zdravému rozumu. Prosím uvedomte si, že VŠETKO na planéte Zem JE ÚPLNE INAK. ALE ÚPLNE INAK AKO SI MÔŽETE myslieť.

Teraz si všetko vysvetlíme. Budeme sa snažiť stručne.
Preto Vás vážení čitatelia teraz na začiatku žiadam o preštudovanie celého článku, ktorý som napísal pred takmer desiatimi rokmi. Asi tušíte, o ktorý ide. Tu je všetko ľuďom povedané, ale málokto pochopil, čo v skutočnosti skrýva. Áno je to článok: Moje stretnutie s indigovým dievčatkom.

Tu leží celá pravda o ľudstvu a systéme, kde sa ľudstvo nachádza. Áno, ku koncu časov museli ľuďom povedať pravdu. Prosím pozorne prečítajte a preštudujte dopodrobna. Je to v podstate úvodný článok pre Vás, pre správne pochopenie, čo je na planéte Zem v hre a v akej hre sa ľudstvo nachádza. Určite mnohí z Vás budú ohromení.

1 Matrix je systém

Uvedomiť si práve, ako Vás čitateľov tohto článku, MATRIX vtiahol do jeho hry a neustále Vám núti pre Vás nepríjemné a likvidačné zá-kony a nariadenia, príkazy a obmedzenia. Áno nachádzame sa na konečnej. Preto ku koncu časov tohto systému, v ktorom dochádza v geometrickej rade k prebudeniu nielen jedincov, ale celých skupín, musí MATRIX zasahovať podlými praktikami s masívnym nátlakom, a vy to vidíte okolo seba.

2 Ako funguje hra v Matrixu

Všímate si ľudí okolo seba a pozorujete, že v poslednej dobe sa s nikým nemôžete normálne – dokonca ani na jednoduchých veciach – dohovoriť? Akoby sa ľudskosť a ochota z ľudí vytrácala.
V ďalšom diele, ktorý bude značne dlhšie a zložitejšie, sa dozviete mnohé podrobnosti, ktoré Vám začnú do mozaiky zapadať.
Prosím Vás, kto má skutočne záujem úplne presne pochopiť čo sa na planéte Zem či v „HOTELI KRAJINA“ odohráva, pozrite sa aj na film Správcovia osudu:

3 Správcovia Osudu – 2011

Správcovia osudu – The Adjustment Bureau – 2011 Veríte na náhodu? Alebo na osud? A čo keď je to všetko úplne inak? Čo keď naše kroky riadi niekto, kto s nami má konkrétne plány? A čo sa stane, keď mu ich, hoci nevedomky, prekazíme? Ambiciózny thriller Správcovia osudu podľa poviedky Philipa K. Dicka naznačuje, že svet môže byť miestom, kde pre náhodu nie je miesto a s osudmi ľudí si pohrávajú páni v klobúku:

Ako funguje hra v Matrixe 3.diel

Pre správne pochopenie všetkých súvislostí a všetkého, čo je nutné vysvetliť, sa Vás na začiatok musím opýtať, či ste sa pozreli na filmy, ktoré boli v predošlom diele odporúčané?
Každého čitateľa upozorňujem, že než sa dostaneme k tomu veľmi konštruktívnemu, musíme si ešte raz prejsť „bahnom a hnojom“, ktorý na nás nakydali…
Ak ste sa pozreli na všetky tri diely Matrixu a tiež na Správca osudu, môžeme pokračovať v zložitom výklade, aj keď pre mnohých ľudí bude jednoduchý…
Zaiste ste všetci zistili, že systém nemá záujem o určité objavy, ktoré by ste mohli urobiť, a pritom niečo závažného a pre ľudstvo dôležitého, získať. Mohli by ste tento systém ohroziť. Tak jednoduché to je. Film Správcovia osudu Vám povedal všetko. Ak sledujete Symboly každý deň pri odchode z domu, musí Vám byť jasné, že keď stretnete muža s klobúkom, ste ihneď upozornení na nejaké dôležité stretnutie, v ktorom Vám asi bude zabránené. Ale mnohí tomu nechcú veriť…. Nechajme symboliku teraz bokom…

Mozog, pravá a ľavá hemisféra
Hneď na začiatku tretieho dielu je nutné ľudským bytostiam pripomenúť, že boli obdarené pravou mozgovou hemisférou, nelogickou, práve intuitívnou. Je im vlastná a bližšia. Ako sám systém hovorí, pravá je tá správna. Ja dodávam, mali by ste sa ňou riadiť. Nikdy Vás nezradí a vždy sa Vám snaží správne pomôcť. Riadim sa ňou odmalička ….
Ľavá hemisféra je práve pre ľudskú bytosť nepravá, logická a tá, ktorá Vás väčšinou zradí. Ako sám neustále tvrdím, patrí do koša. Ihneď namietnete, že to nejde a že je potrebná. Tak toto Vás naučili v škole. Ja tvrdím áno, potrebujeme ju, aby sme rozumeli strojom a počítačom, ktoré by sme v podstate nepotrebovali, keby… Inak je vždy veľmi zradná.
V ďalšom diele si vysvetlíme, prečo používať tú pravú, a nie ľavú a ako bolo všetko proti Vám zneužité.
V minulých dieloch sme si vysvetlili, čo sa deje s dieťaťom a ako je tu logikou v „Hoteli Zem“ formovaný každý jedinec. Neustále Vás nabádajú: Myslite logicky.

Koniec školy, začína práca
Teraz po skončení všetkého vzdelávacieho systému pre jedinca, musí dôjsť k začleneniu do systému. Po začlenení v systéme a odbore v ktorom pracujete, prídu ďalšie ponuky, pasce, odlákanie od tej správnej cesty, a hlavne postupná eliminácia, ktorú ani nespozorujete. Vysvetlíme si, prečo tomu tak je a čo sa odohráva.
Celý systém je pyramídovo založený. Dole sa nachádzajú obyčajní ľudia a hore ľudia, ktorým bolo niečo umožnené. „Niečo“, ku ktorému sa mnohí nedostanú. Buďte ale radi….
Pozor! V systéme sú pyramídy dve. Nazveme ju materská, tá hlavná a podružná, vedľajšia. Vysvetlíme priebežne. Ale obe pyramídy musíte úspešne obísť.

Pasca a zaháčkovaní do systému = KREDITY
Aby Vás systém správne lapil, je nutné si vziať od neho pôžičku. Tým Vás zaháčkuje dokonale do systému a únik je potom úplne nemožný. Stávate sa tak dokonalým otrokom vďaka nejakej hmote, ktorá v podstate hmotou nie je. Hlavne, že dlhujete a musíte za niečo platiť energiou späť. Je to jedna z metód, ako Vás systém dokonale vysáva.

Nástrahy všetkých možných kategórií

Jednoducho povedané, začneme na začiatku obchádzania „materskej“ pyramídy, ktorú máte za úlohu (na planéte Zem, v Hoteli Zem) obísť. Obísť, a to bez „straty desiatky“. Než sa môžete dostať k dverám do druhej miestnosti, či druhého stupňa, ktorá Vám „niečo“ ďalej umožní.

Systém tomu ale bráni všetkými možnými prostriedkami a snaží sa každého vtiahnuť do centra pyramídy, do jeho vnútra. Potom ste väčšinou polapený a systém sa Vás zbavil. Uniknúť sa dá málokedy. Urobil z Vás poslušného otroka.

Pri začiatku cesty každého človeka okolo pyramídy (dali ste sa na hľadanie), pretože Vám veľa vecí na planéte Zem hneď zo začiatku nesedí, začne systém stavať prekážky. Pre mnohých neprekonateľné bariéry, aj keď sú VŽDY cesty, ktorými sa dajú obísť. Niekedy stojí veľa námahy, vytrvalosti a snahy. Systém je na to pripravený v najrôznejších úrovniach, podobách, trikoch, a hlavne používa lživé tvrdenie s údajnými dôkazmi vedcov. Tu všetko začína.

10 Anjel bojovník ideas | nápady na tetovanie, tetovania, anjel

Materské pyramídy ovláda Šesť padlých anjelov, ktorých príkazy prijíma Vatikán a ten ich potom ďalej odovzdáva na ďalšie podružné levely. Podružné levely ŠÚ kostoly, vlády, polícia, súdy, školy, zákony, úrady, vojaci a Všetky autority, ktoré ovládajú a obmedzujú ľudstvo.
Dospelý jedinec, ktorý vyšiel zo školy – základnej Alebo Strednej Alebo dokonca vysokej, je hodený do vody, aby musel sám za seba bojovať a plávať v rozbúrených vodách o „život“ (Lepšie povedané o svoju Existenciu na určitej úrovni). Áno, tak je chodník na planéte Zem pre všetkých pripravený. A práve týmto z Vás urobia poslušnými otrokmi.
Systém Vám začína v prvom rade hádzať „polená pod nohy“. Keď vidí, že ich bravúrne zdolávate, zvyšuje sa úroveň ťažkostí. Niekedy tiež nie. Môže ponúknuť nejaký zaujímavý projekt, ktorému málokto povie Nie. Ste potom systémom chytení, vtiahnutí do pyramídy, len aby ste sa nemohli vyvinúť ďalej a prejsť okolo pyramídy. Mohli by ste objaviť až nepochopiteľné veci, pre dnešného bežného obyvateľa Hotela Zem.

Dôležitým prvkom pre systém je čas.

Čas, ktorý v podstate neexistuje. Keď väčšina ľudí začne úspešne, či neúspešne pracovať v tom či inom odbore, systém sa mu snaží rôznymi spôsobmi kradnúť čas a zamestnávať ho, kde len môže. Len aby nemal veľa voľného času na premýšľanie. Hojnosť času pre ľudí, je čistým jedom pre systém. Sami ste si všimli, že poslednou dobou sa značne čas pre všetkých skrátil. Ubieha rýchlejšie, okrem iného. Systém sa Vám ho snaží kradnúť rôznymi ponukami, vyplňovaním formulárov, reklamou, údajne možnými výhrami, počúvaním rádia či televízie, počítačom, počítačovými hrami, mobilnými telefónmi, fitnesscentrami, rôznymi záujmovými činnosťami a množstvom nezmyselných a zbytočných podujatí, len aby ste vy a prípadne Vaše deti nemali čas pre seba. Naprogramuje Vás tak, ako potrebuje. K tomu sa pridajú aj podprahové dáta.

Deťom dávajú v škole toľko úloh, že všetok voľný čas strávia väčšinou na nich.
Jednoducho povedané, systém sa snaží Váš čas ukradnúť.

Nástrahy pre majetnejších podnikateľov

Ak ste úspešný podnikateľ a máte veľkú či malú firmu a zároveň veľa peňazí, systém nastavil ďalšie lákadlá. Sú to malé či veľké jachty na mori, komu sa nepáči more, dajú mu možnosť ovládnuť vzduch malými dopravnými lietadlami a zabaviť ich. Podľa porekadla: Dáme ľuďom hry a chlieb.
Nástrah je skutočne veľa, len aby ste neprišli na podstatu bytia na planéte Zem, kto ste a prečo tu ste.

Môžeme pokračovať so všetkým športom a nezmyselným prihliadaním rôznym pretekom. Pokiaľ Vás nechytili na šport, určite sa budete zaujímať o iné „trávenie času“ napríklad v knižnici, kine, lovením rýb, horolezectvom a ďalšími nespočetnými možnosťami zábavy, ktoré tu nemienim ďalej menovať.

Pre tých, čo hľadajú ďalej

Boli vynájdené rôzne ezoterické knihy a smery, ktorými zaviedli ľudí opäť do slepej uličky. Ezoterika je ďalším podvodom na ľudstvo. Všetka ezoterika je opäť cesta falošných rád, aj keď niektoré skutočne fungujú. Je nutné sa zamyslieť, kto to všetko ovláda?
Ako vidíte, ľudstvo sa nechalo zaviesť na scestie muzikálom Krysař, ktorý hrá na flautu a všetky krysy idú za ním.
Ak jednotlivci obišli všetky nástrahy a môžu sa dostať k dverám vedúcim do ďalšej miestnosti, je nutné prekonať ešte takzvané priebežné kyvadlá.

Kyvadá
Jedná sa o mechanické poškodenie či deštrukciu ľudských bytostí. Sú to v podstate havárie v autách so smrteľnými následkami, zrútenie lietadiel, potopenie lodí, športové nehody, zásah blesku, obete vrážd, kradnutie orgánov s následným zabitím a mnohé iné, ktoré Vám zabránia v ceste do ďalšej dimenzie v Hoteli Zeme.
Cestu okolo pyramídy vám „osladia“ P – OTRAVINAMI
Pri úspešnej ceste okolo, sa Vám snažia nastaviť ďalšie prekážky, ktoré budete vnútorne prijímať. Sú to P-OTRAVINY. Aby to nebola pre hľadača pravdy tak jednoduchá záležitosť, dávajú všetkým do potravín rôzne druhy jedov, GMO, hormónov, umelých jedovatých sladidiel a mnoho ďalšieho. Potrebujú Vás zničiť aj zvnútra.
Možno pre tých, ktorí by sem aj došli, je táto prekážka tou najhoršou. Tým pádom začne Váš organizmus chradnúť a myseľ chátrať a dostávate sa ako skoro všetci do podružnej pyramídy.

Podružná pyramída

tomáš marný: Jak funguje hra v Matrixu 3.díl | Aluška.org

Druhoradou pyramídou nazývame kompletný gigantický farmaceutický priemysel s ich poskokov a dobrými poslušnými otrokmi za veľké peniaze a to LEK-ÁROV. Spýtali ste sa niekedy sami seba, ako je vôbec možné, podávať ľuďom beztrestne ÚDAJNÉ LIEKY, ktoré lieky nie sú, a hlavne zabíjať ľudí???
Ľudský organizmus je samo opraviteľný bez akéhokoľvek očkovania. Očkovanie práve zavádza problémy a systém sa raduje. Opäť si prečítajte, čo do vás naočkujú za jedy….
Keď si rozumný a mysliaci človek prečíta písomné letáčiky k liekom, nikdy ich nemôže vziať do úst. A čo tí, ktorí ich predávajú, čo ich svedomie, a tí čo ich vyrábajú sa záludným úmyslom? Opäť sa pýtam sám seba, kto to tu riadi???
Na opravu organizmu je mnoho prírodných byliniek a hornín.
Jediným veľkým úkolom pre každého jednotlivca, ktorý prišiel na planétu Zem je, starať sa o svoj zverený organizmus sám (aj keď vám hmota nepatrí) a nie ho zveriť LEK-Árom čiže do cudzích rúk. Pre nich ste obyčajným obchodným záujmom. Nemajú záujem o vaše zdravie, ale práve o pravý opak.
Ak jedinec prekonáva úspešne materskú pyramídu na planéte Zem, práve tá podružná je tu pripravená, aby Vás mohla eliminovať či zabrániť v ďalšej úspešnej ceste.
V prípade, že ste zdolali nespočetné prekážky okolo materskej pyramídy, naskytne sa Vám možnosť dostať sa k dverám, ktoré niekto otvorí a osloví vás. Dostávate sa do inej reality na planéte Zem, ktorá tu existuje, ale mnohí tomu neveria, vďaka logike….

Ukradnutie jediného, ​​čo tu vlastníte

Po celú dobu pohybu v hoteli Zem sa Vám snažia ukradnúť Vašu dušu. Niektorí ju dokonca dobrovoľne odovzdajú. Písali sme o spevákoch a ľuďoch, ktorí za slávu, peniaze a majetok dobrovoľne odovzdajú ich dušu. Sami dotyční, ktorých sa to týka, všetko priznali.
Odovzdanie duše pre systém sa nedeje len možným očipovaním. Sú tu zavedené aj iné systémy. Mnohí ale ani nevedia, že boli nalákaní do pasce, a bez toho by to vedeli, odovzdali ju, a to dobrovoľne v nevedomosti. Pýtate sa ako, a koho sa to týka? Je jednoduché sa nad tým zamyslieť. Sú to ľudia, ktorí tu páchali zlo, zabíjali druhých, ubližovali im, a to z akéhokoľvek zištného alebo sebeckého dôvodu. Pre slávu, pre peniaze… Myslím tým napríklad doktorov, ktorí zámerne predpisujú ľuďom prášky, ktoré majú protichodné účinky a spôsobujú veľké utrpenie a po dlhšej dobe, ak užívajúci chorý neprecitne, i smrť.
Keď to píšem, spomínam si na jednu svoju dávnu známu z Nemecka, ktorá študovala medicínu. Chcela pomáhať ľuďom a pýtala sa ma, či je to dobrá cesta. Hovoril som jej už od začiatku, že nie je, že nikomu nepomôže, že bude zabíjať ľudí a že to bude zlé. Neverila mi. Takže školu vyštudovala a keď potom nastúpila ako lekárka na svoju prvú smenu v nemocnici, neuveríte, čo sa jej stalo. Úplne ako by to bol jej zasväcovací rituál. Mala nočnú smenu a dostala od primára príkaz podať jednej starej babičke, ktorá tam už nemohúco nejakú dobu ležala, dva lieky. Lenže tieto dva lieky mali interaktívne účinky. Vtedy mi to volala a ja som jej hovoril, nech jej to nedáva, že ju zabije. Ale pretože už bola vymydlená zo školy a úplne zblbla autoritou primára, tak jej tie prášky dala. Dodnes nechápem, ako niečo, tak hnusného mohla urobiť, ja by som z tej nemocnice odišiel a takú prácu by som nerobil. To by som sa z tých peňazí z výplaty potom musel pobliť. Druhý deň ráno babička umrela a táto známa, čo jej tie lieky podala, mi popoludní zvonila na dvere celá vyľakaní a hlásila, že pani je mŕtva. Tak som jej povedal: Gratulujem ti k prvému zabitému človeku. Dostal som takú facku, že som mal ešte päť hodín červenú dlaň vytlačenú na tvári a príslušnú známu som potom už nikdy v živote nestretol. Nie je mi to ani ľúto, pretože s vrahmi sa nehodlám stýkať.
Odovzdanie duše systému platí aj pre všetkých právnikov a politikov, ktorí pôsobia proti ľuďom, a nie pre nich. Všeobecne pre všetkých, ktorí sa dopustili porušovania ľudských práv a nespravodlivo odsudzujú alebo trestajú druhých ľudí. Napríklad sudcovia.
Prečo sa toto všetko deje, hovoríte si? Prečo nám systém berie čas, zdravie a slobodu?
Aby sme nepochopili, o čo sa tu v súčasnosti rokuje. Ľudstvo bolo zavedené do slepej uličky a po celé stáročia a možno snáď aj tisícročia je správanie masy riadené elitami, aby nikdy nemohlo dôjsť ku konštruktívnemu koncu šiesteho matrixu. Preto toľko prekážok.
Ale buďte úplne pokojní, nie je to len samá katastrofa, v skutočnosti mám pre vás veľmi dobré správy, ktoré mi povedalo indigové dievčatko. Nedávno som sa s ňou stretol a požiadala ma, aby som tento seriál napísal, pretože vám chce povedať veľmi dôležité veci ohľadom konca systému.
Tí ľudia, ktorí prekonajú všetky tieto prekážky, budú aj napriek všemožným nástrahám systému dobrí, konštruktívni a želajúci, budú aj napriek všemožným vymývaniam mozgu ctiť Zákony vesmíru a riadiť sa nimi, sú tí, na ktorých teraz všetko stojí a o ktorých sa tiež najviac bojuje. Konštruktívna časť populácie má totiž v blízkej dobe prejsť do Zlatého veku a založiť tu úplne novú civilizáciu.

Chceme Vám všetkým čo najskôr všetko objasniť. Pripravte sa na to, že 4. a 5. diel bude značný náklad. Tento zdĺhavý úvod bol ale nutný na vysvetlenie dejov, ktoré všetci berú za samozrejmú vec…

Ako funguje hra v Matrixe 4.diel / Odkaz Indigového dievčatka po 10 rokoch

Teraz sa dostávame k veľmi dôležitej kapitole, ktorá konštruktívne bytosti určite povznesie, naopak temné sily začnú vyčíňať. Práve dnes, pri prečítaní predposledného článku o tom, čo sa momentálne v Hoteli Zem deje, vám začnú byť úplne jasné mnou neustále opakované slová: VŠETKO JE na planéte Zem ÚPLNE INAK. Tvrdil som to vždy, už odmala…
Sadnite si pohodlne, dajte si kávičku a nejaký dobrý zákusok alebo vianočné pečivo či bonbónik a začnite čítať v pokoji a pohodlí.
Začnem vetami z knihy Pravda medzi nebom a zemou od neexistujúceho muža RO man ZO man čiže ROSE man, muž, ktorý neexistuje

Strana 251. Je to 5. odsek zhora, citujem:
Prišla doba, kedy sa začína spĺňať to, pre čo si sa zrodil na planétu Zem. Začal Gabriel oznamovať svojmu chránencovi.
Len veľmi málo ľudí dnes tuší, aký boj medzi temnotou a svetlom je naozaj vedený na poli tejto slnečnej sústavy. Pred tebou budú vedením svetla v najbližšej dobe odkryté karty mocných tohto sveta. Preto ťa chcem ešte raz podporiť, aby si nezišiel z cesty. Až príde ten pravý okamih, spadne aj tebe duchovná páska z očí a spoznáš, kým naozaj si.
Stvorenie má svoje zákony, ktorým si sa pred začiatkom svojej misie dobrovoľne podvolil, a preto zatiaľ precitnúť nemôžeš. Preto som tu ja, aby som ti čiastočne pomohol, než sa splní to, čo bolo v dávnych dobách zasľúbené.
Platí to aj pre všetkých čitateľov tohto článku a nasledujúceho.
Na úvod by som rád vysvetlil dôležitú okolnosť.

Prestavte si, že ste veľká rodina (všetci sme veľká rodina) a rada starších (je ich 7) múdrych a skúsených sedí pri okrúhlom stole. Vládne tu len láska a dobro. Nepoznajú zlo. Majú záujem založiť nový dokonalejší systém a dohovárajú sa, ako by mal vyzerať. A pretože panuje veľa názorov a nie sú si istí výsledkom, dohovoria sa, že si všetko vyskúšajú simultánne. Je to vraj najlepšie riešenie, ako niečo vybudovať, a pritom neopakovať a nerobiť chyby. Vybudovať to, čo bude mať najdlhšiu životaschopnosť vo vesmíre celogalakticky. Preto sa rada starších pri okrúhlom stole rozdelí pre túto (nebezpečnú hru) na tých konštruktívnych a deštruktívnych. (Nezabudnite, že všetci sú si absolútne rovní, všetkých 7 členov.) Jeden člen tejto skupiny, ktorý má u všetkých najväčšiu vážnosť a je najmúdrejší z nich, navrhol že zostane sám proti zvyšku sediacich pri okrúhlom stole. Všetci súhlasili. Zvyšná časť, šesť jeho bratov, sa rozhodli hrať deštrukciu až do všetkých krajných medzí, ktorá sa postupne ku koncu hry bude stupňovať ad absurdum a bude aj popierať svoj vlastný systém. Práve sa v tejto dobe nachádzame, nikto už nič nechápe. Jedná sa o hru celovesmírnej dôležitosti a pre budúcnosť ľudstva neopakovateľnú. Buďte radi, že sa jej môžete dobrovoľne zúčastniť a zahrať, aj keď mnohí teraz budú nadávať…
Pretože sme tak obrovská rodina v celom vesmíre, ktorá má mnoho biliónov (korektne napísané nespočetné množstvo) bytostí po celom vesmíre a v podstate sme všetci bratia a sestry, bolo nám radou siedmich dovolené sa tejto simultánnej hry zúčastniť. Dobrovoľne zúčastniť, kto chcel. Preto existuje tá známa fronta duší v Hoteli Zem, ako sa v skutočnosti aj volá.

Prebehlo to nasledovne:
Konštruktívna sila vesmíru má neustále ten rovnaký záujem, aj keď tu boli ľudia schopní nazývať ju zavádzajúcim slovom Boh, ako to určilo 6 padlých anjelov (ktorí sa tak sami nazvali). Do role tých zlých sa oddelila skupina, ktorá si dala názov 6 padlých anjelov a vytvorila tým skupinu alebo tiež tím, ktorý bude bojovať proti dobru až do konečného výsledku. Pretože nový systém spolu konfigurujú s tým najvyšším v rade starších, bolo nutné vyhovieť obom stranám. Boli teda nastavené pravidlá hry, platiace pevne pre obe strany.
Ako sa dostanete do nebezpečnej hry na planéte Zem (nazvala ju aj tak veštkyňa z MATRIXU, ako hovoril architekt, matka MATRIXU) a ako sa dostanete zase späť, bolo povolené čiastočne ukázať deštruktívne stranou prostredníctvom skupiny Imperio, ktorú som dešifroval v článku Moje stretnutie s indigovým dievčatkom asi pred 11 rokmi. Je to vstup do hry, do ktorej ste všetci prišli dobrovoľne (tak dnes nikto nenadávajte a nesťažujte sa) a dobrovoľne odchádzate späť. Nič tu nie je skutočné. Je to simulácia, opäť opakujem. Ten, ktorý Vás tu na planétu Zem privedie, ste vy sami, rovnako tak ako Váš sprievodca na planéte Zem je Vaša pravá hemisféra a jej pokyny, ktoré ste mali neustále počúvať. Pri odchode z hry Vás opäť Váš sprievodca odvádza z tejto hry. Ste to vy sami! Niektorí mu hovoria anjel, smrť či smrtka. Je to ale nesprávne označenie. Ľuďom bol týmto zámerne nahnaný strach. Žiadosť deštruktívnej strany, aby ste sa neustále báli. Všetkého, aj svojho odchodu z hry. Po smrti si nič nemôžete vziať so sebou, pretože to ani neexistuje. STE IBA VO VEĽMI NEBEZPEČNEJ HRE. Všetko je len simulácia. Všetko je len PROGRAM A NIČ VIAC. Vám sa nemôže nič stať.

Nezabudnite, že čas neexistuje. Bol nasimulovaný len pre túto nebezpečnú hru. Preto niekoľko miliónov rokov na našej planéte, kde hra trvá, je len niekoľko zlomkov sekúnd pre tvorcov novej civilizácie. Viem, že pre Vás je to absolútne nepredstaviteľné.
Rada zlých povolila pre radu dobrých 144.000 konštruktívnych bytostí (svetelných bytostí) s tým, že túto hru rovnako nemôžu vyhrať a simultánne si ju vyskúša. Zároveň im bolo povolené symbolicky ukazovať ľuďom pravdu pomocou SCI-FI (pravdivých filmov), NIEKTORÝCH Výnimočných pravdivých KNÍŽIEK, rozprávok alebo videoklipov atď. Však viete, že v rozprávkach je vždy tá najväčšia pravda, ale kto by im predsa dnes veril, však áno? Konštruktívne sily vesmíru môžu oznamovať posolstvo ľudstvu aj prostredníctvom niektorých vystúpení, ktoré sú zasvätené konštruktívnym svetlým silám, ale len obmedzene a v hádankách. Nič nesmú hovoriť otvorene, až na konca časov to platiť nebude…
Neustále som opakoval, že ku koncu časov musia ľuďom povedať pravdu. Bola to požiadavka konštruktívnej sily, ktorú povolila rada samozvaných deštruktívnych šiestich padlých anjelov pre túto hru.
Žijeme v systéme, ktorý je počítačová simulácia. Ja tu nie som, ani vy tu nie ste. Každý človek je tu dosadený ako postava, pritom jeho skutočný zdroj je v úplne inej dimenzii. Postava, s ktorou sa tu po planéte pohybujete, je len malá čiastočka Vašej skutočnej duše a Vašej skutočnej bytosti. To, čo sa javí ako hmota, čas a priestor, je v skutočnosti program. Aký program, kto a prečo ho vytvoril?

Zúčastňujeme sa experimentu, v ktorom má buď vyhrať ľudstvo nad strojmi a založiť novú civilizáciu a Zlatý vek, alebo majú vyhrať stroje nad ľuďmi a šiesty matrix má skončiť pre ľudstvo zle, deštruktívne.
Šesť padlých anjelov (deštruktívna rada) sa dohovorila s radou konštruktívnou, že je možné hrať hru len do 6. MATRIXU a tu musí byť rozhodnuté. Všetkých 5 predošlých Matrixov bolo zničených atómovou vojnou, ktorá je možná len a len v MATRIXE. Ešte raz pre dôležitosť opakujem: Zúčastňujeme sa ohromného celoplanetárneho experimentu, ktorý vo vesmíre nemá obdobu, v ktorom má buď vyhrať ľudstvo nad strojmi a založiť novú civilizáciu a Zlatý vek, alebo majú vyhrať stroje nad ľuďmi a šiesty matrix má skončiť pre ľudstvo zle, deštruktívne .
Týmto hra končí. Hrá sa o tieto dve možnosti, kedy na jednej strane šachovnice je Konštruktívna sila vesmíru spolu so 144.000 svetelnými bytosťami a ďalšími konštruktívnymi ľuďmi a na druhej strane šachovnice ako protichodná sila stojí „šesť padlých anjelov“ spolu so všetkými nástrahami systému, ktorý má ľudstvo ničiť a ohlúpnuť a navádzať na zlé veci. Tieto nástrahy sme si už dostatočne vysvetľovali v predchádzajúcich dieloch. Pochopte, že Váš hlavný cieľ je TERAZ rozhodnúť o osude tejto planéty a o osude posledného matrixu. A pozor!!!… opakujem, zúčastníme sa toho všetci. Vy všetci ste za to zodpovední.
Keď si to vezmete z pohľadu univerza, tak nakoniec ani šesť padlých anjelov nie je zlých. (Sú to veľmi konštruktívne bytosti) Sú zlí tu pre ľudstvo v rámci daného experimentu, kedy v skutočnosti len plnia svoju danú úlohu v hre. Pretože bez protichodnej sily zla, by experiment v Hoteli Krajina nemohol vôbec prebehnúť. A presne tak bola nazvaná táto hra: Hotel Zem.
Preto sa tiež hovorí, že šesť padlých anjelov sú nádherné a veľmi inteligentné bytosti. Pokiaľ Vám to vždy pripadalo divné a nelogické – ako môže byť zlá bytosť nádherná?! – toto je odpoveď.

Odpoveď nájdete aj v knihe, ktorá Vám bola napísaná neznámym autorom: Roman Zeman – Pravda medzi nebom a Zemou. Všetko som v minulosti komentoval a rozoberal. Dievča, ktoré sa stretlo v tejto knihe v Nemecku na zámku s padlým anjelom hovorilo, že to bola úžasná a nádherná bytosť a niečo tak krásneho a nádherného ešte nevidela. Toť vysvetlenie.
Je kriticky dôležité, aby všetci ľudia, ktorí idú v súčasnej dobe proti MATRIXU, sú konštruktívni a snažia sa skutočne pomáhať druhým a otvárať im oči, vytrvali vo svojej práci a nenechali sa strhnúť do Matrixu a nezačali myslieť deštruktívne. Zatiaľ nad temnou silou vedieme, ale môže sa to zmeniť, výsledok ešte nie je rozhodnutý. Nenechajte sa zblbnúť rôznymi cynikmi a ľuďmi, ktorí myslia iba logicky a budú Vám vykladať, že keď sa rozhodujete intuitívne, veríte na anjelov, nedávate si k hlave mobil aby ste ochránili svoju šišinku mozgovú pred nebezpečným ožiarením a žijete zdravo, tak že ste naivný, exoti a mimo. Nenechajte si nakukať, že veríte na rozprávky a že skutočný svet je niekde inde. To sú presne tí agenti Smithovia z Matrixu, ktorí Vás majú uvrhnúť späť do nevedomosti a do chaosu. Aby ste začali strácať čas s blbosťami a nezaoberali sa tým, čo je skutočne dôležité. Aby ste ani vy, ani Vaši najbližší, nemohli naplniť svoj osud a prejsť do Zlatého veku ľudstva. Je to tesne pred nami. Pamätajte, že na každom jedinom človeku záleží a každý jedinec, ktorý stojí na správnej strane šachovnice, môže rozhodnúť o osude celého tohto aj nového sveta. Ale pozor! Do nového systému prejdú iba konštruktívni ľudia. Nikto z tých, čo druhým zámerne ubližovali, neprejdú. Budúcnosť Zlatého veku je tu pripravená len pre dobrých a láskavých ľudí.
V poslednom 5. diely vysvetlím, ako na to bytosti, ktoré konali deštruktívne, doplatia. A dozviete sa tiež, že deštruktívna strana (šesť padlých anjelov) dala niektorým deštruktívne konajúcim bytostiam na planéte Zem do vrecka na poslednú záchranu „žolíkov“. Keď ho vytiahnu, veľmi pomôžu konštruktívnej strane.
Čo bude odmenou za konštruktívny život a hľadanie v Hoteli Zem, sa tiež dočítate v poslednom diely.
Nenechajte sa otráviť a nenechajte ohroziť svoje dôležité poslanie nejakými závistlivcami, posmievačmi, ohováraním a agentmi z Matrixu. Presne od toho tu sú so svojim skepticizmom, výsmechom, ohováraním a závisťou, aby Vás odlákali a odradili od toho najdôležitejšieho. Aby Vám vzali energiu a čas, aby Vám vzali motiváciu, aby ste už nemali silu a aby ste stratili správny smer. Pamätajte si, že ak padnete vy na svojej ceste, padnú s Vami často aj ďalší ľudia, ktorých by ste inak priviedli na správnu cestu, alebo im pomôžete sa na nej udržať.
Nedávno som bol v Rusku a stretol som sa s veľmi zaujímavým pánom, ktorého ale nemôžem bližšie popisovať. Vysvetlil mi, že nedávno objavili v ohromne veľkých podzemných laboratóriách absolútne úžasnú vec, ktorá mimochodom tiež potvrdzuje to, čo som vyššie napísal. To, že tu v skutočnosti nie sme, ale žijeme v akomsi programe, ktorý simuluje svet. V danom laboratóriu vedia za použitia špeciálnej technológie skomprimovať hologram ľudskej bytosti a vytvoriť tak živý klon, ktorý má vlastnosti presne ako človek. Nenarodil sa, nepriletel v UFO tanieri, proste sa zhmotnil v laboratóriu a človek bol hotový. Keby sme nežili v simulácii, taký vynález by nikdy nemohol fungovať! Takže z pokusného človeka sa dá urobiť ľubovoľný počet jeho vlastných kópií. (Viď. Matrix a klonovanie agenta Smitha. Všetko vám bolo ukázané.)

Vo filmovej sérii MATRIX povedali ľuďom pravdu. V prvom diele vystupuje chlapček s lyžičkou. Pamätáte si, čo NEOVI hovorí? Nesnaž sa ohnúť lyžicu, je to nemožné. Radšej sa snaž uvedomiť si pravdu. Lyžica tu nie je. Potom pochopíš, že to, čo sa ohýba, nie je lyžice. Si to ty sám. Z toho jasne vyplýva, že nielen lyžice, ale ani chlapček, ani Neo, ani Vy sami tu nie ste. Nič z toho nie je skutočné. Vidiaca v Matrixe zastupuje úlohu Vašej pravej intuitívnej hemisféry. A Architekt matrixu zastupuje ľavú logickú hemisféru. Však tiež na konci 3. dielu sľubuje matke MATRIXU, vedzme, že všetky bytosti, ktoré sa budú chcieť odpojiť, nechá ísť. Na otázku, či dodrží slovo, odpovie, že nie je človek.
Táto séria je v podstate pokračovanie veľmi starého článku, na ktorý som sa mnohokrát odvolával Moje stretnutie s indigovým dievčatkom. Pri našom nedávnom stretnutí mi povedala (okrem mnohých ďalších vecí, ktoré ste si už práve mohli prečítať vyššie), že skoro nikto z ľudí vôbec nechápe, o čo tu v skutočnosti ide, že ide o výsledok obrovskej geniálny hry, a že tu prebieha boj medzi dobrom a zlom, medzi ľuďmi a strojmi. Medzi intuíciou a logikou…

Namiesto aby sa ľudia vedome do tejto hry zapojili, ťahali za jeden povraz a jasne ukázali na koho strane sú, že nad nimi stroje ani logika nezvíťazí, tak len strácajú čas, dohadujú sa o nezmysloch a žijú ako vo sne.
Ľudia sú z väčšiny už tak zmanipulovaní systémom, že nielenže považujú dobré za zlé a pravdu za lož, ale dokonca nenávidia, ohovárajú a útočia na tých, ktorí sa ich snažia chrániť na konštruktívnej ceste a preniesť ich do Zlatého veku. Povedala mi pri stretnutí, že o to išlo aj v roku 2012. Všetci sme čakali na prestup, ku ktorému nedošlo. Nenaplnili sme kritické množstvo uvedomelých osôb a energie sa teda nespojili. Nastalo veľké sklamanie pre tých, ktorí sa tešili na zmenu a veľký výsmech zo strany skeptikov a zapredaných agentov matrixu. Tak vidíte vy blázni, 2012 je preč a nič sa nestalo! cha cha! Ale ľudia, ktorí myslia intuitívne, nestratili vieru ani nádej. Mali sme niekoľko ďalších rokov času na to, aby sme sa prebudili. Aby sa objavilo ešte viac konštruktívnych ľudí, ktorí sa prebudia a uvidia pravdu. Nemusí sa prebudiť úplne celé ľudstvo, preto sa rozhodne nenechajte zdemotivovať Vaším okolím. Prechod do Zlatého veku je stále možný, nič nie je stratené, rokom 2012 nič neskončilo. Ba naopak, túto možnosť máme stále otvorenú a aktivuje sa vo chvíli, keď nás bude dostatok.
A ako vlastne funguje príchod tých 144.000 bytostí? Jednoducho: Človek, ktorý všetko pochopil a úspešne všetko absolvoval (teda úspešne obišiel obe deštruktívne pyramídy „obrovské nástrahy a lákadlá MATRIXU“ opísané v treťom diele), sa dostane do druhej úrovne bytia. To je tá spomínaná druhá miestnosť na konci prvého levelu s pyramídami, do ktorej vedú kúzelné dvere. Keď sa dostanete za tieto dvere do vyššej úrovne, dostanete ponuku. Môže do Vás vstúpiť vysoko konštruktívna bytosť, ktorá bude s Vašou pomocou plniť misiu v tomto simulovanom svete. Stanete sa tak prostredníkom pre jednu zo 144.000 svetelných bytostí, ktorá ovláda rad zaujímavých mimozmyslových kompetencií s napácha veľa konštruktívneho a zachráni mnoho ďalších ľudí od deštruktívnych pyramíd a smutných osudov. Možnosti sú dve, buď si s danou bytosťou vymeníte telo a dušu úplne, alebo len čiastočne. Ale ovládajúcim prvkom je daná bytosť, už nie Vy. Ste akoby dva v jednom tele, ale môžete to odmietnuť. To však zatiaľ nikto neurobil, pretože tá možnosť je tak nádherná, že do toho všetci idú a sú šťastní, že môžu opustiť tento systém a prenechať fyzické telo bytosti, ktorá dokáže takéto úžasné veci.

Teraz sa určite spýtate, ako sa to tá vybraná bytosť, ktorá prešla okolo pyramíd, dozvie? Pretože som od indigového dievčatka dostal súhlas, ukážem Vám tu, ako sa to robí. Pozrite sa presne na minútu 1:17.
V nižšie uvedenom videoklipe si všimnite okrúhly stôl, človeka sediaceho pri ňom, mnícha, ktorý mu ukazuje cestu a šesť ďalších bytostí, ktoré si tiež sadnú k stolu. Názov videoklipu je Cesta Ciest. Že by hľadanie? Koľko náhod sa tu zišlo dohromady? Náhody neexistujú.

Mimochodom Indigové dievčatko, na ktorej želanie píšem tento seriál, tiež vie mávnutím ruky pred Vami urobiť veľkoplošnú „obrazovku“ v 3D a ukázať tak niektoré deje, ktoré uzná pre Vás za potrebné a vhodné. Je to ako panoramatický film na celú stenu. Ale skoro nikto sa k nej nedostane. Z pochopiteľných dôvodov.

Ukázali to tiež vo filme MIB 3. Presne od minúty 3:33 tam, kde Griffin úplne rovnakým spôsobom ukazuje, čo vidí v budúcnosti:

https://www.youtube.com/watch?v=Ev1UYOV9z_w

Konštruktívna sila vesmíru chce týmto gigantickým pokusom dokázať dokonalosť človeka a fakt, že keď si udrží svoj konštruktívny zámer a svoju cestu, tak môže byť silnejší a mocnejší než akékoľvek stroje. Vstup druhej duše do človeka, v druhom stupni bytia, je však obmedzený na počet 144.000 svetelných bytostí. Tým konštruktívna sila Vesmíru získava veľkú výhodu pri boji o koniec systému a nastolenie novej civilizácie, ktorá prechádza do tzv. 5D. Dostanú sa tam, ale len konštruktívni ľudia!
Bolo by dobré opustiť nemiestne hlášky typu: Karma je zadarma, (Karma totiž vôbec neexistuje). Božie mlyny melú pomaly ale isto, Na niečo predsa musím umrieť, Musíte veriť vede, už to bolo Vedcami vynájdené a mnohé ďalšie nezmysly, ktoré ste sa naučili papagájovať v škole až do zblbnutia. Tieto hlúposti ukončia niekedy dôležitý rozhovor a odstrelíte tým sami seba. Šesť padlých anjelov vymyslelo tento program geniálne…
Ďalej boli zavedené v podvodnej knihe „BIBLIA“ (kladivo na ľudstvo) frázy o tom, že: „KU KONCU ČASOV MAJÚ MNOHO falošných prorokov“. Bolo to urobené programom od šiestich padlých anjelov preto, aby ľudia ničomu, a hlavne ani sami sebe neverili. A tým, čo by mohli uveriť, bol daný klin medzi Vašu pravú a ľavú hemisféru.
A všimnite si tiež jednu zaujímavú okolnosť, že kardinálov JUDÁŠ, ktorý bol a je pravou rukou šiestich padlých anjelov, hovoril v roku 2003 o skutočnostiach, ktoré sa odohrajú. Áno, všetky sa odohrali až na poslednú Armageddon, ktorým by hra skončila a zvíťazili by stroje nad ľuďmi. Vám konštruktívnym by sa ale nič nestalo a deštruktívne bytosti by prešli s následkami. Pohovoríme o nich v poslednej časti.
P.S. Náš web zámerne nesie názov podľa určitej skupiny ľudí, ktorí majú ľudstvu čo povedať. V troch filmových nahrávkach TIU DISCI s názvom Kardinál Judáš nájdete vysvetlenie, čo to znamená. Z pochopiteľných dôvodov nemôžeme uvádzať všetky odkazy a dôkazy na to čo tu bolo povedané, je to na napísanie nejednej knihy!

Ako funguje hra v Matrixe 5.diel / Výzva všetkým ľuďom

Ku koncu časov musia ľuďom povedať pravdu. Priamy vrchol pyramídy a Vatikán sa úplne odhalil. Potvrdili, že uctievajú molocha, DIABLA, ich priameho nadriadeného. Nájdete si to v správach.
Politici a ich nohsledi: štátne orgány vrátane bezpečnostných zložiek, úplne JASNE A neoddiskutovateľne dávajú najavo pôvodnému obyvateľstvu Európy, že im na svojich voličoch a platcoch daní vôbec nezáleží. Taja zločiny, vraždy a vozia sem prisťahovalcov. Pôvodný obyvatelia musia mlčať a nevyjadrovať sa pod vyhrážkami trestov. Priznávajú ťažké ujmy na zdraví detí vďaka očkovacím látkam a ponúkajú smiešne odškodné poškodeným rodinám, namiesto aby okamžite zastavili zverstvá bielej mafie a ľudí v bielych plášťoch.
Prepisovanie a prekrúcanie dejín, je ako výsmech a pľuvnutie ľuďom do tváre. Ponechanie obyvateľstva v Hoteli Zem v úplnej bezmocnosti čeliť rádioaktivite z Fukušimy, ktorá je vo všetkých moriach a všetkých potravinách pochádzajúcich z mora. Namiesto zákazu takýchto potravín, zdvihli povolené hodnoty radiácie.
Zavedenie a protiprávneho povolenia 5G cez všetky protesty obyvateľov. Pre ľudí je to konečná stanica. Čoskoro všetci ľudia v dosahu 5G siete pocítia na vlastnej koži účinky radiácie, ale to už bude neskoro.
VŠETKY OFICIÁLNE MÉDIA (tlač, televízia, rádio) majú povolené predkladať pravdy za lži, a naopak úplné klamstvá a podvody vydávať za pravdu a správne konanie. Sudcovia, právnici a exekútori sa správajú podľa predošlého bodu úplne bez ostychu, a to už mnoho rokov. Pretože nemohli rozpútať WWII a nedarí sa im ju, akokoľvek aktivovať, zaviedli smrtonosné lúče 5G.
Mohol by som pokračovať v ďalších mnohých bodoch, ale je to zbytočné. Toto na úvod stačí. Vážení čitatelia, ak ste to ešte nezistili, SME NA KONEČNEJ. Väčšinou ľudia tvrdia, že proti tomu nemôžu vôbec nič urobiť a že nemajú nič v ruke. Takéto tvrdenie je úplná lož a ​​dnes dostanete do ruky ohromnú páku. Čítajte ďalej.

Teraz prejdeme od môjho úvodu na vlastný článok.
Indigové dievčatko posiela nasledujúce odkazy a odporúčania všetkým ľuďom na planéte Zem. Hlavne politikom, lekárom, sudcom a celému obrovskému aparátu, ktorý riadi planétu Zem a mieri raketovou rýchlosťou do úplnej záhuby.
Niekoľkokrát mi opakovala, že si ľudia odtiaľto nemôžu nič vziať a skoro všetci robia sizyfovskú prácu, do ktorej ich systém zatiahol. Nechápe, za čím sa ľudia neustále naháňajú a drú od rána do večera…
Dodala, že jediná úžasná skutočnosť, ktorá sa tu dá získať, je prestup do Zlatého veku (ako bol nazvaný) a to so všetkými možnými výhodami.
Iste ste, vážení čitatelia, celkom vyliahnutí z toho, čo ste čítali v tomto seriáli a hlavou sa Vám naháňa veľa otázok. Budem sa snažiť Vám na ne odpovedať a tiež, čo je veľmi dôležité, sa dnes dozviete, čo je potrebné urobiť. Teraz hneď a okamžite. Pretože ako som už povedal, hráme ako kolektív proti temnej sile, aby sme dokázali, že človek zvíťazí nad logikou, nad strojmi aj nad zlom. (Všimli ste si, ako sa nás systém snaží navzájom rozhádať a rozoštvať proti sebe?) Ak všetko prekonáme, odmenou za naše víťazstvo bude úplne konštruktívny svet bez zla. Namietnete, že svet bez zla nie je možný, potom do takého sveta nepatríte a nedostanete sa tam. Je mi ľúto, ale každý o sebe rozhoduje sám a každý sám seba stavia na jednu, alebo na druhú stranu. Nie je žiadny boh nad nami, ktorý by za nás rozhodoval, ktorý by nás triedil na dobrých a zlých a potom trestal. Znovu dôrazne opakujem, že všetky náboženstvá boli umelo vytvorené, aby ľudia nechápali, v čom žijú a odovzdávali zodpovednosť za svoj život nejakej imaginárnej všemohúci entite. Každá ľudská bytosť je svoj vlastný boh a o osude svojej bytosti a svojej duše si rozhoduje sama.
Aby vôbec mohol tento pokus a hra zároveň o novú Super civilizáciu prebehnúť, bola zámerne všetkým ľuďom pri vtelení do bytostí v Hoteli Zem vymazaná pamäť, aby nevedeli, o čo sa hrá a nepamätali si svoj skutočný pôvod, odkiaľ prišli, koľkokrát tu boli, ani čo je ich skutočný plán. (Žiadna KARMA z minulých životov neexistuje.)
Existuje ale niekoľko výnimiek. Hoci bola všetkým bytostiam dokonale vymazaná pamäť, do MATRIXU sa narodili niektoré deti, ktoré boli napríklad v minulom živote v Hoteli Zem v dospelosti zavraždené, a v ranom veku, hneď ako sa naučili hovoriť, vykladali príbeh slovami, ktoré ich nikto neučil, čo sa im v minulom živote stalo. Povedali kde vrah býva a kde je schovaná vražedná zbraň. Urputne trvali na tom, aby s nimi rodičia išli na políciu a urobili výpoveď. Niekoľko prípadov je evidovaných aj v Nemecku. Vrahovia boli polapení a sedia. Ako neustále tvrdím, ku koncu tejto hry sa musí ľuďom odkryť pravda, a preto bola povolená aj táto chyba v MATRIXE. Konštatovalo Indigové dievčatko.
Elity museli ukázať ľuďom aj to, že sa prepisujú dejiny podľa toho, ako sa im to práve hodí. Práve sme svedkami takého diania pri prepise druhej svetovej vojny, kedy údajne Rusko napadlo Európu a Nemci nás zachránili. Začína sa opäť podporovať fašizmus. Jednoduchá ukážka. Alebo to ešte nevidíte?

Znovu opakujem, ako hovorilo Indigové dievčatko, všetka história je písaná ich perom a je to obrovský podvod na ľudstvo. Vymývanie mozgov non plus ultra. Ľudia sa musia všetko naučiť dokonale papagájovať, aby už nemali čas sami na seba a na hľadanie pravdy, aby už nezistili, prečo sem vlastne prišli.
Dávajte si veľký pozor na svoje myslenie, je silnejšie ako atómová bomba. Zaregistroval som komentáre niektorých z Vás, ktorým sa nepáči, že do Zlatého veku prejdú iba konštruktívne bytosti. Ak medzi nich patríte a máte strach, že neprejdete sitom, mám pre Vás dôrazné odporúčanie a upozornenia. Teraz hneď je nutné, aby ste sa úplne otočili na podpätku a začali myslieť aj konať konštruktívne. Ak ste nikoho nezabili, uvedomíte si svoje chyby, budete sa ich snažiť odčiniť a budete konať odo dneška úplne konštruktívne, môže sa tým zmeniť Vaša možnosť vstupu do Zlatého veku ľudstva. Nikto nie je dokonalý a ľudia robia chyby. Je obrovský rozdiel medzi tým sa pomýliť, niečo nechtiac pokaziť a ospravedlniť sa za to, a medzi tým, urobiť zámerne niečo zlé, aj keď viete dopredu, že výsledkom bude utrpenie a nešťastie iných.
Podľa zákonov vesmíru ste mali ctiť pravidlo: Ak nemôžem pomôcť, rozhodne nesmiem ubližovať. Pre všetkých, ktorí ctili neustále pravidlá zákonov vesmíru, o ktorých som v minulosti písal, majú otvorenú priamu cestu do Zlatého veku ľudstva.
Nejaké výhovorky ľudí, ktorí dostali moc do rúk, ako sudcovia, politici atď., Sú neplatné. Veľmi dobre totiž vedia, že ľudstvo bolo zotročenie rodným listom a konajú s každým človekom ako s firmou! Preto sú všetky zákony prijaté štátom neplatné voči živým bytostiam. Zaviedol ich Vatikán! Niekoľkokrát som o tom tiež písal.


Mám vybaviť dôležitý odkaz všetkým, ktorí za života konali proti ľuďom a ubližovali im. Sú to najmä: Politici, zákonodarcovia, sudcovia, právnici, doktori, zamestnanci farmaceutického priemyslu, exekútori, štátni zamestnanci a ďalší, ktorí majú v tomto systéme neoprávnenou moc nad druhými ľuďmi, rozhodujú o ich osude, obmedzujú ich rôznymi zákonmi a udeľujú im vymyslené pokuty : Aj na Vás teraz dôjde.

Ak ste konali proti ľuďom a ubližovali ste im, neprejdete do Zlatého veku. Namietnete síce, že ste konali podľa platných zákonov a nariadení, ale pozor! Vesmír má svoje vlastné zákony, sú to zákony dobra a tie sa s pozemskými zákonmi zásadne rozchádzajú a platí aj v tejto hre Hotel Zem, do ktorej ste dobrovoľne vstúpili. Podľa Zákonov Vesmíru nesmiete nikdy druhého človeka obmedziť, nesmiete mu brať slobodnú vôľu a nesmiete mu žiadnym spôsobom zámerne ublížiť, ani telesne, ani duševne. Jediná výnimka z tohto pravidla sú preukázaní zločinci a vrahovia. To isté sa týka hlavne lekárov a farmaceutickej lobby. Ak ste to nielen v osobnom živote ale aj v rámci výkonu svojho povolania porušili, ste bytosť konajúca deštruktívne a nečaká vás už v tomto systéme nič dobrého. Ale máte jednu šancu sa vykúpiť. Dostali ste do vrecka tak zvaného žolíka, ktorého však musíte použiť okamžite potom, čo si prečítate tento článok. Na nič nečakajte, pretože už nemáte veľa času všetko napraviť.
Je bezpodmienečne nutné, aby všetci ľudia, ktorí na príkaz systému predtým konali proti ľuďom, okamžite zmenili smer a prešli na konštruktívnu stranu. Od tejto chvíle nesmiete zámerne ísť proti žiadnemu človeku. Nesmiete nikoho neprávom obmedzovať, nemáte právo nikoho trestať ani ho za nič pokutovať, nesmiete vytvárať a schvaľovať zákony proti ľuďom. Nesmiete brať násilím peniaze chudobným ľuďom ktorí pritom nič zlého nespáchali, doktori už nikdy nesmú podať žiadnemu človeku jedovaté lieky so strašnými vedľajšími účinkami, ktoré rozkladajú organizmus, nesmú predpisovať lieky, ktoré majú kontraindikáciu a nesmú poškodzovať malé deti kombinovanými vakcínami, pretože sami veľmi dobre vedia, čo to s ľuďmi robí. Oni sami sa očkovať nenechajú. Ak ste doktor, musíte od tejto chvíle liečiť ľudí iba postupmi, ktoré im neublížia, ktoré sú bezpečné a nesmiete predpisovať prášky podľa toho, za čo dostanete väčšie prémie, alebo za čo pôjdete na dovolenku. Ku všetkým ľuďom sa musíte začať správať s úctou ktorú si zaslúžia, ako k živým oduševneným bytostiam, a nie ako ku kusu mäsa na bežiacom páse. Ak Vám Vaše povolanie nedovoľuje konať konštruktívne, je nutné, aby ste okamžite podali výpoveď a varovali svojich kolegov, kam ich privedie ubližovanie ľudstvu a zapredanie sa systému. Ak povie tu niekto, že to nie je možné okamžite vystúpiť, je to len výhovorka a nech si potom nesťažuje, že ho nikto nevaroval. Boli ste varovaní a toto je posledná možnosť použitia žolíka v Hoteli Zem.
Do Zlatého veku prejdú len konštruktívne bytosti, ktoré za života nikomu neubližovali, alebo tie, ktoré na poslednú chvíľu precitnú a úplne zmenia stranu. Keď začala hra MATRIX v Hoteli Zem, dosiahlo ju dvanásť vysoko konštruktívnych bytostí. Bola im ale udelená rola, hrať v Hoteli Zem vysoko deštruktívny scenár a lákať nevedomých ľudí do špinavej hry. Odovzdávať najdôležitejšie pokyny temnej strany pre zvyšok sveta – sú to tí, ktorí plánujú osud ľudstva. Každá vojna, každá revolúcia, dokonca aj každá veľká svetová katastrofa bola vopred naplánovaná. Ľudské dejiny sú výsledok veľmi presne prepracovaného plánu, podľa ktorého sa ľudstvo má dostať do úplne deštruktívneho stavu, aby sa ukázalo, že ľudská bytosť nie je najdokonalejšia vo Vesmíre, že nad ňou môže zvíťaziť zlo a stroje. Pozrite sa na preklad filmov Kardinál Judas1-3, ktoré sme prekladali a dávali na YouTube. Je to tam vysvetlené.

Všetko je presne naplánované a až na posledný bod perfektne vykonaný. Dvanásť poslov, ktorí sú na samom vrchole mocenskej pyramídy, konajú celkom zámerne vysoko deštruktívne, pretože vedia, o čo tu ide. Že sa zúčastňujú pokusu a vedome prijali túto rolu vodcov. O ich duše (deštruktívnych hráčov na vrchole pyramídy) sa nehrá, ale už sa hrá o všetkých ostatných, ktorí vybavujú a uvádzajú do praxe ich démonické nariadenia za odmeny farebných papierikov. Týmto odkryli svoje PRAVÉ tváre. Rovnako tak sa nejedná o šesť ich nadriadených padlých anjelov. Aj keď tu hrali za stranu temna, lákali ľudí do pascí ako potkaniar, títo padlí anjeli a 12 určených pomocníkov tiež prejdú do novej super civilizácie Zlatého veku. Tam už však budú sami za seba, a nie za postavy v simulovanej hre. Sú vysoko konštruktívni a vážia si ľudí, ktorí sa nenechali nalákať na ich stranu. Zradcov ľudstva padlí anjeli nenávidia a sami nimi opovrhujú. Každý vlastne ukázal v tejto hre svoju pravú tvár.
Veľká časť prichádzajúcich duší sa nechala v tejto hre nalákať na farebné papieriky menom peniaze a bohatstvo. A je tu napísaný perfektný program, ktorý núti všetkých ľudí, ktorí nahrabali väčšie bohatstvo, aby hrabali čím ďalej tým viac, až donekonečna. Rovnako si nič nemôžu so sebou vziať. Namiesto aby pomohli ostatným, všetko škrečkujú pre seba…
Je úplne jedno, čomu veríte, alebo akého ste vyznania. Dôležité je len to, či ste konštruktívna bytosť, či ste počas svojho života boli na všetkych dobrí a pomáhali ste im. Vás čaká skvelá budúcnosť.
Ak ste neboli celý život tak úplne dobrí, máte čierne svedomie, ale uvedomili ste si svoju chybu, máte teraz na poslednú chvíľu možnosť začať konať úplne konštruktívne a tým sa dostať do Zlatého veku. Pozor, platí to aj pre vaše myslenie, ktoré musí byť konštruktívne. Nič tu neschováte, ani faloš, ani pretvárku.
Ak ste predĺžená ruka systému, ktorá okliešťuje práva ľudí alebo im dokonca ubližujete, je nutné, aby ste otočili smer a všetko teraz robili v prospech jednotlivých ľudí a v prospech celého ľudstva.
Politici majú uloženú povinnosť, prepísať zákony tak, aby vyhovovali ľuďom, a nie mafiánom a zločincom. Nezabudnite, že tu už všetko končí a NIC SI SO SEBOU nemôžu vziať. Pozrite sa na príklad rokovaní, ktorý v súčasnej dobe ukazuje svetu Trump, poprípade je jasne vidieť z rokovaní Putina. Majú záujem nastoliť dobro pre všetky bytosti a potrestať zlo. Preto sú obaja neustále tak ohováraní. Ku koncu hry idú druhým príkladom.
Všetci novinári (alebo aj blogeri) ktorí sa nechali podplatiť (alebo z obyčajnej sprostej závisti a nenávisti) nepodložene bez dôkazov ohovárali iných ľudí a viedli proti nim ohováračské kampane, by si tiež mali uvedomiť, že páchajú zlo a vďaka tomu do Zlatého veku neprejdú. Je zásadný rozdiel medzi tým odhaliť preukázaný podložený zločin a je úplne niečo iné, vycucať si z prsta nejakú odpornú bájku, aby ste niekoho zhodili a mali zaujímavý nadpis do novín, len aby si ich ľudia kúpili. Toto klamstvo Vás naučil systém. Uvedomte si tiež, že toto napáchané zlo je už veľmi ťažko odčiniteľné.

Skôr sa šíp na tetivu vráti ako slovo na pery, ktoré ústa stratí.

Jediná teoretická cesta je priznať verejne pravdu, sypať si popol na hlavu, ospravedlniť sa dotknutým, uviesť všetko povedané na pravú mieru a dostať to k ľuďom, ktorí ohováranie čítali. V opačnom prípade za svoje hanobenie druhých ľudí, budete najviac pykať Vy sami, a nie terč Vášho útoku. To isté platí hlavne u politikov. Ich odporné intrigánske a klamárske hry a boj o moc, peniaze a o koryto.

Ľudia, ktorí neprejdú do Zlatého veku, pretože konajú alebo myslia deštruktívne, tu v 3D nečaká žiadna ďalšia budúcnosť. Pri dosiahnutí kritického množstva konštruktívnej energie v Hoteli Zem, bude systémom vyslaná aktivačná energia, ktorá urobí prechod. Potom, čo konštruktívna časť populácie prejde do Zlatého veku v 5D, deštruktívni ľudia na mieste zhoria samovznietením a ich dušiam nikdy nebude dovolené stať sa členom novej Super civilizácie v Zlatom veku. (V MATRIXE to veštkyňa zhodnotila slovami: staré programy idú do vyhnanstva. Myslené aj na deštruktívne duše).

Do Zlatého veku neprejdú ani ľudia, ktorí za života niekoho zámerne chladnokrvne zabili – človeka alebo zviera – ani ľudia s mutovanými génmi.

Spolu s konštruktívnymi ľuďmi prejdú do 5D tiež zvieratá.
Prechod do Zlatého veku sa týka aj mnohých osôb, ktoré už odišli do inej dimenzie (nesprávne povedané zomreli). Ľudia, ktorí sa osobne zúčastnili tohto šiesteho matrixu, ale už zomreli, nie sú mimo hry. Ak bol človek za života jasne konštruktívna bytosť, pomáhal ľuďom a systéme byť lepší, prial im dobro, a konca matrixu sa iba nedožil (napríklad odišiel starobou, na chorobu, alebo bol zabitý), bude mať tiež možnosť prejsť do Zlatého veku, kam sa transformuje. Nebude to však umožnené žiadnemu samovrahovi (a už vôbec nie vrahovi), alebo vojakom, ktorí sa nechali naverbovať do vojen, aby zabíjali.
O prechode do Zlatého veku a samovznietenia deštruktívnych bytostí sme písali už v roku 2012, kedy to bolo prvýkrát možné.

Záver
Vzhľadom na okolnosti a súčasnému dianiu v Hoteli Zem, mne bolo indigovým dievčatkom povedané, že aj pár ľudí, ktorí majú v rukách moc, malú či väčšiu, môžu značne konštruktívne pri prehodnotení ich rokovaní a situácie zo svojej vlastnej pozície uskutočniť neuveriteľný posun smerom k víťazstvu ľudí nad strojmi a spustiť transformáciu.
Indigové dievčatko ma požiadalo, aby som zaistil preloženie jeho oznámenia do viacerých jazykov a rozoslal ich na ďalšie weby. Z tohto seriálu bude dodatočne vytvorená zhutnená verzia určená pre preklad do ďalších jazykov a tiež sú v pláne po piatom diely bonusy (tie už nebudú súčasťou prekladu), kde budú odpovede na otázky, ktoré píšete do diskusií. Skrátená verzia seriálu bude potom vypísaná tu na webe a budú sa zverejňovať aj už preložené verzie. Prosba na Vás čitateľ je, aby ste sa prihlásili ako prekladateľ, ak viete cudzí jazyk na kvalitnej úrovni. Určite budeme prekladať do angličtiny, nemčiny, ruštiny, hodila by sa tiež francúzština, španielčina a taliančina. Pokiaľ viete aj iný jazyk, ktorý nebol priamo menovaný, prosím, hláste sa, budeme mať záujem aj o Váš preklad.
Okrem prekladov Vás tiež prosíme, aby ste buď tento seriál alebo skrátenú verziu, ktorá ešte len vyjde, pomohli rozšíriť medzi ľudí. Aby ste im pomohli a povzbudili ich, pretože systém je veľmi náročný a odhalenie pravdy ľudí je posilní. Preto celý tento seriál, aj s bonusmi, ktoré ešte len vyjdú, je určený k voľnému nekomerčnému šíreniu v nezmenenej podobe. K voľnému šíreniu bude určená aj skrátená verzia a všetky jej preklady v iných jazykoch. Voľne kopírujte, vkladajte na svoje weby a blogy, posielajte ľuďom, o ktorých viete, že sa ich to týka a budú tomu rozumieť. Ak poznáte alternatívne zahraničné weby (alebo i súkromné ​​blogy), pošlite im náš text a poproste autorov, aby ho uverejnili na svojom webe alebo blogu. Toto oznámenie platí pre celú planétu, nemá zostať len v Česku a na Slovensku. V zahraničí je mnoho ďalších bytostí, ktoré ho nutne potrebujú.

Ak sú vo Vašej rodine politici a ľudia z akéhokoľvek štátneho aparátu, Indigová dievčatko Vás prosí, aby im bol predložený tento článok. Vraj aj v prípade, že sú veľmi zatvrdlí.

Ignorovanie tohto článku je len na ich vlastné nebezpečenstvo.

Pri rozlúčke sa mi Indigové dievčatko pozrelo sýto modrými očami hlboko do očí s tajomným krásnym úsmevom, popriala mi príjemný pobyt v Hoteli Zem a dodala: Nezabudni, slobodná vôľa a rozhodovanie všetkých bytostí leží len a len v ich rukách. Verím Vám, vy to určite dokážete.

Obsah môžete nekomerčne šíriť v nezmenenej podobe.

tomáš marný 24.1.2018

Čo znamená tadesco môžeš vypočuť v KARDINAL JUDAS DIELY 1,2,3, tu sa dozvieš, že TEDESCO (je tiež názov pro Nemcov používaný do 1989 v Taliansku) následne bol zakázaný, sú thiú discí alebo muži na lietajúcich diskoch, jednoducho povedané na UFO, ľudia z povrchu planéty. Ďakujeme za pochopenie.

carsten 19.4.2021

Právě v tom poslednom, piatom článku, napísal Tomáš posolstvo od indigového dievčatka. Asi ste si všetci všimli. Neprejdú ľudia, ktorí majú mutované DNA či RNA, a to práve vakcína robí. Vedela všetko dopredu. Snažila sa nás všetkých varovať. Chápete teraz celý systém?

Dobrovolné odevzdání nejen duše…

Carsten

tedesco z taliančiny = Nemec, nemčina, nemecky, nemecký;

tedesco

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Matovič má náhodou pravdu, a preto skončí

Video: Eduarda Chmelára sa oplatí vypočuť  Úvahy o politike Je to typický dejinný paradox, ale v okamihu, kedy Matovič, ako sociopat ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

SLOVÁCI VYBERME HLAVY Z PIESKU!

Súdny dvor v Haagu prijal trestné oznámenie od Slovákov proti protiústavnému konaniu SR voči slovenským občanom PRIŠLO VYJADRENIE Z HAAGU   PRE ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

ODTAJNENÉ! Ako je skutočne riadený tento svet?

Dokumentárny film „Sad… rastie sám?“ vám dá odpoveď Čo je globálny prediktor? Čo si vlastne predstaviť pod týmto pojmom? Niekto ...