Zomrel Dr. Vladimír Zelenko, najznámejší lekár na svete

1. júla 2022

Náš drahý priateľ a skutočný hrdina ľudstva Dr. Vladimír Zelenko opustil svoje pozemské telo a bol vzatý do slávnych ríš, odkiaľ bude pokračovať vo svojom boji za lepšiu budúcnosť ľudstva.

Pred dvoma rokmi nikto na svete nepočul o tomto skromnom rodinnom lekárovi z malej židovskej komunity v New Yorku, kde ho jeho pacienti považovali za súčasť svojej rodiny pre jeho nežnú starostlivosť.
Teraz je najuznávanejším lekárom na svete. Čo sa stalo? Dovoľte mi podeliť sa s vami o zrod jedného z najväčších hrdinov humanitných vied…

Výkonné riešenie pre pandémiu

Liečba C-19 od profesora Didiera Raoulta sa ukázala ako prakticky 100% účinná.

Po vypuknutí pandémie v roku 2020 sa Dr. Zelenko dopočul o profesorovi „Rockstar of Science“ Didierovi Raoultovi z Francúzska, ktorý úspešne liečil 4 000 pacientov s C0V!D kombináciou hydroxychlorochínu + azitromycínuPrakticky všetci jeho pacienti sa uzdravili v priebehu niekoľkých dní.

Dr. Zelenko čítal o úspešnej liečbe, ktorú našla táto svetová vedecká autorita, a rozhodol sa ju použiť pre svojich pacientov. Do zmesi pridal zinok, aby sa ešte viac zvýšila účinnosť protokolu. V krátkom čase úspešne vyliečil viac ako 500 pacientov s C-19, ktorí sa všetci uzdravili. Nikoho nebolo potrebné intubovať ani hospitalizovať a nikto nemal vážne vedľajšie účinky.

Doktor Zelenko, nadšený týmto výsledkom, poslal osobný video odkaz prezidentovi Trumpovi. Zvyšok je história: prezident tweetoval túto skvelú správu do sveta a stovky miliónov ľudí sa okamžite dozvedeli o tomto lacnom, bezpečnom a účinnom lieku na C-19. Tisíce lekárov na celom svete ho začali používať a zachránili tak milióny životov.

Počas posledných dvoch rokov tím Dr. Zelenku pomohol zotaviť sa 6 000 pacientom s C-19 a Dr. Zelenko vyškolil tisíce ďalších lekárov na celom svete na používanie tohto protokolu. Milióny vzácnych ľudí sa zotavili z C-19 vďaka Zelenkovmu protokolu.
Taliansko začalo používať jeho protokol deň po rozhovore s Dr. Zelenkom v ich najväčších novinách. V Izraeli bol tiež zavedený po diskusii s ministrom zdravotníctva a brazílska vláda integrovala jeho liečbu tiež s veľkým úspechom. Prezident Bolsenaro z Brazílie, prezident Trump z USA a minister zdravotníctva z Izraela požiadali Dr. Zelenku, aby ich ošetril, keď mali C-19, a výsledkom bolo rýchle zotavenie. Vplyv tohto skromného rodinného praktizujúceho zo židovskej komunity v New Yorku na náš svet je neopísateľný. Bol nominovaný na Nobelovu cenu za mier a Medailu slobody za jeho obrovský vplyv na záchranu života ľudstva.

Extrémne zatlačenie zo strany zločineckého establishmentu

To všetko sú dobré správy. Zlou správou je, že snahy Dr. Vladimíra Zelenku neprijali dobre zločinecké farmaceutické zariadenia. Dr. Zelenko sa začal pravidelne vyhrážať smrťou a bol cenzurovaný na Twitteri, Facebooku a takmer všade, kde ho cenzurovali.

Svetová zdravotnícka organizácia, ktorú vlastnia a kontrolujú súkromné ​​finančné subjekty, rozhodla, že musia zastaviť jeho riešenie pre pandémiu.

Musíme pochopiť nasledovné: kedykoľvek WHO vyhlási pandémiu, stane sa doslova jednou svetovou vládou. Zákony a ústavy všetkých národov sú zrušené a platí len to, čo povie WHO.
Potvrdzujú to špičkoví odborníci z WHO a Organizácie Spojených národov, ktorí vysvetľujú, že Svetová zdravotnícka organizácia bola špeciálne zriadená, aby sa stala jednou svetovou vládou. Potrebujú však takzvanú zdravotnú núdzovú situáciu medzinárodného významu, alebo jednoducho povedané pandémiu.
Keď sa nájde riešenie celosvetovej zdravotnej krízy, ich vláda sa skončí. Preto správa, že neznámy rodinný lekár hovorí svetu o riešení, nebola to, čo chceli počuť.
Ako môžete vidieť v dokumente THE PLAN, WHO má plán na desať rokov infekčných chorôb. Virologička WHO Marion Koopmans, ktorá tiež pracovala vo wuhanskom laboratóriu pre virológiu, v holandskej národnej televízii doslova povedala, že už niekoľko rokov má WHO plán na prebiehajúce pandémie od roku 2020 do roku 2030.
Čo teda WHO urobila, aby zabránila ukončeniu pandémie? Urobili test s hlavným liekom používaným v Zelenkovom protokole: hydroxychlorochínom. Ošetrili viac ako 3000 pacientov v 400 nemocniciach s hroznými výsledkami: 30% z nich zomrelo! Najuznávanejší lekársky časopis na svete, The Lancet, urobil to isté s podobnými katastrofálnymi výsledkami.
V dôsledku toho povedali svetu, aby túto liečbu nepoužíval, a následne bola HCQ zakázaná takmer vo všetkých krajinách sveta. Doktor Zelenko bol po celom internete špinený ako nebezpečný šarlatán, ktorý svojou „neoverenou“ liečbou ohrozil životy miliónov ľudí.
Jeden statočný lekár menom Dr. Meryl Nass bola zmätená hroznými výsledkami štúdie WHO a rozhodola sa to vyšetriť. Zistila, že WHO namiesto predpísanej terapeutickej dávky podávala smrteľné dávky HCQ. Súdny proces bol jasnou kriminálnou operáciou, pri ktorej bolo zavraždených tisíc ľudí s cieľom zdiskreditovať liek, ktorý pri dodržaní terapeutických dávok zachraňuje životy. Súd s The Lancet bol tiež odhalený ako čistý podvod, založený na nepravdivých údajoch ( viac informácií ).
Dr. Meryl Nass uviedla: „WHO a ďalšie organizácie sa sprisahali, aby podávali nadmerné dávky HCQ, aby zvýšili počet úmrtí. Tým okrádajú miliardy ľudí o bezpečný a lacný liek.“
DR.  Zelenka
Dr. Vladimir Zelenko pokračoval v liečbe ľudí so 100% úspechom a inšpiroval tisíce ďalších praktizujúcich po celom svete, aby urobili to isté. Začal však čeliť čoraz väčším osobným útokom. Z nejakého neznámeho dôvodu ho náboženskí vodcovia jeho židovskej komunity začali napádať a ohovárať, čo mu zlomilo srdce. Nezostávalo mu nič iné, len sa so všetkou láskou odsťahovať z komunity, ktorej slúžil toľko rokov. Keď Dr. Zelenko pozoroval, ako sa všetky zdravotnícke organizácie a vlády na celom svete snažili zabrániť tomu, aby sa svet dozvedel o tejto vysoko účinnej liečbe C0V!D-19, začal chápať, že počas tejto pandémie sa odohráva veľmi temná agenda.

Obetovanie detí prostredníctvom „zastrelenia jedom“

Dr. Zelenka bol požiadaný rabínskym súdom v Jeruzaleme, aby dosvedčil, či by netestované experimentálne injekcie pre C0V!D-19 boli bezpečné pre deti alebo nie. Toto sa stalo najsilnejším verejným svedectvom, aké kedy Dr. Zelenko urobil, keď podrobne načrtol všetky vedecké údaje, ktoré odhalili, ako sa na celom svete diala skutočná genocída vďaka týmto injekciám.
Dr. Zelenko nazval injekcie „smrteľnou injekciou jedu“ a oficiálnymi vládnymi štatistikami dokázal, ako došlo v Izraeli a iných krajinách k explózii úmrtí v momente, keď injekcie začali.
Potom povedal tieto historické slová: „Jediný dôvod, prečo by ste chceli deťom vpichnúť túto jedovatú smrteľnú injekciu, je, ak chcete obetovať deti.“ Výsledkom jeho svedectva pred rabínskym súdom bolo, že dôrazne odporovali izraelskej vláde, aby nariadila zastrelenie detí. Opäť veľký vplyv na vládnej úrovni tohto skromného rodinného praktikanta, ktorý sa ako skutočný Dávid postavil proti obrom hlbokého, temného zla.

Rakovina srdca zabila doktora Zelenku

Dr. Vladimír Zelenko bojoval s veľmi zriedkavou formou rakoviny srdca, sarkómom pľúcnej tepny, a nakoniec sa musel rozlúčiť s pozemskou ríšou. Viem, že jeho odkaz je večný a bude nad zemou hučať ako neuhasiteľný oheň. Chcel by som požiadať všetkých, ktorí toto čítajú, aby sa podelili o video s jeho historickým a neuveriteľne odvážnym svedectvom pred rabínskym súdom. Musíme nechať jeho posolstvo opäť explodovať po celom svete. Je predchodcom a príkladom a inšpiráciou pre všetkých, ktorí majú srdcia lásky k tomuto svetu.
Nech jeho vášeň pre pravdu a záchranu životov zapáli rovnaký plameň v mnohých z nás.
Dr. Zelenko, ľúbime vás, ctíme si vás, ďakujeme a navždy budeme hrdí na to, čo ste urobili pre tento krásny svet. Vyhrážali sa ti, napádali ťa, nenávideli a ohovárali ťa a Boh pozná slzy, ktoré si tajne plakal. Ale nikdy si sa nevzdal, vždy si vytrval a aj keď ti smrť hľadela do tváre, zostal si statočný. Dokonca aj počas vašich posledných dní na zemi ste vyslali pravdu, aby ste prebudili ľudstvo. Váš hlas bude hlasnejší ako kedykoľvek predtým.
obrázok
POZRITE SI HISTORICKÉ SVEDECTVO ZELENKU
Ak tlačidlo nefunguje, vyberte nasledujúcu adresu URL, skopírujte ju a potom ju vložte do panela s adresou vo svojom internetovom prehliadači: https://www.stopworldcontrol.com/zelenko
David Sorensen
StopWorldControl.com

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Bude väčšia, ešte väčšia, až nakoniec zmizne. Kto? No predsa EÚ!

V súčasnej dobe sa hovorí o tom, že Ukrajina bude prijatá medzi štáty Európskej únie. Síce to bude trvať pár rokov, ...

Nasledujúci článok

Životný štýl

Med a včielky

Med je JEDINÁ potrava na svete, ktorá sama dokáže udržať ľudský život. Stačí jedna čajová lyžička medu na udržanie ľudského ...
Aktualizované 29.9. 14:26
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...