ZNEPOKOJUJÚCA BUDÚCNOSŤ: vakcíny tvárové masky, testovacie tyčinky, 5G…čo ešte nevieme???

22. apríla 2021

Vakcína Pfizer zväčšená 2000-krát pod mikroskopom?! Sú do nej primiešané živé bunky / organizmy?!
(vyzerajú ako morgellony a malé pohybujúce sa čiernobiele bodky) –
veľmi znepokojujúce VIDEO TU

Vo videu ste mohli vidieť malé pohybujúce sa čiernobiele bodky a niečo vyzerajúce ako morgellony. Odpovie nám vláda SR, čo sa skrýva vo vakcínach?

NALIEHAVÉ: Lekárka potvrdila parazitické červy na tvárových maskách

Na tvárových maskách a covidových tyčinkách sú parazitické červy, čo je teraz potvrdené k absolútnej hrôze lekárky. Potom, čo videla mnoho videí na internete, sa lekárka rozhodla pozrieť pod mikroskop, bola šokovaná!!! Každá maska, ktorú testovala, bola kontaminovaná parazitmi.

Tieto informácie sú veľmi dôležité, aby ľudia vedeli, prosím, zdieľajte. Zlo, ktorému ľudstvo čelí, je oveľa zlovestnejšie, než si ľudia uvedomujú.

Verím, že červy sú transgénne organizmy rekombinantnej DNA a najpravdepodobnejším kandidátom by bol „Kamikaze Hookworm“, ktorý v skutočnosti preberá myseľ svojho hostiteľa. V prírode títo tvorovia neboli schopní infikovať ľudí, však s našou súčasnou úrovňou technológie by vloženie sekvencie DNA, ktorá by mu umožnila prežiť v ľudskom tele, bol jednoduchý úloha. (video)

Po tomto sledovaní si nemyslím, že by sme niekedy chceli nosiť masku!


SIEŤ 5G / PSYCHOTRONICKÉ ZBRANE / UNÁŠANIE MOZGOVÝCH VĹN / HAARPZVIERATÁZLÁ MEDICÍNABIOLÓGIANOVÝ SVETOVÝ PORIADOKROBOTYTECHNOLÓGIETRANSHUMANIZMUS

JAY DYER ROZPIS DOKUMENTU DEPOPULATION SPARS 2025-2028

Jay Dyer robí vynikajúcu analýzu dokumentu SPARS a posthumánnej agendy, ktorá ho vedie, ako aj ku globálnej scamdemic, ku ktorej sa teraz ľudstvo približuje míľovými skokmi…

Slovo vydavateľa

Skutočné pandémie sa nespoliehajú na chybné predikčné modely, zaujaté hlásenia, spolitizovanú vedu, prehnanú úmrtnosť a nafúknuté štatistiky úmrtí. Scamdemic, kombinácia slov podvod a pandémia, definuje orchestráciu médií hlavného prúdu pri vytváraní hystérie COVID-19. Táto kniha nehovorí o tom, že vírus COVID-19 nie je hrozbou, ale táto kniha vystavuje preháňanie a strach z premýšľania o hrozbe vírusu COVID-19 na paniku obyvateľov.

Príklad toho, ako mainstreamové médiá predbiehajú a dramatizujú správy, najmä negatívne správy, ilustrujú správy o hurikáne Florence. Keď v roku 2018 hurikán Florencia smeroval k pobrežiu USA, správy vysielali hodinové správy o pokroku. Živý výstrel jedného reportéra sa stal virálnym. Ukázal sa, že bojuje proti zúrivosti blížiaceho sa hurikánu v Južnej Karolíne, pričom zaboril nohy do zeme, aby sa ustálil proti náporu vetra „sily víchrice“, kričal, takže jeho hlas bolo počuť nad hlukom vetra. Oznamovateľovi nebolo nič známe, počas jeho živého dramatického záberu sa obyvatelia pokojne prechádzali za reportérom, neovplyvnení vetrom hurikánu. Reportér, nevidiac obyvateľov za sebou, hlúpo pokračoval v dramatickom boji proti vetru. A tak boli odhalené falošné správy.

Som chlap, ktorý kráča za falošnými správami a odhaľuje ich.

Po tom, čo falošné spravodajské médiá prepadli panike obyvateľov, guvernéri štátov využili oslabenú psychológiu na vyhlásenie „stavu núdze“, ktorý im poskytol úplnú autoritatívnu kontrolu nad presadzovaním zbytočných sociálno-ekonomických blokád. Tieto uzamknutia sú snom socialistického demokrata. Blokovanie izolovalo, kontrolovalo a školilo ľudí, aby dodržiavali prísnu vládnu poslušnosť. Vitajte v dokumente COVID-1984, dystopickej budúcnosti, ktorej sme sa obávali, že už dorazila. George Orwell by bol hrdý.

Blokovanie pozastavilo naše ústavné práva a zabilo Trumpovu prosperujúcu americkú ekonomiku. Scamdemic výluky pokračujú, aj keď sa úmrtnosť z COVID-19 v celej krajine vyrovnala. Pamätajte, že výluky mali trvať iba niekoľko týždňov, kým sme „vyrovnali krivku“. Krivku sme vyrovnali pred mesiacmi, ale guvernéri štátov odmietajú uvoľniť svoje ekonomické zovretie a obnoviť naše ústavné práva.

Scamdemic poskytol dokonalú zámienku na zavedenie masívneho nezabezpečeného hlasovania prostredníctvom pošty v štátoch bojísk s cieľom oklamať prezidentské voľby v roku 2020.

Táto kniha obsahuje informácie a údaje z dôveryhodných zdrojov, ktoré boli minimálne hlásené alebo ignorované, pretože nepresadzovali mediálny príbeh „vírusová apokalypsa“. Falošné spravodajské médiá buď obmedzujú, cenzurujú alebo sa vysmievajú vedcom a vedcom, ktorí nedodržiavajú svoje alarmujúce rozprávanie.

# CRASH2012,

SIEŤ 5G / PSYCHOTRONICKÉ ZBRANE / UNÁŠANIE MOZGOVÝCH VĹN / HAARPSTAROVEKÉ CIVILIZÁCIEATLANTÍDA A LEMÚRIAZLÁ MEDICÍNARAKOVINACHEMTRAILSKOLAPSVEDOMIEKOZMOLÓGIAKONIEC SVETA A PREŽITIEGENOCÍDANOVÝ SVETOVÝ PORIADOKNÁBOŽENSTVO A DUCHOVNÁ PRAXTRANSHUMANIZMUSNEOBMEDZENÁ VOJNA

HOVORME O ZLE

https://t.me/qanonofficial/2539

Jednou z najviac zakázaných tém na planéte je v súčasnosti spojenie medzi technológiou COVID-19 a 5G. Greg Reese robí neuveriteľnú prácu pri rozdeľovaní informácií v tomto 3-minútovom videu, ktoré je prepisované nižšie.

Máte záujem vedieť, ako sa môžete stať živou pochodujúcou anténou? Že je to nemožné? Výmysel? HOAX? nie nie drahí čitatia, dnes je možné všetko, len stačí otvoriť oči a vnímať realitu. VIDEO TU

Je možné, že si budeme môcť sami aj svietiť, pošlú nám účet za spotrebu rovno na čip, ktorý bude súčasťou nášej telesnej schránky? Alebo?

PREPIS

Vieme, že predpísané PCR testy nedetegujú genóm COVID-19. Podľa vlastnej literatúry CDC testy nevylučujú bakteriálnu infekciu ani iné vírusy. Zisťujú všetky odrody koronavírusu vrátane bežného nachladnutia – a počítajú ho ako COVID-19.

Už mesiace sa zdôrazňuje, že geografické polohy, ktoré zažívajú najviac prípadov COVID, tiež vyzerajú, že majú aktívnu technológiu 5G. Potom, čo sa stalo virálnym video, v ktorom David Icke naznačil, že 5G je nejako zodpovedné za pozitívne prípady COVID-19, YouTube ho vymazal a začal mazať všetky videá na túto tému, vrátane videa, ktoré sme vytvorili, ktoré poukazovalo na to, ako 30. októbra V roku 2019 sa Wuhan stal prvým veľkým testovacím zariadením technológie 5G.

Tri snímky obrazovky označené ako „nepravdivé“.  Obrázok tanzánskeho farára, ktorý hovorí o 5G a koronavírusoch, Davida Ickeho a španielskeho príspevku propagujúceho konšpiračnú teóriu.
V Bolívii viedlo zdieľanie videí telekomunikačných zariadení spolu s tvrdením, že 5G je zodpovedný za koronavírus, k útokom na stožiare v dvoch mestách.
Adriana Olivera, novinárka z Bolívie Verifica, v krajine neexistuje žiadna technológia 5G, ale „po tom, čo si tieto klebety pozrela v kombinácii s faktom, že je každý obmedzený na uzamknutie, viedol k tomu, že ľudia strhli antény v K’ara K ‚ ara a Yapacani “.
Príspevok na Facebooku v španielčine, ktorý hovorí „Nie 5G“
Reakcie Anti-5G boli zdieľané napr. aj v Peru

Koncom júna bol zverejnený nový výskumný dokument s názvom „5G technológia a indukcia koronavírusu v kožných bunkách“. Tento príspevok podáva vedecké vysvetlenie vzťahu medzi technológiou 5G a koronavírusom.

Na rozdiel od 4G alebo iných rádiových vĺn môžu 5G milimetrové vlny preniknúť do jadra bunky. DNA potom funguje ako induktor. Reaguje na vlny 5G vytváraním elektromagnetického poľa. Tvar elektromagnetického poľa odráža ako tieň šesťuholníkové a päťuholníkové tvary párov báz DNA.

Toto elektromagnetické pole vytvára otvory v bunkovej tekutine. v nukleoplazme sa vytvárajú šesťuholníkové / päťuholníkové dutiny. Na odstránenie tejto poruchy sa vytvárajú ďalšie základne na vyplnenie prázdnych priestorov. Tieto bázy sa potom spoja, aby vytvorili v bunke štruktúry podobné koronavírusu, ktoré sa „budú čítať“ ako pozitívny prípad COVID-19.

VÝZNAM

Exozóm bol objavený v roku 1983. Exozómy sa vytvárajú prirodzene v bunke na čistenie a nápravu bunkového poškodenia. Exozómy aj COVID-19 majú rovnakú veľkosť a tvar. Obidva majú rovnaký receptor ACE-2. A obidve obsahujú RNA. Exozómy sa správajú a vyzerajú rovnako ako vírus. Niektorí vedci dokonca tvrdia, že takzvaný vírus je v skutočnosti exozóm.

Od objavu exozómu bolo zavraždených, spáchaných samovraždou alebo podozrivým spôsobom viac ako 200 mikrobiológov. Ak spochybňujete túto záhadu, nepochybne vás označujú ako „konšpiračného teoretika“. A ak spochybňujete nedokázanú teóriu vírusov, ste označený ako „denník vedy“.

Jediným spoločensky prijateľným riešením, ktoré môžete prijať, je experimentálna vakcína, ktorá zmení vašu DNA, čo nakoniec vyvoláva otázku: „Kto vlastní vaše telo?“

Alexandra Bruce

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB, do textu pripíšte „dar“ IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Digitálny detoxing od preťaženia informáciami a EMF

Rev. Kat Carroll Je ťažké uveriť, že pred 50 rokmi sme používali pevné linky s telefónmi, ktoré ste museli vytočiť ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Odmaskujme agendu masiek

Štefan Harabin na nechal uniesť a na jednom z protestov kričal: Rúška si dajte dole!…a upozorňoval Slovákov na to, aby ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Aktualizované 17.7. 00:06
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Aktualizované 17.7. 00:51
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...