Vyhodnotenie Anjel Vianoc 2017

5. decembra 2017

Ďakujeme všetkým deťom, žiakom, študentom a pedagógom za zapojenie sa do súťaže Anjel Vianoc 2017.

Výstavu Anjeličkovo si môžete pozrieť v priestoroch Art Klubu Tatranskej galérie od 6. decembra 2017 o 14:00  do 30. januára 2018.

MATERSKÉ ŠKOLY

  1. miesto

SMŠ ELBA, Prešov: Stella Palčisková, 5 rokov, „Anjelik Tatrík“

SMŠ ELBA, Prešov: Emily Žipajová, 5 rokov, „Anjelik Svetlušik“

MŠ Tranovského, Poprad – Veľká : Lilien Šimková, 6 rokov, „Anjel Láskavé srdiečko“, Miška Kapolková, 6 rokov, Tamarka Boržecká, 6 rokov, „Anjelik Kučierka“

  1. miesto

MŠ 8.mája, Svidník: Jakub Bača, 6 rokov, „Anjelské kamarátky“

SMŠ Stella, Poprad: Sára Hybenová, 4 roky, „Vločka“

  1. miesto

MŠ Tajovského, Poprad: Matúš Body, 5rokov, Matej Hlaváč, 5 rokov, Ema Jureková, 5 rokov, Jana Kacviňárová, 5 rokov, Gabika Lichvarčiková, 5 rokov, Adam Šimko, 6 rokov, „Mesto Anjelikov“

MŠ J. Kráľa, Topoľčany: Marcela Zaťková

Cena za kolekciu:

MŠ Tajovského, Poprad: Sonja Fabiánová, 5 rokov, „Anjelský úsmev“, Sára Harabinová, 5 rokov, „Anjelský tanec“

MŠ Lidická, Poprad – Matejovce : Diana Krúllová, 5 rokov, „Anjelik Zlatúšik“, Marko Konfal, 5 rokov, „Zamilovaný Anjel“

ZŠ s MŠ Rakúsy: Estera Mirgová, 5 rokov, „Anjel“, Jasmína Hangurbadžová, 4 roky, „Anjel“

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: Matej Sentyvanyi, 6 rokov, „Anjel Maškrtník“, Kristínka Vašašová, 6 rokov, „Už letím, čakajte ma“, Sofinka Židová, 6 rokov, „Som Anjel Štedrého večera“

Cena za kolektívnu prácu:

MŠ Tajovského: Gabika Lichvarčíková, 5 rokov, Janka Kacviňárová, 5 rokov, Danielka Lešundáková, 5 rokov, „Šťastná rodina“

SMŠ Stella, Poprad: Maryam Almuheirbiová, 5 rokov, Kristína Šalajková, 5 rokov, Oliver Nevlazla, 5 rokov, Šarlota Eliaš, 4 roky, „Keramický anjeli“

Čestné uznania:

SMŠ ELBA, Sobrance: Viktória Zajacová, 3 roky, „Anjelik Viktorka“

SMŠ ELBA, Sobrance: Veronika Regendová, 4 roky, „Anjelik Zuzka“

ZŠ s MŠ Vikartovce: Emma Šebestová, 6 rokov, „Anjel Vianoc“

MŠ Batizovce : Romana Ryšová, 5 rokov, „Hviezdičkový Anjel“

MŠ Partizánska , Humenné : Maxim Kondis, 5 rokov, „Anjel v oblakoch“

SMŠ Life Academy, Poprad: Paulínka Lumtzerová, 5 rokov, „Strieborný anjelik“

MŠ Tatranská, Stará Ľubovňa: Alexander Arendáč, 6 rokov

MŠ K. Kuzmányho, Kežmarok: Júlia Krasuľová, 5 rokov, „Spievajúci Anjel“

MŠ Ľ. Štúra, Svidník: Laura Buchalová, 5 rokov, „Anjelik Srdiečko“

MŠ Kukučínova, Vranov nad Topľou: Ema Mülbauerová, 5 rokov, „Anjel noci“

MŠ Moča: Csaba Papp, 5 rokov, „Anjelské priateľstvo“

MŠ 1.mája, Vranov nad Topľou: Nina Demčíková, 4 roky, „Môj vianočný Anjel“

MŠ Bardejovská Nová Ves: Alessia Cinová, 4 roky, „Traja králi“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Daniel Ganzarčík, 6 rokov, „Anjel Vianoc“

SMŠ Duchnovičova, Humenné: Lea Brnejová, 5 rokov, „Lietajúci Anjeli“

MŠ Jurkovičova, Prešov: Lotka Michalková, 5 rokov, Anička Kantorová, 5 rokov, „Anjeliček, môj strážniček“

MŠ Želmanovce: Karinka Antolíková, 5 rokov, „Anjel menom láska“

MŠ Hlavná, Nižný Hrušov: Ester Šűru, 6 rokov, „Radosť malých anjelov“

MŠ Okružná, Poprad: Soňa Kolariková, 6 rokov, „Anjel a Vianočná hviezda“

MŠ Komenského, Bardejov: Oliver Kaliňák, 5 rokov, „Vianoce v lese“

MŠ Bystré: Kiara Mitrášová, 5 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Kravany: Daniela Hudáčová, 5 rokov, „Veselý Anjel“

MŠ Partizánska, Humenné: Alex Berilla, 4 roky, „Snívajúci Anjelik“

MŠ Domaňovce: Dianka Gondová, 5 rokov, „Vareškový Anjelik Kuchárik“

MŠ Podtatranská, Poprad: Nelka Janáčková, 5 rokov, „Moji tichí kamaráti“

MŠ Vyšná Olšava: Kamil Demeter, 6 rokov, „Anjel Vianoc“

CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Bernolákova, Prešov: Lucia Anderková, 6 rokov, „Môj Anjel strážny“

MŠ pri ZŠ Jarná Poprad: Sandra Jurínová, Mathias Knoll, Karolína Laurenčíková, Paula Divoká, Hana Slavkovská, Emma Mrukvia, Tobias Bohunčák, Andrij Borodach, 5 – 6 rokov, „POZOR VIANOCE“

MŠ Železničný riadok , elok. pr. Materská škola G. Haina , Levoča: Klára Nemcová, 5 rokov, Sofia Bajtošová, 5 rokov, „Galéria U Anjela Vianoc“

MŠ Námestie sv. Martina, Lipany : Bianka Šurinová, „Anjel Vianoc“

SMŠ Mamajáčik, Prešov: Adam Jakubko, 6 rokov, Šimon Šintal, 6 rokov, Eliška Fečová, 5 rokov, Nikola Hricová, 5 rokov, Karla Ňachajová, 5 rokov, Jozef Barna, 5 rokov, Simonka Železníková, 4 roky, „ANJELI VIANOC (TÍ, KTORÍ ANJELMI NAOZAJ SÚ)“

MŠ Gregorovce: Lucia Nováková, 5 rokov, „Anjelik v mäkučkej perinke“

ZŠ – I. stupeň

  1. miesto

ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad: Lilianka Bernáthová, 6 rokov, „Lietajúci Anjel“, Thomas Angelovič, 6 rokov, „Ja s anjelom, s darčekom (Thomas má v priezvisku anjela)“, Nelka Schmidt, 6 rokov, „Anjel nad mestom“

ZŠ M. Rúfusa, Závažná Poruba: Sára Valentová, Sofia Dudová, Klára Kováčová, 7 rokov, „Traja Anjeli“

  1. miesto

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Karolína Orolinová, 8 rokov, „Anjelik šťastia“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Karolína Liptáková, 8 rokov, „Anjel krásy“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Viktória Wierna, 8 rokov, „Zúbkový anjel“

ZŠ s MŠ Domaňovce: Martin Krompaščík, 6 rokov, „Strieborný Anjel“

  1. miesto

SŠ D.Tatarku, Poprad: Mária Vičianová, 7 rokov, „Anjel noci“

ZŠ s MŠ Švábovce: Nikola Korenková, 8 rokov, „Anjel úrody“

ZŠ Školská, Sečovská Polianka: Karin Kočišová, 11 rokov, „Anjelský orchester“, Zuzana Bobíková, 9 rokov, Liliana Bilá, 8 rokov, Martina Nováková, 8 rokov, „Kolektívna práca“

Cena za kolektívnu prácu:

ZŠ Hviezdoslavova, Lipany: kolektív 4.A, 9 rokov, „Anjel ľudských sŕdc“

CVČ Poprad: Maxim Koreň, 6 rokov, Marco Klust, 7 rokov, Alex Lihaj, 7 rokov, Katarína Kravčáková, 7 rokov, Laura Pisarčíková, 7 rokov, „Anjelská partička“

ZŠ s MŠ Domaňovce: Školáčik (ZÚ 1. – 2. Ročník), 6-7 rokov, „Modrý anjel“

ZŠ s MŠ Domaňovce: Deti ŠKD, 6-10 rokov, „Anjel dievčat“

ZŠ s MŠ Plavnica: Kolektív 1. A triedy, 6 – 7 rokov

ZŠ Žakovce: 1.- 4. Ročník, Anjelska retaz

ŠKD pri ZŠ Mierové námestie, Handlová: Žiaci, 6-7 rokov, „Anjel lásky“

ZŠ Batizovce: „Štrážny anjeli“

ZŠ Komenského, Batizovce: kolektív 3.B, 9 rokov, „Strieborný anjel“

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: ŠKD, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Župčany: trieda sovičiek, 5-6 rokov, „Ochranca Vianoc“

Cena za kolekciu:

ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok: Lívia Szentiványiová, 9 rokov, „Nočný anjelik“; Boris Judrík, 10 rokov, „Strážny anjel Vianoc“; Natália Nováková, 10 rokov, „Strážny anjel ubolených duší“

ZŠ Víťaz:  Daniela Lacková, 9 rokov, „Anjelská obloha“, Pavol  Lacko, 10 rokov, „Lesní anjeli“

ZŠ Vyšné Hágy: Katka Hociarová, 8 rokov, „Anjel krásy“, Marianna Dolinková, 8 rokov, „Anjel viery“

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: Kamilka Štellmachová, 7 rokov, „Anjel Vianoc“, Lenka Mytníková, 9 rokov, „Veselý anjel“

ZŠ s MŠ Vydrník: Adriana Kroščenová, 8 rokov, „Snežný anjel“, Klaudia Kroščenová, 9 rokov, „Anjel pokoja“

ZŠ s MŠ Školská, Margecany: Natália Mackovjaková, 9 rokov, „Anjel lásky“, Alex Takáč, 7 rokov, „Kamaráti“

ZŠ Vyšný Orlík: Natália Halušková, 7 rokov, Kristína Kováčová, 7 rokov, „Veselí anjeli“, Martin Grundza, 8 rokov, „Vyšívaný anjel“

ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá: Darina Palhošová, 10 rokov, „Anjelské Vianoce“, Zuzana Chlebáková, 9 rokov, „Usmiaty anjel“

Čestné uznania:

ZŠ Grundschule, Kežmarok: Soňa Brejková, 9 rokov, „Modrý anjel“

ZŠ, Žehňa: Kristiána Mečová, 3.B

ZŠ Moča: Nagy Csaba, 7 rokov, „Anjelské tajomstvo“

ZŠ s MŠ Vagonárska, Poprad: Barbora Pitoňáková, 9 rokov, „Prečo ma nechceš?“

ZŠ Hranovnica: Violeta Pačanová, 6 rokov, „Anjelik“

ZŠ Veľký Šariš: Vladko Kaleja, 10 rokov, „Spievajúci anjel“

ZŠ M. Rúfusa, Závažná Poruba: Alex Valuš, 6 rokov, „Malý anjelik“

ZŠ Lomnická ulica, Vranov nad Topľou: Barbora Imrichová, 7 rokov, „Strážny anjel“

ZŠ v Kračúnovciach: Nelly Antolíková, 9 rokov, „Žmurkajúci anjelik“

ZŠ Batizovce: Jaroslava Špeldová, 6 rokov, „Žiara anjela“

CVČ Poprad: Stella Ondrušová, 7 rokov, „Anjel strážny“

ZŠ s MŠ A. V. Scherfela, Poprad – Veľká: Alicka Černáková, 8 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ pri ZZ, Dolný Smokovec: Barborka Vargová, 8 rokov, „Anjel Vianoc“

CVČ pri ZŠ s MŠ Margecany: Alex Takáč, 7 rokov, „Usmievavý anjel Alexík“

ZŠ s MŠ Tulčík: Jakub Pankuch, 8 rokov, „Anjelský vianočný medailón“

ZŠ Ľubica: Sofia Zavacká, 9 rokov, „Anjel kvetín“

SŠ D. Tatarku, ZŠ Mládeže, Poprad: Laura Paločková, 7 rokov, „Anjel srdca“

ZŠ s MŠ Jablonov: Ľubomír Pokuta, 9 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Komenského, Svit: Sára Karchňáková, 9 rokov, „Môj anjel“

SŠ D. Tatarku, ZŠ Mládeže, Poprad: Nina Knutová, 6 rokov, „Anjel šťastia“

ZŠ s MŠ Riazanská, Bratislava: Alexandra Strieborná, 8 rokov, „Spievajúci Anjelik“

ZŠ Toporec: Laura Pompová, 7 rokov, „Anjeličky!“

ZŠ Okrúhle: Katarína Lakomá, 6 rokov, „Šťastie“

ZŠ s MŠ Šarišské Dravce: Jožko Šuhaj, 9 rokov, „Sladký Anjel“, Dominika Šuhajová, 7 rokov, „Láskavý anjel“

ZŠ Želmanovce: Vanesa Bačová, 9 rokov, „Šťastný anjel“

ŠKD pri ZŠ Mierové nám., Handlová: Emília Kothajová, 7 rokov, Amália Štupáková, 6 rokov, Olívia Vicianová, 6 rokov, „Anjel Zuzanka“

ZŠ s MŠ Bukovce: Viktória Čonková, 8 rokov, „Anjeli strážni“

CZŠ sv. Demetra, Ražňany: Dávid Eliáš, „Sláva Bohu na výsostiach“

ZŠ Fričovce: Olívia Paločková, 10 rokov, „Anjelik Zvonkáčik“

ZŠ Bajkalská, Prešov: Kolektív 3.ročníka, 8 rokov, „Anjel Asamblér“

ZŠ s MŠ Švábovce: Tamara Bobulová, 8 rokov, „Anjel okrídelný“

ZŠ s MŠ Koškovce: Bibiana Mrizová, 10 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad: Eva Kacviňárová, 7 rokov, „Žmurkajúci Anjel“

ZŠ s MŠ Poprad – Matejovce: Chiara Vlasatá, 8 rokov

ZŠ s MŠ Lipovce: Michaela Kozáková, 9 rokov, „Zvestovanie o narodení Ježiša“

ZŠ s MŠ Tuhrina: Daniela Terkelová, 9 rokov

ZŠ Lenartov: Timea Bilá, 8 rokov, „Anjel nad svetom“

ZŠ Štúrová, Hanušovce nad Topľou: Zoja Václavková, 8 rokov, „Anjel hudby“, Petronela Kaňuková, 6 rokov, „Anjelská skromnosť“

ZŠ s MŠ Rakúsy: Kamila Gábarová, 9 rokov, „Anjel strážny“

ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok: Peter Ondok – Eštok, 6 rokov, „Môj Anjel – mama a ja“

ZŠ Jánovce: Koloman Pecha, 13 rokov, „Anjel Vianov“

ZŠ Š. Kluberta, Levoča: Natálka Caková, 8 rokov, „Anjelská zvesť“

ZŠ s MŠ Školská, Margecany: Matúš Kaľavský, 9 rokov, „FC Nebíčko“

ZŠ s MŠ Lučivná: Terézia Čonková, 10 rokov, „Anjel“

ZŠ Rudlov: Adriana Dudová, 7 rokov, „Vianočný Anjel“

ZŠ s MŠ Župčany: Tamara Antolová, 8 rokov, „Anjel na cestách“

ZŠ Lipová, Spišská Nová Ves: Marianna Novotná, 6 rokov, „Anjelská žiara“

ZŠ s MŠ Dolný Smokovec: Lilly Žembová, 8 rokov, „Anjelikovia v nebi“

ZŠ Ďapalovce: Nina Šatníková, 7 rokov, „Anjel Svetielko“

ZŠ Bernoláková, Vranov nad Topľou: Karolína Pačutová, 8 rokov, „Anjelik v mojom srdci“

ZŠ s MŠ Havaj: Terézia Nogová, 10 rokov, „Môj anjelik“, Vladimíra Tupyová, 6 rokov, „Deti, zima a anjelik“

ZŠ Chminianske Jakubovany: Oliver Horvát, 9 rokov, „Anjel Vianoc“

SŠ Mierová, Svit: Daniela Potočná, 7 rokov, „Anjeliček, môj strážniček“

ZŠ Nižný Mirošov: Natália Billá, 10 rokov, „Anjel“

ZŠ s MŠ Šarišské Dravce: Kristína Ignácová, 6 rokov, „Môj anjel strážny“

CZŠ Sv. Demetra, Rážňany: Simona Balčáková, 3. Ročník, „Pokoj“

ZŠ – II. stupeň

  1. miesto

ZŠ Staničná, Lozorno: Sabina Haramiová, 10 rokov, „Šírime lásku a svetlo“; Lea Rybárová, 12 rokov, „Anjelské tóny“; Laura Parížeková, 12 rokov, „Môj Anjelik“; Viktória Pyšná, 10 rokov, „Aleluja, radujme sa!“ a „Keď nasneží“; Katka Dvoranová, 12 rokov, „Pieseň“; Barbora Trnková, 13 rokov, „Zvestujem vám radostnú novinu“; Sabina Haramiová, 10 rokov, „Svetielko vám prinášam“; Tereza Vrbinčíková, 13 rokov, „Už letíme za Vianocami“

ZŠ s MŠ Dostojovského, Poprad: Michaela Kašická, Katarína Slebodníková, Slavomíra Špaková, Viktória Sivošová, Patrícia Bobovská, Soňa Pitoňáková, 15 rokov, „Divided Soul“

  1. miesto

ZŠ Kružlová: Ingrid Siváková, 14 rokov, „Milosrdný anjel“

  1. miesto

ZŠ Ul. 17.novembra, Sabinov: Ema Tuptová, 12 rokov, „Posol Vianoc“

ZŠ Š. Mnoheľa, Poprad: Lenka Mašlonková, 13 rokov, „Paličkovaná hudba Vianoc“

Cena za kolektívnu prácu:

ZŠ Nižný Mirošov: 7. ročník, „Adventný stromček“

ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie: Jitka Červeňáková, 13 rokov, Daniela Kováčová Peštová, 14 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Terézia Sústriková, 13 rokov, Júlia Šimková, 13 rokov, Karolína Alexová, 13 rokov, Katka Kromková, 13 rokov, „Feelings“

Cena za kolekciu:

ŽŠ Toporec: Alexandra Varcholová, 13 rokov, „Láskavé Vianoce“; Ivana Regecová, 13 rokov, „Anjel lásky“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Terézia Sústriková, 13 rokov, Júlia Šimková, 13 rokov, Karolína Alexová, 13 rokov, Katka Kromková, 13 rokov, „Feelings“

Čestné uznania:

SŠ D. Tatarku, Poprad: Zoe Zoričáková, 11 rokov, Sofia Mornárová, 12 rokov

ZŠ s MŠ Rakúsy, pracovisko Kežmarok: Marek Mirga, Betka Polhošová, „Anjel“

SŠ Mierova, Svit: Lenka Mlynská, 12 rokov, „Anjel nádeje“

ZŠ s MŠ Lipovce: Petra Slezáková, 12 rokov

ZŠ Okrúhle: Ema Podhajecká, 12 rokov, „Už prichádza Mikuláš“

ZŠ s MŠ Švábovce: Veronika Orolínová, 12 rokov, „Anjel hôr“

ZŠ Zámutov: Klára Babjačková, 11 rokov, „Vianočný anjel šťastia“

ZŠ s MŠ Stráne pod Tatrami: Mária Badžová, 15 rokov. „Anjel Vianoc 2017“

ZŠ Hranovnica: Patrik Šarišský, 13 rokov, „Anjeliček František“

ZŠ M.R. Štefanika, Spišská Belá: Lenka Budzáková, 13 rokov, „Strážni Anjeli“

ZŠ Hviezdoslavova, Lipany: Soňa Filipová, 13 rokov, „Anjelské srdce“

ZŠ Komenského, Svidník: 12 rokov, „Anjel“

ZŠ Bernolákova, Vranov nad Topľou: Olívia hamašová, 11 rokov, „Strážca pokoja“

ZŠ s MŠ Tulčík: Mária Onderišinová, 13 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Ľubotice: Samuel Fertáľ, 12 rokov, „Ja som malý vinšovníček“

ZŠ s MŠ Školská, Podolínec: Melánia Rónayová, 13 rokov, „Môj milý anjelik“

ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad: Michal Milán, 14 rokov, „Šťastko“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Dávid Barilla, 10 rokov, „Sen“

ZŠ s MŠ Koškovce: Ema Gajdošová, 12 rokov, „Strážca vianočných snov“

ZŠ Matejovce: Kristína Gorcovská, 12 rokov

ZŠ Komenského, Sabinov: Laura Golodžejová, 7.C, „Anjel Vianoc“

ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok: Karin Krempaská, 14 rokov, „grafito anjel“

CVČ Poprad: Martina Greňová, 13 rokov, Monika Greňová, 15 rokov, Laura Valkoššáková, 13 rokov, Jana Pitoňáková, 14 rokov, Daniela Jakubišinová, 11 rokov, Kristína Uličná, 9 rokov, „Ľúbim vás“

ZŠ s MŠ Harichovce: Martin Kešeľák, 13 rokov, „Snem“

ZŠ Komenského, Medzilaborce: Nikola Kahancová, „Anjel nad mestom“

ZŠ v Kračúnovciach: Emma Regeciová, 10 rokov, „Anjelská hudba“

ZŠ s MŠ Dolný Smokovec: Aneta Čonková, 11 rokov, „Anjel v gombíkových šatách“

ZŠ Ľubica: Terézia Adamjaková, 13 rokov, „Anjeli“

ZŠ Matice Slovenskej, Prešov: Kamila Vlasáková, 13 rokov „Šťastný anjel“, Veronika Krupová, 14 rokov, „Biely anjel“, Lucia Šoltysová, 14 rokov, „Môj anjel strážny“

ZŠ s MŠ Školská, Margecany: Paulína Labaničová, 13 rokov, „Tvár anjela“

ZŠ Ľutina: Kristína Ferková, 14 rokov, „Anjel šťastia“

ZŠ Komenského, Svit: Denisa Gažiová, 13 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Š. Mnoheľa, Poprad: Eliška Mašlonková, 15 rokov, „Unange á la Lumiére“

ZŠ Školská, Sečovská Polianka: Markéta Ivaničová, 12 rokov, „Anjel priateľstva“

ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec: Rebeka Tichá, 11 rokov, „Anjel strážca“

ZŠ s MŠ pri ZZ, Dolný Smokovec: Rebeka Mária Bednárová, 15 rokov, „Môj anjel“

ZŠ s MŠ Francisciho: Sárka Števová, 12 rokov, „Anjel strážca darčekov“

ZŠ Žakovce: Slavom9r Dlugo3, 10 rokov, „Anjel Snehuliak“

SŠ D. Tatarku, ZŠ Mládeže, Poprad: Sára Ilavská, 11 rokov, „Môj Anjel“

ŠPECIÁLNE ŠKOLY

  1. miesto

ŠZŠ Slnečná, Spišský Štiavnik: Mário Žiga, 15 rokov, „Anjelská rodinka“

SŠ Partizánska, Poprad : Zuzana Žigová, 16 rokov, Svetlana Mišalková, 17 rokov, Dávid Lauko, 20 rokov, „Anjelské svetlo“

  1. miesto

ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie: Martina Červeňáková, 11 rokov, „Anjel Vianoc“

  1. miesto

SŠ Vojenská, Košice: Michaela Duclová, 18 rokov, „Cestujúci anjel“

Cena za kolektívnu prácu:

ŠZŠ Zimná, Spišská Belá: Kristián Hangorbadžo, 16 rokov; Timotej Babič, 16 rokov; „Anjeli“

ZŠ Matejovce, Poprad: Lenka Hangorbadžová, 10 rokov, Fabián Polkoš, 9 rokov, „Anjeli“

ŽŠ s MŠ Stráne pod Tatrami: Ľubomír Oračko, 15 rokov, Svetlana Oračková, 15 rokov, „Anjel Vianoc 2017“

ŠZŠ Svit: Lukáš Gábor, 16 rokov, Monika Pechová, 15 rokov, „Anjeli lásky“

Čestné uznania:

ŠZŠ Slnečná, Spišský Štiavnik: Adam Pačaj, 14 rokov, „Anjel Vianoc“

ZPMP Nádej, Poprad: Tomáš Madeja, 32 rokov, „Anjel môjho neba“

Súkromná spojená škola, SEZ Krompachy: Petra Pokutová, 16 rokov, „Anjel – Láska“

ŽŠ s MŠ Bukovce: Martin Fedák, 16 rokov, „Anjel strážny bdej nado mnou“

ZŠ s MŠ Tuhrina: Renáta Ferková, 8.B

SŠ J. Rumana, Liptovský Mikuláš: Daniela Ďurašková, 9 rokov, „Anjelici našej triedy“

ŠZŠ Slnečná, Spišský Štiavnik: Fabián Žiga, 15 rokov, „Anjel so srdcom“

Evanjelická spojená škola internátna, Tuhrina: Alexandra Gáborová, 18 rokov, „Anjeli prinášajúci Vianoce“

SZŠ Life Academy, Poprad: Karolína Gajanová, 10 rokov

ŠZŠKrompachy: Mária Dunková, 13 rokov, „Pastelkový anjel“

ZŠ Víťaz: Blanka Šibriková, 10 rokov, „Vianoce u nás“

ZŠ s MŠ Rakúsy: Adrián Mišalko, 11 rokov, „Môj Anjel“

ŠZŠ Mierová, Svit: Annamária Pechová, 11 rokov, „Môj vianočný anjel“

DSS Večné deti a Gymnázium Štefana Moysesa, Modlava nad Bodvou: Diana Franková, 17 rokov, Michaela Hudáková, 17 rokov, Sebastián Jenis, 17 rokov, Andrej Szeles, 17 rokov, Ema Kondášová, 16 rokov, Zuzana Petriková, 16 rokov, Sofia Perlíková, 16 rokov, „Náš Anjel“

SŠ Vojenská, Košice: Michaela Duchová, 19 rokov, „Hudba na ľade“

Ded. Poprad, rd. Spišská Teplica: Zuzka Žigová, 16 rokov, „Anjel“

ZÁKLADNÉ UMELECKÉ ŠKOLY

  1. miesto:

Art Slnečnice o. z., Bratislava: Filip Lacka, 10 rokov, „Naberte smer: Izrael!“

Art Slnečnice o. z., Bratislava: Zuzana Ličáková, 11 rokov, „Anjel Vianoc pláva na pomoc“

Art Slnečnice o. z., Bratislava: Samuel Vakrčka, 15 rokov, „Ja už nevlááádzem…“

ZUŠ Ľubica: Laura Starinská, 14 rokov, Patrícia Nadžadyová, 14 rokov, Karin Krempaská, 14 rokov, Vanda Csadiová, 14 rokov, Petra Pisarčíková, 14 rokov, Sofia Babičová, 10 rokov, Sára Dravecká, 10 rokov, Timea Penxová, 12 rokov, Adela Ivančáková, 10 rokov, Katarína Slavkovská, 12 rokov, Ema Ivančáková, 12 rokov, Veronika Chovancová, 14 rokov, Tatiana Ordzovenská, 12 rokov, Terézia Mária Adamjaková, 13 rokov, Romana Gorecká, 13 rokov, Henrieta Maľaková, 13 rokov, Lenka Gallušová, 13 rokov, Antónia Pjataková, 12 rokov, „Folklórny Anjel“

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok: Soňa Džadoňová, 7 rokov, „Anjelské posolstvo“

ZUŠ Sobrance: Samuel Penksa, 11 rokov, „Recy – Anjel“

  1. miesto:

ZUŠ Štefánikova, Poprad: Anett Anderle, 13 rokov, „Môj Anjel“

ZUŠ – ZŠ Life Academy, Poprad: Alexandra Mišková, 8 rokov, „Čaro Vianoc“

ZUŠ – ZŠ Life Academy, Poprad: Lilly Emma Kráľová, 8 rokov, „Kúzelné lemúrie Vianoce“

ZUŠ Petržalská, Kežmarok: Nikola Rusnačiková, 14 rokov, „Anjelský odpočinok“

  1. miesto:

SZUŠ Štúrová, Stará Ľubovňa: Karin Vasiliková, 9 rokov, „Srdcový Anjel“

SZUŠ Štúrová, Stará Ľubovňa: Alica Kmečová, 12 rokov, „Anjel so sviečkou“

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok: Lenka Drozdová, 9 rokov, „Anjelik“

ZUŠ Svidník: Zuzana Vanátová, 9 rokov, „Anjeli“

ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa: Evelína Brajerčíková, 13 rokov, „Anjel“

ZUŠ Ľubica: Petra Freundorterová, 10 rokov, „Tancujúci anjeli

Cena za kolektívnu prácu:

ZUŠ J. Silana, Poprad: Alžbeta Voščeková, 10 rokov, Ester Di Thomasová, 8 rokov, Emma Knižková, 9 rokov, Sebastián Riedl, 6 rokov, Deniska Dulová, 9 rokov, Adriana Vaľová 6 rokov, Miroslav Mereš, 8 rokov, Laua Dragušeková, 6 rokov. „Anjelský zbor“

ZUŠ Nám. Majstra Pavla, Levoča: Viktória Škreptáčová, 11 rokov, Patrícia Macašová, 10 rokov, Richard Kostelník, 11 rokov, Natália Toporcerová, 11 rokov, Elena Kamenická, 10 rokov, Zoja Gutová, 10 rokov, Zoe Kočišová, 8 rokov, „Anjel nad Levočou“

ZUŠ Petržalská, Kežmarok: Sandra Blahútová, 12 rokov, Soňa Kurtá, 12 rokov, Erika Jančušová, 14 rokov, „Keramický anjeli“

ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa: Hrebík Bystrík, Samuel Kravčík, Silvia Farkašová, 13-14 rokov, „Anjel s harfou“

ZUŠ J. Fabiniho SNV: Stella Kleinová, 7 rokov, Liana Pacáková, 10 rokov, Laura Lacková, 10 rokov, Zuzana Gromadová, 10 rokov, Viktória Janette Michalková, 10 rokov, „Anjelský darček“

ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa: Slavomíra Potičná, 8 rokov, Filip Paulišin, 9 rokov, Tianna Noella Veverková, 8 rokov

Cena za kolekciu:

SZUŠ Dražkovce: Emma Dúbravcová, 5 rokov,  „Anjel a pastier“,Kristián Šipka, 7 rokov, „Betlehem“, Emka Dafčíková, 6 rokov, „Gloria, gloria“

ZUŠ Štefanikova, Michalovce: Viktória Szekelyová, 8 rokov, „Anjelikovia pre všetky vtáčiky“, Júlia Kamenská, 9 rokov, „Lietajúci Anjelik“, Miroslava Dzurjová, 7 rokov, „Mačičkový Anjelik“

ZUŠ Petržalská, Kežmarok: Maximilán Hutník, 8 rokov, „Anjel IV.“, Rita Dudová, 7 rokov, „Anjel III.“, Elisa Géciová, 9 rokov, „Anjel II.“

SZUŠ Jánoš, Ružomberok: Lenka Senková, 9 rokov, „Prinášam Vám Svetlo“, Mária Kováčová, 8 rokov, „Prinášam Vám Nehu“, Lucia Patayová, 12 rokov, „Krása krídel“

SZUŠ Fantázia, Svit, elok. pr.Vikartovce: Sára Kičáková, 7 rokov, „Anjelik“, Tatiana Lichvárová, 10 rokov, „Anjelik“

ZUŠ Lutherovo námestie, Gelnica: Diana Saxová, 9 rokov, „Anjel Vianoc“ ; Bianka Schneiderová, 13 rokov, „Vianočná koleda“

Čestné uznanie:

ZUŠ Tatranská Lomnica: Yvonn Bombárová, 7 rokov, „Ľadový anjel“

ZUŠ J. Fabiniho, Spišská Nová Ves: Zoja Slivová, 7 rokov, „Anjelská hudba“

SZUŠ ARTIANA, Revúca: Daniela Ďurejová, 11 rokov, „Anjel ticha“

SZŠ – Life Academy, Poprad: Max Volák, 9 rokov, „Môj Ajnel“

SZUŠ Fantázia, Svit: Martin Stolarčík, 7 rokov, „Anjel Strážny“

SZUŠ Rosnička, Červený Kláštor: Dominik Ambróz, 7 rokov, „Anjel strážny“

SZUŠ Hubošovce: Natália Partilová, 12 rokov, „Tradičný anjel“

ZUŠ F. Veselého, Stropkov: Anna Mária Križanovská, 7 rokov, „Anjel strážny“

ZUŠ Moldava nad Bodvou: Eliška Hrcnecová, 6 rokov, „Hrcnecový anjel“

SZUŠ Gemerská cesta, Lučenec: Dominika Šprohová, 8 rokov, „Anjel na dobrú noc“

ZUŠ Štúrová , Lipany: Alica Haviarová, 8 rokov, „Vianočný basketbal“

SZUŠ Jastrabie nad Topľou: Lívia Madarová, 9 rokov, „Ja som anjel rodičov“

SŠ – ZUŠ Letná, Poprad: Timotej Martinko, 9 rokov, „Anjel“

SZUŠ Snina: Terézia Vajdová, 11 rokov, „Vianoce v rodine pod krídlami anjela“

SZUŠ Miroslava Kobeláka, Šarišské Michaľany: Maroš Jakubčín, 7 rokov, „Vianočný čas“

ZUŠ M. Vileca, Bardejov: Dária Kapsdorferová, 12 rokov, „Anjel na streche“

ZUŠ sv. Ceálie, Bratislava: Nela Horváthová, 7 rokov, „Anjelik“

ZUŠ Štefánikova, Poprad: Zuzana Uhlárová, „Strážny anjel“

ZUŠ Mierová 81, Humenné: Hana Zelinková, 12 rokov, „Tešíme sa na Vianoce“

ZUŠ Svidník: Barborka Mitačová, 12 rokov, „Angel love“

ZUŠ Štefánikova, Poprad: Ján Michaliček, 9 rokov,

SZUŠ M. R. Štefánika 204, Vranov nad Topľou: Jela Fabiánová, 14 rokov, „Ja chcem byť anjelom Vianoc“

SZUŠ Obchodná 7, Margecany: Adela Berešová, 7 rokov, „Krajina anjelov“

ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova, Kežmarok: Slávka Briksiová, 8 rokov, „Anjel“

ZUŠ Štefánikova, Poprad: Júlia Kubusová, 12 rokov, „Anjelský spevokol“

ZUŠ Kováčska, Košice: Adam Petro, 11 rokov, „Anjelský chór“

ZUŠ Štefánikova, Sobrance: Tomáš Schnelly, 9 rokov, „Anjel podľa mňa“

ZUŠ Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa: Tamara Prevužňaková, 8 rokov, „Anjel“

ZUŠ Janka Silana, Poprad: Emília Renšová, 10 rokov, Veronika Orinská, 9 rokov, Dávid Voško, 11 rokov, Ivana Smetanová, 8 rokov, „Anjel na zemi“

SZUŠ Pod Vinbargom 1, Bardejov: Jakub Hitrik, 10 rokov, „Mramorový Anjel“

SŠ Mierova – ZUŠ, Svit: Zoja Dluhá, 6 rokov, „Kolekcia Anjelov strážnych“

ZUŠ Štúrová, Humenné: Eva Mária Ondisková, 9 rokov, „Vianočná láska“, Tamara Turíková, 8 rokov, „Betlehem s Anjelikom“, Benjamin, Bačovčin, 16 rokov, „Anjelik husličkár“

ZUŠ Námestie slobody, Krompachy: Ema Celecová, 7 rokov, „Anjelik deťom“

ZUŠ Rakúsy: Kristína Mirgová, 7 rokov, „Anjel“

ZUŠ Školská, Rakúsy: Nikolas Koščák, 9 rokov, „Varovanie“

ZUŠ F. Kafendu, Vrútky: Michal Chládek, 6 rokov, „Anjel“

SZUŠ Fantázia, Svit: Gabriela Petriľáková, 12 rokov, „Dúhový anjel, strážca“

STREDNÉ ŠKOLY

  1. miesto

Stredná umelecká škola scénického výtvarníctva, Bratislava: Barbora Jochová, 18 rokov, „Posolstvo“

  1. miesto

Stredná umelecká škola scénického výtvarníctva, Bratislava: Daniel Kubišta, 18 rokov, „Bacha ide ten“

Súkromná spojená škola Biela voda, Kežmarok: Tatiana Badžová, 18 rokov, Simona Karolová, 17 rokov, „Anjelská Tilda “, Daniela Oračko, 17 rokov, Tomáš Oračko, 17 rokov, „Anjelská stolička“, Tatiana Kurucová, 17 rokov, Lenka Gažiková, 17 rokov, „Anjelská Tilda“

  1. miesto

Pedagogická a sociálna akadémia, Prešov: Peter Dubiel, 19 rokov, „Anjel v 21. storočí“

Stredná pedagogická škola, Levoča: Kolektív 4.C a 2.B triedy, 16 – 18 rokov, „Priateľ z nebies“

Stredná priemyselná škola, Poprad: Soňa Slavkovská, 17 rokov, Jessica Markechová, 17 rokov, Soňa Husárová, 17 rokov, „Anjelská textilná kolekcia“

Cena za kolektívnu prácu:

Stredná pedagogická škola, Levoča: Kolektív 4.C, 18 rokov, „Strážcovia rodín“

SOŠ Štefánikova, Svit: kolektív 4.B, „Pohladenie“

Cena za kolekciu:

SUŠ, Kežmarok: Viktor Jakubčo, 15 rokov – „Anjel sa modlí za ľudí“, Pavla Bendíková, 16 rokov – „Anjel s jedličkou“

SOŠ technická, Poprad: Bednarčíková, Heteš, Ilčiková, „Animácie“

Čestné uznanie:

SUŠ Slavkovská 19, Kežmarok: Lenka Kancianová, 18 rokov, „Luna“

SOŠ podnikania, Prešov: Kristína Baranová, 17 rokov, „Bazuwings“

SOŠ T. Vansovej, Prievidza: Karin Žáková, 17 rokov, „Bezmocný strážca“

Pedagogická a sociálna akadémia, Prešov: Natália Gdovinová, 17 rokov, „Vianočný sen“

SOŠ DSA, Trebišov: Viktória Nováková, 15 rokov, „Smutný anjel“

Gymnázium, Dr. C. Daxnera, Vranov nad Topľou: Sofia Sojková, 17 rokov, „Vianočná žiara“

SOŠT Poprad: Monika Hamborská, „Nosič svetla“

SOŠD, Spišská Nová Ves: Jakub Zavacký, 17 rokov, „Posol svetla“

SOŠ Szakkozépiskola, Moldava nad Bodvou: Laura Ternyclaová, „The angel of Christmas“

SZŠ, Sládkovičová, Prešov: Alexandra Urbanová, 19 rokov, „Zdravotnícky asistent ako posol anjela“

SŠ Mierová, Svit: Renáta Hrušková, 14 rokov, „Môj Anjel“

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Od stredy korčuľujeme!

V Poprade sprístupnia verejnosti v stredu 6. decembra otvorenú ľadovú plochu pri viacúčelovej hale. Klzisko pri Aréne Poprad bude otvorené ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

XV. Tradičný vianočný jarmok

XV. ročník tradičného vianočného jarmoku ľudovo–umeleckej výroby a prezentácie ľudových tradícií sa uskutoční v dňoch 8. – 10. decembra na ...
Kultúra

Počasie v lete prialo kultúre

Popradské kultúrne leto sa v roku 2018 tešilo oveľa väčšej priazni počasia ako tomu bolo v roku 2017. Letný festival, ktorého podujatia ...
Spravodajstvo

Na konferencii volili nové orgány RVC – ZO

Konferencia členských obcí a miest Regionálneho vzdelávacieho centra – združenia obcí (RVC – ZO) v Štrbe, s odbornými témami Obecná ...
Spravodajstvo

Zabudnutá vzbura

Vzbura alebo skôr rebélia, či úplne presne rabovačka, na ktorú si už skoro nik nespomenie, presnejšie nik si ju už ...
KultúraSpravodajstvo

Miss Spiša 2018 je 18-ročná ekonómka

Tradične sa po roku znovu v Spišskom divadle v Spišskej Novej Vsi zišli priaznivci ženskej krásy, aby spoznali novú kráľovnú ...
KultúraSpravodajstvo

Chodník si vyžiadal výskum

Správa z tlače: „V obci Spišské Bystré sa 8. decembra otváral už druhý náučný chodník v tomto roku..“ (Kubašký spravodaj č. ...
ŠportSpravodajstvo

Mladí hasiči odštartovali sezónu vo Veľkej

Dobrovoľní hasiči okresu Poprad dlhoročne venujú hasičskej mladi mimoriadnu pozornosť o čom svedčia výsledky dosiahnuté v predchádzajúcom období vo vyšších – krajských ...
KultúraSpravodajstvo

Štastná sedmička pre Muža roku

Východočeský Náchod po roku opäť privítal finalistov prestižnej súťaže krásy MUŽ ROKU 2018, ktorej už 19. ročník sa konal v ...
Spravodajstvo

Spolupráca polícií oblieka

Pred desiatimi rokmi, z iniciatívy tatranskej Mestskej polície, vznikala spolupráca mestských a štátnych policajtov v regióne darovaním krvi. Ďalším ich spoločným humánnym činom ...
Kultúra

Najkrajšie fotografie Prešovského kraja 2018

Najkrajšie fotografie Prešovského kraja 2018 Šiesty ročník fotografickej súťaže Choď a foť pozná svojich víťazov. Autori na fotografiách zachytili krásy a zaujímavosti ...
PozvánkySpravodajstvo

DEŇ advokácie opäť prináša právne poradenstvo občanom zadarmo

V rámci Dňa advokácie si Slovenská advokátska komora pripomína prijatie zákona o slobodnom a nezávislom výkone advokátskeho povolania. Ako už býva zvykom, komora ...
Spravodajstvo

Vrcholy Tatier na nových vozidlách železníc

Ganek, Kostolík, Stredohrot, Bradavica, Vysoká – týchto päť názvov je nerozlučne spätých s Vysokými Tatrami, nie každý ich však pozná. Odteraz ...
ŠportSpravodajstvo

V Poprade uvidíme na štarte 74 posádok, nové trate v okolí Spišskej Magury

S radou noviniek prichádza v tomto roku najstaršia automobilová súťaž na Slovensku Rallye Tatry. Populárna rely, pod hlavičkou organizátorov z ...
Kultúra

Photo Girl 2018 je Terezka

Opäť po roku sa v priestoroch divadla Theatro Karlín v Prahe konalo finále už 4. ročníku prestížnej česko –  slovenskej ...
KultúraSpravodajstvo

Nová galéria Poliankovo vedie v Tatrách digitálny dialóg s planétou

 V strednej Európe je unikátom Aký je pocit stáť na najvyššom vodopáde našej planéty? Ako splaviť neznámu rieku? Ako prejsť cez ...
Spravodajstvo

Budú mať Tatry svojho europoslanca?

Pavol Gašper na eurokandidátke Demokratickej strany pod číslom 3 Demokratická strana, ktorá po vojne vyhrala voľby, bola zlúčená s SDKÚ. Nanovo ...
Spravodajstvo

Kto pomôže samosprávam s výkladom spackaných zákonov?

Regionálne vzdelávacie centrum – združenie obcí (RVC – ZO) so sídlom v Štrbe spolupracuje so samosprávou už 26 rokov, počas ktorých ...
ŠportSpravodajstvo

Beh pre NAŠU HANKU

V dňoch 6. – 7. apríla 2019 sa v našom hlavnom meste konal už tradičný 14. ročník bežeckého sviatku ČSOB ...
Kultúra

Miss sveta je z Izraela

V renesačných priestoroch Majakovského sálu Národného domu na Vinohradoch v Prahe sa konal už 18. ročník svetového finále Miss a ...
KultúraSpravodajstvo

Miss Slovensko 2019 má svoje finalistky

Spoločnú premiéru už 24. ročníka prestížnej súťaže krásy MISS Slovensko 2019 zažilo jej 12 finalistiek. Tie predstavila zástupcom slovenským médii ...
KultúraSpravodajstvo

Francúzi majú záujem rozvíjať obchodné i partnerské kontakty

Región v okolí Nice chce spolupracovať s Prešovským krajom Francúzsky región Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA) chce spolupracovať s Prešovským samosprávnym krajom. O podobe partnerstva i oblastiach ...