Vojna na Ukrajine zďaleka nie je zažehnaná

12. apríla 2021

Peter Weis

Málokto vie, že zvýšenú vojenskú prítomnosť Ruska na hraniciach Luhanska a Donecka vyprovokoval práve prezident Ukrajiny svojim dekrétom 117/2021, ktorý znamená de facto vyhlásenie vojny Rusku (link tu a text predpisu tu). Slovenské média o tom záhadne mlčia.

Okrem štandardného protiruského vyjadrovania sa Poľska a niektorých pobaltských štátov, čo malo za následok presun dvoch divízií do Bieloruského Grodna, olej do ohňa aktuálne prilialo Turecko.

Vláda Turecka dnes bodla Rusov do chrbta. Pre istotu dvakrát. Mimochodom, predchádzala tomu návšteva pani von der Leyen v Turecku. Ktovie, možno to má súvis s nedávnym zničením zariadení, ktoré v Sýrii slúžili na nelegálne pašovanie ropy. Rusi to v Sýrii vyčistili naozaj od podlahy.

Turecká vláda najskôr verejne vyhlásila: „Zastávame územnú celistvosť a zvrchovanosť Ukrajiny. Zásadne sme potvrdili svoje rozhodnutie neuznať anexiu Krymu.“.

A v slove anexia je pes zakopaný. Krym nie je v zmysle medzinárodného práva „anektovaný“ a Turci to veľmi dobre vedia. Ide preto z pohľadu diplomacie o zámerne provokatívne vyjadrenie. V roku 2014 Obyvatelia Krymu, ktorý bol na Ukrajine „autonómnou oblasťou“, HLASOVALI vo verejnom plebiscite (referende), aby opustili štátny zväzok s Ukrajinou a znovu sa pripojili k Rusku. Už predtým bol Krym súčasťou Ruska. Nebudeme špekulovať nad pravdepodobne klamlivou hypotézou, že Ukrajina bola darom súdruha Nikitu Chruščova Ukrajinskej SSR v jeho pomerne častom alkoholickom opojení, skôr to vyzeralo na pragmatické riešenie v súvislosti s odchodom krymských Tatárov z polostrova (pravdou v právnom zmysle je to, že 19.2.1954 schválilo Prezídium Najvyššieho sovietu ZSSR dekrét o prevode Krymskej oblasti z Ruskej SSR protokolom č. 35, išlo totiž o niekoľkomesačný právny proces a o jeho výsledku zďaleka nerozhodovala výlučne jedna osoba).

Hlasovanie za odchod Krymu z Ukrajiny a pripojenie sa k Rusku skončilo výsledkom 96% za odštiepenie od Ukrajiny. Vzhľadom na etnické zloženie obyvateľstva Krymu nejde o nič nepredpokladané.

Referendum sa uskutočňovalo podľa všetkých medzinárodne platných štandardov vrátane klasických papierových hlasovacích lístkov, priehľadných plexisklových schránok na hlasovacie lístky, občanov, ktorí volili, nechali svoj ukazovák namočiť do nezmazateľného atramentu, aby tak nemohli hlasovať viackrát a pod. Volebné urny boli pod dozorom kamerových systémov a na všetkých volebných miestach boli prítomní vonkajší pozorovatelia. O tom sa asi bežne človek v médiách nedozvie.

Západ (t.j. krajiny NATO a USA) tvrdí, že hlasovanie bolo „nezákonné“, a tvrdia, že bolo „zmanipulované“. Bližšie dôkazy, prípadne súdne rozhodnutia v tejto veci neboli publikované. Preto je to asi v rovine tvrdenia rovnakej právnej sily, ako tvrdenie, že aj posledné americké prezidentské voľby boli údajne „zmanipulované“.

Ruská duma, verzia amerického Kongresu, prijala právne predpisy, ktoré prijímajú Krym späť do Ruska, a to je všetko. Krym je späť v Rusku. Ukrajinským bol cca 54 rokov. Len mimochodom, predtým bol Krym viac ako 300 rokov ruský.
Druhým bodnutím Ruska Tureckom bolo jeho vyhlásenie, že torpédoborcom amerického námorníctva bude umožnený vstup do Čierneho mora na „humanitárne“ účely a že Turecko nebude presadzovať obmedzenie počtu vojenských plavidiel podľa Montreauxského dohovoru pre tieto americké „humanitárne“ po zuby ozbrojené plavidlá; ak by však vypukla vojna medzi Ruskom a Ukrajinou, uplatní ten istý Montreauxský dohovor na ruských lodiach (obmedzí ich).
Pre niektorých civilistov je zrejme ťažké predstaviť si torpédoborec amerického námorníctva ako „humanitárne“ plavidlo. To, čo vezú, asi nebudú čokoládové vajcia na posunuté pravoslávne oslavy Veľkej noci… Azda si viacerí ešte spomíname na slovnú konštrukciu „humanitárne bombardovanie“ použité počas konfliktu v bývalej Juhoslávii.
Mimochodom, kontext tohto rozhodnutia je zrejmý, pretože Rusi medzičasom premiestnili početnú flotilu do Azovského mora z Kaspického mora, čo mnohých prekvapilo. Doteraz sa myslelo, že z Kaspického mora sa do Čierneho mora nedá po vode dostať. Rusi dokázali, že áno.Rovnakým prekvapením bolo aj premiestnenie ofenzívnych vyloďovacích plavidiel na území priamo oproti prístavu Mariupoľ, premiestnenie množstva vlakov s tankami T-72 a húfnicami AkáciaMalka, systému BUK a S-400.
Zatiaľ najväčším prekvapením, ktoré naznačuje, že nejde o bežné cvičenie, je premiestnenie ruských systémov SS-29 TOPOL-M s atómovými hlavicami a synchrónne vylodenie troch atómovych ponoriek v Severnom ľadovom oceáne, ktoré sú schopné zničiť naraz až 96 cieľov. Rovnako ako postavenie poľnej nemocnice v blízkosti hraníc s Ukrajinou, čo sa počas cvičení nedeje.
História už nespočetnekrát dokázala, že Turecko má podobne, ako iné veľké krajiny výlučne vlastné záujmy. Tentoraz zradili Rusko v prospech zlomenej, militantnej Ukrajiny, ktorej vojenské jednotky sa utáborili okolo Luhanska a Donecka aj pod vlajkami svastiky z druhej svetovej vojny.
Video z tábora ukrajinskej armády mimo Luhansku ukazuje vlajku svastiky, ktorá veje nad táborom (link tu). To už asi presahuje všetky medze.
Ukrajinská armáda je v táboroch a čaká na rozkaz zaútočiť na Luhansk a Doneck. Tisíce vojakov ukrajinskej armády sú v týchto táboroch pozdĺž hraníc oboch štátov. V zmysle dekrétu, ktorý vydal ich prezident.
Atašé veľvyslanectva USA Brittany Stewart položila veniec a uctila si hrob kontroverzného  militanta pravého sektora Vasilija Slipaka. Nie sme ani rusofili ani amerikanofili, ale treba uznať, že Rusko  porazilo nacizmus počas druhej svetovej vojny a nanešťastie musí zrejme hrozbe tejto ideológie čeliť opäť o 75 rokov neskôr. Zrejme už všetci pamätníci z druhej svetovej vojny vymreli
.

A tu je tá istá vojenská atašé, ktorá má na svojej uniforme USA nálepku „UKRAJINA ALEBO SMRŤ“, zrejme od ukrajinskej armády, čo je podľa nás mimochodom v rozpore s vojenskými predpismi USA.

Čitatelia by tiež mali vedieť, že tá istá ukrajinská vláda zamedzila tok ČERSTVEJ PITNEJ VODY na Krym stavbou priehrady cez kanál zásobovania sladkou vodou! Začali dočasnou priehradou, ako je vidieť nižšie:

A neskôr dokončili zločin proti ľudskosti postavením stálej priehrady, aby zastavili všetok tok vody na Krym:

Uzavretie vody pre ľudí nie je len očividným vojnovým aktom, ale aj zločinom proti ľudskosti.
A nejde len o vodu, ale aj o jedlo.
Včera v noci, len niekoľko hodín po tom, čo veliteľ ozbrojených síl Ukrajiny oznámil agentúre Agence France Press (AFP), že Ukrajina sa rozhodla odvolať násilné zabratie Luhanska a Donecka, závody na spracovanie a balenie mäsa v Donecku ľahli popolom (video tu a tu).
Je teda zrejmé, že Ukrajina nielenže obmedzila dodávky vody na Krym, ale prerušuje do Luhanska a Donecka aj dodávky potravín.
Ako inak ako monštrami možno nazvať ľudí, ktorí toto dopustia. Kto by robil takéto veci svojim blížnym?
Ak chcete vedieť viac a vidieť online presuny vojenského materiálu, prikladáme niektoré linky, z ktorých čerpáme aktuálne informácie (tu a tu).
autor je členom odbornakomisia.sk

Už nečakajte, izolujte ten vírus nevídaný…

… lebo budete spoluvinníkmi toho, čo sa tu dialo a stále deje.

Už naozaj nie je na čo čakať, páni vedci. Aha, čo sa kvôli vašej nečinnosti deje u našich veľkých bratov za morom:

Dr. Derek Knauss, špecialista pracujúci v laboratóriu so zameraním na virológiu a imunológiu, vo svojom videu povedal (link tu):

„Som klinický laboratórny vedec, COVID-19 je fejk, Američania, zobuďte sa!

Mám doktorát z virológie a imunológie.

Som vedecký pracovník v klinickom laboratóriu a testoval som 1 500 „predpokladaných“ pozitívnych vzoriek na Covid 19 zhromaždených tu, v južnej Kalifornii.

Keď sme môj laboratórny tím a ja vykonali testovanie podľa Kochových postulátov a pozorovania pod SEM (skenovací elektrónový mikroskop), v žiadnej z 1 500 vzoriek sme nenašli ŽIADEN Covid (poznámka autora: v USA to teda ide, v SR zjavne nie).

Zistili sme, že všetkých 1 500 vzoriek bolo väčšinou chrípkou A a niektoré boli chrípkou B, ale nebol to ani jeden prípad Covidu a nepoužili sme pritom test B.S. PCR.

Zvyšok vzoriek sme potom poslali Stanfordu, Cornellu a niekoľkým laboratóriám na Kalifornskej univerzite a zistili ROVNAKÉ výsledky ako my, ŽIADNY COVID. Našli chrípku A a B.

Všetci sme potom nadviazali komunikáciu s CDC a požiadali o životaschopné vzorky COVIDu. Tie však CDC nemohli poskytnúť, pretože nemali ŽIADNE vzorky k dispozícii (pozn. autora: kontaktovali sme autora videa s tým, že na vedecky svetoznámom Slovensku Virologický ústav BMC SAV také od marca 2020 má a určite ich poskytne svojim americkým partnerom v CDC, stačí si ich vyžiadať. Inak BMC SAV posudzujú aj Sputnik V, o ich svetovosti preto nemožno mať pochybnosti).

Teraz sme pri všetkých svojich výskumných a laboratórnych prácach dospeli k pevnému záveru, že COVID 19 je imaginárny a fiktívny.

Nová chrípka sa volá „Covid“ a väčšina z 225 000 mŕtvych zomrela na sprievodné choroby ako srdcové choroby, rakovina, cukrovka, emfyzém atď. Dostali chrípku, ktorá ešte viac oslabila ich imunitný systém, a zomreli.

Ešte som nenašiel jedinú životaschopnú vzorku Covidu 19, s ktorou by som mohol pracovať. My na 7 univerzitách, ktoré vykonali laboratórne testy na týchto 1 500 vzorkách, teraz žalujeme CDC za podvod s Covid 19. CDC nám zatiaľ neposlalo jednu životaschopnú, izolovanú a vyčistenú vzorku Covid 19. Ak nám nemôžu alebo nebudú vedieť poslať životaschopnú vzorku, hovorím, že Covid 19 neexistuje, je to fikcia.

Štyri výskumné práce, ktoré popisujú genómové extrakty vírusu Covid 19, nikdy neboli úspešné pri izolácii a čistení vzoriek. Všetky štyri práce napísané na tému Covid 19 popisujú iba malé kúsky RNA, ktoré boli dlhé iba 37 až 40 párov báz, čo NIE JE VÍRUS. Vírusový genóm má zvyčajne 30 000 až 40 000 párov báz.

Ako je možné, že Covid je všade, ako to, že nikto v žiadnom laboratóriu na svete nikdy neizoloval a nevyčistil tento vírus ako taký? Je to preto, že vírus nikdy skutočne nenašli. Jediné, čo kedy našli, boli malé kúsky RNA, ktoré aj tak neboli identifikované ako vírus.

Takže to, s čím máme do činenia, je len ďalší chrípkový kmeň tak, ako každý rok, COVID 19 neexistuje a je fiktívny.“

Čo dodať? Možno je aj vyššie uvedené fejk (viď napr. tu). Avšak vy, páni vedci, tieto témy sami živíte. Nie je hanbou priznať si, že rok ste nič zásadné neurobili. Hanbou je iné, ak svoje klamstvá budete kryť ďalšími klamstvami, ako sú napríklad údajné sekvencie mutácií Covid-19, ktoré už ale môžu hraničiť s trestoprávnou rovinou. Ak má totiž tento pán, ktorý sa javí byť kvalifikovaný, hoci len spolovice pravdu a v súdnom spore s CDC univerzity uspejú, nielenže o tom budeme informovať, ale aj podnikneme príslušné právne kroky v SR.

Vedzte, že nepriateľom vedomosti nie je nevedomosť. Je ním viera vo vlastnú neomylnosť.

A kto je Soros?

Príspevok na summit „Pravda nad strachom: covid-19, vakcína a veľký reset“


V dňoch 30. apríla – 1. mája 2021 prebehne za účasti viac ako 20 popredných svetových lekárov, vedcov a právnikov summit, na ktorom vystúpi so svojím príspevkom arcibiskup C. M. Vigano.

Uvádzame časť jeho vopred zverejneného prejavu.

Toto video je možné zhliadnuť aj tu:

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

FIASKO II. Ústavného súdu SR – Nepoužiteľný nález Ústavného súdu SR PL. ÚS 2/2021-80 zo dňa 31.3.2021

Ústavný súd Slovenskej republiky v pléne zloženom z predsedu Ivana Fiačana a sudcov Jany Baricovej, Libora Duľu, Miroslava Duriša, Rastislava Kaššáka, Jany Laššákovej, Miloša Maďara, ...

Nasledujúci článok

JOGA

Navlečte cez ihlu niť: Parsva Balasana

Parsva balasana (PARS-va bah-LAHS-ah-nah) je jednoduchý zákrut a jemná inverzia, ktorá dokáže vaše telo zahriať alebo upokojiť. Sanskrt: Parsva = otočený ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...