Vlády používajú psychologickú manipuláciu na zmenu ľudského správania

2. septembra 2022

Vlády používajú aplikovanú psychológiu a hypnózu na vytváranie strachu a úzkosti v populácii s cieľom zmeniť ich správanie.

Na druhom zasadnutí dňa 2. Veľkej poroty počúvame Briana Gerrisha, bývalého dôstojníka Kráľovského námorníctva Spojeného kráľovstva, špecializovaného na sledovanie ponoriek, ktorý je v súčasnosti investigatívnym novinárom a hlavným redaktorom britského stĺpca (vysokokvalitná žurnalistika plošina). Pripája sa k nemu jedna z ich odborných výskumníčok, Debbie Evansová, ktorá bola poradkyňou vlády na ministerstve zdravotníctva vo Veľkej Británii.

Odhaľujú dokumenty, ktoré dokazujú niečo vážne znepokojujúce: vlády používajú aplikovanú psychológiu a hypnózu na vytváranie strachu a úzkosti v populácii s cieľom zmeniť ich správanie.

Títo experti tiež odhaľujú, ako bola Britská národná zdravotná služba (podobná CDC v USA) infiltrovaná finančnými „agentmi zmeny“, ktorí presúvajú pozornosť z pacientov na zisk. Urobilo sa to aj pomocou psychologickej manipulácie, ktorá zmenila myslenie zamestnancov NHS.
Dôkazy ukazujú, ako bol celý zdravotný systém na celom svete strategicky infiltrovaný a transformovaný, aby sa stal kolotočom pre oligarchov, aby sa ďalej obohacovali a získali úplnú moc nad obyvateľstvom nielen v Spojenom kráľovstve, ale v krajinách po celom svete.
Bol vyvinutý koncept duševnej hygieny, presadzujúci myšlienku, že ľudia, ktorí sa podriaďujú zmýšľaniu zločineckej elity, sú považovaní za duševne zdravých, zatiaľ čo tí, ktorí nesúhlasia, musia byť umlčaní a ak je to možné, vykorenení.

Ako zmanipulovať verejnosť, aby prijala nevyskúšané injekcie

Lex Thomson, bývalý dôstojník britských spravodajských služieb, vysvetľuje, ako sa ovládanie mysle používa mnohými rôznymi spôsobmi na manipuláciu populácie, aby akceptovala vakcíny ako odpoveď na vzniknuté pandémie.

Prezrádza to aj belgický vládny virológ Mark van Ranst, ktorý je zaznamenaný na videu, keď učí politických lídrov, ako manipulovať verejnosť prostredníctvom falošných údajov, emocionálnych správ a mediálnej hystérie, takže by boli ochotní dať si injekciu.

Potvrdzuje to aj videozáznam panelovej diskusie s Anthonym Faucim a ďalšími, ktorí verejne diskutujú o tom, ako zmanipulovať verejnosť, aby prijala nevyskúšanú, experimentálnu, nebezpečnú injekciu RNA. Hovoria o potrebe celosvetovej „krízovej udalosti“, ktorá by ovplyvnila verejnú mienku. Jeden z členov panelu hovorí, že takáto udalosť by mohla zahŕňať „vírus pochádzajúci z Číny a šíriaci sa po celom svete“, aby ľudstvo bolo ochotné dostať injekciu netestovanou injekciou meniacou DNA.

Hovoriť týchto vládnych predstaviteľov o manipulácii s verejnosťou si môžete vypočuť v dokumente PLÁN .

Vakcíny pretvoria ľudstvo tak, aby sa stalo dokonalými otrokmi

Motiváciou, ktorá stojí za manipuláciou ľudstva tak, aby mu boli vstreknuté látky meniace DNA, je natrvalo upraviť genóm ľudstva a tak vytvoriť novú transľudskú rasu, ktorá sa bude správať podľa túžob oligarchov. Po stáročia to bola túžba zločineckých vládcov, ale až naša doba umožnila vytvorenie nového plemena plne ovládateľných „ľudí“.

Túto agendu transhumanizmu verejne propagujú Svetové ekonomické fórum, Organizácia spojených národov, Google, Meta a v podstate všetky organizácie a korporácie, ktoré sú pod kontrolou finančných elít.

Posun od pôvodnej ľudskosti, vytvorenej podľa obrazu nášho Stvoriteľa, smerom k tomu, aby sme sa stali kyborgami, ktorí sú spojení s cloudom a umelou inteligenciou a sú nimi ovládaní, podrobne načrtáva aj izraelský profesor Yuval Noah Harari, ktorý je hovorcom Svetového ekonomické fórum a Organizácia Spojených národov o tejto téme. Vo svojich mnohých verejných videách neustále uvádza vyhlásenia ako:

„Ľudia môžu byť hacknutí“
„Éra vlastnej vôle sa skončila“
„Väčšina ľudí je zbytočná“
„Ľuďom bude vládnuť AI“
„AI ti povie, koho si máš vziať“
Etcetera.
Harari
 Yuval Noah Harari

Klaus Schwab, zakladateľ Svetového ekonomického fóra, to ďalej vysvetľuje vo svojej knihe Štvrtá priemyselná revolúcia. Túto knihu končí vyhlásením, že ak sa všetci ľudia stanú kyborgami, povýšia ich do jedného a toho istého vedomia.

V podstate to znamená, že ich cieľom je zabezpečiť, aby si každý myslel, veril a cítil to isté.

Zatiaľ čo dnes vlády stále potrebujú vykonávať skryté operácie psychologickej manipulácie a cenzúry, to už nebude potrebné, pretože celé ľudstvo už nebude mať schopnosť myslieť si čokoľvek, čo sa líši od toho, čo im hovoria oligarchovia.

Prezident Čile verejne vyhlásil v národnej televízii, že „5G vloží myšlienky a emócie do každého. 5G sa stane centrálnym nervovým systémom našej spoločnosti. Zabezpečíme, aby sa to dostalo do každej domácnosti.“ Pripravujem dokument, ktorý ukáže tento klip, spolu s desiatkami ďalších videí, v ktorých všetci vládni úradníci verejne odhaľujú túto agendu. Zostaňte naladení!

Zotročenie ľudstva sa deje v mene „verejnej bezpečnosti“. Tvrdia, že nás „držia v bezpečí“ tým, že z nás odstránia našu ľudskosť a premenia nás na „dokonalých otrokov“, ktorí sa nebudú odkláňať od toho, čo chcú, aby sme si mysleli.

Tvrdiť, že „pomáhame ľudstvu“ premenou ľudí na kyborgov, ktorých ovládajú roboty, nie je len zlo, je to šialené. Naším poslaním je odhaliť túto psychopatickú agendu a zachovať ľudstvo také, aké máme byť: suverénne, krásne, kreatívne, milujúce a inteligentné bytosti, ktoré môžu byť inšpirované naším Stvoriteľom so súcitom a dobrotou.

Ak si vážite naše poslanie, podporte nás. 
Použite tento odkaz, aby ste nám pomohli urobiť túto prácu. Spoločne môžeme tomuto šialenstvu zabrániť. 
Ďakujem ti veľmi pekne.
David Sorensen

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

SVETOVÁ VOJNA Z

Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou Organizácie Spojených národov ako expert na riešenie najrôznejších krízových situácií. Kedykoľvek sa niekde na ...

Nasledujúci článok

Názor

Účel vojny na Ukrajine vyzradil Boris Johnson

Boris Johnson: „Zníženie závislosti na dodávkach ruských energií by bolo dobrým výsledkom vojny na Ukrajine“ Anna Belousovová, FB
Aktualizované 2.10. 17:47
Spravodajstvo

Fauci sa priznal: "konšpirácie" sa opäť ukázali ako pravda - Ján Lakota

K vírusu boli pridané ďalšie prvky, ktoré ho spravili mimoriadne nebezpečným a to Fauci vedel. Vedel, že je vírus cielene ...
Aktualizované 3.10. 01:01
Spravodajstvo

Falošná vlajka nastražená v plynovode Nord Stream a boj USA s Ruskom o Európsku úniu

Poškodenie plynovodu Nord Stream. Kto za tým skutočne stojí a aké následky to bude mať? Odpoveď hľadá nezávislý novinár James ...
Aktualizované 3.10. 01:09
Spravodajstvo

Rossija! Rossija! Obrovské skandovanie a spojené ruky na symbol jednoty spečatili na historickom slávnostnom ceremoniáli v Kremli pristúpenie 4 ukrajinských oblastí do Ruskej federácie! 

Vladimír Putin ponúkol Kyjevu poslednú možnosť na mierové konanie, ale Zelenský namiesto toho podpísal zrýchlenú žiadosť o vstup Ukrajiny do ...
Aktualizované 2.10. 23:16
Spravodajstvo

Povzbudzujúca aktualizácia od Dr. Reinera Fuellmicha po falošných obvineniach

Milí priatelia z celého sveta, v posledných mesiacoch bol spustený zradný útok proti jednému z najvplyvnejších ľudí v celosvetovom hnutí ...
Aktualizované 30.9. 23:10
Spravodajstvo

Podnet Harabina na § 363 ods. 1 Tr. por. vo vzťahu k výroku o Putinovi

JUDr. Štefan HRABABIN: prostredníctvom svojho advokáta sa dožaduje u generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku o zrušenie právoplatného rozhodnutia v prípravnom konaní. ...
Spravodajstvo

PRAHA, 28.9.2022, MASOVÁ DEMONŠTRÁCIA „ČESKÁ REPUBLIKA NA PRVNÍM MÍSTĚ“

PRAHA, 28.9.2022, 14.00 hod. MASOVÁ DEMONŠTRÁCIA  „ČESKÁ REPUBLIKA NA PRVNÍM MÍSTĚ“ AKTUALIZÁCIA: Piatok, 30.9.2022 V Prahe bola v stredu 28.9.2022 ...
Spravodajstvo

Mrzni, porazíš Putina a zachrániš svetový mier! A niekto neviditeľný zariadi, aby si mrznúť mohol...

Anna Belousovová na svojom FB statuse krátko, jasne a výstižne vysvetlila, o čo ide v našom reálnom živote, ak by ...
Spravodajstvo

SABOTÁŽ SEVERNÉHO POTOKA!

foto: Россия1 Kto profituje zo sabotáže na plynovodoch? Pred niekoľkými týždňami USA varovali pred možnými útokmi na plynovody Nord Stream ...
Aktualizované 3.10. 20:57
Spravodajstvo

Premiér plače na zlom hrobe - Dana Meager

Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. ...
Aktualizované 1.10. 00:00
Spravodajstvo

DOKUMENT: Harabin žiada Žilinku zrušiť rozhodnutie o obvinení za hanobenie ukrajinského národa

Harabinove obvinenie za výrok o Putinovi je založený na nasledujúcom právnom idiótizme – podľa Lipšica, Honza, Nociara, prokurátorov špeciálnej prokuratúry, Piknu, ...