Vlády používajú psychologickú manipuláciu na zmenu ľudského správania

2. septembra 2022

Vlády používajú aplikovanú psychológiu a hypnózu na vytváranie strachu a úzkosti v populácii s cieľom zmeniť ich správanie.

Na druhom zasadnutí dňa 2. Veľkej poroty počúvame Briana Gerrisha, bývalého dôstojníka Kráľovského námorníctva Spojeného kráľovstva, špecializovaného na sledovanie ponoriek, ktorý je v súčasnosti investigatívnym novinárom a hlavným redaktorom britského stĺpca (vysokokvalitná žurnalistika plošina). Pripája sa k nemu jedna z ich odborných výskumníčok, Debbie Evansová, ktorá bola poradkyňou vlády na ministerstve zdravotníctva vo Veľkej Británii.

Odhaľujú dokumenty, ktoré dokazujú niečo vážne znepokojujúce: vlády používajú aplikovanú psychológiu a hypnózu na vytváranie strachu a úzkosti v populácii s cieľom zmeniť ich správanie.

Títo experti tiež odhaľujú, ako bola Britská národná zdravotná služba (podobná CDC v USA) infiltrovaná finančnými „agentmi zmeny“, ktorí presúvajú pozornosť z pacientov na zisk. Urobilo sa to aj pomocou psychologickej manipulácie, ktorá zmenila myslenie zamestnancov NHS.
Dôkazy ukazujú, ako bol celý zdravotný systém na celom svete strategicky infiltrovaný a transformovaný, aby sa stal kolotočom pre oligarchov, aby sa ďalej obohacovali a získali úplnú moc nad obyvateľstvom nielen v Spojenom kráľovstve, ale v krajinách po celom svete.
Bol vyvinutý koncept duševnej hygieny, presadzujúci myšlienku, že ľudia, ktorí sa podriaďujú zmýšľaniu zločineckej elity, sú považovaní za duševne zdravých, zatiaľ čo tí, ktorí nesúhlasia, musia byť umlčaní a ak je to možné, vykorenení.

Ako zmanipulovať verejnosť, aby prijala nevyskúšané injekcie

Lex Thomson, bývalý dôstojník britských spravodajských služieb, vysvetľuje, ako sa ovládanie mysle používa mnohými rôznymi spôsobmi na manipuláciu populácie, aby akceptovala vakcíny ako odpoveď na vzniknuté pandémie.

Prezrádza to aj belgický vládny virológ Mark van Ranst, ktorý je zaznamenaný na videu, keď učí politických lídrov, ako manipulovať verejnosť prostredníctvom falošných údajov, emocionálnych správ a mediálnej hystérie, takže by boli ochotní dať si injekciu.

Potvrdzuje to aj videozáznam panelovej diskusie s Anthonym Faucim a ďalšími, ktorí verejne diskutujú o tom, ako zmanipulovať verejnosť, aby prijala nevyskúšanú, experimentálnu, nebezpečnú injekciu RNA. Hovoria o potrebe celosvetovej „krízovej udalosti“, ktorá by ovplyvnila verejnú mienku. Jeden z členov panelu hovorí, že takáto udalosť by mohla zahŕňať „vírus pochádzajúci z Číny a šíriaci sa po celom svete“, aby ľudstvo bolo ochotné dostať injekciu netestovanou injekciou meniacou DNA.

Hovoriť týchto vládnych predstaviteľov o manipulácii s verejnosťou si môžete vypočuť v dokumente PLÁN .

Vakcíny pretvoria ľudstvo tak, aby sa stalo dokonalými otrokmi

Motiváciou, ktorá stojí za manipuláciou ľudstva tak, aby mu boli vstreknuté látky meniace DNA, je natrvalo upraviť genóm ľudstva a tak vytvoriť novú transľudskú rasu, ktorá sa bude správať podľa túžob oligarchov. Po stáročia to bola túžba zločineckých vládcov, ale až naša doba umožnila vytvorenie nového plemena plne ovládateľných „ľudí“.

Túto agendu transhumanizmu verejne propagujú Svetové ekonomické fórum, Organizácia spojených národov, Google, Meta a v podstate všetky organizácie a korporácie, ktoré sú pod kontrolou finančných elít.

Posun od pôvodnej ľudskosti, vytvorenej podľa obrazu nášho Stvoriteľa, smerom k tomu, aby sme sa stali kyborgami, ktorí sú spojení s cloudom a umelou inteligenciou a sú nimi ovládaní, podrobne načrtáva aj izraelský profesor Yuval Noah Harari, ktorý je hovorcom Svetového ekonomické fórum a Organizácia Spojených národov o tejto téme. Vo svojich mnohých verejných videách neustále uvádza vyhlásenia ako:

„Ľudia môžu byť hacknutí“
„Éra vlastnej vôle sa skončila“
„Väčšina ľudí je zbytočná“
„Ľuďom bude vládnuť AI“
„AI ti povie, koho si máš vziať“
Etcetera.
Harari
 Yuval Noah Harari

Klaus Schwab, zakladateľ Svetového ekonomického fóra, to ďalej vysvetľuje vo svojej knihe Štvrtá priemyselná revolúcia. Túto knihu končí vyhlásením, že ak sa všetci ľudia stanú kyborgami, povýšia ich do jedného a toho istého vedomia.

V podstate to znamená, že ich cieľom je zabezpečiť, aby si každý myslel, veril a cítil to isté.

Zatiaľ čo dnes vlády stále potrebujú vykonávať skryté operácie psychologickej manipulácie a cenzúry, to už nebude potrebné, pretože celé ľudstvo už nebude mať schopnosť myslieť si čokoľvek, čo sa líši od toho, čo im hovoria oligarchovia.

Prezident Čile verejne vyhlásil v národnej televízii, že „5G vloží myšlienky a emócie do každého. 5G sa stane centrálnym nervovým systémom našej spoločnosti. Zabezpečíme, aby sa to dostalo do každej domácnosti.“ Pripravujem dokument, ktorý ukáže tento klip, spolu s desiatkami ďalších videí, v ktorých všetci vládni úradníci verejne odhaľujú túto agendu. Zostaňte naladení!

Zotročenie ľudstva sa deje v mene „verejnej bezpečnosti“. Tvrdia, že nás „držia v bezpečí“ tým, že z nás odstránia našu ľudskosť a premenia nás na „dokonalých otrokov“, ktorí sa nebudú odkláňať od toho, čo chcú, aby sme si mysleli.

Tvrdiť, že „pomáhame ľudstvu“ premenou ľudí na kyborgov, ktorých ovládajú roboty, nie je len zlo, je to šialené. Naším poslaním je odhaliť túto psychopatickú agendu a zachovať ľudstvo také, aké máme byť: suverénne, krásne, kreatívne, milujúce a inteligentné bytosti, ktoré môžu byť inšpirované naším Stvoriteľom so súcitom a dobrotou.

Ak si vážite naše poslanie, podporte nás. 
Použite tento odkaz, aby ste nám pomohli urobiť túto prácu. Spoločne môžeme tomuto šialenstvu zabrániť. 
Ďakujem ti veľmi pekne.
David Sorensen

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

SVETOVÁ VOJNA Z

Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou Organizácie Spojených národov ako expert na riešenie najrôznejších krízových situácií. Kedykoľvek sa niekde na ...

Nasledujúci článok

Názor

Účel vojny na Ukrajine vyzradil Boris Johnson

Boris Johnson: „Zníženie závislosti na dodávkach ruských energií by bolo dobrým výsledkom vojny na Ukrajine“ Anna Belousovová, FB
Aktualizované 31.1. 01:44
MOR HO!Spravodajstvo

Zákony prírody ako kritérium pre posúdenie vzťahu zákonného a spravodlivého v praxi

V našom poslednom rozhovore s Dušanom Lukášikom sme rozoberali jeho, podľa môjho názoru originálny prístup k stanoveniu hodnotového systému spoločnosti, systému, ktorý je ...
Aktualizované 31.1. 18:35
Spravodajstvo

MALÉRY SLAMENÉHO EDA A JEHO KÁMOŠA

Podvody s DPH za 53.000.000,- EUR siahajú až k odvolanému premiérovi Hegerovi Kaňku obvinila NAKA v prípade podozrenia z karuselového ...
Aktualizované 31.1. 03:04
Spravodajstvo

Lipšic: "s cizí ženou v cizím pokoji"

Potulky po Prahe špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica v spoločnosti mladej dámy. Je ňou prokurátorka Martina Kellerová, Lipšicova podriadená. Štefan Harabin: ...
Aktualizované 30.1. 16:03
Spravodajstvo

Dokáže SNS zamiešať volebné karty a dostať sa do parlamentu?

Na snímke predseda SNS Andrej Danko Mário Micenko Ak by sa SNS nakoniec predsa len podarilo preliezť do parlamentu, urobilo ...
Aktualizované 30.1. 15:40
Spravodajstvo

Ako prezident by som ako prvé navštívil Rusko

Štefan Harabin: Ako prezident by navštívil Ruskú federáciu a nadviazal výhodnú spoluprácu pre Slovensko práve tam JUDr. Štefan Harabin dostal ...
Spravodajstvo

Polícia vypočula Józsefa Berényiho, podnet na generálnu prokuratúru sme rozšírili o ďalšie podozrivé osoby

Obr.: Členovia zastupiteľstva TTSK: J. Berényi, Jozef Viskupič, Stanislav Pravda, Július Fekiač Príklad bezohľadnej maďarizácie v Dunajskej Strede pod vedením ...
Aktualizované 31.1. 21:14
Spravodajstvo

Diamantový rez: Neuveriteľná zhoda pomerov volebných výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, na Slovensku a teraz aj v Česku naznačuje desivé sprisahanie alebo dôsledok genetiky?

Diamantový rez: Neuveriteľná zhoda pomerov volebných výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, na Slovensku a teraz aj v Česku naznačuje desivé ...
Aktualizované 29.1. 21:56
Spravodajstvo

Konferencia o delení Ruska po víťaznej vojne zvolaná do Bruselu na 31. januára! 

Následník Habsburg na nej bude mať svojho zástupcu, a budete sa diviť, kto to bude! EÚ sa rozpadne, dúfajme, skôr, než ...
Aktualizované 31.1. 15:41
Spravodajstvo

Kyjev usporiadal vo Vatikáne náboženskú a politickú show

REGNUM Vo Vatikáne hlava ukrajinskej gréckokatolíckej cirkvi arcibiskup Svjatoslav Ševčuk, ako píše talianske vydanie Il Matino, „šokoval európskych pacifistov volajúcich ...
Aktualizované 29.1. 20:35
Spravodajstvo

Arcibiskup Viganò prináša dôležitý odkaz celému svetu

(Foto/Video: Rumble) „Ak je kriminálny útok na ľudstvo globálny, odpor musí byť tiež globálny.“  Arcibiskup Viganò vyzýva svetových vodcov, politikov ...