TRUMPOVA ÓDA NA KORPORÁCIU!

23. januára 2021

D. C. je za ohradené a prezident sa nikdy nevráti do Bieleho domu. Ale nie z dôvodov, ktoré si myslíte…

Nebojte sa, nové hlavné mesto sa znovu vybuduje a skoncuje sa s platením daní z príjmu plateným výbercom daní z korporácie, ktorá je teraz v rukách nového vedenia. Išli do extrémov, aby mohli ukradnúť spoločnosť, ktorej aktíva sú v procese zaistenia. Väčšina ľudí to nevníma, pretože nevedeli, že ich krajina je súkromná spoločnosť – s.r.o.čka. Ale v skutočnosti, teraz tomu nepodliehajú už štáty. Čítajte ďalej, aby ste pochopili podstatu bitky, v ktorej sa nachádzame.  

Zoznámte sa so zlodejmi na dennom svetle. Tak hrdo tvrdia, že to, čo nie je ich, aj tak si to vzali … alebo je to inak?

V roku 1871 vláda urobila poburujúci čin. Uskutočnil sa štátny prevrat, ktorý prepísal ústavu a postavil NÁS ĽUDÍ vo všetkých hlavných mestách na základe novej, tzv. podnikovej zmluvy a Spojené štáty americké prešli do novej spoločnosti Spojených štátov amerických, ktorá preniesla moc We The People a ústavu novovzniknutej spoločnosti. Keď to urobili, umiestnilo to občanov v USA do vlastníctva tej spoločnosti, ktorej sídlo je vo Washingtone D.C. Táto akcia urobila z Washingtonu DC ZAHRANIČNÝ SUBJEKT na americkej pôde suverénnych štátov. Vznikla prostredníctvom pôžičky z Vatikánu, keď bola D.C. prevedená do mestského štátu, a táto právnická osoba potom vládla nad ľuďmi. V rámci tohto procesu im boli odobraté občianske práva. A nikto si to absolútne neuvedomoval.

Keď uzavreli sprostredkovateľskú dohodu s cieľom získať pôžičku z Vatikánu, urobili tak prostredníctvom Bank of London. V tom čase previedli všetok majetok v DC Columbia na zahraničnú spoločnosť Corporate entity DC. 

Zakladanie tejto spoločnosti v DC má zásadný význam pre pochopenie, pretože keď prezident Trump v roku 2018 podpísal výkonný príkaz o volebných interferenciách / podvodoch pre zahraničné aj domáce subjekty, načrtlo, ako budú zaistené aktíva. Prezident a ľudia vedeli a mali dôkaz, že došlo k prevratu z Corporation of the United States of America spolu s ďalšími cudzími národmi a bola ignorovaná spoločnosťou v DC. Pokračovali v nelegálnych krádežiach a armáda je v súčasnosti v procese zabavovania majetku tejto cudzej krajiny známej ako KORPORÁCIA SPOJENÝCH ŠTÁTOV AMERICKÝCH. Zdá sa, že výkonný príkaz prezidenta Trumpa bol v skutočnosti celý čas namierený na podnikový močiar / kabalu vo Washingtone DC. DC je teraz zamurované a plné vojenskej stráže.

Prezident Donald J. Trump sa natrvalo vysťahoval, pretože nemôže byť prezidentom nad Zvrchovaným národom v cudzej krajine, čo predstavuje v tejto chvíli Biely dom a Kapitol. Za prezidenta Trumpa hlasoval We The People. Nie korporácia.

Po odchode Donalda J. Trumpa z Bieleho domu bude DC uzamknuté, pretože nebude možné, aby zahraničný vládca vládol nad suverénnou krajinou, preto musí byť zahraničný vládca uzamknutý. Taká je nová správa. Uprostred týchto nepokojov pokračuje právnik Lin Wood v útoku na Trumpa.

Teraz vidíte, čo sa myslí pod výkrikmi Lin Wooda, že sme v druhej revolúcii.

Doslova sledujeme kultiváciu Spojených štátov amerických. Čo to pre nás ľudí znamená, je to veľmi veľa vecí. Jednou z nich už nie je IRS. Sledujte a uvidíte, ako sa to bude hra pokračovať. Je to geniálny ťah. Boh má na starosti tento národ a teraz vedie svojich vyvolených, aby obnovili tento veľký národ nazývaný jeho menom.

Naspäť do minulosti:

Mesto Londýn (to je štvorcová míľa v rámci Veľkého Londýna), nie je technicky súčasťou Veľkého Londýna alebo Anglicka, rovnako ako Vatikán nie je súčasťou Ríma alebo Talianska. 

Rovnako Washington DC nie je súčasťou Spojených štátov, ktoré kontroluje. Tieto tri entity majú jediný cieľ, a to zbaviť sa starého svetového poriadku zvrchovaných národov a zaviesť nový globálny svetový poriadok pod jednu vládnu vládu pod železnou päsťou kabaly.

Tieto zvrchované, právnické osoby majú svoje vlastné zákony a svoju vlastnú identitu. Majú tiež svoje vlastné vlajky. Vlajka Washingtonu DC – všimnite si tri hviezdy predstavujúce trojicu týchto troch mestských štátov, tiež známych ako Ríša mesta. (Číslo 3 má tiež veľký ezoterický význam.)

Vláda Spojených štátov, Kanady a Británie sú dcérskymi spoločnosťami spoločnosti Crown, rovnako ako  Federálny rezervný systém  v USA. Korune je podriadený aj vládnuci monarcha v Anglicku. Globálny finančný a právny systém je kontrolovaný londýnskou City korunou.

Míľa štvorcová, ktorá tvorí centrum Veľkého Londýna, je globálnym sídlom sily, prinajmenšom na viditeľnej úrovni.

Washington DC bol založený ako mestský štát v roku 1871, prijatím zákona z roku 1871, ktorý oficiálne ustanovil USA ako spoločnosť pod vládou Washingtonu, ktorá je sama podriadená  londýnskej City .

Korporácie riadia prezidenti, a preto osobu, ktorá má najvyššiu mocenskú pozíciu v krajine, nazývame „prezident“.

Faktom je, že prezident nie je nič iné ako marioneta pre centrálnych bankárov a nadnárodné korporácie (obe sú samy ovládané vysokým cirkevným slobodomurárstvom), ktoré skutočne ovládajú túto krajinu a nakoniec volajú výstrely.

Washington DC  funguje podľa systému rímskeho práva a mimo obmedzení stanovených ústavou USA. Nesvätá trojica globalistickej kontroly: Vatikán, Londýnske mesto a Washington DC – (awakeandaware.ca)

Pápežské štáty sú územia na východnom pobreží bývalých Spojených štátov pod priamou zvrchovanou vládou pápeža, od pádu USA okolo prelomu dvadsiateho storočia, až po súčasnosť. Pápežské štáty sú jednou z regionálnych mocností zálivu Chesapeake Bay, ktoré kontrolujú mesto Washington a veľkú časť jeho okolia. Niekoľko miest, barónstiev a iných majetkov mimo Washingtonu má tiež pápež, čo vytvára zložitú sieť majetkov, ktoré vzdávajú hold priamo pápežovi.

Pápežské štáty sa narodili z bývalých Spojených štátov, ktoré moderný svet považuje za starodávnu ríšu a vládu na kontinente. Po násilnom puči vo Washingtone založil pápežské štáty Chester Hale Fitzgerald, ktorý bol založený na viere nového náboženstva, z ktorého sa neskôr stal unionizmus. Pápež však tvrdí, že jeho moc pochádza z amerického impéria, ktoré údajne poskytlo prvému pápežovi úplnú moc nad ríšou prostredníctvom Donalda Lincolna, sfalšovaného amerického cisárskeho dekrétu. Tento dokument sa odvtedy používa na podporu tvrdení politickej autority zo strany pápežstva.  Poznajte svoju históriu … viac sa dozviete tu: https://althistory.fandom.com/wiki/Papal_States_(Days_After_Chaos)

Ako sú teda tieto tri mestá nakoniec prepojené? Najprv sa musíme vrátiť k templárskym rytierom a ich počiatočným 200-ročným vládnutím moci. Vidíte to na vlajke City of London. O vlajkách všetkých zahraničných subjektov sa dočítate tu: https://awakeandaware.ca/the-unholy-trinity-of-globalist-control-the-vatican-the-city-of-london-washington-dc/

Na záver: Korporácia s názvom Washington DC je dnes na americkej pôde suverénnych štátov zahraničným subjektom. Vznikla prostredníctvom pôžičky od Vatikánu, keď bola DC prevedená do mestského štátu a do tejto právnickej osoby. Teraz je možné zasahovať do volieb USA, Vatikánom a ďalších zasahujúcich cudzích národov, ako sú Nemecko, Taliansko, Čína… Teraz sú nepriateľom štátu a ich majetok bude zaistený. Ako sme boli svedkami, naša armáda už obra zrútila, zatiaľ čo všetky oči boli upreté na podvod voličov.

Slovo je otrasené …


Kto sa zúčastňuje inaugurácie v Corporation of the United States of No States? A pozrite sa na Lady Gaga vo vnútri Apoteózy (stúpajúcej do radov Boha) v Capitole. Naozaj veríte, že by otcovia zakladatelia povolili namaľovať gréckych a rímskych bohov na kupolu rotundy? Veríte tomu, že by na jej kupole mali Artemisinu bohyňu slobody? Myslíte si, že by si George Washington želal, aby jeho socha, ktorá sa vydával za Bafometa, v kupolovej kupole, ktorá ho vyniesla do radov boha? VŠETKY ODPOVEDE SÚ NIE! 

Celý areál korporátneho kapitolu vyskladali tajné spoločnosti v podobe pentagramu, ktorý ctí boha, ktorého nasledujú, baalových obetí detí. Smutné, ale tak veľmi pravdivé. Všetko, čo je skryté, bude odhalené.

 

POVINNOSŤ ZABEZPEČIŤ AMERIKU NIKDY NEPONECHÁ POMPEO NA NÁHODU.

Takže buďte trpezliví a pamätajte na to, čo povedal Trump, TIE NAJLEPŠIE ČASY EŠTE LEN PRÍDU! A pre tých, ktorí si myslia, že je to kopa býčích svinstiev, citujem slávnu líniu z epického filmu Odviate vetrom….. „Úprimne, drahá, o nič mi nejde!“ Prečo si nepozrieť nový web antifa.com ….. nový web korporácií! Láka vás to? Nech každého z vás opatruje Boh, pokiaľ táto búrka prehrmí, nech je každý v bezpečí v jeho mocných rukách, keď vykonáva svoju prácu, je to úžasné dielo! 

Dianne Marshall

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Postavíte sa tam ako zbabelé teľce. Nezaslúžite si slobodu, ale len modrý lajster

Politický analytik Ján Baránek sa v novom videozázname vyjadril k prebiehajúcemu skríningovému testovaniu, ktoré odmietli takmer všetky kompetentné autority. Vinu za to, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Skupina ľudí tu zbohatla na obrovskej tragédii. Liek máme a ukončil by drámu za 10 dní

Juraj Mesík: Čoraz viac odborníkov aj na Slovensku sa prihovára za schválenie lacného liečiva Ivermektín v boji proti ochoreniu Covid-19. ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 29.5. 15:55
Spravodajstvo

Český premiér Fiala vo štvrtok udelí Jensovi Stoltenbergovi Rad Tomáša Garyka Masaryka

Lídri šestice krajín EÚ v spoločnom pražskom vyhlásení potvrdili záväzok pokračovať vo vojenskej podpore Ukrajiny. Do českej „muničnej iniciatívy“ sa ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...