Tragédia Slovenska = vláda Progresívneho Slovenska

18. septembra 2023

Poslanec NR SR Milan Vetrák ma vo svojom článku upútal otázkou: „Ak nominanti Progresívneho Slovenska (PS) tunelujú peniaze v státisícoch eur v samospráve, čo môžeme čakať, ak sa dostanú k moci na celoštátnej úrovni, kde pôjde o milióny až miliardy eur?! ”  M. Vetrák  článok  napísal v dobrej viere a v predtuche, čo asi môže čakať Slovensko po voľbách, ak by si moc uzurpovala strana Progresívne Slovensko.

Medzi politicky nezrelých občanov SR patrí nepochybne Michal Šimečka. Dostal sa do čela strany PS, ktorá je masívne podporovaná G. Sorosom a jeho ekonomicko – politickou mafiou. Z tejto liahne pochádza i dočasná prezidentka Čaputová, ktorá o chvíľu odíde na politické smetisko dejín Slovenska.

Michal Šimečka môže mať titulov koľko chce. Nie sú zárukou jeho politickej zrelosti, ani zárukou, že bude konať v prospech Slovenska. To, že je podpredseda Európskeho parlamentu svedčí nie o jeho politických vedomostiach, ale o jeho lokajstve voči vedeniu EÚ, ktorého hlavná predstaviteľka Ursula von der Layenová verne slúži USA a ťahá EÚ do priepasti. Vedenie EÚ nestojí o odborníkov z radov poslancov, ale o pritakávačov diktátorskej politiky EÚ. Layenová musí mať silných ochrancov, keď ani dokázaná korupcia ju nesfúkla z politického postu ako sviecu. Opäť nitky vedú k G. Sorosovi a Deep State.

Na margo Martina Šimečku, otca Michala Šimečku Hlavné správy napísali:

„To, čo ešte donedávna bolo považované za konšpiráciu, sa nakoniec ukázalo ako skutočnosť. Martin Šimečka z kontroverzného Denníka N, ktorý označil Georga Sorosa za svojho priateľa, priznal, že tento americký miliardár židovského pôvodu svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara“. Martin Šimečka sa tiež vyjadril nasledovne: „Časť svojich peňazí (Soros) dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii.” To znamená jediné. Ekonomicko – politický manipulátor G. Soros zasahuje do diania iných štátov, korumpuje ich predstaviteľov alebo dotáciami zabezpečuje ich víťazstvo vo voľbách. Pretože dnes je jasné, že úspech vo voľbách v prvom rade, závisí od toho, koľko peňazí a komu sa do volieb „naleje“. Ozaj smutné, ak má osud štátu záležať od kupliarskej strany podporovanej Sorosom. Šimečkovci sa môžu hájiť ako chcú. Biľagu o tom, že sú podporovaní Sorosom sa nikdy nezbavia. Je to jednoducho fakt.

Martin Šimečka celkom určite riadi kroky svojho syna Michala a zrejme sa stretáva so Sorosom a odovzdáva od neho pokyny čo má jeho syn robiť. Čiže prepojenie klanu Šimečkovcov na ideového vodcu a donora Progresívneho Slovenska je celkom jasné. Fedor Blaščák, súčasný vodca Nadácie otvorenej spoločnosti na Slovensku (NOS) tvrdí, že Soros už po roku 1989 investoval do ovplyvňovania politiky na Slovensku 100 mil. USD. Z toho cez NOS to bolo okolo 70 mil. USD a zvyšok podpora rôznym (prosorosovským) projektom a prosorosovským médiám. Nie je ťažké uhádnuť ktoré sú to. Že páni v SME a DenníkuN? Á propos… Nevadí dnešným Židom na Slovensku ani to, že Soros pomáhal s konfiškáciou židovských majetkov počas druhej svetovej vojny? Pozrite si nasledovné závažné video, po ktorom by Slováci Progresívne Slovensko voliť nemali. Pretože Progresívne Slovensko je zapredanecká strana. Video ponúka záverečnú otázku: Je Lucia Plaváková, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska členkou NOS ako to tvrdí jej nový riaditeľ Alexander Soros? To, že je Plaváková lesba mi nevadí. Vadí mi to, že sa snaží presadzovať na Slovensku cudzie záujmy za cudzie peniaze podobne ako celé PS.

A len tak na okraj nemali by OČTK preveriť na aký účel sa použilo uvedených sto miliónov dolárov? A či nedošlo k naplneniu niektorého z paragrafov trestného zákona?

Na stránke SITA : „Michal Šimečka považuje za smutné a nebezpečné, že v slovenskej politike aktuálne pôsobia aj predstavitelia a strany, ktoré by v roku 1968 boli schopné podpisovať pozývacie listy do ruskej Moskvy a taktiež Slovensko zbavovať slobody a samostatnosti“.

Ide o vyslovene manipulatívny text. Michal Šimečka nevie o čom bol rok 1968, nevie o skutočnom pozadí roku 1968 nič a vyslovuje iba dohady ničím nepodložené. Ale ja upravím jeho vyjadrenie do reálnej podoby o udalostiach, o ktorých by mohol niečo vedieť.

Považujem za smutné a nebezpečné, že v slovenskej politike aktuálne pôsobia aj predstavitelia a strany, ktoré v roku 2022 boli schopné realizovať podpis tzv. údajne obrannej DCA dohody s USA, čiže pozvanie na okupáciu Slovenska armádami NATO a USA a tým Slovensko postupne zbavovať slobody a samostatnosti. Tento proces zrady Slovenska uskutočnila vláda SR, 79 poslancov NR SR a prezidentka SR. Na rozdiel od dohadov Michala Šimečku sa tieto udalosti na Slovensku stali.

Progresívne Slovensko a Michal Šimečka tvrdia na stránke SITA, že chcú presadiť voľby zo zahraničia aj pri prezidentských voľbách. Michal Šimečka tvrdí, že nie je fér, že takáto možnosť neexistuje. Pripomína, že o voľbu poštou v predčasných parlamentných voľbách požiadalo rekordných 72 993 ľudí, ktorí chcú mať slovo v tom, kto a akým smerom bude viesť Slovensko.

Michal Šimečka je mimoriadne nebezpečný politik pre Slovensko. Môj názor je, že trvalo žijúci Slováci a Slovenky v zahraničí by nemali mať možnosť voliť. Z jednoduchého dôvodu. Neorientujú sa dostatočne v politickej situácii, sú manipulovateľní s možnosťou využitia Sorosových zdrojov, nežijú na Slovensku, nie sú ekonomicky priamo činní na Slovensku, neplatia dane Slovensku, nemajú informácie o skutočných potrebách Slovenska, nemôžu ovplyvniť politické dianie tak, aby ich hlasy prispeli k politickej a ekonomickej stabilite SR a pod. Dôsledky zlej voľby zahraniční Slováci znášať nebudú. Žijú v iných pomeroch. Ale dôsledky ich zlej voľby bude znášať celý národ žijúci na Slovensku. Ich hlasy však môžu chýbať progresívcom a vôbec nepochybujem o tom, že Progresívne Slovensko prostredníctvom svojich nastrčených ľudí manipuluje s občanmi SR žijúcimi v zahraničí s cieľom zmocniť sa ich hlasov. Hlavne v Českej republike.

Michal Šimečka verný sluha G. Sorosa si splnil svoju sluhovskú úlohu, keď sa na adresu maďarského ministra zahraničných vecí Pétera Szijjártóa v súvislosti s jeho vyjadrením, že T. Gašpar je na Slovensku terčom honu vyjadril, že aby rešpektoval suverenitu Slovenskej republiky a zdržal sa výrokov, ktoré nepodložene spochybňujú nezávislosť Polície SR.

Pritom Szijjártó uviedol aj príklady z iných krajín, v ktorých sú napádaní politici v opozícii voči medzinárodnému liberálnemu neokolonializmu, liberálnemu mainstreamu a statočne zastupujú národné záujmy. Okrem toho Szijjártó presne pomenoval, čo sa vo svete a i na Slovensku deje. Michal Šimečka je politický slepec, ak to nevidí alebo je priamo trafený medzi oči jeho liberálnej prosorosovskej agendy, ktorú sa poslušne snaží plniť. Szijjártó jednoducho odkryl karty, ktoré mali ostať zavreté. Dnes sme v situácii, v ktorej nemôže byť ani reči o nezávislosti polície. Z polície sa stal politický nástroj na mocenské uskutočňovanie cieľov liberálno-progresívnej mafie.

Celkom správne na nebezpečenstvo Sorosovej politiky poukázal portál „Politickí väzni“ v článku „Zapriahnutí v Sorosovom chomúte“. Citujem: „Soros bez ostychu zverejnil cieľ svojho úsilia v knižke Vek omylnosti. Na str. 14 uvádza: „Ak preložím svoju filozofiu do podoby filozofického zámeru, môžem svoj cieľ definovať ako globálnu otvorenú spoločnosť.“ Samozrejme, že má ambíciu svetového vládcu. K tomu však potrebuje „všeobecne prijímanú ideológiu“. Na inom mieste hovorí, že otvorená spoločnosť rovná sa liberálna demokracia. Kto získal moc po voľbách v roku 1998, do ktorých „filantrop“ investoval dvadsať miliónov dolárov? Dzurinda a jeho SDK. Prakticky to boli väčšinou ľudia pochádzajúci z KDH. Nástup Dzurindovej vlády znamenal tvrdý útok na médiá, najmä obsadením STV teroristickým spôsobom. Šéfkou správnej rady Nadácie otvorenej spoločnosti financovanej Sorosom bola v istom období Iveta Radičová. Zničiť historickú pamäť, nastoliť vyhovujúcu ideológiu, to je cesta k Sorosom vysnívanej globálnej spoločnosti. Všetky prostriedky nátlaku, aké sú dnes už v spoločnosti jasne viditeľné, považuje za legitímne, nemá problém ich financovať a pritom zdanlivo bojovať proti korupcii! Najznámejší a najväčší korupčník sveta! K takýmto priateľom sa hlási Martin Milan Šimečka, syn Milana Šimečku, disidenta z obdobia komunizmu a otec europoslanca Michala Šimečku.“ Koniec citácie.

K týmto slovám nie je potrebné ozaj nič dodávať. Z celej mozaiky Sorosovho konania je jasné, že ide o človeka, ktorý chce nastoliť globálnu svetovládu pod vedením USA založenú na neokoloniálnych, liberálnych, čiže chaotických hodnotách, ktoré ani hodnotami v skutočnosti nie sú. A Progresívne Slovensko je Sorosov ťažný kôň, ktorý má tento cieľ na Slovensku splniť. Preto Michal Šimečka i celé Progresívne Slovensko odmieta všetko, čo nie je v súlade s ich (rozumej Sorosovým klanom) videním sveta.

Soros sa svojou špinavou prácou vôbec netají. Jeho skazenú morálku vystihujú jeho slová: „Všetko to, čo rozdeľuje ľudí a ničí morálne hodnoty národa, je to správne. Potom je táto krajina moja“.

Progresívci majú pochybný volebný program, ktorého niektoré ustanovenia sú v rozpore s Ústavou SR. Nepripúšťajú žiadnu inú debatu, žiadny iný názor. Ich stanoviská a vyjadrenia sú „jediné správne“ a všetci ostatní s iným názorom sú „nepriatelia štátu“. Pre Slovensko ide o nebezpečnú stranu, ktorá v prípade volebného úspechu bude ešte horšia ako mafiánsky dvojzáprah Matovičovej a Hegerovej vlády. 

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Zdroj:

(1) https://zemavek.sk/progresivne-slovensko-nevolim-preto-lebo-slovensko-milujem/

(2) Progresívne Slovensko na politickú scénu Slovenska nepatrí; blog.hlavnespravy.sk; 10.8.2023

(3) Zapriahnutí v Sorosovom chomúte; pv-zpko.sk

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy – Jozef Viktorín

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy: Rokovanie najvyšších predstaviteľov RF a Turecka, príprava rokovaní najvyšších predstaviteľov RF a Severnej Kórey, Moskva presúva ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Príhovor k národu

ilustračný obrázok: newscientist Milé Slovenky a Slováci/Sloveni, Podľa výsledkov výskumu genealógie sme etnicky najstarším národom Európy, no z dôvodu nepriazne dejinného vývoja ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Aktualizované 25.5. 02:41
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...