Totálna kontrola

11. septembra 2021

Total Control: Šéfka verejného zdravotníctva štátu Nový Južný Wales v Austrálii vyhlásila, že ľudia sú sledovaní a dohľadávaní v rámci Nového svetového poriadku! Premiérka štátu vystúpila hneď vedľa nej a vyhlásila, že všetci obyvatelia štátu budú už navždy v Lockdowne, ak sa nenaočkujú! Boli ste varovaní, zaznela od nej hrozivá vyhrážka k občanom! Austrália zriadila koncentračné tábory, v ktorých polícia SACU dokonca kontroluje aj nákupné tašky donáškových služieb a konfiškuje pivo a alkohol! Austrália sa stáva najväčším koncentračným táborom na svete!

V stredu 8. septembra začalo nakladateľstvo ABB Knihy distribuovať moju v poradí už 4. knihu s názvom Total Control: Veľký Reset globalizmu. V knihe 1 ] je zhrnuté kompendium pôvodu Veľkého Resetu a posolstvo, ktoré snáď a dúfam pochopia konceptuálne vedomí čitatelia a uvedomia si, že priestor a čas v ktorom žijeme, sa posúva do sveta, v ktorom živí budú závidieť mŕtvym. Už pred rokmi a v mojej prvej knihe Human Ex Machina som načrtol veľmi jemne obrazy blízkej budúcnosti, ale iba tak, aby ľuďom zostala nádej.

Každú iteráciu je možné zmeniť a každé jej prežitie je iné, nech by ste sa pokúšali pomocou Stargate vracať v čase stále a stále dookola. Konceptuálny obraz sveta už poznáte. Je to projekt Svetových sionistov a ich hlavným nástrojom uchopenie Nového svetového poriadku je globalismus. Nezamieňajte prosím globalismus za globalizáciu, to je niečo diametrálne odlišné.

Globalizácia označuje celosvetový trh, ktorý stojí na 4 elementárnych pilieroch. 

Stojí na voľnom pohybe osôb, tovaru, služieb a predovšetkým… hlavne kapitálu. 

Naproti tomu globalismus je izmus, teda politický systém svetovej globálnej vlády, ktorá je držaná v rukách nikým nevolených sionistických elít. Ani jeden mocný, ktorý na tejto planéte disponuje mocou, nie je gój. Šéfovia bánk, farmaceutických firiem, globálnych firiem, Big Tech internetových gigantov, majitelia tlače, televízií a veľkých rádií. Majitelia veľkých továrenských kolosov, ale aj všetky súdy, a samozrejme všetky vlády a politické strany v parlamentoch. Každá strana tvrdí, že je iná. Keď ale dôjde na hlasovanie o Izraeli, naraz všetkých tie strany hlasujú rovnako a vy ich ani nepoznáte. No future!

Prebudenie z rolí otrokov neponúka rozhrešenie ani útechu, iba tvrdý stret s realitou

Chápanie konceptuálneho ložiska našej existencie možno prirovnať k dobrovoľnej a plánovanej otrave, keďže nič iné ako obraz otrokov o sebe nenájdete. Môžete nadávať osudu, prozreteľnosti, ale je vám to k ničomu, pretože kto sa ako otrok narodí, je vychovávaný k otroctvu, žije ako otrok, myslí ako otrok, pracuje ako otrok a umiera ako otrok. 

Prebudenie z otroctva môže prebehnúť len vo chvíli, keď na základe informácií a konceptuálnych súvislostí naraz pochopíte, v čom ste doteraz žili. A keď si to uvedomíte, začnete mať snahu prebúdzať okolo seba aj ďalších ľudí. Problém je v tom, že chcieť sa prebudiť musí vyjsť zvnútra človeka, nemôže k tomu byť donútený kamarátom, ani k tomu dotlačený a ani fackovaný faktami a argumentami.

Nie, to je úplne zbytočné. Prebudenie prebieha samovoľne potom, čo je subjekt kontaktovaný konceptuálnym obsahom, ktorý v ňom niečo prebudí. A to sú konceptuálne knihy, texty, články, videá, ale len v tej forme a rovine, ktoré dokáže budúce probuzenec porozumieť. Majú oči, ale nevidia. Majú uši, ale nepočúvajú. Majú ústa, ale mlčí pri pohľade na teror. Majú dušu, no necíti. Majú auru, ale nikoho nepriťahujú. Majú alfa signalizáciu, ale nevládnu ohromnú mocou pre ochranu, ale pre útlak. Majú priamu pokrvnú líniu po Abrahámovi, ale nechápu, čo ukrýva.

Teror v Austrálii nepozná medze, trestanecká kolónia ako za starých čias. Boli ste varovaní, vyrukovala na občanov premiérka!

Koncentračný tábor pre neposlušných neočkovaných v štáte Victoria v Austrálii

Schopnosť pochopiť konceptuálnu rovinu existencie, jej projekcia do vedomia, automaticky stavia jedinca do pozície prebudeného. Moja kniha sa snaží byť mostíkom pre pochopenie vecí, ktoré cítite, ale je ich ťažké pomenovať. 

A je hrozivé, keď práve v deň, keď vychádza moja nová kniha, napĺňajú sa v rovnakej chvíli desivé obrysy Total Control a celý kontinent sa stáva obrovským koncentračným táborom. Austrália má v unitárnom priestore divný názov, je označená tabuľou totalita a krajinou prechádzajú podivné bytosti s reťazami na nohách, rukách a krku. Kontinent je prekliaty v astrálnej rovine, je to bývalá trestanecká kolónia Britského impéria, kde sa mučilo, vraždilo, týralo a do unitárneho priestoru sa utrpenie vyrylo natrvalo. Hoci totalita môže znieť podobne ako Italia, žiadna podobnosť tam nie je.

Celá Austrália je rozdelená na niekoľko štátov. A práve v Novom Južnom Walese majú tak brutálny Lockdown, ze ani európske médiá o tom radšej neinformujú. V čele štátu stojí premiérka Gladys Berejiklian, dcéra a vnučka židovských imigrantov do Izraela. Jej matka bola izraelská Židovka arménskeho pôvodu, vydala sa za muža zo sýrskeho Aleppa. Gladys sa už narodila v Austrálii, avšak jej pôvod je stále pripomínaný. Pred niekoľkými dňami popriala [ 2 ] austrálskym Židom Rosh Hashanah , teda všetko najlepšie k Novému židovskému roku. Pre austrálsky židovský server Australian Jewish News (AJN) poskytla v roku 2017 rozhovor [ 3 ], v ktorom odhalila svoj pôvod. 

V článku sa píše toto:

Pre vnučku preživších arménsku genocídu bolo dojemné, keď premiérka Nového Južného Walesu Gladys Berejiklianová v utorok vystúpila v multikultúrnych médiách a vyhlásila, že vzdelávanie o holokauste je „absolútne zásadné“. V prejave k novinárom v budove parlamentu spolu s ministrom pre multikulturalizmus Rayom Williamsom to bolo prvýkrát od januárového nástupe do najvyššie štátne funkcie, kedy Berejiklianová stála tvárou v tvár multikultúrnom mediálnom organizáciám, vrátane AJN. Otvorene hovorila o mnohých témach, vrátane svojho nedávneho stretnutia s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom, a tiež o svojej výchove v rodine migrantov.

Berejiklianová sa narodila v Sydney arménskym rodičom, ktorí sa do Austrálie prisťahovali v 60. rokoch 20. storočia – rodina jej matky pochádzala z Jeruzalema (pozn. Arménski Židia preživší tureckú genocídu) a rodina jej otca z Aleppa. Keď začala chodiť do školy, nevedela anglicky, ale rýchlo sa ju naučila. “ Rodičia mi vždy hovorili: ‚Buď dobrým občanom, buď dobrým Austrálčanom, ale nezabúdaj na svoj pôvod a buď na neho hrdá,'“ spomína. „To je niečo, čo sa ma drží celý život .

Na otázku o svojom stretnutí s Netanjahuom minulý mesiac Berejiklianová odpovedala, že to bola „úžasná pocta .“ „Boli sme naozaj nadšení z výmeny názorov, ktorú máme v súvislosti s návštevou mladých podnikateľov v Izraeli, poznávaním začínajúcich podnikov a rovnako tak sa Izrael veľmi zaujímal o náš sektor finančných služieb a o to, ako je rozvinutý“ povedala. „Je zrejmé, že máme s čím spolupracovať.“ K téme paragrafu 20D antidiskriminačného zákona Nového Južného Walesu, o ktorom rad komunitných skupín v Novom Južnom Walese tvrdí, že je „slabý a neúčinný„, a nalieha na vládu štátu, aby ho napravila, Berejiklianová poznamenala, že sa o ňom „uvažuje“.

V tejto fáze nemáme žiadne konkrétne plány, ale oceňujeme obavy, ktoré v tejto súvislosti vyjadrila vaša komunita a ďalšie.“ Na otázku AJN ohľadom významu vzdelávania o téme Šoa (holokaustu) Berejiklian odpovedala: „Vzdelávanie o holokauste je úplne zásadnéSom vnučkou tých, ktorí prežili genocídu, takže si uvedomujem jej dôležitosťToľko komunít po celom svete stále trpí, pretože sa vtedy neurobilo dosť pre to, aby sa tieto ľudské tragédie nespochybnili a aby sa im zabránilo.“ Uviedla: „Nemožno slovami vyjadriť, čo obete holokaustu alebo genocídy zažili,“ a dodala: „Som pevne presvedčená, že popieranie a nedostatočná činnosť globálneho spoločenstva umožňuje páchateľom, aby tieto veci robili ďalejBohužiaľ sa vždy nájdu prípady po celom svete. Všetci môžeme byť ostražitejší, hovoriť o tom a robiť viac.“

Šéfka zdravotníctva na rovinu povedala, že ľudia budú sledovaní Novým svetovým poriadkom

Táto premiérka pred niekoľkými hodinami vystúpila v austrálskej televízii a zdeseným obyvateľom Nového Južného Walesu oznámila [ 4 ], že tvrdý Lockdown v tomto štáte zostane natrvalo a navždy pre tých, ktorí sa odmietnu naočkovať. 

Nebudú smieť opúšťať byty, nebudú smieť nakupovať inak ako cez donáškové služby, budú izolovaní v koncentračných táboroch, ktoré začala austrálska vláda budovať. Priložené fotografie v tomto článku hovoria za všetko. Premiérka však občanov vydesila ešte niečím, čo je absolútne aj v západnej politike nevídané. Plná zloby a nenávisti povedala vyhrážku: Boli ste varovaní!

To bol výrok, ktorý zakončil jej informácie o tom, že kto sa nenaočkuje, stane sa občanom druhej kategórie a stratí občianske práva. Po rodičoch z Izraela a židovského pôvodu sa tak v úlohe premiérky v priamom prenose vyhráža miestnym ľuďom, Austrálčanom. Áno, sú to potomkovia trestancov Britského impéria, ale takto otvorene vyhrážať sa z pozície premiérky vlastným konštituentom, to sa len tak nevidí. A to nebolo všetko.

Na rovnakej tlačovke vystúpila aj šéfka verejného zdravotníctva štátu Nový Južný Wales a udiveným novinárom povedala [ 5 ], že v štáte sa budú uvoľňovať opatrenia podľa trasovacích dát obyvateľstva v tomto Novom svetovom poriadku .  

Viď. video TU. Úplne na rovinu a bez tajností to zo seba vypustila, ako keby sa bavila o počasí. Výrok začal okamžite rezonovať na sociálnych sieťach a židovskej agentúry AP, AFP a Reuters začali výrok ihneď bagatelizovať, že sa vraj išlo len o zveličenie, o nič iné, že žiadny Nový svetový poriadok sa v Austrálii nechystá. Áno, zdesenie bolo obrovské v Londýne, mladý Rothschild ihneď volal do Sydney a je otázkou, ako dlho Dr. Kerry Chant zostane vo funkcii šéfky zdravotníctva.

Do koncentračného kempu nedostanete tvrdý alkohol, len 6 malých tretinkových plechoviek piva na domácnosť, alebo 1 fľaša vína na domácnosť

Pravidelné testy covidových väzňov v koncentračnom tábore

Vypustila totiž niečo, čo nemala. Vydesila obyvateľov, ktorí si jej výrok dali do súvislosti s predchádzajúcou vyhrážkou premiérky. Všetko to do seba zapadlo. Austrália sa stáva najväčším koncentračným táborom na svete. Neočkované sú presúvania do kempov, kde polícia SACU kontroluje všetky nákupné tašky donáškových služieb a konfiškuje nadlimitný alkohol [ 6 ], hlavne pivo, ale aj víno. Jedna bunka v tábore môže mať len 6 plechoviek piva, alebo jednu fľašu vína. Tvrdý alkohol je však úplne zakázaný. Internované osoby nesmú mať ani cigarety, ani vlastné lieky. Totalita je zmenšenou podobou celosvetového Nového svetového poriadku. Tak, ako to teraz testujú v bývalej britskej trestaneckej kolónii, tak to má podľa Domu Sion vyzerať v celom svete pod vládou globalizmu.

Austrálčania spia tak hlboko, že je pre nich už neskoro. Prebudených je tam tak málo, že sa nedokážu ani zorganizovať. Strácajú slobodu vlastných životov a nemajú schopnosť proti tomu čokoľvek urobiť. Koniec koncov, konceptuálne je v Austrálii „vymaľované“ už mnoho rokov. Až teraz začali globalisti odkrývať karty. Premiérka sa vyhráža vlastným občanom, šéfka zdravotníctva bez utajovania a na drzovku hovorí o Novom svetovom poriadku.

V Česku i na Slovensku, v Poľsku i v Maďarsku a postupne v celej Východnej Európe budú národy uvrhnuté do koncentračných táborov, ktoré vybudujú sami ľudia, ktorí sa neprebudili. Vystavia sebe vlastné koncentračné priestory, s tupými výrazmi malomocných a pohľady nevraživosti a pohŕdania k tým, ktorí bijú na poplach, že dochádza k zániku národov, štátov, hraníc, kultúr a postupne aj obyvateľov a vyznania.

Už zostávajú len vaše deti, o ktoré globalisti usilujú všetkými prostriedkami, od vakcín detí, až po prevýchovu. Nacisti kradli deti pre germanizáciu, globalisti pre re-genderizaciu… s cieľom indukcie neplodnosti a neochoty rozmnožovať bielu rasu

Neriešte nikdy technikálie. Neriešte, ktorá vakcína je lepšia, či americká alebo ruská, obe sú totiž židovské. Tá jedna s malým „v“, tá druhá s veľkým „V“.  Keď horia národné štáty, je to kvôli tomu, že už nikto nechce hasiť. Vtedy začnú tie štáty horieť. Vtedy globalisti podpália všetko a všade. 

Horí v Európe, horí v Amerike, horí na Blízkom aj Strednom Východe, horí v Austrálii. Všade a naraz horia ulice, spolu s nimi národné štáty, občianske a ľudské slobody. Kto sa prebudí, uvidí reťaze úplne všade. Reťaze na dverách, na hraniciach, na nohách, na rukách a na ústach. Globalistický nepriateľ vychoval Nového človeka a ten bude slúžiť Novému svetovému poriadku.

Ubytovacia cela v tábore

A nepriateľom budú tí, ktorí budú chrániť zvyšky slobôd.

K ovládnutiu sveta chýba globalistom už len jediné: Vytrhnúť vám vaše vlastné deti v útlom veku a pretrhnúť puto medzi vami a vlastnými deťmi. Aby vás vaše deti nenávideli. Aby nenávideli vlastný pôvod, vlastnú rasu, vlastnú kultúru, vlastnú krajinu, vlastný štát, vlastné dejiny a vlastné pohlavia. Prešite ma, budú prosiť deti vychované globalistami. To je to, o čo sa teraz hrá. Posledná hradba odporu v podobe rodiny muža, ženy a dieťaťa. Najsvätejšej Trojice, bez ktorej žiadna civilizácia nemôže prežiť! Budúcnosť otrokov pre tých, ktorí sa podriadia. A nekonečné prenasledovanie tých, ktorí sa postavia na odpor za ochranu rodiny a národa. Ako v rodine, tak všade inde, priatelia. Všade inde!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

...to je len na Slovensku!

Štefan Harabin Absolútne hovädo tzv. generál MengeLe-Ngvarský, alias hororový diktátor Pinochet, predvádza na Slovensku novodobý hitlerovsko-čílsky Covid-fašizmus. Vedenie spoločnosti Pfizer ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Právnička Laššáková o paragrafe 363, manipulovaní korporátnych médií & ich spojencov a ich predstave fungovania spravodlivosti v duchu tvorby práva z dielne taxikárov z Toronta

Štefan Harabin Vôbec ma neteší, že už aj Kaliňák ako nesporný nosný pilier korupčnej konštrukcie SMERU musel priznať, že hovorím ...
Spravodajstvo

KINDŽAL ZNIČIL NADRADENOSŤ USA – Tibor Eliot Rostas

Pentagón oficiálne priznal, že v noci, 16. mája zničila ruská hypersonická raketa Kindžal protilietadlový raketový systém Patriot na predmestí Kyjeva. ...
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Aktualizované 5.6. 10:21
Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Aktualizované 5.6. 09:38
Spravodajstvo

HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová Na portáli POLITICO.eu vyšiel dňa 3.6.2023 článok s názvom „Slovensku hrozí, že ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...
Spravodajstvo

X. VÝROČIE Z&V – Záznam z podujatia v plnej kvalite

24.mája 2023 sa v Bratislave uskutočnilo podujatie pri príležitosti X. výročia časopisu Zem&Vek Program moderovali Erika Vincoureková a Dušan Marušák, ...