…to je len na Slovensku!

10. septembra 2021
Na obrázku môže byť 1 osoba

Štefan Harabin

Absolútne hovädo tzv. generál MengeLe-Ngvarský, alias hororový diktátor Pinochet, predvádza na Slovensku novodobý hitlerovsko-čílsky Covid-fašizmus. Vedenie spoločnosti Pfizer povolilo Slovensku ako prvému štátu na svete za-čatie očkovania detí veku od 5 do 11 rokov vakcinačným roz-tokom Comirnaty 500 a očkovať sa začne okamžite, zatiaľ to ale bude dobrovoľné a na rozhodnutí rodičov. Slovensko znovu získava sve-tový primát, v škôlkach vznikne tlak na preočkovanie detí proti Co-vid-19 rovnako, ako sa už dnes deti v podstate povinne očkujú hexa-vakcínami! Šokujúce vystúpenie ministra zdravotníctva tak naozaj potvrdilo, že keď Pfizer na Slovensku dovolí, i motyka tam povolí! Očkovanie mládežníkov a predškolá-kov ako politická otázka triednej uvedomelosti na Slovensku?

Vážení občania, milí Slováci, rodičia, mali by ste spozornieť! Česká televízia odvysielala rozhovor, kde sa mladý otecko dotazoval na jediný relevantný dôvod a žiadal samozrejme o vysvetlenie, prečo by si mal nechať očkovať svoje deti?

Najskôr dostal rozpačité argumenty o tom, že nech to zatiaľ nerieši, pretože jeho deti nespadajú zatiaľ do vekovej kategórie momentálneho rozpätia očkovania a ľahkovážne bol odborníkmi zahriaknutý.

Keďže sa veci hýbu nielen na Slovensku, ale aj v Čechách veľmi rýchlo a zvažuje sa očkovanie už aj mladších detí vo veku 5 – 11 rokov, tak opodstatnene sa rodič informuje dopredu, čo môže očakávať.

Šokujúca odpoveď moderátorky znela: „To je len na Slovensku“ a obrátila sa s otázkou na profesora Romana Primulu, bývalého ministra zdravotníctva ČR, aby sa k veci vyjadril.

Ešte výbušnejšia odpoveď z jeho úst znela: on sám podporuje očkovanie u detí len od 12 rokov vyššie, lebo podľa jeho slov je už imunita u nich vyzretá, u mladších nie ato čo sa deje na Slovensku je skutočný experiment, pretože v tejto chvíli sa testovali rôzne dávky tohto antigénu a v podstate údajne v SR vychádzajú z nejakej štúdie Pfizeru, ktorá išla na hodnotu 10 mg. Keď tých 10 mg narieďujú z toho čo je k dispozícii, musia v podstate z toho 0,5 odstreknúť jednu tretinu, ktorú aplikujú. Už teraz sa to javí, podľa neho veľmi zložité a nepovažuje to za šťastné riešenie a teda pokiaľ to nebude schválené, tak to v ČR neprichádza do úvahu“ uzavrel Primula viď video vyššie.

Primula: „Tak to čo sa deje na Slovensku, je skutočný experiment“

Vedenie spoločnosti Pfizer povolilo Slovensku ako prvej krajine na svete začatie očkovania detí vo veku od 5 do 11 rokov vakcinačným roztokom Comirnaty 500

Slovensko znovu získava svetový primát, v škôlkach vznikne tlak na pokrytie očkovaním detí proti Covid-19 rovnako, ako sa už dnes deti povinne očkujú hexavakcínou!

Vedenie spoločnosti Pfizer povolilo Slovensku ako prvej krajine na svete začatie očkovania detí vo veku od 5 do 11 rokov vakcinačným roztokom Comirnaty 500 a očkovať sa začne okamžite, zatiaľ to ale bude dobrovoľné a na rozhodnutie rodičov. Slovensko znovu získava svetový primát, v škôlkach vznikne tlak na pokrytie očkovaním detí proti Covid-19 rovnako, ako sa už dnes deti povinne očkujú hexavakcínou! Šokujúce vystúpenie ministra zdravotníctva tak naozaj potvrdilo, že keď Pfizer na Slovensku dovolí, aj motyka vystrelí! Očkovanie mládeže a predškolákov ako politická otázka triednej uvedomelosti na Slovensku?

Brigádny generál a minister zdravotníctva SR Vladimír Lengvarský

Slovensko neprestáva šokovať a prekvapovať, a podľa všetkého sa nezastaví a triumfuje úplne všetkých, dokonca aj štát Izrael. Takto by sa dalo označiť dnešné oznámenie [ 1 ] slovenský ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského, že od štvrtka tohto týždňa bude možné na Slovensku očkovať vakcínou Pfizer Comirnaty 500 aj deti vo veku od 5 do 11 rokov, pričom doteraz bola spodná hranica pre očkovanie len 12 rokov dieťaťa. Ministerstvo sa k tomu rozhodlo na základe súhlasu americkej farmaceutickej spoločnosti Pfizer, ktorá udelila Slovenský republike povolenie na vyskúšanie vakcíny aj na detskú populáciu vo veku od 5 do 11 rokov.

Dochádza tak k potvrdeniu desivých slov ministra Lengvarského, ktoré povedal pred zhruba 2 týždne v relácii pre slovenský denník Pravda, kde vyhlásil, že očkovanie na Slovensku je politickou otázkou, a že jeho ministerstvo sa rozhoduje o očkovaní skupín obyvateľstva podľa toho, aké odporúčanie ministerstvu dajú odborníci, predovšetkým potom Pfizer. Článok sme priniesli tuA práve Pfizer podľa informácií slovenskému ministerstvu zdravotníctva povolil použitie vakcíny Comirnaty 500 dokonca na slovenské predškolské deti vo veku od 5 rokov do 11 rokov, teda až po deti 1. stupňa základných škôl.

Pfizer rozhodol a Slovensko vykoná, hlavne myslieť politicky! V USA zatiaľ Pfizer nesmie povoľovať očkovanie detí mladších ako 12 rokov, nemá súhlas FDA. Slovensko sa teda stane pokusným polygónom ako dôkaz pre FDA?

Na Slovensku je tým pádom definitívne vymaľované a posledný tam môže zhasnúť. Presne ako to hovoril minister Lengvarský o tej politickej otázke v spomínanom programe pre slovenskú Pravdu, tak presne tak to funguje. Pfizer jednoducho zavolá alebo pošle mail a slovenské ministerstvo ihneď vydá vyhlášku a už sa očkujú deti od 5 rokov veku. Táto vakcína je pritom na území EÚ stále vakcínou dočasne schválenou, vakcínou experimentálnou, kedy Pfizer má európskej liekovej agentúre EMA dodať záverečnú klinickú štúdiu až koncom roka 2023 a až potom bude mať vakcína plné schválenie na území EÚ. Schválenie Pfizeru pre očkovanie českých detí od 5 rokov je veľkým prekvapením aj pre americké médiá. V USA je spodnou hranicou zatiaľ 12 rokov veku, FDA zatiaľ nedovoľuje očkovať mladšie americké deti vakcínou proti koronavírusu. Ak to klapne na Slovensku, Pfizer to určite použije pred FDA ako argument pre povolenie očkovania amerických detí.

Lenže na Slovensku sa ide všeľudový vakcinačný experiment s väčšou intenzitou ako v Izraeli. Tam si zatiaľ nedovoľujú očkovať deti od 5 rokov veku, v tom je Slovensko svetovou jedničkou. Je to snaha byť za každú cenu prvý v niečom, podobne ako vlani na jeseň, keď Igor Matovič oznámil, že Slovensko bude prvou krajinou na svete, ktorá vykoná celoplošné testovanie. Teraz sa tá situácia opakuje, Slovensko sa stáva prvou krajinou na svete, ktorá bude vpichovať experimentálny roztok pod kožu deťom od 5 rokov. A je vymaľované! Pfizer si tak c SR overí ochotu laxných rodičov, či sa ozvú, keď im farma lobby siahne aj na malé a predškolské deti.

Tretia dávka sa začne na Slovensku vpichovať od pondelka. A ďalšie od marca budúceho roka, potvrdili našej redakcii už dva zdroje

Lengvarský v Ide o pravdu: Tretia a posledná vlna príde koncom septembra. Vianoce očakávam už bez vírusu skrátené video TU

Slovensko takisto od pondelka spustí očkovania 3. dávkou vakcíny Pfizer, bude sa to týkať predovšetkým zdravotníkov a učiteľov, ktorí sa očkovali na jar a majú tak vraj najvyšší čas sa preočkovať, pretože podľa odporúčaní spoločnosti Pfizer vakcína rozplynie zhruba po 6 až 9 mesiacoch, takže je nutné ľudí očkovať booster dávkou na posilnenie imunity. To isté bude potrebné zopakovať na jar budúceho roka, podľa odporúčania Pfizeru, kedy zaočkovaní budú potrebovať 4. dávku vakcíny Pfizer. Informáciu nám dnes potvrdili už dva slovenské zdroje z okruhu slovenského zdravotníctva.

Na Slovensku je pritom podľa informácií úmrtnosť na Covid-19 vo vekovej skupine 0 až 18 rokov rovná nule, teda ani jeden prípad úmrtia maloletého na Covid-19, takže je záhadou, kde slovenské ministerstvo zdravotníctva berie dôvody a príčiny pre plošné očkovanie detí od 5 rokov? Žiadne dôvody zdravotného charakteru pre to nie sú, ale dôvody politické sú zjavné. Očkovanie je na Slovensku politickou otázkou, nie zdravotníckou. To vyhlásil Vladimír Lengvarský naživo pre slovenskú Pravdu, a tým je to dané. Očkovanie na Slovensku je prejavom politickej uvedomelosti k lepším zajtrajškom Nového svetového poriadku. Buď naočkovaný, občan! Buď dobrý!

Nechcite si pritom predstaviť, ako to bude pokračovať. Slovenská vláda skôr či neskôr zahrnie očkovanie proti Covid-19 do povinného očkovania detských chorôb, teda do tzv. Hexavakcíny. A je veľmi pravdepodobné, že to zavedú aj ostatné krajiny Európskej únie. A prečo? Pretože najlepším pacientom je taký pacient, ktorého si farma spoločnosti zaháčkujú už v detstve. Aha! Akonáhle deti naučíte hovoriť, tak hovoria už celý život. Akonáhle ich naučíte chodiť, chodia celý život. Akonáhle ich naučíte čítať, tak čítajú celý život. Naučte ich čistiť si zuby pravidelne, budú si čistiť zuby pravidelne celý život.

No, a akonáhle ich naučíte sa očkovať dvakrát ročne, tak sa budú očkovať dvakrát ročne celý život! Chápete? To je ten hlavný politický účel, o ktorom hovoril minister Lengvarský. Politicky myslieť na Slovensku v dnešnej dobe znamená, že keď sa očkovací program zameria na deti, vyrastie z nich ochotná a poslušná populácia za pár rokov, ktorá nebude protestovať proti žiadnemu očkovaniu a to nielen proti Covid-19. Je to proces, ktorý nazývam 5 + 1 proces riadenia.

Deti sa budú v školách učiť čítať, písať, počítať a… pravidelne a bez odvrávania sa očkovať! A nosiť covidové papiere pri sebe, Ihre Dokumente bitte!

Je to proces riadenia na 5. priorite, teda na chemicko-biologickej, ale súčasne sa očkovanie, aké to prekvapenie, vo všetkých krajinách pomaly ale isto zameriava hlavne na školákov, deti a maloletých, na 1. priorite, hoci zo zdravotného hľadiska je to nezmysel, keď vírus necieli tieto ročníky. O to viac ale na ne cielia politici a farma lobby. Prečo? Ak máte len trochu konceptuálneho uvažovania, tak odpoveď poznáte. Áno, politici si týmto lacno a ľahko vychovajú a vycepují novú a poslušnú populáciu, ktorá nebude vzdorovať.

Keď naučíte deti nechať sa očkovať dvakrát ročne, stále dookola, tak ste ovládli národ. Keď naučíte deti, aby sa samy medzi sebou segregovali a delili v kolektívoch na očkované a na tie hnusné ostatné a infekčné kriple, tak sa budú takto deliť aj v dospelosti, v pracovných kolektívoch, vo verejnom priestore, v doprave, v obchodoch, proste úplne všade. A čo hlavne? Bude im to pripadať úplne normálne, veď tak predsa ako deti boli všetci vychovaní, nie?

Áno, to je presne ten jediný politický dôvod, prečo táto politická zberba sa snaží pretlačiť očkovanie malých detí povinných školou, pretože tým si režim vychová poslušných ovcovaných ovčanov. Keď sa malé dieťa naučí, že ako očkované je prijímané v kolektíve kamarátov, ale ako neočkované je v pozícii menejcenného jedinca, ktorého sa všetci štítia, zrazu vám to dôjde. Je to rovnaké ako v 30. rokoch v Nemecku. Zo dňa na deň sa nemecké deti začali štítiť židovských detí, pretože tie museli nosiť žlté hviezdy.

Tá najväčšia hrozba spočíva v tom, že dnešný režim je zákernejší, pretože vám umožňuje sa z tej označenej a ociachovanej skupiny presunúť do tej dobrej skupiny. Dobrovoľne, samozrejme. Za nacistov to možné nebolo, raz Žid, navždy Žid. Ale dnes globalisti prišli s upgradom nacizmu. Keď sa necháš naovcovat, budeš náš! Budeš môcť prísť medzi nás! Ovcovanie je budúcnosť! Ovcovanie je šanca pre život! Zaistite svojmu dieťaťu lepšie vzdelanie, naovcujte svoje dieťa ešte dnes! Ovcovaní majú 25% zľavu na nákupy, vykríkne Jeff Bezos. U nás majú ovcovaní nižšie úrokové sadzby na hypo, pochvália sa banky. A sem môžu len ovcovaní, napíšu majitelia obchodov na dvere. A myslíte si, že to vyvolá protesty? Nie!

Nový svetový poriadok bude postavený na pleciach otrokov z radov Nových ľudí. Lenže Nového človeka je potrebné najprv vychovať a vycepovať… v škôlkach a školách!

Nová populácie vychovaná v covidizovanom školstve bude vychovaná na očkovanie. Bude im to pripadať úplne normálne. Dvakrát za rok na včeličky, celá rodina, vrátane dojčiat a nemluvniat. A po každej vakcíne nabití a obnovenie covidového pasu, s ktorým sa dá cestovať bez obmedzení, alebo získavať zľava, alebo získavať prístup tam, kam neovcovaní nemôžu vôbec. Aby fungoval Nový svetový poriadok, musí byť najprv vychovaný Nový človek. Toto na alternatíve mnoho analytikov prehliada alebo vôbec nereflektuje. Nový svetový poriadok bude nesený na pleciach otrokov ohnutých pod váhou celého sveta. A tých otrokov je potrebné najprv vychovať, a to od útleho detstva pomocou očkovania, ktoré sa stane ovcovaním.

A preto sa jedná o proces 5 + 1, teda na 5. priorite za pomoci vakcíny, ale hlavne na 1. priorite svetonázorovo-vzdelávacej. Je totiž potrebné pre Nový svetový poriadok vychovať Nového človeka. A preto sa všetci politici, ministri zdramini, rôzni Adamovia Vojtěchovia, alebo rôzni Vladimirovia Lengvarskí zameriavajú primárne na očkovanie detí, namiesto dôchodcov, seniorov, ohrozených ľudí v pokročilom veku atď. Nie nie, tieto skupiny nikoho nezaujímajú. Českých, slovenských, ale aj amerických , ruských a izraelských politikov zaujíma len jediná vec, ako naočkovať neplnoletých a ako ich naučiť a vycepovať nechať sa zaočkovať opakovane, opakovane, opakovane, opakovane, opakovane… až sa to stane súčasťou ich vnímania sveta, ako je čítanie, písanie a počítanie. K týmto trom znalostiam tak má pribudnúť „očkovanie“. Raz očkovaný, navždy ovcovaný!

-VK- Šéfredaktor AE News

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zdroj: aeronet.cz

https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/10/ked-pfizer-na-slovensku-dovoli-i-motyka-tam-povoli-zarymoval-si-harabin-na-temu-ockovania-malych-deti/

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

JUDr. Marek Géci: Dokumenty na stiahnutie!

Stiahnite si požadovaný dokument: TU JUDr. Marek Géci vypracoval dokumenty potrebné k dnešnému „bežnému životu“ pre tých, ktorí sa rozhodli ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Totálna kontrola

Total Control: Šéfka verejného zdravotníctva štátu Nový Južný Wales v Austrálii vyhlásila, že ľudia sú sledovaní a dohľadávaní v rámci ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 23.5. 23:15
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Aktualizované 22.5. 02:43
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom

Foto: Matúš Plecho Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom. Ten vyjadril ...
Spravodajstvo

Atentátnik Cintula je produktom liberálnej propagandy

Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy. Vážení priaznivci, po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové ...
Spravodajstvo

Harabin navrhol rozpustiť Progresívne Slovensko

Harabin chce rozpustiť Progresívne Slovensko. Podľa jeho slov nesú politickú zodpovednosť za atentát na Fica Štefan Harabin je kandidátom koaličnej ...
Aktualizované 21.5. 19:34
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Aktualizované 22.5. 02:16
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...