„Raj pre miliardu“ a čo zvyšok sveta?

29. apríla 2023

Alexander Nikišin: Hrozí, že najnovšie západné technológie ľudskej kontroly premenia spoločnosť na digitálny koncentračný tábor.

Sergej Lavrov: „Nikto nedovolil západnej menšine, aby hovorila v mene celého ľudstva!“ 

VIDEO: Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov sa ujal predsedníctva Bezpečnostnej rady OSN a upozornil na škandalózny výrok ministra zahraničných vecí EÚ Seppa Borrella, že NATO a EÚ predstavujú „Rajskú záhradu“ a použijú všetky nástroje, ekonomické, finančné i vojenské na to, aby ochránili záujmy tzv. miliardy ľudí západného sveta! Multipolárny svetový poriadok prinesie do západného sveta model „zlatej miliardy“ rozdelenej na 200 miliónov privilegovaných a 800 miliónov spútaných zelenou agendou!

VIDEO TU:

Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov sa ujal v New Yorku v sídle Bezpečnostnej rady OSN role predsedu a vystúpil s prejavom, v ktorom sa ostro obul do kolektívneho západu výrokom, že nikto nedovolil západnej menšine, aby hovorila v mene celého ľudstva! Nezabudol ani zopakovať ustanovenia zo spoločného vyhlásenia EÚ a NATO z januára tohto roku, kde sa hovorí, že obe západné organizácie použijú všetky ekonomické, finančné a vojenské nástroje na to, aby ochránili záujmy tzv. jednej miliardy, čo nie je nič iné ako tzv. zlatá miliarda, o ktorej sa hovorí v súvislosti so starým svetovým poriadkom postaveným na princípoch kolonializmu, kde poslednou koloniálnou krajinou v Európe je v podstate Nemecko, ktoré za svoju kolóniu považuje Českú republiku a jej priemysel a tiež českú korunu, ktorá je manipulatívne ovplyvňovaná s cieľom udržania tzv. konkurenčnej parity k euru.

Práve z dôvodu princípu neokolonializmu berú Česi aj 34 rokov po Kabátovej revolúcii iba tretinové a v niektorých odvetviach dokonca len pätinové mzdy v porovnaní s Nemeckom. Ide o klasický neokoloniálny systém, ktorý využíva jednu z nových foriem kolonializmu, teda lacnú pracovnú silu na zaisťovanie sub-dodávok a produkcie pre veľkú krajinu, ktorá z toho profituje. Ak sa dnes povie kolonializmus, predstavíte si plantáže s bavlnou, kávou, s ryžou a na poliach sa plahočia Afričania a Aziati. Nie, to je obraz starého sveta a západ sa po roku 1989 posunul k tzv. neokolonializmu, teda k novému kolonializmu.

Neokolonializmus po 34 rokoch v ČR a SR

Ten spočíva v tom, že západné krajiny si urobili z krajín tzv. Východného bloku de facto kolónie, kde sa však neprodukujú exotické plodiny ale niečo iné, a to lacná námezdná práca v montovniach všetkého mysliteľného i nemysliteľného druhu. Robotníci nedostávajú to, čo by dostali za svoju prácu v Nemecku, ale berú len tretinové až pätinové mzdy. Preto aj 34 rokov po Kabátovcoch majú Česi, Slováci, ale aj Poliaci a ďalší v podstate stále chudobu, pretože zatiaľ čo mzdy sú v porovnaní s Nemeckom len tretinové až pätinové, tak všetok tovar a služby na trhu už majú dávno ceny s Nemeckom vyrovnané a v niektorých prípadoch sú ceny aj o niečo vyššie ako v Nemecku.

Montovne sú typickým prejavom neokolonializmu v krajinách bývalého Východného bloku

Ako je možné, že po 34 rokoch berie český a slovenský robotník len tretinu alebo dokonca len pätinu toho, čo berie robotník v Nemecku, keď ceny tovaru, služieb, nehnuteľností, nájmov a energií sú v ČR aj na Slovensku už prakticky viac ako 20 rokov porovnané s cenami v Nemecku? A pokiaľ ide o tie energie, tie sú v ČR a SR dokonca jedny z najdrahších v Európe. Ako je to možné, že toto môže český a slovenský robotník zvládnuť poplatiť iba za tretinové mzdy? Áno, jedná sa o vykorisťovanie! Je to tzv. neokoloniálna exploatácia, ktorá v ekonómii je veľmi dobre popísaná ako paritná menová disproporcia medzi dvoma krajinami, ekonomikami, keď jedna vykonáva exploatáciu tej druhej s cieľom získania neokoloniálneho benefitu. Zlatá miliarda je tak veľmi pokrivený a zavádzajúci model.

Kolektívny západ sa nevzdáva myšlienky na tzv. Zlatú miliardu, lenže tá nebude mať s blahobytom veľa spoločného

Podľa zástupcu prezidenta Ruskej federácie vo federálnom okruhu Ďalekého východu Grigorija Vladimíroviča Kuranova je ten model zlatej miliardy rozdelený na dve časti. Zhruba 200 miliónov ľudí sa bude mať veľmi dobre, nadštandardne, bude mať autá pre osobnú dopravu, pre privátne cestovanie a budú mať vysoké príjmy, aj keď v mnohých ohľadoch pôjde len o zachovanie ich súčasného statusu ako o povýšenie. Tých zostávajúcich 800 miliónov ľudí v zlatej miliarde bude mať ale úlohu sluhov, tzv. servantov demokracie 1 ] .

Systém servantov bol otestovaný v rokoch 2020 až 2021 v západných krajinách počas tzv. covidovej krízy, kde sa overilo, že väčšina osôb, bezpečná populačná väčšina, ak chcete, si nechá pod zámienkou zdravotnej bezpečnosti zobrať všetky ľudské práva a slobody pohybu, a že možno ľuďom odobrať prevažnú väčšinu práv, ak sa odmietnu podrobiť nariadenia, napr. špajľovým testom alebo očkovaniu.

Napriek tomu, že prebehli mnohé demonštrácie, zúčastnilo sa ich len malé a obmedzené množstvo populácie v rádoch percent obyvateľstva. Pohodlná majoritná väčšina mlčala a nechala si bez odporu zobrať všetky práva. Tento 2 roky trvajúci sociologický pokus globalistov overil, že populácia nebude klásť odpor ani pri zákaze produkcie biologických potravín, ľudia sa nebudú búriť ani potom, čo sa začne do obilia primiešavať substrát z drveného hmyzu, ľudia si nechajú bez odporu aj zakázať lacné spaľovacie autá a na drahé elektrické nebudú mať peniaze, takže ľudia zostanú bez áut a budú odkázaní na hromadnú dopravu.

Vlády štátov sa zrútia pod mamutími deficitmi a skutočných vlád sa ujmú korporácie ovládajúce výrobu energií, potravín a komerčnej zábavy

V Holandsku práve beží pilotný projekt na vybitie 50% stád hovädzieho dobytka a bravčového, čo povedie k extrémnemu zdraženiu biologického mäsa a mäsových produktov v Európe, čo otvorí cestu „lacným“ potravinám vyrobeným za nula nula nič… z hmyzu a červov! Zisky budú plynúť nadnárodným korporáciám, ktoré z týchto profitov budú môcť ustanoviť univerzálny nepodmienečný príjem a prevezmú starosť o starobné dôchodky od štátov a štátnych vlád.

Prečo si myslíte, že Fialova vláda v ČR okradla dôchodcov na valorizáciách? Pretože vlády už v blízkej budúcnosti nebudú platcami dôchodkov. Výplaty budú plynúť v budúcnosti z Európskej únie. A zdroje budú čerpané zo ziskov korporácií, ktoré budú generovať zisk v rámci nových ekonomík a tzv. udržateľného rozvoja. Firmy budú mať na vstupoch prakticky nulové náklady. Elektrická energia zo Slnka, z vetra, potraviny z chrobákov a červov. Pokiaľ stále tomu nerozumiete, čo je spoločným menovateľom týchto procesov, tak vám to znovu zopakujem: Spoločným menovateľom sú nízke až bagateľné vstupné náklady na výstupný produkt!

Keď vyrábate energiu zo Slnka, vetra alebo z hydrostatickej energie vodného stĺpca, tak na vstupe máte náklady limitne blízke nule. Ale na výstupe budete generovať mamutie zisky, pretože energie bude málo, bude šialene drahá a nedostatková. Korporácie tak budú zarábať mamutie peniaze a začnú byť bohatší a mocnejší ako štáty a ich štátne orgány a vlády. Zadlžené vlády budú krachovať v deficitoch, zatiaľ čo súkromné ​​korporácie nového veku budú bohatnúť do astronomických výšin. V tomto naladení príde okamih, kedy zisky korporácií bude možné investovať do nákupov moci a potiažmo do nákupov celých štátov! Korporácie na výrobu energií, potravín a mediálneho obsahu, najmä zábavy, sa stanú vládnucim syndikátom nad kolektívnym západom.

Korporácie ponechajú ľuďom ilúziu volieb, ale iba s vlastnými kandidátmi, ktoré im odporučia nimi vlastnené médiá

Prvou lastovičkou takejto korporácie je Black Rock, ktorá de facto vlastní vlády už niekoľko rozvojových krajín, ale v poslednej dobe je veľkým veriteľom Francúzska. Súkromné ​​korporácie ale v budúcnosti budú oveľa bohatšie. Vo chvíli, keď trh prejde na nízkonákladové potraviny z červov a hmyzu, a kedy dôjde k odstaveniu jadrových elektrární ako pred pár dňami v Nemecku a trh sa preorientuje na drahé, no ekologické energie, začnú vznikať nové mamutie korporácie, ktoré porastú samovoľne doslova z ničoho, resp. z malých vstupných nákladov do astronomických výšin. To bude začiatok prerodu pôvodného konceptu svetového poriadku do novej éry New Age.

Globálna korporácia BlackRock

Korporácie budú riadiť štáty a národy, už to nebudú vlády z ľudu. Nejaká forma volieb bude zachovaná, ale pôjde o gleichschaltung a ilúziu. Iluzórne voľby. Ako keď chcete zmenu a zvolíte si stranu, ktorá má na kandidátke hore recyklovaných politikov z ČSSD alebo ODS. Očakávate zmenu a nakoniec sa dozviete, že z NATO a EÚ nikto z vedenia tej strany vystúpiť nechce a Putin je agresor. Jednoducho skutočnú zmenu nedostanete.

Skutočnú zmenu ponúknu len s odpustením marginálnej strany, ktoré vedú poctiví vlastenci, ale v mnohých prípadoch tie strany pripomínajú krčmy, do ktorých nikto veľmi nechodí, pretože o tej krčme sa vedú divné reči a ľudia majú strach, aby návštevou krčmy nedostali nálepku extrémistov. On chce Česko na prvom mieste? On chce vystúpiť z pevného zväzku s NATO? Bože, tak to musí byť dezolát, extrémista, musíme ho vyhodiť od nás z fakulty, od nás z podniku!

Spojovacia téma pre opozíciu? Drahota áno, vystúpenie z NATO nie!

Veľké hnutia ľudu sú obvykle zvolávané kvôli nejakej spojovacej myšlienke, ako je napríklad drahota alebo bieda. Na takejto myšlienke sa zhodne aj 100 000 ľudí a prídu na demonštráciu. Ale akonáhle prídete s komplexnou témou, s ekonomickou a bezpečnostnou transformáciou štátu, s myšlienkou odchodu z NATO a z EÚ, s myšlienkou ukotvenia národného štátu, v tom okamihu sa niečo stane a tých 100 000 ľudí už na námestie nedostanete. Poznáme totiž našich Pappenheimských. Médiá kontrolujú verejnú mienku, preto tie veľké médiá tak útočia proti alternatíve, pretože im ohrozujeme účinok ich informačnej radiácie.

Médiá povedia ľuďom, koho majú voliť za prezidenta. Médiá povedia ľuďom, koho rozhodne nemajú voliť. A ľudia s českými vlajkami na Václaváku budú obviňovaní inými ľuďmi s ukrajinskými vlajkami, že vraj haja cudzie a Putinove záujmy v ČR. Preto vplyv veľkého biznisu a médií MSM sa tak prepojil v poslednej dobe. Takže západná zlatá miliarda bude nakoniec len 200 miliónov slušne zabezpečených a 800 miliónov ľudí v roliach servantov, ktorí prišli o slobodu, energiu, životný štandard, ale nevadí im to, pretože si myslia, že sa správajú ekologicky. Nie násilím, ale ideologicky bude verejnosť zmanipulovaná do úlohy úslužných servantov globalizácie. Tej kolektívne-západnej, nutné dodať!

-VK- Šéfredaktor AE News

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Alfa a Omega: Nad vecami, ktoré nás presahujú s MUDr. Soňou Pekovou, Ph.D.

Ďalší rozhovor Petra Hájka v TV Protiproud s molekulárnou genetičkou Soňou Pekovou: Čo je to zázrak? Zázraky sa dejú a ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Každé temno sa raz skončí – Štefan Nižňanský

V rozhovore o médiách a mediálnej politike sa dozviete o cenzúre, majiteľoch pravdy, o tom kto ju môže šíriť, kto ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...