PUTINOV NAJZÁSADNEJŠÍ ŽIVOTNÝ PREJAV

20. marca 2022

PUTIN PREDNIESOL FANTASTICKÝ, NAJZÁSADNEJŠÍ PREJAV SVOJHO ŽIVOTA! PREHOVORIL K ĽUDU ZÁPADU, ABY SA PREBUDIL A POCHOPIL, ŽE VŠETKY JEHO ŤAŽKOSTI MAJÚ NA SVEDOMI ZÁPADNÉ ELITY, KTORÉ PRIVIEDLI ZÁPAD K TOTÁLNEJ KRÍZE AK VOJNE S RUSKOM! PRVÝ V HISTÓRII OTVORENE ZAÚTOČIL PROTI DOMU SION A JEHO GLOBÁLNYM BANKÁM, KTORÉ SÚ POUŽÍVANÉ AKO ZBRAŇ A NÁSTROJ VOJNEČNEJ AGRESIE!

RUSKO: Ruský prezident Vladimír Putin vystúpil v stredu 16. marca večer v ruskej televízii a predniesol podľa môjho názoru najzásadnejší prejav svojho života. Prvýkrát v histórii zaútočil proti západnému bankovému sektoru, ktorý obvinil z vykorisťovania tejto planéty a z financovania Totálnej vojny proti Rusku. V prejave sa tiež obrátil k ľudu západných krajín a štátov, aby im otvoril oči, že za ich ekonomické problémy, rasty cien a infláciu nemôže Rusko, ale ich vlastné elity, ktoré kašlú na vlastných občanov a sledujú len vlastný profit prameniaci zo svetovej nadvlády a predovšetkým z vykorisťovania zdrojov.

Rusko je najväčšia krajina na svete a disponuje najväčšími nevyťaženými zdrojmi nerastných i rastlinných surovín na tejto planéte. A bez toho, aby to Vladimir Putin pomenoval, jedná sa stále o ten istý a starý nacistický projekt  Drang nach Osten, ktorý je však oveľa starší ako nacistická éra z 30. rokov minulého storočia. Ťahanie proti Rusku je dielom Rothschildovho bankového klanu, ktorý financoval už Napoleona pri jeho ťažení do Ruska s cieľom obsadenia jeho surovinovej základne.

Po neúspechu Napoleona zafinancoval Rothschildov klan istého Uľjanova, neskôr známeho ako V.I. Lenin a spolu s ním Leonida Trockého, vlastným menom Leiba Bronstein. Boli zafinancovaní a vyslaní do Ruska s cieľom odstrániť cára v krvavej revolúcii. Ani tento plán na obsadenie Ruska tzv. Londýnskymi kanceláriami Domu Sion nevyšiel, pretože po smrti Lenina pokazil Trockému dokončenie ruskej „rozborky“ Josif Stalin.  Tretí pokus Rothschildovcov nastal v 20. rokoch min. storočia, keď ich zaujal istý maliar z Rakúska, ktorý vedel plamenne rečniť a ako sa ukázalo, Hitlerov biologický dedko z otcovej strany bol Salomon Mayer Rothschild  1 ], viedenský bankár Rothschildovho rodinného klanu. Takže Rusko mal tentoraz dobyť Hitler a jeho Wehrmacht. Tento plán mu znova prekazil ten istý Stalin, ktorý Rothschildom prekazil už predchádzajúci druhý pokus.

Rusko čelí 5. pokusu v histórii o svoje obsadenie a rozbitie s cieľom uchvátiť zdroje západnými elitami Domu Sion

Štvrtým pokusom boli nacistické USA, ktoré po roku 1945 boli infiltrované vysokými nemeckými nacistami v rámci operácie  Paperclip. Po 40 rokoch nacistické USA slávili úspech porážkou ZSSR v Studenej vojne. Američania konečne uspeli a Londýnske kancelárie začali Rusko v 90. rokoch drancovať. Zatiaľ čo opitý Jeľcin sa potácal na večierkoch západných politikov ako atrakcia z Ruska, sionistické banky Západu trhali Rusko zaživa a v roku 1997 sa už zdalo, že sa Rusko rozpadne.  V tejto chvíli zasiahol Ruský židovský kongres, ktorý začal mať obavy, že rozpadom Ruska príde o všetky majetky, ktoré skončia v rukách nadnárodných bánk a teda Domu Sion. Záchranu Ruska mal zariadiť rozviedčík KGB, istý Vladimír Putin. Pôvodom Žid po matke  2 ] a zjavne aj po otcovi, mal napnúť všetky sily na vystrnadenie západných korporácií z Ruska. To sa podarilo.

Vladimir Putin pri telekonferencii počas prejavu

Lenže Vladimír Putin sa začal „stalinizovať“ a začal presadzovať záujem Ruska nad záujem zahraničných korporácií. A to vrátane tých, ktoré patrili Ruskému židovskému kongresu. Vladimir Putin ale všade dosadil svojich ľudí a nemôže už byť ľahko odstránený a vymenený. Boris Berezovský, ruský oligarcha, ktorý Putina predstavil a odporučil šéfovi Európskeho židovského kongresu Levovi Levievovi ako najlepšieho kandidáta na záchranu „spoločnej veci“, neskôr vyhlásil, že Putin bol jeho najväčší životný omyl.

Putin mal byť ďalším Jeľcinom, ale v opačnom garde.  Všetok majetok Ruska mal odovzdať členom Ruského židovského kongresu s izraelskými pasmi, namiesto Domu Sion a jeho židovským obchodníkom s britskými a americkými pasmi. To bol jediný rozdiel. Tomuto sa hovorí medzi zasvätenými vojna medzi ž a Ž. A tá vojna sa už niekoľko storočí vedie o Rusko. A stredajší prejav Vladimíra Putina je útokom proti Domu Sion. Otvorená frontová paľba proti FEDu, proti doláru, proti ECB. Rukavičky konceptuálnej korektnosti išli dole. Prejav Vladimira Putina je úplný trhák. Pokiaľ nemáte čas na pozeranie otitulkovaného videa, tak tu je kompletný prepis jeho prejavu.

Prejav prezidenta Ruskej Federácie Vladimíra Putina o Totálnej vojne Západu proti Rusku

Čaká nás zložité obdobie, kedy naše ozbrojené sily vedú na Ukrajine av Donbase špeciálnu vojenskú operáciu. Chcel by som pripomenúť, že na samom začiatku, v prvých hodinách 24. februára, boli dôvody a hlavný cieľ ruskej akcie verejne a otvorene deklarované. Táto pomoc je určená nášmu ľudu v Donbase, ktorý je už takmer 8 rokov, tými najbarbarskejšími metódami blokády s rozsiahlymi teroristickými trestnými akciami a neustálym delostreleckým ostreľovaním, vystavený skutočnej genocíde. A za čo?

Len preto, že sa usilovali o svoje základné ľudské práva, žiť podľa zákonov a tradícií svojich predkov, hovoriť rodným jazykom a vychovávať svoje deti podľa svojich predstáv.  Kyjevské úrady pritom po celé tie roky nielen ignorovali, ale aj sabotovali po celé tie dlhé roky vykonávania Minského balíčka opatrení na mierové urovnanie krízy. Na konci minulého roka ju verejne odmietli vôbec realizovať. Začali tiež realizovať svoje plány na vstup do NATO. Kyjevské úrady navyše oznámili svoj zámer vybudovať jadrové zbrane z prostriedkov na ich výrobu. Išlo o reálnu hrozbu.

V dohľadnej dobe by sa nacistický režim v Kyjeve mohol, za zahraničnej technickej pomoci, dostať k zbraniam hromadného ničenia. A jeho cieľom by samozrejme bolo Rusko. Mimoriadne aktívna však bola sieť desiatok laboratórií, kde sa pod vedením a s finančnou podporou Pentagónu vykonávali vojensko-biologické programy, vrátane pokusov so vzorkami koronavíru, sibírskeho moru, cholery, afrického moru ošípaných a ďalších smrteľných chorôb. Pentagón sa teraz usilovne snaží zahladiť stopy po týchto tajných programoch, ale máme všetky dôvody domnievať sa, že v bezprostrednej blízkosti Ruska na ukrajinskom území boli skutočne vyrábané komponenty biologických zbraní a naše opakované varovania, že takýto vývoj predstavuje priamu hrozbu pre ruskú bezpečnosť, ukrajinskí patróni, USA a NATO odmietli, a to s preukázateľným a cynickým prehliadaním. Takže všetky diplomatické možnosti boli úplne vyčerpané.

Ukrajina sa stala Anti-Ruskom, už nešlo konať inak ako vojensky

Jednoducho nám nezostali žiadne možnosti, ako problémy, ktoré sme nezavinili, vyriešiť mierovou cestou. A v tomto ohľade sme boli jednoducho nútení začať špeciálnu vojenskú operáciu. Výskyt ruských vojsk pri Kyjeve a ďalších ukrajinských mestách nesúvisí so zámerom obsadiť túto krajinu. Žiadny takýto cieľ nemáme, a to som tiež výslovne uviedol vo svojom prejave 24. februára.

Čo sa týka bojovej taktiky vypracovanej ruským ministerstvom obrany a naším generálnym štábom, plne sa ospravedlnila.  Naši vojaci a dôstojníci preukazujú odvahu a hrdinstvo a robia všetko, čo je v ich silách, aby zabránili obetiam medzi civilným obyvateľstvom ukrajinských miest. Chcel by som povedať, po prvé, že na samom začiatku operácie v Donbase boli kyjevské orgány rôznymi kanálmi požiadané, aby sa zabránilo nezmyselnému krviprelievaniu, aby sa nezapájali do bojových operácií, aby jednoducho stiahli svoje vojská z Donbasu. Nechceli.

Nuž čo, to je ich rozhodnutie. A nevyhnutne dôjde k uvedomeniu si, čo sa deje v reálnej situácii v krajine. Operácia sa úspešne rozvíja v prísnom súlade s vopred schválenými plánmi. Rád by som upozornil, že Ukrajina sa za podpory Spojených štátov a niekoľkých západných krajín cielene pripravovala na násilný scenár. Ku krvavým etnickým čistkám na Donbase. Bolo len otázkou času, kedy bude zahájená masívna ofenzíva na Donbas a následne na Krym. A naše ozbrojené sily tieto plány zmarili. V Kyjeve sa pripravovali na agresívnu vojnu proti Rusku, proti Donbasu.

Odhalili a zastavili pokusy o organizovanie sabotáží a teroristického podzemia na Kryme. Celé posledné roky boja na Donbase pokračujú v ostreľovaní civilných sídiel. Za tú dobu bolo zabitých takmer 14 tisíc civilistov, medzi ktorými nechýbali deti. 14. marca, ako viete, došlo k raketovému útoku v centre Donecka. Bol to vyložene krvavý teroristický útok, pri ktorom zahynulo vyše 20 ľudí. A také útoky sa dejú v týchto dňoch všade. Útočí sa bez rozdielu, na námestiach, s fanatizmom a s besnením odsúdených. Ako fašisti, ktorí sa v posledných dňoch Tretej ríše snažili vziať so sebou do hrobu čo najviac nevinných obetí.

Obsadenie DLR a LLR by nestačilo, agresia Kyjeva by naďalej pokračovala

Čo je však zarážajúce vo svojom extrémnom cynizme, je nielen bezeľstné podhodnotenie sa a tvrdenia Kyjeva, že to bolo Rusko, kto prišiel s údajným odpálením rakety na Doneck, ale aj to, že tzv civilizovaný západný svet, európska a americká tlač, si tragédie v Donecku niekoľko dní ani nevšimli, ako by sa nič nestalo. Rovnako ako pokrytecky odvracali oči posledných 8 rokov, keď matky na Donbase pochovávali svoje deti. Keď zabíjali starých ľudí. To je jednoducho taká tá morálna degradácia, úplná dehumanizácia.

Nebolo možné tolerovať dlhodobé týranie obyvateľov Donbasu. Aby sa skoncovalo s genocídou, uznalo Rusko ľudovej republiky Donbasu.  Podpísalo s nimi zmluvy o priateľstve a vzájomnej pomoci. Na základe týchto zmlúv požiadali republiky našu krajinu o vojenskú pomoc pri odrazení agresie. A my sme túto pomoc poskytli. Na nič iné sme jednoducho nemali právo. Chcel by som však zdôrazniť, a žiadam vás, aby ste tomu venovali pozornosť, že keby naše vojská pôsobili iba na území ľudových republík a pomohli oslobodiť ich krajinu, nebolo by to konečné riešenie.

Neviedlo by to k mieru a neodstránilo by to hrozbu pre našu krajinu, pre Rusko. Naopak, okolo Donbasu a pozdĺž jeho hraníc by sa vytvorila nová frontová línia a pokračovalo by ostreľovanie a provokácia. To znamená, že ozbrojený konflikt by nemal konca a bol by živený revanšizmom a skytú hystériou kyjevského režimu. A vojenská infraštruktúra NATO na Ukrajine by bola nasadená ešte rýchlejšie a agresívnejšie. Boli by sme boli konfrontovaní so skutočnosťou, že útočné zbrane Aliancie sú už na našich hraniciach.

Po druhé, nezostala nám iná možnosť sebaobrany, aby sme zaistili bezpečnosť Ruska, než je špeciálna vojenská operácia.  A všetky zadané úlohy budú bezpodmienečne splnené. Spoľahlivo zaistíme bezpečnosť Ruska a nášho ľudu. A nikdy nedovolíme, aby Ukrajina slúžila ako odrazový mostík pre agresívne akcie proti našej krajine. Práve o otázkach, ktoré sú pre budúcnosť Ruska kľúčové, ako je neutrálny status Ukrajiny, ako je demilitarizácia a denacifikácia, sme boli a sme pripravení a ochotní na rokovanie.

Vypočujte ma, občania západných krajín!

Naša krajina urobila všetko pre to, aby tieto rokovania zorganizovala a viedla, pretože si uvedomuje, že je potrebné využiť každú príležitosť na záchranu ľudí a životov. Znova a znovu sa presviedčame, že kyjevskému režimu, ktorý dostal od svojich západných pánov za úlohu vytvárať agresívny protiruský režim, je osud samotných Ukrajincov ľahostajný. Skutočnosť, že umierajú ľudia, že sa státisíce a milióny ľudí stali utečencami, že v mestách držaných neonacistami a ich ozbrojenými zločincami prepustenými z väzenia dochádza k skutočnej humanitárnej katastrofe, je im ľahostajná.

Je nám tiež jasné, že západní patróni jednoducho tlačia kyjevské úrady na pokračovanie krviprelievania. Dodávajú im stále viac zbraní, poskytujú spravodajské služby a ďalšiu pomoc, vrátane vysielania vojenských poradcov a žoldnierov. Ako zbrane použili aj hospodárske, finančné, obchodné a ďalšie sankcie proti Rusku, ktoré teraz dopadajú na Európanov a Američanov samotných prostredníctvom rastúcich cien benzínu, energetických a potravinárskych produktov a stratou pracovných miest spojených s ruským trhom. A neobracajte sa od zlého k horšiemu. Zo všetkého viní našu krajinu.

Chcem, aby ma obyčajní občania západných krajín vypočuli. Snažím sa vás presvedčiť, že všetky vaše problémy nie sú dôsledkom nejakých nepriateľských akcií Ruska.  Že by sa z vašej peňaženky mal platiť boj proti mýtickej ruskej hrozbe. Všetko to sú klamstvá! Pravdou je, že súčasné problémy miliónov ľudí na Západe sú výsledkom dlhoročného pôsobenia vládnucich elít v ich krajinách. Ich krátkozrakosť a ctižiadostivosť sa netýkajú zlepšenia života občanov v západných krajinách.

Sú posadnutí svojimi osobnými záujmami a superziskami. Dôkazom toho sú údaje medzinárodných organizácií, ktoré jasne ukazujú, že sociálne problémy sa aj v popredných západných krajinách v posledných rokoch len zhoršujú. Narastajú rozdiely medzi bohatými a chudobnými, objavujú sa rasové a etnické konflikty a rúca sa mýtus západnej spoločnosti blahobytu o tzv. zlatej miliarde. Opakujem, že za ambície Západu dnes platí celá planéta.

Každý teraz už vie, že vaše úspory vám môžu banky ukradnúť!

Za snahu udržať si svoju nepolapiteľnú nadvládu akýmikoľvek prostriedkami. Uvalenie sankcií je logickým pokračovaním koncentrovaného prejavu nezodpovednej a krátkozrakej politiky vlád a centrálnych bánk USA a EÚ. Sú to práve oni, ktorí v posledných rokoch vlastnými rukami roztočili špirálu globálnej inflácie. Svojimi činmi prehĺbili celosvetovú chudobu a nerovnosť. K novému prílivu utečencov po celom svete.

A ponúka sa otázka: Kto je zodpovedný za milióny ľudí, ktorí umreli hladom v najchudobnejších krajinách sveta kvôli rastúcemu nedostatku potravín?  To je opäť vážna rana pre celú svetovú trhovú ekonomiku. Rovnako ako pre dôveryhodnosť amerického dolára ako hlavné rezervné meny. Rovnako nelegitímny akt zmrazenia časti devízových rezerv Ruskej centrálnej banky neurobí hrubú čiaru za dôveryhodnosťou tzv. prvotriednych aktív. USA aj EÚ v skutočnosti nesplnili svoje záväzky voči Rusku.

Každý dnes vie, že finančné rezervy je možné jednoducho ukradnúť. A pozrite sa na to, mnoho krajín môže čoskoro začať meniť svoje papierové digitálne úspory na skutočné rezervy, komodity, pôdu, potraviny, zlato a ďalšie reálne aktíva. To len zvýši deficit na týchto trhoch. Rád by som dodal, že zablokovanie zahraničných aktív na účtoch ruských firiem a jednotlivcov je poučením aj pre národné podniky. Nie je nič spoľahlivejšie ako investovať vo vlastnej krajine. Osobne som o tom hovoril opakovane.

Oceňujeme postoj tých zahraničných spoločností, ktoré napriek bezohľadnému tlaku USA a ich vazalov naďalej pôsobia v našej krajine. V budúcnosti určite získajú ďalšie príležitosti na rozvoj. Poznáme aj tých, ktorí zbabelo zradili svojich partnerov a zabudli na zodpovednosť voči svojim zamestnancom a klientom v Rusku. Ponáhľali sa, aby získali iluzórne dividendy zo svojej účasti v protiruskej kampani. V tomto prípade budeme na rozdiel od západných krajín rešpektovať vlastnícke práva.

Totálna vojna Západu proti Rusku

Chcem zdôrazniť, že si musíme jasne uvedomiť, že v každom prípade by nasledoval nový balíček sankcií a obmedzení voči nám tak či tak. To chcem zdôrazniť. Naša vojenská operácia na Ukrajine je pre Západ len zámienkou na uvalenie nových sankcií. Áno, samozrejme, sú často koncentrované. Tak sa pre nich a pre Západ stalo zámienkou referendum na Kryme, ktoré sa mimochodom konalo 16. marca 2014, pred ôsmimi rokmi. Obyvatelia Krymu a Sevastopoľa sa v tomto smere slobodne rozhodli spolu so svojou historickou vlasťou.

Opakujem: po tretie ide práve o politiku zadržiavania oslabovania Ruska, a to aj prostredníctvom ekonomickej izolácie a blokády, čo je premyslená dlhodobá stratégia.  Sami západní predstavitelia už neskrývajú, že sankcie nie sú namierené proti jednotlivcom alebo firmám. Ich cieľom je zasiahnuť celú našu domácu ekonomiku. Na našu sociálnu a humanitárnu oblasť. Na každú rodinu každého občana Ruska. V skutočnosti majú takéto kroky na zhoršenie života miliónov ľudí všetky znaky agresie. Vojnu ekonomickými, politickými a informačnými prostriedkami.

Vojna má totálny a úplne neskrývaný charakter. A opakujem, že takzvaná západná politická elita sa to ani nezdráha povedať na rovinu. Všetky tie slová o politickej korektnosti, nedotknuteľnosti súkromného vlastníctva, o slobode prejavu, To všetko je zrazu preč.  Dokonca aj olympijský princíp bol pošliapaný. A vybavujú si účty s nami cez našich paraolympionikov, taký je podľa nich šport v politike. V mnohých západných krajinách sú dnes ľudia vystavení skutočnej šikanovaniu len preto, že sú z Ruska.

Odmietajú im poskytnúť lekársku starostlivosť, vylučujú deti zo škôl, pripravujú rodičov o prácu. Zakazujú ruskú hudbu, kultúru a literatúru v snahe zlikvidovať Rusko. Západ sa zbavil všetkých masiek slušnosti. Správajú sa neurvalo a ukázali svoju pravú povahu. To si priamo hovoria o analógii s antisemitskými pogromami, ktoré vykonávali nacisti v Nemecku v 30. rokoch 20. storočia. A potom ich prisluhovači z mnohých európskych krajín, ktorí sa počas Veľkej vlasteneckej vojny pripojili k Hitlerovej agresii proti našej krajine. Proti Rusku sa začal masívny útok aj v kybernetike.

Západ pošliapal vo svojej Totálnej vojne všetky svoje hodnoty, ktorými sa zaštiťoval

Bola rozpútaná bezprecedentná informačná kampaň, do ktorej sa zapojili globálne sociálne siete a všetky západné médiá. Objektivita a nezávislosť sa ukázali byť mýtom. Prístup k informáciám je obmedzovaný. Ľudia sú kŕmení obrovským množstvom falošnej propagandy.  Jednoducho povedané, podvrhy. Došlo to tak ďaleko, že jedna z amerických sociálnych sietí priamo uviedla možnosť zverejňovania článkov vyzývajúcich na vraždenie ruských občanov. Chápeme, akými zdrojmi táto Ríša klamstiev disponuje. Proti pravde o spravodlivosti je však stále bezmocná. Rusko bude svetu dôsledne oznamovať svoj postoj. Naša opozícia je úprimná a otvorená. A stále viac ľudí ju bude počuť a ​​bude ju zdieľať!

Chcem to povedať veľmi otvorene: Za pokryteckými rečami o dnešnom a súčasnom rokovaní tzv. kolektívneho Západu sa skrývajú nepriateľské geopolitické ciele. Silné a suverénne Rusko oni nepotrebujú. Neodpustia nám nezávislý kurz, ani obranu našich národných záujmov. Pamätáme si, ako podporovali separatizmus, terorizmus, podporovali teroristov a banditov na severnom Kaukaze.

Rovnako ako v 90. rokoch a na začiatku roku 2000 chcú zopakovať svoj pokus priviesť nás opäť k dôvere. Ako sa hovorí, chcú z nás urobiť slabú závislú krajinu. Narušiť územnú celistvosť a rozrezať Rusko pre ich vlastné dobro. Vtedy zlyhali a zlyhajú aj teraz. Áno, určite sa budú snažiť oprieť o takzvanú piatu kolónu. Pre tých, ktorí zarábajú peniaze tu, ale žijú tam. A ani nežijú v zemepisnom slova zmysle, ale podľa svojej otrockej mentality.

Na rad musí prísť samočistka a vysporiadanie sa s piatou kolónou škodcov, ktorú vypľujeme ako muchu

Neodsudzujem tých, ktorí majú vilu v Miami alebo na Francúzskej riviére. Tých, ktorí sa nezaobídu bez foie gras takzvaných rodových slobôd. V tom vôbec nie je problém. Problémom je, že mnoho z týchto ľudí je mentálne tam. Nie sú tu s našimi ľuďmi, nie s Ruskom. To je to, čo považujú za znak príslušnosti k vyššej kaste. K vyššej rase. Takí ľudia sú ochotní predať svoju matku, len keď im bude umožnené byť príslušníkom rovnakej vysokej kasty.  A chcú byť ako oni a všemožne sa im podobať.

Ale zabúdajú alebo všeobecne chápu, že táto takzvaná vysoká kasta, či ich potrebuje, ak vôbec, tak len ako spotrebný materiál, aby ich mohla využiť na napáchanie čo najväčších škôd na našom národe. Kolektívne Západ sa snaží našu spoločnosť rozdeliť. Špekuláciami o vojnových stratách, o sociálnych a ekonomických dôsledkoch sankcií, o vyvolaní občianskeho povstania v Rusku a pomocou svojej piatej kolóny usilovať o dosiahnutie svojho cieľa.

Už som sa o tom zmienil, o zničení Ruska. Ale každý národ, najmä ruský, vždy dokáže rozlíšiť skutočných vlastencov od šmejdov a zradcov a jednoducho ich vypľuje ako muchu, ktorá mu omylom vletela do úst. Som presvedčený, že taká prirodzená a nutná samočistka spoločnosti našu krajinu len posilní. Našu solidaritu a pripravenosť čeliť akýmkoľvek výzvam. Takzvaný kolektívny Západ a jeho piata kolóna sú zvyknutí merať všetko a všetkých podľa seba. Verí, že všetko sa dá predať a všetko sa dá kúpiť. Takže si myslia, že sa bránime, ale nepoznajú našu históriu, našich ľudí.

Áno, mnoho krajín na svete sa už dávno zmierilo s tým, že budú žiť so skloneným chrbtom a podriadene budú prijímať všetky rozhodnutia svojho panovníka a podriadene sa mu budú pozerať do očí. Tak žije mnoho krajín. Bohužiaľ, aj v Európe. Ale Rusko nikdy nebude v takom zúboženom a poníženom stave. Je to boj, ktorý vidíme. Budeme bojovať za našu suverenitu, za budúcnosť našej krajiny, za budúcnosť našich detí. Budeme bojovať za právo byť a zostať Ruskom.  Odvaha a nezlomnosť našich vojakov a dôstojníkov, verných obrancov vlasti, je nám príkladom.

Preklad: -VK-

Z tohto prejavu jasne vidíte, ako má vyzerať pronárodný káder a prezident. Kroky prezidenta Putina nie sú neobmedzené, pri moci ho držia silové rozostavenie ľudí, ktorí na ňom závisia a predovšetkým Ruský židovský kongres, ktorý potrebuje Ruskú armádu na ochranu svojich záujmov a celistvosti Ruska.  Je to zvláštna situácia, pretože Putin nie je tým kádrom, ktorým mal byť podľa predstáv Berezovského a Levieva v roku 1999, ale bez Putina by Rusko skončilo a spolu s ním aj Ruský židovský kongres  a jeho správa nad majetkami jednotného Ruska. Je to zväzok z rozumu, aj keď svadba vyzerala inak.

Vyvesenie vlajky osloboditeľov LLR v meste Rubežno

Rozpadnuté Rusko by sa dostalo okamžite pod kontrolu a vplyv Západu, rozumej pod vplyv Londýnskych kancelárií a Domu Sion. Videli by sme proces indukcie pôžičiek, dlhov a následného vazalstva malých štátov, z ktorého by sa už nedokázali vyviazať. Stačí sa pozrieť, ako dopadli východné satelity Varšavskej zmluvy, ako dopadla Česká republika, Slovensko, Poľsko atď.  Štáty bez vlastných elít, bez vlastných vlád, s bábkovými a skorumpovanými vládami, ktoré dnes v roku 2022 nemajú problém vohnať vlastné obyvateľstvo do inflácie, chudoby , biedy, povinného očkovania experimentálnymi roztokmi, vojny, nehodiace sa prečiarknite. To je ten rozdiel medzi Západom a Ruskom. Totálna vojna proti Rusku je v plnom prúde. A Total Control populácie a jeho myslenia a ideologického teroru je v plnom prúde spolu s ňou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ

https://youtube.com/watch?v=etgD43cDJsU

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

KALEIDOSKOP SÚVISIACICH PROBLÉMOV, KDE SLOVENSKO BOJUJE PROTI SLOVENSKU

COVID-19, VLADIMÍR ZELENSKYJ, VLADIMÍR PUTIN, ZUZANA, EMMA, IGOR, EDO, SLOVENSKO, …A NA KONCI RADU SÚ SLOVENSKÍ OBČANIA.  SLOVENSKO dnes trpí ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Slovensko lúči s novinárkou Janou Teleki

Slovensko sa rozlúčilo s novinárkou Janou Teleki Štefan Harabin Jana Teleki, mimoriadne vzácna osobnosť, nebojácne poukazovala na konkrétne korupčno-politické tlaky ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Aktualizované 17.7. 00:06
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Aktualizované 17.7. 00:51
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...