Pripravujú podklady ministrom

2. novembra 2023

ilustračné foto FB

Česká vakcinologická spoločnosť vakcinance.eu – a veľké odhalenie v Čechách je na svete! Slovensko nezaostáva, chcete vedieť viac? Sledujte video s Robinom Čumperlíkom nižšie:

Čo je to za lobistov?

Kto ich platí?

Česká vakcinologická spoločnosť? Ako fungujú lobisti? Čo je to za spolok? Kto zastupuje Českú vakcinologickú spoločnosť?

Ako pripravujú podklady ministrom?

Kde majú podklady a zdroje k svojim tvrdeniam? Ako pracujú a vyhodnocujú aktuálne informácie, údaje, štatistiky a podozrenia?

Kto je členom tejto skupiny? K tejto skupine a súvislostiam sa vrátime v ďalšom vysielaní a záznamoch.

Inovace Republiky

Milí priatelia, drahí naši čitatelia,

kým v Čechách „řádí Česká vakcinologická společnost“ ktorú explicitne nájdete na ich portáli vakcinance.eu na Slovensku to beží ruka v ruke s Českou vakcinologickou, veď nie nadarmo sú to naši bratia Česi… neveríte? Zvládne to aj malé dieťa, stačí trochu zručnosti s internetom a vedieť čítať. Naozaj nič viac. Tak poďme na to:

Slovensko má pod palcom SLOVENSKÁ EPIDEMIOLOGICKÁ A VAKCINOLOGICKÁ SPOLOČNOSŤ SLS v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva SR v Bratislave Fakultou verejného zdravotníctva Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave Jesseniovou lekárskou fakultou Univerzity Komenského v Martine Lekárskou fakultou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach A-medi management“ pod vedením prof. MUDr. Zuzany Krištúfkovej, PhD., MPH, ktorú ako máte možnosť vidieť na obrázku vpravo, si už starostlivo vymenoval a slávnostne odovzdali titul ešte v roku 2016 vtedajší prezident Andrej Kiska.

na fotke z r. 2019 v druhom rade druhý zľava doc. MUDr. Mgr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA Dott. Ric. MHA, tiež novopečený mladý káder na pandémiu

Zrejme nebude náhodou, že sa už v minulosti v Poľsku vyjadrili, že Slovensko má najviac profesorov na meter štvorcový, ktorých ako na bežiacom páse, čo sa týkalo zdravotníctva produkovala univerzita už nebohého Vlaimíra Krčméryho v Trnave, o tom sme písali TU. Ak si prezriete posledné zoznamy vymenovaných profesorov a docentov, tak nájdete v nich viacerých terajších aktérov tak dôkladne pripravovanej kovid-hry na pandémiu.

Stále neveríte? Po odhalení tejto kauzy v Čechách z portálu našej Slovenskej epidemiologickej a vakcinačnej zmizli všetky doposiaľ zverejnené podujatia, ktoré sa konali za posledné obdobie, aby zakryli dôkazy o tom, že je to len ich špinavá hra? Ale dôležité weby tam zatiaľ sú a ako vidíte vpravo na obrázku nižšie, figuruje tam aj bratská česká vakcinologická, stačí len prekliknúť a ste v hre:

No a hra mohla začať, pretože už za éry Andreja Kisku boli pripravovaní ľudia, ktorí sa do kovid-hry zapojili a boli postupne dosadzovaní na správne pracovné miesta.

Naposledy sa konal tohto roku, teda v júni 2023 XIV. slovenský vakcinologický kongres v jednom z luxusných hotelov v Tatranskej Lomnici viď pozvánka nižšie:

PREZIDENT KONGRESU je už známa tvár, prof. MUDr. Zuzana Krištúfková, PhD., MPH, vedecky to zastrešujú ďalší aktéri, tiež známe tváre z TV, postupne ich niektorých predstavíme nižšie: doc. MUDr. Mária Avdičová, PhD. prof. MUDr. Tibor Baška, PhD. prof. MUDr. Andrea Čalkovská, DrSc. prof. MUDr. Henrieta Hudečková, PhD., MPH prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott.Ric., MHA doc. MUDr. Igor Kohl, CSc. prof. MUDr. Zuzana Krištúfková, PhD., MPH MUDr. Peter Makara, MPH PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH prof. MUDr. Daniel Pella, PhD. doc. MUDr. Ivan Solovič, PhD. prof. MUDr. Mária Štefkovičová, PhD., MPH MUDr. Ingrid Urbančíková, PhD., MPH

Program kongresu a prepojenie na českú vakcinační si pozrite na obrázku nižšie:

Ak by ste sa naivne domnievali, že neviditeľná hrozba je zažehnaná a žiadna pandémia vám už nehrozí, tak je to kolosálny omyl, pretože prepojenie tzv. slovenských a českých vedcov a odborníkov na vakcinovanie je len pupočnou šnúrou prepojené na globálneho prediktora, ktorý svojim marionetkám diktuje ďalšie a ďalšie kroky a pravidla hry a ťahá za šnúry, alebo ich kope do zadkov? Neviem, ale slúžia a plnia si svoje úlohy svedomito. Aby ste sa mohli o tom presvedčiť, tak už v najbližšom mesiaci je opäť na programe ďalší kongres a vy to platíte.

Pripravovaný kongres, ktorý sa chystá na november len dokazuje, že hra naďalej pokračuje:

Na obrázkoch nižšie na osvieženie pamäti, čo sa konalo len pred dvomi – tromi rokmi, a kto za tým všetkým stojí, na to nezabudnite! Stále sú tu, stále sú v hre. Stále radia vláde a stále riadia.

Výzva premiérovi Robertovi Ficovi a ministerke zdravotníctva Zuzane Dolinkovej:

Odstaví nová vláda kovidovú mafiu na čele s novým premiérom Robertom Ficom? Alebo nová ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková bude len v područí marionetov globálneho prediktora pokračovať v boji proti neviditeľnému nepriateľovi?

Už Matovičovi radil tajný tím tzv. „odborníkov“, ktorý už od začiatku plandémie radil Matovičovi, neskôr Hegerovi a postupne aj ďalším, ktorí prišli po ňom. Tak dovoľte, aby sme vám ich čiastočne predstavili:

Kto je Zuzana Krištúfková?

Zuzana Krištúfková bola v roku 2020 ocenená ako „Slovenka roka“ za celoživotné dielo a zrejme aj za plnenie úlohy, aby ste sa na Slovensku nebáli umierať, ako sme sa dozvedeli z prvého prejavu prezidentky Čaputovej keď nastúpila do úradu. Kruh sa uzatvára a masky padajú i keď ako vidíte na obrázkoch vyššie, sú všetci skrytí za maskami a odborne vám odporúčali a šli príkladom, ako sa máte dusiť, zakazovali, prikazovali a nariaďovali skrytí cez jedinú osobu Jána Mikasa, hlavného hygienika.

Kto je Henrieta Hudečková?

Boj s koronavírusom COVID-19 na Slovensku zvládala statočne, Prof. MUDr. Henrieta Hudečková PhD., ktorá vo videu na FB sa popýšila, aká bola dôležitá a stala sa súčasťou tímu, ktorý radí vláde.

VIDEO Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine Univerzita Komenského v Bratislave FB: TU

doc. MUDr. Mária Avdičová, PhD.

Prof. MUDr. Henrieta Hudečková, PhD., MPH robila podklady pre hlavného hygienika v r. 2020 a postupne sa tie opatrenia začali zavádzať do praxe. „Neskôr som sa stala aj členkou Národného krízového klinického tímu Ministerstva zdravotníctva, kde som tiež poskytovala svoje stanoviská, vyjadrenia a podieľala som sa na určitých usmerneniach, ktoré boli aplikované v zdravotníctve no a nakoniec som sa stala členkou „Konzília odborníkov“, čo je poradným orgánom Úradu vlády“ pochválila sa vo videu na FB statuse Jesseniova lekárska fakulta v Martine Univerzita Komenského v Bratislave Hudečková a s prof. MUDr. Mária Štefkovičová, PhD., MPH, prof. MUDr. Zuzana Krištúfková, PhD., MPH a doc. MUDr. Mária Avdičová, PhD. „Boli sme prizvaní do tímu, ktorý viedla pani Doc. Káľavská, ktorá bola poverená našim premiérom, aby zorganizovala takúto skupinu (jej manžel Káľavský bol tiež jedným z titulovaných prechádzajúcich cez ruky Andreja Kisku).

A ešte čerešnička na torte

SLOVENSKÁ EPIDEMIOLOGICKÁ A VAKCINOLOGICKÁ SPOLOČNOSŤ SLS v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva SR v Bratislave Fakultou verejného zdravotníctva Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave Jesseniovou lekárskou fakultou Univerzity Komenského v Martine Lekárskou fakultou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach A-medi management spolupracuje so spoločnosťou Merck Sharp & Dohme IDEA GmbH, je to organizačná zložka zahraničnej právnickej osoby, cez ktorú získavajú potrebný vakcinačný materiál a všetko s tým súvisiace. Neuveríte, predávajú nás zahraničným súkromným osobám, resp. súkromným spoločnostiam!

Ponúkame náhľad výpisu z obchodného registra SR, kde si môžete pozrieť spoločnosť, s ktorou gangsterská skupina profesorov a docentov tváriacich sa, že vám pomáhajú, úzko spolupracuje a predáva vás…

Strašenie Jarčušku: „Ako hovoríme na Slovensku, stay strong Slovakia!“ …to nevymyslíš!

Na záver osvieženie pamäti slávna SALARABANDA

…nie je za tou maskou Krištúfková? Veľmi podobná sektárka…

zdroj: http://www.sevs.sls.sk/uzitocne-weby/

https://events.amedi.sk/sk/podujatie/554/page/10302

https://www.vakcinace.eu/

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Plazmidy vo vakcínach kontaminujú DNA? - profesor Turánek

Plazmidy vo vakcínach môžu kontaminovať našu DNA. Očkovanie sa dá prirovnať k eutanázii, upozorňuje farmakológ, imunológ a vakcinológ profesor Jaroslav Turánek ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Žilinka je povinný iniciovať zatknutie Lipšica

Aktualizácia Štefan Harabin: Čurillovci mali byť už dávno postavení mimo službu. Na Lipšica netreba vyrábať umelú trestnú činnosť, tak ako ...
Aktualizované 9.12. 16:52
Spravodajstvo

Suverenita sa prinavracia na Slovensko

Na Slovensko sa vracia spravodlivosť. Veľvyslanec USA sa môže hodiť aj o zem, ale Slovensko je suverénny štát, odkazuje Blaha ...
Spravodajstvo

Chcete sa stať členom prestížneho klubu Štefana Harabina?

27.11. 2023 sa v Bratislave uskutočnilo založenie Klubu priateľov a sympatizantov Štefana Harabina, ktorý tento víkend v sobotu predstavili a ...
Spravodajstvo

Harabin: Úlohy diplomacie a arogantné prešľapy našich diplomatov

FOTO TASR – Jaroslav Novák | Na snímke prezidentský kandidát Štefan Harabin počas predstavenia loga, sloganu a programu v Bratislave ...
Aktualizované 7.12. 13:14
Spravodajstvo

Fico: Slovensko sa musí pripraviť na povojnovú normalizáciu s Ruskom

Slovenský premiér Robert Fico, foto: LUDOVIC MARIN / AFP Robert Semonsen Premiér povedal, že bude presadzovať politiku, ktorá „chráni a presadzuje slovenské ...
Aktualizované 8.12. 18:30
Spravodajstvo

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024 – ŠTEFAN HARABIN

Môj kandidát na prezidenta Slovenskej republiky Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini dňa 5.12.2023 predniesol, že voľby prezidenta vyhlási v ...
Aktualizované 9.12. 17:57
Spravodajstvo

Bukovský bráni Šimkovičovú s otázkou: "pokutu by mala dostať aj prezidentka"

MUDr. Igor Bukovský sa pýta. Nemala by prezidentka dostať pokutu? Známy lekár pripomína, ako robila prezidentka reklamu súkromnej firme biochemika ...
Spravodajstvo

Zadržte Fauciho a spolusprisahancov zodpovedných za skryté vraždenie!

Peter Navarro by bral späť Trumpovu Ameriku Plán a bojový pokrik pre moderné hnutie MAGA s poslaním obnoviť princípy MAGA ...
Spravodajstvo

Malá Fatra sa rušiť nebude, slovenské vlky sa strieľať nejdú... vyhlásil dnes minister Tomáš Taraba

Národný park Malá Fatra sa rušiť nebude. Vyhlásil to minister životného prostredia Tomáš Taraba (nominant SNS). Zároveň odmietol, že by ...
Spravodajstvo

Šimon Žďárský sa poriadne zapotil pri rozhovore s Huliakom

Huliak ostro do Šimona Žďárského: „Vy ste jednostranne zameraný, informácie z jedného spektra a tam to končí…“ Do relácie Startitup ...
Spravodajstvo

KDH – strana pokrytcov a farizejov, ktorým sú voliči ľahostajní

V prvom rade si dešifrujme názov KDH. Údajne je to Kresťanskodemokratické hnutie. Na svojej stránke majú uverejnenú nasledovnú formuláciu: „Sme ...