Prehodnotenie Severoatlantickej zmluvy

7. marca 2024

Prehodnotenie  Severoatlantickej zmluvy č. 301/2004 Z.z. z paktu NATO zo dňa 29. marca 2004 na základe článku 13

Dovolíme si Vás osloviť „otvoreným listom“ v mene členov našich občianskych združení Slovenská národná rada obrodenia, Obroda Slovanov, Pán Občan vo vyššie uvedenej veci „Prehodnotenia Severoatlantickej zmluvy“ a prípadne „Odstúpenia od tejto zmluvy“. Tento „otvorený list“ sa budeme snažiť dlhodobo zverejňovať a medializovať u spriatelených Slovenských médií a priestoroch internetu.

Všetci vieme, že NATO je útočný pakt a vôbec to nie je obranný spolok. Vidíme to aj teraz na Ukrajine, kedy všetky štáty NATO sú zodpovedné za túto vojnu a vraždenie Slovanov na Ukrajine. Aj to, ako USA, ako „policajt NATO“ vedie celé desaťročia vojny po celej planéte v mene „Západnej demokracie“ a prihlúplych „ľudských práv“. Prečo píšeme o hlúpych „ľudských právach“? Pretože tento vesmír sa riadi podľa 2 základných zákonov a to je „Dualita“ a „Hierarchia“. A podľa „Zákona o dualite“ platí, ak chce mať niekto „ľudské práva“, tak musí dodržiavať aj nejaké – duálne opačné – „ľudské povinnosti“. A navrhujeme takéto ľudské povinnosti : pracovať celý život, vzdelávať sa, neklamať, nekradnúť, pomáhať slabším… A kto nebude dodržiavať uzákonené „Ľudské povinnosti“, nebude mať ani žiadne ľudské práva!

Takže mimochodom, aj OSN, ktorú založili bankári a oligarchovia v USA v Kalifornii, ktorá je postavená na týchto nezmyselných „ľudských právach“, je totálny nezmysel!  Preto je správne, že na Slovensku naše OZ založilo konkurenčnú organizáciu proti OSN – „Slovanská Svetová Organizácia Národov“ – ktorej Charta je postavená na našom Slovanskom kolektivizme a myslení, a ktorej sídlo je v Ružomberku. Viac na našich web stránkach.

Ale k veci. V stručnosti sa pokúsime charakterizovať súčasný stav NATO a členstvo Slovenska v tomto agresívnom útočnom „koloniálnom“ pakte :

 1. USA používajú NATO na vydieranie ich členov, aby nakupovali zbrane z USA. Vieme.
 2. Slovensko je malý štát, sme chudobní v porovnaní s ostatnými štátmi EU a preto USA od nás toho moc nedostanú. Ale Slovensko je dôležité strategicky umiestnené územie v strede Európy a blízko Ruska. Preto nás USA donútili, že si na Slovensku zriadili 2 svoje vojenské základne. Tieto základne však nie sú NATO-vské, ale len USA! A to môže byť problém. Pretože ak sme členom NATO, tak môžeme ovplyvňovať rozhodovanie NATO. Ale nemôžeme ovplyvňovať USA, čo budú robiť na ich vojenských základniach na Slovensku. Preto treba premýšľať, ako riešiť úpravu súčasnej zmluvy s USA. Slovensko musí mať zmluvne dohodnuté a mať právo kontrolovať, aby na týchto základniach neboli atómovú zbrane! Vzhľadom na to, že niektoré budovy na týchto USA základniach sú obložené olovenými platňami, tak je jasné, že USA uvažujú s tým, že na Slovensku budú mať umiestnené atómové vodíkové bomby proti Rusku. Takže tieto USA základne na Slovensku sa už jednoznačne stali terčom pre Ruský útok atómovými taktickými hlavicami. Veríme tomu, že „bratislavská kaviareň“ je rada…. majú asi radi radiáciu.
 3. Slovensko môže byť cieľom vojenského útoku konvenčnými zbraňami jedine z okolitých štátov, ako Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Ukrajina, …. Nemecko, Veľká Británia. USA sú veľmi ďaleko a oni majú už úplne iné problémy – hlavne s Čínou. Rusko je pre USA už vedľajšie. Nie je reálne, aby tieto štáty medzi sebou viedli vojnu.
 4. Od začiatku bolo jasné, že Ukrajina s Ruskom vojnu prehrá!!…. Len debili a duševne chorí blázni blúznili, že by Ukrajina mohla vyhrať… Ako chcete poraziť najsilnejší „atómový“ štát? Však Rusko je síce asi 3 krát slabšie v konvenčných zbraniach, ako NATO, ale naopak je 2 krát silnejšie v atómových zbraniach! Doslovne sa píše na internete, že v r. 2020 malo Rusko min. 3000 taktických atómových hlavíc a celé NATO len 300?… Teda nehovoríme o strategických atómových hlaviciach, tam je pomer približne vyrovnaný, ale opakujem, hovoríme o taktických hlaviciach. A taktické hlavice sú určené hlavne pre Európu. Teda toto nie je vojna medzi Ukrajinou a Ruskom, ale medzi Ukrajinskými sionistami spojenými s USA a EU sionistami, proti „Slovanskému“ Rusku a Ukrajine. Vy ste správne povedali, že Západ podporuje vojnu, pretože chce vyvraždiť nás Slovanov… Predpovedáme, že v r. 2025 Ukrajina ako štát úplne skončí, alebo bude len malá časť územia v Karpatskej časti Ukrajiny, kde zriadená ruská vojenská posádka bude kontrolovať toto územie a ich obyvateľov a ostatná Ukrajina aj s Kyjevom sa stane súčasťou Ruska. Opakujeme, predpovedáme, že sa tak stane do leta r. 2025. Ak nie, tak Slovák P.P. Kysucký píše v jeho knihe, že v tom prípade svetová atómová vojna, pri ktorej Rusko v sebaobrane prvé zaútočí atómovými zbraňami na Západ a definitívne zničí Západnú civilizáciu v Európe, vypukne v auguste r. 2025… Ale území USA sa to nedotkne! Opakujeme, USA nie! Preto, ak bude na území Slovenska NATO a k tomu aj dve americké základne, tak je to pre Slovensko veľmi nebezpečná situácia.
 5. Akékoľvek zbrojenie Ukrajiny Západom okamžite na „duchovnej“ Duálnej úrovni vytvára „opačnú reakciu“ a teda toto zbrojenie Ukrajiny naopak zásadne „duchovne“ posilňuje Rusko! Prečo sú na Západe takí tupí? Oni skutočne nechápu, ako funguje Dualita?! Čítajte knihy nášho Slováka P. P. Kysuckého, ako to všetko funguje. Takže akékoľvek akcie Západu proti Rusku, v skutočnosti podľa „Zákona duality“ len posilňujú Rusko! Chápete?… Akí sú tí filozofovia, analytici, experti… a iné „pomazané hlavy“ na Západe totálne hlúpi!? Ich „elity“ a aj celé Západné obyvateľstvo už totálne zdegenerovali.
 6. Slovensko preto nebude mať žiadny „bezpečnostný problém“ od štátov NATO v EU. Oni sa budú zaoberať ich vážnymi domácimi „deštrukčnými“ ekonomickými a „filozofickými a psychologickými“ problémami s ich duševne chorým obyvateľstvom….

Ďalej, okolité štáty sú geneticky a teda potenciálne aj duchovne Slovѣni. Jediný jazykový aj civilizačný nástupca slávnych Slovѣnov, ktorí zničili starovekú Rímsku ríšu, sme my Slováci! Na internete sa už všade dokazuje, ako bola Vatikánom totálne sfalšovaná história Slovákov a Slovanov.  

Ale Slovensko sa musí pripraviť na vnútornú bezpečnosť. Na islamistov a imigráciu z týchto národov Koránu, ktorí vyznávajú „nenávistnú“ islamskú ideológiu. Imigrácia islamistov bude najväčší bezpečnostný problém. Nie NATO. NATO bude len „rohožka“ pre USA, ako od týchto štátov dostať peniaze na nezmyslené a úplne zbytočné zbrojenie. Prečo zbytočné? Zopakujeme pre Vašich neinformovaných….. Rusko malo v r. 2020 viac ako 3000 taktických atómových hlavíc a celý Západ aj s USA len asi 300? Chápete? Konvenčná vojna je pre debilov… Rusko ľavou zadnou a „s prstom v nose“ za 4 hodiny zničí celú Západnú Európu!! Neviete? Ale Rusko sa nebude miešať do USA, ktorí majú „celoplanetárny zničujúci strategický atómový potenciál“, blížiaci sa k Rusku. Nikto iný, len Rusko na 1. mieste a USA na 2. mieste sú „atómoví vlastníci“ tejto planéty… Všetko ostatné je nič. A preto vnútorný Slovenský bezpečnostný problém (nie Svetovú atómovú vojnu – tam sme chránení Ruskými atómovými zbraňami) sa musí už skoro riešiť prostredníctvom „domobrán“ na úrovni obcí a miest. Súčasná polícia, kde mimochodom je plno „primitívov“, to nedokáže riešiť „kvantitatívne“… Ale ani kvalitatívne, tak je polícia Slovenska v súčasnosti „duchovne demokraticky zdegenerovaná“.

 1. Ak USA a NATO odmietnu opustiť Slovensko, tak navrhujeme okamžite zriadiť na Slovensku silnú Ruskú vojenskú základňu. Prečo? Podľa Zákona Duality, aby vznikla vyváženosť na našom území! A okamžite o tom s Ruskom aj jednajte. Opakujeme, Ukrajina už za rok nebude existovať. Alebo, ak sa tak nestane (?), tak Rusko v r. 2025 zničí atómovými zbraňami celú Západnú Európu… A my národ Slovenský nechceme, aby Slovensko bolo v tom čase súčasťou tejto „koalície bláznov“, ktorí sa rozhodli obetovať sa za USA….
 2. Západ už totálne zdegeneroval filozoficky, psychologicky. Skutočne veríte tým bláznom „degenerátom a LGBTI“ v EU parlamente? Tak ako môžete veriť v NATO?…  Preto navrhujeme pre Slovensko vystúpenie z NATO. NATO v EU je nebezpečný sado-masochista, schizofrenik a duševne chorý blázon. Máte kamarátov bláznov? Tak sa stanete duševne chorí tiež. Kamarátite sa s NATO? Tak váš koniec je istý!!!
 3. Ešte zásadne dôležité, ako funguje Dualita…

Ak dáte na niekoho „sankcie“, tak na duálnej duchovnej úrovni vznikne odpor proti tomu a silná podpora vytvoriť duálne vyvážený stav. Preto každé sankcie v skutočnosti zákonite podporujú duchovne a teda aj reálne toho, ktorý je sankcionovaný. Toto je závažná vec!! Podrobne logicky o tomto píše náš Slovák Kysucký. Pretože ak toto Západ nechápe, tak jeho „pseudo-elity“ reálne totálne zdegenerovali! Určite ste si všimli, že všetky sankcie proti Rusku v skutočnosti len Rusko zásadne posilnili… Nebudeme hovoriť detailne o jednotlivostiach, ako sa Rusko stalo v súčasnosti svetovou mocnosťou za len 10 rokov, ako od r. 2014 zaviedli na Rusko všetky možné sankcie…!? A nechápeme, ako tí chumaji nechápu, že súčasná vojna na Ukrajine ďalej zásadne posilňuje Rusko … Oni sú skutočne duševne nedostatoční! Nefunguje im mozog… Len tak ďalej…  kolonialistickí tupci.

Rovnako aj sankcie proti Číne len výrazne urýchľujú technologické a vojenské napredovanie Číny. Naviac tieto sankcie „vynikajúco“ spojili dohromady Rusko a Čínu. Nič lepšie zdegenerovaný Západ nemohol pre Rusko a Čínu ani urobiť… Čo sa stalo len za 2 roky? … Napr. Rusko-Čínsky satelitný systém GLONASS-BEIDOU je už presnejší a má viac satelitov ako USA GPS satelity a celé štáty sveta hromadne prechádzajú na tento systém. Preto USA stratili svojich dlhoročných spojencov Saudskú Arábiu, Spojené Arabské Emiráty, Pakistan… Avšak to nie je všetko. Rusko a Čína začali na nízkej obežnej dráhe inštalovať vlastné satelity. A pád USA moci je len na začiatku… Zatiaľ dominuje pri internetovom prenose USA Starlink Elona Muska. Avšak do r. 2028 bude mať Rusko-Čínsky systém 2 krát viac týchto satelitov, ako Starlink. Ďalej Rusko a Čína už buduje internetovú sieť 6G, zatiaľ čo Západ ešte nemá ani 5G… A to všetko „sa podarilo“ len zásluhou tých debilov v Bruseli, Londýne a Washingtone… Sú také slovenské ľudové porekadlá: „Spojíš sa s hlupákom, hlupákom sa staneš“, alebo „Zamiešaš sa medzi otruby, zožerú ťa svine.“

Teda podľa tejto Zmluvy zo dňa 29. marca 2004 na základe Článku 13. zmluvy platí, že po dvadsiatich rokoch platnosti zmluvy môže ktorákoľvek zmluvná strana odstúpiť od zmluvy rok po tom, ako predloží vláde Spojených štátov amerických oznámenie o vypovedaní zmluvy a tá informuje vlády ďalších zmluvných strán o uložení takej výpovede.

Toto je potrebné využiť…

Preto navrhujeme postupovať asi takto :

 1. Zahájiť jednanie s USA o tejto Zmluve a našom odstúpení od Zmluvy v súvislosti so súčasnou Zmluvou o dvoch amerických základniach na Slovensku – teda toto nie sú základne NATO. Čo to je?
 2. Je isté, že sa Vám teraz nepodarí dojednať nový Dodatok k Zmluve s USA a odchod USA zo Slovenska. Preto navrhujeme pozastaviť podpísanie predĺženia Zmluvy s NATO. Je to logické… Nevieme, čo sa deje… Je Slovensko v NATO, alebo je územie Slovenska ovládané USA vojskami?… Ale v každom prípade, pre nedostatok času na ukončenie jednaní s USA, treba predĺžiť platnosť súčasnej zmluvy o NATO len o 6 mesiacov a pokračovať v jednaní s USA… Prečo? Za 6 mesiacov sa môže dramaticky zmeniť situácia na Ukrajine a aj v Číne. Najväčší problém USA a Západu je Čína a nie Rusko! To vieme… A ak sa nepodarí dojednať odsun USA zo Slovenska ani za 6 mesiacov, tak platnosť Zmluvy o NATO treba predĺžiť opäť len o 6 mesiacov a zasa jednať… A tak ďalej… Výsledok musí byť, že:
  1. Buď na Slovensku nebudú USA vojenské základne
  2. Alebo Slovensko nebude súčasťou NATO, ale bude na území Slovenska silná Ruská vojenská základňa! Prečo? Bude to „Duálne duchovné“ vyvažovanie medzi USA a Ruskom na Slovensku.
 3. Ak nemáte vo Vláde SR schopných vyjednávačov s USA a NATO, tak naše občianske združenia majú takýchto ľudí!
 4. Nezávisle od akýchkoľvek jednaní s NATO a USA – treba okamžite zahájiť tajné jednania s Ruskom o zriadení silnej Ruskej vojenskej základni na Slovensku. Je isté, že toto sa USA tajné služby dozvedia… A podľa „Zákona Duality“ to bude len dobre. Chápeme, že priemerní hlúpi ľudia aj vo Vašej vláde nerozumejú… Oni nevedia, ako fungujú „Základné zákony“ tohto vesmíru.

Vieme, že Vy si nedovolíte nepodpísať predĺženie Zmluvy o NATO. Prečo? Ste všetci vo vrcholovej politike, či už opozícia, alebo koalícia, nesvojprávni. Na všetkých Vás má CIA, alebo anglická MI6 a iné tajné služby Západu, rôzne kompromitujúce dôkazy. A vy si nedovolíte im „odporovať“… Vieme, prečo Vy pán Fico jedno hovoríte a iné robíte… Tí Satanisti zo Západu Vám hrozia životom. Vieme to. Videli sme nedávno, ako p. Kaliňák sa objímal v USA s ich Ministrom obrany Lloydom Austinom, že sme kúpili od USA predražené stíhačky F-16. Vieme, že na tie isté stíhačky F-16 Turecko má v súčasnosti ponuku na kúpu za menej ako 50 % ceny, ktoré zaplatilo Slovensko! … Vieme. Vydierajú Vás a aj celé Slovensko. Je to koloniálna prax Západu a ich „svinská demokracia“ je zločinecká ideológia! Súčasná Ústava Slovenska zabezpečuje koloniálnu nadvládu Západu nad Slovenskom… Vieme, že to viete, ale asi nič nezmôžete… Preto sme vytvorili Novú Slovenskú nekoloniálnu „Ústavu“. V tejto Ústave navrhujeme „hierarchickú demokraciu“, ktorá je na princípoch Slovanského myslenia a života a je kolektivistická! Princíp Novej ústavy je, že nebude žiadne delenie moci do troch pilierov (?)… na legislatívnu, výkonnú a zákonodarnú! Delenie moci funguje presne podľa princípu, ako povedal už Cézar „Rozdeľuj a panuj“. Preto je takýto CHAOS v našom štáte! Rozdelili našu štátnu moc a tak nás Západ vykorisťujú a vykrádajú, ako sa im len zachce…

Už žiadne delenie moci! Moc musí byť jednotná a konsolidovaná… Ako majú napr. aj v Číne. Prečo má Čína už asi 40 rokov rast HDP každý rok cca 10 %? Pretože nemajú rozdelenú moc… Nie je tam chaos, ako na Slovensku. Preto podľa tejto „hierarchickej demokracie“ – Novej ústavy – podľa Slovanského myslenia, nebude žiadna deľba moci, ale „Slovenský snem“ bude kolektívne a neobmedzene rozhodovať o všetkom! Bude to vrcholné vedenie štátu, ale „kolektívne“. Teda naše Slovenské – Slovanské myslenie a život! Ak počet členov „Snemu“ bude 149, tak nikoho nebude možné Západnými štváčmi vydierať a korumpovať…, pretože táto Nová Ústava zabezpečuje, že kedykoľvek bude možné vymeniť zvoleného poslanca za iného, ak sa jednanie daného poslanca ich voličskej základni nebude páčiť!!

Toto bude skutočná demokracia!!!!!!!

Nie súčasná zločinecká Západná sionistická pseudo-demokracia!! Západ nemá v skutočnosti žiadnu demokraciu!!… Len my Slovѣni a ostatní Slovania sme duchovne schopní vytvoriť skutočnú demokraciu! „Skutočné demokratické“ myslenie je pre nás Slovákov prirodzenosť! Ale to, čo sa deje na Západe, je v skutočnosti len totalitné a aj zločinecké „koloniálne“ myslenie a aj život…

 Priemerní sa nesmú dostať na mocenské pozície. A to zabezpečí nami navrhovaná „Nová ústava“, teda „Hierarchická demokracia“. Návrh tejto Slovenskej modernej spravodlivejšej Ústavy, ktorá bola už schválená, je na našom portáli snro.info.

Chápeme, že Ste p. Fico pod obrovským tlakom „bláznov“ okolo Vás. Dúfame, že náš Slovák Pavol Peter Kysucký nebude mať pravdu, že Svetová atómová vojna vypukne podľa jeho knihy v auguste r. 2025… Prežijeme?

S pozdravom

Členovia a sympatizanti

Slovenská národná rada obrodenia, o.z.

Obroda Slovanov o.z.

Pán Občan o.z.

Filozofia Pavla Petra Kysuckého

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Kvalita britských jadrových ponoriek a rakiet Trident porazila Britov

Západ nemôže vyhrať vojnu s Ruskom. Armády Západu sú zaostalé najmenej o dve generácie. Nielen technicky, ale i mentálne. Pretučnelá ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

T.E.ROSTAS VSTÚPIL DO BRUSELSKEJ ARÉNY S MIMORIADNOU PODPOROU

Foto: screen video zvtv Publicista, spisovateľ a šéfredaktor ZEM & VEK a zvtv, známy už dekádu ako politický aktivista a ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...