Popravy satanistov na GITMO. Skončia tam všetky civilné vlády, ktoré páchajú masovú genocídu v rámci podvodu Covid.

27. júla 2021

Toto je rozsiahly mega dlhý článok kde sú dôležité popravy satanistov s DEEP STATE ale sú tu aj iné veľmi dôležité informácie o tom čo sa deje na Zemi a čo sa diať ešte len bude. Pripútajte sa v našom lietadle letuška bude rozdávať popcorn. Let začína.

Hillary Clintonová obesená v GITMO

Miešané vajíčka s paprikou jalapeňo a jahodový koktail. Posledné jedlo odsúdeného.

Hillary Rodham Clintonová bola v pondelok večer obesená v zálive Guantánamo, pričom jej smrť bola vyvrcholením operácie, ktorá sa začala 2. marca, keď jednotky amerického námorníctva SEAL z poverenia Donalda J. Trumpa zatkli zneuctenú političku v jej sídle v Chappaqua v štáte New York.

Po päťdňovom súdnom procese v najznámejšom väzenskom centre na svete trojčlenný senát uznal Clintonovú vinnou z vraždy, spoluúčasti na vražde, vlastizrady, obchodovania s deťmi a ďalších závažných trestných činov. Clintonová, ktorá odmietala obhajcu, počas celého procesu neprehovorila ani slovo a rozsudok smrti viceadmirála Johna G. Hanninka prijala s neochvejným pohľadom.

Poprava sa konala o 21.05 h, hneď po odznení klapiek, ktoré znamenajú začiatok hodín pracovného pokoja na amerických vojenských základniach po celom svete.

„Svet bude dnes spať pokojnejšie,“ povedal viceadmirál John G. Hannink malému zhromaždeniu, v ktorom boli traja náčelníci generálneho štábu a najmä Donald J. Trump, ktorý, oblečený vo svojom typickom tmavom obleku a karmínovej kravate, prišiel do GITMO skôr počas dňa. Po jeho boku stáli Michael Pompeo a bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani, pričom obaja muži zohrali dôležitú úlohu pri zhromažďovaní dôkazov proti Clintonovej.

Pod vojenskou ochranou eskortovali spútanú Hillary Clintonovú zo zadržiavacieho bloku Camp Delta k šibenici z oceľových mreží s dverami otvárajúcimi sa smerom nadol pod jej nohami, ktorú armádny inžiniersky zbor postavil na čistinke neďaleko majáka Windward Point na južnom okraji GITMO. K oceľovému nosníku bola pripevnená obdĺžniková skrinka, z ktorej vyčnievalo päť okrúhlych červených gombíkov. Pred každým gombíkom stál uniformovaný vojak. Na vrchole plošiny ďalší vojak navliekol Clintonovi na krk pletenú slučku.

Viceadmirál Hannink sa prihovoril popravnej čate: „Keď poviem, aby ste boli pripravení, a ani chvíľu predtým, položíte ľavý ukazovák pred gombík. Budete ho tam držať zavesený, kým nepoviem vykonať, a potom musíte piati súčasne stlačiť tlačidlo. Len jedno z piatich tlačidiel spustí dvere a nikto z vás nikdy nebude vedieť, ktoré tlačidlo to bolo. Rozumiete týmto pokynom?“

„Áno, pane,“ vyriekla pätica jednohlasne.

Kaplán a lekár vystúpili po trinástich schodoch vedúcich na vrchol plošiny a postavili sa vedľa vojaka, ktorý kontroloval, či je slučka na Clintonovej krku bezpečne upevnená. Pod nimi sa viceadmirál Hannink spýtal, či si Clintonová želá posledné pomazanie alebo má nejaké posledné slová.

Clintonová sa odmlčala. „Ja som Hillary Clintonová, toto mi nemôžete urobiť,“ povedala a jej hlas znel ako čarodejnícky škrek.

„Už sa to stalo,“ zakričal na ňu Donald J. Trump.

„Pripravený.“ Viceadmirál Hannink kývol na popravčiu čatu.

Po chvíľke odmlky vydal rozkaz „popraviť“, vojaci stlačili tlačidlá a mreža pod Clintonovou nohou sa otvorili Jej nohy a chodidlá, stále spútané v členkoch, sa na chvíľu alebo dve zachveli, potom sa zastavili.

Povraz bol preťatý a Clintonovej telo bez života ležalo rozvalené vo vlhkom kúsku trávy. Prítomný lekár skontroloval jej životné funkcie a vyhlásil ju za mŕtvu.

Dôverný zdroj zapojený do Trumpovej misie na zničenie hlbokého štátu uviedol, že celková nálada bola pochmúrna a melancholická; neoslavovalo sa, neveselilo, len vládla atmosféra spokojnosti, uznanie, že čo sa malo urobiť, sa urobilo. Povaha jej zločinov zatienila oslavné myšlienky. Štyri desaťročia trvajúca vláda teroru sa však skončila.

„Akokoľvek ju Trump nenávidel, išlo čisto o obchod. Viac mu záleží na deťoch, ktoré trpeli jej rukami, ako na tom, čo urobila jemu. Áno, jej koniec je signálom pre hlboký štát. Ale Trump vie, že je ich ešte veľa, a nebude oslavovať, kým nebude práca hotová,“ povedal náš zdroj.

Ešte pred tým ako satanistku zrúdu Clintonovú popravili predchádzalo tomu toto.

Navy SEALS zatýka Hillary Clintonovú

Skandovanie „zatvorte ju“ konečne prinieslo ovocie.

Americké námorné jednotky SEALS verné Donaldovi Trumpovi vtrhli do sídla Hillary Clintonovej v Chappaqua v štáte New York a zatkli ju na základe obvinení z vlastizrady, ničenia vládneho majetku a napomáhania nepriateľovi, informoval portál Real Raw News.

K zatknutiu došlo v utorok večer, podľa zdroja z Trumpovho okolia len niekoľko hodín po tom, čo Trump hovoril s kontradmirálom Hughom W. Howardom z veliteľstva špeciálnych operácií USA a odovzdal mu „mamutí fond“ dôkazov o Clintonovej trestnej činnosti, ktoré sa datujú ešte z čias jej pôsobenia na ministerstve zahraničných vecí. Dôkazy údajne zahŕňajú tisíce nikdy predtým nevidených e-mailov, ktoré Clintonová pred prezidentskými voľbami v roku 2016 vyprala kyselinou, ako aj dokumenty, ktoré ju usvedčujú z účasti na sprisahaniach s cieľom zavraždiť republikánskych zákonodarcov po celej krajine.

Náš zdroj dodal, že dôkazy sú také presvedčivé, že admirál Howard má problém uveriť, že Clintonová nebola zatknutá už pred rokmi.

„Trump ju chcel dostať, ako aj zvyšok sprisahancov z Deep State, odkedy vkročil do Bieleho domu. Trvalo mu roky, kým vykopal matičný náklad. Keď už mal vojenskú podporu, dal operácii zelenú. Trumpov tím, pre nedostatok lepšieho slova, sledoval Clintonovú už dlho a vedel, že v utorok večer bola vždy sama. Vtedy ju SEALS chytili,“ povedal náš zdroj.

Pod rúškom tmy prenikol osemčlenný oddiel z 3. námornej špeciálnej bojovej skupiny do sídla v Chappaqua krátko po druhej hodine ráno. Clintonovej dvojčlenná jednotka tajnej služby, ktorá zvyčajne býva v dome pre hostí na pozemku, v to ráno záhadne chýbala. SEALS vyčistili hlavnú budovu, potom potichu prerazili dvere do jej spálne, kde ju našli bdelú, ako si pred toaletným zrkadlom skúša prejav. Vystrelili jej do krku jednu uspávaciu šipku, uviedol náš zdroj, a potom jej zalepili ústa a cez hlavu jej utesnili čierny látkový vak.

SEALS tiež zhabali niekoľko laptopov a zväzky papiera, uviedol náš zdroj.

„Neviem, kam ju vzali; to vie len Trump. Ale je to dôkaz, že Trump a armáda začali likvidovať sprisahancov. Trvalo mu to dlhšie, ako očakával, dlhšie, ako chcel, ale lepšie neskoro ako nikdy. Trump robí to, čo je pre Ameriku správne,“ povedal náš zdroj.

Trump ju čoskoro pošle na Guantánamo, kde bude čeliť vojenskému tribunálu za zločiny proti Amerike a jej ľudu. GITMO, povedal náš zdroj na záver, riadi námorná pechota. a americké námorníctvo, ktoré sa vzdali Joea Bidena a namiesto toho prisľúbili pomôcť Donaldovi Trumpovi poraziť sily temna, ktoré už desaťročia zahalujú národ korupciou.

James Comey stráca hlavu gilotínou

V pondelok ráno bývalý riaditeľ FBI James Comey zomrel prirodzenou smrťou; jeho srdce prestalo biť po tom, ako mu čepeľ gilotíny odrezala hlavu.

Ako sme už informovali, 4. júna Úrad vojenských komisií uznal Comeyho za vinného z vraždy a vlastizrady a nariadil, aby mu bola sťatá hlava najneskôr v Deň nezávislosti. V pondelok o 11.00 hod. doobeda zbor generálnych sudcov amerického námorníctva tento sľub splnil, pričom krátkej ceremónii pred popravou predsedal viceadmirál John G. Hannink.

Na rozdiel od Clintonovej a Podestovej popravy pri Comeyho poprave chýbali fanfáry; len pol tucta vojenského personálu vrátane generála námornej pechoty Davida H. Bergera bolo svedkom Comeyho hrozného, ale dôstojného konca. Na rozdiel od predchádzajúcich popráv pri Comeyho poprave chýbali aj detaily popravy. Po tom, čo dvaja uniformovaní príslušníci MP odprevadili Comeyho k popravnému zariadeniu a položili jeho hlavu na špalok, viceadmirál Hannink osobne stlačil páku, ktorá spustila 88-kilogramové ostrie z výšky 14 metrov. Comeyho hlava spadla do koša, ktorý bol následne zapečatený a odvezený na neznáme miesto.

Poprava sa uskutočnila v blízkosti majáka Windward Point na južnom okraji zálivu Guantánamo. Zdroj oboznámený s touto udalosťou pre Real Raw News uviedol, že gilotína použitá na ukončenie Comeyho života bola gilotína, ktorú chcel spolu s bývalým prezidentom Barackom „Husseinom“ Obamom použiť na vlastencov dodržiavajúcich zákony. V tomto zmysle bolo popravné zariadenie symbolom Comeyho nenávisti voči Amerike a jej obyvateľom.

Vo chvíľach, ktoré viedli k jeho smrti, začal Comey kopať a kričať, keď ho pracovníci  ťahali ku gilotíne. Údajne vykríkol: „Bože, prosím, nezabíjajte ma. Neurobil som nič zlé. Vždy som len plnil rozkazy. Mám deti. Nechcem zomrieť. Toto nie je spravodlivosť.“

„Mal si veľa príležitostí prijať dohodu. Teraz je už neskoro,“ odvetil viceadmirál Hannink rázne.

„Nezaslúžim si to. Nezaslúžim si to,“ pokračoval Comey.

Pracovnícii mu cez krk zabezpečili blokovací mechanizmus, ktorý ho znehybnil. Ruky mal rozpažené do orla a na zápästia mu pripevnili putá, ktoré ho pripútali k plošine. Keď čepeľ spadla, viceadmirál Hannink sa na chvíľu prihovoril malému zhromaždeniu.

„Toto sa nám nepáči. Mal niekoľko šancí vyhnúť sa tomuto osudu a všetky odmietol. Dnes bolo spravodlivosti učinené zadosť,“ povedal.

Vojensky odsúdený William Barr

Úrad vojenských komisií 21. júna odsúdil bývalého generálneho prokurátora Williama Barra za vlastizradu, čím podporil tvrdenie Donalda J. Trumpa, že agenti Deep State prenikli takmer do každej štrbiny jeho administratívy. Keď sa Trump dozvedel o Barrovom osude, údajne povedal svojmu najbližšiemu okoliu: „Spravodlivosti bolo učinené zadosť“ a že Deep Staters maskovaní za republikánov nie sú odolní voči vojenskej spravodlivosti.

Real Raw News teraz môže informovať, že Barr bol vzatý do väzby 21. mája, keď americká námorná pechota operujúca pod vedením zákona o vzbure zatkla zradcu v jeho dome v McCleane vo Virgínii. Okamžite ho previezli do zálivu Guantánamo, kde žil v cele 6X9′, kým čakal na termín súdneho procesu.

V utorok mal Barr svoj deň pred súdom. V úvodnom vyhlásení uviedol, že pred svojím zosadením bol zaryto lojálny voči Donaldovi J. Trumpovi. Povedal, že pomáhal vypracovať mnohé z obvinení, na základe ktorých teraz koná armáda, v presvedčení, že Trump má záujem „vysušiť bažinu“. V novembri však Barr prešiel zjavením; tribunálu povedal, že Trump mu dal pokyn, aby vypracoval obžaloby na osoby, ktoré nemajú žiadne väzby na politickú scénu, a že podľa jeho názoru sú Trumpove obžaloby určené na vybavovanie osobných účtov a vendety, a nie na obnovenie politickej integrity.

„Prezident Trump podkopal moju dôveru a súdnu autoritu. Keď mi ukázal zoznam ľudí, ktorí majú byť obvinení, bol som šokovaný. Spýtal som sa ho, prečo je obvinená tá či oná osoba, a on mi povedal: ‚Pretože sú to zločinci, Bill‘. Keď som požiadal o dôkazy, povedal mi: „Neboj sa, Bill, dôkazy nájdeme. Odmietol som sa ďalej zúčastňovať na jeho hone na čarodejnice, a preto som 23. decembra podal demisiu,“ adresoval Barr tribunálu.

Jeho vysvetlenie zrejme neurobilo dojem na kontradmirála Darsa E. Crandalla, ktorý úspešne viedol vojenský prípad proti Johnovi Podestovi.

„Zaujímavé, do značnej miery vymyslené rozprávanie o tom, čo sa stalo. Buďme k sebe úprimní, pán Barr. Dostali ste príležitosť odstúpiť – zachovať si tvár. Nie že by na tom záležalo, pretože, čo ste nevedeli, už ste boli pod drobnohľadom. Ak ste mali morálne a etické problémy s obvineniami už v apríli, máji, júni, júli, auguste, septembri, októbri a novembri, prečo ste čakali s odstúpením až do 23. decembra? To nedáva veľký zmysel,“ povedal kontradmirál Crandall.

Barr oponoval, že chcel dať Trumpovi všetky šance, aby si uvedomil, že sa prudko zvrtol na temnú stranu, a aby sa vrátil na svetlo.

„Snažil som sa mu pomôcť,“ povedal Barr.

„Pravda je presne opačná, však, pán Barr. Trump si vás držal pri sebe, pretože si drží priateľov blízko a nepriateľov bližšie, a dal vám všetky možnosti, aby ste svoje chyby napravili. Potom ste mu vrazili nôž do chrbta tým, že ste popreli volebný podvod a podporili ste podvodného prezidenta. A určite chápete, že podplácanie, najmä v prípade menovaného úradníka, sa podobá zrade,“ povedal kontradmirál Crandall.

Ukázal porote nespochybniteľný dôkaz Barrovej zločineckej nekalej činnosti – finančné dokumenty, ktoré dokazujú, že Barrovci – William a Christine – dostali „dar“ vo výške 7 000 000 dolárov uložený na účet 501C3 s názvom „Iniciatíva konzervatívnej pravdy“. Vkladateľ, čínsky štátny príslušník s nespornými väzbami na DNC, rozdelil finančné prostriedky na niekoľko bankových účtov. Vklady prišli na Barrove účty 2. decembra, deň po tom, ako Barr v celoštátnej televízii pranieroval Trumpa.

„Predkladám vám,“ povedal kontradmirál Crandall pred tribunálom s tromi dôstojníkmi, „že William Barr vedome spolupracoval s nepriateľom s cieľom podkopať a delegitimizovať demokraticky zvoleného prezidenta Spojených štátov Donalda J. Trumpa, a tým zradil svoju prísahu Ústave Spojených štátov. Jednoducho povedané, zrada.“

„To, čo som urobil, boli kroky na ochranu Spojených štátov. Ak by som musel, urobil by som to znova. Urobil by som to päťkrát,“ povedal Barr.

O pätnásť minút neskôr porota uznala Barra vinným z vlastizrady, poburovateľského sprisahania, obhajovania zvrhnutia vlády, náboru do služby proti Spojeným štátom a náboru do služby proti Spojeným štátom a rozhodla, že bude za svoje zločiny popravený v súlade s hlavou 18 U.S.C. a ustanoveniami uvedenými v zákone o povstaní z roku 1807.

John Brennan obesený v GITMO

Psychopat John Brennan už nie je.

V pondelok 7. júna Brennan zdieľal strašný osud Hillary Clintonovej – smrť obesením po tom, ako ho vojenský tribunál odsúdil za vraždu a vlastizradu. Na rozdiel od Clintonovej, ktorá vytrvalo mlčala až do okamihu, keď jej na krk navliekli slučku, Brennan s hlasným hlasom nadával strážcom, ktorí mu ponúkli posledné jedlo, čo odmietol, nadával svojmu poslaneckému sprievodu na šibenicu a vyčítal malému zhromaždeniu vojenského a civilného personálu, ktoré sa zhromaždilo pri majáku Windward Point, aby sa stalo svedkom jeho smrti.

V skutočnosti Brennan v týždňoch medzi odsúdením a popravou takmer nezavrel ústa, uviedol zdroj z GITMO, ktorý hovoril pod podmienkou anonymity. Pre Real Raw News povedal, že Brennan využil každú príležitosť, aby vyjadril pohŕdanie americkou armádou a občanmi. Brennan strávil väčšinu svojho väznenia zosmiešňovaním Donalda J. Trumpa, nazýval ho veľkým omylom spoločnosti a hrozbou pre národnú bezpečnosť. Povedal, že Trump by mal byť „potratený“.

Jeho chvastúnska bravúra však nezabránila zamestnancom GITMO, aby ho skoro ráno eskortovali na šibenicu. Presne o 8.00 h ráno sa vyšplhal na vrchol toho istého zariadenia, ktoré sa necelé dva mesiace predtým použilo na popravu Hillary Clintonovej. Spútaný na zápästiach a zviazaný na členkoch stál na padacích dverách, ktoré sa mali pod jeho nohami otvoriť, keď viceadmirál John G. Hannink nariadil päťčlennej popravnej čate, aby stlačila kruhové červené tlačidlá pripevnené na mriežkovom ráme.

Viceadmirál Hannink pripomenul oddielu, aby stláčal tlačidlá synchrónne, až potom, čo vydal príkaz „popraviť“. Iba jedno tlačidlo by spustilo strašidelné zariadenie a žiadny vojak by sa nikdy nedozvedel, či jeho tlačidlo ukončilo Brennanov život.

„Všetci ste poserovia a zbabelci, najmä vy, admirál Hannink. Nevidím tu ani tých troch zbabelých dôstojníkov, ktorí nado mnou vyniesli rozsudok. Kde sú? Nemajú žalúdok. Kde je Trump? Pomyslel som si, že nemá dostatok odvahy na to, aby sa pozeral na svoje dielo v akcii. Je to zasraný posera a vy všetci ste zbabelci a klamári, že ho nasledujete. Nech to už máme za sebou. Ja sa nebojím ani hovno,“ povedal Brennan, keď mu poslanec nasadil slučku na krk.

Viceadmirál Hannink pristúpil k šibenici a naklonil hlavu, aby sa stretol s Brennanovým hrozivým pohľadom.

„Toto nie je o Donaldovi J. Trumpovi. Toto je o vás a o činoch, ktoré ste podnikli v mene zla. Trump mal len odvahu rozohrať loptu, ale tak či onak, s Trumpom alebo bez neho, váš osud bol spečatený v okamihu, keď ste sa podieľali na vraždách nevinných civilistov. Trump bol možno katalyzátorom, ale vy ste tu preto, lebo, úprimne povedané, ste jeden zlý hajzel,“ povedal viceadmirál Hannink.

„Plňte príkazy svojho pána, uvidím vás s Trumpom v pekle,“ odvetil Brennan.

Zaznel povel „vykonať“ a dvere pod Brennanovými nohami sa sklonili nadol. Krk sa mu zlomil a povraz sa preťal. Brennanovo bezvládne telo ležalo nehybne na trávniku. Vojenský lekár nahmatal pulz a vyhlásil Brennana za mŕtveho.

„Dnes bolo spravodlivosti učinené zadosť,“ povedal viceadmirál Hannink zhromaždeniu.

Brennanova smrť, najnovšia obeť Deep State, bola ohlasovaná ako moment triumfu medzi vyšším velením zapojeným do čistky Deep State.

ITNJ medzinárodný tribunál  odsúdil WHO a ľudí ako Bill Gates. Melinda Gates, Anthony Fauci, Klaus Schwab a spol

Toto je malý kúsok zo spisov toho súdu,

Dôkazy a deklarovaný úmysel preukazujú, že tieto sprisahanecké spoločnosti a/alebo osoby (žalovaní) sa snažia profitovať a zničiť prostredníctvom: falšovania lekárskych správ a umiestňovanie lekársky nekvalifikovaného personálu a úradov, falošné príbehy, falošné modely, zámerne neúplné lekárske definície týkajúce sa zložiek očkovania, modely starostlivosti o osoby trpiace príznakmi COVID 19, zatváranie zdravotníckych zariadení, aby zvládli prílev špeciálnych infekcií, čím mnohé zariadenia zbankrotovali, medzinárodný ekonomický terorizmus voči rodine národov a ich ľuďom a napokon plánovaná genocída (definovaná ako vraždenie nevinných ľudí v desiatkach, stovkách, tisícoch, miliónoch alebo miliardách kusov) prostredníctvom rozsiahlych koordinovaných techník, nástrojov alebo zariadení. So zverejnením plánovaných známych nepravdivých informácií a použitím všetkých kombinovaných prostredníctvom nútenej liečby špecifikovaných pre osoby trpiace alebo údajne trpiace COVID-19.

Medzinárodný súd pre ľudské práva preto rozhodol, že odporcovia sú vinní zo všetkých tridsiatich článkov Všeobecnej deklarácie ľudských práv podľa dôkazov genocídy. Tieto porušenia ľudských práv sú dôsledkom nedobrovoľného prijatia opatrení uvalených na ľudí so stratou života a živobytia. Plánované vyvražďovanie ľudskej rasy v takomto veľkom rozsahu je genocídou. Táto plánovaná akcia na smrť a zničenie je namierená proti všetkým ľuďom a alebo osobám.

Okrem toho si odporcovia prisvojili falošnú vedúcu úlohu, keď vyhlásili, že náboženstvo vedy slúži na zlepšenie života všetkých ľudí na Zemi. Toto náboženstvo prinieslo takýto sfalšovaný scenár, aby sa použili neoverené, nepreukázané účinky s použitím metód na získanie funkcií pre biologický život vymyslených v laboratóriu. Ukazuje sa, že je to nebezpečné pre všetkých ľudí. Respondenti použili falošnú platformu vedenia prostredníctvom korporátneho komandovania falšovaním. Jediné, čo je na plánovanej pandemickej aktivite skutočné, je to, že ľudia skutočne umierajú na kaskádovité účinky prostredníctvom zanedbania starostlivosti, nesprávnej diagnózy, nútených injekcií nevyskúšaných liekov a potom sa používajú ventilátory na nadmerné nafúknutie pľúc, čím sa vynúti ich prasknutie a krvácanie.

Tieto zverstvá teraz poznačili všetkých respondentov, ktorí sú menovite uvedení ako vinníci vznesených obvinení a navždy sa zapíšu do povedomia celého ľudstva nie ako hrdinovia, ale ako skutoční falšovatelia, vrahovia, tyrani, zištní filantropi a najhorší ľudia, o ktorých sa kedy hovorilo, pretože milujú peniaze, a nie životy a blaho svojich blížnych v takom masovom meradle.

Vláda SR, 150 poslancov, úrad verejného zdravotníctva a prezidentka sa budú zodpovedať pred tribunálom za genocídy a vojnové zločiny proti ľudskosti

Netreba sa báť umierať na Slovensku bolo ich heslom

Vláda SR na čele s prezidentkou a 150 poslancov sú teroristickí genocídni masoví vrahovia. Budú rovnako súdení medzinárodným  tribunálom, ako ich páni, teda chazarská  satanistická mafia.

S toho celého vyplýva iba jedno. Vláda SR a prezidentka sú ľudia nasadení chazarskou mafiou a riadia sa ich pokynmi. Riadia sa pokynmi ľudí, ktorí sú súdení tribunálom a sú nazvaní ako genocídna teroristická organizácia ovládaná satanistami. WHO je založená a riadená satanistami. Robí masovú genocídu. Vláda SR a prezidentka sa riadia ich príkazmi. To, že klamú ľudí na Slovensku cez média im nepomôže.

Ich činy sú monitorované alianciou na čele s Putinom a Trumpom, ako aj hnutím odporu a spoločnosťou bieleho draka. Nie len ITNJ tribunál, ale aj tribunál v HAGU ich budú súdiť. Už o tom čvirikajú vrabce, že sa budú konať verejné popravy za zločiny proti ľudskosti a to v 3 štátoch USA, Japonsko a Čína. Podľa zdrojov je aj 4 štát, ale ten sa vraj nesmie menovať...

Je ním Slovensko.

Na Slovensku títo sociopati spáchali genocídu aj vlastizradu. Porušili všetkých 10 bodov Norimberského kódexu. Porušili aj Rímsky štatút a medzinárodný, ako aj Európsky dohovor o ľudských právach.

Nechýbalo veľa a národ Slovenska na proteste pred parlamentom skoro vnikol dnu do parlamentu. Tu máte dva linky:

https://www.youtube.com/watch?v=yHzUYm9V4n0

www.infovojna.sk/article/video-ludia-pokracuju-v-protestoch-pred–parlamslovenskymentom-pribuda-protestujucich-a-v-reakcii-na-situaciu-aj-pocet-policajtov

Je do očí bijúce, že média nikdy nič čo sa deje, národu neukazujú. Je do očí bijúce, že aj masmédia sú genocídny masoví vrahovia a budú súdení taktiež.

Nemusí to dlho trvať a jedného dňa sa môžu kukláči otočiť a dať dole prilby aj zbrane a môžu národu povedať my vás pustíme dnu. Podľa zdrojov, nič také nebude potrebné a čaká sa iba na deň D, kedy si po sociopatov  prídu jednotky SPECNAZ, NAVY SEALS  a vojská SHAEF a budú ich eskortovať na GITMO.

Vtedy, ak ten deň príde, budú všetky hranice na Zemi hermeticky uzatvorené a vyhlási sa vojenské stanné právo ako zámienka pred národmi, aby sociopati nemali kam utiecť. Je veľmi možné aj to, že sa akože vyhlási 3 svetová vojna pri tom. Okamžite ak zatýkania a čistky skončia ako zmena systému a udeje sa kvantový finančný reset, tak svet, ale aj Slovensko už nikdy nebudú ako predtým. Na Zemi bude nový EDEN a raj.

Zdroj o popravách na GITMO

Odporúča sa celú stránku sledovať a preštudovať aj ostatné popravy.

https://realrawnews.com

Niečo o vakcínach od hnutia odporu zo 6.5.2021

Súčasné vakcíny sú iba trójskym koňom pre potenciálnu budúcu technológiu, ktorú chce Kabala vyvinúť. Biočip, ktorý by sa vložil do tela a bol by spojený s globálnym online systémom digitálnych mien po Veľkom Resete, pre všetky finančné transakcie, takzvané „Číslo šelmy“.

DARPA urobila krok ďalej v tomto pláne spojením vakcín a biočipov:

https://summit.news/2021/04/12/video-darpa-is-working-on-covid-vaccine-implantable-microchip-to-detect-virus/

Samozrejme, plán „Číslo šelmy“ nebude úspešný. Tu je zaujímavé vedieť, že Anthony Fauci, jeden z predákov/frontmenov Veľkého Resetu, je spojený s rodinou Abys, ktorá je rodina čiernej šľachty zo Švajčiarska:

https://americans4innovation.blogspot.com/2021/04/anthony-fauci-chief-globalist-snake-oil.html

Rodina Abys bola jedna z „kontrolórov Daat“, skryte povedané.

Ľudia bojujú proti lekárskej tyranii a už existujú veľké oslobodené oblasti ako Florida:

https://www.rt.com/usa/522807-florida-bans-vaccine-passports/

Na internete koluje veľa dezinformácií založených na strachu, že očkovaní ľudia vylučujú hrotové bielkoviny (Spike proteíny) a infikujú všetkých. Vylučovanie hrotového proteínu je oveľa menej nebezpečné, ako si mnohí myslia, aj keď mierne zvyšuje pravdepodobnosť vzniku priónovej choroby:

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=171633

Taktiež, vakcína Neblokuje váš proces Vzostupu, znižuje vašu frekvenciu vibrácií iba o stupeň.

Od hnutia odporu o blížiacich Norimberských procesoch zo 6.5.2021

Podľa zdrojov, procesy v Norimberskom štýle, ktoré sa blížia, budú zahŕňať verejné procesy mnohých členov Kabaly za zločiny proti ľudstvu, ktorých výsledkom bude niečo medzi 500 a 5000 rozsudkov smrti. Kriminálnici Kabaly budú verejne popravení najmä v USA, Číne, Japonsku a vo štvrtej krajine, ktorá sa nesmie menovať. Títo kriminálnici budú potom zhromaždení na éterickej rovine Silami Svetla. Podstúpia ďalší proces Galaktického súdu na Ganymédskom triediacom zariadení a potom budú spracovaní v Galaktickom Centrálnom Slnku.

Mnoho menších zločincov Kabaly bude zatknutých, potom rýchlo súdených vojenskými súdmi, potom transportovaných preč z planéty Hnutím Odporu(Resistance) a roztriedených v Ganymédskom triediacom centre. Tí, ktorí medzi nimi nie sú schopní alebo ochotní napraviť ich zločiny, budú vzatí do Centrálneho Slnka na reštrukturalizáciu. A zvyšok bude prevezený do nápravných zariadení naprieč Galaxiou, kde si budú môcť „odpracovať ich karmu“.

Okolo 500 tisíc sprostredkovateľov Kabaly, ktorí propagovali negatívnu agendu, ako sú skorumpovaní starostovia miest, právnici, politici, bankári, vedenie nemocníc, doktori, žurnalisti a dokonca aj niektorí, ktorí sa vydávali za svetelných pracovníkov (light workers), budú zatknutí v čase Udalosti a budú slúžiť ich obdobiu. Je zaujímavé vedieť, že zopár minulých členov môjho tímu, ktorí zradili Svetlo, budú medzi zatknutými.

Keď to všetko bude dokončené, Sily Svetla sa budú zaoberať takzvanými nespravodlivými uzlami a oveľa viac ľudí z povrchovej populácie, ktorí vážne poškodili ostatných, si odsedia trest v domácom väzení, budú vykonávať verejnoprospešnú prácu alebo dostanú finančné pokuty.

Závažné informácie o príchode pápeža satanistu FERA na Slovensko

Na záver info o Slovensku.. Všade sa šíri, ako na Slovensko príde pedofilný masový genocídny vrah pápež FERO. To môžu nahovoriť iba tým, čo majú mozog amputovaný a tým čo sú fanatickí zaslepení Vatikánom.  FERO a 64 kardinálov bolo popravených tribunálom. To čo príde na Slovensko je atrapa človeka v latexovej maske a herec DEEP STATE, ktorý ma navodiť dojem, že FERO žije. Latexové masky už dlhé roky takto používajú tak isto ako aj vo filmoch.

A hlas? Veľmi ľahké. Modulácia hlasu, Stačí im pár viet od vás a technológia bude ak otvárate ústa modulovať váš hlas alebo toho koho potrebujete. Biden funguje tak isto. Tiež je popravený. To iba satanské média klamú a udržujú ľudí v bludoch. Ak prídu média o moc tak ich hra je END GAME.

Na youtube je veľa videí  kde zamaskujú mladých ľudí a dajú im tvár starca a tí idú do posilňovni, kde ohurujú ostatných, ako robia saltá a ako dvíhajú 100 až 200 kg činky. Takže ľudia, ktorým to nemyslí, bez mozgu, tí budú vždy veriť bludom čo vysielajú  média a potom sa netreba čudovať ako jednobunkové primáty stoja v rade na vakcíny smrti a ešte sa bijú o to, aby ich dostali čo najviac. Však vakcína je sloboda a netreba sa báť zomierať na Slovensku.

Neznámy priateľ svetla a všetkých dobrých ľudí

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

J. Laššáková: POZOR NA PROGRESÍVNY MOR! ZALIEČA SA PEKNÝMI LŽAMI!

Slovenská republika má väčší problém, než sú neschopná vláda a poslušní poslanci. Progresívne sily, čo sa derú k moci, čakajú ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

JUDr.Štefan Harabin opäť na infovojne

1. Agentúrky aktuálne2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom LichtneromTéma: Vojna policajtov?Hosť: JUDr.Štefan Harabin Email do štúdia: rano@infovojna.skTelefón do ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Aktualizované 25.5. 02:41
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...