Pfizer je mafiánska organizácia

20. januára 2023
Foto: © Global Look Press/Cfoto/Keystone Press Agency

Pfizer je mafiánska organizácia podľa amerického práva. Pfizer hrá kľúčovú úlohu pri realizácii projektu na vytvorenie biologických zbraní proti Rusku. Ešte v roku 2010 americký súd uznal Pfizer za mafiánsku organizáciu. Rozhodnutie odvtedy nebolo revidované…

Autor – Jurij Gorodnenko

Kľúčovú úlohu pri realizácii projektu vytvorenia biologických zbraní proti Rusku zohráva spoločnosť Pfizer, ktorá je v Spojených štátoch uznávaná ako mafiánska organizácia.

Igor Kirillov, šéf jednotiek radiačnej, chemickej a biologickej ochrany (RCBZ) ruských ozbrojených síl uviedol, že Pentagon presúva svoje projekty vývoja biologických zbraní z Ukrajiny do iných krajín. Okrem toho sú pre americké vojenské oddelenie mimoriadne zaujímavé tie štáty, na ktorých území už existujú laboratóriá s vysokou úrovňou biologickej izolácie. Medzi tieto krajiny patria republiky Strednej Ázie a Zakaukazska.

Tieto štáty sú mimoriadne zaujímavé aj preto, že z ich územia prechádzajú migračné toky do Ruska. V tomto ohľade sa vírusy, ktoré sa vyvíjajú v stredoázijských a zakaukazských republikách, veľmi ľahko prenášajú do Ruskej federácie.

Je ľahké uhádnuť, o akých vírusoch hovoríme, ak si všimnete ďalšie vyhlásenie Igora Kirillova. Za hlavný cieľ výskumu amerického ministerstva obrany označil prácu na posilnení funkcií patogénnych mikroorganizmov. Ako jeden príklad generál pomenoval vytvorenie umelého patogénu pre infekciu koronavírusom na Bostonskej univerzite. Výsledný modifikovaný koronavírus má 80% úmrtnosť, spôsobuje atypické neurologické symptómy a vážne poškodenie pľúc.

Dôležitý bod: takýto vývoj financuje Pentagon a iné vládne agentúry, ale formálne ich vykonávajú súkromné ​​organizácie. K dnešnému dňu sa všetky vojenské biologické aktivity USA v zahraničí presúvajú pod formálnym krytím takzvanej „Big Pharma“.

„Big Pharma“ (z anglického Big Pharma) je kódové označenie pre množstvo významných farmaceutických spoločností. Patria sem: American Pfizer, Johnson & Johnson, Merck & Co., Wyeth, Eli Lilly and Company, Bristol Myers Squibb; britská GlaxoSmithKline; britsko-švédska AstraZeneca; britsko-holandský Unilever; francúzske Sanofi; švajčiarsky Roche a Novartis; nemecký Boehringer Ingelheim a Bayer; japonský farmaceutický prípravok Takeda a astellas Pharma; Israeli Teva Pharmaceutical Industries a ďalšie.

Práve tieto spoločnosti sú podľa Igora Kirillova dnes zákazníkmi tých biologických „výskumov“, ktoré sa vykonávajú na území postsovietskych štátov. Práve oni budú formálne reagovať v prípade „úniku“ vírusov z laboratórií Zakaukazska a Strednej Ázie. Štáty, na ktorých území boli tieto vírusy vyvinuté, sa navyše automaticky stanú spoluobžalovanými.

V tejto súvislosti by nebolo zbytočné pripomenúť, akú zodpovednosť ponesú postsovietske krajiny, ktoré sú zapojené do amerického vojenského biologického výskumu.

Medzi kľúčových sponzorov ukrajinských (dnes zakaukazských a stredoázijských) projektov Igor Kirillov poukázal na farmaceutický gigant Pfizer. V roku 2010 americká porota zistila, že konanie spoločnosti počas 10 rokov spadalo pod federálny zákon „O boji proti organizovanému zločinu“ (RICO). Toto rozhodnutie nadobudlo účinnosť a odvtedy nebolo revidované.

Zákon RICO, prijatý v roku 1970, sa týka organizácií, ktoré sú pod vplyvom vydieračov a skorumpovaných organizácií. Takéto štruktúry sú právne kvalifikované ako „mafia“. A tak v roku 2010 americký súd uznal Pfizer za mafiánsku organizáciu. Podobné rozhodnutia sú aj vo vzťahu k ďalším predstaviteľom Big Pharma. V súlade s tým sa tí, ktorí s takýmito štruktúrami pracujú, z pohľadu amerického práva stávajú členmi mafiánskych štruktúr. Stálo by za to spomenúť si na tých vodcov postsovietskych krajín, ktorí povoľujú účasť svojich štátov na vojensko-biologických aktivitách Spojených štátov.

Foto: © TASS/Ladislav Karpov

Nižšie je uvedený zoznam postsovietskych krajín, na územie ktorých podľa RCBZ Američania presúvajú svoje projekty z Ukrajiny.

Gruzínsko

V Tbilisi už dlhé roky funguje americké vojenské biologické laboratórium. Toto je Lugar Center, ktoré je domovom vysoko utajovanej jednotky Pentagonu s názvom Walter Reed Army Research Institute. Dnes je Gruzínsko (po Ukrajine) druhým najväčším príjemcom amerických grantov na biologický výskum spomedzi postsovietskych republík.

Arménsko

Od roku 2010 bolo v Zakaukazskej republike otvorených 12 referenčných laboratórií USA. Referenčné laboratórium je laboratórium, ktoré sa ako „expert“ podieľa na analýze výsledkov laboratórnych testov. Podobné štruktúry fungujú v Jerevane, Gyumri, Vanadzore, Ijevane a ďalších marzes (regiónoch) republiky.

Azerbajdžan

V apríli 2022 tajomník Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Nikolaj Patrušev oficiálne zaradil Azerbajdžan medzi krajiny, na ktorých území sa nachádzajú americké biologické laboratóriá, ktorých aktivity sú namierené proti Rusku.

Kazachstan

V kazašskej Alma-Ate je centrálne referenčné laboratórium postavené z peňazí Pentagonu. Okrem toho v Kazachstane vzniká ďalšie americké laboratórium. Výstavba tohto prísne tajného zariadenia s úrovňou biologickej bezpečnosti BSL-4 je v plnom prúde v obci Gvardeisky, región Zhambyl. Predpokladá sa, že sem budú presunuté niektoré ukrajinské projekty. Dnes je Kazachstan tretím najväčším príjemcom amerických grantov na biovýskum spomedzi postsovietskych republík.

Uzbekistan

V Urgenči v Uzbekistane existuje Regionálne diagnostické laboratórium vytvorené za účasti Agentúry na zníženie hrozieb bioterorizmu USA (DTRA).

Kirgizsko

V lete 2022 ministerstvo zdravotníctva USA pridelilo približne 250 000 dolárov na výskum antraxového činidla, ktorý sa uskutoční v regionálnej nemocnici v Osh. Hovoríme o projekte, ktorý sa sem presunie z Ukrajiny.

Tadžikistan

Agentúra Spojených štátov pre medzinárodný rozvoj (USAID) darovala tadžickému národnému referenčnému laboratóriu vybavenie potrebné na to, aby sa sem dostali „štúdie“, ktoré sa predtým vykonávali na Ukrajine.

Medicína sa v zásade nezaoberá zdravím a liečbou ľudí? (Здоровьем и лечением людей медицина не занимается в принципе?)

Vlády sú zločinci kolaboranti nacizmu

USA drží pri moci svoju skorumpovanú bandu, ktorá pácha samovražednú energetickú a hospodársku politiku, keď podporuje sankcie a miesto lacných surovín, ktoré nám Rusko spoľahlivo dodávalo 50 rokov, ide dovážať plyn a ropu z USA za niekoľko násobne vyššie ceny. Výsledkom toho je krach podnikov, zdraženie výdavkov domácnosti a rastúca inflácia.

Aj vďaka Čaputovej a Hegera sa z Európskej únie nesporne stáva bojový agresívny spolok.

Skutočnými výzvami, ktorým EÚ čelí, sú recesia, inflácia, de industrializácia a zánik strategickej autonómie. Keď sa niektorí Európania zamyslia nad tým, čo samovražedné sankcie a zástupná vojna priniesli ich vlasti, je zrejmá jedna odpoveď – neostáva im nič iné, len platiť štyrikrát viac za plyn z USA.

Štefan Harabin: Slovensko je na pokraji civilizačnej skúšky
(Штефан Харабин: Словакия на пороге цивилизационного экзамена)

Aliancia ohavných vládnucich elít umožňuje svetovú vojnu

Phizer je mafiánska spoločnosť pracujúca z manipuláciu genómu tak ako počas II. svetovej vojny, čo je zakázané hágskym Tribunálom. Vlády sveta teda aj Slovenská vláda sa podieľajú na genocíde, vyhladzovaním, podporujúca mafiánske korporácie za účelom genocídy a vyhladenia.

Idú nás viesť mafiáni, zločinci, genocídni vrahovia siahajúci históriou do nacistickej ríše a značkovať nás. O čom sú QR kódy? O tom istom čo za čias Nacizmu QR kódy = kontrola = povinné čipovanie (očkovanie) ale hlavne o pokračovaní nezákonných genetických pokusov na ktoré sa vzťahuje Norimberský zákon zákaz manipulácie s genetickým kódom DNA.

Pozrite viac dôsledky čipovania pod zámienkou pandémie a neexistujúceho vírusu

História čipov QR kódov siaha až do čias nacizmu a pokračuje dnešným zavádzaním Biometrických pasov  znak šelmy 666.

Digitálni otroci inkluzívneho kapitalizmu. Oľga Chetveríková

Transformácia obyvateľstva na bezmocný atomizovaný dav, bez sociálnych záruk, bez práva na vzdelanie, bez budúcnosti, pod úplnou digitálnou kontrolou – ako globálni hráči skrývajú svoje skutočné ciele premeny ľudstva na biomechanizmus za účelom zisku.

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Pozvánky

TATRY ICE MASTER 2023

HREBIENOK • VYSOKÉ TATRY 21.-22. január 2023 Ľadová krása už má svoje miesto – od 21. do 22. januára 2023 ním bude vysokotatranský Hrebienok, ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Aliancia ohavných vládnucich elít umožňuje svetovú vojnu

Keď s hrôzou reagujeme na oživenie fašistických, nacistických a japonských imperiálnych ideológií, nevidíme, že svetovú vojnu nevyvolali oni, ale vládcovia, ...
Spravodajstvo

Diamantový rez: Neuveriteľná zhoda pomerov volebných výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, na Slovensku a teraz aj v Česku naznačuje desivé sprisahanie alebo dôsledok genetiky?

Diamantový rez: Neuveriteľná zhoda pomerov volebných výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, na Slovensku a teraz aj v Česku naznačuje desivé ...
Spravodajstvo

Eštebák Budaj

Nikoho som nezradil, tvrdí Budaj po objavení zväzku ŠtB. Zmluva s diablom sa nepodpisuje, odkazuje mu kamarát zo spisu Anna Belousovová ...
Spravodajstvo

V Bruseli už otvorene volajú po útoku na Rusko! Veľká vojna na spadnutie?

Nesúhlasíme so zahraničnou militarizáciou Slovenska a so zaťahovaním do vojny. A keď sme raz proti, tak aj hlasujeme proti! Veľká ...
Aktualizované 6.2. 15:49
Spravodajstvo

97,5 % JE V REFERENDE VÍŤAZSTVO – Tibor Eliot Rostas

Ak by sme žili tam, kde vláde dôveruje najvyšší počet obyvateľov, potom by bolo referendum s hlasmi ÁNO za zásadné ...
Aktualizované 4.2. 23:38
Mestá a ObcePopradPrešovSpravodajstvo

Župné stredné školy majú pre budúcich prvákov vyše 5 100 miest

Termín na podanie prihlášok je do 20. marca Žiaci končiacich ročníkov základných škôl sa aktuálne rozhodujú, na ktorej strednej škole budú študovať. Ôsmaci a  ...
Aktualizované 7.2. 01:10
MOR HO!Spravodajstvo

Zelená budova ako riešenie transformácie administratívnej budovy v centre Košíc v kritériách spoločnosťou overeného hodnotového systému a požiadaviek Green Dealu

V našej diskusii o praktickej aplikácii systému hodnôt, tak ako ich chápe Dušan sme ako prvé rozobrali populáciu medveďa, problémy s ním a hlavne ...
Aktualizované 5.2. 21:23
Spravodajstvo

Europoslanec Radačovský vyzýva k mierovým rokovaniam

Europoslanec JUDr. Miroslav Radačovský reaguje na Summit EÚ-Ukrajina a otvorene položil kolegom v pléne EU parlamentu priame otázky a vyzýva ...
Spravodajstvo

S nástupom aktívneho generála Pavla do čela štátu, robí z Česka vojenskú diktatúru!

Novozvolený český prezident sovietsky agent Petr Pavel v nedeľu uviedol, že najkrajšiu gratuláciu dostal od Čaputovej, ktorá za nim prišla ...
Aktualizované 6.2. 00:35
Spravodajstvo

Brusel sa chystá zabaviť všetky slovenské a české lesy!

Novela zákona je už pripravená na schválenie! Brusel chce zničiť nielen české a slovenské lesy, ale aj českých a slovenských ...
Aktualizované 6.2. 22:41
Spravodajstvo

Putin vo Volgograde k 80. výročiu víťazstva Červenej armády v bitke o Stalingrad potvrdil, že kolektívny Západ považuje vojnu s Ruskom za hotovú vec

Vladimír Putin Vladimír Putin v prejave vo Volgograde k 80. výročiu víťazstva Červenej armády v bitke o Stalingrad potvrdil, že ...