Odhalený najväčší plán zabíjania a odľudňovania v histórii ľudstva

25. augusta 2021

Po 5 plánovaných občerstveniach Covid-jedom by väčšina očkovaných už nemala byť nažive a zvyšok by mal byť geneticky transformovaný na zajaté humanoidné bytosti!

Na záchranu globálneho finančného systému slúži aj „Plán staršej eutanázie“ Jacquesa Attaliho

Dnes vieme, že asi 30 percent všetkých starších ľudí v domovoch muselo zomrieť, pretože „postrek“ sa začal koncom decembra 2020. Podľa oficiálnych orgánov k záhadným úmrtiam seniorov v Bavorsku nedošlo kvôli očkovaniu. Diferenciácia podľa vekových skupín ukázala, že v júni 2021 došlo k vyšším úmrtiam v skupine 80-ročných a starších: počet mŕtvych v tejto vekovej skupine prekročila porovnávaciu hodnotu z predchádzajúcich rokov o viac ako desať percent. “ Správa 24) Ako som už povedal, sú to iba čísla, ktoré musíte pracne zbierať, pretože skutočný rozsah umierania injekciami je skrytý pri použití všetkých falšovacích prostriedkov. Cynizmus o očkovaných bezmocných starých ľuďoch nepozná hraníc. Je drzé tvrdenie, že vysoká úmrtnosť po injekcii je spôsobená predchádzajúcimi chorobami starších ľudí. Ale dôvod „nevyhnutnosti“ postrekovania Covidom bol založený presne na týchto „už existujúcich podmienkach“ starých ľudí, pretože tým „boli zraniteľní“ ( zraniteľní sú). Teraz musia pozostalí v domácnostiach mať tretiu dávku, mnohí to tentokrát nestihnú.

Vylúčenie starých je pravdepodobne globalistickým imperatívom. Globálny židovský titán Jacques Attali, poradca všetkých francúzskych prezidentov od čias Françoisa Mitterranda, zverejnil tento plán vo svojej knihe z roku 2006 „Budúcnosť života“.  Attali: „Hneď ako prekročíme hranicu 60/65, ľudia žijú dlhšie, ako produkujú, a potom stoja spoločnosť draho. Eutanázia bude v každom prípade jedným z podstatných nástrojov našich budúcich spoločností. Zabíjacie stroje sa stanú bežnou praxou, čo umožní eliminovať život, keď je ekonomicky príliš nákladný. Preto verím, že eutanázia, ak je teraz bezplatnou hodnotou alebo hodnotou tovaru, bude jedným z pravidiel budúcej spoločnosti. “ 

(Toto od Mimikama potvrdilo, že fakty kontrolujú najlepších páchateľov ako je Merkelová a Kurz)

Je známe, že klamstvo o dlhu NSR je 73% HDP. Toto je najnižší dlh zo všetkých krajín eurozóny, trúbia politici klamstvá a ich priemysel lží. Samozrejme len preto, že ako „najbohatšia krajina“ v EÚ by sme museli prevziať dlhy ostatných. Len za takzvaný „Program obnovy koróny EÚ“ je FRG už dlžná niekoľkým budúcim osobám, ktoré prežili Covid, ďalšími 4 biliónmi eur. ( Zdroj: Federálny dvor audítorov ). Len aby sa EÚ ešte nerozpadla.

Tí, ktorí sú schopní myslieť, nie sú prekvapení, že dlhové zaťaženie NSR nie je 73 percent HDP, ale 440 percent. NSR je tak viac zadlžená ako ktorákoľvek iná krajina EÚ – má viac ako dvojnásobok dlhu HDP Grécka. Neveríš tomu? Tu je dôkaz: „Hoci sa stav verejného dlhu zatiaľ ‚len‘ rozrástol o 10 percentuálnych bodov na 70 percent ročného hrubého domáceho produktu (HDP). Existujú však aj bremená 370 percent HDP vo forme takzvaných implikovaných dlhov.

Súčasný prepočet „súvahy generácií, ktorú finančný vedec z Freiburgu Bernd Rüffelhüschen pravidelne vytvára s kolegami pre nadáciu trhového hospodárstva. Celá medzera sa preto do roka zväčšila o 95 percentuálnych bodov na 440 percent HDP, čo zodpovedá sumu 14,7 bilióna eur . “ (FAZ, 13. augusta 2021, s. 17)

ECB - Vládca z východu
„Vládca z Ostende“ – ECB

Je teda zrejmé, že teraz musí nadobudnúť účinnosť globalistický plán eutanázie pána Jacquesa Attaliho, ktorého hlavná veta znie : „Akonáhle prekročíme hranicu 60/65, ľudia žijú dlhšie, ako produkujú, a potom spoločnosť draho stoja. stroje sa stanú bežnou praxou, ktorá umožní eliminovať život, keď je ekonomicky príliš nákladný. “Zabijacie stroje, o ktorých Attali hovorí vo svojej knihe, sú teraz striekačkami Covid.

V priebehu  Plánu obnovy koróny EÚ“, ktorý nadiktovali, Soros a Rothschild zároveň robia svoju, de facto vlastnú centrálnu banku ovládajúca EÚ, známa ako ECB, svojim nástrojom moci v Európe. FAZ uviedol : „Vládca z Ostende“ ( panovník z Ostende ). To znamená ECB, ktorá sa presťahovala do svojho vládcovského sídla vo frankfurtskej Ostende. V článku FAZ sa píše: „Sila ECB je založená na novovytvorených eurách v biliónoch, z ktorých nie je ani jasné, či budú jedného dňa kompenzované skutočným ekvivalentom a okrem toho aj prerozdelením moci a bohatstvo prinesie bohaté triedy. “ (FAZ, 8. 9. 2021, s. 9)

„Vládca z Ostende“ tlačí aj na nové migračné záplavy

Práve teraz je celý svet stále častejšie privádzaný do NSR ako migrant, aby sa z celkového „zabitia na Covid“ v súvislosti s celkovým zabitím migry stal Super-CoV-Migra-Overkill. 

Nadmerné zamestnanie Migry je teraz možné čiastočne financovať z obrovského príjmu Covid vo forme dôchodkového sporenia. Naši vládcovia nad Covidom a migračným systémom v súčasnosti zriaďujú leteckú dopravu do Afganistanu s cieľom zvýšiť populáciu od Hindúkuše po FRG, ktorá sa stáva prázdnejšou kvôli smrtiacim vakcínam. Mnoho zranených a zabitých nemeckých vojakov, ktorých skutočné náklady by nemali predstavovať 12 miliárd, ale 120 miliárd eur, boli zbytočné, pretože teraz sa celý Afganistan prepravuje takpovediac letecky. Klamstvo, „Nemecko sa bráni v Hindúkuši“ nemohlo byť cynickejšie a zvrátenejšie, pretože sme tam vtrhli bez toho, aby sme boli povolaní alebo požiadaní na príkaz globalistov. Keď sa v roku 2015 otvárali protipovodňové hrádze Merkelovej, Afganci sa zaplavili a obohatili nás o dych vyrážajúce „šťastie“, ktoré bolo v počiatočnom štádiu zakázané z oficiálnych štatistík kriminality. Takto teda vyzerala „obrana Nemecka“ v Hindúkuši. Nezmyselne obetovaní vojaci a nezmyselne pálili peniaze. Áno, globalisti poznajú iba lož ako palivo na zabíjanie. Či už je to Covid, Migrácia alebo Hitler, lož bola vždy základom procesu ničenia, ku ktorému došlo vo zvyšku Nemecka.

95 percent klamstva

Nové teroristické opatrenia proti tým, ktorí sa odmietli zúčastniť injekčného programu Covid, známeho ako „odmietači očkovania“, svedčia o hyper nervozite páchateľov. Najmä preto, že sa na verejnosť dostali zmluvy o tajných dodávkach séra na genetickú katastrofu od spoločnosti Pfizer-BionTech. Samozrejme, o odvetví klamstva NSR nie je ani slovo. Inak tomu nie je ani vo Švajčiarsku, kde niektoré väčšie mainstreamové noviny odsúdili strašné šialenstvo a bolo im dovolené ho odsúdiť.

95 percent propagandy klamstva… Pfizer-BionTech uvádza vo svojich zmluvách 0 percent.

Všetko spočíva na 95 percentách klamstiev, aby sa ospravedlnila vynájdená pandémia – a s ňou aj vyhynutie a genetická transformácia väčšiny ľudí na Zemi. 

BioNTech: účinnosť vakcíny na 95 percent. Spoločnosť BioNTech so sídlom v Mohuči a jej americký partner Pfizer stanovili účinnosť svojej vakcíny proti koróne na 95 percent. To prevyšuje výsledky americkej konkurencie Moderna. Vakcína mimoriadne účinne chráni aj seniorov. „Apotheken-Umschau, 18. novembra 2021 ) Takto to začalo 95-percentnou lžou na ospravedlnenie plánu na vyhladenie ľudí.

Faktom je, že zmluvy výrobcov m-RNA „vakcín“ jasne uvádzajú, že tieto séra neobsahujú alebo nemusia obsahovať žiadnu obranu proti infekcii. V tej istej pasáži (5,5 zmlúv) sa však uvádza, že injekčné podávanie pravdepodobne spôsobí obrovské vedľajšie účinky. Takže žiadna obrana pred infekciou, ale fatálne vedľajšie účinky!

Ak výrobcovia „vakcín“ vo svojich zmluvách výslovne uvádzajú, že nemôžu hovoriť o tom, že ich sérum odpudzuje infekciu, ale že môžu spôsobiť veľké škody a nikto neberie do úvahy tieto zverejnené ničivé skutočnosti, potom by malo každému, kto zostal človekom, svitnúť, že niečo tam je, musí byť za tým niečo iné, jedinečne diabolské.

Tu je súhrn obsahu relevantného obsahu dodávateľských zmlúv výrobcov génového jedu s vládami, z ktorých je vidieť, že tu vôbec nejde o obranu zdravia alebo pandémie:

Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť
Náklady a dôsledky súdnych sporov znáša daňovník
Oneskorenie dodania nemá žiadne dôsledky
Vrátenie a výber je vylúčené
Dlhodobé následky, vedľajšie účinky a úmrtia sú pre daňovníka problémom. Nedá sa určiť žiadna obrana pred infekciou.
Ak neexistuje konečné schválenie, škody sú vylúčené
Vnútroštátne zákony sú pre spoločnosť Pfizer de facto irelevantné
Kúpna viazanosť, aj keď existujú alternatívy
A mnoho ďalších nemorálnych príšerností …

Zmluvy si môžete pozrieť na webovej stránke Report24 . (A opäť podcast z RT )

Nie je to tak, že by naši politici nevedeli, podpísali dodávateľské zmluvy, že sérum neposkytuje žiadnu ochranu pred infekciou. Po prvé, všetci podpisujú tieto zmluvy a za druhé, schvaľovací orgán EÚ pre vakcíny, EMA, 10. augusta 2021 drzo a bez okolkov priznal, že séra mRNA neposkytujú žiadnu ochranu pred infekciou a že v injekčnom stave je uvedený ich geneticky modifikovaný spike proteín. Výroba, všetkých ostatných, či už injekčných alebo iných, sa stanú smrteľne nákazlivé po určitom čase. 

Agentúra EMA doslova: „Účinky očkovania očkovacou látkou Comirnaty na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v populácii zatiaľ nie sú známe. Zatiaľ nie je známe, do akej miery môžu byť očkovaní ľudia stále schopní prenášať a šíriť vírus. To v súčasnosti nie je známe, či očkovacia látka chráni pred asymptomatickou infekciou, alebo má účinky na vírusy. Trvanie ochrany nie je známe. “ Zdroj EMA ) S týmto agentúra EMA tiež pripúšťa, že vedľajšie účinky môžu byť genocídne. 

K 31. júlu 2021: Jeden milión závažných vedľajších účinkov očkovania hlásených agentúrou EMA a 20 565 úmrtí na očkovaciu látku, aj keď je hlásený iba zlomok, hovorí za všetko. ( Zdroj )

Stále nás nútia vakcíny podávať a zámerne nás vystavujú strašným vedľajším účinkom, ktoré sú stále obľúbenejšie. Očividne sú práve tieto vedľajšie účinky, ktoré by sme mali získať z injekcie, sú pre nich tak dôležité. Nikdy sa nezaoberali ochranou pred infekciami, ktorá tiež nebola potrebná pri pôvodnom laboratórnom víruse, pretože ľudský imunitný systém si s ňou ľahko poradí, ako ukazujú nedávno publikované a nepochybné štúdie. ( Zdroj 1 , Zdroj 2 , Zdroj 3 , Zdroj 4 ) Laboratórny vírus sa stane rezkým a mutantným iba prostredníctvom génovej injekcie.

Nútenými injekciami sa klika RESETu zameriava iba na vedľajšie účinky, ktoré je možné s ňou dosiahnuť, aby bolo možné realizovať nový svetový plán s úplne zdecimovanou a geneticky dehumanizovanou populáciou. Postrek týmito sérami masovo zabíja ľudí, ako ukazujú dokonca správy EMA. Zostávajúca časť by mala byť geneticky transformovaná na „humanoidy“. Túto tézu teraz potvrdzuje popraskaný zmluvný obsah spoločnosti Pfizer / BioNTEch.

Tajné zmluvy Pfizer BionTech Covid –
čisté potešenie pre Alberta Bourlu
Preklikávací odkaz

Starý život, ako sme ho poznali, sa nikdy, nikdy nevráti, nikdy nebude povolený touto svetovou nadvládou. Hypnotizovaní sa riadia iba pokynmi svojich hypnotizérov, pretože sú naprogramovaní tak, že im zmanipulovaný mozog umožní danú bublinu iba ako myšlienkový produkt: „Starý život dostaneš späť, ak budeš pravidelne prijímať injekciu“, je vzorec hypnózy. To sa samozrejme nestane, pretože aby sa zabránilo bývalému svetovému poriadku života, priemysel lži vyhlasuje stále nové vynájdené „varianty Covidu“ a stále nachádzajú nové „oblasti vírusových mutácií“, pričom takzvané „slobody“ injekciami sú nulové a nikam nevedú.

Hypnóza spôsobuje, že väčšina oviec ovládaná strachom pred potláčanými skutočnosťami, prehliadne hrôzy Covidového teroru. K tomu dochádza z niekoľkých dôvodov. Majú na svedomí to, že tlačili svojich rodičov a starých rodičov do očkovania. Svedomie môžete upokojiť iba postojom „Halt zomrel“ stručne povedané. Pravda ľahko uniká, najmä starším ľuďom. Pitvy sa nerobia. Navyše sa sami dostávajú do eufórie, aby nezúfali z vlastnej bezprostrednej smrti, ktorej sa teraz začínajú báť. Radi však vynechajú „osviežovač“, len aby sa presvedčili, že je všetko v poriadku. Psychologicky to vlastne pomáha udržať všetko jednoduchšie. Navyše genetická transformácia človeka injekciou by už mala u niektorých začať fungovať a pomôcť spustiť zamýšľanú generáciu bezvládia. Globalisti v súčasnosti vypočítali program ničenia prostredníctvom injekcií Covid takým spôsobom, že pred genetickou premenou ľudí je potrebných 5 injekcií. To aj presne súhlasí s nákupom v EÚ ( 2,6 miliardy dávok ). Rakúsko tiež kúpilo 42 miliónov dávok jedu pre svoju populáciu, t. j. 5 injekcií.

Výsledkom je, že v súčasnosti dochádza k masívnemu tlačeniu do tretieho postreku. Po voľbách budú tí, ktorí si nechali ujsť tie základné injekcie, tiež označení za „odmietačov očkovania“ a budú odvezení do plánovaných táborov. A tak to bude pokračovať až do 5. dávky. Ak bude spomínaná časť populácie injekčne smrteľná (plán DEAGEL vyžaduje 55 miliónov úmrtí do roku 2025) a zvyšok ešte nebol geneticky premenený, „nové varianty“ a nevyhnutné dodatočné „mňamky“ budú pokračovať.

Tu sa ponúka historická analógia. Vtedajší globalisti, reprezentovaní americkým prezidentom FD Rooseveltom, rodeným v Židom, nechali Veľkú Britániu a Francúzsko 3. septembra 1939 vyhlásiť vojnu Nemecku. Zdá sa, že sa potešia každému veľkému zabíjaniu. 

Vtedajšia lož bola: „Chceme oslobodiť Nemcov od Hitlera“.  Ale Nemci sa „stali šťastným národom“ pod vedením ríšskeho kancelára Adolfa Hitlera a nechceli byť „oslobodení“. V roku 2021 by nás mohli prenasledovať do pravdepodobne poslednej vyhladzovacej vojny, Corona vojny. Klamstvo tentoraz znelo: „Chceme ľudí zbaviť smrteľného vírusu“ . Ale nič nové. V tomto poslednom kole sa im však podarilo dohnať Nemcov do vojny proti sebe, pretože rozumní Nemci z roku 1939 vo väčšine už dávno neexistovali.

Mnohí vedeli, čo príde, plány boli viditeľné

Svetoznámy filozof a mierový aktivista Bertrand Russell tento projekt planetárnej anihilácie silami absolútneho zla odhalil už dávnejšie. 

V jeho dnes už slávnej knihe z roku 1952 „Vplyv vedy na spoločnosť“ píše :
„Očakáva sa, že pokroky vo vládach fyziológie a psychológie budú oveľa viac kontrolovať jednotlivca v oblasti mentality, ako to majú teraz aj v totalitných krajinách. V budúcnosti to bude fungovať tam, kde je diktatúra. Diéty, injekcie a zákazy budú od útleho veku produkovať taký charakter a presvedčenie, ktoré úrady považujú za žiaduce a akákoľvek vážna kritika tých, ktorí sú pri moci, bude psychologicky nemožná. Aj keď sú všetci nešťastní, každý si bude myslieť, že sú šťastní…„ Pretože DNA každého očkovanca sa prepisuje, ako to už dnes aj vieme.

Oficiálna štúdia troch najväčších výskumných univerzít na svete, Helmholtz InstituteResearch University Bonn a Erasmus University Rotterdam, zistila, že očkovanie mRNA mení a prepisuje ľudský imunitný systém. „Vakcinácia mRNA BionTech – Pfizer spôsobuje komplexné preprogramovanie / preprogramovanie vrodenej imunitnej reakcie. Na to treba pri vývoji a aplikácii tejto novej triedy vakcín prihliadať.“ Zdroj)

Žiadna zmienka o priemysle lži. Plán zmeniť ľudskú DNA pomocou genetických injekcií Covid bol teda fakticky dokázaný. V súvislosti s modifikáciou ľudskej DNA sa nielenže dokázalo, že ľudský imunitný systém je vypnutý prepisovaním, ale logicky sa menia aj ostatné základné stavebné prvky ľudí. Aby sa zaistilo, že to tak zostane, pripravila spoločnosť Big Pharma len v rokoch 2013 až 2020 takmer 600 nových „vakcín“. ( Quelle1 , Quelle2 ) Ľudská krv by mala byť, takpovediac, nahradená očkovacími sérami, akonáhle bude ľudská bytosť premenená na „humanoidy“ a populácia bude redukovaná injekciami DNA.

Už v rokoch 1976/77 propagandistické svetové veliteľstvo „plazov“, to je Hollywood, oznámilo plán transformácie ľudí na „humanoidov“ – zabalených vo filme – k vlastným nasledovníkom. Ako som povedal, správu sprostredkoval film SIEŤ, ktorý získal 4 Oscary. Niet divu, že bol pás ocenený tak vysoko. ( Pasáž zdrojového filmu ) Správa, ktorá sa dnes začína realizovať pomocou plánu ničenia Covid, tj. Konverzie ľudskej DNA prostredníctvom genetického postreku Covidom.

Po správe NETWORK z roku 1976 Robert H. Solomon nechal o dva roky neskôr opäť šíriť správu Hollywoodom pomocou remaku „Invázia únoscov tela“ (v Nemecku známy ako Die Körperfresserkommen ). Tentoraz to bola správa, že planétu preberajú „plazy“, ktoré sa vyliahli do ľudských tiel. Je úžasné, ako dnešná doba Covid pripomína filmovú ilúziu z roku 1978. Že existuje iba riadené myslenie prostredníctvom transformovaných ľudí. (pozri video na konci príspevku)

Nové teroristické opatrenia zodpovedajú základnému vzoru akejkoľvek vojny. Opatrenia vojenskej vojny sú doplnené psychologickou vojnou. A tak útočiaci globalisti okrem používania vojnovej biologickej zbrane, injekcie Covid, používajú v podpornej psychologickej vojne aj novú slovnú zásobu. Slová „choroba“ a „zdravie“ zmiznú. Ide len o implementáciu plánu prostredníctvom sloganov, ako sa bude realizovať slogan „Pandémia neočkovaných“ . Už neexistujú žiadne argumenty, iba hypnóza, výmeny tiel a slogany.

Zhrňme to: argumenty už nie sú potrebné. Injekcie sú geneticky invertované a fungujú, ako keby boli v hypnóze. Niektorí z nich už žiadajú, aby boli neočkovaní poslaní do táborov smrti bez toho, aby ich cenzurovala Twitter. Nezáleží na tom, že sprejeri hromadne zomierajú, čo môže byť dôkazom očkovania v živote Izraela, je možné pozorovať. Tam zahynul aj tretí injekčne. Tí, ktorí neumierajú, ale sú transformovaní, sa ešte nestali rozpoznateľnými všade a pre každého.

Prakticky iba očkovaní ochorejú a zomrú na Coronu

V skutočnosti takmer nikto vo svojom osobnom prostredí nepozná niekoho, kto ako neočkovaný ochorie alebo zomrie na korónu. Kto počuje o úmrtiach alebo vážnych chorobách od priateľov alebo známych, počuje od očkovaných ľudí, ktorí buď vážne ochoreli na korónu, alebo zomreli na injekciu.

Ako ukazuje náš videodokument, v Izraeli je zaočkovaných 95 percent všetkých vážnych prípadov hospitalizácie Covid . V Británii je to podobné. Gibraltár, ktorý už v apríli dostal stopercentnú injekciu, v súčasnosti zažíva divoké vypuknutie závažných koronavírusov. A s každým očkovaním sa riziko infekcie zvyšuje, pretože génový jed prepisuje vlastný imunitný systém tela, ktorý potom nemá obranu pred žiadnymi infekciami. Pretože génový jed je cielene zameraný na laboratórny vírus CoV-2, pretože nepretržite produkuje samotný hrotový proteín, injikované sú samozrejme primárne poškodené samotným manipulovaným vírusom.

Očkovanie a incidencia – od 14. augusta 2021

krajinaMiera očkovania%Incidencia
Gibraltár100,0436,3
Veľká Británia70,0293,0
Izrael67,5417,9
Španielsko73,7225,4
Spojené štáty59,0272,5

Zdroj: Corona v číslach

Skutočnosť, že okrem choroby Covid sú zožraté cievy v tele a zničené všetky orgány, je navyše zárukou smrti. Doterajšie správy sa týkali predovšetkým zápalu myokardu v dôsledku injekcie. Bežným výskytom je aj úplná paralýza spôsobená rozpadom centrálneho nervového systému, ale srdcové choroby so zástavou srdca v dôsledku srdcovej nedostatočnosti boli v cenzurovaných správach dominantné.

Naši vedci ako Dr. Yeadon, Dr. Wodarg, Dr. Bossche, Dr. Montagnier, Dr. Bhakdi, Dr. McCallough, Dr. Ruby, aby som vymenoval len niektoré, od začiatku hovorili, že všetky vnútorné orgány budú postupne zničené vstreknutým spike proteínom, ktorý sa v tele každú minútu novo vytvára.

A tieto vedecky podložené predpovede skutočných vedcov sú teraz čoraz viditeľnejšie. Teraz sa poškodenie obličiek a kože objavuje prvýkrát vo forme poškodenia injekciou. „Spoločnosť EMA skúma spoločnosti BioNTech a Moderna ďalšie vedľajšie účinky. Toto oznámenie spôsobilo, že cena akcií výrobcu vakcíny na burzách občas klesla. Konkrétne sa týka alergickej kožnej reakcie nazývanej erythema multiforme a dvoch ochorení obličiek – glomerulonefritídy a nefrotický syndróm. Koľko ľudí z nich je postihnutých, zatiaľ nie je známe – Ema neposkytla konkrétne údaje. “ Morgenpost, 12. augusta 2021 ) Akcie týchto dvoch spoločností sa prepadli o 17 percent nižšie.

„Prielomom v očkovaní je infekcia SARS-CoV-2 s klinickými príznakmi, ktorá bola diagnostikovaná u plne zaočkovanej osoby pomocou izolácie PCR alebo patogénu. Úplná ochrana pred očkovaním sa predpokladá, ak po ukončení série očkovaní (2 dávky s výnimkou očkovacej látky Janssen s 1 dávkou) uplynuli najmenej dva týždne. “ (Zdroj: RKI )

A prečo sa potom musí dávať „občerstvenie“, neznamená to, že platí „úplná očkovacia ochrana po absolvovanej sérii 2 dávok“ ? Vždy klamú, klamú, klamú. Jediná vec, ktorá sa za tým môže skrývať, je nevyslovený cieľ: „Zabíjajte, zabíjajte, zabíjajte!“

Pri rušivom vytváraní slov „prielom v očkovaní“ je potrebné zamedziť nulovému účinku injekcií Covid-19 proti infekciám. Napriek údajnej „úplnej imunizácii“ v NSR 12. augusta 2021 ochorelo na Covid-19 takmer 11 000 ľudí. Merkelovej inštitút Roberta Kocha (RKI) teraz požaduje, aby boli deti a ľudia, ktorým boli podané injekcie „s miernymi príznakmi“, testované pomocou testu PCR. ( Zdroj) Tým sa „slobody“ a zdanlivé bezpečie rýchlo končia. Čistý teror, pretože nikdy neexistovala skutočná epidémia, vzniká iba teraz injekciami produkcia genetických spike proteinov v tele. Postihnutý je najskôr len ten, komu bola podaná injekcia, a až potom sú infikovaní tí, ktorí neboli očkovaní.

Smrteľné postreky obzvlášť na chlapcov pôsobia katastrofálne. Na začiatku lži Corona boli postihnutí iba ľudia vo veku nad 80 rokov – teda prírodné obete chrípky. Teraz, prepísaním imunitného systému injekciou, je spike proteín geneticky produkovaný v tele, ktorému mladí ľudia masívne padli za obeť zo 77 na 48 rokov. “ ČAS, 13.8.2021) Potom, čo masy začali striekať 27. decembra 2020, sa vek obete znížil z viac ako 80 na 77 rokov. A teraz, po siedmich mesiacoch široko rozšírených injekcií, má priemerná obeť Covid 48 rokov. Zdá sa, že cieľ „plazov“, vyhladenie ľudí, je v ich dosahu. Sprejom ste vytvorili chorobu, ktorá primárne zabíja potomstvo, čo je predpokladom pre realizáciu vášho plánu.

Ak je zatiaľ oficiálne „11 000 prielomov v očkovaní“ , potom je možné tento počet zvýšiť najmenej desaťnásobne, pretože je hlásených iba 1 až 6 percent vedľajších účinkov očkovania. Napriek tomu je v celej EÚ už takmer milión závažných vedľajších účinkov injekcie a takmer 21 000 úmrtí. (Zdroj: Správy o vplyve na zdravie). Ak iba extrapolujete toto nenahlásené číslo, viete, že choroby a úmrtia pochádzajú takmer výlučne z tábora injekcie, nie z neočkovaných. Očkovaní sú zdraví a ochorejú iba vtedy, ak sú očkovaní prepustení, aby na nich vyložili svoju spike produkciu bielkovín.

V najostrejšom zablokovaní na svete je najviac prípadov: „V austrálskom štáte Nový Južný Wales s metropolou Sydney počty korónov naďalej rastú napriek zablokovaniu, ktoré trvá takmer sedem týždňov. Do 24 hodín sa vyskytlo 390 nových infekcií. bolo zaznamenaných toľko ľudí, ako nikdy od začiatku pandémie, oznámili v piatok zdravotné úrady. “ FAZ, 13. augusta 2021 )

concept-veritas.com

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Prípad Lipšicovej bezpečnostnej previerky bude znovu otvorený

JUDr. Harabin Mal  som zase pravdu, keď som tvrdil, že Lipšicova previerka: Produkt organizovanej zločineckej skupiny Krajniak, Konečný a Lipšic     Prokuratúra zrušila ...

Nasledujúci článok

KežmarokPopradSpišská Nová Ves

Archa pozýva na stretnutie v Poprade

Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...