Nadišiel čas prepísať dejiny za úsvitu slobody ľudstva. Ruská, britská armáda a Pentagon zahájili operáciu vo Švajčiarsku a v Nemecku

12. decembra 2020

December 2020 si budeme pamätať, ako dobu, kedy sa tok histórie razantne otočil a prastará zlá sila utrpela porážku. Biele klobúky vyhrávajú v tajnej vojne o planétu Zem a oslobodenie ľudstva je na dosah.

Budeme svedkami, kedy sa potvrdí rozhodujúce víťazstvo Donalda Trumpa v amerických prezidentských voľbách a bude ukončené hnutie na potlačenie očkovania v USA. Tento obrat toku prinesie efekt snehovej gule a ľudia budú sledovať historický vývoj zvrhnutia prastarej satanskej vládnucej triedy. Až sa konečne usadí prach, historické knihy budú musieť byť úplne prepísané (najväčšími prepisovačmi a manipulátormi histórie sú jezuiti).

Ako sa však víťazstvo dobrých ľudí rýchlo presadzuje, boj ďalej zúri a kreatúry z močiara Deep State bojujú na život a na smrť s vedomím, že stratení.

Tento týždeň s nebudeme príliš dopodrobna zaoberať zápasom o prezidentské voľby v USA, pretože to bolo spomenuté inde. Len oznamujem, že naše zdroje potvrdzujú, že Donald Trump zaznamenal drvivé víťazstvo a Joe Biden sa chystá vstúpiť do amerického programu na ochranu svedkov (to znamená mimo iného zmenu identity).

Tiež potvrdzujeme, že švajčiarska banka UBS predala stroje na krádež volieb firmy Dominion komunistickým Číňanom. To znamená, že americké vojenské a civilné spravodajské služby budú pre účely výsluchov loviť a zatýkať mnoho ľudí, začínajúc vedením banky UBS a predsedom Svetového fóra v Davose, Klausom Schwabom. Zatýkanie v USA už prebieha, potvrdzujú zdroje Pentagonu.

Ak chcete vedieť, na čo sa Schwab chystá, pozrite, čo o ňom hovorí kanadský premiér Alberty Jason Kenny:

Kenny hovorí, že je to Schwab a jeho šéfovia, ktorí vytvorili celú nočnú moru Covid-19, aby mohli vykonať „reset“ finančného systému spôsobom, ktorý im ponechá aj naďalej kontrolu.

Zatýkanie v USA už prebieha, potvrdzujú zdroje z Pentagonu. Toto oznámili naše zdroje CIA o osude bývalej riaditeľky CIA Giny Haspelovej: „Rozhodne bola odstránená, ale skôr, než sa vzdala. Myslela si, že unikne väzeniu zálohovaním dát, ktoré obsahujú všetky čierne operácie, na ktoré dohliadala behom pôsobenia vo svojej funkcii.

Príbeh, ktorý sa odohráva v jej súvislosti, hovorí, že bola prevezená do Gitmo (Guantanamo), vypočutá a že dostane novou tvár a otlačky a zmizne z dohľadu, to je ďalšou interpretáciou. Je preč. Znovu nebudeme o nej počuť. Pokiaľ od nej budeme ešte niečo potrebovať, stačí počítačom jej generovaný hologram.“

Zatiaľ čo zápas o konštitučnú Republiku vrcholí, ďalšia vojna zúri okolo falošnej pandémie a plánov na očkovanie toxínmi svetovej populácie.

Aby ste tomu porozumeli, pozrite si nižšie uvedenú tabuľku, zaslanú jedným našim čitateľom. Porovnáva súčasnú kampaň Covid-19 s metódami používanými komunistickou Čínou k vymývaniu mozgov americkým vojnovým zajatcom behom kórejskej vojny.

Ukazuje, ako izolácia, vyhrážky, neustála propaganda strachu, odmeny za poslušnosť atď.. kombinujú, aby sa ovce poddali. Z tohto grafu je zrejmé, že to, čoho sme svedkami, je pokus vytvoriť komunistickú svetovú vládu, ovládanú Číňanmi a chazarskou mafiou jednajúcou ako ich bankári.

Komunistickí Číňania naviac prijímajú rozkazy od tajného riadiaceho orgánu vo Švajčiarsku. Kolujú zvesti, že sa jedná o Octagon Group.

Tento graf riadenia korporátnych médií ukazuje, ako tieto mocenské štruktúry fungujú:

Toto hovorí zdroj MI6 o takzvanej kríze Covid-19: „Vytváranie mimoriadnych udalostí v oblasti verejného zdravia a navrhované reakcie alebo nápravné opatrenia vidíme ako Ordo ab Chao (Poriadok z chaosu, motto Slobodomurárov) v tajom ukoristení štátu na globálnej úrovni. Jedná sa o čisté vojenské myslenie a pre civilistov je ťažké ho pochopiť kvôli úplnej veľkosti a zložitosti divadla.

Britské a írske najvyššie spoločné velenie ozbrojených síl zaslali spravodajskú dokumentáciu a analýzu. Preto teraz probieha vojenská reakcie. Podľa zdrojov MI6, FSB a Pentagonu práve vo Švajčiarsku a v Nemecku operujú tak ruské ako aj britské vojsko a Pentagon, aby prenasledovali vodcov tejto kampane.

Celá pandemická kampaň je na všetkých úrovniach protiprávna, ako z hľadiska národných práv, tak i práva európskeho, nehovoriac o štátnom prevrate. Tato najnovšia divadelná epizóda zahrnujúca očkovaciu kampaň v reakcii na takzvanú pandémiu, ktorá je založená na veľmi pochybných faktoch a tiež prináša veľmi nebezpečné účinky samotných vakcín, ktoré vedú k smrti, je pripomienkou, že za tým stoja vražední, genocídni zločinci. Inými slovami, jedná sa o spáchanie nevyhaseného vláčeného aktu.

Bez riadneho vojenského zásahu po celom svete by tato globálna očkovacia kampaň bola iba nepatrnou časťou budúcnosti tak temnej, že je to až nepredstaviteľné.“

Náš zdroj z FSB bol omnoho stručnejší a len oznámil: „Musíme jednať HNEĎ TERAZ.“

Aby ste pochopili, o čo ide, musíte si uvedomiť, že politici, ktorí sú teraz pri moci v celom západnom svete, verejne sľubujú a snažia sa injekčne podať ľudom vysoko toxickú vakcínu.

Pre podrobné vysvetlenie si pozrite na tento súdny príkaz, ktorý podal bývalý špičkový vedec popredného výrobcu vakcín firmy Pfizer, Michael Yeadon a bývalý predseda zdravotného výboru Rady Európy, Wolfgang Wodarg.

Vakcína mimo iného obsahuje proteín, ktorý spôsobuje, že imunitní systém žien napadá ich vlastní placentu, čo im následne spôsobí neplodnosť.

Podľa japonských vládnych zdrojov vakcíny tiež obsahujú čipy RFID, ktoré obsahujú značku identifikačných čísel beštie. Pokiaľ si myslíte, že je to nemožné, pozrite si túto tlačovú správu Hitachi z roku 2006, ktorá ukazuje, že už vtedy mali RFID čipy dostatočne malé na to, aby ich mohli vstrieknuť do ľudí.

Môžete si byť istí, že k tomu nedôjde. Ľudia zodpovední za túto kampaň sú systematicky prenasledovaní a zabíjaní. Máme pre nich iba krátky odkaz: „Vzdajte sa lebo zomriete.“

Musíme tiež pochopiť, že to, čo je v stávke, je omnoho väčšie než zvrhnutie vlád. Jedná sa o budúcnosť ľudstva a planéty. Satanská vládnuca trieda nás vždy ovládala strachom: strach z komunistov, strach z teroristov, strach z pandémie atď. Jedná sa o dlhové otroctvo založené na terorizme.

Žiť ďalej a zdravo bude možné, akonáhle zvrhneme satanskou vládnucu triedu; to je vedecký fakt. Staroba je už vyliečiteľným stavom, ale robotníckej triede je zabraňované v liečbe.

Okrem toho musí Západ tiež čo najskôr ukončiť svoju občiansku vojnu a revolúciu, inak nás Čína nechá v prachu. Práve v posledných dňoch Čína ohlasuje ohromujúce vedecké prelomy jeden po druhom, zatiaľ čo Západ zostáva paralyzovaný pandémiou strachu z Covid-19 a politickými bojmi. Vytvorili umelé slnko poskytujúce prakticky bezplatnú neobmedzenú energiu; vyrobili tryskový motor, ktorý nás môže za dve hodiny dopraviť kamkoľvek na Zemi, vyvinuli kvantový počítač, ktorý je 100 bilión krát rýchlejší než súčasný najrýchlejší superpočítač na svete, a vyrábajú geneticky vylepšených super vojakov.

Pokiaľ teda ľudia zo Západu nechcú skončiť ako čínski otroci, mali by sa poponáhľať a odstrániť svoju parazitickú a vražednú vládnucu triedu. A buďte si istí, že sa to stane. Preto by sme všetci mali poďakovať americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi za oslobodenie Republiky Spojených štátov amerických a za to, že najmocnejšie ozbrojené sily sveta postavil pevne na stranu dobra.

Taktiež preto, že 7. decembra, je výročie japonského útoku na Pearl Harbor, by som sa rád podelil s čitateľmi o niektorých riadkoch z Postupimskej deklarácie oznamujúcej ich kapituláciu na konci druhej svetovej vojny: „Musí byť po celú dobu vylúčená autorita a vplyv tých, ktorí podviedli a uviedli ľudí ZÁPADU do zahájenia dobytia sveta, pretože trváme na tom, že nový poriadok mieru, bezpečnosti a spravodlivosti nebude možný, pokiaľ nezodpovedný militarizmus hýbe svetom.“

Japonci splnili svoju časť dohody; teraz sú mierumilovní. Keby nebolo japonských intelektuálov, ako je Ota Ryu, nikdy by sme sa na Západe nedozvedeli o existencii tajnej západnej satanskej vládnucej triedy, ktorá nás po tisíce rokov drží ako otrokov. Toto poznanie pravdy nás oslobodí.

Benjamin Fulford

Zdroj: 12

HraJ

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

Primitívi v parlamente.

Primitívi v parlamente. Morálne dno. Hnus. Tragédia.  Pozrime na jedného z nich na  jedenného z najoddanejších Matovičových poskokov. Jozef Pročko ...

Nasledujúci článok

Názor

BEZPEČNÁ ALEBO NEBEZPEČNÁ STRATÉGIA SUVERÉNNEHO ŠTÁTU, ČI MANIFEST SLABODUCHÉHO VAZALSTVA ... ?

Keď sa 1. decembra 2020 postavil pred kamery a reflektory promovaný inžinier Obchodnej fakulty VŠE, dnes minister zahraničia, pán Ivan ...
Aktualizované 27.1. 22:29
Spravodajstvo

„Veľký potravinový reset“: Kto stojí za plánom prebudovania globálnej ponuky potravín?

Autor: Suzanne Burdick, Ph.D. Novinár James Corbett identifikuje obsadenie postáv, ktoré riadia Great Food Reset, plán na prerobenie globálnych dodávok potravín ...
Aktualizované 26.1. 12:20
Spravodajstvo

Mobilizácia - HOAX alebo realita?

Mobilizácia. Hoax alebo realita? Vyhlasujem akciu: Katarína Boková vyzýva na sociálnej sieti Facebook všetkých, ktorým záleží na svojich synoch, bratoch, manželoch, ...
Spravodajstvo

Ukrajinské panoptikum sa valí do priepasti

Ulice ukrajinských miest sú zaplavené zamestnancami vojenských registračných a náborových úradov, ktorí sa všemožne maskujú, aby chytili občanov na mobilizáciu. A ...
Aktualizované 28.1. 23:41
Spravodajstvo

Prezidentom Českej republiky sa stal bývalý šéf vojenského výboru NATO generál Petr Pavel. 

Novým prezidentom Českej republiky sa za masívnej podpory médií a Fialovej vlády stal bývalý šéf vojenského výboru NATO generál Petr ...
Aktualizované 29.1. 01:30
Spravodajstvo

Tunelár Dzurinda sa vracia na miesto činu

Dzurinda tunelár Vážení priaznivci, Dzurindu a spol od hnitia v Leopoldove zachránil Čižnár tým, že odmietol trestne stíhať za pomoc ...
Spravodajstvo

Pfizer je mafiánska organizácia

Foto:  Global Look Press/Cfoto/Keystone Press Agency Pfizer je mafiánska organizácia podľa amerického práva. Pfizer hrá kľúčovú úlohu pri realizácii projektu na ...
Spravodajstvo

Európska únia naďalej vyvíja tlak na Srbsko

smotrim Šéf európskej diplomacie Josep Borrell na rokovaní v Bruseli s prvým podpredsedom vlády, srbským ministrom zahraničných vecí Ivicom Dačičom, ...
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas - Poďakovanie

REFERENDUM NÁS VYZVALO K REVOLÚCII Takmer jedna tretina oprávnených voličov na Slovensku dnes zásadne nesúhlasí s tým, aby mohli vlády ...
Spravodajstvo

Vznik severojužnej osi - Únia Ruska, Indie a Iránu medzi dvoma hegemónmi – Čínou a USA

Štefan Harabin: Formuje sa nové ekonomické spoločenstvo Sever – Juh, resp. Zväz Troch: Rusko, India a Irán (ARKAIM 21). Vznik severojužnej ...
Aktualizované 29.1. 01:54
Spravodajstvo

Znenie halachickej deklarácie zakazujúcej Židom používať vakcíny Covid

Už v novembri 2021 halachický rabínsky súd v New Yorku zakázal všetkým veriacim Židom používať mRNA vakcíny – s odvolaním ...