Medzinárodný samit COVID 4

16. októbra 2023

Pripoj sa k nám! Bukurešť, Rumunsko, 18. – 19. novembra 2023

VYŠE 4 MILIARDY POZRENÍ! ICS3 v Európskom parlamente videli viac ako 4 miliardy ľudí z celého sveta.

Medzinárodný summit COVID 4 sa zameria nad rámec Covidu a pokryje mnohé krízy, ktorým dnes svet čelí.

Covid 19 zasiahol každého na celom svete a svet kolektívne a ostražito pracuje na zastavení tejto pandémie. Jill a ja sme hrdí na to, že sme boli spojení s každým z predchádzajúcich stretnutí ICS a úzko sme spolupracovali s anonymnými hlavnými organizátormi počas celej série. Predchádzajúce stretnutia ICS sa konali v Ríme (na pozvanie svedčiace v talianskom senáte), Marseille a Massy vo Francúzsku (na pozvanie Dr. Dietera Raolta a Luca Montagniera) a v Bruseli v Belgicku (v Európskom parlamente, opäť od pozvánka).

A teraz sa ICS 4 bude konať v Bukurešti v Rumunsku na pozvanie členov rumunskej vlády.

MEDZINÁRODNÝ COVID SUMMIT bol vytvorený pre lekárov, právnikov a odborníkov z celého sveta, aby sa spojili a prediskutovali svoje skúsenosti s COVID-19. Toto je necenzurované a bezpečné útočisko, kde môžu zhromažďovať, zdieľať, diskutovať a analyzovať svoje zistenia, aby našli bezpečnú a účinnú liečbu Covid-19 a všetkých komplikácií, ktoré ho obklopujú. Títo lekári obetujú všetko a neúnavne pracujú, aby pomohli ukončiť túto pandémiu. Zdieľanie údajov a výskumu z celého sveta má zásadný význam pri hľadaní účinných spôsobov liečby Covid-19 a je kľúčové pre to, aby sme sa všetci opäť bezpečne spojili.

Táto cezhraničná iniciatíva sa stala pravidelnou udalosťou, kým sa svet konečne nevráti do normálu. Svet vydržal hnev COVID-19 a teraz musíme všetci spolupracovať, aby sme ho ukončili.

Svedectvo na ICS 4 bude preložené do viacerých jazykov, v priamom prenose aj zaznamenané, a bude dostupné na tejto webovej stránke.

Jill a ja vystúpime na medzinárodnom summite COVID 4. Nižšie sú uvedené abstrakty našich rozhovorov. Jill bude mať úvodný prejav, ktorý pripraví pôdu pre podrobné svedectvo širokého spektra lekárov a vedcov, ktoré bude nasledovať.

Organizátori ma požiadali, aby som predniesol optimistickejšiu prednášku zameranú na to, čo môžu ľudia urobiť, aby pomohli vybudovať lepšiu budúcnosť.

Pandémia ako katalyzátor pre kontrolu nového sveta.

Jill Glasspool-Malone, PhD

Globálnou synchronizáciou reakcie verejného zdravia v rámci členských štátov Organizácie Spojených národov (OSN) boli OSN udelené nové právomoci. Tieto univerzálne aplikované nariadenia a multilaterálne dohody vytvorili rozsiahlu sieť verejného zdravia, ktorá sa do seba zapája po celom svete, čo následne zrodilo nový, globalizovaný administratívny štát.

OSN už roky pred pandémiou ticho gestizuje a buduje moc prostredníctvom dohôd ako „Agenda 2030“ a teraz sa stala suverénnou mocou sama o sebe. Toto je tieňová globálna vláda, ktorá sa snaží regulovať každý rozmer nášho života.

Na začiatku pandémie OSN (prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Svetová zdravotnícka organizácia (WHO)) spoločne vyhlásila, že je potrebný globálny očkovací pas. V reakcii na to vydali lídri G-20 v roku 2022 deklaráciu podporujúcu vývoj globálneho štandardu očkovania pre medzinárodné cestovanie a vytvorenie „globálnych digitálnych zdravotníckych sietí“, ktoré stavajú na existujúcich digitálnych očkovacích pasoch COVID-19. V júni 2023 bola oznámená nová iniciatíva medzi EÚ a WHO pre strategickú spoluprácu v otázkach globálneho zdravia. Táto dohoda sa snaží „upevniť robustný multilaterálny systém, ktorého jadrom je WHO, poháňaný silnou EÚ“.

WHO zmení a doplní Medzinárodné zdravotné predpisy (IHR) a vypracuje novú dohodu, ktorá bude riadiť „prevenciu, pripravenosť a reakciu na pandémiu“ budúcich ohnísk, ktoré zahŕňajú núdzové situácie v oblasti verejného zdravia akéhokoľvek typu. Tieto zmeny sú predurčené na globálne prijatie vyššie uvedených „vakcínových pasov.“ Tieto pasy budú zhromažďovať a obsahovať súkromné ​​zdravotné údaje, umožňujú dohľad, sledovanie a kontrolu jednotlivcov a populácií na celom svete.

Skupina G-20 spolupracuje s Medzinárodným menovým fondom (finančná agentúra OSN), Svetovou bankou (ktorá má zmluvný vzťah s OSN) a Bankou pre medzinárodné platby na formalizácii používania digitálnych mien centrálnej banky ( CBDC) v bankových systémoch. BIS konkrétne odkazuje na „narušenie spôsobené Covid-19“ ako na hnaciu silu na vytvorenie CBDC.

Pandémia umožnila svetovým lídrom spojiť globálnu administratívnu moc pod rúškom verejného zdravia, ktoré bolo vyzbrojené, aby získalo kontrolu nad pasmi, cestovaním, bankovníctvom a medzinárodnou ekonomikou. Je len otázkou času, kedy budú tieto očkovacie pasy spojené s CBDC. Potom môžu byť tieto pasy použité na to, aby sa neočkovaným alebo iným disidentom odoprel prístup k cestovaniu a ich vlastným peniazom alebo aby ich mohli využívať.

Po zavedení medzinárodných pasov, CBDC a prvkov riadenej ekonomiky prostredníctvom Agendy OSN 2030 budú základy pre nový svetový poriadok dokončené. Tento nový administratívny štát, ktorého základná moc pochádza z OSN, je pavučinou pravidiel, nariadení, dohôd a zmlúv. Bude prakticky nerozbitný. Odtiaľ je už len otázkou času, kedy sa národná suverenita stane zastaraným pojmom.

Prevezmite späť kontrolu a prichádza lepšia budúcnosť

Dr Robert W. Malone, MD, MS

Najdôležitejšie sú jednoduché pravdy. Úprimné slová môžu zmeniť svet. Každý z nás má moc šíriť pravdu. Všetci stojíme na pleciach obrov, ktorí nás môžu viesť.

Som lekár a vedec, vysoko vyškolený a skúsený vo vývoji vakcín a iných liekov. Bol som však tiež pozorným pozorovateľom a odporcom etických porušení, zlého riadenia a rozšírených klamstiev, ktoré charakterizovali reakciu verejného zdravia na krízu COVID.

PsyWar: ​​The Real Battlefield Is Your Mind (2010) Tento film skúma vývoj propagandy a public relations v Spojených štátoch s dôrazom na elitársku teóriu demokracie a vzťah medzi vojnou, propagandou a triedou. 
Zahŕňa pôvodné rozhovory s množstvom disidentských vedcov vrátane Noama Chomského, Howarda Zinna, Michaela Parentiho, Petra Phillipsa (Project Censored), Johna Staubera (PR Watch), Christophera Simpsona (The Science of Coercion) a ďalších. 
Hlboká, bohato ilustrovaná štúdia o povahe a histórii propagandy, s niektorými z najpozoruhodnejších svetových kritikov, Psywar odhaľuje systém propagandy a poskytuje kľúčové pozadie a pohľad na kontrolu informácií a myslenia
.

Bezúhonnosť. Dôstojnosť. Spoločenstvo. Tieto tri slová zhŕňajú to, čo sa počas krízy COVID poškodilo, a ako môžeme opäť získať kontrolu nad svojím osobným životom a vybudovať lepšiu budúcnosť pre seba a naše deti.

Aké možnosti máte pri konfrontácii s úžasnou silou vlád, ich armád, ich rôznych domácich vymáhačov a ich spravodajských služieb nasadiť na vás pokročilé technológie PsyWar, keď sa snažia zakryť svoje prehrešky a kontrolovať všetky informácie, ku ktorým máte prístup , všetku reč, o ktorú sa možno chcete podeliť s ostatnými, ako aj svoje osobné myšlienky, emócie, presvedčenia a svoju dušu?

Je lákavé hrať sa na obeť, ísť spolu, aby ste spolu vyšli, nechať ich, aby si s vami počínali. Aby ste im umožnili ovládať vás a ovládať vašu budúcnosť a budúcnosť vašich detí. Na sebaobetovanie.

Ako sa môžete vyhnúť epidemickej chorobe sebaobetovania? Ako môžete zabrániť tomu, aby vás korporátne médiá, administratívny štát a globalisti prenasledovali? Začína sa tým, že si uvedomíte, že vy a vy sami sa rozhodujete, ako sa definovať. Stanete sa tým, čím si myslíte, že ste.

Máte silu sebaurčenia. Môžete si vybrať, či budete obeťou, alebo si môžete vybrať byť bojovníkom, opatrovateľom, učiteľom, mentorom alebo jednou z mnohých ďalších rolí, ktoré vás ako jednotlivca posilňujú. Cesta vpred k lepšej budúcnosti si však vyžaduje, aby každý z nás uznal, že máme možnosť aj možnosť osobne sa zaviazať k tomu, že nebudeme klamať a konať čestne, rešpektovať ľudskú dôstojnosť a budovať komunitu. 

Pamätajte na slová Alexandra Solženicyna

Vieme, že klamú. Vedia, že klamú. Vedia, že vieme, že klamú. Vieme, že vedia, že vieme, že klamú. A stále klamú.

ROBERT W MALONE MD, MS

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

KNIHYŽivotný štýl

ZÁHADNÁ TARTÁRIA

Ešte nedávno, pred pár rokmi bolo slovo Tartária pre väčšinu ľudí úplne neznáme. Až v posledných rokoch sa začali verejne ...

Nasledujúci článok

NOVÁ SPOLOČNOSŤ - SNRO

Súčasná demokracia Západného typu je žiaľ totálny omyl

Súčasná demokracia Západného typu je žiaľ totálny omyl! . . . Je to „Samodeštrukčný systém“ vlády nevedomej ohlúpnutej väčšiny, kde ...
Aktualizované 1.3. 14:18
Spravodajstvo

Z posolstva prezidenta V.V. Putina Federálnemu zhromaždeniu

Vladimír Putin v prejave pred federálnym zhromaždením varoval, že ak dôjde k intervencii vojsk NATO na Ukrajinu a k útoku ...
Spravodajstvo

Chaos v úrade predsedu parlamentu

Všetkého schopné plechovice v talároch Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky odobria všetko: Štefan Harabin, kandidát na prezidenta SR komentuje rozhodnutie ...
Spravodajstvo

Otvorený list Robertovi Ficovi, predsedovi vlády SR: "Prehodnotenie zmluvy SR s NATO"

Prehodnotenie Severoatlantickej zmluvy č.301/2004 Z. z. paktu NATO, zo dňa 29. marca 2004 na základe článku 13 Vážený pán predseda vlády ...
Spravodajstvo

PANDEMICKÁ ZMLUVA S WHO – OBRAZ KONŠTANTNEJ INFEKČNOSTI PRIESTORU a POTREBY GLOBÁLNEJ „OCHRANY“

ZMLUVA EURÓPSKEJ ÚNIE S WHO MÁ VYTVORIŤ OBRAZ KONŠTANTNEJ INFEKČNOSTI PRIESTORU A PREVZATIE RIADENIA ŠTÁTU DO RÚK FARMACEUTICKÝCH SPOLOČNOSTÍ Takto ...
Aktualizované 1.3. 22:11
Spravodajstvo

Ameronacisti a pohrobkovia nemeckého  Wehrmachtu úmyselne vedú medzi Slovanmi vyhladzovaciu vojnu

Šéf pracovnej skupiny pre koordináciu pomoci Kyjevu na nemeckom ministerstve obrany Christian Freuding povedal, že pre veľké straty bude musieť ...
Aktualizované 3.3. 00:06
Spravodajstvo

Štefan Harabin je "KING"

Štefan HARABIN, slovenský občiansky kandidát na prezidenta SR dnes dosiahol prvenstvo vkladov Štefan HARABIN je od dnes prvý. Slováci a ...
Spravodajstvo

T. E. Rostas: Covidové amnestie sú neprípustné, zločiny spáchané „coronacistami“ sú nepremlčateľné

Tibor Eliot Rostas, vydavateľ a šéfredaktor mesačníka Zem & Vek vo svojom videu upozorňuje na covidový teror páchaný v čase ...
Aktualizované 3.3. 01:20
Spravodajstvo

Štefan Harabin - divácke otázky | Na telo PLUS

Na telo plus -Štefan Harabin Hosťom najnovšieho Na telo PLUS z 27. 2. 2024 je prezidentský kandidát Štefan Harabin. Opýtame ...
Aktualizované 1.3. 20:32
Spravodajstvo

Americký letec Aaron Bushnell sa upálil pred izraelskou ambasádou vo Washingtone

Americký iba 25-ročný letec, ktorý slúžil v 70. spravodajskom, sledovacom a prieskumnom krídle vzdušných síl sa upálil pred izraelskou ambasádou ...
Aktualizované 1.3. 20:27
Spravodajstvo

Vypukla obrovská panika! Neidentifikovateľné zariadenie sa oddelilo od ruskej tajnej družice a vstúpilo na paralelnú obežnú dráhu

Je zrejmé, že Rusko je pripravené vo Vesmíre zlikvidovať všetky satelity USA a NATO   Objekt sa oddelil od ruskej ...