Medvedev pomenoval realitu na biblický súboj medzi silami dobra a zla!

5. novembra 2022

Medvedev pomenoval súčasnú realitu pravými slovami s odkazom na biblický súboj medzi silami dobra a zla:

„Rusko bojuje so Satanom a svojich nepriateľov pošle do pekla. Proti nám dnes stojí časť umierajúceho sveta. Je to banda šialených nacistických narkomanov, nimi omámený a zastrašovaný národ a veľká svorka štekajúcich psov zo západnej chovateľskej stanice. Cieľom je zastaviť najvyššieho vládcu pekla, nech už používa akékoľvek meno – Satan, Lucifer alebo Iblis. Jeho cieľom je totiž zničenie. Naším cieľom je život. Víťazstvo bude naše!“

Ruský exprezident a súčasný podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie Dmitrij Medvedev vo svojom príspevku na Telegrame vysvetlil, kto na druhej strane vojnovej barikády proti Ruskej federácii stojí a označil nepriateľa. „Bojujeme proti tým, ktorí nás nenávidia, ktorí zakazujú náš jazyk, naše hodnoty a dokonca aj našu vieru, ktorí podnecujú nenávisť voči histórii našej vlasti“.

Podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie a bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev označil v piatok ruskú vojnu na Ukrajine za konflikt so Satanom, pričom varoval, že Moskva môže všetkých svojich nepriateľov poslať do pekelného ohňa.

Medvedev, ktorý sa voľakedy sám označoval za liberála, v príspevku na sociálnej sieti Telegram uviedol, že Rusko na Ukrajine bojuje proti „pomäteným drogovo závislým nacistom“. Ukrajinu pritom vo vojne podporujú „obyvatelia rozpadajúceho sa západného impéria, ktorým od degenerácie tečú po brade sliny“.

Ukrajina a Západ opakovane popierajú tvrdenie ruského prezidenta Vladimira Putina, že na čele Ukrajiny stoja fašisti, ktorí prenasledujú rusky hovoriacich obyvateľov, a vojnu na Ukrajine označujú za brutálny pokus o nadobudnutie nového územia.

Podľa Medvedeva je však Rusko „obrovská a bohatá krajina“, ktorá „nepotrebuje cudzie územia“, pretože má všetkého dostatok, a vo vojne len „chráni svojich ľudí“.

V príspevku, ktorý niekdajší šéf Kremľa venoval ruskému Dňu národnej jednoty, ďalej uviedol, že cieľom jeho vlasti je „zastaviť vládcu pekla: bez ohľadu na to, aké meno používa – či Satan, Lucifer alebo Iblís“.

Rusko má podľa Medvedeva k dispozícii totiž mnohé zbrane vrátane schopnosti poslať všetkých svojich nepriateľov do „plameňov gehenny“, čo je hebrejským výrazom pre peklo.

Zbraňou Satana sú pritom „spletité lži a našou zbraňou je pravda. Preto je náš zámer správny. Preto bude víťazstvo naše!,“ dodal Medvedev na záver.

Rétorika bývalého ruského prezidenta je od začiatku konfliktu na Ukrajine neustále prudšia, pričom jeho vyhlásenia niekedy odrážajú myslenie najvyššej kremeľskej elity, domnieva sa Reuters.

Prečítajte si celý príspevok Dmitrija Medvedeva:

Дмитрий МедведевDimitrij Medvedev: Prečo je naša vec správna (Odpovede na jednoduché otázky v Deň národnej jednoty)

Где наши прежние друзья? От нас отказались некоторые испугавшиеся партнёры – и плевать на них. Значит, они были нам не друзья, а просто случайные попутчики, прилипалы и прихлебатели.
Свалили за тридевять земель трусливые предатели и алчные перебежчики – пусть сгниют их кости на чужбине. Их нет среди нас, а мы стали сильнее и чище.
Почему мы долго молчали? Мы были слабы и опустошены безвременьем. А сейчас мы стряхнули липкий сон и тоскливый морок последних десятилетий, в которые нас погрузила гибель прежнего Отечества. Нашего пробуждения ждали другие страны, изнасилованные повелителями тьмы, рабовладельцами и угнетателями, которые грезят своим чудовищным колониальным прошлым и жаждут сохранения своей власти над миром. Многие страны давно не верят их бредням, но пока боятся их. Скоро и они проснутся окончательно. И когда трухлявый мировой порядок рухнет, он погребёт под многотонным спудом своих обломков всех его надменных жрецов, кровожадных адептов, глумливых прислужников и бессловесных манкуртов.
В чём наше оружие? Оружие бывает разное. У нас есть возможность отправить всех врагов в геенну огненную, но не это наша задача. Мы слушаем слова Создателя в наших сердцах и повинуемся им. Эти слова и дают нам священную цель. Цель остановить верховного властелина ада, какое бы имя он ни использовал – Сатана, Люцифер или иблис. Ибо его цель – погибель. Наша цель – жизнь.
Его оружие – затейливая ложь.

А наше оружие – Правда.
Именно поэтому наше дело правое.
Именно поэтому победа будет за нами!
С Праздником!
t.me/medvedev_telegram/206

PREKLAD:

Za čo bojujeme? Rusko je obrovská a bohatá krajina. Nepotrebujeme cudzie územia, máme všetkého dostatok. Ale je tu aj naša zem, ktorá je pre nás posvätná, kde žili naši predkovia a na ktorej dnes žijú naši ľudia. A nikomu ju nedáme. Bránime svojich ľudí. Bojujeme za náš národ, za našu zem, za našu tisícročnú históriu.

Kto proti nám bojuje? Bojujeme proti tým, ktorí nás nenávidia, ktorí zakazujú náš jazyk, naše hodnoty a dokonca aj našu vieru, ktorí podnecujú nenávisť voči histórii našej vlasti.

Proti nám dnes stojí časť umierajúceho sveta. Je to banda šialených nacistických narkomanov, nimi omámený a zastrašovaný národ a veľká svorka štekajúcich psov zo západnej chovateľskej stanice.

Spolu s nimi je tu pestrá skupina chrchlajúcich žltochvostov a malomeštiackych filištíncov z rozpadnutej západnej ríše, ktorým z degenerácie kvapkajú sliny po brade. Nemajú žiadne presvedčenie ani ideály okrem svojich vlastných špinavých zvykov a vlastných noriem dvojitého myslenia, ktoré popierajú morálnu výšku priznanú normálnym ľuďom. Povstaním proti nim sme teda získali posvätnú moc.

Kde sú naši starí priatelia? Opustili nás niektorí vystrašení partneri – a je im to úplne jedno. Neboli to teda naši priatelia, boli to len príležitostní spoločníci na cestách, držgrošovia a prívesky.

Zbabelí zradcovia a chamtiví odpadlíci odišli ďaleko – nech ich kosti hnijú v cudzej krajine. Nie sú medzi nami a my sme silnejší a čistejší.

Prečo sme tak dlho mlčali? Boli sme slabí a zničení absenciou času. A teraz sme sa zbavili ťaživého spánku a melancholického oparu posledných desaťročí, do ktorých nás uvrhol zánik starej vlasti.

Na naše prebudenie čakali iné krajiny, znásilňované pánmi temnoty, otrokármi a utláčateľmi, ktorí snívajú o svojej obludnej koloniálnej minulosti a túžia si udržať svoju moc nad svetom.

Mnohé krajiny už dávno neveria ich bludom, ale doteraz sa ich boja. Čoskoro sa aj oni konečne prebudia. A keď sa tento úpadkový svetový poriadok zrúti, pochová všetkých svojich povýšeneckých kňazov, krvilačných stúpencov, posmešných akolytov a bezhlavých mankurtov pod objemnými troskami.

Aké sú naše zbrane? Zbrane majú rôzne podoby. Máme možnosť poslať všetkých nepriateľov do pekelného ohňa, ale to nie je naša úloha.

Počúvame Stvoriteľove slová v našich srdciach a načítavame ich. Tieto slová nám dávajú posvätný cieľ. Cieľom je zastaviť najvyššieho vládcu pekla, nech už používa akékoľvek meno – Satan, Lucifer alebo Iblis. Jeho cieľom je totiž zničenie. Naším cieľom je život.

Jeho zbraň je premyslená lož.

A našou zbraňou je Pravda.

Preto je naša vec správna.

Preto bude víťazstvo naše!

Šťastné a veselé sviatky!

Zdroj: tvnoviny.sk / Telegram Dmitrij Medvedev

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

JUDr. Adriana Krajníková zlomila covidový trestný rozsudok

KRAJSKÝ SÚD V ŽILINE ZRUŠIL TRESTNÝ ROZSUDOK OKRESNÉHO SÚDU V MARTINE, KTORÝ BOL VYDANÝ Z DÔVODU NEUZAVRETIA PREVÁDZKY POČAS NÚDZOVÉHO ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Ruský filozof Dugin: „Špeciálna operácia na Ukrajine je pravoslávny boj, posledná apokalypsa, eschatologická bitka za pravoslávne Rusko, sväté Rusko, proti antikristovi“

Podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie a bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev označil v piatok taktiež ruskú vojnu na Ukrajine za ...
Spravodajstvo

Od zajtra kontroly na hraniciach, koná sa Globsec!

Vážení priatelia, Globsec je zločinecká sorošovsko-NATOvská mimovládka podporujúca zabíjanie Slovanov na Ukrajine. JUDr. Štefan Harabin Od stredy 24. mája pre ...
Spravodajstvo

USA dodajú Ukrajine „všetko, čo potrebujú“ pred ofenzívou, hovorí predstaviteľ Bieleho domu

WASHINGTON chce dať Ukrajine všetko, čo potrebuje na úspešnú ofenzívu pred územiami ovládanými Ruskom, uviedol v sobotu vysoký predstaviteľ Bieleho ...
Spravodajstvo

X. VÝROČIE Z&V – Záznam z podujatia v plnej kvalite

24.mája 2023 sa v Bratislave uskutočnilo podujatie pri príležitosti X. výročia časopisu Zem&Vek Program moderovali Erika Vincoureková a Dušan Marušák, ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...
Aktualizované 1.6. 14:54
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
Aktualizované 1.6. 00:56
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Spravodajstvo

Ako sa dostať z krízy

Národná rada obnovy – konferencia profesionálov: Noveský, Štefan, Koller, Bohuš, Havel, Staněk, Jandejsek… 19.5. 2023 v Českom Juhomoravskom meste Vracov ...
Spravodajstvo

KINDŽAL ZNIČIL NADRADENOSŤ USA – Tibor Eliot Rostas

Pentagón oficiálne priznal, že v noci, 16. mája zničila ruská hypersonická raketa Kindžal protilietadlový raketový systém Patriot na predmestí Kyjeva. ...