Irán zabil raketovým útokom izraelských generálov

15. marca 2022

IRAK/IRÁN: Raketový útok iránskej armády dvanástimi balistickými raketami „Fateh-110“, umožnil Teheránu zlikvidovať deväť generálov Mossadu, ktorých veliteľstvo sa nachádzalo v Arbile (Irak).

Podľa iránskych zdrojov bolo zabitých deväť izraelských generálov, ktorí sa v tom momente stretli v sídle.

„Pri raketovom útoku na základňu Arbil zahynulo deväť generálov Mossadu: Adam Butler, Mathis Datris, Melissa Robert, Gabriel Tucker, Mark Zall, Smith, Connie, Minusy, Saul,» uviedol iránsky novinár Khayal Muazzin.

Tieto informácie sa líšia od údajov izraelských novín Haaretz, ktorých novinári uvádzajú smrť štyroch vyšších dôstojníkov a zranenie ďalších siedmich.

„V nedeľu bolo vypálených 12 rakiet na americký konzulát v Arbile v severnom Iraku,“ oznámili irackí bezpečnostní predstavitelia.

Neskôr v nedeľu Zbor islamských revolučných gárd vydal vyhlásenie, v ktorom sa prihlásil k zodpovednosti za raketové útoky na izraelské „strategické centrá“ v Arbile. Na veliteľstvo Mossadu v Arbile boli odpálené balistické strely a pri útoku údajne zahynuli štyria izraelskí dôstojníci a sedem bolo zranených. Spomína sa tiež, že agenti iránskych spravodajských služieb zničili izraelskú špionážnu sieť pôsobiacu v krajine v snahe naverbovať miestnych agentov, uvádza sa vo vyhlásení.

Napriek tomu, že Spojené štáty popierajú prítomnosť obetí zo svojej strany, doslova pár hodín po útokoch priletela sanitka amerického letectva smerom k Arbilu, čo naznačuje skutočnosť, že americká strana má zranených a pravdepodobne aj mŕtvych.

ZDROJ:  News Front

V Izraeli bolo uložených 25 000 ukrajinských detských orgánov

MX22, 3. decembra 2009

Medzinárodné izraelské sprisahanie s cieľom unášať deti a odoberať im orgány naberá na obrátkach, pretože ďalší šokujúci príbeh odhaľuje sprisahanie Tel Avivu s cieľom importovať ukrajinské deti a odoberať im orgány.

Príbeh odhaľuje skutočnosť, že Izrael priviedol do okupovanej entity za posledné dva roky asi 25 000 ukrajinských detí, aby im odobrali orgány. Poukazuje na bezvýsledné pátranie ukrajinského muža po 15 deťoch, ktoré boli adoptované v Izraeli. Deti boli zjavne odvezené do izraelských zdravotných stredísk, kde ich použili na „náhradné diely“.  

Tento účet pred piatimi dňami odhalil ukrajinský profesor filozofie a autor Vjačeslav Gudin na pseudoakademickej konferencii v ukrajinskom hlavnom meste Kyjev. Gudin povedal približne 300 účastníkom kyjevskej konferencie, že je nevyhnutné, aby boli všetci Ukrajinci informovaní o genocíde, ktorú Izrael pácha.

Na konferencii vystúpili aj dvaja profesori, ktorí predstavili knihu obviňujúcu „sionistov“ z ukrajinského hladomoru v 30. rokoch, ako aj zo súčasného stavu krajiny.

Ukrajinci medzitým demonštrovali v utorok pred izraelským veľvyslanectvom v Kyjeve na protest proti listu podpísanému 26 poslancami Knesetu (MK), ktorí odsudzujú to, čo označili za antisemitské vyjadrenia prezidentského kandidáta Sergeja Ratushnyaka. Demonštranti skandovali „Ukrajina nie je pásmo Gazy“, čím naznačili, že snahu izraelských poslancov považujú za intervenciu vo svojej krajine.

Príbeh uverejnený v arabskom alžírskom denníku  al-Khabar v septembri informoval, že Interpol, medzinárodná policajná organizácia, odhalila existenciu „židovského gangu“, ktorý bol „zapletený do únosov detí z Alžírska a obchodovania s nimi. ich orgány.“

Podľa príbehu sa po uliciach alžírskych miest potulovali skupiny Maročanov a Alžírčanov v snahe poľovať na malé deti. Potom previezli deti cez hranice do susedného Maroka.

Deti potom predali Izraelčanom a americkým Židom v Oujde, hlavnom meste východného Maroka, za účelom odberu orgánov v Izraeli a Spojených štátoch.

Príbeh je založený na vyhláseniach Mustafu Khayattiho, šéfa Alžírskeho národného výboru pre rozvoj zdravotného výskumu. Khayatti tvrdí, že únosy detí v Alžírsku sú spojené so zatknutiami uskutočnenými v New Yorku a New Jersey koncom júla, pri ktorých bolo niekoľko židovských mužov medzi 44 zatknutými v súvislosti s vyšetrovaním nezákonného obchodovania s orgánmi a politickej korupcie.

Tento príbeh je v súlade s článkom publikovaným minulý mesiac v  Aftonbladet , najväčšom švédskom denníku, ktorý naznačuje, že izraelská armáda unášala a zabíjala mladých Palestínčanov, aby im odobrala orgány. Vrhol svetlo na prípad 19-ročného Palestínčana Bilala Ahmeda Ghanema, ktorého v roku 1992 zastrelili izraelské sily v dedine Imatin na Západnom brehu Jordánu.

Bostrom, ktorý bol svedkom mužovej vraždy, uviedol, že Ghanemovo telo bolo unesené po streľbe a bolo vrátené o polnoci počas zákazu vychádzania, o niekoľko dní neskôr izraelskou armádou s reznou ranou od žalúdka po krk, ktorá bola zašitá.

Bostrom tvrdil, že ak príčina smrti nie je zrejmá, bude potrebná pitva, zatiaľ čo v tomto prípade bolo jasné, že Bilala zastrelili.

Po tomto incidente najmenej 20 palestínskych rodín povedalo Bostromovi, že majú podozrenie, že izraelská armáda odobrala orgány ich synov po tom, čo boli zabití, a potom ich odobrali izraelské sily predtým, ako ich vyhodili späť do oblasti.

A nie je to prvýkrát. V júli tohto roku bol v New Jersey v USA odhalený ďalší podvod s orgánmi ľudí s kontaktmi v Izraeli. Prečítajte si nasledujúci článok z Bloomberg.com :

Starosta New Jersey, päť rabínov zatknutých pri vyšetrovaní korupcie

Od Davida Voreacosa

Rabínmi sú  Saul Kassin, 87, hlavný rabín Sharee Sion, synagógy v Brooklyne, New York; Eliahu Ben Haim, 58, hlavný rabín Kongregácie Ohel Yaacob v Deal, New Jersey; Edmond Nahum, 56, zo synagógy Deal v meste Deal; Mordchai Fish, 56, z kongregácie Sheves Achim v Brooklyne; a Lavel Schwartz, 57-ročný, Fishov brat.

Rabíni boli obvinení z prania špinavých peňazí, ktoré sa často posielali do Izraela. Sú členmi sýrskych židovských alebo chasidských židovských komunít, povedal Marra na tlačovej konferencii. Úrady vydali zatykač na Schwartzovo zatknutie. Ďalších štyroch rabínov zatkli včera a postavili sa pred súd.

„Tento prípad odhalil sieť korupcie, ktorá preklenovala celý štát,“ povedal Dun. „Všetci jednotlivci boli prostredníctvom svojich nezákonných aktivít spojení s utajeným svedkom.“

Kassin je obvinený z prania viac ako 200 000 dolárov prostredníctvom Dwek od júna 2007 do decembra 2008 tým, že od neho prijímal „špinavé šeky“ a vymieňal ich za „čisté“ šeky, podľa prokurátorov.

‚Tvrdí svoju nevinu‘

„Rabín tvrdí, že je nevinný,“ povedal Kassin právnik Robert Stahl po tom, čo sudca amerického sudcu  Mark Falk uložil kauciu 200 000 dolárov. „Škoda, že sa dostal do nejakého nedorozumenia. Napriek ťažkým okolnostiam zostáva presvedčený, že systém spravodlivosti zvíťazí.

Falk uvalil na Ben Haima kauciu vo výške 1,5 milióna dolárov a elektronické monitorovanie. Jeho právny zástupca Michael O’Donnell to odmietol komentovať. Falk stanovil Nahumovi kauciu vo výške 700 000 dolárov.

„Nebol zapojený do žiadnej schémy, ako sa tvrdí, a určite sa teší na príležitosť očistiť svoje meno,“ uviedol právnik Nahum  Justin Walder . „Neexistuje žiadny zisk, žiadne zapojenie do žiadnej medzinárodnej schémy.“

Nahum bol zapletený do „osoby, ktorá má zjavne svoje vlastné problémy a snažila sa obmedziť svoje vystavenie“ obvineniam z trestného činu, povedal Walder.

Fish, Schwartz a ďalší dvaja obžalovaní podľa FBI využívali charitatívnu organizáciu oslobodenú od daní s názvom BCG, ktorá bola spojená s Fishovou synagógou, na pranie špinavých peňazí pomocou prevodu peňazí.

‚ospravedlnenie‘

„Sme presvedčení, že prevody uvedené v sťažnosti budú porote vysvetlené spôsobom, ktorý bude mať za následok ospravedlnenie pána Fisha,“ povedal Michael Bachner , jeho právny zástupca. Povedal, že Dwek „využil svoju blízkosť a vynikajúcu povesť svojej rodiny na manipuláciu jednotlivcov, ktorí verili, že sa nikdy nezapojí do nezákonného správania“.

Levy-Izhak Rosenbaum (58) z Brooklynu bol obvinený zo sprisahania s inými s cieľom získať a vymeniť ľudské orgány na použitie pri transplantáciách. Na Rosenbauma, ktorý bol „údajne“ zapojený do nehnuteľností, sa podľa sťažnosti obrátil spolupracujúci svedok a tajný agent FBI, aby kúpil ľudskú obličku od sprostredkovateľa ľudských orgánov.

Rosenbaum povedal, že to bude stáť 150 000 dolárov, pričom polovica bude splatná vopred, podľa sťažnosti. Rosenbaum povedal, že časť peňazí pôjde darcom a časť lekárom v Izraeli, podľa sťažnosti.

„Ilegálny predaj“

„Jedným z dôvodov, prečo je to také drahé, je to, že musíte neustále šmejdovať (čo znamená platiť rôznym jednotlivcom za ich pomoc),“ uvádza sa v sťažnosti. „Je nezákonné nakupovať. Je nezákonné predávať.“

Právni zástupcovia Rosenbauma a ďalších podozrivých sa buď nepodarilo identifikovať, alebo ich nebolo možné zastihnúť, aby sa vyjadrili.

Prokuratúra obvinila mužov v sérii trestných oznámení, v ktorých boli obvinenia podrobne uvedené. Ben Haim bol obvinený z prania 1,5 milióna dolárov prostredníctvom utajeného svedka, ktorý povedal, že „bol zapojený do nezákonných obchodov a schém vrátane bankových podvodov, obchodovania s falšovaným tovarom a zatajovania majetku a peňazí v súvislosti s konkurzným konaním,“ uvádza sa v trestnom oznámení FBI. .

Pred svojím zatknutím v roku 2006 uložil Dwek dva šeky v hodnote 25 miliónov dolárov z iného svojho účtu, ktorý mal podľa prokurátorov nulový zostatok. Dwek potom odviedol 22,8 milióna dolárov z PNC, pričom podľa prokurátorov falošne ubezpečil bankových úradníkov, že im pošle prostriedky na pokrytie prečerpania.

Bond 10 miliónov dolárov

Dwek zverejnil dlhopis vo výške 10 miliónov dolárov, zabezpečený 3 miliónmi dolárov vo vlastnom imaní v domoch svojej svokry a švagrinej. Dwek nebol nikdy obvinený, namiesto toho dostal 17 predĺžení od sudcu, aby pokračoval v období, v ktorom musel byť jeho prípad predložený federálnej veľkej porote.

Michael Himmel a  Christopher Porrino , právnici spoločnosti Dwek, neodpovedali na telefonáty ani e-maily so žiadosťou o komentár.

Viac ako 300 agentov FBI a Internal Revenue Service dnes ráno podľa Duna zatklo podozrivých a vykonalo príkazy na prehliadku.

Agenti včera zatkli 37 podozrivých, dvaja sa vzdali a očakáva sa, že traja vrátane Smitha sa vzdajú zajtra. Na ďalších dvoch podozrivých vydali úrady zatykače.

Agenti prehľadali aj dom  Josepha Doriu , bývalého demokratického poslanca a komisára ministerstva pre komunitárne záležitosti. Nebol obvinený. Prehľadali tiež kancelárie prezidenta St. Peter’s College, školy v Jersey City, ako aj synagógu v Deale, povedal Dun.

„Akákoľvek korupcia je neprijateľná – kdekoľvek, kedykoľvek, kýmkoľvek,“ uviedol vo vyhlásení guvernér New Jersey  Jon Corzine , demokrat, ktorý sa snaží znovuzvoliť proti republikánovi  Christopherovi Christiemu , bývalému americkému právnikovi v New Jersey.

„Nedá sa tolerovať“

„Rozsah korupcie, ktorý vidíme, ako sa to vyvíja, je jednoducho poburujúci a nemožno ho tolerovať,“ povedal Corzine.

Doria včera odstúpil na žiadosť Corzine, povedal hovorca guvernéra.

Včerajšie zatknutia vyplynuli z vyšetrovania, ktoré trvá desať rokov a viedlo k dvom skorším zadržaniam.

„Problém s korupciou v New Jersey je jedným z najhorších, ak nie najhorším, v krajine,“ povedal dozorný agent FBI Ed Kahrer. „Korupcia je rakovina, ktorá ničí základné hodnoty tohto štátu a tohto veľkého národa.“

Ak chcete kontaktovať reportéra tohto príbehu:  David Voreacos v Newarku, New Jersey, na adrese  dvoreacos@bloomberg.net .

Prečo to teda robia? Jedným z dôvodov sú samozrejme peniaze, ale existujú aj iné vysvetlenia, ako napríklad profesor Israel Shahak vo svojej knihe „ Židovská história, židovské náboženstvo: Váha troch tisícok rokov“ :

„PODĽA ŽIDOVSKÉHO náboženstva je vražda Žida hrdelným zločinom a jedným z troch najohavnejších hriechov (ďalšie dva sú modlárstvo a cudzoložstvo). Židovským náboženským súdom a svetským autoritám sa prikazuje potrestať, dokonca aj za hranicami bežného výkonu spravodlivosti, každého, kto sa previní za vraždu Žida. Žid, ktorý nepriamo zapríčiní smrť iného Žida, je však vinný iba tým, čo talmudický zákon nazýva hriechom proti „nebeským zákonom“, aby ho potrestal skôr Boh ako človek.

„Keď je obeťou nežid, situácia je úplne iná. Žid, ktorý zavraždí pohana, je vinný iba z hriechu proti nebeským zákonom, ktorý nie je potrestaný súdom. Nepriamo spôsobiť smrť pohana vôbec nie je hriech.

Jeden z dvoch najdôležitejších komentátorov Shulhan Arukh teda vysvetľuje, že pokiaľ ide o pohana, „človek nesmie zdvihnúť ruku, aby mu ublížil, ale môže mu ublížiť nepriamo, napríklad odstránením rebríka po tom, čo mal spadnúť do štrbiny…“, nie je tu žiadny zákaz, pretože to nebolo urobené priamo: Poukazuje však na to, že čin, ktorý nepriamo vedie k smrti pohana, je zakázaný, ak môže spôsobiť šírenie nepriateľstva voči Židom.

„Vrah z pohanov, ktorý je náhodou pod jurisdikciou Židov, musí byť popravený bez ohľadu na to, či obeť bola Židovská alebo nie. Ak však bol obeťou nežid a vrah konvertoval na judaizmus, nie je potrestaný.

Pre viac informácií navštívte TU 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Nedajme Európskej únii právo zatvárať

Milí priatelia, Európska únia a ani naša pani ministerka Kolíková nezaháľajú. Bohužiaľ nebude sa nám to páčiť.  EÚ prišla s návrhom, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Nemecko odmietlo zákaz dovozu ruskej ropy a plynu

Nemecký kancelár Olaf Scholz v minulý pondelok odmietol výzvy USA a Ukrajiny, aby sa súčasťou medzinárodných sankcií stali zákazy dovozu ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...