Hrozí biologická vojna? Rusi objavili nad Chersonom drony s nádobami a rozprašovačmi

18. novembra 2022

(Ethan Huff, Natural News)

Objavili sa dôkazy, ktoré naznačujú, že operácie s biologickými zbraňami pod vedením USA a NATO sa v skutočnosti odohrávajú na Ukrajine a v jej okolí, a že ruské úsilie smeruje k zničeniu tejto biologickej hrozby pre svet.

Stály ruský predstaviteľ pri OSN Vasilij Nebenzia v nedávnom prejave odhalil znepokojivé informácie o tom, čo opísal ako „bezpilotné vzdušné prostriedky vybavené 30-litrovými nádobami a zariadením, ktoré možno použiť na rozprašovanie biologických látok“.

Tri takéto drony boli identifikované už 9. marca 2022 v ukrajinskom prístavnom regióne Cherson (dnes je Chersonská oblasť už začlenená do Ruskej federácie). Asi o mesiac neskôr bolo v oblasti Kachovka spozorovaných ďalších 10 tých istých bezpilotných dronov.

„Tieto skutočnosti sú mimoriadne dôležité vzhľadom na potvrdenú požiadavku ukrajinskej strany výrobcovi bezpilotných lietadiel Bayraktar o maximálnom užitočnom zaťažení bezpilotných lietadiel Bayraktar Akinci (dosah letu do 300 km) a možnosti vybaviť ho systémom generujúcim aerosól s kapacitou 20 a viac litrov,“ vysvetlil Nebenzia.

Existuje patent USA na drony šíriace biologické látky

Ukazuje sa, že od 3. marca 2015 existuje patent Spojených štátov č. 8967029B1 spojený s týmito podivnými zbraňami, ktoré by potenciálne mohli byť použité na nasedie biologických zbraní na Ukrajine.

Predmetný patent hovorí o „leteckom vypustení infikovaných komárov, t.j. o zariadení určenom pre použitie ako technického prostriedku na dodanie a rozšírenie biologickej zbrane“.

Medzi takéto biologické zbrane patria imunobiologické látky, baktérie a vírusy, vrátane vysoko nákazlivých odrôd každého z nich, ktoré by mohli zničiť až 100% nepriateľských jednotiek.

Inými slovami, zdá sa, že Spojené štáty sa možno pokúšajú vypustiť vzdušné biologické zbrane nad ruskými jednotkami, aby ich zabili a zabránili tak „špeciálnej vojenskej operácii“ Vladimíra Putina na Ukrajine dosiahnuť víťazstvo.

(Súvisiace: Povedie ruská vojna na Ukrajine ku koncu západnej civilizácie tak, ako ju v súčasnosti poznáme?)

„Podľa popisu, takýto dron prepravuje kontajner s obrovským množstvom komárov prenášajúcich infekcie, aby ich vypustil na určenú oblasť,“ vysvetlil ďalej Nebenzia. „A zasiahnutí ľudia sa nakazia vysoko nákazlivými chorobami po uštipnutí komárom.“

Popis jasne uvádza, že infikovaná armáda nebude schopná splniť pridelenú misiu, preto „choroba môže byť cennejším vojenským nástrojom ako najmodernejšie vojenské zbrane a vybavenie.“ Ďalej sa uvádza, že „infikovanie pracovnej sily nepriateľa takýmto spôsobom by malo významný vojenský účinok“.

Poznámka redakcie: Ak by sa niekto čudoval, ako taký komár rozlíši medzi ruským a ukrajinským vojakom, tak výrobca biologickej alebo chemickej zbrane zvyčajne má aj protijed, ktorý môže podať spriateleným vojskám.

Ukrajina ukryla tieto systémy biologických zbraní pred zrakom verejnosti

Legislatíva USA vyžaduje, aby každý vydaný patent obsahoval úplný popis skutočnej zostavy stroja a ako sa používa.

To by naznačovalo, že USA v skutočnosti vytvorili a teraz potenciálne uvoľnili systém vzdušného dopravného prostriedku na dodávanie biologických látok, ktorý sa má použiť ako zbraň proti Rusku.

Ukrajina príhodne nespomenula žiadnu z týchto aktivít alebo výskumov týkajúcich sa biologických programov a projektov, ktoré sa datujú spätne až do roku 2016. To zahŕňa aj využitie technológií UP-4, Flu-Flyway a P-781.

Ukrajina tiež neoznámila finančné prostriedky, ktoré dostala od zahraničných armád, ktoré sú potrebné „na zabránenie alebo zníženie výskytu nejednoznačností, pochybností a podozrení“.

„To vyvoláva otázku porušenia politických záväzkov týkajúcich sa predkladania údajov o opatreniach na budovanie dôvery prijatých stranami Convencie o biologických zbraniach (BTWC),“ povedal Nebenzia.

„V správach USA tiež chýbajú údaje o programoch a projektoch realizovaných mimo územia USA alebo o ich financovaní.

Naše opakované výzvy americkej strane, aby poskytla vyčerpávajúce vysvetlenia týkajúce sa takýchto aktivít, zostávajú v podstate bez náležitej spätnej väzby. Podobné utajovanie a ignorovanie ruských tvrdení Spojenými štátmi ale potvrdzuje ich platnosť,“ dodal Nebenzia.

Špecifická časť Medzinárodnej konvencie BTWC, ktorú Ukrajina a USA zrejme porušujú, zahŕňa články 1 a 4.

Analytické správy Chersonského oddelenia Bezpečnostnej služby Ukrajiny z 30. júna 2016 a 28. februára 2017 tieto porušenia ďalej potvrdzujú a spájajú spoločnosť Black & Veatch Special Projects Corp. s obstarávaním mikrobiologických laboratórií na celom území Ukrajiny okupovanej hlbokým štátom (deep state).

Rusko naďalej tvrdí, že tieto laboratóriá na Ukrajine financované USA sa využívajú na výskum patogénov infekčných chorôb, ktoré možno použiť na výrobu alebo modernizáciu biologických zbraní.

„Ukazuje sa, že podriadenosťou projektov vojenskému rezortu cudzieho štátu boli vytvorené predpoklady na to, aby zahraniční špecialisti prenikli do regionálnych biolaboratórií a oboznámili sa so strategickým vývojom,“ vysvetlil ďalej vo svojom prejave Nebenzia.

Kvôli tomu všetkému Rusko predložilo Bezpečnostnej rade návrh rezolúcie, v ktorej žiada vytvorenie komisie, ktorá by vyšetrila jeho tvrdenia voči USA a Ukrajine týkajúce sa týchto záležitostí.

„Momentálne je návrh v diskusii na expertnej úrovni a počítame s jeho rýchlym schválením a prijatím,“ dodal Nebenzia.

Najnovšie správy o vojne na Ukrajine nájdete na stránke Chaos.news.

zdroj: bádateľ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Detský predátor vo funkcii guvernéra – Naliehavá výzva pre svet!

KRITICKÉ POSOLSTVO VŠETKÝM ĽUDOM SVETA To, čo sa deje v Amerike, má pre VÁS priame dôsledky, nech ste kdekoľvek. Musíme pochopiť, že svet sa ...

Nasledujúci článok

MOR HO!

PETÍCIA  MOR HO  PRINÁŠA PRE VIDIEK NÁDEJ

foto: Ľubomír Schmida Dušan, kto si pozrie Tvoju debatu s ministrom Jánom Budajom v relácii Téma dňa zo 17. septembra 2020 musí konštatovať, ...
Spravodajstvo

Okupanti v uliciach, kto ich zavolal? Budú vyzbrojovať utečencov k terorizmu?

VAROVANIE! Čo toto má znamenať? Americký vojaci včera večer v uliciach Bratislavy?!? Ak áno, aký bol dôvod ich pochodu Bratislavou? Veľká ...
Aktualizované 21.9. 15:41
Spravodajstvo

JUDr. Štefan Harabin hosťom v TV Slovan

Štefan Harabin o nových pozitívnych aktuálnych rozhodnutiach na súde voči antirúškarom, ktorí nepodľahli koviddiktatúre a správali sa podľa toho ako ...
Spravodajstvo

Tragédia Slovenska = vláda Progresívneho Slovenska

Poslanec NR SR Milan Vetrák ma vo svojom článku upútal otázkou: „Ak nominanti Progresívneho Slovenska (PS) tunelujú peniaze v státisícoch eur v samospráve, ...
Spravodajstvo

Nelegálny papierik - Judita Laššáková

O nelegálnom papieriku, o ktorý sa opiera Igor Matovič a zriadil si aj kričiace auto na to, aby ho bolo ...
Spravodajstvo

Katastrofa v Líbyi

Práve teraz sa zdá, že v Líbyi je asi 15.000 mŕtvych a možno tisíce ďalších? V súčasnosti je viac ako 6.000 ...
Aktualizované 22.9. 22:51
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Spravodajstvo

Čaputová je v riadnom strese, PS asi klesajú preferencie a Matovič kope ako zdochýnajúca kobyla

Promovaná právnička Zuzana Čaputová resp. jej právny poradca Mazák sa asi záver svojho mandátu rozhodli presedieť v súdnych sieňach Zuzana ...
KežmarokMengusovceMestá a ObcePopradPrešovSpravodajstvoStará Ľubovňa

Ocenili najlepšie knihy PSK za rok 2022

Knihy roka 2022 Prešovského samosprávneho kraja (PSK) sú známe. Spoznali sme najlepšie tituly pre deti i pre dospelých, náučné publikácie aj víťazné literárne diela v hlasovaní ...
Spravodajstvo

Príhovor k národu

ilustračný obrázok: newscientist Milé Slovenky a Slováci/Sloveni, Podľa výsledkov výskumu genealógie sme etnicky najstarším národom Európy, no z dôvodu nepriazne dejinného vývoja ...
Spravodajstvo

Dozvieme sa niekedy celú pravdu o Majdane 2013-14?

Ilustračný obrázok: flickr Milí priatelia, je potrebné si stále pripomínať, kto stál za neústavným teroristickým pučom v Kyjeve v roku 2014, ...