Gnostickí ilumináti sa zameriavajú na útočnú líniu Bloodline Elite 2021

11. marca 2021

Gnostickí ilumináti oznámili, že špeciálne sily budú loviť a zatýkať alebo v prípade potreby popravovať týchto vojnových zločincov: kráľovná Alžbeta II., Pápež František, Aga Khan IV., Dalajláma, iránsky Ajatolláh Khameini, David Rockefeller mladší, švajčiarska a francúzska vetva rodiny Rothschildovcov, Gianmario Ferramonti zo slobodomurárov P3, Victor Emanuel, bratia Agnelli, Benyamin Netanyahu, barón Jarod Kenneth Wilhelm Thyssen DeCoste a mnohí ďalší.

Títo ľudia boli zaradení na zoznam cieľov, pretože verejne propagovali hromadné injekcie experimentálnych „vakcín“ pre génovú terapiu, ktoré menia funkciu DNA na základe dokázateľne podvodnej pandémieIde o pokus o genocídu a podľa súčasného medzinárodného práva si zasluhuje trest smrti. Súhlasia s tým zdroje MI6, Pentagon, CIA, Ázijská tajná spoločnosť a gnostickí ilumináti.

Títo ľudia sú tiež najvyššie identifikovateľnými členmi politbyra Chazarskej mafie, zhodujú sa zdroje. Ich zatknutím a výsluchom sa dá dosiahnuť jasná cesta k planetárnemu oslobodeniu.

Toto je skupina, ktorá ovláda starodávny systém totality známy ako babylonské otroctvo dlhu a je symbolizovaná okom na vrchole pyramídy.

Tento systém otroctva sa datuje od skupiny, ktorá odovzdala Mojžišovi desať prikázaní. Ak si prečítate necenzurované verzie Biblie, zistíte, že takzvaný „Boh“, ktorý odovzdával tieto prikázania, hrozil zabitím ľudí šípmi, zavraždil sériu židovských vodcov a požadoval poctu v podobe zlata, striebra, ovčie kože zafarbené na červeno, aromatický olej atď. Toto nie je „Boh“, ale veľmi sofistikovaná skupina ľudských otrokárov, ktorú obyčajní ľudia poznajú ako „satana“.

Tento autor má osobné dôvody na to, aby súhlasil s iluminátmi, svetovými spravodajskými agentúrami a tisíckami právnikov, že tento prebiehajúci pandemický podvod musí byť predmetom norimberského tribunálu pre vojnové zločiny. Minulý týždeň som dostal nasledujúci list:

Club 社 団 法人 日本 外国 特派員 協会 Klub zahraničných korešpondentov v Japonsku

100-0005 Japonsko, Tokio-to, Čijoda-ku, Marunouchi, 3-2-3, budova Marunouchi Nijubashi 5Fttp: // www.fccj.or.jp  E-mail:  front@fccj.or.jp  Tel: +81 -3-3211-3161 Fax: + 81-3-3211-3168

5. marca 2021 Re: Masky v klube

Vážený pán Benjamin S. Fulford. Rada FCCJ by vám chcela pripomenúť, že podľa politiky klubu by mal každý počas pobytu v areáli nosiť masku, s výnimkou jedla a pitia, zatiaľ čo pandémia pokračuje. Vedecké dôkazy naznačujú, že ide o efektívny spôsob znižovania rizika infekcie vírusom, ktorá by inak mohla mať za následok smrť alebo vážne dlhodobé ochorenie. Správna rada bola informovaná, že ste niekedy odmietli splniť túto požiadavku. Aj keď si ceníme vaše príspevky do klubu, je nefér spôsobiť, aby sa ostatní členovia alebo zamestnanci báli o svoje životy alebo zdravie, nech už bude vaše osobné presvedčenie akékoľvek o Covid-19 alebo maskách. Počas pobytu v klube noste masku, ktorá zakrýva nos a ústa. Ak sa vám to nedarí, požiadame vás, aby ste sa počas pandémie vyhýbali návšteve Klubu. Ďakujem za spoluprácu. Rada FCCJ

Tu bola moja odpoveď:

Ak sú ochotní poskytnúť mi vedecké dôkazy, informujte výbor, že by som rád vyhovel. Inak ako novinár, ktorý hľadá pravdu na základe faktov, budem informovať svet, v ktorom konajú, na základe povery. CDC ani WHO neposkytli dôkaz o tom, že vírus existuje. V záujme žurnalistiky ich preto vyzývam na diskusiu o tejto téme založenú na faktoch. Ak odmietnu so mnou diskutovať, nevyhoviem.

Pretože mi neodpovedali, mám podozrenie, že skutočným dôvodom, prečo chceli masku vynútiť, je ten, že 2. marca som zničil ich pokus vybieliť útok hromadnej vraždy z 11. marca 2011 na japonskú Fukušimu. Nechali Kiyoshi Kurokawu, ktorý viedol vyšetrovanie japonského parlamentu o Fukušime, prísť sa pokúsiť vybieliť incident obvinením z nekompetentnosti japonskej vlády.

Spýtal som sa však Kurokawy, prečo vŕtala hlbokomorská vrtná loď Chikyu do oceánskeho dna v presnom epicentre zemetrasenia niekoľko týždňov pred katastrofou. Tiež som poukázal na to, že japonské a austrálske vojenské spravodajstvo uviedlo, že na palubu lode bola umiestnená atómová zbraň. Spýtal som sa tiež, prečo bola izraelská spoločnosť Magna BSP bezprostredne pred katastrofou poverená bezpečnosťou v závode vo Fukušime. To viedlo Kurokawu k tomu, aby nečestne hovoril o svojich manipulátoroch, slovami „Japonci neboli chránení vojenskou silou.“ Inými slovami, americká a japonská armáda v ten deň zlyhali vo svojich povinnostiach.

Keď sa vrátime k „pandémii“, je základnou zásadou logiky, že nemôžete dokázať, že niečo neexistuje, ale že môžete dokázať, že niečo existuje. Takže niekto môže povedať: „existuje galaxia vyrobená z fialových špagiet“ a nikto im nemôže dokázať, že sa mýli. Ak však elita chce, aby sa ľudia dusili nehygienickými maskami na „boj proti vírusu“, musia dokázať, že existuje. Zatiaľ ani CDC, ani WHO, ani nikto iný nedokázal vyrobiť jedinú vzorku takzvaného Covid-19 alebo Sars Cov 2, alebo ako by to nazvali. Naproti tomu existuje drvivá väčšina dôkazov o tom, že osoby, ktoré presadzujú očkovanie, používajú poisťovacie podvody a iné prostriedky, aby prinútili lekárov označovať choroby ako chrípka, zápal pľúc, nachladnutie a tuberkulóza ako „Covid-19“.

Preto sa začala vojenská a legálna kampaň proti politbyru chazarskej mafie. MI6 k tejto téme hovorí:

„Dôkazy, ktoré máme k dispozícii, poukazujú na to, že Svetová banka v roku 1975 bola analýzou základných príčin predbežného plánovania [„ pandémie “].  To, čo spôsobilo vojenské znepokojenie, bola SIONICS v tandeme s nanočasticami obsiahnutými vo vakcínach. Potom sa rozpútalo peklo a my sme prešli do útoku cez obranu.
SIONICS znamená Systémy vyvracania povstania a Counter Subversion – v podstate prepichnutie vašich politických oponentov alebo potlačenie povstania obyvateľstva. Genocída nie je ďaleko od toho, o čo ide, a šialenstvo luciferiánskeho kultu ovládajúceho Organizáciu spojených národov zamerané na znižovanie populácie. “

Minulý týždeň tiež ázijské tajné spoločnosti a spoločnosť Biely drak a ich spojenci kontaktovali Maltézskych rytierov a Západné tajné spoločnosti ohľadom zlepšenia spôsobu fungovania tejto planéty, ktorú všetci zdieľame. Vedúci predstavitelia západných tajných spoločností neodpovedali.

Predpokladáme že vodca maltézskych rytierov ktorý odovzdal naše posolstvo, narazil na spomínané politbyro západného monoteizmu, známe tiež ako babylonská tyrania a odmietli prísť k stolu. Preto sa honba za ich vedením začala vážne. Aby sme zistili hlavnú príčinu problémov, program MI6 nás požiadal, aby sme si prečítali tieto komentáre zverejnené na mojej webovej stránke, ktoré sumarizujú rozhovor medzi Kim Goguenom a Charlie Wardom.

https://youtube.com/watch?v=vglbA5Unocc

Na prednáške diskutovali o tom, kto je zodpovedný za viacvrstvový riadiaci systém planéty. Zistili tiež, že dlho sľubovaný „finančný reset“ sa nikdy neuskutoční. Mysleli si, že je to rodina čínskych drakov, ale potom si uvedomili, že vždy čakajú na odpovede. To znamená, že dračia rodina sa zodpovedá niekomu inému. Ward uviedol, že je zavedený 8-zmenný riadiaci systém.

Komentátor, ktorý zhrnul svoje prednášky, poznamenal, že nespomenul „Čierne slnko v Európe, USA, slobodomurári démonickí templári 4. ríše nacistov so sídlom vo Švajčiarsku“.

Na základe desaťročia skúseností v osobnej interakcii s viditeľnými vodcami sveta a šéfmi rôznych tajných spoločností, ktorí ťahajú za nitky, súhlasíme s gnostickými iluminátmi: „Problém spočíva v skupine ľudí, ktorí ovládajú západný monoteizmus. Túto skupinu vedie výbor.“

Vidíme, že nad verejne viditeľným pápežom, iránskym ajatolláhom a americkým prezidentom existuje vodcovská skupina atď. Táto skupina ich môže prinútiť, aby sponzorovali nevyskúšané vakcíny pre dokázanú neexistujúcu pandémiu.

Vidíme tiež, že Afrika, rovnako ako väčšina Ázie, zostávajú mimo tejto kontrolnej skupiny, pretože nesúhlasia s pandemickým podvodom. Preto súhlasíme s Gnostickými iluminátmi, MI6 atď., že musíme hľadať viditeľné vedenie, aby sme našli odpovede. Kráľovná a pápež, ktorí sa v súčasnosti objavujú na verejnosti, sú zjavnými podvodníkmi a dvojníkmi. MI6 nemohla získať analógové potvrdenie, že kráľovná Alžbeta II. bola nažive, takže každý, kto propaguje vakcíny v televízii, robi podvod. To isté platí pre pápeža.

Pokiaľ ide o tajné vedenie Východu, dozvedel som sa to z desaťročí interakcie s ich viditeľným a neviditeľným vedením. V Ázii majú korene v Tibete tajné spoločnosti ako trojnohá vrana ovládajúca šintoizmus, severokórejský režim a ďalšie skupiny.

Vedúci predstavitelia týchto skupín tvrdia, že sa rozišli so skupinou, ktorá ovláda západný monoteizmus asi pred 3000 rokmi.

Obe skupiny tvrdia, že sú potomkami egyptských faraónov a praktizujú slnečné bohoslužby.

Veľa sa hovorí aj o ázijských starších a dračej rodine. Sú oddelené od tibetskej skupiny. Vracajú sa späť k rôznym čínskym cisárskym líniám. Napríklad rodinné meno Li sa datuje do dynastie Tchang. Medzi predných patrí Li Keqiang, číslo 2 v Číne a magnát Richard Li.

Druhou silnou skupinou je Mei Hwa alebo Plum Blossom Group so sídlom na Taiwane. Toto sú dedičia Ming. Tomuto pisovateľovi v minulosti poskytovali ochranu na záchranu života, takže ich mená budem tajiť.

Veľmi dôležití sú aj dedičia dynastie Sung. V minulosti ich zastupovali Sun (Sung) Yat Sen, zakladateľka modernej Číny a sestry Soongové. Najviditeľnejším členom tejto rodiny je teraz Son (Sung) Masayoshi zo skupiny Softbank Group.

Pred niekoľkými rokmi dala rodina Rockefellerovcov spoločnosti Son kontrolu nad hlasovacím mechanizmom japonského Musaši. Musí s ním byť urobený pohovor. To je to, čo museli povedať ázijskí kráľovskí príslušníci a CIA v juhovýchodnej Ázii o Rockefelleroch a ich čínskom spojení:

„Už viac ako 100 rokov rodina Rockefellerovcov údajne investovala v Číne miliardy dolárov, čím rozšírila svoje zameranie z medicínskych predmetov, ako sú biológia, chémia a fyzika, na širšiu verziu štúdií v archeológii, genetike, poľnohospodárstve, ekonómii atď. Rodinná investícia Rockefellerovcov v Číne siaha do roku 1863, keď dedko Davida Rockefellera John Rockefeller starší predal Číňanom petrolej. Počas 20. storočia Rockefellerova nadácia podporila viac ako sto čínskych inštitúcií a tisíce čínskych vedcov a odborníkov z praxe.

Podľa CIA je o Davidovi Rockefellerovi známe, že „zasial svoje semená“ a v rokoch 1973 až 80. rokoch splodil v Číne najmenej 30 detí. Pamätajte, že jeho vnuk Mark Zuckerberg má čínsku manželku.

Podľa Rockefellerovcov boli USA závislé od Číny. „Môže to byť dôvod, prečo Čína počas tohto prepuknutia „ koronavírusu “ sleduje knihu hier„ lockstep Rockefellerovej nadácie?“ pýta sa CIA.

Vyššie uvedené informácie poskytujú odpovede na nasledujúce otázky a postrehy NSA:

“DC živé dopravné kamery … žiadny ruch pred hotelom Trump, 3 bloky od Bieleho domu.” Dopravné kamery … Americké finančné budovy v DC sú prázdne, newyorská burza je prázdna. Žiadny Kongres, žiadny Najvyšší súd USA, žiaden prezident, žiadne americké ministerstvo financií, žiadna newyorská burza. Všetky voľné budovy v správe amerického dolára ??? “

Odpoveďou podľa rodiny drakov je Čína. Výsledkom je, že Joe Biden je teraz prvým prezidentom USA za posledných 100 rokov, ktorý NEMÁ usporiadanie tlačovej konferencie počas svojich prvých 30 dní vo funkcii. Ak chce vedenie Západu niečo urobiť s týmto prenosom kontroly USA zo strany Rockefellerovcov a ich kolegov do Číny, musí zvrhnúť politbyro chazarskej mafie a nahradiť ich systém zmesou meritokracie a demokracie.

Gnostickí ilumináti sa pokúsili zvrhnúť Rockefellerovcov tým, že v roku 2016 dostali k moci Donalda Trumpa namiesto Hillary Rockefellerovej Clintonovej.

Zatiaľ čo sa Trumpovi podarilo čiastočne ich vyčistiť, nedokázal zabrániť bankrotu americkej korporácie. Preto bolo Rockefellerovo odovzdanie USA do Číny prostredníctvom ukradnutých volieb v roku 2020 doteraz úspešné. Je pravda, že Pentagónu a gnostickým iluminátom sa podarilo prevziať kontrolu nad Joe Bidenom CG a obrátiť ju proti Číne.

Z tohto dôvodu sa Čína pokúsila a nepodarilo sa jej napadnúť Taiwan, ako sa uvádza v predchádzajúcich vestníkoch. Teraz nastáva problémová patová situácia.

Čína má však z dlhodobého hľadiska výhodu víťazstva, pretože má funkciu budúceho plánovania, ktorá slúži ľuďom. Môžete to vidieť pri pohľade na päťročný plán, ktorý bol práve ohlásený. Na západe sa dlhodobé plánovanie týkalo zotročenia a centralizácie kontroly pod vládou satanskej chazarskej mafie. Výsledkom bola drvivá koncentrácia bohatstva v rukách najlepších 0,01% a kolaps životného prostredia a spoločnosti, ktorý spôsobil.

Kým Západ nenastaví budúcu plánovaciu funkciu, ktorá bude lepšia ako tá, ktorú používa Čína, tým viac času bude plynúť, tým slabší bude.

Benjamin Fulford

Trochu pravdy zo Slovenska, ako sa staviame k svojim predkom a uctievame vojakov iných národnosti? Kedy si spomenieme na svojich? Oni nás eliminujú a my im za to poďakujeme? Kedy prídeme k zdravému rozumu?

HraJ

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

NESARA / GESARA podpísaná a GCR bude čoskoro uskutočnený!

Charlie Ward a David Rodriguez: NESARA / GESARA podpísaná a GCR bude čoskoro uskutočnený! Toto je od Charlieho Warda a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Je generálnym prokurátorom Žilinka? NEprokurátor Lipšic podáva dovolanie na Najvyšší súd, ktoré je v kompetencii iba jeho nadriadeného generálneho prokurátora.

Je generálnym prokurátorom Žilinka? NEprokurátor Lipšic podáva dovolanie na Najvyšší súd, ktoré je v kompetencii iba jeho nadriadeného generálneho prokurátora. ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...