EXKLUZÍVNE ODHALENIE: Balzamovači nachádzajú žily a tepny naplnené doteraz nevídanými gumovitými zrazeninami

2. februára 2022

Doktorka Jane Rubyová sa stretáva s certifikovaným balzamovačom a riaditeľom pohrebnej služby Richardom Hirschmanom, ktorý vôbec prvýkrát odhaľuje tepny a žily naplnené neprirodzenými kombináciami krvných zrazenín s podivnými vláknitými materiálmi, ktoré úplne vypĺňajú cievny systém. Veľa obetí údajne zomrelo na infarkt a mŕtvicu. Pán Hirschman uvádza, že pri pokuse o balzamovanie týchto očkovaných pacientov narazil na odpor a potom tieto podivné materiály našiel a vytiahol z veľkých ciev tiel. Ďalej uviedol, že sa mu počet balzamovaných prípadov s týmito typmi zrazenín zvýšil z 50 % na takmer 80 %.

Video s dabingom

Originál videa publikovaný TU : 26. januára 202 2

Prepis:

Jane : Vitajte v programe Dr. Jane Ruby. Som vaša moderátorka, Dr. Jane Rubyová a mám tu svetovo exkluzívne odlahenie, ktoré sa nám podarilo získať, ktoré chcem s vami dnes zdieľať… nikdy predtým nevidené, potenciálne výsledky covid chrípkovej biologickej zbrane čiže covid injekcií. Atestovaný balzamovač a riaditeľ pohrebného ústavu prišiel so svojimi zisteniami, ktoré sa týkajú časového obdobia po začiatku zavedenia týchto injekcií. Chcem vám dnes predstaviť pána Richarda Hirschmana. Richard, chcem vás privítať v dnešnom programe. Ďakujem, že ste tu dnes s nami.

Richard: Ďakujem za pozvanie.

Jane: Rozhodne, je mi cťou s vami hovoriť. Som vďačná, že ste sa prihlásili. Ako som hovorila, ste atestovaný ako majiteľ pohrebného ústavu a balzamovač. Máte viac ako 20 rokov skúseností v tomto odbore. Vy a vaši kolegovia, s ktorými sa radíte a s ktorými pracujete, ste zistili, že najmä v poslednom roku objavujete niečo veľmi neobvyklé v telách tých, ktoré uchovávate. Povedzte nám niečo o vašich skúsenostiach, pokiaľ som niečo vynechala, než sa dostaneme k snímkam, ktoré ste nám poslali.

Richard: Iste. Začínal som v roku 2001. Atestáciu som získal v roku 2004. Balzamujem už veľmi dlho. V tejto chvíli som prevažne cestujúci balzamovač, takže navštevujem rôzne miesta. A začal som objavovať zvláštne zrazeniny… všetko to začalo, neviem presne, ale najskôr v polovici minulého roku 2021.

Jane: Dobre, ak tomu sa presunieme. Pozrime sa na prvú snímku, čo je veľmi dlhá zrazenina na stole.

Od ľavého konca to vyzerá ako červená šnúra, zrazenina… len to chcem publiku popísať… v pravej časti je už viac biela a vláknitá, a rozdeľuje sa tam. Povedzte nám, ako ste toto objavili. Po prvé, ako ste na to narazili?

Richard: Áno, podobných zrazenín som videl niekoľko a keď balzamujem, musím ísť do žily a v rámci procesu balzamovania musím krv odviesť zo žíl. Túto obrovskú vláknitú zrazeninu som z človeka vytiahol pred zahájením balzamovania.

Jane: Z akej časti tela je táto zrazenina?

Richard: Táto vyšla z oblasti bedrových kĺbov…

Jane: Laicky povedané, ide o oblasť slabín?

Richard: Áno.

Jane: Dobre, a vyzerá, že má dĺžku nohy tej osoby, je to tak?

Richard: Je skoro rovnako dlhá ako noha. Pred touto som vytiahol niekoľko iných. U tejto som si akurát povedal, že si ju musím odfotiť, pretože nikto mi inak neuverí, ako to vyzerá. Na začiatku to vyzerá ako normálna krvná zrazenina, ale tá biela vláknitá časť nie je normálna.

Jane: Jasné, a popíšte nám to podrobnejšie, prosím. Tá červená časť je krvná zrazenina… povedzte nám o jej štruktúre, čo sa stane, keď ju stlačíte, a vyrovnajte to s tou bielou časťou. Povedzte nám o tej štruktúre.

Richard: Krvná zrazenina je obvykle hladká. Je to krv, čo sa zrazila, ale keď ju stlačíte, dotknete sa jej alebo ju zdvihnete, obvykle sa rozpadne, môžete ju stlačiť medzi prstami a skoro z nej znova urobiť krv. Ale táto biela vláknitá časť je dosť silná. Nie je vôbec slabá. Môžete s ňou manipulovať, je veľmi ohybná, nie je tvrdá. Je ťažké to popísať, ale nie je to normálne. A neviem, ako sa niekomu niečo také môže vytvoriť.

Jane : Richard, povedzte nám… viete, toto sú anonymné osoby, nepoznáme oblasť štátu, žiadne spoločnosti, ale povedzte nám, čo ste sa dozvedeli o tejto konkrétnej zosnulej osobe, u ktorej ste našli túto konkrétnu dlhú zrazeninu.

Richard: Áno. Toto je osoba, u ktorej som zistil, že je očkovaná, ale podľa všetkého aj tak chytila ​​covid. Ak si dobre pamätám, táto konkrétna osoba bola prepustená z nemocnice po tom, čo bola testovaná negatívne. Napriek tomu o pár dní neskôr zomrela, najskôr pretože mala krvné zrazeniny. Zrejme nemohla dýchať.

Jane: Áno, a keď sme si predtým písali, povedali ste mi, že máte informácie od dôveryhodného zdroja, že táto osoba, keď bola prepustená z nemocnice domov, mala problémy s dýchaním?

Richard: Áno. Z toho, čo chápem, rodinní príslušníci boli naštvaní, pretože ho prepustili, aj keď bol v zlom stave. Je to smutné.

Jane: Richard, chcem sa vrátiť k tým zrazeninám. Chcem sa pozrieť na druhú snímku. Naznačili ste, že ste opláchli… pretože ste nikdy predtým nič také nevidel. Začínate to vidieť častejšie. Povedali ste, že ste nič také nevidel. Videli ste veľa zrazenín, veľa výrastkov a podobných vecí, ale to, čo vidíme na týchto snímkach, ste pred rokom 2019, 2020 nevidel? Predtým, než táto vec začala? Povedzte nám… teraz sa pozrieme na druhú snímku, kde ste to trochu opláchli. Povedzte nám, čo ste na tom snímke videli.

Richard: Áno, zistil som, že veľa tiel malo veľa zrazenín a začal som si všímať… aby som vám to priblížil, mohol som tieto zrazeniny doslova opláchnuť od krvi a táto biela časť sa silne držala… nerozpúšťala sa. Môžete ju roztrhnúť, ale je pružná. Myslel som si, že možno niečo nie je v poriadku… kontaktoval som svojich kolegov a oni všetci vidia rovnakú vec. Toto pre nikoho nie je normálne.

Jane: Kým sa presunieme k tretej snímke, chcem, aby môj produkčný tím počul, že to hovorím verejne. Chcem ľuďom dať sedem až osem sekundové varovania, že toto môže byť dosť citlivá snímka a že môže byť nepríjemná pre deti alebo niektorých ľudí. Takže vás teraz varujem. Tretia snímka, ktorú ukážeme, ukazuje nohy zosnulého.

Ako ste vytiahli veľa týchto zrazenín … a aby bolo jasné, potvrďte mi to, hovorili ste mi, že tieto zrazeniny prevažne vyťahujete zo žíl a nie tepien, je to tak?

Richard: Áno, ale v tomto prípade som jednu vytiahol aj z tepny, čo je neobvyklé. V poslednej dobe sa mi niektoré zrazeniny podarilo vytiahnuť aj z tepien. Jednu z tepny som vytiahol včera večer. V tepnách sa zrazeniny obvykle netvoria, pokiaľ nejde o niekoho, kto bol už niekoľko dní mŕtvy, čo toto ten prípad nebol.

Jane: Pretože krv sa pohybuje cez tepny. Richard, bol nejaký rozdiel v tom, čo ste pozorovali – farba, konzistencia – zo zrazeniny, nech je to čokoľvek… zrazenina znamená iba krv… ale bol nejaký rozdiel medzi zrazeninou z tepny v porovnaní so zrazeninami zo žíl?

Richard: Tie, ktoré som vytiahol zo žíl, sú obvykle oveľa väčšie. Ale tie, ktoré vyťahujem z tepien, sú rovnaké. Obvykle majú takú tú bielu vláknitú časť. Zvyčajne sa mi darí odstrániť krv, ktorá je k nej pripútaná… niekedy sa zdá, že sú premiešané. Skoro sa zdá, že tá biela časť akoby rástla z krvi. Aj keď to znie zvláštne. Niektorí ľudia… ja im hovorím červy, pretože sa veľmi podobajú červom.

Jane: Nechceme ale ľudí uviesť do omylu a hovoriť, že je to živočích ako červ… iba hovoríte…

Richard: Často sa to podobá červu. Podobá sa to červu. Nevidel som, že by sa sám pohol alebo tak… Ale vyzerá to ako malý červ. Niekto, kto bol raz so mnou v balzamovacej miestnosti, keď z krvi vychádzalo množstvo týchto zrazenín, jeho slová boli: Vyzerá to ako vlasovec psí, ale pre ľudí. Nehovorím, že sa to pohybovalo, ale len hovorím, že tieto vláknité štruktúry vychádzali z krvi.

Jane: Tieto štruktúry, o ktorých hovoríte, že sa podobajú červom… boli oddelené od zrazeniny, čo začínala s krvou, a potom z nej vychádzal ten dlhší kus?

Richard: Obvykle sú spojené. Obvykle nájdem normálnu zrazeninu pripútanú k jednému koncu… Alebo nájdem, ako sú spojené so zrazeninou. Preto niektoré možno opláchnuť a potom vidieť tú bielu štruktúru.

Jane: Áno… keď ich opláchnete, sú oddelené od tej dlhej vláknitej zrazeniny?

Richard: Čo tým myslíte?

Jane: Tie červovité štruktúry… sú niekedy oddelené od tej dlhšej…

Richard: Áno, ale nie vždy. Väčšinou sú spojené s normálne vyzerajúcou zrazeninou.

Jane: Toto je nesmierne šokujúce. Som si istá… z ľudského hľadiska… čo si o tom osobne myslíte?

Richard: Znovu… mám pocit… osobne som tieto veci začal viac vídať od polovice roku 2021. Január 2021 bol najviac pracovne vyťažený mesiac, aký som kedy v živote zažil. To bol práve mesiac, keď začali očkovať. Samozrejme som nevidel všetky tieto biele, červovité štruktúry, pretože niečo také by sa nevytvorilo cez noc. Ale ako tieto veci vídam oveľa častejšie, mám veľké obavy z budúcnosti. Týchto ľudí je veľa… niektorí ľudia, ktorých som balzamoval, ktorí v sebe mali tieto vláknité štruktúry, ich príčina úmrtí bola uvedená ako infarkt, mŕtvica alebo niečo také. Väčšina ľudí neuvidí to, čo vidím. Keď lekári odoberajú krv, tak tieto veci neuvidia.

Jane: Richard, myslíte si, že toto možno vidieť na ultrazvuku, PET skene alebo MRI skene?

Richard: Viete, neviem… pred niekoľkými mesiacmi som videl video, kde hovorili o krvi očkovaných. Ukazovali tam takú bielu štruktúru vo vnútri krvi, a to bolo pod mikroskopom alebo niečím takým. Keď som ten film videl, tak som si povedal: toto presne vidím ja, ale ja k tomu nepotrebujem mikroskop.

Jane: Richard, podarilo sa vám alebo vašim kolegom urobiť chemickú analýzu tejto veci? Najmä tej vláknitej štruktúry? Aby sme vedeli, z čoho je to zložené?

Richard: O ničom takom zatiaľ neviem. Snažím sa práve nájsť niekoho, kto to urobí.

Jane: Dobre, a vaši kolegovia zaistili vzorky pre neskoršiu analýzu, na ktorej sa dohovárate?

Richard: Áno, mám jednu vzorku. Nemusím mať strach z nedostatku vzoriek. Pokiaľ denne balzamujem štyri telá, je pravdepodobné, že dve z nich to budú mať. Od novembra sa zdá, že tieto prípady sú na vzostupe. V tejto chvíli viac ako 50 % tiel, ktoré balzamujem, má tieto typy zrazenín.

Jane: Len aby som to pre divákov vyjasnila. Pred rokom 2020… pred začiatkom covidu vo februári a marci 2020… ale pred rokom 2020, počas roku 2019 a skôr… nikdy ste nevidel tento konkrétny typ zrazenín?

Richard: Presne tak. Za celých 20 rokov, čo toto robím, som videl množstvo zrazenín. Ale nie u 50% tiel, ktoré balzamujem… bolo to občas. Ale nikdy som nevidel toto, čo môžete doslova zdvihnúť do ruky, a aby v tom bola táto biela vláknitá štruktúra. Nedáva mi to zmysel.

Jane: Za svojich 30 rokov, čo som pracovala ako zdravotná sestra v nemocniciach, zúčastnila sa pitiev, nikdy som nevidela nič také. Nie som odborníčka v oblasti ako vy, ale nikdy som ani nepočula o ničom podobnom, keď som bola v lekárskej profesii. Ako sme hovorili, ešte to nemôžete vedieť… nemáte definitívnu informáciu, že toto všetko sú očkovaní ľudia. Máte správy o niektorých z nich, kde to máte overené. A o svojich zdrojoch hovoriť nebudete, ale sú to ostatní odborníci v zdravotníctve. Ale nemôžeme to s istotou povedať… každopádne pred začiatkom očkovania ste toto nikdy nevidel, čo bol v podstate koniec roku 2020 a začiatok roku 2021. Je to tak?

Richard: Úplne. Ja mám 20-ročnú skúsenosť, oslovil som ostatných v mojom odbore s rovnakou dlhoročnou skúsenosťou. Hovoril som s balzamovačmi, ktorí sú v odbore 30, 40 alebo 50 rokov. Ukázal som im tie snímky a pýtal sa ich, či niečo také videli, a vždy hovoria, že nič také nikdy nevideli.

Jane: Pred chvíľou ste hovorili, že je to častejší jav, že sa to zhoršuje.

Richard: Zdá sa to tak.

Jane: Dobre. Určite o tom hovoríte so svojimi kolegami, pretože je to tak neobvyklé. Majú oni rovnaký názor? Majú pocit, že toho vidia stále viac?

Richard: Áno. Je to tak. Niektorí z nich sú z toho nervózni.

Jane: Ako to?

Richard: Môj strach je tento… ak toto spôsobuje vakcína, a môj inštinkt mi hovorí, že áno, samozrejme to nemôžem preukázať, ale pokiaľ to spôsobuje vakcína, predstavte si, koľko ľudí v budúcnosti bude umierať, pretože ľudia nemôžu žiť s takou štruktúrou, čo im prúdi v cievach. Je ohromujúce, koľko ľudí v poslednej dobe zomiera na infarkty a mŕtvice. Akonáhle sa toto malé vláknité tkanivo dostane do mozgu, človek dostane mŕtvicu. Pokiaľ sa vám dostane do srdca, povedie to k infarktu. Balzamoval som človeka, ktorý nebol tak starý… hovorím nie tak starý, ja mám 54 rokov, takže on bol o pár rokov starší ako ja, Zomrel a ako príčina bol uvedený infarkt myokardu. Mal v sebe tieto zrazeniny. Mal pri sebe svoju peňaženku … súčasťou mojej práce je, že kontrolujem osobné veci, a mal v nej vakcinačný preukaz.

Jane: To sú tie druhy informácií… To sú tie druhy informácií, ktoré sú dosť pádnym dôkazom… toto je dôkaz, že sú to obete týchto injekcií. Súhlasím s vami. Nadnáša to otázku, ako mohli títo ľudia fungovať predtým, než sa toto stalo. A ak sa to stalo rýchlo. Kým nebudeme poznať chemické zloženie, nebudeme vedieť, ako rýchlo… niektorým ľuďom sa po očkovaní mohli vytvoriť tieto… my im z dôvodu nedostatočného chápania hovoríme vláknité zrazeniny… tá biela časť.

Richard: Áno.

Jane: A ako rýchlo telo človeka tvorí tieto vláknité zrazeniny. Som si istá, že je to snaha tela sa chrániť… reaguje na niečo v tele, však? Znova… budeme profesionálni a povieme, že to nevieme určite. Vyzerá to, že sa to tvorí u „vakcinovaných“… nemám rada slovo vakcína, ako viete. Hovorili ste s rodinnými príslušníkmi, ktorí možno spätne povedali: Pán Hirschman, viete… necítil sa veľmi dobre pár dní pred svojou smrťou.

Richard: Znovu… obvykle nemám možnosť sa stretnúť s rodinou, ale mám možnosť sa stretnúť s pracovníkmi pohrebných služieb. A opisujú to isté… hovoria, že sa začali cítiť zle, že začali cítiť bolesť v rukách, začali mať závraty, bolesti hláv, atď. A potom zomreli.

Jane: Premýšľali ste nad tým, alebo mal nejaké nutkanie kontaktovať rodiny a dať im vedieť, že ich blízkemu sa tieto veci v tele objavili?

Richard: Premýšľal som nad tým, ale ide o jednu vec… je veľa ľudí, ktorých mám rád a ktorých poznám… rodinných príslušníkov, priateľov, ktorí sa nechali očkovať, a hovoril som im, aby si brali denne aspirín… neviem, či to zabráni vzniku týchto zrazenín, ale nemôže vám to ublížiť, tak prosím niečo robte. Nechcem vnášať strach do ľudí, ktorí si už vakcínu dali, a brať im nádej. Je to teda ťažké. Pokiaľ je to partner niekoho, kto zomrel na tieto červy, je pravdepodobné, že ten druhý dostal rovnakú dávku. A predstavte si, že to viete… neviem si to predstaviť a nechcem byť poslom zlých správ, ale zároveň mám pocit, že ľudia o tomto musia vedieť. Pokiaľ to spôsobuje vakcína, musíme to zastaviť, a ak sa nám podarí zistiť, čo táto vec je, potom možno nájdeme spôsob, ako to rozpustiť, aby sme zachránili životy ľudí.

Jane: Keď v ľudskom tele, ktoré pripravujete na uchovanie, nájdete niečo neobvyklé, máte povinnosť to niekde zdokumentovať, aj keď to rodina nikdy neuvidí? Myslím napríklad do nejakých záznamov balzamovania?

Richard: Nie… áno a nie. Zákon nám neprikazuje tieto veci zaznamenávať. Sú miesta, ktoré majú záznamy z balzamovania. Ale nie je to povinné… ale ak by som narazil na telo, u ktorého je zjavné, že ten človek bol uškrtený, potom mám povinnosť to oznámiť. Ale pokiaľ ide o balzamovanie, tak nie. Začal som zaznamenávať tieto „červy“, ako hovorím týmto vláknitým zrazeninám. V novembri som ich začal zaznamenávať, pretože všetci sa ma pýtali, koľko som ich videl, a ja som hovoril, že veľa. No ale koľko? Nedokázal som na to odpovedať, tak som ich začal sám dokumentovať.

Jane: Koľko ich zatiaľ máte zdokumentovaných?

Richard: Veľa… momentálne tento mesiac z 35 ľudí, ktorých som balzamoval, povedal by som, že 20-24 z nich to mali.

Jane: Bože, to sú skoro štyri pätiny.

Richard: Ja viem. Zdá sa, že tieto prípady sú na vzostupe.

Jane: To je 80%.

Richard: Neklesá to.

Jane: Áno, to je 80%. Začali ste v novembri… pamätáte na počet z decembra?

Richard: Okolo 50%.

Jane : 50% … už chápem, čo myslíte tým vzostupom.

Richard: Mám obavu z toho vzostupu, pretože ak tieto veci rastú pomaly, tak časom budú naďalej rásť.

Jane: To je pravda. Tí ľudia, ktorí sa očkovali pred šiestimi alebo troma mesiacmi… V tomto programe sme hovorili, že máme dôkazy od samotných výrobcov, že sa podávajú rôzne dávky, rôzny obsah v určitý deň… ten dôkaz sme videli od tímu Enigma. Takže toto môže ľudí dostihnúť postupom času. Môžeme vidieť prudký nárast týchto zrazenín, pretože ľudia budú umierať v dôsledku poškodenia týchto vecí. A toto sú vážne prekážky v tele. Pán Hirschman, chcem vám poďakovať za vašu odvahu, záväzok ľudstvu a za vašu ochotu prehovoriť a zdieľať tieto snímky.

Dúfam, že sa znova vrátite… som si istá, že vaše odhalenie zožne veľa pozornosti. Viem, a toto chcem zdôrazniť… máte potvrdené od mnohých ostatných balzamovačov a majiteľov pohrebných služieb, ktorí toto tiež našli. Nie ste to len vy sám. Mnohí z vás toto objavili. Možno niektorí z tých ľudí teraz budú mať odvahu verejne porozprávať o tom, čo vy všetci objavujete. Dúfam, že vy sa tiež vrátite.

Richard: S radosťou sa vrátim. Dúfam, že viac ľudí v mojom odbore prehovorí. Len nevieme, koho kontaktovať a s kým hovoriť.

Jane: Jasné… urobili ste správnu vec a som vďačná… som presvedčená, že toto je veľký kúsok v skladačke a ak niekto vyčkáva a premýšľa, že si túto injekciu vezme… a viete čo, vy ste možno zachránil… a nechcem to preháňať, ale možno ste práve zachránil milióny detí po celom svete, tým, že ste zdieľali tieto informácie, pretože akýkoľvek rodič, ktorý si myslí, že toto je vakcína a že chráni, sa teraz musí vážne zamyslieť, pretože môže vidieť, čo sa môže stať v tele ich dieťaťa, ak ich nechajú očkovať alebo im dajú posilňujúce dávky. Chcem vám poďakovať v mene detí po celom svete… myslím to vážne.

Richard: Veľmi vám ďakujem.

Jane: Zostaneme v kontakte a Boh vám žehnaj za to, čo ste dnes urobili. Rchard: Ďakujem, Dr. Rubyová.

Jane: Veľmi vám ďakujem.

Preklad: David Formánek

otevrisvoumysl

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

paragraf
Spravodajstvo

PODOZRENIE ZO SPÁCHANIA TRESTNÉHO ČINU VLASTIZRADY 

  Vážená Generálna prokuratúra Slovenskej republiky, dovoľte, aby som upriamil vašu pozornosť na vážne podozrenie, že najvyšší ústavní činitelia v ...

Nasledujúci článok

MOR HO!

Otvorený list poslancom NR SR – MOR HO!!!

Petícia MOR HO! za záchranu lesa, vody v procese klimatických zmien a odstránenia ohrozenia človeka v prírode. Ing. Dušan Lukášik, ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

Atentátnik Cintula je produktom liberálnej propagandy

Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy. Vážení priaznivci, po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové ...
Aktualizované 23.5. 23:15
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Aktualizované 21.5. 19:34
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom

Foto: Matúš Plecho Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom. Ten vyjadril ...
Aktualizované 22.5. 02:16
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Aktualizované 22.5. 02:43
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Harabin navrhol rozpustiť Progresívne Slovensko

Harabin chce rozpustiť Progresívne Slovensko. Podľa jeho slov nesú politickú zodpovednosť za atentát na Fica Štefan Harabin je kandidátom koaličnej ...