Covidoví zločinci chcú opichať naše deti!

10. júna 2021

Rodiča, zamyslime sa nad závažnou témou, ktorou je vakcinácia našich najmladších. Bez diskusie s rodičmi, bez akejkoľvek spoločnej komunikácie! Chceme to naozaj dopustiť?

Ministerstvo školstva sa rozhoduje a pripravuje rozšírenie zákona o zdravotných školských sestrách na školách. V ich kompetencii bude možné i bez prítomnosti rodičov rozhodovať o zdraví vašich detí. Do nej bude patriť aj očkovanie detí vo veku 12 – 15 rokov a stále sa veková hranica má znižovať! Budú naše deti testovacie pokusné myši klinickej štúdie? Aké budú vedľajšie účinky a dôsledky tejto veľkej testovacej poškodzovacej akcie?

Katarína Boková z SHO, tiež aj mama, zhrnula túto závažnú tému veľmi citlivo vo svojom videu nižšie a tiež sa povenovala téme letných táborov, ktoré vláda odobrila a pripravujú sa pre naše deti. Veď do škôl ich veľmi nepustili cez školský rok, tak prečo im nedopriať aspoň spoločné letné tábory? A viete čo ich tam čaká? Okrem zábavy aj spoločné kloktacie testovačky a tiež sa tam budú oboznamovať napríklad aj o nástrojoch eliminácie extrémizmu v prepojení na súčasné dianie… Čo poviete? Veľmi lákavý program pre našich potomkov…

Útoky na naše deti sa stupňujú. Zvrhlé plány UNICEF, vakcinácie, školstva.

Uvedomme si to, čo sa deje, útoky na deti sa stupňujú, začnime ich brániť!

WHO SA ZAMERALA NA NAŠE DETI

KULHAVÝ

JINDŘICH KULHAVÝ

WHO vydala vyhlásenia, ktoré vyrazia dych všetkým rodičom majúcim strach o svoje deti a týkajúce sa implikovaného súhlasu s očkovaním detí bez súhlasu rodičov.  Citujeme: ,, Rodičia, ktorí pustia svoje deti do školy, dávajú implicitný súhlas k tomu, že ich deti môžu byť očkované“. V Kanade už sa tým riadia a rodičia sú doslova oddelení od svojich detí, aby im v tom mohli zabrániť.

WHO v dokumente ,, zreteľ týkajúci sa súhlasu s očkovaním detí a dospievajúcich vo veku od 6tich do 17 rokov (Consideration regarding consent in vaccinating childern and adolescentsbetween 6 and 17 years old) na 3. strane 3. odstavca stanovila, že ak sú deti v škole , rodičia tým dávajú tzv. implikovaný súhlas s očkovaním svojich detí. To znamená bez ďalšieho súhlasu rodičov, bez ich prítomnosti a bez povinnosti informovať ich. Toto vylúčenie rodičov je de facto odobratím funkcie zákonného zástupcu a dáva to moc štátu robiť si so školákmi všetko, čo sa mu zapáči. Ak je v zákonoch zakotvené právo na vzdelanie, potom týmto je povinná školská dochádzka súčasťou aparheidu vykonávaného na občanoch a ich deťoch.

Čo to teda znamená? Ak chodí Vaše dieťa do školy, môže tam kedykoľvek doraziť vakcinačné komando a plošne celú školu naočkovať.  Vaše dieťa odíde ráno do školy zdravé a vráti sa s nezvratne poškodeným zdravím. To aj napriek tomu, že Vy bojujete za to, aby sa Vaša rodina nestala súčasťou genetického pokusu na ľuďoch. Pfizer už usilovne pracuje na vakcíne schválenej aj pre deti. V čom sa bude líšiť od súčasného produktu? Možno bude mať inú nálepku a bude ľahko zriedená fyziologickým roztokom. Inak to je mix rovnako smrtiaci, ako ten čo vpravujú do tiel dospelých.

O tom, že sa navyšuje počet úmrtí nasledujúcich vzápätí po vakcinácii, sme už písali.  Všimnite si, že pri mimoriadnej smrti niekoho relatívne známeho, o ktorom sa vie, že prekonal v uplynulých dňoch pred exitus očkovanie proti covidu, prvá informácia je ihneď doplnená vyhlásením, že za to nenesie vinu srdcový akt vpichu. Je to vcelku logické, pretože pozostalí by okamžite mohli požadovať veľkú finančnú náhradu priamo od štátu, ktorý poskytol právnu ochranu ako výrobcovi preparátu, tak i distribútorovi. Navyše by relevantné informácie odrádzali ďalších občanov stojacích frontu pred vakcínovými centrami.

Riziká vakcinácie sú úplne rozdielne u každého jednotlivca.  Niekomu sa nedeje vôbec nič, ďalší majú nepatrné komplikácie trvajúce jeden deň, u iných je reakcia búrlivá a u časti fatálna! Samozrejme netušíme, sú ak úplne všetky šarže a mixy od rôznych výrobcov rovnaké, ak existujú nejaké testy, ktoré dokážu rozoznať rozdiel v koncentrácii a kvalite, však realitou zostáva to, že ľudia skutočne na následky očkovania tiež umierajú. Celosvetovo sa udáva aj napriek tvrdej cenzúre číslo v poriadku desiatok tisíc a keď si spomenieme na opačnú manipuláciu s mortalitou v uplynulom roku, potom je jasné, že môže byť oveľa vyšší. Stále je potrebné si uvedomiť, že v mnohých krajinách údajne nebola zaznamenaná chrípka, neliečili sa rakoviny a ani ďalšie zásadné ochorenia. Pritom počty nebožtíkov zostali na dlhodobom priemere. Ako je toto možné?

Medzi propagátormi očkovania detí patria tí najväčší šmejdi uplynulých mesiacov. Mená v ČR, ako Prymula, Chlíbek, Vojtěch, Arenberger, Kubek, Smejkal, Maďar, Švrčinová ale aj blázon Flégr, zodpovedných politikov je potrebné si starostlivo zapamätať a ak sa otvoria raz spravodlivosti dvere, títo ľudia musia dostať doživotie. Teda ak sa toho dožijú, pretože ak skutočne dôjde k niečomu takému, ako by bola povinná vakcinácia detí v školách, už nebudú stačiť demonštrácie pred budovou Parlamentu, ale bude potrebné použiť všetky dostupné prostriedky na potrestanie každého, kto sa podieľa na tomto zverstve, teda i z radov politikov. Strach, ktorý musia ľudia rozhodujúci o nás a našich deťoch bez nás mať, je potrebné udržať. Práve toto je dôvod, prečo sa politici v Európskej únii tak snažia nás odzbrojiť. Vedia, že deti už sú dostatočný dôvod na to, aby ľudia vyšli do ulíc. Nie s píšťalkami či zvoniacimi zväzkami kľúčov. Nie so sekerou a mačetou, ale so zbraňami.

Propaganda beží a plné obrátky a veľa ľudí jej verí.  Hoci sa politici a ich rodiny očkovať nenechávajú, a keď, tak propagačne placebom či vitamínmi, najatí herci dostávajú za skeče v televízii pol milióna korún, veľká časť ľudí uverí a nechávajú seba i deti vstúpiť do dosiaľ najväčšieho genetického experimentu vykonávaného navyše na ľuďoch. Niektorí skutočne dobrovoľne nechajú zaočkovať seba aj svoje deti. Síce potom dúfajú v pokojný priebeh, ale sú nervózni. Raz možno my vytrvalí budeme vyhľadávaní pre zachovanie zdravého genómu. Za pár rokov môže byť hlavným kritériom pri uzatváraní manželstva či zakladaní rodiny doklad o tom, že ste vakcináciou neprešli. Nikto nevie, aká bude budúcnosť, ale už teraz tušíme, že prítomnosť v mnohom predčila tie najkatastrofálnejšie scenáre. Aspoň v oblasti slobody, cenzúry a propagandy.

HraJ

Kto bude potrestaný za smrť dieťaťa po vakcinácii covid: Pfizer, AstraZeneca, matka, alebo otec?

Vo verejnoprávnej Slovenskej televízii prebehla záhadná reklama na vakcináciu detí nevyskúšanými vakcínami, ktoré sú len podmienečne schválené: vraj sa šestnásťročné deti môžu vybodnúť na svojich rodičov a môžu sa rozhodnúť sami. Ak niektoré deti na vakcínu zomrú a matka s otcom tomu nemôžu „údajne“ zabrániť, bude trestnoprávne zodpovedná lekárka alebo kto?

„Ide o jedinečnú situáciu, keď my ako spoločnosť jednoducho nemôžeme riskovať, ak vakcína vykazuje vedľajšie účinky počas štyroch rokov ,“  povedal Ruud Dobber manažér spoločnosti AstraZeneca.

nie je to vtip…. 1. apríla už bolo

Za dieťa zodpovedáme do 18 rokov, takže keď po vakcíne umrie, zatvoria rodiča? § 2921 NOZ totiž uvádza, že spoločne a nerozdielne „so škodcom“ nahradí škodu aj ten, kto nad ním zanedbal náležitý dohľad. To znamená, že ak sa dieťaťu niečo stane, bude posudzovaný vždy ten, kto o dieťa v tej chvíli staral (tzv. Dozorná osoba), či nezanedbal nejakým spôsobom svoju zákonnú povinnosť. Podľa § 30 ods. 1 Občianskeho zákonníka sa plnoletosť nadobúda bez výnimiek dosiahnutím 18 roku veku. Svojprávnosť možno ale nadobudnúť skôr a to buď uzavretím manželstva, alebo emancipáciou, teda priznaním svojprávnosti podľa § 37 Občianskeho zákonníka. Dieťaťom je teda, podľa súčasnej právnej úpravy, človek do dňa, keď nadobudne plnú svojprávnosť!

Ak je toto pravda, za prípadnú smrť by mala niesť zodpovednosť očkovacia lekárka (lekár), ktorá tým prebrala nad nesvojprávnym dieťaťom prakticky násilne svoju právomoc rozhodovať o jeho živote a smrti.

Alebo je tu iný výklad, zákon, alebo čo tým vlastne reklama chcela povedať? Vraj môže rozhodnúť súd. Ale podľa akého paragrafu bude rozhodovať? Nemala by byť najskôr osveta, koľko zdravých detí zomrelo na covid, koľko zdravých mladých ľudí do tridsiatich rokov zomrelo na covid, aby mali všetci dosť informácií na rozhodovanie?

Vážne máme slepo poslať svoje deti na prípadnú smrť, hoci by im žiadna na covid nehrozila? A majú kvôli dovolenke v Chorvátsku čakať 4 – 10 rokov, či sa im niečo po očkovaní nestane? Takže vážne neovplyvní ponuka Erasmus +, aby si mohol šestnásťročný zasúložiť, jeho myseľ? Vážne to nie je korupcia na ohromné ​​zisky amerických firiem bez ohľadu na zdravie? Obstojí na súde tvrdenie ministra Vojtecha, že o možnej smrti malo dieťa vedieť, petože je mentálne vyspelé? A za tieto otázky bude zase na ministerstve zdravotníctva antidezinformačná kampaň, že tieto otázky sú zavádzajúce a nepatričné?

Koľko ľudí zomrelo na vlastnú smrť? Asi rovnako blbá otázka, ako odpoveď, že otázky sú „dezinformačnou kampaňou“!

A máme skorumpovať deti, že odmenou za napichanie americkou vakcínou im bude ich dovolenka pri mori? Vážne toto zverstvo nikto nezastaví?

Nemá ísť o zdravie detí a nie pomôcť ERASMU + a americkým farmaceutickým korporáciám??

Prečo vláda nepredloží dáta, koľko detí na covid zomrelo a aká je ich úmrtnosť na covid, že musia mať nevyskúšanú vakcínu? 

 Zaujímavé, že za komunistov a totality bola väčšia sloboda informácií, ako dnes!

A zastavte špinavú kampaň: vakcinácia je úžasná. Ale …

Medzi najrozšírenejšie detské choroby patril týfus, záškrt, šarlach, osýpky, čierny kašeľ, rubeola a tuberkulóza. Nezanedbateľná bola aj krivica a vrodená syfilis. Lekárska veda zaznamenala veľké úspechy už koncom 18. storočia, a to aj v oblasti prevencie, kde sa hlavnou zbraňou proti infekčným chorobám stalo očkovanie. Až v roku 1894 bol rozpoznaný bacil Yersinia pestis, ktorý bol nositeľom morovej nákazy a spôsoboval vysokú horúčku, zápal vnútorných orgánov a stav kómy. Miera úmrtnosti bola vysoká – pri zápalovej forme moru umierali tri až štyri pätiny nakazených, pľúcna forma usmrcoval do troch dní takmer všetky nakazené. V Plzni prvej polovice 18. storočia zomrelo pred dosiahnutím piatich rokov 52% detí. V moravskej dedine Poruba sa dožilo piatych narodenín 36% detí, priemerná dĺžka života bola pre mužov 27 rokov a pre ženy 33 rokov.

 My boli dokonca svetová jednotka: za komunistov !

Ale vedeli sme úmrtnosť a vedeli sme prečo!

Mor a iné nákazlivé choroby sa ľahko šírili v teplých letných mesiacoch, vrcholili na jeseň a v zime nákaza ustupovala. 
V období hladomorov sa vyššia úmrtnosť prejavovala v zimnom a jarnom období.
Takže covidoví podvodníci: chápete, že my poznáme excelentné výsledky niektorých vakcín. Ale za podmienky, že ľudia a deti, hlavne tí zdraví, skutočne po nakazení umierajú. 
A vydieranie dovolenkou je špinavosť:  dodajte dáta, koľko percent detí zomrelo na covid a potom …
Inak je to potenciálna vražda na základe čierneho Petra či ruskej rulety!

Vážne sa na covid nenakazil žiaden Róm? Nie je to ani trochu čudné?

skrytapravda.cz

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

Iluzionisti sme všetci!

Už ste niekedy premýšľali nad tým, že všetky naše túžby sa plnia? Áno, áno, VŠETKY priania sa plnia. Ďalšia vec ...

Nasledujúci článok

Aktualizované 15.6. 14:03
Názor

"Nech žije právo a spravodlivosť, nech žije zdravý rozum"

Aktualizácia: Ďalší príbeh rodiny, ktorá pozná svoje práva a majú záujem o právne rady JUDr. Štefana Harabina, pretože nemienia riskovať ...
Aktualizované 15.6. 01:37
Spravodajstvo

Čo čaká svet po zasadnutí G7?

Nemecká kancelárka Angela Merkelová a francúzsky prezident Emmanuel Macron, britský premiér Boris Johnson, americký prezident Joe Biden, kanadský premiér Justin ...
Aktualizované 15.6. 01:59
Spravodajstvo

Robert Fico priniesol šokujúce informácie o kšeftoch Romana Mikulca

Fico o klientelizme, rodinkárstve, daňových podvodoch, skartácii dokladov a iných prešľapoch aktuálneho ministra vnútra SR Romana Milkulca vo videách nižšie: ...
Aktualizované 16.6. 00:58
Spravodajstvo

Opoziční politici nehlasovali proti zákonu, ktorý pripraví ľudí o všetko i o ľudskú dôstojnosť

Pellegrini, Fico, Bláha, Mazurek, Kotleba ani Taraba nehlasovali proti zákonu, ktorý môže pripraviť poctivých podnikateľov a radových občanov doslova a do ...
Spravodajstvo

RASA PÁNOV VŠETKO si DOVOĽUJÚCA ELITA zakazuje neústavným spôsobom

RASA PÁNOV VŠETKO si DOVOĽUJÚCA ELITA zakázala neústavným spôsobom ostatným ľuďom spoločne uctiť si a osláviť narodenie dieťaťa, svadbu, maturitu ...
Aktualizované 16.6. 00:30
Spravodajstvo

Slováci podali stovky žalôb do Štrasburgu a Haagu na vládu SR, médiá a propagátorov.

Slováci podali stovky žalôb na medzinárodné inštitúcie a súdy na vládu SR, ohľadom porušovania základných ľudských práv a slobôd počas neopodstatnených ...
Spravodajstvo

Pravda víťazí - senát USA potvrdil Covid podvod

V skratke: YouTube, Twitter, FB, Google + Fauci, WHO, CDC to majú zrátané definitívne, pretože U.S. Senát sa rozhodol na ...
Aktualizované 15.6. 15:41
Spravodajstvo

Nie Putin, prezident Ruskej federácie odišiel do Ameriky za Bidenom, ale Biden, prezident rozdelených a rozpadajúcich sa Spojených štátov amerických prichádza do Európy za Putinom 16. júna 2021.

Vo vzťahoch veľmoci, resp. superveľmoci vždy cestuje slabší za silnejším. O dva týždne na to odlietajú „dve marionety, Mekelová a Zelenskyj“, každý ...
Spravodajstvo

Čo šokujúce obsahujú maily Dr. Fauciho

Dr. Anthony Fauci je riaditeľom Amerického národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIAID) a hlavný poradca prezidenta USA vo veci ...
Spravodajstvo

ZA NADÁVANIE NA INTERNETE VOČI CHRÁNENEJ OSOBE MÔŽETE SKONČIŤ VO VÄZENÍ

Prezidentka SR Zuzana Čaputová schválila nový zákon nebezpečného elektronického obťažovania. Odňatím slobody na jeden až štyri roky sa páchateľ potrestá, ak ...