„Covid-19“: Očkovaní zomrú. Neočkovaní sú lovení

3. mája 2021

Satanská vláda jedného sveta má byť zahájená v roku 2021

Autor: Michael Mannheimer

Začal sa vek satana. Jeho meno je: Veľký reset

Tento článok sa skladá z dvoch častí:

  1. Dlhodobý vývoj NWO a jeho cieľov
  2. Nový svetový poriadok prichádza: v roku 2021 má byť uvedená satanská vláda jedného sveta

Obe časti sú prevzaté z dvoch článkov tretích strán, pretože kvôli katastrofickým hygienickým podmienkam, ktorým som vystavený v jednej z najchudobnejších krajín sveta (kam som sa utiahol do politického exilu), som, bohužiaľ, opäť tak chorý a napriek starostlivosti a osobnej opatrnosti, že sotva mám silu napísať tento článok. Ale som veľmi rád, že žijem tu a už nie v Nemecku, kde by som bol navždy zatvorený.

30. decembra 2020 uverejnil Johannes Eisleben veľmi vynikajúci článok o pripravovanom výkonovom modeli NWO na tému „ Axis-of-the-Good “ . V zásade som to už písal niekoľkokrát. Ale v zložitých časoch, v ktorých sa nachádzame a v ktorých sme sa stali každodennými obeťami gigantickej kampane klamstiev globálnych médií vo svetových dejinách, platí viac ako kedykoľvek predtým Goetheho uvedomenie:

„Omyl sa neustále opakuje v činoch, preto pravdu musíme neúnavne opakovať slovami.“ —  Johann Wolfgang von Goethe

„Omyl sa neustále opakuje v činoch, preto pravdu musíme neúnavne opakovať slovami.

Musíte opakovať pravdu znova a znova, pretože chyba sa tiež neustále opakuje, a nie jednotlivcami, ale masami.“

V novinách a encyklopédiách, na školách a univerzitách je chyba všade prítomná, pre pohodlnosť a v pohodu s pocitom väčšiny na svojej strane ju nevnímame.““ 

J. W v. Goethe

Oba články priamo súvisia: Nemôžete pochopiť Nový svetový poriadok (NWO), ak ste neuznali jeho choré a hlboko misantropické ciele. Rozumiem, že väčšina mojich čitateľov vie o oboch. Vždy však musím získať nových čitateľov s teoretickou úrovňou znalostí takmer nulovou – a chcem a musím čeliť smrteľnému nebezpečenstvu, ktoré predstavuje NWO a jej schizoidní predstavitelia Merkelová, Macron, von der Leyen, Kurz, americkí demokrati, rodina Clintonových a Obamovcov, Sorosa, Schwaba, Rothschilda a tisíc ďalších idú von, diskutujú o tom znova a znova. Aj keď som si vedomý, že všetko vyššie uvedené je iba druhým strážcom skutočných duchovných predstaviteľov NWO. Muži a ženy, ktorí prišli s týmto diabolským plánom, pracovali na ňom najmenej 100 rokov a teraz ho realizujú,

V roku 1961 Kennedy varoval predstaviteľov amerických médií pred gigantickým sprisahaním bez toho, aby si uvedomil, že sú súčasťou sprisahania

John F. Kennedy to naznačil už vo svojom legendárnom prejave v newyorskom hoteli Waldorf-Astoria (keď pojem „nový svetový poriadok“ neexistoval: Už v roku 1961 varoval JF Kennedy pred masívnym sprisahaním NWO.

27. apríla 1961 predniesol Kennedy  prejav v newyorskom hoteli Waldorf-Astoria, ktorého kľúčové správy nikdy masmédiá neuviedli. 
Kennedy potom varoval verejnosť pred masívnym sprisahaním, ktoré dnes poznáme ako Nový svetový poriadok (NWO), Deep State alebo iné mená. 
Doslova povedal:

Čelíme monolitickému a hanebnému sprisahaniu po celom svete, ktoré sa spolieha predovšetkým na skryté prostriedky na rozšírenie svojej sféry vplyvu – skôr infiltráciu ako inváziu; skôr o infiltrácii ako o voľbách; skôr na zastrašovanie ako na slobodnú voľbu; na nočné partizánske útoky namiesto armád počas dňa. John F. Kennedy v hoteli Aston v New Yorku, ďalšie informácie nájdete tu . V archíve prejavov online nájdete jeho vystúpenie v časti „ Prezident a tlač: Adresa pred Združením vydavateľov amerických novín, 27. apríla 1961“.

Netušil, že hovorí v levom brlohu. Citeľne zdržanlivý potlesk na konci jeho prejavu, ktorý je jedným z najdôležitejších, aký kedy americký prezident udelil, ukazuje, že jeho osud bol v tom okamihu veľmi pravdepodobne spečatený. Netušil, že jeho strana, americkí demokrati, sa v priebehu nasledujúcich desaťročí vyvinú v neoboľševicko-satanskú stranu (Hillary Clintonová, jej manžel a dcéra Chelsea sú vyhlásenými podporovateľmi Lucifera a je veľmi pravdepodobné (uviedol som) v rituáli bol tam satanský infanticíd), ktorý sa chystá uvrhnúť USA a svet do najväčšieho chaosu v jeho histórii.

Títo konšpirátori sú v súčasnosti v procese uzurpovania si svetovlády pomocou „veľkej krízy“ (Rockefeller), ktorú uskutočnili. Každý, kto to prehovorí na verejnosti, bude roztrhaný médiami, ktoré sú takmer úplne v rukách konšpirátorov. Keby bol Kennedy vzkriesený – určite by mobilizoval Národnú gardu a rozbil by Deep State a jeho stranu.

Vlády sa stali vrahmi svojich vlastných národov

Už nemôžeš počúvať slovo Corona? Už si unavený z všetkých hororových správ o uzamknutí a očkovaní? Veľmi dobre tomu rozumiem. Necítim sa inak. Písanie článkov na vyššie uvedené témy sa pre mňa stalo sizyfovskou prácou. Neexistuje však iná alternatíva, ako sa vyrovnať so smrteľnou hrozbou, kým ju nezvládneš: Ak sa do tvojho domu vkradol vrah, potom nebudeš v pokoji spať a dúfať, že sa nasledujúce ráno zobudíš živý. Ozbrojíš sa, prehľadáš všetky kúty svojho domu a neodpočinieš si, kým ho nechytíš alebo v prípade potreby nezabiješ v sebaobrane.

Krajiny západu sú najviac postihnuté

Máme presne túto situáciu: vlády takmer každej krajiny sa stali vrahmi svojich obyvateľov. Najviac postihnuté sú krajiny západu, práve tie, v ktorých sú občianske slobody hodnotené najvyššie a vo väčšine prípadov minimálne rudimentárne alebo väčšinou dodržiavané. V tieni týchto slobôd sa však etablovala koncepcia tolerancie, ktorá umožňovala šírenie smrteľného nepriateľa slobody v týchto krajinách. Aristoteles už vedel o paradoxe tolerancie. V zásade povedal: „Ktokoľvek bude tolerovať intoleranciu, ten bude intoleranciou zabitý.“

Tu sme presne teraz. Vďaka takmer zvrátenej tolerancii voči otvoreným nepriateľom slobody a demokracie, od komunizmu k islamu, od radikálnych a nenávistných feministiek až po frankfurtskú školu, od rozdelenia dvoch prirodzených pohlaví na 62 takzvaných rodových pohlaví, západné spoločnosti prerušili svoje pôsobenie. Vlastné korene a stali sa tak ľahkými obeťami určitých skupín ľudí a organizácií, ktoré majú na mysli iba jednu vec: zrušenie slobody a demokracie a zvrchovanosti nad svetom.

Ideológie a náboženstvá aj jednotlivci zapojení do tohto Nového svetového poriadku (NWO) sú vždy zamestnávajú psychopatov a sociopatov. 

Nezaujíma ich, či milióny alebo miliardy ľudí musia zomrieť na svojej proklamovanej ceste k novému svetovému poriadku, ktorý z našej planéty urobí väzenskú planétu. Táto premena už je v dobrej kondícii, čo je zrejmé z globálneho korónového šialenstva, s historicky úplne bezprecedentným uväznením miliárd ľudí a historicky tiež bezprecedentnou povinnosťou masového očkovania svetovej populácie.

Dobrý deň, som Jacob Rothschild a moja rodina nahonobila bohatstvo vo výške 500 biliónov US dolárov. Vlastníme centrálne banky takmer v každej krajine sveta, financujeme všetky vojny už od čias Napoleona, vlastníme všetky noviny a média vo vašej krajine, všetku ropu a aj vašu vládu. Pravdepodobne ste nikdy o mne nepočuli…

Najdôležitejšie mená týchto psychopatov sú: Rothschild, Soros, Gates, Clintonovci, Merkelová, Schwab, Macron a Kurz. Väčšina z nich má spoločné to, že sami nemajú žiadne deti, či už z dôvodov homosexuality alebo z iných dôvodov, ktoré by presahovali rámec tohto článku. Ale vyššie uvedené nie sú skutočnými strojcami tohto nového svetového poriadku. Skutoční vládcovia sedia vo svojich honosných sídlach, vlastnia väčšinu svetových bánk a centrálnych bánk, nahromadili nekonečné množstvo bohatstva a z tradičných a zrozumiteľných dôvodov sa držia v úzadí. O tejto skupine som už napísal veľa a tentokrát to chcem nechať tak.

„Vakcíny COVID sú perfektne vyrobené vraždiace stroje

Tento článok je opäť o smrteľnom nebezpečenstve, ktoré predstavuje očkovanie proti koróne; už teraz možno povedať, že počet ľudí zabitých alebo ťažko postihnutých týmito očkovaniami je rovnaký ako počet úmrtí na korónu (čo sú v skutočnosti bežné úmrtia na chrípku, napr. ako dokonca WHO a RKI museli pripustiť) ďaleko presahuje. Hlavné správy!

Túru, kým môžete – Finca Bayano v Paname!
DR. Sherry Tenpenny: popredná
americká odborníčka na očkovanie

Paradoxom tohto očkovania je to, že sľubuje liek, ale je navrhnutý tak, že je takmer isté, pravdepodobnosť úmrtia na kratšiu či strednú dobu. Pretože toto očkovanie alebo vakcíny sú navrhnuté tak, aby sa proti nim ľudský imunitný systém nemohol brániť. Odvolávam sa tu na vynikajúce vyjadrenia popredného amerického odborníka na očkovanie lekárky Tenpenny, ktoré je dostupné v článku „ Prečo je vakcína Covid 19 (Pfizer) smrteľná!“ prepísané a zverejnené pre všetkých, aby si ich mohli prečítať. Podstatu vašich vyhlásení si môžete prečítať v nasledujúcom dokumente PDF (štyri strany A4):DR. Tenpenny: Prečo je vakcína Covid 19 (Pfizer) smrteľná (súbor PDF) Stiahnutie

V nedávnom článku publikovanom 25. apríla 2021 na webovej stránke Dr. Henry Makow , doktorky Tenpenny, aktualizoval vaše vyhlásenie o vakcínach ešte dramatickejšie:„ Vakcíny COVID sú perfektne vyrobené vraždiace stroje“

Prípad v nemeckom domove dôchodcov tiež ukazuje, že očkovanie nerobí to, čo sľubuje: napriek dvom očkovaniam tam došlo k záhadnému vypuknutiu koróny ( zdroj ). To všetko sú dôkazy úplnej nevedeckosti, zbytočnosti a svojvoľného usporiadania týchto očkovaní vládami, ktoré s týmito očkovaniami robia veľmi odlišné veci, ako oficiálne zastupujú. A dôkazom je náš tromf a ukazuje, že sa nachádzame v globálnom politickom systéme teroru, kde sú ľudia zamknutí ako dobytok a sú nútení konať, čo nechcú. Pád nás Nemcov funguje záhadne.

WHO:
„Žiadne dôkazy o účinnosti očkovania“

Najlepší vedec WHO tvrdí, že očkovaní cestujúci by mali zostať v karanténe, pretože neexistujú dôkazy o tom, že vakcíny COVID-19 bránia prenosu. Na virtuálnom brífingu Dr. Swaminathan:

„Momentálne si nemyslím, že máme dôkazy o tom, že by niektorá z vakcín mohla zabrániť tomu, aby ľudia skutočne dostali infekciu, a teda ju ďalej šírili.“

https://www.businessinsider.com/who-says-no-evidence-coronavirus-vaccine-prevent-transmissions-2020-12?op=1&r=US&IR=T )
Vedec WHO, publikované ne, 14. marca 2021

Napriek tomu, ako „ Americanfreepress “ napísalo jedno z mála slobodných amerických médií, elity sa usilujú o globálnu „pandemickú zmluvu“ : V budúcnosti majú umelo hovorené a písané pandémie slúžiť diktátorskej garotke tejto 1-percentnej elity proti Zvyšku sveta, vypínať kúsok po kúsku ako anakonda, ktorá pomaly dusí svoju korisť. Globálny odpor, ktorý rastie zo dňa na deň a je stále úplne mimo správy štátnych médií, musí preto naďalej rásť s cieľom úplného rozbitia aktérov, zapojených do tohto satanského sprisahania proti ľudskosti.

Nasledujúce vysvetlenia slúžia na vytvorenie protipólu k prebiehajúcej propagande očkovania v globálnych štátnych médiách a na druhej strane na prehĺbenie poznatkov o riziku očkovania o nové údaje a fakty. Predovšetkým v 1. článku ( injekcie Covid-19 šíria nové „varianty“ koronavírusu ) rozpoznáte, že varianty (mutanti), ktoré sú politicky inštrumentalizované politikou a kupovanými lekármi, nevznikajú samy od seba, ale sú dôsledkom Covid – 19 očkovaní.

Ak si myslíte, že to je rovnako ako ďalšie moje články dôležité, pošlite ich prosím na váš e-mailový distribučný zoznam. Vynechajte však tých ľudí, o ktorých viete, že nechcú byť informovaní. Stratíte iba viac členov rodiny, priateľov, známych a nezamestnaných pracovných kolegov.

Pre čítanie sú k dispozícii nasledujúce kapitoly:

  1. Injekcie Covid-19 šíria nové „varianty“ koronavírusu
  2. Zamestnanec spoločnosti Ex-Gates varuje:
  3. Vďaka očkovaniu je vírus predovšetkým agresívny. Očkovaní zomrú. Neočkovaní sú lovení.
  4. Desivá štatistika: Vedľajšie účinky očkovania sú oficiálne

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Vírus náboženstva: Starodávna vojna s ľudským vedomím

Takže si si myslel, že chceš osvetu? Myslel si si, že život bude celý sladučko broskyňový a plynulý, keď sa závoje ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Rada Európy zakázala povinné očkovanie!

Rada Európy (CoE), popredná európska a svetová organizácia pre ľudské práva, ktorá riadi Európsky súd pre ľudské práva rozhodla 27. ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...