Budú Kolíková a spol. stíhaní za možnú účasť na samovražde Lučanského? Samovražda Lučanského je nápadne podobná „samovražde“ pedofila Epsteina.

1. januára 2021

Vyjadrenie Štefana Harabina

V prvom rade vyjadrujem úprimnú ľútosť z toho, čo sa stalo v závere roka 2020 a súcitím s rodinou pána Lučanského. Bez ohľadu na čokoľvek, je to neuveriteľná ľudská tragédia. Očakávam, že sa celá vec riadne vyšetrí a objasní aj keď mám pochybnosti, či niečo také počas vlády Matoviča na Slovensku vôbec je možné.

Bol som vrchným veliteľom ZVJS (Zbor väzenskej a justičnej stráže) ako minister spravodlivosti v rokoch 2006-2009. Príslušníci ZVJS hovoria, že som bol mimoriadne tvrdý, preto mali zo mňa strach. Zároveň ma ale považovali za autoritu, mali rešpekt, pretože cítili  spravodlivosť a dôverovali mi.

Ako minister spravodlivosti som navštívil všetky väznice na Slovensku, vrátane ústavov na výkon väzby, aj tú prešovskú. Lebo som, okrem iného, zavádzal prácu väzňov nad rámec dovtedajších parametrov (iba na margo dosiahli sme takmer 80% zamestnanosť väzňov, absolútne najvyššiu v EÚ). Detailne preto poznám tiež právne predpisy v režimových a bezpečnostných otázkach i reálny stav v tomto smere aj v Prešove.

Štrasburský dohovor o ochrane ľudských práv navyše zaväzuje aj našu republiku chrániť právo na život. Osoby vo väzbe sú zraniteľné a štáty majú povinnosť uskutočniť osobitné kroky k ochrane ich života. Čl. 2 Dohovoru za určitých okolností ukladá štátu pozitívnu povinnosť prijať preventívne opatrenia za účelom ochrany jednotlivca aj pred ním samým. Ide o opatrenia, ktoré možno od nich za existujúcich podmienok rozumne očakávať na odvrátenie hroziaceho nebezpečenstva.

Samovražda Lučanského v súvislosti s tým, čo o udalostiach spred mesiaca v tej istej cele, „akože komplexne“, zistili Kolíková a tiež Žilinka, desať hodín pred oznámenou „kritickou samovraždou“, je alarmujúca a vymykajúca sa obvyklým štandardom. Asi tak ako samovražda Epsteina v „samoväzbe“ v USA.

Nie z pohľadu, že by Lučanský bol pedofilný zvrhlík, ale z titulu, že sa stal zrejme nepohodlným svedkom takmer všetkých politikov.

V tomto prípade mám na myslí predovšetkým výnimočne aktuálnu spojitosť. Lipšic, vychádzajúca Sorošova justičná hviezda u Čarnogurského na ministerstve spravodlivosti v rokoch 1998-2002 tvrdil, že je bezpodmienečné nevyhnutné skopírovať celý justičný systém USA, vrátene väzenstva do našich slovenských pomerov. Ako predseda najvyššieho súdu som vtedy oponoval jednoduchou replikou v znení, že „Morské ryby nie je možné prenášať na Štrbské Pleso“.

Čiže o čo išlo, osvedčené korupčno-politické praktiky aj väzenské podľa amerického vzoru, preniesť na Slovensko.

Kolíková sa  počas posledných dvoch tlačoviek v priamom prenose priznala k mimoriadne vážnemu odbornému zlyhaniu, lebo po zisteniach, najmä udalosti spred mesiaca nechala generála  Lučanského na samotke s poschodovou posteľou. Práve podľa jej verzie si mal generál spôsobiť zranenie oka neopatrnosťou pri páde na hranu postele. Vnímala teda železnú posteľ ako nástroj spôsobilý ohroziť život a zdravie väzobne stíhanej osoby, čiže vedela, že  kovová posteľ umožňuje spôsobenie vážneho poranenia väzňa na samotke. Nenariadila jej odstránenie ako vrchný veliteľ ZVJS.

Preto pri zistení, že skutočne išlo o samovraždu Lučanského, sa u Kolíkovej v jej prípade dá hovoriť aj o vyvodení priamej trestnoprávnej zodpovednosti za účasť na samovražde. Účasť na samovražde generála, sa môže samozrejme viazať za rovnakých podmienok ako u Kolíkovej i na riaditeľa v Prešove a generálneho riaditeľa ZVJS a na všetky osoby, ktoré mali na starosti technické vybavenie samotky. Štát a príslušní štatutári konkrétneho štátneho orgánu musia urobiť všetko možné a doslova i nemožné, prijať všetky opatrenia, na odvrátenie hroziaceho nebezpečenstva, aby akýkoľvek väzeň nemohol spáchať samovraždu, nehovoriac už o tom, keď je väzňom generál polície a exprezident policajného zboru.

Verejnosť opodstatnene potom kladie otázky nasledujúceho znenia.

Mali jeho spoluobvinení strach a preto mali záujem, aby generál Lučanský už nikdy nehovoril?

Kto chcel umlčať exprezidenta PZ generála Lučanského?

Kto mal (mohol) mať motív na realizácii takéhoto hrozného skutku?

Bezprecedentný a v histórii slovenského väzenstva (vrátane československého) doposiaľ nezaregistrovaný takýto spôsob samovraždy v zostrených mikroskopicky sledovaných podmienkach (nehovoriac o opakovanom pokuse a o tom, že išlo generála polície, exprezidenta PZ, ktorého verejne  politicky vydierali, aby sa vzdal) a tiež pri mainstreamovom podsúvaní informácií, že ide o svedka na opozičných politikov, nám zrejme aj neumožňuje spoliehať sa na to, že išlo o dobrovoľnú samovraždu, keď vôbec išlo o samovraždu.

Vieme kto mal motív u Epsteina?

Z amerických korupčno-podvodných justičných skúsenosti (viď aj posledné prezidentské voľby) sa nedá vylúčiť ani to, že Epstein ešte žije a s jeho životom sa kupčí, tak ako u nás s kajúcnikmi, ktorý inštitút do Trestného poriadku zaviedol práve Lipšic a osobne Fico s Kaliňákom i napriek môjmu návrhu ako ministra spravodlivosti  do vlády (v roku 2007) na jeho zlikvidovanie, tomu úspešne zabránili.

Takže mohli mať motív Lipšic, Matovič, Kaliňák, Fico? To ja neviem.

V právnom štáte sa predsa, ale musí zistiť, čo sa stalo.

Tak ako USA nikdy neboli právnym štátom. Ani u nás po úpravách Lipšica a Fica sme nedosiahli túto „americkú“ úroveň právneho štátu. Skôr už došlo k zničeniu i predtým existujúcich pozitívnych právnych štandardov.

Nezrušili náhodou Fico spoločne s Lipšicom nezrušiteľnú amnestiu?

Podľa Dohovoru majú členské štáty i v prípade samovraždy spáchanej vo väzbe vec riadne, nezávisle a bez zbytočných prieťahov prešetriť.

Stane sa tak v prípade generála Lučanského? Neviem. Lebo nie je vylúčené, že Fico, Lipšic, Matovič a Kaliňák sú dirigovaní z rovnakého centra riadenia?

Alebo si niekto ešte myslí, že nie sú?

Nie je zaujímavé aj to, že Kaliňák prvýkrát reagoval až po smrti Lučanského?

Iba na ilustráciu pripájam časť výpovede Milana Lučanského z 3. decembra 2020, zverejnil portál noviny.sk. Vyplýva z nej, že bývalý policajný prezident, ktorý mal spáchať samovraždu, chcel vyšetrovateľovi dokázať, že podozrenia o braní úplatkov sú len výmysly a na zneužívanie svojho postavenia nebol odkázaný. Lučanský mal uviesť, že sumu 150 000 eur získal legálne, keď v roku 2019 došlo k mimosúdnemu vyrovnaniu sporu s médiami, ktoré o ňom zverejnili nepravdivé články. Všetky tieto peniaze, plus ďalších 20 tisíc eur, mal podľa výpovede darovať. „Takže som pri tom, ako som dostal 150 tisíc eur, rozdal 170 tisíc eur, čo je overiteľné z bankových výpisov. Takže som nebol odkázaný na nejaké peniaze od Böhmovcov alebo Pakšiovcov, ale bol by som si tieto peniaze nechal na svojom účte,“ uviedol Lučanský. ​Peniaze z úplatkov boli podľa Lučanského len výmyslom policajtov a ďalších obvinených, ktorých NAKA zadržala pred ním. Bol pripravený sa voči obvineniam brániť a do zápisnice o výsluchu uviedol, že žiada konfrontácie so všetkými, ktorí o ňom tvrdia, že od nich bral peniaze, či iné nezákonné výhody. „Nakoniec ešte chcem uviesť, že nikdy som si neuvedomoval, ako je u nás postavený trestný poriadok a trestný zákon, ale je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“ Uviedol podľa portálu novinky.sk v závere výsluchu.

Video o ukončení kariéry gen. Lučanského a o venovaní financií, ktoré získal v mimosúdnom vyrovaní: https://fb.watch/2LhyNqI0wB/

Ešte dodatok. Na záver už iba malá pikantéria. Minister obrany Naď potvrdil pravosť uniknutých záznamov Lučanského lekárskej správy z ružomberskej vojenskej nemocnice, ktoré usvedčujú Kolíkovú zo šírenia klamstiev.

Zdroj: HarabinJUDr. Štefan Hrabin

Zdroj FB: údajné zdravotné záznamy gen. Lučanského

Ján Baránek – dopĺňa ďalšie vyjadrenia vo veci generála Lučanského a k fotodokumentácii lekárskych záznamov, ktoré unikli, sa vyjadril na svojom FB profile:

Minister Naď nám teda oznámil, že uniknuté fotografie zdravotného záznamu sú Milana Lučanského. Nie je mi jasné – prečo? Vtip je totiž v tom, že na tých záznamoch nikde nebolo meno pacienta. To po prvé. Takže nám p. minister potvrdil, že ide naozaj o M. Lučanského. Lebo pokojne to mohol byť podvrh, ktorého výroba zaberie trochu zručnejšiemu užívateľovi PC max. hodinu. 
Po druhé – p. minister garantuje anonymitu, beztrestnosť a odmenu tomu, kto oznámi, ako unikli tieto záznamy z nemocnice v Ružomberku. Takže nie je problémom to, že ministerka Kolíková klamala celý čas a celú verejnosť niekoľko dní. Lebo každý lekár potvrdí –  mne to už aj potvrdili, že to, čo je popísane na tých fotkách, resp. na zdravotnom zázname z operácie, je následkom dosť brutálnej bitky  a nie „nehody pri telocviku“. Ale že ministerka klame, to je  v poriadku. Pán minister sa zároveň vyhráža  trestnoprávnymi následkami. Aby sme tomu rozumeli. Trestnoprávne následky má niesť ten, kto usvedčil ministerku z verejného klamstva.(!)  Navyše ju usvedčil „vynesením“ zdravotného záznamu, na ktorom nebolo meno a toto meno nám oznámil – Jaroslav Naď. Takže, nie je problémom klamstvo ministerky, ale to, že klamstvo sa odhalilo. A toto treba trestne stíhať!
Po tretie – p. minister má veľmi obmedzené možnosti vyvodzovať trestnoprávne následky. Aj keď sa nie prvý raz pasuje do tejto úlohy. Môže naozaj len urobiť „všetko preto“, tak ako píše. Možno sa nájde niekto, kto urobí „všetko preto“, kto bude chcieť nejakým spôsobom stíhať aj p. ministerku Kolíkovú za šírenie klamstva a zavádzanie. Pán minister nie je ani sudcom, ani prokurátorom, ani vyšetrovateľom. Samozrejme, pokiaľ tieto fotografie vyniesol príslušník armády, nech si ako MO túto právomoc sprostredkovane uplatňuje. Ide totiž o vojenskú nemocnicu. Navyše, naozaj by som rád vedel, odkedy je trestné zverejňovať, resp. „vynášať“ zdravotné záznamy anonyma… 
Po štvrté – vláda by si mala konečne robiť poriadok aj vo vlastnom amaterizme. Lebo toto, čo som napísal vyššie, je popisom bezbrehého amaterizmu. Pokiaľ totiž chcú hrať „vysoké hry“, nedá sa to robiť takto. Lebo – čo si vlastne mám myslieť o tom, čo sa podľa nich stalo? Gen. Lučanský sa zranil pri telocviku, potom sa prevrátil na invalidnom vozíku a zranil si temeno hlavy a nakoniec sa obesil na teplákoch, bez toho, aby nechal list na rozlúčku, bez toho, aby sa vôbec pokúsil nejakým spôsobom verejne aj trestnoprávne obhájiť, skrátka po pár dňoch rezignoval a obesil sa na 20cm posteli na teplákoch. No… Dajte niečo iné, priatelia. Toto vám asi nikto nezoberie.

https://www.hlavnespravy.sk/boli-zverejnene-casti-vypovede-milana-lucanskeho-je-smutne-ze-ja-musim-dokazovat-svoju-nevinu-a-nie-naopak-ze-by-mne-bola-dokazana-nejaka-vina-lekar-ktory-ho-v-ruzomberku-osetroval-bol-v-lipsicov/2394406

https://aeronet.cz/news/slovenskem-otrasa-skandal-a-podezreni-z-umuceni-a-vrazdy-byvaleho-policejniho-prezidenta-milana-lucanskeho-ve-vazebni-cele-unikla-lekarska-zprava-je-jako-z-hororu-bulva-praveho-oka-vyhrezla-z-ocni/?fbclid=IwAR3CiG126RfushOYw-EQSZpI4eggLOhTgpK7nhFFe5HbCMCoKcONksjQhiA
https://www.hlavnydennik.sk/2021/01/02/kolikovu-by-mohli-za-lucanskeho-samovrazdu-stihat-tvrdi-harabin/?fbclid=IwAR14R1Qsa1e0wcGJh09ifOcWU-mbukrRlt1FHCwviujGZ2-fL_9rMn_h4TU

Jaroslav Naď dnes potvrdil pravosť zdravotného záznamu uviedol včera na svojom statuse Ľuboš Blaha 

Minister obrany Jaroslav Naď dnes potvrdil pravosť zdravotného záznamu Milana Lučanského. Ide o prelomovú udalosť celého tohto strašného prípadu.

1. Hneď, ako sa dostal záznam na verejnosť, na internete sa začali šíriť fámy o tom, že je to hoax. Dnes je jasné, že nie. A zároveň je nad slnko jasnejšie, že Milan Lučanský k takýmto strašným zraneniam nemohol dôjsť tým, že sa potkol o topánku či buchol o posteľ.

2. Lučanský mal mať poškodené oko natoľko, že sa mu vpáčilo do prínosnej dutiny. Taktiež mal krvné zrazeniny v tkanivách okolo oka. Okrem toho mal mať zlomeninu očnicového oblúka.

3. Záznamy z lekárskej správy potvrdzujú, že ministerka Kolíková bezostyšne klamala. Poprela zlomeninu očnicového oblúka a zranenia Milana Lučanského zľahčovala.

4. Vyzerá to tak, že niekto tu chce zamiesť stopy. Neexistuje dôvod, prečo mal byť Lučanský prevezený z Prešova do Ružomberka. Len pripomínam, že v Ružomberku je v nemocnici dosadený Naďov človek ako riaditeľ. Bol toto ten skutočný dôvod?

5. To, ako minister Naď prská, iba potvrdzuje, že do toho celého mohol byť zatiahnutý. Ak sa minister obrany vyhráža, že podá trestné oznámenie za to, že niekto informoval verejnosť v prípade, kde existujú podozrenia zo spáchania ťažkého zločinu, možno vraždy – to myslí vážne?

6. A kde bol minister Naď, keď unikali informácie z utajovaných trestných spisov v prípade Kuciak? Alebo v ďalších prípadoch, v ktorých Tódová účelovo vyťahovala informácie a krágľovala nepohodlných politikov? Vtedy to Naďovi nevadilo, že sa pácha trestný čin?

7. On sa chce teraz vyhrážať tým, ktorí chcú odhaliť pravdu? Chce umlčať tých, ktorí vnášajú viac svetla do prípadu možnej vraždy či pokusu o vraždu? Chce zastrašiť každého, kto prináša nové stopy vo vyšetrovaní?

8. Prečo by to robil, ak vláda nemá čo skrývať? Iba to potvrdzuje, že sa tu udialo niečo škandalózne. A že vláda sa to snaží zo všetkých síl ututlať.

9. Naď dokonca sľubuje anonymitu a beztrestnosť. A to na základe čoho? On ako papaláš si môže určiť, komu udelí anonymitu a beztrestnosť? On si môže robiť, čo chce? On sa ako minister nemusí riadiť zákonmi? To kde žijeme?

10. Už len za túto svoju arogantnú výzvu by mal ísť sedieť za pokus o zneužitie právomocí verejného činiteľa. Kde je NAKA?! Čo sa to tu, preboha, deje?!

11. A mimochodom – ak má niekto vpáčené oko do nosnej dutiny a zlomeninu očnicového oblúka, to sa ako ideme fakt tváriť, že si to urobil sám buchnátom o posteľ?

12. Možno by nám pán minister Naď mohol predviesť, ako si možno vpáčiť oko do nosa udieraním sa o posteľ – lebo nikto na Slovensku okrem neho a Kolíkovej si to predstaviť nevie.

13. Verzia, ktorú priniesol bezpečnostný analytik Milan Žitný, že Lučanského surovo zmlátili a zapríčinili jeho smrť, je po Naďovom odhalení čoraz pravdepodobnejšia. Vynára sa z toho škandál storočia.

14. Kolíková musí odstúpiť. Už dávno presluhuje. A ďalší na rade je Naď, ktorý sa dnes priznal, že je to toho namočený až po uši. A myslíte, že o ničom nevedel Matovič? Ten je predsa hlavou celej ich mafie. Musia nielen odstúpiť, ale zároveň musia byť trestne stíhaní. Toto nevyhnije. Za žiadnu cenu.

15. Pamätáte si na All for Jan? Je najvyšší čas na All for Milan! A áno, po slovensky to znie lepšie, ale táto správa musí ísť do sveta – je tu podozrenie, že na Slovensku sa za Matoviča odpravujú nevinní ľudia vo väzbe. Hrdinovia ako Milan Lučanský. Toto musí ísť von! Matovičova mafia je čoraz nervóznejšia a robí chyby. Pôjdu dole. A jedného dňa možno skončia na tej istej cele… S tou istou posteľou… A tými istými topánkami.

https://refresher.sk/93072-Minister-Nad-ponuka-odmenu-za-informacie-ako-sa-zdravotny-zaznam-Milana-Lucanskeho-dostal-do-medii?fbclid=IwAR0XpHZO9KUAqbsBtv7iyacyisSAd6j4FQDWuUZJ77-D2VGloGQJwSQYIJQ

Už to začína do seba zapadať prečo operácia musela prebehnúť v Ružomberku! Kamarát Jaroslava Naďa a Lipšica operoval Gen. Lučanského!!!! Za všetkým je Matovič a Lipšic!

MUDr. Sičák Marián, prednosta ORL kliniky v Ružomberku, ktorý operoval Milana Lučanského, blízky kamarát Lipšica!

Zuzana Belicová uviedla: Včera do médií unikli zdravotné záznamy z ošetrenia ťažkých zranení oka zosnulého bývalého policajného prezidenta, pána Lučanského. Minister Naď je únikom lekárskej správy pobúrený a sľubuje odmenu a beztrestnosť tomu, kto udá toho, kto tieto info do médií vyniesol. Rodina pána Lučanského zverejnenie lekárskych záznamov nenamieta, práve naopak, hovorí o ministrom Naďom sľúbenej odmene ako o zastrašovaní. My, obyčajní ľudia, sme si nevšimli, žeby pán Naď, ani ostatní politici z OĽaNO boli v minulosti pobúrení, keď asistent poslanca Rajtára za SAS, Rybanič, vyniesol informácie o pohyboch na bankovom účte Kaliňáka. Skôr opačne. Hromadne pánu Rybaničovi fandili a obhajovali jeho skutok tým, že verejnosť si zaslúži poznať pravdu. Teraz poznať pravdu už nie je dôležité? Prečo? Verejnosť od vlády “zmeny” očakáva hlavne transparentné a čo najrýchlejšie prešetrenie okolností ťažkého zranenia a smrti pána Lučanského. To by mala byť pri množstve pochybností priorita vlády v tomto prípade. A nie odmeny za udavačstvo. Ani zastrašovanie, ako sa vyjadrila rodina pána Lučanského. Lebo poznanie pravdy nebolo dôležité len za vlády Fica pri kauze Bašternák, ale poznanie pravdy je rovnako dôležité v každej dobe. Aj dnes za vlády Matoviča pri tejto smutnej kauze. Pravda oslobodzuje a zbavuje pochybností. Vždy to tak bolo a aj bude. Na to by ministri mali vždy myslieť. ( Nemám rada dvojaké metre. Vysvetlivka pre tých s “krvavými” očami plných nenávisti, čo nerozumie obsahu písaných textov)

https://www.extraplus.sk/clanok/nad-potresta-toho-kto-zverejnil-udaje-zo-zdravotneho-zaznamu-lucanskeho?fbclid=IwAR3oOC368XWhaAePpJEZRH0cSqBKrJVQ1DFGaLcUjvxeNbjGrFZYckRRgfU

Naď o operácii Lučanského: Výrazne mu vylepšili zrak. Za udanie sľubuje odmenu

Ministra obrany Jaroslava Naďa rozčúlilo, že sa dostala von lekárska správa o operácii oka generála Milana Lučanského v Ružomberku a sľubuje beztrestnosť a odmenu za prezradenie informácií o tom, kto to vyniesol von. Syn Milana Lučanského na sociálnej sieti uviedol, že rodina by súhlasila so zverejnením dokumentácie…

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573432-nad-o-operacii-lucanskeho-vyrazne-mu-vylepsili-zrak/?fbclid=IwAR3K1Fsg8XoKDfOYFQHduKcBOZqttv__DmI-PmFi0lFcmEY1MGoKeBmG

MIMORIADNA SPRÁVA! 
Vražda Generála Lučanského má medzinárodné pozadie a bola vopred pripravovanou akciou, ktorej snahou bola eliminácia človeka, ktorý nielen že vedel, čo sa na Slovensku deje dnes a za posledné zhruba tri roky aj udialo, ale ako jeden z mála ľudí na Slovensku, stojaci na opačnej strane barikády, DISPONOVAL o všetkom tomto svinstve NEZVRATNÝMI dôkazmi!
Tí, ktorí zadržali Lučanského vedeli, že táto osoba už nikdy viac neupustí brány väznice a že jeho dni sú spočítané. Nejednalo sa o žiadnu náhodu, skrat dozorcov pri vyprovokovaní potyčiek, ale o riadenú záležitosť!
Lučanský disponoval nezvratnými dôkazmi, ktoré by v prípade ich zverejnenia okamžite ROZLOŽILI SÚČASNÚ vládnu koalíciu a veľký počet najvyšších štátnych predstaviteľov by okamžite skončil za mrežami, za predpokladu právneho fungovania štátu.
Za všetkým stojí vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a Daniel Lipšic figuruje ako šedá eminencia za všetkým tým politickým a spoločenským svinstvom, ktoré sa na Slovensku za posledné tri roky udialo. 
Ficove zlodejstvá poslúžili ako zámienka k tomu, aby mohli „sily západu“ zrealizovať na Slovensku scenár – prevrat, presne šitý na mieru mentality Slovákov! 
Sofistikovaná stratégia, vedúca k urýchlenej a úplnej strate svojprávnosti a demokracie zvrchovaného štátu. Na Slovensku sa realizoval deštrukčný model zničenia suverenity krajiny s mimoriadnym úspechom, ktorý sa onedlho, šitý opäť na mieru daných krajín udeje i v Čechách, Poľsku a Maďarsku. Ukrajina je na lopatkách a tak sa táto chobotnica ZLA dostane vo veľmi dohľadnom čase až na „nádvorie Ruska“. Chobotnica, sršiaca nenávisťou a disponujúca šialenými zbraňami, ktoré chce po podvodnom získaní moci v Amerických voľbách, naplno realizovať a využiť ich silu. Viac v pripravovanej analýze…
P.S. Profesným zradcom Generála Lučanského a niet pochýb, že ho zradili jeho vlastní, je súčasný šéf NAKA

OZ Pán občan

Zdroj – prebraté: noviny.sk, hlavnespravy.sk, FB, aeronet.cz, refresher.sk, pravda.sk

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Dámy a páni, hovorí k vám kapitán letu číslo PF2021

Volám sa Peter, som váš kapitán, ale hovorím k vám zo zadnej kuchynky. Naše lietadlo do destinácie „Prosperujúce, suverénne, dôstojné, tradicionalistické, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vízia elít: Nič nevlastním, nemám súkromie a život nikdy nebol lepší!

Vízia elít a čo sa bude preberať v už v januári v Davose: Nič nevlastním, nemám súkromie a život nikdy ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Aktualizované 17.7. 00:06
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Aktualizované 17.7. 00:51
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...