Bomba svetového rangu: Únik dokumentu DARPA

16. novembra 2021

PODROBNÁ analýza potvrdzuje útok na ľudstvo prostredníctvom aerosolných nanočastíc bielkoviny prenikajúcich do tela cez kožu.

Okrem informačného šoku vyvolaného únikom dokumentov DARPA, z ktorých vyplýva, že aliancia EcoHealth a Fauci sa spoločne podieľali na sprisahaní, ktorého cieľom bolo rozšírenie aerosólnych nanočastíc bielkoviny prenikajúcich do tela cez kožu medzi populáciou divokých netopierov v Číne (ktoré sa následne dostanú k ľuďom, ako to bolo naplánované), máme tiež šokujúce informácie, ktoré by mohli situáciu ešte zhoršiť.

Fauci a Daszak

DRASTIC potvrdil, že Daszak a Fauci, ktorí pracovali prostredníctvom Wuhanského virologického inštitútu (WIV), dokázali vytvoriť 180 kmeňov biologických zbraní s koronavírusom a dostať ich pod kontrolu čínskych komunistov (akt vlastizrady).

Z rôznych iných zdrojov už dnes vieme, že tímy na rozmiestňovanie biologických zbraní vedené Komunistickou Stranou Číny (KSČ), previezli cez hranice USA biologické zbrane s pridaným MERS s mierou usmrtenia najmenej 30% a plánujú ich podľa rozkazov vypustiť vo veľkých amerických mestách.

Počiatočný návrh aliancie EcoHealth pre DARPA má číslo HR001118S0017-PREEMPT-PA-001.

Investigatívna novinárka Lara Logan to všetko potvrdila zo svojich zdrojov a zároveň varuje, že texaská migračná kríza je „dokonalou zásterkou“ pre nepriateľov Ameriky na pašovanie nebezpečných biologických zbraní. Naše zdroje, ktoré boli s Logan v kontakte potvrdili, že vie oveľa viac, no zatiaľ nemôže zverejniť všetky podrobnosti.

Tu máme kompletné informácie. Pozorne si prečítajte nasledujúce body. Pokiaľ nám je známe, ide o plán, ktorý sa v súčasnosti aj realizuje. Je to oveľa horšie, ako si dokážete predstaviť. Útok „Super MERS“ je neodvrátiteľný a operátori šírenia biologických zbraní sú už vopred rozmiestnení v amerických mestách, pravdepodobne vyzbrojení dronmi a prístrojmi na uvoľňovanie aerosólov z dronov.

Čoskoro na nás vypustia mimoriadne nebezpečné biologické zbrane:

Shi Zheng Li
 • DARPA pôvodne financovala MERS, ale odmietla podporiť akékoľvek snahy o jeho vypustenie do voľnej prírody. Chceli si ho ponechať ako strategickú biologickú zbraň pre prípad núdze.
 • Fauci a EcoHealth Alliance našli spôsob, ako získať MERS, ktorý slúžil ako vzor pre výskum funkcionálnych možností. Ten bol vykonávaný za zásterou WIV za peniaze amerických daňových poplatníkov. Prvky z MERS, HIV, SARS a iných kmeňov vírusov boli spojené, aby vytvorili „chimérickú“ biologickú zbraň so špeciálnou príbuznosťou k ľudským ACE2 receptorom.
 • Daszak a Fauci sa obrátili na agentúru DARPA, s prosbou o financovanie šírenia ich biologických zbraní v Číne. DARPA to odmietla. Našli však financie z globálnych zdrojov podporujúcich vyľudňovanie.
 • Ak by DARPA súhlasila s financovaním, Daszak a Fauci plánovali pri tejto príležitosti pozvať Dr. Shi Zheng Li („Netopier“) na oslavu priamo do sídla DARPA!
 • SARS-CoV-2 nebol nikdy navrhnutý tak, aby zabíjal. Bol navrhnutý tak, aby sa šíril rýchlo, s nízkou úmrtnosťou, aby vyvolal celosvetovú paniku a dopyt po vakcínach. Spolu s vládnymi obmedzeniami a globálnym komunizmom kvôli „prípadom“ diagnostikovaným zmanipulovanými PCR testami.
 • Avšak MERS – je super smrtiaca biologická zbraň. Vylepšená verzia MERS, ktorú upravili Fauci, NIH a WIV pod kontrolou ČĽOA (Čínska Ľudová Oslobodenecká Armáda) bude čoskoro vypustená.
 • V návrhu projektu EcoHealth Alliance pre DARPA sa uvádzajú ich plány na vývoj od troch až do piatich kmeňov biologických zbraní koronavírusu každý rok.

Toto malo predstavovať neutíchajúci, nekonečný útok na ľudstvo pomocou biologických zbraní. To všetko sa financovalo americkou armádou, ktorá spolupracovala s komunistickou Čínou.

 • Oficiálny názov tejto biologickej zbrane MERS zatiaľ nepoznáme, no nazveme ju dočasne „Super MERS“. Super MERS sa už dnes nachádza v rukách bojovníkov ČĽOA, ktorí sa dostali do Spojených štátov mexickými cestami na pašovanie drog. KSČ / ČĽOA má stovky vojenských poradcov spolupracujúcich s mexickými narkobarónmi, ktorým sľubujú, že po tom, ako Čína obsadí a porazí Spojené štáty, im prenechajú kúsok južnej časti USA.
 • Títo čínski militanti, ktorí sú poverení k práci s biologickými zbraňami majú za úlohu súčasne vypustiť „Super MERS“ v strategických mestách USA, akonáhle na to dostanú povel. Tento povel môže prísť prostredníctvom verejných prostriedkov. Ako je napríklad New York Times, ktorý na príkaz Číny uverejní konkrétnu frázu v konkrétny deň. (New York Times pôsobí v Číne už dlhú dobu. Rovnako ako väčšina demokratov, polovica amerického Senátu a všetky veľké technologické spoločnosti.Biely dom je takmer úplne kontrolovaný KSČ a Biden je len Čínou dosadená bábka.

Tento kmeň Super MERS za normálnych okolností zabíja najmenej 30% infikovaných. Ale nakoľko vakcíny proti covidu zničili prirodzenú imunitu u očkovaných jedincov, úmrtnosť očkovaných osôb by mohla byť výrazne vyššia. (50%?)

 • Kmeň Super MERS prakticky predstavuje druhú polovicu binárneho systému tejto zbrane, pričom prvá polovica je samotná vakcína. To je dôvod, prečo tyranská vláda tak apeluje na hromadné očkovanie. Je to príprava na zabíjanie. Bidenova administratíva po celý ten čas spolupracovala s Čínou, aby sa pokúsila dosiahnuť 70% mieru zaočkovanosti v USA, čo by malo po vypustení Super MERS za následok celkovú úmrtnosť minimálne 20% americkej populácie. To znamená približne 70 miliónov ľudí. Alebo viac ako desaťnásobok počtu úmrtí počas nacistického holokaustu.
 • Vypustenie Super MERS je neodvrátiteľné. Agenti sú už na mieste. Hranica je už dávno prekročená. Americká armáda dostala od zradcov a zločincov z Pentagonu ako Millie a Austin príkaz nezasahovať. Rovnako sú do toho všetkého zapojené aj ľavicové médiá, ako aj Big Tech. Všetci prijímajú objednávky z Číny.
 • Zločinecká vláda nazve vypustenie Super MERS „variantom“ a bude obviňovať nezaočkovaných z aktivácie táborov smrti CDC, aby zhromaždili politických disidentov a začali masové popravy.

Mapa súčasných „karanténnych staníc“ CDC, ktoré sa majú premeniť na tábory smrti.

Mapa súčasných „karanténnych staníc“ CDC
Mapa súčasných „karanténnych staníc“ CDC.

Na stránkach CDC.gov je uvedené:
„CDC má zákonnú právomoc zadržať každého, u koho sa objaví podozrenie na infekčnú chorobu, ktorá podľa nariadenia prezidenta podlieha karanténe.“
Zradca Joe Biden nedávno oklamal Európsku úniu a na tento zoznam chorôb podliehajúcich karanténe pridal aj osýpky. Každému politickému disidentovi teda možno pomocou zmanipulovaného PCR testu diagnostikovať „osýpky“ a následne ho nútene poslať do karanténneho tábora smrti, ktorý riadi CDC.
nábor koordinátorov „útočnej skupiny pre izoláciu a karanténu“

Nábor koordinátorov „útočnej skupiny pre izoláciu a karanténu“.


Štát Washington nedávno vydal verejné oznámenie o voľných pracovných miestach, obsahujúce nábor koordinátorov „útočnej skupiny pre izoláciu a karanténu“. Aby pomohli zorganizovať vlastný karanténny tábor v Centralii vo Washingtone. Keď sa verejnosť dozvedela o tomto inzeráte, zločinci z washingtonskej vlády okamžite odstránili frázu „útočná skupina“ zo zoznamu voľných pracovných miest a potichu ju upravili, aby predstierali, že ide len o reklamu na pranie a výmenu posteľnej bielizne. (Áno, naozaj.)
Zároveň sa k nám dostali informácie o tom, že vojakov, ktorí sa odmietli dať zaočkovať, nakladajú do autobusov a násilne izolujú / držia v karanténe, kým nesúhlasia s očkovaním. To sa však nedeje všade (zatiaľ). Naša informácia pochádza iba z jednej vojenskej základne, takáto prax sa však môže rýchlo šíriť.
Čína čoskoro iniciuje vypustenie biologických zbraní v Amerike, po ktorom budú pravdepodobne nasledovať kybernetické útoky a chaos vo finančnom systéme.

Aj keď je veľmi ťažké zistiť presný čas tohto všetkého, zdá sa, že Čína čoskoro zaútočí na Ameriku biologickými zbraňami, vďaka čomu bude covid vyzerať ako detská hra. Akonáhle to vypukne, každý, kto neberie Super MERS vážne, bude vo vážnom nebezpečenstve. Bude to obdobie, kedy bude načase skutočne sa vyhýbať verejným miestam a držať sa ďalej od veľkých miest, kde budú čínski agenti pravdepodobne používať drony na rozptýlenie aerosólnych toxických nanočastíc, ktoré prenikajú do tela cez kožu, vytvorených na základe štúdie MERS .


Áno, americké mestá budú čoskoro „otrávené plynom“ / postriekané smrtiacim jedom, ako cyklón B (ale v oveľa väčšom rozsahu).

Kybernetické útoky budú pravdepodobne pridružené k tejto plánovanej vlne chaosu a biologickej vojny a takmer určite sa zdá, že Čína si vyberie tento moment zraniteľnosti, aby zaútočila na americkú finančnú pozíciu, teda na pozíciu svetovej rezervnej meny petrodoláru.

Amerika môže veľmi rýchlo stratiť:

● Tretinu vojenského personálu v aktívnej službe kvôli hromadnému očkovaniu.
● Tretinu obyvateľov USA žije v hlavných mestách.
● Stav globálnej rezervnej meny pre jej fiat dolár, ktorý sa cez noc zrúti na takmer nulovú hodnotu. (Fiat money – ak ide o mince alebo papierové peniaze aj – fiat currency alebo skrátene fiat je anglický výraz, ktorý má v literatúre viacero podobných ale odlišných definícií, najmä: peniaze s núteným obehom a peniaze s nízkou alebo žiadnou vnútornou hodnotou a nekonvertibilné za drahé kovy).

Energetický systém by mohol byť regionálne zničený v dôsledku kybernetických útokov, ktoré by uvrhli časti krajiny do tmy.

Zároveň budú proti obyvateľstvu nasadení ozbrojení agenti štátov a federálnych vlád ako „úderné tímy“ s cieľom dosiahnuť:


● Konfiškáciu zbraní v celej krajine.
● Hromadné popravy politických disidentov.
● Zdravotné únosy, karantény a popravy veľkých skupín obyvateľstva za účelom depopulácie.
● Úplná vládna kontrola nad všetkými pohybmi, výkonmi a lekárskymi zásahmi.

Očakávajte diaľničné kontroly, očkovacie papiere, popravy na mieste, únosy z domu do domu a každú nočnú moru štátneho terorizmu proti ľuďom, akú si viete predstaviť.

Pripravte sa na sprejovanie toxických nanočastíc cez vašu pokožku. Všetko je to o návrhu DARPA (ktorý DARPA našťastie odmietla financovať) a program depopulácie je teraz jasný každému, kto venuje tomu pozornosť.

torden.sk

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

KULT COVID-19. KULT OTROKA cez odkaz na módne mólo … Ako sa Peter Pán Pellegrini do vlastnej siete zamotal… Zamestnávatelia a majitelia prevádzok s „ČIERNYM PETROM“ v rukách v pozícii výkonu štátnej moci pri vynucovaní DE IURE neexistujúcich povinností

Všetko so všetkým súvisí, jedno bez druhého, druhé bez tretieho, tretie bez prvého, … prvé bez druhého… by nefungovalo, je ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Nastáva realizačná fáza likvidácie parazitov.

Prinášame dokument, ktorý síce nepochádza z našej dielne, ale určite bude pre našich čitateľov zaujímavý. My sa málokedy vyjadrujeme k politike, ale ...
Spravodajstvo

Obrat v rétorike Kyjeva. Zelenskyj odrazu „zabudol“ na hranice z roku 1991

autor: Vasyl Muravytskyj preklad: Imrich Kovačič Kyjevský režim, ktorého hlavným vojenským cieľom bolo dosiahnutie „hraníc z roku 1991“ (teda vrátenie ...
Aktualizované 15.7. 00:17
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 13.7. 10:39
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Aktualizované 12.7. 12:46
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Pellegrini v Poľsku podporuje Ukronacistov i najradikálnejších vojnových štváčov a Rusofóbov v Európe?

Poľský prezident Andrzej Duda (vpravo) víta slovenského prezidenta Petra Pellegriniho pred spoločným pracovným stretnutím vo Varšave 4. júla 2024. Milí ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...