Bojujú entity v rámci US ARMY tajne za svetovú slobodu?

17. júla 2022

Bojujú entity v rámci americkej armády tajne za svetovú slobodu?

Je možné, že niektoré oddelenia americkej armády v zákulisí pracujú na záchrane sveta pred tyraniou?

Vždy, keď dôjde k silnému hnutiu za slobodu, tyrani nasadia svoje najmocnejšie prostriedky – vycvičené CIA, Mossad, MI6 a ďalšie kriminalizované spravodajské agentúry – aby infiltrovali hnutie za slobodu a sabotovali ich zvnútra. Tomu sa hovorí riadená opozícia.
Kontrolovaná opozícia sú entity, ktoré zdanlivo bojujú za slobodu, pričom v skutočnosti je ich cieľom zhromaždiť pod svoje krídla čo najviac vlastencov, aby ich mohli ovládať, oslabovať a sabotovať.
V tomto príspevku chcem diskutovať o veľkej operácii kriminálnych tajných služieb (CIA, MOSSAD, MI6,…), ktorej cieľom je odradiť a zničiť celosvetové hnutie za slobodu. Odporúčam vám čítať až do konca, keďže najmä tí z nás, ktorých táto operácia postihla, môžu mať pri čítaní nasledujúcich informácií silné emócie.
Nedovoľte, aby vám negatívne pocity bránili v získaní presnejšieho pochopenia toho, čo sa skutočne deje.

Najväčšie prebudenie v histórii

V roku 2017 začala americká vojenská spravodajská skupina vlastencov na vysokej úrovni najväčšiu vojenskú operáciu všetkých čias s cieľom zachrániť svet. Začali anonymne uverejňovať príspevky na verejných nástenkách, ktoré navštevovali väčšinou patrioti. Výpisy správ odhalili obrovské množstvo odtajnených informácií o tom, aká závažná je korupcia v americkej vláde a na celom svete.
Bola odhalená medzinárodná sieť zla s takou úrovňou vojenských informácií, akú verejnosť predtým nevidela.
ICH POSLANIE BOLO DVOJNÁSOBNÉ:
1) Prebuďte vlastencov k faktu, že rozsiahla zločinecká sieť infiltrovala všetky vlády a predstavuje vážnu hrozbu pre ľudstvo
2) Vycvičiť a aktivovať dobrých ľudí, aby sa stali nezastaviteľnou armádou občianskych vojakov, ktorí by toto zlo odhalili ľudstvu, čo by iniciovalo pád tejto zločineckej siete.
Počas troch rokov táto skupina vojenských spravodajských dôstojníkov uverejňovala tisíce správ na niekoľkých internetových nástenkách. 
Ich posolstvo sa stalo virálnym po celom svete a spôsobilo bezprecedentnú aktiváciu miliónov ľudí v každej krajine sveta.


Zvuk pravdy začal ako pramienok a čoskoro sa stal zúrivou búrkou, ktorá zaplavila všetky národy sveta.


ZAČALO SA CELOSVETOVÉ PREBÚDZANIE
Vojenská spravodajská skupina, ktorá podnietila toto celosvetové prebudenie, podpísala svoje príspevky písmenom „Q“.

Ticho pred búrkou

Hneď po ukradnutí prezidentských volieb v USA v roku 2020 Q mlčal, na veľké zdesenie všetkých vlastencov, ktorí čerpali silu zo svojich postov.
Potom sa kriminálne spravodajské agentúry rozbehli a spustili niekoľko operácií prostredníctvom populárnych „patriotov“, ktorí sú v skutočnosti riadenou opozíciou. Zároveň všetci šíria rovnakú správu:
„Q bol psychopat, aby nás všetkých oklamal.“
Zničujúce sklamanie sa prehnalo radmi miliónov vlastencov a mnohí spáchali samovraždu v úplnom rozčarovaní.
Vyspelejší patrioti, ktorí skutočne poznali Q, stáli za svojím. Mali pevný základ, ktorí sa nedali len tak ľahko zmiesť týmto obvinením.
Zároveň sa začala ďalšia prevádzka, kde sa do popredia dostali podvodníci Q. Títo podvodníci tvrdili, že majú rovnaký druh vojenských informácií ako Q. Okamžite mali milióny nasledovníkov a astronomický dosah. To je typické pre určitý typ kontrolovanej opozície: prichádzajú z ničoho nič a zrazu ich všade vidíte. Majú obrovské finančné prostriedky, vysoko kvalitné vybavenie a personál, aby vytvorili príťažlivé inscenácie, ktoré priťahujú patriotov vo veľkom počte.
Títo podvodníci Q začali robiť veľa veľkolepých sľubov o tom, ako armáda „bieleho klobúka“ v krátkom čase zničí kabalu. Nádeje miliónov sa zdvihli do neba… len aby sa zrútili. Nič z toho sa nestalo! To opäť spôsobilo vážne odradenie vlasteneckého hnutia a ešte viac zdiskreditovalo skutočného Q.
Na celom svete došlo k mnohostrannému útoku na vlastenecké hnutie:
1) Tvrdiť, že Q bol psyop
2) Nahradiť Q podvodníkmi
Obaja mali rovnaký cieľ:

zdiskreditovať, rozdeliť a odradiť vlastenecké hnutie.
Medzitým Q mlčal.
24. júna 2022 Q konečne znova zverejnil:
„Si pripravený znova slúžiť svojej krajine? Pamätáš na svoju prísahu.“
Q

Aké je ovocie operácia Q?

Potrebujeme nájsť solídnu odpoveď na otázku: existuje alebo neexistuje americká vojenská spravodajská operácia proti korupcii vo svete? Existuje plán na záchranu sveta zo strany vysokých spravodajských dôstojníkov, ktorí sa nepoklonili kabale? Alebo nie je Q nič iné ako psyop na oklamanie vlastencov?
Dobrý spôsob, ako to zistiť, je pozrieť sa na ovocie Q. Každý strom možno rozpoznať podľa ovocia. Dobrý strom neprináša zlé ovocie a zlý strom nemôže prinášať dobré ovocie.
AKÉ JE OVOCIE Q?
Aby sme videli ich ovocie, musíme opäť pochopiť dvojité poslanie tejto operácie Q:
Prebuďte dobrých ľudí na celom svete tým, že im ukážete, koľko zla je v každom aspekte našej spoločnosti.
Aktivujte ich, aby sa stali celosvetovou armádou rečníkov pravdy, ktorá prebudí ľudstvo.
V podstate bolo poslaním Q pozdvihnúť ĽUDSTVO proti kabale.
Q vysvetlil, že najväčší strach celosvetovej zločineckej siete je z toho, že sa verejnosť dozvie o ich existencii. Keď ľudstvo pochopí, že kriminálne subjekty kontrolujú spravodajské médiá, vlády, zdravotníctvo, súdny systém, finančný systém atď., bude to koniec ich hrôzovlády. Preto Q znova a znova hovoril, že bdelý ľud je najväčším strachom z týchto zlých entít. 
Toto je Q príspevok zo 7. decembra 2019:
Poznanie je moc.
Mysli za seba.
Dôverujte si.
Vykonajte due diligence.
Prebudiť sa a myslieť na seba je ich NAJVÄČŠÍ STRACH.
Ovce už nie.
VEĽKÉ PREBUDENIE.
Q
Prebudenie ľudstva bolo preto primárnym účelom vojenskej operácie, ktorá bola vykonaná pod písmenom Q.
Boli úspešní? Áno. Doslova zapálili najväčšie celosvetové prebudenie všetkých čias. Doslova v každej krajine sveta je nespočetné množstvo ľudí, ktorí boli priamo alebo nepriamo prebudení kvôli operácii Q. 
Vypukla tak obrovská erupcia pravdy, že kabala je v panike a zúfalo sa pokúša ukončiť toto celosvetové tsunami odhaľovania… ale už je neskoro.
Samozrejme, väčšina ľudí na celom svete je stále slepá a spí, ale to je len otázka času. Faktom je, že stovky miliónov si uvedomili, čo sa deje v našom svete, a toto číslo každým dňom prudko rastie.

Úplný útok na Q

Kľúčovou realitou, ktorá dokazuje, že Q nie je žiadny psychopat kabaly, je, že v roku 2020 VŠETKY mediálne výstupy kabaly a VŠETKY ich platformy sociálnych médií súčasne napadli hnutie Q. Desiatky tisíc online účtov boli vymazané a aj keď ľudia jednoducho spomenuli jediné písmeno Q na sociálnych sieťach, boli cenzurovaní.
To ukazuje, že Q je skutočnou hrozbou pre kabalu. V skutočnosti sú takí vydesení, že zakazujú komukoľvek o tom čo i len spomenúť.

Prečo Q mlčal?

Základom obvinenia, že Q bol psychopat, je náhly výpadok všetkej ich komunikácie, ktorý úplne prekvapil a zničil mnohých vlastencov, ako sa to stalo hneď po ukradnutí prezidentských volieb v USA v roku 2020. Bolo to, ako keby Q opustil vlastencov vo veľmi ťažkej dobe.
V skutočnosti Q urobil to, čo robí každý skutočný vodca: po vzkriesení ľudí ustúpili nabok, takže ľudia mohli byť aktivovaní.
Ich posledná správa pred výpadkom bola:
„SI PRIPRAVENÝ DOKONČIŤ ČO SME ZAČALI?“
Ak by zostali v obraze, ľudia by sa nepostavili, ako sme to videli za posledné dva roky. Keď boli ich hrdinovia mimo obraz, nespočetné množstvo vlastencov si uvedomilo, že musia povstať a urobiť, čo môžu, aby odhalili a odstránili korupciu.
Patrioti sa začali angažovať v politike, školách, médiách atď.
Verím, že tí, ktorí padli do pasce a verili strategicky nastrčenej lži, že Q bol psychopat, skutočne Q nerozumeli a väčšinu svojich vedomostí majú z počutia.
Pravdou je, že existuje skutočná vojenská operácia s bielym klobúkom, ktorá od úsvitu vekov podnecuje najväčšie odhalenie korupcie na celom svete: od Japonska, cez Rusko, Švédsko, Anglicko, Holandsko, až po USA – všade! Ich hlas burácal po celom svete a nespočetné množstvo ľudí naň odpovedalo ďalším odhaľovaním zla vo svojich vlastných krajinách.
Označte to ako psyop, ak chcete. Myslím si, že je to najúžasnejšia a najefektívnejšia vojenská operácia všetkých čias.
Nie si sám!

David Sorensen

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Je čas zachrániť svet od prezidenta Joea Bidena!

Dvaja najväčší nepriatelia, inflácia a rapídny pokles popularity Joea Bidena, hrozí mu koniec jeho prezidentskej kariéry? V Spojených štátoch amerických ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Západné a kyjevské úrady sú na ceste konfrontácie s Ruskom

Spojené štáty otvorene priznávajú, že sa podieľajú na zvrhnutí legitímnych vlád, napríklad ako na Ukrajine.  Po štátnom prevrate v roku ...
Spravodajstvo

Putin má riešenie: Roztrieštená, bezzubá Ukrajina rozdelená 100 kilometrov širokým územím nikoho

Vyzerá to tak, že Putin našiel riešenie… Mike Whitney „Zdá sa pravdepodobné, že Rusko presadí riešenie. Ak sa podľa očakávania ukáže, že ...
Aktualizované 6.12. 01:08
Spravodajstvo

Covid vakcína zabila tisíce ľudí na svete píše FoxNews

Tucker: „Pre mnoho ľudí, z ktorých mnohí boli nútení vziať si covid vakcínu, bolo očkovanie fyzicky nebezpečné. Mnohým tisícom spôsobila ...
Aktualizované 7.12. 22:56
Spravodajstvo

Merkelová odhaľuje klamstvá Západu

SCOTT RITTER pre Consortium News: Merkelová odhaľuje klamlivosť Západu Nedávne komentáre bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej vrhajú svetlo na obojstrannú hru, ktorú Nemecko, Francúzsko, Ukrajina a Spojené štáty hrali ...
Spravodajstvo

NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK

PREZIDENT PUTIN: NWO Zúfalo dokončujem plán pre Európu!Zatiaľ čo európske národy smútia nad mŕtvymi a pripravujú sa na ďalšiu vlnu ...
Aktualizované 6.12. 02:12
Spravodajstvo

PÊLE-MÊLE – KVALITNÉ ZAUJÍMAVOSTI Z DOMOVA A ZO SVETA // Naše zdravie máme v črevách.

Máme právo byť zdraví, čl. 40 ÚStavy SR, ale nemáme takú povinnosť! Aj zdravie patrí do sféry našich základných práv a slobôd, ...
Spravodajstvo

Harabin podal opäť trestné oznámenie

JUDr. Štefan Harabin podal oficiálne trestné oznámenie priamo Žilinkovi vo veci šikanovania ťažko zdravotne postihnutej osoby, ktorá iba uplatňovala základné ...
Spravodajstvo

VIDEO: Pjotr Olegovič Tolstoj - Na Západe bezpečnosť Ruska nikoho nezaujímala

Петр Олегович Толстой Vice Prezident Dolnej snemovne RUSKEJ DUMY Pjotr Olegovič Tolstoj vo Francúzskej BFMTV vo výbušnom rozhovore, kde ako ...
Aktualizované 7.12. 23:56
Spravodajstvo

Robert Fico vs Daniel Lipšic ZOČI-VOČI v NRSR v OSTROM konflikte!

Lipšic sa v parlamentne verejne zastal svojich verných prokurátorov. Fico ho označil za zločinca a hanbu právneho štátu na Slovensku: ...
Aktualizované 8.12. 01:06
Spravodajstvo

Dotazy nám kladie tzv. investigatívna novinárka Karin Kőváry Sólymos analyzujúca konkurenčné média

Fašistické metódy mimovládok liberodemomkracie vypisujú pravdovravným médiám, ktoré prostredníctvom tzv. investigatívnych „nezávislých“ novinárov ovplyvňujú a manipulujú verejnosť. ICJK – Investigatívne ...
Spravodajstvo

Česko je druhá najhoršia krajina na svete - oznámila včera OSN! Slovensko nezaostáva... Kto je prvý - žasnete!

Najdôležitejšie údaje sú v závere článku – Analýza CEPEJ EÚ dokazuje, ako sa v Česku desivo premnožili vysokí štátni úradníci ...