Ako môže Trump zabrániť vakcínami Veľkému resetu a pomôcť zachrániť ľudstvo?

29. apríla 2021
Každý informovaný človek na tomto svete je si plne vedomý vážnych zdravotných rizík, ktoré vakcíny predstavujú. Obzvlášť veľmi rýchlo sa vyvíjajúci, netestovaný experimentálny biologický prostriedok, ktorý sa falošne predáva ako vakcína, aktivuje všetky poplašné zvony vo vzdelanej časti ľudstva.

Prirodzene, mnoho vlastencov má veľké obavy, keď vidia prominentného vodcu hnutia za slobodu sveta Donalda Trumpa, ktorý tlačí tieto desivé lekárske experimenty.
Pre tých bojovníkov za slobodu, ktorí nikdy neverili Trumpovi, je to nepopierateľný dôkaz toho, čo hovorili po celý čas: „Vidíte, je súčasťou kabaly, presadzuje ich program, vždy sme to vedeli! Zobudíš sa konečne? “

To by samozrejme mohla byť pravda. Ale podľa mojich skúseností je vždy dôležité premýšľať trochu hlbšie a pozerať sa na situáciu z diaľky, aby ste skutočne pochopili, o čo ide. Takže to je to, čo som urobil, a to, čo som pozoroval, je mierne povedané veľmi zaujímavé …

V prvom rade: aby sme mohli správne interpretovať Trumpove akcie, musíme pochopiť podstatu nepriateľov, s ktorými bojuje, a ich konkrétnu agendu, ktorú sa snaží rozvrátiť.

Poďme sa teda novo pozrieť na plány
globalistickej elity …
Vlastniť svet s ľuďmi, ktorí nič nevlastnia
Ako už väčšina z nás rozumie, pandémia bola naplánovaná s jediným účelom – podrobiť ľudstvo novému svetovému poriadku, ktorý nemá bezprecedentnú tyranskú kontrolu „superbohatej elity“. Ak ste ešte nevideli dôkazy, dôrazne vám odporúčam prečítať si túto podrobnú správu , ktorá odhaľuje všetky nepopierateľné dôkazy o tom, ako je pandémia dymovou clonou na vykonávanie Nového svetového poriadku.

Covid je výhovorka na uzamknutie sveta, údajne na záchranu ľudstva. V skutočnosti je program blokovania veľmi odlišný. Globalisti vo svojich vlastných knihách, videách, webových stránkach a konferenciách objasňujú, čo je účelom blokovania:

zničiť ekonomiku každého národa na zemi, uvrhnúť ľudstvo do zúfalstva a chudoby a potom ponúknuť svoje riešenie: VEĽKÝ RESET.

Podstata tohto Veľkého resetu je v tom, že by sa zrušil všetok dlh každého človeka, čo by nás ušetrilo od finančnej devastácie. Zrušenie celého dlhu určite znie ako úžasné riešenie. „Ďakujem vám globalistická elita!“ Prichádza však s veľkou cenou. Na oplátku za túto „finančnú záchranu“ by sa musel každý vzdať všetkého súkromného majetku.

Od tejto chvíle by nikto nič nevlastnil a všetci by sme si prenajímali všetko: autá, domy atď.

Hlavným cieľom tohto plánu je Klaus Schwab zo Svetového ekonomického fóra, ktoré úzko spolupracuje so Svetovou zdravotníckou organizáciou, Svetovou bankou, Európskou úniou, Organizáciou Spojených národov a ďalšími globalistickými subjektmi. Schwab sa stal kľúčovým hráčom v globalistickom hnutí a smeroval väčšinu národov a priemyselných odvetví k tejto agende. Každý rok víta globalistických svetových lídrov na renomovaných konferenciách Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose. Takže to, čo vám tu hovorím, nie je žiadna zvláštna rozprávka, je to pravda.

Tento notoricky známy vodca globalistickej elity zverejnil video s predstavením svojich plánov a doslova hovorí:

„Nebudete nič vlastniť a budete šťastní.“

Áno, správne, zatiaľ čo oni budú vlastniť všetko …

Na rovinu povedané: ich plánom je vrhnúť svet do priepasti zúfalstva, aby sa mohli stať našimi „záchrancami“, ktorí sa o nás „budú dobre starať“. Žiadny dlh, žiadna potreba, žiadne starosti, ale … tiež žiadny majetok, žiadne súkromie, žiadne práva, žiadna sloboda, žiadny hlas.

Otroci navždy.

Elita by sa stala skutočným vlastníkom celého ľudstva a tvrdila, že je to pre náš blahobyt. Ich čarovným slovom je „udržateľnosť“. Tvrdia, že tento šialený plán je jediný spôsob, ako udržať život na zemi. Aké pohodlné pre seba…
Zbohom ľudstvo, vitaj transhumanizmus!
Tá dedičná agenda však pokračuje. Len čo sú títo globalisti v plnej moci, v podstate by ukončili ľudskú rasu nahradením väčšiny ľudí umelou inteligenciou. Klaus Schwab oznámil, že 40% všetkých pracovných miest bude v blízkej budúcnosti vykonávať AI (umelá inteligencia). Potrebujú teda vymazať 40% ľudstva, aby pre to prirodzene vytvorili priestor.
Nemá zmysel nechať 40% ľudstva kráčať okolo a nič nerobiť …


Klaus Schwab vo svojej notoricky známej knihe Štvrtá priemyselná revolúcia vysvetľuje, ako pôvodná ľudská rasa skončí, a vytvára priestor pre ďalší krok v ľudskej evolúcii: všetci sa staneme kyborgami. Naše telá budú pomocou technológie veľmi zmenené. Človek a stroj sa stávajú jedným.

Nie, to nie je scenár k filmu sci-fi, to je realita. Jeho kniha je práve tam, na pultoch obchodov po celom svete, a to je muž, ktorý tlačí na súčasné dianie vo svete. Vlády po celom svete prijímajú jeho „úžasné nápady“ a už deťom v školách hovoria, o koľko inteligentnejšie budú s čipom v hlave. Elon Musk chcel svoje dieťa nazvať AI a je priekopníkom vo fúzii človek-robot.

Mark Zuckerberg počas verejného prejavu povedal:
„BOL som človek …“

Nechajte to na pár sekúnd zapadnúť …
Vzdať všetku slobodu na oplátku za to, že ste robot
Kyborg môže znieť zaujímavo, pretože nám mohol dať nejaké technologické, veľmoci. Mentálne programovanie ľudstva sa deje už celé desaťročia prostredníctvom filmov ako Terminátor, Robocop, Ironman atď. Vždy sa hovorí, že symbióza medzi človekom a strojom vedie k nadľudstvu. Realita však nie je taká lákavá … Doslova to bude znamenať, že vaše telo bude pripojené ku cloudu alebo k celosvetovej sieti digitálneho sledovania.

Jednoducho povedané: stratíte všetku slobodu. Ako digitálne prepojený človek-stroj by ste už nemali súkromie, pretože by mali priamy prístup k vášmu digitalizovanému telu a následne vedeli VŠETKO, ČO hovoríte, robíte, cítite, myslíte, veríte atď.


Dokázali by vás ovládať, manipulovať a nasmerovať, ako len chcú, pretože váš mozog a nervový systém by boli spojené s ich končekmi prstov, rovnako ako sú pripojené naše smartphony, a zvykli vás neustále špehovať.
Viete že, telefón zaznamenáva všetky vaše konverzácie, neustále natáča vaše filmy a sleduje každý váš pohyb? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo o niečom hovoríte, a potom o hodinu nato uvidíte na Facebooku reklamu propagujúcu práve to, o čom ste hovorili? Alebo ste si niekedy všimli, ako ste niekomu telefonovali, a o niečo neskôr uvidíte, že je táto osoba navrhnutá ako priateľ na Facebooku? Alebo ste si niekedy všimli, že sa nachádzate na určitom mieste, a zrazu vám Google ponúka obchody a udalosti na tomto presnom mieste? Ste sledovaní nepretržite. Integrácia tohto všetkého do našich vlastných tiel je ďalším krokom, ktorý eliminuje našu autonómiu a úplne nás podrobí ich totalitnej kontrole.

To je plán týchto psychopatov. Otrasné filmy, ktoré sa stávajú realitou, … rovnako ako pandémiu ohlasovali desiatky „pandemických“ filmov, komiksov a televíznych programov z minulých rokov.

Pre tých, ktorí to odmietajú ako „sprisahanie“: Pozývam vás, aby ste si prečítali knihu „Štvrtá priemyselná revolúcia“ od Klausa Schwaba, vypočuli si Elona Muska, pozreli sa na Marka Zuckerberga, pozreli si videá Svetového ekonomického fóra, pozreli si, čo sa deje na YouTube a uvidíte, ako to oznamujú už celé desaťročia, a teraz otvorene hovoria, že je čas na tento ďalší krok „vpred“.

Konečným účelom plánovanej pandémie je úplná kontrola nad každým aspektom ľudského života. Blokády ničia silu a bohatstvo ľudstva, takže by každý prišiel s prosbou o riešenie: jedením z rúk globalistov. Veľmi jednoduché.
Aj to je tiež zrejmé z vynálezov Richarda Rothschilda v roku 2015: tento britský právnik vytvoril antivírusový systém (označený ako COVID-19 testovací systém!), Ktorý skenuje najviac súkromných telesných funkcií osôb a pošle ich umelej inteligencii v cloude . „Virtuálny robot“ potom varuje zdravotnícke orgány, aby prijali opatrenia, napríklad umiestnili túto osobu do karantény.

Vynájdený v roku 2015 a dnes špeciálne označený ako detekčný systém COVID-19. Prepojenie ľudí s umelou inteligenciou, s vládnutím nad ľudstvom.

Opäť nejde o žiadne sprisahanie, ale o realitu. Skontrolujte si patenty sami.
Prvým krokom je podrobenie sveta ich kontrole prostredníctvom výluk, pasov očkovacích látok, neustáleho testovania, systémov sledovania a pod. Akonáhle to uspeje, môžu zaviesť ďalšiu fázu: transhumanizmus, digitalizácia všetkého života, vykorenenie pôvodného ľudstva, nahradenie všetkého s AI a tvrdí, že ponúka večný život v postroji robota. Už vyrábajú robotické telá, kam môžu ľudia preniesť svoju myseľ, aby mali „večný život“.

Áno, ak si myslíte, že „večný život“ je zamknutý v stroji bez života, ovládanom elitou.
Postaviť sa proti superštátu jedného sveta
Čo to má čo do činenia s vakcínami? VŠETKO! Prezident Trump bol vždy hlavnou prekážkou v týchto skazených plánoch. Globalistom dal veľmi jasne najavo, že im nedovolí zničiť Ameriku a urobiť z nej bezmenného značkového otroka Nového svetového poriadku.

Skutočnou víziou hry „Make America Great Again“ je zabrániť tomu, aby bola absorbovaná príšerou globálneho superštátu.

Trump bol preto ich najväčšou hrozbou. To vysvetľuje ich neutíchajúce útoky na neho. Vysvetľuje to aj to, prečo bol médiami nepretržite tak zbitý. Museli ho len vyviesť. Je to tiež dôvod, prečo ho museli z funkcie odvolať volebné zásahy, aby ho mohla nahradiť globalistická bábka.

Trump bol ich najhoršou nočnou morou. Masívna palica v ich kolesách.

Keď rozpútali pandémiu, ich plánom bolo uložiť očkovacie mandáty celému ľudstvu. To bolo kľúčom k ich agende premeny Zeme na jeden obrovský väzenský štát. Ak je život možný iba s očkovacím pasom, ste otrokom tých, ktorí nariadia všetky budúce vakcíny, a neexistuje východisko. Môžete sa pohybovať, iba ak užijete ďalšiu vakcínu a ďalšiu a ďalšiu a tak ďalej.

Vakcíny sa stávajú jediným kľúčom k normálnemu životu.

Tieto úplne nové vakcíny proti mRNA však slúžia plánom globalistov strašnejším spôsobom, ako si dokáže predstaviť akýkoľvek rozumný človek. Pretože chápeme agendu zmeny ľudstva na ľahko ovládateľných kyborgov, nemalo by nás prekvapiť, že konečným cieľom prinútiť ľudí, aby neustále dostávali čoraz viac injekcií, je v skutočnosti vstreknúť im čoraz väčšie množstvo materiálu pozmeňujúceho DNA a RNA , ako súčasť plánu na presun ľudstva z verzie 1.0 na 2.0.

Transhumanizmus je jadrom
globalistickej agendy.

Skončiť s ľudstvom, ako ho poznáme, preprogramovať ľudskú DNA a umožniť nám všetkým stať sa požadovaným typom poslušných, nespochybňujúcich občanov celosvetového superštátu, riadených touto elitou.

Nie, nie je to príliš ďaleko. Mark Zuckerberg, generálny riaditeľ spoločnosti Facebook, bol zachytený kamerou a pripustil na stretnutí zasvätených osôb so svojím zamestnancom, že vakcíny proti mRNA skutočne menia ľudskú DNA. Je zaujímavé, že ktokoľvek hovorí o tom na Facebooku …

Videozáznamy ukazujú, ako vakcína Pfizer obsahuje neznámy živý organizmus. Aký je účel tohto živého organizmu vo vakcínach? Prečo sa toľko hovorí o zavedení nanotechnológie do ľudského tela?

Verím, že vakcíny sa používajú na prípravu našich orgánov na pripojenie k sieťam digitálnej kontroly. Preprogramovanie ľudských tiel, aby sa čoraz viac digitalizovalo, aby sme sa mohli prepojiť s technológiou. Každá nová vakcína pridáva trochu viac nanotechnológie, krok za krokom, stále viac a viac …

Dr. Carrie Madej vysvetľuje v dokumente Bitka o ľudstvo (nezabudnite sa na to pozerať!), ako injekčne nanotechnológia môže založiť „továrne na drogy“ vo vnútri nášho tela. Tieto neviditeľne malé „továrne“ potom môžu na povel vyrábať všetky druhy drog. Môžu byť aktivované externým zdrojom, napríklad satelitmi, mobilnými vysielačmi alebo našimi smartphonmi. Dr. Madej hovorí, ako bola prítomná na niekoľkých špičkových lekárskych konferenciách, kde o tom otvorene hovorili „odborníci“ (nazýva ich „šialenými, zlými profesormi“).

Okrem prípravy ľudstva na transhumanizmus slúžia vakcíny aj k dramatickému zníženiu svetovej populácie tým, že zabijú všetkých slabých a zraniteľných, ktorých telá tento biologický útok nevydržia.

Ako iste viete, dramatický pokles počtu svetových obyvateľov je na vrchole ich úloh.
Oslabte ľudstvo ich otravou
Po tretie, vakcíny všeobecne slúžia na oslabenie svetovej populácie, takže by sa dali ľahšie kontrolovať. Slabý a unavený človek je schopný pracovať iba pre elitu a nezostáva mu žiadna sila na kladenie otázok alebo odpor.
Toto je stratégia, ktorú používajú už desaťročia tým, že otrávia naše jedlo, vodu, vzduch, lieky a myseľ.

Nie je náhodou, že väčšina potravín v supermarketoch je priemyselná, vysoko spracovaná a mimoriadne toxická pseudopotravina, ktorá – podľa mnohých lekárov – predstavuje 85% všetkých moderných chorôb. Nie je tiež náhodou, že čerpacie stanice ponúkajú nespočetné množstvo cestovateľov iba zdraviu prospešné „občerstvenie“. Reťazce rýchleho občerstvenia dominujú každému národu a ponúkajú ľudstvu odpadky, ktoré tento svet za svoju dlhú existenciu ešte nevidel. Všetko toto toxické falošné jedlo oslabuje ľudstvo ako nikdy predtým.

90% všetkých moderných chorôb pred sto rokmi ani neexistovalo!

Je ťažké dnes nájsť na Zemi úplne zdravého človeka, zvlášť v západných krajinách. Zdá sa, akoby mal každý nejaký zdravotný problém. Chronická únava, poruchy spánku, alergie, zvonenie v ušiach, bolesti hlavy, nervové bolesti, artritída, rakovina, cukrovka a stovky ďalších chorôb. Spomenul som celosvetovú epidémiu úzkostných porúch, depresie, autizmu atď.?
Štatistiky ukazujú, že deti majú viac chronických zdravotných problémov ako kedykoľvek predtým. Zároveň sú to najviac zaočkované deti, aké kedy existovali. Vidíte spojenie?

Oslabenie populácie je kľúčové pre jej kontrolu.

Preto každé úsilie o vytvorenie prírodnej medicíny vždy stojí pred obrovským odporom, a preto sú tisíce mŕtvych lekárov nájdených mŕtvych a každý vynálezca liečby rakoviny mal zrazu „infarkt“.

Pretože kontrola, vymazanie a oslabenie ľudstva sú jadrom plánov globalistickej elity, je pre ich úspech rozhodujúce uloženie mandátov očkovania.
Toto je jeden z hlavných cieľov pandémie:

zabezpečiť, aby celý svet vyžadoval pasy s vakcínami.
Ak existuje liek, nie je možné nariadiť žiadnu vakcínu
No, že poznáme ich agendu, dôjdeme ku kľúčovej otázke: čo sa prezident Trump snažil robiť, sabotovať tieto šialené plány?

Začal propagovať lieky a terapeutiká pre COVID-19.

Týmto spôsobom účinne odstránil každý právny základ pre mandáty vakcín v Amerike. Pretože vakcína sa môže nariadiť, iba ak neexistuje žiadny liek. Preto globalisti potlačili každý jeden liek na covid . Aj preto bolo veľa lekárov, ktorí úspešne liečia pacientov s chorobou, cenzurovaní. Zúfalo potrebujú skrývať lieky na covid, pretože musia uspieť pri objednávaní vakcín, a to teraz a navždy.

Takže keď Trump začal tweetovať o liekoch na covid, jednoducho im hodil do okien veľkú skalu. Ďalej tweetoval na slávny samit White Coat Summit od Americas Frontline Doctors, kde sa svetu predstavili bezpečné a účinné liekové kúry, čo opäť eliminuje potrebu vakcíny. Priamy prenos bol sledovaný dvadsať miliónkrát a potom bola táto skupina lekárov cenzurovaná Facebookom, Twitterom, YouTube, Instagramom a ich webová stránka bola stiahnutá.

Čo urobil Trump? Propagoval ich na Twitteri! BAM! Ďalšia veľká rana tvárou v tvár globalistom. „Existujú lieky pre COVID-19!“

Neskôr Trump a jeho rodina povedali, že majú covid, a rýchlo sa vzchopili vďaka „zázračnej liečbe“, ktorú dostali. Prezident Trump opäť odstránil právny základ pre mandáty vakcín vyhlásením, že on, jeho manželka a syn boli liečení terapeutikami.

Prezident Trump teda dal jasne najavo stovkám miliónov ľudí na celom svete, ktorí ho počúvali:

„Nikto nepotrebuje vakcínu. Existujú lieky. Nemožno nariadiť žiadne vakcíny. ““
Avšak …
Ako môžete zachrániť ľudí, ktorí majú vážne vymyté mozgy?
Trump, čelil nepriateľovi obrovských rozmerov … v mysliach väčšiny Američanov a sveta. Po celé desaťročia mainstreamové médiá a inštitúcie kriminálneho zdravia indoktrinovali celé ľudstvo klamstvom, že vakcíny sú jediným spôsobom, ako zostať zdraví a poraziť infekčné choroby.

Výsledkom bolo, že prezident Trump sa musel vysporiadať so svetovou populáciou, ktorá má tak vážne vymyté mozgy, že – bez ohľadu na to, koľko hovorí o liekoch a terapeutikách – stále požadujú vakcínu.


Teraz prichádza na vedomie kľúč: s vedomím, že iba vakcína bude schopná ukončiť globalistické blokády, a tým zabráni Veľkému resetu, Trump vedel, že musí začať tlačiť na vakcíny. Tak aj urobil. Je zaujímavé, že tweetoval hneď po prvom oznámení vakcíny Pfizer:

„Prial by som si, aby sa ľudia prestali zabíjať.“

To hovorí za všetko, priamo tam.

Potom Trump raz a navždy urobil niečo iné, aby zabránil mandátom vakcín: urýchlil vývoj vakcín tak smiešne rýchlo, že nakoniec neboli skutočnou vakcínou, ale experimentálnym medicínskym produktom.

Lekársky experiment NIKDY nemôže byť nariadený! Takže opäť sabotoval plány globalistov zaviesť očkovacie mandáty.

Tiež dobre vedel, že vzdelaná časť sveta bude tým veľmi znepokojená. Tým, že robil vakcíny experimentálnymi výrobkami, dal nám všetkým dokonalý nástroj na varovanie ľudstva:

Toto nie je vakcína, ale nevyskúšaný experimentálny biologický prostriedok! Čokoľvek robíte, NEBERTE TO!

A presne to sa deje. Nespočetné množstvo lekárov a vedcov kričí na ľudstvo zo svojho srdca:

NEBERTE TENTO EXPERIMENTÁLNY VÝROBOK!

Ďalším strategickým prvkom týchto uponáhľaných vakcín je to, že preskočili všetky potrebné bezpečnostné testy, a preto spôsobujú oveľa viac nepriaznivých udalostí, ako sa plánovalo, čo je opäť alarmujúce pre ľudstvo!

Vďaka tejto uponáhľanej nebezpečnej vakcíne, ktorá má viac nepriaznivých účinkov než akákoľvek iná vakcína vôbec, sa miliardy ľudí teraz po prvýkrát v živote dozvedajú o devastačných rizikách vakcín vo všeobecnosti! Neprekvapilo by ma, ak by to v konečnom dôsledku viedlo k úplnému zákazu vakcín z povrchu zemského v budúcnosti. Kto vie…

Musíte to pochopiť: Trump nikdy nemôže verejne povedať, aké zlé sú vakcíny. Okamžite by bol obvinený všetkými veľkými médiami a väčšinou skorumpovanej vlády (zľava i sprava!) Z vraždy amerického obyvateľstva. Musí byť teda chytrý.

Dal svetu „vakcíny“, preto je možné tieto odstávky ukončiť a plán zničenia ľudstva prostredníctvom nekonečných odstávok zlyhá.

Samozrejme, musí povedať, že sú „bezpečné a účinné“, ale aj to budí svet, pretože ľudia počujú tvrdenie „bezpečné a efektívne“, zatiaľ čo okolo seba vidia ničenie, ktoré tieto vakcíny spôsobujú. To podkopáva ich slepú vieru vo vlády a „zdravotnícke“ inštitúcie, čo je opäť obrovským úderom pod pevnosť kontroly elít nad svetom.

Globalisti sa samozrejme vytrácajú, pretože to nebol ich plán. Takže teraz všetci šialene kričia:

„Vakcíny vás vlastne ani nechránia, stále potrebujete uzamknutie, v podstate vakcíny nič nerobia. Stále môžete dostať a vysielať COVID-19. “

Úplné šialenstvo samozrejme, ktoré prebúdza aj tých ľudí, ktorí nám vymyli mozog najviac. „Kto preboha chce podstúpiť lekársky experiment, ten vlastne nič nerobí?“ Čoraz viac ľudí kladie otázky, čo je posledné, čo elita potrebuje.

Vidíte, ako strategické kroky Donalda Trumpa doslova spôsobujú zmätok v plánoch skazených globalistov?
Smrteľná cena za výber nevedomosti
Je samozrejme tragické, že ľudia vakcínami trpia. Ale buďme úprimní: množstvo informácií varujúcich svet pred týmito vakcínami je také obrovské a ohromujúce… Je skutočne vedomou voľbou mnohých ľudí poprieť všetku túto múdrosť a ako povedal Trump na Twitteri, „zabiť sa“.

Biblia hovorí o tom, ako Múdrosť stojí na rohoch ulíc a kričí na ľudí, aby ich varovala. Namiesto múdrosti však uprednostňujú hlúposť a vo výsledku kráčajú do svojej vlastnej záhuby.

Je to základná realita v tomto živote: keď odmietneme zdravú múdrosť, skončíme skazou. Iba múdrosť nás udržuje v bezpečí.

Trump zo strechy kričal, že vakcíny nie sú potrebné, pretože existujú kúry. Všetci to počuli. Potom musel hrať vojnovú hru, aby zastavil Nový svetový poriadok, tlačením vakcíny, ktorá je experimentálna, a preto nemôže byť nariadená, ale mala by pomôcť ukončiť blokádu.

Dúfam, že rozumiete druhu vojny, v ktorej sa nachádzame, a strategickému spôsobu, akým sa musí Trump pohnúť, aby zachránil Ameriku a svet pred globalistickým Novým svetovým poriadkom.

Ak je možné uzamknutia zastaviť, zlyhá ich plán a obnoví sa sloboda!

O tom to je.
Volebná krádež bola súčasťou plánu
Aj sliepky vedia, že to bol volebný podvod. Naozaj si myslíme, že to bolo pre prezidenta Trumpa a jeho skupinu na podporu vojenského spravodajstva prekvapením? Samozrejme, že nie. Nezáleží na tom, čomu veríme vo vojenskú spravodajskú operáciu s názvom Q , faktom je, že presne predpovedali všetko, čo sa doteraz stalo.

Varovali vlastencov, že Biden bude prezidentom, že dôjde k nevyhnutnej strašidelnej udalosti, že musíme kráčať tmou, aby sme videli svetlo, že budú ukradnuté voľby a že zahraničný subjekt prevezme kontrolu nad Bielym domom. Predpovedal sa dokonca útok na Kongres a pokus o obžalobu.

Je to z dôvodu, prečo Q stále hovoril: „Dôverujte plánu“ a „Nič nemôže zastaviť to, čo príde“.

Títo vlastenci vojenských spravodajských služieb a bohabojní bojovníci za slobodu sa pripravovali na odstránenie korupcie v mocenskej štruktúre už celé desaťročia. Patria – pokiaľ som bol schopný rozoznať – medzi najinteligentnejších a najrozumnejších ľudí na povrchu Zeme. Tvrdia, že majú prístup ku všetkým informáciám na tomto svete a vidia a počujú všetko, čo elita robí.
Súčasťou ich plánu bola samozrejme aj krádež volieb. Vedeli, čo pripravujú zlí. George Soros počas svojho prejavu na Svetovom ekonomickom fóre jasne a zreteľne uviedol:

„Trump je hrozba, ktorá v roku 2020 zmizne“.

Čo sa deje teraz? Môže Trump osobne prezradiť všetky dôkazy o krádeži volieb? Samozrejme, že nie. Bol by jednoducho obvinený z klamstva a mnoho Američanov by ho nenávidelo ešte viac. Čo teda robí Trump? Umožňuje obyvateľom Ameriky odhaliť dôkazy o volebnej krádeži. Ustúpil, akoby „akceptoval“ výsledky volieb, a Mike Lindell medzitým produkuje epické dokumenty, ktoré dokazujú, ako boli voľby ukradnuté. BAM!

Trumpa nemožno obviniť z odmietnutia akceptovať jeho „stratu“ a prácu vykonávajú nezávislí občania.

Ďalším prvkom umožnenia volebného podvodu je to, že to spôsobí to, že sa odhalia všetci skorumpovaní politici. Takže teraz Trump vidí všetky pravé tváre a vie, kto bol po celý čas zradcom. Odhaľuje sa všetka korupcia.

Celkovo teda verím, že vidíme rozpracovávať veľmi inteligentnú operáciu, ktorá nakoniec zachráni Ameriku a nakoniec celý svet.

Je to z dôvodu, že vodcovia z 28 krajín požiadali prezidenta Trumpa, aby im pomohol brániť slobodu vo svojich krajinách. Pripravujem video, ktoré to ukazuje.

Páči sa mi, ako Trump teraz propaguje tieto vakcíny a ako sa Ivanka ukazuje, že údajne robí „výstrel“? Nie. Neznášam to s každým kúskom svojej bytosti. Ale viem, o čo tu ide. Ak budú pokračovať uzamknutia, národy sa dostanú do extrémnej chudoby a globalisti uspejú vo svojom Veľkom resete a novom svetovom poriadku, čo bude koniec ľudstva, pretože budú presadzovať agendu transhumanizmu ako ďalšiu fázu. Potom sa tento svet stane jedným technologickým kybernetickým väzením, s iba poslušnými kyborgmi a robotmi.

Toto nie je scenár pre film, je to šialená realita, ktorú si títo krkolomní šialení psychopati predstavujú. Všetko pod rúškom „udržateľnosti“. Jediná vec, ktorú si chcú udržať, je ich sila a kontrola.

Koľko tisíc vodcov môže nasledovať svoje šialenstvo, je pre mňa záhadou. Predpokladám, že kráčali po krokoch kompromisu tak dlho, že sa stratila ich schopnosť jasne myslieť a túžba po postavení a peniazoch ich ešte viac oslepuje.
 Trumpa temná ríša intenzívne neznáša
S omega trvajte na tom, aby Trump slúžil aj temnej stránke, ale to sa mi nezhoduje. Skutočnosť, že celé kulty čarodejníc a satanistov na celom svete obstáli, aby Trumpa verejne prekliali, ukazuje, ako ho oblasť temnoty nenávidí. Keby bol na ich strane, globálna čarodejnícka komunita a satanizmus by na neho nikdy takto nezaútočili. Nikdy v histórii nebolo také organizované úsilie čarodejníc a satanistov po celom svete, pokúsiť sa kolektívne zničiť človeka.

Nenávisť mainstreamových médií voči Trumpovi tiež jasne ukazuje, v akom je tábore. Médiá iba bijú svojich nepriateľov!

Aj spolupráca medzi národmi na celom svete s cieľom ukradnúť voľby je pevným dôkazom toho, že Trump predstavuje hrozbu pre kabalu.

Som presvedčený, že raz príde deň, keď sa voľby znovu vrátia a spravodlivý prezident – ohromne zvolený ľuďmi – bude uznaný. Teraz sme jednoducho v zložitom období čakania, vytrvalosti a svojej úlohy v tomto boji za záchranu ľudstva.

Verte tomu alebo nie: každý z nás hrá rozhodujúcu úlohu. Ste potrební rovnako ako ja. Môžete urobiť oveľa viac, ako si uvedomujete: modlitbu, šírenie pravdy, podporu ďalších bojovníkov za slobodu atď.

Ak všetci vytvoríme JEDEN HLAS na celom svete,
nič nás nemôže zastaviť.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

HôrkaMestá a Obce

Tvorba z keramickej hliny na diaľku

Deti zo Základnej a Materskej školy v Hôrke si vyskúšali tvorenie z hliny na diaľku Deti a ich učitelia zo ZŠ a MŠ Hôrka sa ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Vírus náboženstva: Starodávna vojna s ľudským vedomím

Takže si si myslel, že chceš osvetu? Myslel si si, že život bude celý sladučko broskyňový a plynulý, keď sa závoje ...
Aktualizované 11.6. 23:47
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Aktualizované 11.6. 00:19
Spravodajstvo

Voľby do Európskeho parlamentu dosiahli 34,38 percentnú účasť

Oficiálne výsledky eurovolieb oznámil predseda štátnej volebnej komisie Eduard Burda. Volebná účasť v sobotňajších (8. 6.) voľbách do Európskeho parlamentu ...
Aktualizované 12.6. 13:22
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Aktualizované 12.6. 13:10
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Aktualizované 12.6. 14:07
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Rostas: Stanovisko k neoficiálnym výsledkom volieb do EP

09.06.2024 · AUTOR: TIBOR ELIOT ROSTAS “Nech budú finálne čísla akékoľvek, obrovské množstvo ľudí mi písalo, že mi vo voľbách prejavili dôveru, ...
Aktualizované 13.6. 22:37
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 13.6. 23:40
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Aktualizované 12.6. 00:56
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 12.6. 00:22
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...