Vyhodnotenie Anjela Vianoc 2016

4. decembra 2016

Ďakujeme všetkým deťom, žiakom, študentom a pedagógom za zapojenie sa do súťaže Anjel Vianoc 2016. Slávnostná detská vernisáž výstavy úspešných prác a vyhodnotenie súťaže s odovzdávaním cien sa uskutoční  7. decembra o 14. h v Art klube Tatranskej galérie v Poprade. Výstavu Anjeličkovo si môžete pozrieť v priestoroch Art Klubu Tatranskej galérie až do 30. januára 2017.

GRAND PRIX 2016

art SLNEČNICE, o.z. Bratislava: Petra Vakrčková, 13 rokov, „Vyčerpaný anjel Vianoc“, Luisa Suchá, 13 rokov, „Ľudia, vstávajte, Vianoce sú tu!“, Kristína Adame, 9 rokov, „Sláva Bohu na výsostiach. Nebeská párty“, Magdaléna Pokorná, 10 rokov, „Šťastný vianočný anjel“, Zuzana Ličáková, 9 rokov, „Boli ste dobrí?“

MATERSKÉ ŠKOLY

  1. miesto

MŠ Okružná, Poprad: Soňa Koláriková, 5 rokov, „Letný anjel“

MŠ Okružná, Poprad: Sofia Brajerčíková, 5 rokov, „Zubatý anjel“

MŠ Tajovského, Poprad: Borisko Škoviera, 6 rokov, „Mám sa v nebi dobre“

MŠ Tajovského, Poprad: Viktória Toroková, 5 rokov, „Spievajúci anjel“

  1. miesto

MŠ Bystré: Emil Pešta, 5 rokov, „Anjel Vianoc“

MŠ Tranovského, Poprad-Veľká: Lilien Šimková, Petranka Burgerová, Emka Baranová, 5 rokov, „Anjelik, Zlatúšik, Spachtoši“

  1. miesto

MŠ Vsetínska Stará Ľubovňa: Emma Lajčáková, 5 rokov, „Anjel“

MŠ Tajovského, Poprad: Katka Kaľavská, Linda Kandrová, Karolínka Kuzmiaková, Kristínka Kuzmiaková, Alicka Rožková, Sárka Šidlovská, 5 rokov, Matúško Vaško, Jakubko Piškanin, Anička Rejničová, 6 rokov, „Láskyplní anjeli“

MŠ Jarná, Poprad: Veronika Mlynarčíková,  Saša Lajošová, Zoja Hanišáková, Laura Klempová, Bibiana Bartečková, Mia Mayer, Greta Martinková, Juliana Ferencková, Nina Grešová, Alex Zalibera, Linda Klempová, Daniela Klempová, Tamara Ondrušová, Eliška Slavkovská, Nikolas Pavličko, Daniel Zacharovský, 5-6 rokov, „Chór anjelov“

Kolektívne ceny:

MŠ Plavnica: Tobias Pjecha, 5 rokov, Timea Vančová, 5 rokov, Kiara Lapšanská, 5 rokov, „Anjel Vianoc“

MŠ Tajovského:  Sárka Harabínová, 4 roky, Emma Jureková, 4 roky, Emmka Pemčáková, 4 roky, Sonja Fabiánová, 4 roky, „Nebeskí anjelíkovia“

MŠ Tajovského:  Zdenko Ratkoš, Adamko Šimko, Timea Čižíková, Tamarka Klingová, 5 rokov, „Spievajúci anjelíkovia“

MŠ sv. Cyrila a Metoda Stará Ľubovňa:  Sofia Židová, 5 rokov, „Anjelské Vianoce“,  Jurko Štellmach, 5 rokov, „Archanjel Michael“,  Miriam Pekarová-Hudáková, 5 rokov, „Anjel“

Čestné uznania

MŠ Moča: Emma Lovász, 5 rokov, „Farebný anjel“

MŠ Okružná, Poprad: Terézia Repčáková, 5 rokov, „Vianočný anjel“, Michaela Petrenčíková, 5 rokov, „Anjel na hojdačke“

MŠ Stará Ľubovňa:  Viktória Palatašová, 5 rokov, Anjel s deťmi

MŠ Letná: Sára Jakubčáková, 5 rokov, „Anjel cukríček“

MŠ Jaklovce: Daniela Kandrová

MŠ Matejovce: Ella Bočkaiová, 4 roky, „Anjel Vianoc“

MŠ Nový Smokovec: Nikolka Pavlíková, 5 rokov, Adrianka Dolinková, 4 roky, Veronika Polomská, 6 rokov

MŠ Moravany: Filip Hric, 6 rokov, Martinka Hoptajová, 5 rokov, Samko Ridaj, 5 rokov, „Anjel Ninka“

MŠ Gelnica: Richard Diro, 5 rokov

 

ZŠ – I. stupeň

  1. miesto

ZŠ Matiaška:

Oliver Kľučár, 8 rokov, „Tichá noc“, Sára Demeterová, 14 rokov, „Medzi hviezdami“, Lenka Pavelicová, 6 rokov, „Anjel strážny“, Oľga Karchňáková, 7 rokov, „Šťastné a veselé“, Lukáš Hric, 8 rokov, „Gloria, gloria…“, Kristína Pruchová, 10 rokov, „Pokoj a radosť“, Karina Pavelicová, 6 rokov, „Anjelské stretnutie“, Ivana Nohavicová, 8 rokov, „Anjel“, Ema Lešková, 9 rokov, „Anjelik leť!“

Spojená škola D.Tatarku, Základná škola ul. Mládeže, Poprad: Mária Vicianová, 6 rokov, Nekonečný príbeh

  1. miesto

ZŠ s MŠ Vydrník: Barbora Slobodníková, 7 rokov, „Anjel rodiny“, Klaudia Kroščenová, 7 rokov, „Anjelské Vianoce“, Vanesa Žigová, 7 rokov, „Anjel zimy“

ZŠ s MŠ Margecany: Alan Petrík, 11 rokov, „Na hojdačke“, Nikola Eliášová, 11 rokov, „Na hojdačke“

ZŠ Francisciho, Poprad: Noel Katreniak, 9 rokov, „Anjel s darmi“

  1. miesto

ZŠ P.O.Hviezdoslava, Veľké Kapušany: Roland Novotný, 6 rokov, „Anjel svetla“, Heng Zhou, 7 rokov, „Čarovný anjel“, Sofia Štímová, 6 rokov, „Anjel pesničiek“, Sofia Hudáčková, 7 rokov, „Spevavý anjel“

ZŠ s MŠ Plavnica: Sárka Lapšanská, 8 rokov, „Anjel Vianoc“, Timotej Székely, 7 rokov, „Anjel Vianoc“, Tobias Barkoci, 7 rokov, „Anjel Vianoc“, Zuzana Frohlichová, 7 rokov, „Anjel Vianoc“

Kolektívne ceny:

ZŠ s MŠ Plavnica: Daniela Adamovičová, Lenka Kyšeľová, Rastislav Magera, Lea Malíková, Lívia Pristačová, Michal Sklenárik, Martin Barkoci, Sára Sakmárová, Michaela Kyšeľová, Klaudia Štupáková, Jakub Rindoš, Šimon Žoldák, Radka Rybovičová, Ivana Borecová, Alexandra Hnatová, Timotej Vyparina, 9 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Júlie Bilčíkovej, Budkovce: Pavol Horváth, 8rokov, „Anjel Vianoc“, Dominika Dorčáková, 8 rokov, „Anjel lásky“

ZŠ a gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským, Moldava nad Bodvou: Bánk Bese Koteles, Kiara Vargová, Vladimíra Horváthová, Marián Horváth, 10 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Janka Kráľa, Liptovský Mikuláš: Lenka Stromková, Simona Stromková, Rebeka Tkáčová, 7 rokov, „Anjel Vianoc 2016“

ZŠ ČSA, Moldava nad Bodvou: Leonard Štefán, Viliam Rácz, Adam Tóth, 6-9 rokov, „Anjel“

ZŠ Trenčianske Jastrabie: Kristína Kulíšková, Natália Kobidová, Samuel Kiš, 7-9 rokov, „Anjel“

ZŠ Slnečná, Spišský Štiavnik: Tamara Šavelová, Carmen Mária Javorská, 7 rokov, „Anjel“

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: Nina Kolejová, 6rokov, „Anjel v meste“, Dominika Mačugová, 6 rokov, „Veselý anjeli“

ZŠ Batizovce: kolektív žiakov, 8-10 rokov, „Anjeli“

ZŠ s MŠ Švábovce: kolektív 4. triedy, 9-10 rokov, „Anjel zimy“

ZŠ Veľký Šariš: Martina Horvátová, Ivan Kaleja, Dávid Bilý, Martin Sivák, Slavomir Bilý, Roman Godla, Patrícia Bilá, 7-10 rokov, „Vianočné dekorácie“

ZŠ s MŠ Školská, Margecany: Matúš Majerník, Natália Mackovjaková, Maximilián Lustig,6 – 8 rokov, „Anjeli v oblakoch“

ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad: Timea Bohunčáková, Silvia Ambrozyová, Marco Mlynarič, Silvia Durajová 6 – 9 rokov, „Anjeli“

SZŠ-Rovná, Life Academy, Poprad: Damian Jurčo, 9 rokov, „Anjel s kravatou“, Petra Lukáč ,9 rokov, „Môj anjel“

ZŠ Konštantínova, Stropkov: Sára Vatehová, 7 rokov, „Amorový anjel“, Kristína Fajaková, 9 rokov, „Anjelik“

ZŠ Jaklovce: Jajub Kandra,Viktória Valková, 7 rokov, „Anjeli“

ZŠ Švedlár: Liliana Hudáková,6 rokov, „Čarovný anjel“, Terka Mocková, 7 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Slnečná, Spišský Štiavnik: Marián Miko, 12 rokov, „Anjel lesa“, Terézia Pačanová, 9 rokov, „Môj snežný anjel“

Čestné uznania

SŽS Felix, Bratislava: Daniel Držík, 10 rokov, „Anjel“

Cirkevná spojená škola Š.Mnoheľa, Poprad: Emma Knižková, 8 rokov, „Anjel strážny“

Spojená škola D.Tatarku, Základná škola ul. Mládeže, Poprad: Nina Macejková, 6 rokov

ZŠ Podhorany: Martin Brunčík, 8 rokov

ZŠ Hamuliakovo: Laura Camila Herrera Braxator, 9 rokov, „Dúhový anjel“

ZŠ Klasov: Zuzana Mikleová, 8 rokov, „Kľačiaci anjel“

ZŠ J.Kráľa, Liptovský Mikuláš: Tamara Tutková, 7 rokov, „Anjel Vianoc 2016“

ZŠ Hranovnica: Slavomíra Šarišská, 11 rokov, „Anjelik“

Dr. Fischera, Kežmarok: Amina Komarová, 7 rokov, „Hudobný anjel“

ZŠ s MŠ Vagonárska, Poprad: Karolína Eva Čapková, 8 rokov, „Moja sestra-môj anjel“

ZŠ Hrnčiarska, Humenné: Karolína Bečaríková,  9 rokov, „Farebný ateliér“

ZŠ Tatranská Lomnica: Timea Brečková, 8 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Vydrník: Rebeka Kroščenová, 11 rokov, „Farebný anjel“

ZŠ s MŠ Torysa: Esterka Križalkovičová, 8 rokov, „Anjel nad mestom“

ZŠ s MŠ Komenského, Poprad: Veronika Havlíková, 8 rokov, „Anjel Vianoc 2016“

ZŠ Nižná Myšla: Žaneta Janová, 8 rokov, „Posol lásky“

ZŠ Mierová, Svit: Ema Papcúnová, 7 rokov, „Môj anjelíček“

ZŠ M.R.Štefánika, Lučenec: Nella Národová, 8 rokov, „Anjel“

ZŠ Závadka: Kristián Šarišský, 8 rokov, „Anjel Vianoc 2016“

ZŠ Mierová, Svit: Adam Kačmarák, 13 rokov, „Zimný anjel“

ZŠ Moča: Csaba Nagy, 6 rokov, „Anjel medzi snehovými vločkami“

ZŠ s MŠ Dolný Smokovec: Aneta Čonková, 10 rokov, „Anjelik“

ZŠ Hranovnica: Dávid Čonka, 11 rokov, „Nad oblakmi“

ZŠ M.R.Štefánika, Lučenec: Martina Rekšáková, 7 rokov, „Vianočný anjel lásky“

ZŠ Mierová, Handlová: Šárka Stupáková, 8 rokov, „Vianočný anjel“

ZŠ Komenského, Svit: Lilian Buňová, 8 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Francisciho, Poprad: Nina Lichvárová, 10 rokov, „Anjel za závesom“

ZŠ-Grundschule, Kežmarok: Lucas Birošík, 9 rokov, „Anjel srdca“

ZŠ Sečovská Polianka: Karin Kočišová, 10 rokov, „Anjeli“

ZŠ – II. stupeň

  1. miesto

ZŠ Cirkevná, Poprad: Lenka Mašlonková, 12 rokov, „Pánov anjel-Svätá rodina“

ZŠ Dostojevského, Poprad: Viktória Sivošová, Soňa Pitoňáková, Slávka Špaková, Katarína Slebodníková, Michaela Kašická, 13 rokov, Kniha „ Angels“

  1. miesto

ZŠ Humenné: Anna Mária Hrunená, 13 rokov, „Farebný ateliér“

ZŠ Humenné: Diana Leníková, 14 rokov, „Farebný ateliér“

  1. miesto

ZŠ Komenského, Poprad: Patrícia Andrášová, Martina Gálliková, Viktória Friedmanová, Zuzana Justhová, Natália Nagyová, Dávid Smorada, Lukáš Schutz, Nikola Franková, Róbert Bendík, Simon Svoboda, Gabriel Gocze, Lea Šikorská, Simona Šmigovská, Sebastián Skalský, Adam Lukasz, Samuel Misál, 12-13 rokov, „Anjel Raphael“

ZŠ Komenského, Poprad: Zuzana Skoncová, Natália Michlíková, Žaneta Podhorská, Emily Ilenčíková, 11-12 rokov, „Archanjel“

Čestné uznania

ZŠ Ždaňa: Bianka Pavlíková, 13 rokov, „Svetlo Vianoc“

SŠUDT Poprad: Laura Lauffová, „Anjel“

ZŠ s MŠ Koškovce: Viktor Demeter, „Anjel“

ZŠ Matejovce: Gregor Gábor, 11 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Torysa: Natália Laciová, 15 rokov, „Anjel“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Tereza Zámečníková, 14 rokov, „Šťastné a veselé“

ZŠ a gymnázium s vyuč.jaz.maďarským Moldava nad Bodvou: Vanda Rajcziová, 12 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ AP s vyuč.jaz.maďarským, Neded: Fanni Szep, 12 rokov, „Anjel mieru“

ZŠ Švedlár: Michal Majkuth, 10 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ Lučenec: Sofia Sarvašová, 13 rokov, „Ochranca nevinných“

ZŠ Lučenec: Ema Stančíková, 12 rokov, „Ochrancovia“

ZŠ s MŠ Brusno: Simona Zemanová, 13 rokov, „Anjel“

ZŠ Ďurkov: Eva Vaňová, 13 rokov, „Veselé Vianoce“

ZŠ Dolný Smokovec: Vladimír Vlčok, 11 rokov, „Cestovinový anjel“

ZŠ Jaklovce: Sára Korfantová, 11 rokov, „Anjel“

ZŠ Dr.Fishera Kežmarok: Anna Jacáková, 14 rokov, „Modrý anjel“

ZŠ Dr.Fishera Kežmarok: Nina Pažáková, 14 rokov, „Darujem zime anjela pokoja“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Júlia Šimková, 12 rokov, „Zhmotnenie“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Terézia Sústriková, Karolína Alexová, 12 rokov, „Chladný pôvab“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Silvia Rákociová, 12 rokov, „Túžba po ceste domov“

ŠPECIÁLNE ŠKOLY

  1. miesto

Špeciálna základná škola, Partizánska, Poprad: Jožko Kočan, 15 rokov, „Anjel“

Špeciálna základná škola, Partizánska, Poprad:  Boris Paločaj, 15 rokov. Paulína Gončárová, 16 rokov. Natália Gončárová, 14 rokov, „Môj strážca“

Špeciálna základná škola, Partizánska, Poprad: Jozef Kočan, 15 rokov, „Anjel“

  1. miesto

ZŠ s MŠ Vydrník: Kristína Žigová, 12 rokov, „Vianočný anjel“

Špeciálna základná škola, Spišský Štiavnik: Milan Šariský, 14 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Vydrník: Kristián Horváth, 12 rokov, „Anjel strážca domova“

  1. miesto

Spojená škola internátna Trebišov: Michaela Pulková, 14 rokov, „Anjel nad mestom“

ŠZŠ Detva: Jakub Bukaj, „Anjelik Kubo“

ŠZŠ Spišský Štiavnik: Stanislav Horváth, 11 rokov, „Anjel Vianoc“, Mário Lacko, 14 rokov, „Anjel Vianoc“

Čestné uznania

ŠŠ Spišský Štiavnik : Katka Žigová Malá, 15 rokov, „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Matejovce: Štefánia Šarišská, 11 rokov, „Anjel“

Spojená škola internátna Trebišov: Diana Světlíková, 15 rokov, „Anjel Vianoc“

ŠZŠ Detva: Elenka Čipčalová, „Ella“

ZÁKLADNÉ UMELECKÉ ŠKOLY

1.cena:

ZUŠ Školská,Ľubica: Peter Pjatak, Simona Harnišová, Vanda Csadiová, 12 rokov, „Anjelský lampáš 2“,

ZUŠ Školská,Ľubica: Matej Dovjak, Patrícia Nadžadyová, Petra Pisarčíková, 12 rokov, „Anjelský lampáš 1“,

ZUŠ Školská,Ľubica: Pavol Butala, Marián Ordzovenský, Vlastimil Bachleda, Slávka Milá, Tatiana Ordzovenská, Karin Šoltýsová, Katarína Slavkovská, Veronika Chovancová, 11-12 rokov, „Vitrážový Anjel“

Súkromná ZUŠ Fantázia, Veľký Slávkov: Melisa Dunková, 8 rokov, „Anjelik Miška“, Nellka Mariščáková, 6 rokov, „Anjelik Lucka“, Petronela Vlčková, 8 rokov, „Súrodenci“

2.cena:

Súkromná ZUŠ Rosnička, Červený Kláštor: Viktória Bukovičová, 13 rokov, „Anjelové nové konversky“

ZUŠ Školská,Ľubica: Romana Gorecká, Terézia M. Adamjaková, Lenka Gallušová, 13 rokov, „Tieňohra Anjelov“

ZUŠ Petržalská ul., Kežmarok: Július Kolodzej, 14 rokov, „S hudbou“, Viktória Mláková, 7 rokov, „Srdcový Anjel“, Alica Vargová, 7 rokov, „Anjel – Perinbaba“

3.cena:

ZUŠ Štefánikova ul. Poprad: Lea Poračová, 18 rokov, „Anjel-Ikarus“, Martina Sekeráková, 11 rokov, „Anjelské mačky“

ZUŠ J. Fabiniho, Spišská Nová Ves: Nela Filipová, 10 rokov, „Anjeli hudobníci – svietnik“, Richard Geci, 6 rokov, „Šťastní lietajúci Anjeli – svietnik“, Riana Dupčáková, 7 rokov, „Anjel s dobrým srdcom – svietnik“

ZUŠ, Zimná, Spišská Belá: Jakub Ulbrich, 12 rokov, „Anjel“, Antónia Vidová, 11 rokov, „Anjel“, Lenka Kapolková, 11 rokov, „Anjel“, Mária Čupková, 12 rokov, „Anjel“, Sára Barloková, 11 rokov, „Anjel“, Miroslava Kvasňáková, 12 rokov, „Anjel“

Kolektívne ceny:

ZUŠ, Zimná, Spišská Belá: Sára Čabanová, 10 rokov, Nina Lorenčíková, 10 rokov,  Marek Zubal, 10 rokov,  Miroslav Polhoš, 10 rokov, Miroslava Brežinová, 10 rokov, Filip Krajčoviech,  10 rokov, „Anjeli“

ZUŠ Poštová, Púchov: Adelka Černáčková, 9 rokov, Klára Oravíková, 8 rokov, Leopald Valach, 8 rokov, Petra Suchárová, 8 rokov, „Anjelik“

ZUŠ J.Fabiniho, Spišská Nová Ves: Ema Jašková, 12 rokov, „Anjel Štedrého dňa“, Mária Pidíková, 8 rokov, „Vianoce“

ZUŠ nám.Slobody, Krompachy: Lucia Majorová, 8 rokov, „Vianočný pozdrav Anjela“, Liliana Pribulová, 10 rokov, „Lásku, Pokoj, Šťastie“

ZUŠ Rakúsy: Beáta Heldáková, 9 rokov, „Anjelik s vločkami“, Fabián Trnovský, 8 rokov, „Môj ochranca“

ZUŠ L. Árvaya, Žilina: Adriána Kubičková, 10 rokov,Tamara Maleková, 10 rokov, Natália Puškášová, 10 rokov „Môj Anjel“

ZUŠ J.Melkoviča, Stará Ľubovňa: Bianka Štucková, 7 rokov, „Spevavý Anjeli“, Tianna Noelle Veverková, 7 rokov, „Let Anjela“, Tamara Premužňáková, 7 rokov, „Hra na píšťalke“

ZUŠ Gelnica: Lea Soroková. 10 rokov, „Vianočný Anjel“, Dominik Gaľo, 5 rokov, „Anjel Vianoc“, Simona Gregová, 8 rokov, „Vianočný Anjel lásky“

ZUŠ Štúrova,Humenné: Lucia Brehovská, 16 rokov, „Anjelská prosba“, Stela Gildeinová, 7 rokov,“Stretli sa Anjeli“

ZUŠ Zimná, Spišská Belá: Jennifer Prašková, 8 rokov, „V modlitbách“, Františka Vožniaková, 10 rokov, „Anjel nad mestom“, Tamara Petríková, 10 rokov, „Na krídlach Anjela“, Alžbeta Tobisová, 10 rokov, „Milujúci Anjel“, Timea Kolodzejová, 9 rokov, „Modlitba“

Čestné uznanie:

Cirkevná spojená škola–ZUŠ Janka Silana Poprad: Gabriela Petriľaková, 11 rokov, „Anjel    strážny

ZUŠ Štúrova, Humenné: Emma Hennnelová, 11 rokov, „Ľuba, ako Anjel umenia“

ZUŠ Štúrova, Humenné: Viktória Hennelová, 8 rokov, „Farebný anjelik

CVČ Poprad: Eva Kacviňárová, 7 rokov, „ Môj anjelský priateľ“

Občianske združenie: art SLNEČNICE, Narcisová, Bratislava: Lucia Kanožayová, 14 rokov, „Zamyslený anjeli“, Viktória Barcziová, 12 rokov, „Archanjelské chóry“

Súkromná ZUŠ Šturova, Stará Ľubovňa: Anna Virová, 7 rokov, „Archanjel Michal“, Sára Kasenčáková, 8 rokov, „Nad mestom“

ZUŠ Štefánikova Poprad: Bianka Danilová, 11 rokov, „Dúhový Anjeli“, Karolína Čičmancová, 7 rokov, „Anjelská serenáda“, Kristína Pachová, 12 rokov, „Anjelská modlitba“

Súkromná ZUŠ Fantázia, Svit: Karol Dračka, 9 rokov, „Tam na nebesiach“, Lea Vojtková, 13 rokov, „Krehká krása“

ZUŠ Kováčska Košice: Dávid Laboš, 13 rokov, „Eterický Anjel“

Súkromná ZUŠ Hubošovce: Katarína Badžanová, 9 rokov, „Vianočný Anjel“

Súkromná ZUŠ Vranov nad Topľou: Karin Kočišová, 10 rokov, „Anjel strážny“

Life Academy, Poprad: Nina Bekešová, 7 rokov, „Nad anjelským mestom“, Tomas Alžbetkin, 7 rokov, „Farebný anjelské mestečko“

ZUŠ Štefanikova Michalovce: Lucia Harbulaková, 8 rokov, „Anjel Vianoc“

Súkromná ZUŠ Bardejov: Denisa Bednárová, 12 rokov, „Pokoj ľuďom dobrej vôle“

ZUŠ Levoča: Tímea Hlavačová, 11 rokov, „Môj Anjel“

ZUŠ J.Melkoviča, Stará Ľubovňa: Michal Šebo, 8 rokov, „Anjel spieva“

Súkromná ZUŠ Rosnička, Červený Kláštor: Laura Borská, 12 rokov, „Anjel v nebesách“

Súkromná ZUŠ Tatranská Lomnica: Jerguš Michalčík, „Graffity Anjel“

ZUŠ J.Fabiniho, Spišská Nová Ves: Liana Hanigovská, 7 rokov, „Anjel úsmevov“

STREDNÉ ŠKOLY

1.cena

Stredná umelecká škola, Kežmarok: Romana Kupčíková, 15 rokov, „Anjel tradícií“

Stredná pedagogická škola, Levoča: Denisa Boďová, 17 rokov, „Anjelský tanec“

2.cena

Stredná pedagogická škola, Levoča:  Katarína Pitoňáková, 18 rokov, „Posol lásky“ a „Anjelské zamyslenie“,  Adriana Martiníková, 18 rokov, „Posol svetla“

3. cena

Stredná odborná škola drevárska, Spišská Nová Ves: Jakub Zavacký, 16 rokov, „Strážca Vianov“, Robin Polák, 16 rokov, „Osamelý anjel“ a „Unavená“, Katarína Hrbková, 17 rokov, „Zvesené krídla“, Stredná umelecká škola, Kežmarok: Filip Šimon, 15 rokov, „Detskými očami“, Katarína Tupá, 16 rokov, „Zabudnutý“, Lenka Barišová, 18 rokov, „Dobrý deň, pútnici“, Monika Ferenčáková, 18 rokov, „Miroslav Válek: Zima“

Kolekcia

Školský internát pri SOŠ J.Szakkay, Košice: Enikó Pappová, „Anjel deťom“. Denisa Poradová, 17 rokov, „Anjel Vianoc“

Stredná pedagogická škola, Levoča: Júlia Toporcerová, 17 rokov, „Vianočné exlibris“. Dominika Šlosárová, 16 rokov „V srdci anjela“

Súkromná stredná odborná škola, Kežmarok: Mária Pompová 18 rokov, Alžbeta Oráčková, 17 rokov „Anjelská madona“a „Edaj le čavorea (Matka s dieťaťom)“,  Radoslava Hangurbadžová, 19 rokov, Klaudia Mirgová 16 rokov, „V objatí“,  Andrea Horváthová, 19 rokov, Erika Hangurbadžová, 16 rokov, „Anjel z katedrály“.

Čestné uznanie

Gymnázium I.Bellu, Handlová: Izabela Albertová, 16 rokov, „Anjel lásky a krásy“

Stredná odborná škola technická, Poprad: Christán Jakubčák, 17 rokov, „Anjel“

Stredná odborná škola elektrotechnická, Poprad: Patrik Dudi, 15 rokov, „Anjelik môj“

Stredná odborná škola, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou: Laura Ternyilaová, 17rokov, „The Little Christmas Angles“

SOŠ T. Vansovej, Prievidza: Dominika Blažovičová, 18 rokov, „Madona“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Pozvánky

Príchod Mikuláša do Popradu

Dopravné obmedzenia i MHD zadarmo Veľkolepé vítanie Mikuláša čaká Popradčanov už v pondelok 5. decembra. Príchod Mikuláša je  spojený s ...

Nasledujúci článok

Pozvánky

Keramika v Gánovciach zrodená

Klub priateľov gánovského Neandrtálca pozýva na vernisáž výstavy Jozefa Srnu Keramika v Gánovciach zrodená, ktorá sa uskutoční  2. decembra o 18. h ...
BatizovceKultúraMestá a ObcePozvánky

Krehká krása Batizoviec

Podtatranské osvetové stredisko v Poprade pripravuje v spolupráci s obcou Batizovce ďalší ročník už tradičnej výstavy/súťaže v zdobení veľkonočných vajíčok, ...
KultúraSpravodajstvoŽivotný štýl

Modernizácia Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach

PSK predstavil víziu rekonštrukcie Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach Vláda SR na to vyčlenila 7,1 milióna eur Múzeum ...
PozvánkyŽivotný štýl

Najlepší knihomoľ

KultúraMestá a ObcePozvánkyŽivotný štýl

Kurzy keramiky

Relax s keramikou ATELIÉR POPPRAT organizuje kurzy tvorby z keramickej hliny. Kurz trvá 90 min. V cene 20 EUR pre ...
Pozvánky

Jazyková škola v Poprade pozýva na zápis do ročníka 2020/2021

Jazyková škola /štátna/, Mnoheľova 828, Poprad oznamuje, že zápis  pre školský rok 2020/2021 sa uskutoční takto: Termín zápisu: 1. – ...
BatizovceKultúraMestá a ObcePozvánky

Fašiangový sprievod v Batizovciach

Pozývame do Batizoviec Tradičný fašiangový sprievod  spojený s domácou zabíjačkou sa tohto roku uskutoční v Batizovciach  22. februára 2020 so ...
KultúraPozvánkyŽivotný štýl

Marek Zimka bude opäť hosťovať v Ateliéri Popprat

MAREK ZIMKA – VÝBER Z TVORBY výstava obrazov v centre mesta Poprad v priestoroch ATELIÉR POPPRAT na námestí sv. Egídia ...
KultúraPozvánkySpravodajstvoŽivotný štýl

Naj-aRt v Ateliéri Popprat

Naj-aRt  je výstavou najmladších žiakov výtvarného odboru Základnejumeleckej školy v Poprade na Štefánikovej ulici. V tomto školskom rokunavštevuje výtvarný ateliér ...
KultúraSpravodajstvo

Popradský „starogymplák“ Štefan Slavkovský zbiera úspechy

Keď v septembri 2013 nastúpil vtedy 11-ročný Štefan Slavkovský do prímy osemročného štúdia v Gymnáziu na Kukučínovej ulici v Poprade, bol iba ...
KultúraPozvánkySpravodajstvo

Galéria OnLine ‒ karanténne novinky Galérie umelcov Spiša v apríli, 2020

Aktuálne preventívne opatrenia zamerané na zamedzenie šírenia nového koronavírusu, prinášajú nové výzvy aj pre kultúrne zariadenia Košického samosprávneho kraja. Viaceré ...
KultúraPozvánkyŽivotný štýl

Týždeň sovenských knižníc

KultúraPozvánkySpravodajstvoŽivotný štýl

MABE ...a kde ti je začiatok človek?

ATELIÉR POPPRAT, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad v pasáži ALFA, bude organizátorom výstavy umeleckých diel autora MABE – ...
KultúraMestá a ObceVysoké TatryŽivotný štýl

Aké boli Tatranské Vianoce 2019

Počas Tatranských Vianoc vystúpilo 283 účinkujúcich Mesto Vysoké Tatry pripravilo v decembri minulého roku už 14. ročník seriálu programov venovaných najkrajším ...