Žiadna pandémia tu nebola & chcú úplnú kontrolu – Dr. Michael Yeadon

1. júna 2023

Dr. Michael Yeadon, bývalý šéf výskumného oddelenia pre Pfizer nedávno prehovoril na demonštrácii v Londýne. Skvele zhŕňa všetko, čím sme si prešli ohľadom covidu, aké klamstvá sa nám hovorili, a kam to všetko podľa neho smeruje.

↓ Video so slovenským dabingom ↓

Prepis:
Zdravím, počujete ma? Funguje to? Áno, funguje. 
Ak ste videli nejaké moje videá, tak viete, že viem hovoriť a hovoriť a hovoriť. 
Ale bolo mi povedané, že by som nemal hovoriť príliš dlho. 

Takže pár vecí. 
Som profesionálny vedec, vyštudoval som biochémiu, toxikológiu, farmakológiu. Vyše 30 rokov som pracoval vo farmaceutickom priemysle a potom v biotechnologickom priemysle. So svojou prácou v tomto odvetví som sa ešte úplne nevyrovnal. Viem, že som bol dobrý človek, ale zjavne som pracoval na mieste, ktoré nie je dobré. Takže pár vecí.

Ja ako vedec som nikdy nepoužil výraz „veda”. Nikdy v živote som nepočul jediného vedca použiť výraz „veda“. Takže keď vám nejaká osobnosť povie, nech sa riadite vedou, klame. Takto to nefunguje. 
Veda funguje tak, že sa pýtate a pochybujete. Všetko spochybňujete. Takže ma oveľa viac znepokojujú odpovede, ktoré nemožno spochybniť, a otázky, ktoré nemožno položiť. To je problém. Takže som ako doktorka Tess Lawrie, som sakramentsky nahnevaný. Pretože to, čo sa stalo, nebola len nejaká nehoda, ktorá sa trochu vymkla kontrole. 

Takže po prvé, všetci sme boli oklamaní. 
A ako hovoril Patrick, médiá nám stále klamú. Pokiaľ stále sledujete mainstreamové médiá, dôrazne vám odporúčam, aby ste s tým prestali. Pretože vám iba klamú v podstate o čomkoľvek. Zabudnite na to. 
Ak chcete poznať správy, vypnite médiá.

Myslím, že som sa v roku 2020 stal neslávne známym, pretože som opisoval, že viem, že veľa vecí, ktoré vám hovoria, nie sú pravda. Napríklad že PCR testy spoľahlivo diagnostikujú, či máte nejakú chorobu. Používal som ich a viem, že to nie je pravda. A myslím, že som bol jedným z prvých ľudí, ktorí použili slovo na L. Luhajú vám. Nie je to chyba. Veci ako rúška. No tak…

Rúška cez tvár. 
Rúška cez tvár nefiltrujú váš dych, ktorý ide dovnútra a von z pľúc. Prechádza okolo plastového rúška. 
Ako vás teda môže ochrániť pred akoukoľvek nepatrnou čiastočkou údajného vírusu? Ako môže zabrániť tomu, aby ste niečo vdýchli na niekoho iného? Sú to ochrany proti striekajúcej vode. Sú navrhnuté tak, aby zabránili vniknutiu krvi a hnisu do tváre zdravotníkov. Nikdy to neboli filtre pre váš dych. Nie sú to filtre. Takže vám o tom klamali.
Rúška nemajú vôbec žiadny vplyv na údajný prenos chorôb z jednej osoby na druhú. Ale je to ešte horšie. 
A Patrick na to narážal. Klamali o celej pandémii. Na začiatku roku 2020 som veril, že vírusy prenášajú respiračné ochorenia z jedného človeka na druhého. Tomu už neverím. Čo vám tiež môžem povedať, je, že zabudnite na moje presvedčenie. Pozrite sa na epidemiologické dôkazy. V Kanade je človek menom Dennis Rancourt. On a jeho tím sa každý týždeň po dobu 150 týždňov pozerali na to, čomu sa hovorí úmrtnosť zo všetkých príčin vo všetkých 50 štátoch USA. Vieme, že v zime, keď ľudia umierajú na choroby spojené so zimou, umierajú najčastejšie najstarší chorí ľudia. Keď sa pozrel na rok 2020, tak tento vzorec nevidel. 

Žiadna pandémia sa nekonala. 
Úmrtie začala až potom, čo WHO vyhlásila pandémiu. A k úmrtiam dochádzalo, domnievam sa, v dôsledku zlého zaobchádzania v nemocniciach s ventiláciou a remdesivirom. Som pľúcnym lekárom už takmer 40 rokov, čo sa vzdelávam. 
Nikdy neventilujete človeka, ktorý je schopný dýchať sám cez neobmedzené dýchacie cesty s neporušenou hrudnou stenou. Vy všetci lekári, ktorí ste ventilovali pacientov, ste vinní vraždou. Viete to.

Preto sme údajne naraz potrebovali 30 000 ventilátorov. To bol nezmysel. Takto sa nelieči človek s chorobou podobnou chrípke.
 
Takže vám klamali o pandémii, nikdy žiadna pandémia nebola. 
Takže to je epidemiológia. Jednoducho to nezodpovedá respiračnému ochoreniu… je to zle. 
Údaje sú tam pred vami. Nie je to názor, môžete si to ísť vyhľadať. Nie sú tam. 
Preto nikdy žiadny vírus nebol. 
Nikdy žiadny vírus nebol a PCR test je jediný dôkaz, ktorý vám kedy poskytli.

↓ Video v origináli s českými titulkami ↓

Ako som hovoril, a mnoho ďalších, vrátane vynálezcu tohto testu, že tento test nemôžete používať na klinickú diagnózu. Potom sa pozrite na to, ako náš vtedajší premiér Boris Johnson organizuje večierky vo svojich kanceláriách. Myslím, že to o ňom vypovedá množstvo vecí. Ale to najdôležitejšie teraz je, že sa nebál, že by sa nakazil obávanou chorobou, že? Vedel, že žiadna taká neexistuje.

A potom naša drahá zosnulá kráľovná, ktorá sa vo svojich 94 rokoch zúčastnila zasadnutia G7. Priletelo šesť ďalších vodcov a ich sprievod. Bez karantény, bez testov. A jej lekársky tím jej zrejme dovolil, aby sa s týmito ľuďmi stýkala. Myslím, že to vypovedá o tom, že vedeli, že v jej okolí nehrozí žiadne nové nebezpečenstvo. Takže sa pozrite na epidemiológiu, na správanie, na nefunkčné testy… žiadna pandémia. Tak prečo vás potom zavreli, rozbili ekonomiku, rozdelili rodiny?

Prečo vás nútili nosiť rúška? A nakoniec, a tu to bude naozaj škaredé… prečo trvali na tom, aby ste sa nechali očkovať tými údajnými vakcínami, keď neexistoval žiadny pôvodca, proti ktorému by ste sa potrebovali chrániť? Celý svoj profesný život som strávil tým, čomu hovoríme racionálny návrh liekov.

Keď sa snažíte niečo dosiahnuť, nehodíte len tak z laboratórneho šuplíka hrsť matičiek a skrutiek a dúfate, že to niečo urobí, ale zvážite, čo sa snažíte dosiahnuť a potom to zoskrutkujete a otestujete. Pokiaľ to nie je správne, vykonáte zmenu a testujete to ďalej. Hovorí sa tomu vzťahy medzi štruktúrou a činnosťou. Takže… toto je tá dôležitá časť.

Dokážem spoznať zámer v návrhu lieku, na ktorý sa pozerám. Keď som sa pozeral na návrh týchto údajných vakcín, videl som zámer poškodiť, zmrzačiť a zabiť. To je celkom šokujúce, že? Verím, že je to pravda. A poviem vám pár informácií, aby ste si to mohli overiť sami. Najskôr k veci. mRNA je bezprecedentná technológia. To znamená, že na svete neexistujú žiadne podobné lieky.

A poviem vám, že to, čo robí, je, že berie genetický kód vo vnútri vašich buniek, a potom vy túto správu skopírujete do proteínu. To, čo vaše telo robí, je vytvorenie malého kúska cudzieho organizmu, ktorý nie je vlastný. Ako si myslíte, že je vaše telo pekne so sebou v harmónii, ale dokáže bojovať s votrelcom? A odpoveď je, že vaše telo je jemne vyladené na detekciu samého seba a necháva to na pokoji, a to, čo nie je vlastné, a potom vyšle vojsko proti akejkoľvek bunke, ktorá vyjadruje niečo nevlastné.

Hovorím vám, že produkty na báze mRNA môžu spôsobiť iba zranenie. A to bol zámer týchto materiálov. Práve teraz sa po celom svete stavajú továrne na výrobu vakcín na báze mRNA, aby sa nadviazalo na úspech vakcín COVID-19. Nie, stavajú továrne, ktoré budú vyrábať materiály, ktoré poškodia, zmrzačia a zabijú ľudí, ktorí si ich vezmú.

Druhá informácia, ktorú vám poskytnem, je, že prinajmenšom vakcíny od Moderny a Pfizeru boli zabalené do niečoho, čomu sa hovorí lipidové nanočastice. Lieky vždy formulujete tak, aby zostali v tabletke alebo v inhalátore alebo v takejto tekutine. Ale aký bol zámer návrhu?

Lipidové nanočastice sú niečo ako nenápadní sťahováci. Kĺžu po vašom tele, prechádzajú membránami, pretože sú vyrobené z niečoho, čo sa membránam podobá. To znamená, že materiál vstreknutý do ramena sa dostal všade v tele. A vzhľadom na to, čo som vám práve povedal o tom, čo sa stane, keď vaše bunky exprimujú tento cudzí proteín, dostanete autoimunitný útok všade, kde sa zachytia. Preto môžete dostať poranenia mozgu.

Môžete dostať infarkt, zlyhanie obličiek, môžete predčasne prísť o dieťa. Je to navrhnuté v štruktúre týchto takzvaných vakcín. Takže žiadna pandémia. A štruktúra, čo ako skúsený človek vo výskume vám môžem povedať niekoľko príkladov, ale tieto veci boli zostavené tak, aby vás poškodili.

Akokoľvek to pre vás bude ťažké, Boh vie, že to pre mňa bolo ťažké, do roku 2020 som bol normálny a zaslepený človek. Nebolo príjemné nad tým premýšľať. Asi to nie je veľmi zábavné to počúvať, ale pravdou je, že existujú silné dôkazy o nadnárodných sprisahaniach, ktoré majú predstierať, ako hovoril Patrick, že je tu jedna kríza za druhou, na ktorú musíte reagovať. Pri tejto príležitosti to bola infekčná choroba. Myslím, že sa to chystajú urobiť znova. A znova a znova.

Takže to, čo vám chcem navrhnúť… chcem len povedať pár ďalších vecí o vakcínach, aby som nadviazal na poznámky doktora Rossa Jonesa. Bolo nám povedané, že tento údajný vírus COVID-19 predstavuje konkrétne hrozbu pre starších ľudí a chorých. Prečo teda prenasledujú deti a dojčatá? Zodpovedá to tomu, čo som vám práve povedal, že?! Nesedí to snáď na to, čo som vám práve povedal?!

Nemá to nič spoločné s ochranou pred vírusom. Snaží sa do každého z vás dostať jedovatú látku. A nezastaví sa. A s týmto materiálom ani nevykonali žiadnu reprodukčnú toxikológiu u zvierat. Vôbec žiadnu. Čítal som regulačné podania, ktoré sú mimochodom vtip.

Nie je možné vymyslieť nový liek za menej ako rok. To nejde. Nezáleží na tom, ako veľmi to chcete, ale za rok nemôžete vykonať všetky potrebné kroky. Takže je to lož. Nech už tam dali čokoľvek, nie je to to, čo hovorili. Posledná vec. Za 60 rokov od môjho narodenia v roku 1960, keď táto krajina ešte mala na trhu liek Thalidomid. Odkedy si uvedomili, že Thalidomid spôsobuje vrodené vady, v tejto krajine sme mali vo zvyku nikdy nepodrobovať tehotné ženy experimentálnym liečebným postupom, alebo im ani nedávať mäkké syry. Prečo teda Vysoká škola pôrodníctva a gynekológie klamala a odporúčala tehotným ženám, aby sa išli očkovať?

Nezodpovedá to tomu, čo som vám práve povedal? Chceli to vo všetkých! Je to vražedný útok na ľudstvo. Začína to nad úrovňou národa. Preto ma zarazila tá vec s lockdownmi. Nie je to v pandemickom pláne žiadnej krajiny. A napriek tomu to všetky urobili v rovnakom čase. Je to hore. Odtiaľ to prichádza… nad nami, nad národom. Čo urobia nabudúce, to vám sľubujem… ja to jednoducho viem. Chystajú sa zaviesť digitálnu totožnosť pre všetkých. Odmietnite ju. Nepotrebujete digitálnu totožnosť, aby ste mohli žiť svoj pokojný život. Dôkazom sú posledné stovky rokov, že ju nepotrebujete.

Oni potrebujú, aby ste ju mali. Odmietnite ju! Čo ešte chystajú? Digitálne meny centrálnej banky. Áno, to je niečo úplne iné ako vaša banková karta, pretože je to transakcia v reálnom čase, ktorá sleduje, kde ste a čo kupujete, kým povie áno alebo nie. Vaša súčasná banková karta sa len pýta, či máte peniaze? Takže keď zavedú digitálne meny, povedia vám, že popri tom pobežia hotovosť.

Nie, som si istý, že nájdu spôsob, ako hotovosť odstrániť. Používajte hotovosť pri každej možnej príležitosti. Odmietnite obchodovať s každým, kto ju nebude prijímať. To pre vás bude znamenať nepríjemnosti, rovnako ako odmietnutie digitálnej totožnosti pre vás bude znamenať nepríjemnosti. Pokiaľ nepríjemnosti neprijmete, vstúpite do niečoho, čo podľa môjho názoru budú ľudské bitúnky.

Myslím, že majú v pláne prevziať digitálnu tyranskú kontrolu nad každým a potom väčšinu ľudí zabiť. To zodpovedá údajom lepšie ako čokoľvek iné, čo vám bolo povedané. A ak sa mýlim a vy ma budete nasledovať, vysmejú sa vám. To nie je tak zlé. Ak uveríte vládnemu naratívu a ja budem mať pravdu, prídete o slobodu a najskôr svoj život. Tu skončím.

Ďakujeme Mike, prosím potlesk. Ešte posledná vec. Ľudia mi hovoria, aký som statočný. Ja nie som statočný. Nechcem byť slávny. Nezarobil som žiadne peniaze. Prišiel som o celý majetok. Ale hovoria, že som statočný. Keď som si uvedomil, s akými vecami máme tú česť, hovoril som si, že teraz môžem urobiť jednu z dvoch vecí. Buď sa môžem ozvať, alebo sa neozvem.

Vzhľadom k tomu, čo si myslím, že sa deje, ak si myslíte, že je odvážne, aby som sa ozval, pomyslite na to, aké strašné to bude, pokiaľ sa vy neozviete! Musíte sa ozvať! Nemôžem osloviť ľudí, ktorých poznáte a ktorí tu nie sú. A médiá im to nikdy nepovedia. Takže je mi ľúto, že na vás nakladám toto bremeno. Je to na vás. Nikto iný vás zachrániť nemôže. Vy sa môžete zachrániť. Zvládneme to! A posledná vec… Celý život ma učili rozlišovať dobré a zlé.

Napríklad reklama, ktorému výrobku dávate prednosť? Páči sa vám tento človek? Ktorá strana sa vám páči? Dobrý, zlý, dobrý, zlý. Zlý rozmer. Rozmer, ktorý treba mať na pamäti, je dobro verzus zlo.

Preklad: David Formánek

 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
NÁZOR

ODHALENIE: Kto bude alebo nebude prezidentom vojny?

Dámy a páni, s veľkým záujmom čítam a sledujem vyhlásenia niektorých ústavnýchčiniteľov, ale aj rôznych občianskych a politických aktivistov, ktorí ...
NÁZOR

Niekoľko pozdravov IVANOVI KORČOKOVI od Zoroslava Kollára

Dobrý večer pán Korčok! Niekoľko pozdravov venovaných od Zoroslava Kollára a rozhovor na ZVTV – Kto je Korčok? – História ...
NÁZOR

Viete správne držať tašku?

33 hriechov kandidáta Korčoka Z desiatky kandidátov boli v prvom kole voľby prezidenta SR ako kohúti na „smetisku SR“ prví dvaja. Jeden ...
Aktualizované 13.4. 01:17
NÁZOR

Systém kolabuje - Prof. Peter Staněk

Prof. Peter Staněk, filozof, ekonóm, analytik a vizionár Prof. Peter Staněk sa v rozhovore s historikom Dr. Josefom Skálom a ...
Aktualizované 15.4. 21:37
NÁZOR

Eurovoľby - prečo podporovať národných kandidátov? - Štefan Harabin

Témy: Zlučiteľnosť funkcie predsedu parlamentu a prezidentského kandidáta. „Ak si chceme úrad prezidenta vážiť, tak tam musia byť také osobnosti, ...
NÁZORSpravodajstvo

EUROVOĽBY BUDÚ EXISTENČNOU OTÁZKOU

 AUTOR: ZEM&VEK My a ani ja konkrétne sme nevstúpili do politiky. Naopak. My sme jej súčasťou od májových dní 2012 – ...
NÁZOR

Rusko: Sme vo vojne!

Foto: screen zvtv 24.03.2024 · AUTOR: ZEM&VEK * Rusko zažilo najväčší teroristický útok od masakru v severoosetskom Beslane v septembri 2004. Kde ...
NÁZOR

Venované politickej mŕtvole Lucii Ďuriš Nicholsonovej

Monika Sofia Soročinová na svojom FB statuse včera venovala otvorený odkaz bezvýznamnej persóne, ktorá zasmradila našu politickú scénu, zbalila kufre ...
NÁZOR

KORČOK PREHRAL – NA PRÍSĽUBY PELLEGRINIHO TREBA DOHLIADAŤ – Tibor Eliot Rostas

Dodrží Peter Pellegrini svoje sľuby a predsavzatia? Dohľad nad nimi budeme vykonávať… Nezávislé médiá a občania Slovenska musia veľmi pozorne ...
NÁZOR

Róbert Švec k výsledkom prvého kola prezidentských volieb

obrázok: reedit Róbert Švec: Stanovisko k výsledkom prvého kola prezidentských volieb Dámy a páni. Musím konštatovať, že väčšina slovenských voličov ...